Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-16, 18:11   #961
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ja sama chodze bo studiuje w Olsztynie a mieszkam 110km
Samemu mi nawet lepiej
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 18:15   #962
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ja byłam z przyjaciółką - zdała, mama na mnie czekała (nie wiedziałam o tym) i też zdałam
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:27   #963
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Chyba powiem im, że jak już bardzo chcą, to mogą przyjechać w trakcie mojego egzaminu. Póki co kombinują jak dowiedzieć się kiedy go mam
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 19:37   #964
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ja byłam sama. Jak zaproponowałam tacie, żeby ze mną poszedł, to nie chciał.
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 20:51   #965
Cullenka123
Przyczajenie
 
Avatar Cullenka123
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 27
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Maddis, nie, zostawiłam sobie 4 godziny - 2 w sobotę i 2 przed egzaminem w środę Także nic więcej już nie brałam.
serialomaniaczka, wiem, wiem, kojarzę cię, że właśnie w Płocku zdawałaś
agaaati, miałam z jedyną panią egzaminator w wordzie. Nie narzekam, niczego się nie czepiała, wydawała polecenia odpowiednio wcześnie, więc było w porządku. Gdzie jeździłam to ci dokładnie nie powiem, bo raz, że nie mam jakiejś super orientacji w terenie i pamieci do tras, a dwa - skupiałam się głównie na tym, żeby to dobrze przejechać, a nie dokąd jadę W każdym razie dużo się nie najeździłam, bo cały egzamin trwał 37 minut. Parkowanie łatwe (prostopadłe po lewej), zawracanie na rondzie i w strefie zamieszkania, gdzie było mega ciasno. Ogólnie myślę, że trasa dosyć łatwa.
Cullenka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-16, 23:13   #966
serialomaniaczka
Rozeznanie
 
Avatar serialomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 899
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Cullenka123 Pokaż wiadomość
Maddis, nie, zostawiłam sobie 4 godziny - 2 w sobotę i 2 przed egzaminem w środę Także nic więcej już nie brałam.
serialomaniaczka, wiem, wiem, kojarzę cię, że właśnie w Płocku zdawałaś
agaaati, miałam z jedyną panią egzaminator w wordzie. Nie narzekam, niczego się nie czepiała, wydawała polecenia odpowiednio wcześnie, więc było w porządku. Gdzie jeździłam to ci dokładnie nie powiem, bo raz, że nie mam jakiejś super orientacji w terenie i pamieci do tras, a dwa - skupiałam się głównie na tym, żeby to dobrze przejechać, a nie dokąd jadę W każdym razie dużo się nie najeździłam, bo cały egzamin trwał 37 minut. Parkowanie łatwe (prostopadłe po lewej), zawracanie na rondzie i w strefie zamieszkania, gdzie było mega ciasno. Ogólnie myślę, że trasa dosyć łatwa.
ooo
a co do pani egzaminator to chyba legendy już chodzą po mieście mnie np. instruktor straszył, że jest bardzo drobiazgowa i przy takim parkowaniu równoległym, gdy nie staniesz właściwie na styk przy krawężniku, to potrafi nie zaliczyć. ale jak słyszałam znajomych, którzy zdawali w tym samym czasie co ja i trafiali na nią to nie narzekali jakoś.
__________________
28.11.2014 kierowca
serialomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 17:03   #967
agaaati
Raczkowanie
 
Avatar agaaati
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 107
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Cullenka123 Pokaż wiadomość
agaaati, miałam z jedyną panią egzaminator w wordzie. Nie narzekam, niczego się nie czepiała, wydawała polecenia odpowiednio wcześnie, więc było w porządku. Gdzie jeździłam to ci dokładnie nie powiem, bo raz, że nie mam jakiejś super orientacji w terenie i pamieci do tras, a dwa - skupiałam się głównie na tym, żeby to dobrze przejechać, a nie dokąd jadę W każdym razie dużo się nie najeździłam, bo cały egzamin trwał 37 minut. Parkowanie łatwe (prostopadłe po lewej), zawracanie na rondzie i w strefie zamieszkania, gdzie było mega ciasno. Ogólnie myślę, że trasa dosyć łatwa.
Cytat:
Napisane przez serialomaniaczka Pokaż wiadomość
ooo
a co do pani egzaminator to chyba legendy już chodzą po mieście mnie np. instruktor straszył, że jest bardzo drobiazgowa i przy takim parkowaniu równoległym, gdy nie staniesz właściwie na styk przy krawężniku, to potrafi nie zaliczyć. ale jak słyszałam znajomych, którzy zdawali w tym samym czasie co ja i trafiali na nią to nie narzekali jakoś.
Właśnie ja tak samo słyszałam, że niby ta pani egzaminator nie idealna do zdawania, ale widocznie to tylko plotki. Albo zalezy od jej humoru Najwazniejsze, że masz to już za sobą (obie macie ). Oby mi tez się łatwa trasa trafiła
agaaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 20:44   #968
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Warszawa - wiecie gdzie można poćwiczyć jazdę własnym samochodem? Jakiś mało oblegany, duży parking?
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 17:07   #969
Cullenka123
Przyczajenie
 
Avatar Cullenka123
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 27
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

agaaati, serialomaniaczka, ja też słyszałam niezbyt pochlebne opinie o tej pani, ale na szczęście w moim przypadku okazały się nieprawdziwe. Ale, fakt, legendy chodzą: czekając na egzamin słyszałam jak grupka osób zastanawiała się, kto na nią trafi (oczywiście każdy wolał nie trafić), a jak mnie wyczytała, to wszyscy spojrzeli się na mnie z takim współczuciem (chociaż pewnie też z radością, że na nich nie padło ). Ale nie spanikowałam, w sumie stresu większego nie było, nie zdążyłam się zestresować, bo praktycznie do samego egzaminu jeździłam po mieście, a to mnie bardzo uspokoiło
Cullenka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 17:31   #970
agaaati
Raczkowanie
 
Avatar agaaati
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 107
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Cullenka123 Pokaż wiadomość
agaaati, serialomaniaczka, ja też słyszałam niezbyt pochlebne opinie o tej pani, ale na szczęście w moim przypadku okazały się nieprawdziwe. Ale, fakt, legendy chodzą: czekając na egzamin słyszałam jak grupka osób zastanawiała się, kto na nią trafi (oczywiście każdy wolał nie trafić), a jak mnie wyczytała, to wszyscy spojrzeli się na mnie z takim współczuciem (chociaż pewnie też z radością, że na nich nie padło ). Ale nie spanikowałam, w sumie stresu większego nie było, nie zdążyłam się zestresować, bo praktycznie do samego egzaminu jeździłam po mieście, a to mnie bardzo uspokoiło
Zdałaś za 1. razem praktycznie bez stresu?
O matko, jak Ty to zrobiłaś? Ja nawet jak nie mam czasu sie stresować to się stresuję
agaaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 19:27   #971
Cullenka123
Przyczajenie
 
Avatar Cullenka123
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 27
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agaaati Pokaż wiadomość
Zdałaś za 1. razem praktycznie bez stresu?
O matko, jak Ty to zrobiłaś? Ja nawet jak nie mam czasu sie stresować to się stresuję
Sama nie wiem, bo w takich sytuacjach zazwyczaj trzęsę się i ogólnie "ledwo żyję" Miałam duże wsparcie ze strony instruktora, bardzo we mnie wierzył, no i nikomu nie mówiłam, że mam egzamin - to też pomogło, mniejsza presja. Nauka jazdy nie sprawiała mi na kursie większych problemów, jasne, głupoty się zdarzały, szczególnie na początku, ale pod koniec kursu czułam się w aucie bardzo dobrze, bez stresu. I, jak widać, dało to niezły rezultat na egzaminie. Po prostu przestałam się zastanawiać, co mogę zrobić źle (bo zawsze się można na czymś wyłożyć, a takie myślenie tylko nas paraliżuje) i jechałam
Cullenka123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 11:25   #972
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

A ja nie mogę się zmobilizować żeby nawet umówić się na jazdy! Poza tym boję się zadzwonić w ciemno do kogoś z list, wolałabym aby WORDY i inne takie miały jakiś profil instruktorów na swoich stronach internetowych ze zdjęciem, informacją ile lat wykonuje już ten zawód i najważniejsze informacją ile osób dzięki niemu ZDAŁO Mam dosyć nauki na pół obrotu kierownicy i 5 cm od chodnika lub od klamki :/ Chcę się w końcu nauczyć jeździć bez stresu a nie z precyzją geometryczną. Może polecicie kogoś w okolicy Przemyśla?
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 12:21   #973
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
A ja nie mogę się zmobilizować żeby nawet umówić się na jazdy! Poza tym boję się zadzwonić w ciemno do kogoś z list, wolałabym aby WORDY i inne takie miały jakiś profil instruktorów na swoich stronach internetowych ze zdjęciem, informacją ile lat wykonuje już ten zawód i najważniejsze informacją ile osób dzięki niemu ZDAŁO Mam dosyć nauki na pół obrotu kierownicy i 5 cm od chodnika lub od klamki :/ Chcę się w końcu nauczyć jeździć bez stresu a nie z precyzją geometryczną. Może polecicie kogoś w okolicy Przemyśla?
Masz całkowitą rację, tyle, że wtedy w kazdej szkole byliby oblegani niektórzy instr, a do reszty nikt by nie chciał iść. Poczytaj na necie, na wielu forach ludzie podają nazwiska polecanych, warto też na fejsbuku popatrzeć, na oceny wystawione szkole
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 13:10   #974
agaaati
Raczkowanie
 
Avatar agaaati
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 107
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Cullenka123 Pokaż wiadomość
Sama nie wiem, bo w takich sytuacjach zazwyczaj trzęsę się i ogólnie "ledwo żyję" Miałam duże wsparcie ze strony instruktora, bardzo we mnie wierzył, no i nikomu nie mówiłam, że mam egzamin - to też pomogło, mniejsza presja. Nauka jazdy nie sprawiała mi na kursie większych problemów, jasne, głupoty się zdarzały, szczególnie na początku, ale pod koniec kursu czułam się w aucie bardzo dobrze, bez stresu. I, jak widać, dało to niezły rezultat na egzaminie. Po prostu przestałam się zastanawiać, co mogę zrobić źle (bo zawsze się można na czymś wyłożyć, a takie myślenie tylko nas paraliżuje) i jechałam
Oh jeju, chciałabym żeby mi też sie udało miec takie podejście No nic, zobaczymy jak to będzie
agaaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 14:32   #975
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agaaati Pokaż wiadomość
Oh jeju, chciałabym żeby mi też sie udało miec takie podejście No nic, zobaczymy jak to będzie
Będzie dobrze przecież umiesz jeździć
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 14:55   #976
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Masz całkowitą rację, tyle, że wtedy w kazdej szkole byliby oblegani niektórzy instr, a do reszty nikt by nie chciał iść. Poczytaj na necie, na wielu forach ludzie podają nazwiska polecanych, warto też na fejsbuku popatrzeć, na oceny wystawione szkole
Wiesz, jak dla mnie to i dobrze :P Ta reszta niech nie pracuje w zawodzie, w którym się nie sprawdza. Może wtedy więcej ludzi by oszczędziło sobie załamania nerwowego i płaczu przez tych krzykaczy i chamów z którymi czasami muszą jeździć! Może wtedy tak bym się nie stresowała i bym zdała
W szkole jestem juz zapisana, wszystko mam za sobą. Miałam jedynie 4 letnią (!!!) przerwę, bo nie wytrzymywałam nerwowo i teraz jak sobie przypominam to wszystko to ciężko mi nawet zadzwonić
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 15:12   #977
agaaati
Raczkowanie
 
Avatar agaaati
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 107
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Będzie dobrze przecież umiesz jeździć
Dziękuje za miłe słowa Mam strasznie duże przerwy w jazdach, ale mimo to dobrze się czuję w samochodzie i zawsze nie mogę się doczekać kolejnego razu kiedy wsiąde za kierownicę... Więc może masz rację? Będę dobrej mysli

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
Wiesz, jak dla mnie to i dobrze :P Ta reszta niech nie pracuje w zawodzie, w którym się nie sprawdza. Może wtedy więcej ludzi by oszczędziło sobie załamania nerwowego i płaczu przez tych krzykaczy i chamów z którymi czasami muszą jeździć! Może wtedy tak bym się nie stresowała i bym zdała
W szkole jestem juz zapisana, wszystko mam za sobą. Miałam jedynie 4 letnią (!!!) przerwę, bo nie wytrzymywałam nerwowo i teraz jak sobie przypominam to wszystko to ciężko mi nawet zadzwonić
Jeju, ja w pierwszym momencie myślałam, że z tymi krzykaczami i chamami chodzi Ci o egzaminatorów... A Ty mówisz o instruktorach? Nie wyobrażam sobie jeździć z kimś kto sie na mnie drze bez powodu albo coś... W moim OSK wszyscy są strasznie mili, zabawni i wgl. I mój instruktor naprawdę potrafi mnie nauczyć, a do tego zawsze uśmiejemy sie do łez. Kurcze, musiałaś pechowo trafić Moja mama zdawała 4-5 lat temu w innym mieście i tam tez miała strasznie miłego instruktora i baaardzo dobrze ją nauczył i tłumaczył wszystko Nie każdy instruktor jest taki, pełno jest sympatyczych i takich którzy się do tego nadają I może naprawde poczytaj na forach, może popytaj znajomych czy ktoś od nich nie zdawał gdzieś? I nie poddawaj się Warto jest miec prawo jazdy
agaaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 15:41   #978
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agaaati Pokaż wiadomość
Dziękuje za miłe słowa Mam strasznie duże przerwy w jazdach, ale mimo to dobrze się czuję w samochodzie i zawsze nie mogę się doczekać kolejnego razu kiedy wsiąde za kierownicę... Więc może masz rację? Będę dobrej mysli



Jeju, ja w pierwszym momencie myślałam, że z tymi krzykaczami i chamami chodzi Ci o egzaminatorów... A Ty mówisz o instruktorach? Nie wyobrażam sobie jeździć z kimś kto sie na mnie drze bez powodu albo coś... W moim OSK wszyscy są strasznie mili, zabawni i wgl. I mój instruktor naprawdę potrafi mnie nauczyć, a do tego zawsze uśmiejemy sie do łez. Kurcze, musiałaś pechowo trafić Moja mama zdawała 4-5 lat temu w innym mieście i tam tez miała strasznie miłego instruktora i baaardzo dobrze ją nauczył i tłumaczył wszystko Nie każdy instruktor jest taki, pełno jest sympatyczych i takich którzy się do tego nadają I może naprawde poczytaj na forach, może popytaj znajomych czy ktoś od nich nie zdawał gdzieś? I nie poddawaj się Warto jest miec prawo jazdy
Dzięki Zdawałam już dwa razy u instruktorów, którzy mi polecili znajomi i im się podobało a ja nadal byłam sztywna No cóż. Jeździć lubię Nawet bardzo, jeździłam już "po wsi" jak miałam 16 lat Wiem, że to nie było zbyt odpowiedzialne, ale bardzo dobrze mi szło Z instruktorem rozwijałam prędkość do 120, oswoiłam się z autem. Gorzej jest z moim podejściem do tego, ale trzeba wstać i otrzepać się z porażki, co zrobić Dam znać jak będę po pierwszej jeździe
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 17:36   #979
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Melduję, że zdalam dobrze mieć to za sobą
dziękuję wszystkim wspierającym. Jestescie super

Ale nigdy tego nie zrozumiem, ostatnim razem tak się stresowalam, takie błędy robilam... A dzisiaj? Bezbłędnie. Uff, nigdy więcej Pordu.
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 17:50   #980
agaaati
Raczkowanie
 
Avatar agaaati
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 107
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
Dzięki Zdawałam już dwa razy u instruktorów, którzy mi polecili znajomi i im się podobało a ja nadal byłam sztywna No cóż. Jeździć lubię Nawet bardzo, jeździłam już "po wsi" jak miałam 16 lat Wiem, że to nie było zbyt odpowiedzialne, ale bardzo dobrze mi szło Z instruktorem rozwijałam prędkość do 120, oswoiłam się z autem. Gorzej jest z moim podejściem do tego, ale trzeba wstać i otrzepać się z porażki, co zrobić Dam znać jak będę po pierwszej jeździe
Oj to dobrze, na pewno sobie dasz radę Koniecznie daj zdać!

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
Melduję, że zdalam dobrze mieć to za sobą
dziękuję wszystkim wspierającym. Jestescie super

Ale nigdy tego nie zrozumiem, ostatnim razem tak się stresowalam, takie błędy robilam... A dzisiaj? Bezbłędnie. Uff, nigdy więcej Pordu.
Gratulacje!
Stres potrafi zniszczyć wszystko...
agaaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 18:39   #981
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
Melduję, że zdalam dobrze mieć to za sobą
dziękuję wszystkim wspierającym. Jestescie super

Ale nigdy tego nie zrozumiem, ostatnim razem tak się stresowalam, takie błędy robilam... A dzisiaj? Bezbłędnie. Uff, nigdy więcej Pordu.
Gratulacje
Dziewczyny mam pytanie - uczyli was, że używanie hamulca na łuku jest zabronione?
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 18:42   #982
agaaati
Raczkowanie
 
Avatar agaaati
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 107
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie - uczyli was, że używanie hamulca na łuku jest zabronione?
A jest?
Chociaż z drugiej strony jak wciśniesz sprzęgło mocniej to zwalniasz, wiec po co hamulec. No ale żeby aż było zabronione?
agaaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 18:51   #983
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Gratulacje
Dziewczyny mam pytanie - uczyli was, że używanie hamulca na łuku jest zabronione?
Dzięki

Hmm nie słyszałam o tym, ale teraz jak tak myśle, to hamulec używałam chyba tylko przy parkowaniu w kopercie... a na samym łuku to tylko bardziej lub słabiej wciskałam sprzęgło.
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 19:04   #984
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

No właśnie ja też o niczym takim nie słyszałam, ald na grupie na fb rozgorzała dyskusja i są różne zdania. Oczywiście chodzi o lekkie przyhamowanie, jeśli sprzęgło za wolno zwalnia auto
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 12:21   #985
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ja tam uzywam hamulca na luku i nikt nigdy mi nie zwrócił uwagi
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 13:02   #986
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Ja też i to zawsze, bo na prostej daję gazu 😁 nie wiem co to za wymysły, ale ludzie czasem takie rzeczy związane z prawkiem wymyślą, że głowa mała 😄
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 15:38   #987
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Co do hamulca to ja używalam, a instruktor mi powiedział, że lepiej nie używać (tuz przed egzaminem) bo to widać i lepiej operować tak sprzeglem żeby jechał z taką szybkością jaka chcemy...
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 16:29   #988
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Dziewczyny,czy któraś robi kurs teoria w domu?
stowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 18:42   #989
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Co do hamulca to ja używalam, a instruktor mi powiedział, że lepiej nie używać (tuz przed egzaminem) bo to widać i lepiej operować tak sprzeglem żeby jechał z taką szybkością jaka chcemy...
Serio? Mi nic nie mówili, egzaminator też nic nie mówił (a miałam z takim, który wszystko widzi i wszystko wytknie), a też hamowałam, bo trochę się za bardzo rozpędziłam, ale akurat u mnie na łuku, to była głupawka
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 20:15   #990
Cullenka123
Przyczajenie
 
Avatar Cullenka123
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 27
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agaaati Pokaż wiadomość
Oh jeju, chciałabym żeby mi też sie udało miec takie podejście No nic, zobaczymy jak to będzie
Uda się, uda Trzymam kciuki! Dawaj znać kiedy, co i jak.

A co do hamowania na łuku, to tylko przy zatrzymywaniu się w kopertach, bo poza tym to hamulec niepotrzebny raczej

Edytowane przez Cullenka123
Czas edycji: 2015-10-20 o 20:18
Cullenka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-07 14:39:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.