ginekolog wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-15, 16:15   #1
kasienka2723
Raczkowanie
 
Avatar kasienka2723
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 175

ginekolog wrocław


Witam

mam pytanie do mam z wrocławia, czy któraś prowadziła ciążę u dr mis-michałek?

ja byłam u dr 4 razy, jestem zadowolona ale dopiero dzis perzeczytałam fale negatywnych opinii....

mozecie podzielić się doświadczeniami?
kasienka2723 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 21:00   #2
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: ginekolog wrocław

Ja trafiłam na nią w szpitalu, na oddziale patologii ciąży i nie polecam. Totalny brak komunikacji z pacjentem, a kobiecie w ciąży w problemami wypadałoby jasno wytłumaczyć co się dzieje, jakie przewidywania, co dalej. No sorry, ale pani dr nie potrafiła mi wyjaśnić dlaczego mam mieć cc i jakie jest ryzyko dla mnie i dziecka. Do tego niemiła,niedelikatna. Porażka.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 15:08   #3
Mala_Czarno_Biala
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Czarno_Biala
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 480
Dot.: ginekolog wrocław

Ja niestety nie znam tej dr ale gorąco polecam moją ginkę - ma prywatny gabinet na ul Energetycznej (nazywa się Hirowska-Tracz).

W pierwszej chwili wydaje się szorstka, sporo osób ma takie wrażenie bo bardzo szybko mówi itp. Chodzi do niej kilka moich koleżanek z pracy i chwalą. Jest bardzo otwarta, można ją o wszystko wypytać, odpowie wyczerpująco i nie będzie pacjentki zbywać. Na dodatek jest delikatna czego nie mogę powiedzieć o moich wcześniejszych ginekologach...
Prowadzi moją ciążę od pierwszych dni a wcześniej chodziłam do niej kontrolnie i z różnymi kłopotami przez ponad 4 lata więc już ją trochę poznałam
__________________
Blog: Projekt Rodzice
Mala_Czarno_Biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 10:00   #4
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: ginekolog wrocław

Czarno_Biała a czy Twoja lekarka pracuje w którymś z wrocławskich szpitali?
Mój lekarz nie pracuje w żadnym szpitalu i trochę mnie to martwi... Jeszcze moja matka chodzi i mnie straszy, że mam nowego lekarza znaleźć który pracuje na borowskiej . Bo bez znajomości to nic się nie da..

Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 10:14   #5
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: ginekolog wrocław

Michałek prowadziłą moją pierwszą ciąże wspominam ją fajnie
ale drugą i inne problemy rozwiązuje doktor z ul.Pięknej
http://pacjentka.com/prywatny.html

jak dla mnie nr 1 i mam nadzieję,że tak zostanie,opinie w necie ma różne ale ja naprawdę tym się nie kieruję tylko efektami pracy
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 14:41   #6
mariannna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 72
Dot.: ginekolog wrocław

A może miała któraś do czynienia z doktorem Michalikiem w przypadku prowadzenia ciąży? http://ginekolog-michalik.pl
Ja do niego chodziłam na rutynowe badania i był bardzo ok, nie mam nic do zarzucenia ani do kompetencji, ani do kultury.
I teraz szukam opinii odnośnie prowadzenia ciąży.
Mam nadzieję, że mnie utwierdzicie w przekonaniu, że to dobry lekarz, bo nie wiem do kogo innego mogę iść...
mariannna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 09:30   #7
madzienna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: ginekolog wrocław

Cytat:
Napisane przez mariannna Pokaż wiadomość
A może miała któraś do czynienia z doktorem Michalikiem w przypadku prowadzenia ciąży? http://ginekolog-michalik.pl
Ja do niego chodziłam na rutynowe badania i był bardzo ok, nie mam nic do zarzucenia ani do kompetencji, ani do kultury.
I teraz szukam opinii odnośnie prowadzenia ciąży.
Mam nadzieję, że mnie utwierdzicie w przekonaniu, że to dobry lekarz, bo nie wiem do kogo innego mogę iść...
Chodzę do niego już jakieś 4 lata. Jestem bardzo zadowolona i mogę szczerze polecić gabinet Pan Tomasz jest przesympatycznym człowiekiem i doświadczonym specjalistą.
madzienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-22, 14:25   #8
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: ginekolog wrocław

Generalnie pozwolę sobie wypowiedzieć o dr Michaliku i Miś-Michałek, bo miałam z nimi styczność. I Pani i Pan w moim przypadku kompetentni, mili, delikatni. Nie mam do nich zastrzeżeń (wciąż, bo jestem w trakcie ciąży). Wiadomo jednak, że różne sytuacje się zdarzają, w różnych warunkach poznaje się lekarzy. Przestałam się już całkiem nastawiać na ludzi pod wpływem opinii w internecie, bo są olbrzymie rozbieżności. Komuś rewelacyjnie problematyczną ciążę lekarz prowadził, inne pani z kolei chciało się płakać po wizytach, bo opryskliwy, bo nie dopatrzył itp., itd. Naprawdę, kwestia szczęścia. Nie mniej, jeśli znajdzie się już tego swojego, który pasuje, to lepiej nie zmieniać.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 15:18   #9
glamorouska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: peryferia Wrocławia
Wiadomości: 4
Dot.: ginekolog wrocław

Ja właśnie chodzę od dłuższego czasu do dra Michalika. Szczerze polecam lekarza! Prowadził moją całą ciążę. Doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem, przede wszystkim słucha, nie bagatelizuje problemów, a podejście jest indywidualne. Do tego usg 3d i 4d <ciach>, co dla mnie było naprawdę w tamtym okresie

Edytowane przez teQiba
Czas edycji: 2015-10-26 o 08:54 Powód: usunięcie linka
glamorouska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 14:18   #10
ninde22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: ginekolog wrocław

Moja siostra prowadziła ciążę u Michalika i także jest bardzo zadowolona, chwali go każdej koleżance, która ma zamiar zajść w ciążę <ciach>- tutaj jest trochę informacji, kiedy należy pójść pierwszy raz, kiedy się badać, co i jak

Edytowane przez teQiba
Czas edycji: 2015-10-26 o 08:54 Powód: usunięcie linka
ninde22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-25 15:18:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.