Chodzenie po górach - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-17, 09:46   #691
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Chodzenie po górach

No i udało nam się wczoraj "przetestować" buty, w których będziemy pomykać po górach - obeszło się bez większych obtarć po dwudziestokilometrwym spacerze

A do wyjazdu... już tylko 4 dni
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 09:57   #692
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Chodzenie po górach

jaka teraz ladna pogoda w gorach ;(
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 10:16   #693
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Chodzenie po górach

A ja wczoraj byłam w górach.... w Zakopanem

a moja przyjaciółka dzis poleciała... na Kilimandżaro...
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 13:27   #694
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Chodzenie po górach

a widzialyscie juz nowe wagoniki na Kasprowy? co o nich sadzicie?

"Wagoniki nowej kolejki na Kasprowy Wierch - która ma zostać uruchomiona tuż przed Bożym Narodzeniem - dotarły już do Zakopanego ze Szwajcarii. Mają wywozić w Tatry dwa razy więcej turystów niż stare. To niepokoi ekologów, których skargę w tej sprawie ma zbadać rzecznik praw obywatelskich."

ja pewno skorzystam w zimie
ostatniej zimy czekalam w kolejce do kolejki 3h
wg mnie uroda nie powalaja, ale moga byc. zrobi sie ekhm nowoczesnie...
a co do obaw ekologow. pomimo tego, ze stare wagoniki byly dwa razy mniejsze to i tak przewozily ogromne ilosci osob, tyle, ze po odstaniu tejze wlasnie kolejki do kolejki. wiec nie wiem czy tak znowu wzrosnie liczba osob wybierajacych sie kolejka na Kasprowy... no chyba, ze przybedzie takich ktorych kolejki do starej kolejki zniechecaly
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z4483883X.jpg (91,5 KB, 14 załadowań)
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-17, 13:29   #695
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
a widzialyscie juz nowe wagoniki na Kasprowy? co o nich sadzicie?

"Wagoniki nowej kolejki na Kasprowy Wierch - która ma zostać uruchomiona tuż przed Bożym Narodzeniem - dotarły już do Zakopanego ze Szwajcarii. Mają wywozić w Tatry dwa razy więcej turystów niż stare. To niepokoi ekologów, których skargę w tej sprawie ma zbadać rzecznik praw obywatelskich."
fajne. moj TZ juz sie nie moze doczekac az sie przejedzie ta kolekja. w zeszlym roku nam zamkneli jak mielismy wjechac i isc na czerwone wierchy ale z tego co wiem to ma wozic wiecej pasazerow tylko zima, latem zostanie ta sama przepustowosc.
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 09:10   #696
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Chodzenie po górach

mysle ze nie sa najgorsze a nowoczesny wyglad sprawia wrazenie bezpieczniejszego wiec teraz tlumy ceprow beda jezdzic zeby sie pochwalic ze jechaly juz kolejka
a jak dla mnie-ta kolejka ma wielki urok przede wszystkim dlatego ze ulatwia wyjscie na szlak!
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 13:22   #697
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Chodzenie po górach

Ja tam wolę targać na nóżkach
Kolejką często widzę jak jeżdżą tacy po parunastu grzańcach na Krupówkach
A! i rodzoiny z dzieciakami.
Ale tą nową to może i ja nawet bym się przejechała
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 13:57   #698
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Chodzenie po górach

ja to sie z checia przejade ta kolejka pod warunkeim ze potem bede chciala przejsc Wierchy albo Swinice
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 14:01   #699
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
ja to sie z checia przejade ta kolejka pod warunkeim ze potem bede chciala przejsc Wierchy albo Swinice
ee no na sam wjazd na Kasprowy bez dalszej wycieczki to wrecz szkoda pieniazkow
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 14:05   #700
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Chodzenie po górach

Witam drogie Góro-maniaczki
Wróciłam wczoraj z Zakopanego i już bym chetnie na nowo tam pojechała Byłam prawie 2 tygodnie, pogoda była bardzoooo mieszana - deszcz, snieg, prawie letnie słońce Raz chodziłam w czapce po szlaku a za parę dni w krótkim rękawku
Z moim mężem jesteśmy poczatkujacymi łazikami górskimi, więc jeszcze nie zaliczyliśmy tych większych szczytów, zresztą leżał na nich śnieg, więc i tak byśmy się nie porywali w takich warunkach, bez przygotowania i odpowiedniego sprzętu.
Ogranął nas jednak bzik na góry i juz nie możemy się doczekać kolejnego wyjazdu, ale to dopiero w przyszłym roku..
Jak ogarnę nieco fotki to wrzucę tu parę
Było boskoooooooooooooo!
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-18, 14:09   #701
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ee no na sam wjazd na Kasprowy bez dalszej wycieczki to wrecz szkoda pieniazkow
no wlasnie moj TZ jak byl pierwszy raz w gorach to sie bardzo napalil. nigdy nie jechal kolejka wiec dla samego wjechania bym sie poswiecila. ale niestety wtedy nam zamkneli. zreszta ja uwazam ze i wejscie i wjazd maja swoje uroki
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 09:35   #702
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Chodzenie po górach

A ja chyba jednak się wybiorę w październku w góry
I chciałabym iśc na czerwone Wierchy, myślę że nię bedzie problemów ze duzym sniegiem
Poza tym nie mam kurtki porządnej (ciepłej i nieprzemakalnej) a póki co nie stac mnie dać 300zł no i spodni tez nie za bardzo, więc z wyjazdu narazie nici
Gdzie mogę kupić spodnie i kurtkę w miarę przystępnej cenie no i żeby były porządne w miare
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 09:40   #703
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
A ja chyba jednak się wybiorę w październku w góry
I chciałabym iśc na czerwone Wierchy, myślę że nię bedzie problemów ze duzym sniegiem
Poza tym nie mam kurtki porządnej (ciepłej i nieprzemakalnej) a póki co nie stac mnie dać 300zł no i spodni tez nie za bardzo, więc z wyjazdu narazie nici
Gdzie mogę kupić spodnie i kurtkę w miarę przystępnej cenie no i żeby były porządne w miare
oj my cos myslimy o listopadzie- tylko nie wiem czy TZ bedzie mogl jechac, chyba tylko z bratem wyskocze.

a co do kurtki i spodni- ostatnio stwierdzilismy z TZ ze przydalyby sie takie lepsze. w sumie w kurtce mozna chodzic nie tylko po gorach. tez sie przymierzamy do zakupu. tylko nas bardziej interesuje jakie firmy sa dobre.
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 10:59   #704
maltanka83
Raczkowanie
 
Avatar maltanka83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
No i udało nam się wczoraj "przetestować" buty, w których będziemy pomykać po górach - obeszło się bez większych obtarć po dwudziestokilometrwym spacerze

A do wyjazdu... już tylko 4 dni
miss hot to wy chyba cały Lublin przeszliście w koło
dobrze że buty się sprawdzają

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
ja to sie z checia przejade ta kolejka pod warunkeim ze potem bede chciala przejsc Wierchy albo Swinice
e tam na Wierchy to można spokojnie podreptać na nóżkach nie jest daleko.
a co do kolejki to na pewno ładniejsze te wagoniki niż te wcześniejsze
__________________
"Tam na dole zostało
wszystko to co Cię męczy.
Patrząc z góry wokoło
świat wydaje się lepszy."

maltanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 19:09   #705
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Chodzenie po górach

i podobno szybsze
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-19, 21:42   #706
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Chodzenie po górach

mi sie podobaja i na pewno skorzystam, w koncu trzeba wszystkiego w zyciu sprobowac
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 08:21   #707
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
oj my cos myslimy o listopadzie- tylko nie wiem czy TZ bedzie mogl jechac, chyba tylko z bratem wyskocze.

a co do kurtki i spodni- ostatnio stwierdzilismy z TZ ze przydalyby sie takie lepsze. w sumie w kurtce mozna chodzic nie tylko po gorach. tez sie przymierzamy do zakupu. tylko nas bardziej interesuje jakie firmy sa dobre.
No my chcieliśmy z TŻtem jechać we wrześniu ale szkoła nam plany pokrzyżowała no i zostaje październik A na zimkę to już jak śniegu będzie dużo Pewnie w okolicach grudnia ( no i oczywiście tylko po dolinkach pochodzić, bo wyżej to już niebezpiecznie, no i zreszta szlaki są niektóre pozamykane na Słowacji np wiekszość z tego co widziałam).

Tak, w kurtce można chodzić normalnie, ale 300 zł to i tak dużo spodnie to inna sprawa, na uczelnię w nich śmigac przecież nie będe Muszę odwiedzić intersport i Hi Mountain, bo w Decathlonie to nic nie wiem na temat spodni i kurtek, no chyba że ma ktoś z Was Dziewczynki
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 08:55   #708
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Chodzenie po górach

gdybym miala to nie byloby mi szkoda tych 300 na kurtke to jednak zakup na pare lat.
a spodnie...najlepiej zeby z odpinanymi nogawkami. i ja tam bym w takich i na uczelnie jezdzila-liczy sie wygoda a ja lubie sportowy styl
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-20, 08:58   #709
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Chodzenie po górach

Z kurtek zdecydowanie polecam Małachowskiego.Swoj ą noszę już n-ty rok ,nic się z nią nie dzieje:jest nieprzepuszczalna,wodoodp orna (parametrów nie pamiętam),jeszcze ani razu jej nie prałam(czyszczę regularnie cześć przy nadgarstku i szyi)Co prawda ciężko dostać w sklepach wyroby Małachowskiego ,ale baaaaaaaaaaardzo polecam,można porozglądać sie w sklepach specjalistycznych (wspinaczkowych).Rzeczy z resztą są adresowane do osób uprawiających wspinaczkę i turystykę wysokogórską, parokrotnie zahaczałam o ostre skały czy ściągnęło mnie ze sćiany a kurtka cała Dobre są też rzeczy z Nord Face
Nie polecałabym natomiast zdecydowanie campusa i (już mniej zdecydowanie)Hi Mountain ze względu na jakość membrany
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 16:22   #710
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Gdzie mogę kupić spodnie i kurtkę w miarę przystępnej cenie no i żeby były porządne w miare
Mi się udało wczoraj znaleźć super spodnie w lubelskim outlecie - za śmieszne pieniądze - 7,99 - a spodnie idealne na wyjazd w góry - ciepłe i prawdopodobnie nieprzemakalne

Cytat:
Napisane przez maltanka83 Pokaż wiadomość
miss hot to wy chyba cały Lublin przeszliście w koło
dobrze że buty się sprawdzają
Nie Lublin, tylko pojechaliśmy na Polesie - niedaleko Sosnowicy - i tam są piękne ścieżki krajoznawcze


Jutro jedziemy w końcu - chociaż moją radość przyćmiewa trochę śmierć mojego ukochanego pieska - odszedł niespodziewanie dziś w nocy

To mój piesio ukochany
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg baks.JPG (53,2 KB, 12 załadowań)
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 09:26   #711
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez LEW Pokaż wiadomość
Z kurtek zdecydowanie polecam Małachowskiego.Swoj ą noszę już n-ty rok ,nic się z nią nie dzieje:jest nieprzepuszczalna,wodoodp orna (parametrów nie pamiętam),jeszcze ani razu jej nie prałam(czyszczę regularnie cześć przy nadgarstku i szyi)Co prawda ciężko dostać w sklepach wyroby Małachowskiego ,ale baaaaaaaaaaardzo polecam,można porozglądać sie w sklepach specjalistycznych (wspinaczkowych).Rzeczy z resztą są adresowane do osób uprawiających wspinaczkę i turystykę wysokogórską, parokrotnie zahaczałam o ostre skały czy ściągnęło mnie ze sćiany a kurtka cała Dobre są też rzeczy z Nord Face
Nie polecałabym natomiast zdecydowanie campusa i (już mniej zdecydowanie)Hi Mountain ze względu na jakość membrany
Dziękuję Będziemy się rozgladać z TŻtem bo oboje mamy ten sam problem

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Mi się udało wczoraj znaleźć super spodnie w lubelskim outlecie - za śmieszne pieniądze - 7,99 - a spodnie idealne na wyjazd w góry - ciepłe i prawdopodobnie nieprzemakalne

to okaże się czy rzeczywiście są nieprzemakalne jak je wykorzystasz

Cytat:
utro jedziemy w końcu - chociaż moją radość przyćmiewa trochę śmierć mojego ukochanego pieska - odszedł niespodziewanie dziś w nocy

To mój piesio ukochany
Współczuję
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 10:45   #712
maltanka83
Raczkowanie
 
Avatar maltanka83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość


Jutro jedziemy w końcu - chociaż moją radość przyćmiewa trochę śmierć mojego ukochanego pieska - odszedł niespodziewanie dziś w nocy
współczuję też mam piesia i nie wyobrażam sobie żeby mogło mu się coś stać
__________________
"Tam na dole zostało
wszystko to co Cię męczy.
Patrząc z góry wokoło
świat wydaje się lepszy."

maltanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-21, 19:18   #713
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Chodzenie po górach

Jedziemy dziś w nocy - gdzieś tak 1,00 - 2,00

Jak tylko wrócimy wrzucę zdjęcia i zdam relacje


A za pieskiem moim ukochanym jeszcze długo łza mi się będzie w oku kręcić - taki był mały pieszczoch (<=tak zawsze do niego mówiłam, choć był w miarę duży, a on wtedy tulił się do mnie i merdał ogonem )
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 07:39   #714
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Chodzenie po górach

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Jedziemy dziś w nocy - gdzieś tak 1,00 - 2,00

Jak tylko wrócimy wrzucę zdjęcia i zdam relacje
alez wam sie pogoda trafila... jak sie nie zepsuje to strasznie zazdroszcze
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 19:19   #715
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Chodzenie po górach

Jakos od polowy sierpnia nastwiam sie aby tutaj napisac i nie moge sie zabrac

Dobra zaczytamy.Bylam w Tatrach poraz pierwszy w polowie lipca i musze powiedziec ze zakochalam sie w gorach Wprawdzie nie bylismy odpowiednio przygotowani ale i tak bylo dobrze
Bylismy prawie na Giewoncie (zamiast odrazu raniutko wchodzic to my najpierw poszlismy zwiedzic skocznie, potem ze skoczni na pieszo az do Kuznic a to jest spory kawalek, gdzies ze 3km i ok.14tej zaczelismy wchodzic na Giewont.Wiekszosc schodzila, a my i jeszcze kilka innych osob dopiero wchodzilismy Gdy przeslismy 3/4 trasy na Giewont mnie rozbolala strasznie glowa. Zreszta przez caly nas wtypoczynek mielismy goracz, 35-40stopni. Niby mialam czapeczke ale jak caly dzien jest sie na sloncu to daje to sie we znaki. Nie mielismy przy sobie zadnych tabletek, a ja juz prawie umieralam z bolu.Mialam wrazenie ze mi czaszke rozwali nie mialam sily juz dalej isc, z tej bezsilnosci usiadlam przy zrodelku i zaczelam plakac ze nie moge zdobyc tego Giewontu i ze popsulam cala wycieczke.Dzieki Bogu na szlaku znalazla sie dobra para, ktora dala nam tabletke choc ja juz nie mialam sily, zostalam przy tym zrodle i powiedzialam rodzicom zeby wchodzili dalej.Za chwile przyszlo 3 mezczyzn, dwoch takich mlodych kolo 20lat i jeden starszy.Tez usiedli bo jeden z nich nie mial juz sily isc.Ja tak siedzialam chlodzilam sie ta woda i ten jeden z nich mowi "w du pie mam ten Giewont, mam lek wysokosci, dlaej nie wchodze, zrobie zdjecie krzyza albo kupie pocztowke i tez powiem ze bylem" za chwile wrocila moja mam bo nie chciala zostawic mnie samej i jakos tak zaczelismy z tamtymi ludzmi rozmawiac. Okazalo sie ze sa z Czestochowy, jeden z nich dal nam witaminy do rozpuszczania w wodzie i powiem wam ze gdy je wypilam to sie troche lepiej poczulam. Jednak fakt, goraco i wraz z potem wszystkie witaminy sie wyplukaly. No i Giewontu nie zdobylismy, bo zaraz sie ciemno robilo i zaczelismy schodzic.No to to byla taka najbardziej "szalona" przygoda z gorami
Bylismy rozwniez na Morskim Oku, Trzech Koronach,Gubalowce. na splywie
Dunajcem, w Niedzicy i Czorsztyni.No i w kazdy dzien taki upal

Zaraz postaram sie wrzucic jakies zdjecia.
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 19:35   #716
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Chodzenie po górach

ok zdjecia.droga na Giewont spotkala nas mila niespodzianka na szlaku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5548.JPG (93,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5569.JPG (85,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5570.JPG (86,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5573.JPG (86,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5595.JPG (93,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5596.JPG (93,1 KB, 5 załadowań)
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 19:42   #717
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Chodzenie po górach

c.d

zdjecie nr 4 - paralotniarz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5600.JPG (87,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5602.JPG (78,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5613.JPG (83,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5625.JPG (83,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5665.JPG (96,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5674.JPG (92,2 KB, 5 załadowań)
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 19:55   #718
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Chodzenie po górach

1.bardzo lubie to zdjecie, ulica-domki-gory-chmury
5.ryby w niedzicy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5064.JPG (83,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5108.JPG (87,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5348.JPG (80,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5715.JPG (83,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5190.JPG (79,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5194.JPG (77,4 KB, 6 załadowań)
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 20:00   #719
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Chodzenie po górach

ostatnia partia na dzis.reszta w kolejnych dniach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5323.JPG (91,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5463.JPG (96,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5796.JPG (109,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5809.JPG (83,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5812.JPG (99,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5836.JPG (76,1 KB, 7 załadowań)
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 10:38   #720
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Chodzenie po górach

Oleczko bo w górach szybko zmienia się ciśnienie czym wyżej się wychodzi, dlatego ja zawsze mam przy sobie zapas czekoladki, kawy albo tabletek na ból głowy (choc jeszcze ich nie musiałam nigdy zażywać). Dlatego jak się jest pierwszy raz w górach powinno sie powoli wychodzić aby organizm przyzwyczaił się do zmiany ciśnienia.
Fajnie że pogoda Ci się udała , no i wielka szkoda że jednak nie zdobyłaś tego Giewontu
Ja mam chyba większe samozaparacie jak coś sobie postanowię to muszę to zrobić
Ale Giewont nie zając, nie ucieknie

Ładne fotki
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.