Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-21, 19:52   #511
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez Utopiec Pokaż wiadomość
Komentarze z bloggera można importować. Moje nie znikły, ale przeszły w formę w której wyglądają trochę jak widmo. Tutaj to widać tzb . Chodzi o to, że po kliknięciu na autora nie przeniesiesz się na jego profil. Poza kolejność jest chaotyczna tzn moje odpowiedz na komentarze wyświetliły się tak jak reszta (już nie widać że to były odpowiedzi).

Co do importu, ja nie miałam problemu, ale wiem że nie wszystkim się udało. W takim wypadku można wywalić disqus i wrócić do zwykłego systemu komentarzy. Jedyne "ryzyko" jest takie, że ktoś skomentuje kiedy jeszcze będzie disqus a Ty wrócisz do bloggera. Wtedy stracisz ten komentarz bo nie można importować do bloggera.

Jeżeli masz jeszcze pytania to wal śmiało
Nie mam bladego pojęcia jak to działa, ale też spróbuję wykorzystać ten pomysł .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 15:29   #512
Utopiec
Raczkowanie
 
Avatar Utopiec
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 417
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Nie mam bladego pojęcia jak to działa, ale też spróbuję wykorzystać ten pomysł .
Zajrzałam do ciebie, masz fajnego bloga
__________________
Utopiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 16:32   #513
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez Utopiec Pokaż wiadomość
Zajrzałam do ciebie, masz fajnego bloga
Dzięki
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 19:18   #514
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez Utopiec Pokaż wiadomość
Komentarze z bloggera można importować. Moje nie znikły, ale przeszły w formę w której wyglądają trochę jak widmo. Tutaj to widać http://www.niebieskistoliczek.pl/201...#disqus_thread tzb . Chodzi o to, że po kliknięciu na autora nie przeniesiesz się na jego profil. Poza kolejność jest chaotyczna tzn moje odpowiedz na komentarze wyświetliły się tak jak reszta (już nie widać że to były odpowiedzi).

Co do importu, ja nie miałam problemu, ale wiem że nie wszystkim się udało. W takim wypadku można wywalić disqus i wrócić do zwykłego systemu komentarzy. Jedyne "ryzyko" jest takie, że ktoś skomentuje kiedy jeszcze będzie disqus a Ty wrócisz do bloggera. Wtedy stracisz ten komentarz bo nie można importować do bloggera.

Jeżeli masz jeszcze pytania to wal śmiało

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

[/COLOR] juz wiem co mnie wkurza. Często komentuje blogi i sa osoby, które w ogóle nie reagują na czytelników, i nie mowię tu o gwiazdach blogowych z tysiącami wyświetleń tylko normalne przeciętne blogi. Kompletna ignorancja mnie zniechęca cos takiego do dalszego odwiedzania bloga, jak widzę, ze blogerka nigdy nikomu nic nie odpisze , nawet zwykle "dzieki" jest miłe....
Chyba czytasz złe blogi, pomijając naprawdę popularne blogi, to spotykam się raczej z odzewem. Ja prawie zawsze odpisuję. CHociaz jest coraz trudniej bo blog się rozwija.

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

emenyx
Weszłam sobie na twojego bloga. Rzuciło mi się w oczy parę drobiazgów, które mogą odstraszać od Ciebie czytelników.

Po pierwsze fajnie, że masz opcję "czytaj dalej", ale postów na jednej stronie jest za dużo. To przewijanie jest strasznie upierdliwe. Ilość wpisów powinna być dostosowana do paska bocznego, najlepiej żeby były trzy lub pięć.

Po drugie tekst w postach jest niewyjustowany. To naprawdę przeszkadza w czytaniu.

Po trzecie ten zlepek etykiet w prawej kolumnie jest przerażający. Zbyt dużo tego! Jeżeli umieściłaś to na blogu żeby ludzie mogli znaleźć interesujące posty to nic z tego. Wystraszą się tak jak ja. Lepiej mieć kilka etykiet wtedy to działa. Jeżeli etykiety są dla wyszukiwarki i dlatego ich tyle to ukryłabym je przed czytelnikami.

Mam nadzieję, że nie jesteś zła że wytykam wady - chciałam tylko pomóc.


[/QUOTE]
O rany, dziękuje ci za wskazówki !!! te etykiety nie wiem jak usunąć. Siądę w weekend i postaram sie wszystko poprawić. Jeszcze raz dzieki !!!

Edytowane przez emenyx
Czas edycji: 2015-10-22 o 19:19
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 20:24   #515
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
O rany, dziękuje ci za wskazówki !!! te etykiety nie wiem jak usunąć. Siądę w weekend i postaram sie wszystko poprawić. Jeszcze raz dzieki !!!
Etykiety usuwa się bardzo prosto:
blogger -> układ -> etykiety -> usuń
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2015-10-22 o 21:10
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 07:52   #516
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Utopiec: Twoje rady juz wykorzystalam i "posprzatalam" na blogu. Rzeczywiscie usuniecie etykiet jest bardzo proste- nie wiem , czemu wtedy mi sie nie udalo. Wywalilam niepotrzebne linki, jakies subskrypcje etc. Obecnie zastanawiam sie co by jeszcze zmienic. Moj blog wydaje mi sie zbyt "pstrokaty". Dodalam ostatnio widget "you might like also" i zrobilo sie bardzo pstrokato. Zauwazylam ze czytelnicy wchodza w te sugerowane posty , wiec warto to zostawic

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Etykiety usuwa się bardzo prosto:
blogger -> układ -> etykiety -> usuń

dziekuje juz sie udalo. W nastepnych postach zastosuje funkcje justowania tekstu
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 08:55   #517
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Utopiec: Twoje rady juz wykorzystalam i "posprzatalam" na blogu. Rzeczywiscie usuniecie etykiet jest bardzo proste- nie wiem , czemu wtedy mi sie nie udalo. Wywalilam niepotrzebne linki, jakies subskrypcje etc. Obecnie zastanawiam sie co by jeszcze zmienic. Moj blog wydaje mi sie zbyt "pstrokaty". Dodalam ostatnio widget "you might like also" i zrobilo sie bardzo pstrokato. Zauwazylam ze czytelnicy wchodza w te sugerowane posty , wiec warto to zostawic

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------




dziekuje juz sie udalo. W nastepnych postach zastosuje funkcje justowania tekstu
Co do pogrubionego: na Twoim miejscu zmieniłabym szablon. Twój jest ładny, prosty, schludny. I fajnie, bo taki minimalizm może się podobać, ale z tego co widzę, większość blogów taki ma.
Właśnie przez to nie są charakterystyczne i przypuszczam, że gdybym sama znalazła Twojego bloga w sieci, to pomimo tego, że treść postów jest interesująca, nie wróciłabym na niego, bo właśnie nie zapadłby mi w pamięć.

Ale... może to tylko moje dziwactwo .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 14:47   #518
Utopiec
Raczkowanie
 
Avatar Utopiec
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 417
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Utopiec: Twoje rady juz wykorzystalam i "posprzatalam" na blogu. Rzeczywiscie usuniecie etykiet jest bardzo proste- nie wiem , czemu wtedy mi sie nie udalo. Wywalilam niepotrzebne linki, jakies subskrypcje etc. Obecnie zastanawiam sie co by jeszcze zmienic. Moj blog wydaje mi sie zbyt "pstrokaty". Dodalam ostatnio widget "you might like also" i zrobilo sie bardzo pstrokato. Zauwazylam ze czytelnicy wchodza w te sugerowane posty , wiec warto to zostawic

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------




dziekuje juz sie udalo. W nastepnych postach zastosuje funkcje justowania tekstu
Znacznie lepiej
Z szablonem możesz pokombinować, ale proste zawsze się dobrze sprawdzają. Twój jest czytelny. Jeżeli chcesz zmienić to wybierz coś klasycznego

Ja bym się jeszcze zastanowiła nad logo. Tytułu Twojego bloga wcale nie widać, zlewa się z falami. Jak ludzie mają Cię zapamiętać skoro muszą wysilać wzrok?

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Zapomniałabym, robisz ładne zdjęcia, trzeba to bardziej wyeksponować. Dobrze wygląda kiedy rozmiar zdjęcia jest dostosowany do szerokości posta.
__________________
Utopiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 14:48   #519
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Kompletnie nie mam ostatnio weny na pisanie, mimo że popularność mojego bloga rośnie.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 14:57   #520
Utopiec
Raczkowanie
 
Avatar Utopiec
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 417
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Kompletnie nie mam ostatnio weny na pisanie, mimo że popularność mojego bloga rośnie.
To może jakieś odświeżenie bloga na zachętę?Ja sobie póki co zmieniłam ikonki do mediów społecznościowych i trochę mi lepiej Nie myślałeś o przejściu na własną domenę? To wydatek rzędu około 15 zł za rok (potem troch wzrasta ale raczej nie przekracza 40 zł) a blog od razu wygląda profesjonalniej
__________________
Utopiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 15:51   #521
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Anethka i Utopiec- bardzo dziękuje za wskazówki pomyśle jeszcze nad tym póki co, pierwsze zmiany wprowadzone
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-23, 16:03   #522
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez Utopiec Pokaż wiadomość
To może jakieś odświeżenie bloga na zachętę?Ja sobie póki co zmieniłam ikonki do mediów społecznościowych i trochę mi lepiej Nie myślałeś o przejściu na własną domenę? To wydatek rzędu około 15 zł za rok (potem troch wzrasta ale raczej nie przekracza 40 zł) a blog od razu wygląda profesjonalniej
Chodzi o brak weny do pisania artykułów. Mam mnóstwo tematów, niektóre artykuły rozpoczęte, ale totalnie nie chce mi się od jakichś 2 tygodni pisać.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 08:30   #523
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Chodzi o brak weny do pisania artykułów. Mam mnóstwo tematów, niektóre artykuły rozpoczęte, ale totalnie nie chce mi się od jakichś 2 tygodni pisać.
Zrób sobie krótka przerwę. Czasami widzę, ze sie tak masakrycznie nakręcam na bloga- chce żeby wszystko było super, kilka dni przerwy- nie zaglądam, nie komentuje, nie pisze i od razu jest potem lepiej
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 11:11   #524
Utopiec
Raczkowanie
 
Avatar Utopiec
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 417
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Zrób sobie krótka przerwę. Czasami widzę, ze sie tak masakrycznie nakręcam na bloga- chce żeby wszystko było super, kilka dni przerwy- nie zaglądam, nie komentuje, nie pisze i od razu jest potem lepiej
Ja też tak czasem robię, Czy jakaś dobra dusza mogłaby wejść na mojego bloga i powiedzieć mi, co powinnam zmienić w grafice lub układzie? Planuję zmianę wyglądu bloga a sama chyba nie jestem obiektywna i trudno mi wyłapać co jest nie tak.
__________________
Utopiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 11:31   #525
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez Utopiec Pokaż wiadomość
Ja też tak czasem robię, Czy jakaś dobra dusza mogłaby wejść na mojego bloga i powiedzieć mi, co powinnam zmienić w grafice lub układzie? Planuję zmianę wyglądu bloga a sama chyba nie jestem obiektywna i trudno mi wyłapać co jest nie tak.
Byłam juz kilka razy na blogu i moim zdaniem wszystko jest ok, przejrzyście, łatwa nawigacja. Jedyne co mi sie mniej podoba to kolory- blog wydaje sie trochę "zimny" przez te ciemne kolory- szary czarny, ale to moje odczucie, bo ja wole dużo kolorów
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 11:34   #526
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Zrób sobie krótka przerwę. Czasami widzę, ze sie tak masakrycznie nakręcam na bloga- chce żeby wszystko było super, kilka dni przerwy- nie zaglądam, nie komentuje, nie pisze i od razu jest potem lepiej
Nie pisałem wówczas już prawie 2 tygodnie, to była krótka przerwa. Coś w nocy dzisiaj nabazgrałem :-D.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Utopiec Pokaż wiadomość
Ja też tak czasem robię, Czy jakaś dobra dusza mogłaby wejść na mojego bloga i powiedzieć mi, co powinnam zmienić w grafice lub układzie? Planuję zmianę wyglądu bloga a sama chyba nie jestem obiektywna i trudno mi wyłapać co jest nie tak.
Ja chyba bym po zakładce kontakt też dał taką białą przegrodę, na szerokości gdzie kończy się główna część bloga z notkami.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 12:36   #527
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Man pytanie, gdzie reklamujecie jeszcze swojego bloga? Ja mam z wizażu i zblogowanych najwiecej wejść. Zarejestrowałam sie jeszcze na Polki.pl i ustawiłam sygnaturę, ale tam forum jest dosyć kiepskie... Polecacie jeszcze jakies fora?
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 13:59   #528
Utopiec
Raczkowanie
 
Avatar Utopiec
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 417
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Man pytanie, gdzie reklamujecie jeszcze swojego bloga? Ja mam z wizażu i zblogowanych najwiecej wejść. Zarejestrowałam sie jeszcze na Polki.pl i ustawiłam sygnaturę, ale tam forum jest dosyć kiepskie... Polecacie jeszcze jakies fora?
Koniecznie bloglovin i facebook. Niektórzy preferują jeszcze Istagram.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Nie pisałem wówczas już prawie 2 tygodnie, to była krótka przerwa. Coś w nocy dzisiaj nabazgrałem :-D.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------



Ja chyba bym po zakładce kontakt też dał taką białą przegrodę, na szerokości gdzie kończy się główna część bloga z notkami.
Dziękuję za obie rady

Zgadzam się, że na blogu jest za ponuro, co mam wrażenie kłóci się z moim stylem pisania. Zmienię to, kiedy już zdecduję się na nowy szablon.
__________________
Utopiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 16:32   #529
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Utopiec: w nowym poście wyjustowalam tekst. To wyglada sto razy lepiej !!!! Jaka ja byłam ślepa wcześniej .....dzieki za wskazówkę!
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-24, 18:17   #530
Utopiec
Raczkowanie
 
Avatar Utopiec
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 417
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Utopiec: w nowym poście wyjustowalam tekst. To wyglada sto razy lepiej !!!! Jaka ja byłam ślepa wcześniej .....dzieki za wskazówkę!
Polecam się na przyszłość

Czasem nie widzimy co nie gra, bo tak się już napatrzyliśmy na bloga, że się znieczuliliśmy na niedoskonałości - dlatego pytać ludzi.
__________________
Utopiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 21:11   #531
201701230948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 44
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

.

Edytowane przez 201701230948
Czas edycji: 2016-02-24 o 20:08
201701230948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 22:38   #532
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Ja bym w stosunku do kolumny z notkami wyśrodkował pasek zakładek, a ikony social media trochę na lewo, żeby tak nie odstawały po prawej w stosunku do reszty kolumny. Chyba, że chcesz totalnych zmian, koloru, szablonu itp. to nie wiem jak doradzić.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 08:54   #533
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Chętnie porozmawiam na priv z kimś kto zna się na robieniu szablonów
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 13:58   #534
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

A ja mam pytanie, jak na bloggerze zrobić coś jak ''spoiler'', aby po kliknięciu się rozwijały akapity, a po ponownym chowały. Bo chcę zrobić taki dodatek do tekstu dla zainteresowanych, ale żeby nie był wyświetlany od razu.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 14:03   #535
Utopiec
Raczkowanie
 
Avatar Utopiec
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 417
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie, jak na bloggerze zrobić coś jak ''spoiler'', aby po kliknięciu się rozwijały akapity, a po ponownym chowały. Bo chcę zrobić taki dodatek do tekstu dla zainteresowanych, ale żeby nie był wyświetlany od razu.
Nie wiem, ale też się chętnie dowiem.
__________________
Utopiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 17:17   #536
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez krewka1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Chciałabym prosić o pomoc Od czerwca prowadzę bloga i jakoś ciągle nie mogę sobie poradzić z jego wyglądem. Wiem, że czegoś brakuje ale nie wiem czego. Wydaje mi się, że jego wygląd jest zbyt nijaki. Czy mogę liczyć na jakąś pomoc, podpowiedzi? asterka.blogspot.com
Zmieniłabym wygląd tytułów postów. W chwili obecnej niewiele różni się on od reszty tekstu, przez co wszystkie posty trochę zlewają się w jedną całość.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 18:20   #537
201701230948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 44
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Dziękuje za podpowiedzi!
201701230948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 16:06   #538
JaninaDaily
Raczkowanie
 
Avatar JaninaDaily
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 36
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Co do justowania wpisów - to rzeczywiście wygląda ładnie i znacznie lepiej niż tekst niewyjustowany, ale sprawdźcie jak to wygląda na urządzeniach mobilnych. Czasem wyjustowany tekst zupełnie rozłazi się w wersji na telefon.

Edytowane przez JaninaDaily
Czas edycji: 2016-07-10 o 20:34
JaninaDaily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 17:15   #539
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez JaninaDaily Pokaż wiadomość
Polecam również założenie konta na Disqus i komentowanie innych blogów w ten sposób. Nawet jeśli nie masz disqusa na swojej stronie, to w ten sposób ludzie zainteresowani twoimi komentarzami mogą wejść na twój profil, zobaczyć kim jesteś i jak do ciebie trafić.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

I jeszcze komentarz do justowania wpisów - to rzeczywiście wygląda ładnie i znacznie lepiej niż tekst niewyjustowany, ale sprawdźcie jak to wygląda na urządzeniach mobilnych. Czasem wyjustowany tekst zupełnie rozłazi się w wersji na telefon.
Hej dziiekuje za wskazówki
Dostałam maila od empirelinks.com.pl wie ktoś cos? Korzystacie?
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 13:58   #540
Martynka2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Ja też dostała maila od empirelinks.com i nie wiem czy się rejestrować. Ktoś już może jest tam zapisany?
Martynka2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-20 11:05:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.