Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby! - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-07, 09:55   #4381
frida26
Rozeznanie
 
Avatar frida26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Próbowałam herbaty na wywołanie, okłady z TŻ, ćwiczenia na piłce, dużo spacerów. Jeszcze została mi mikstura ale na razie nie mogę się na nią zdecydować... Muszę poczuć że to dobry i odpowiedni moment.
frida26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 09:59   #4382
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez frida26 Pokaż wiadomość
Próbowałam herbaty na wywołanie, okłady z TŻ, ćwiczenia na piłce, dużo spacerów. Jeszcze została mi mikstura ale na razie nie mogę się na nią zdecydować... Muszę poczuć że to dobry i odpowiedni moment.
Może spróbuj z sutkami jeszcze
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 10:20   #4383
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dzieki dziewczyny moja mała królewna
Fasterka90 zostało ;-)
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 10:23   #4384
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Rozmawiałam właśnie z panią od sesji noworodkowych sobie mnie już wstępnie zapisała ale termin ustalimy itd jak urodze. Przyjedzie z całym sprzętem do nas, Faśko też będzie na jakimś zdjęciu z małą będzie ujęty
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 10:27   #4385
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Frida to mów, że urodziłas a dziecko Cyganom sprzedałaś. Na głupie pytania najlepsze durne odpowiedzi
Ja dzisiaj słabo się czuje, cala jakąś napięta, macica boli, mi jest nie dobrze i byliśmy na zakupach ale kosztowało mnie to tyle wysiłku, że aż nie mogę uwierzyć. W całej ciąży nie czułam się tak zmęczona jak teraz.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 10:31   #4386
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam właśnie z panią od sesji noworodkowych sobie mnie już wstępnie zapisała ale termin ustalimy itd jak urodze. Przyjedzie z całym sprzętem do nas, Faśko też będzie na jakimś zdjęciu z małą będzie ujęty
Super

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Frida to mów, że urodziłas a dziecko Cyganom sprzedałaś. Na głupie pytania najlepsze durne odpowiedzi
Ja dzisiaj słabo się czuje, cala jakąś napięta, macica boli, mi jest nie dobrze i byliśmy na zakupach ale kosztowało mnie to tyle wysiłku, że aż nie mogę uwierzyć. W całej ciąży nie czułam się tak zmęczona jak teraz.
To może coś się zaczyna wymasowałaś wczoraj sutki?
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 10:32   #4387
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Agusiek tak troszkę ale faktycznie chyba coś się Rusza. Byłam w rossmanie dziś promocja na tusze na cienie. Jeszcze coś kupiłam, na poród nowy tusz hehe.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-07, 10:45   #4388
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Agusiek tak troszkę ale faktycznie chyba coś się Rusza. Byłam w rossmanie dziś promocja na tusze na cienie. Jeszcze coś kupiłam, na poród nowy tusz hehe.
To masuj dalej
Aa no fakt, od dziś jest promocja na kosmetyki do oczu... muszę mój eyeliner kupić, może potem z kimś podjadę
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 10:47   #4389
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
To wywoływanie to ja tak sama wnioskuję, bo powiedział mi, że w piątek położy mnie na oddzial, a w sobotę rodzimy. To na pewno o to mu chodziło no bo jak inaczej
No mnie właśnie kładą w poniedziałek i lekarz chce żebym jak najszybciej urodziła. Zobaczy czy SN czy CC...i się boję jakby coś tego wywoływania..Chciałam bardzo rodzić SN ale się mu uprę na CC skoro mała wychodzi na USG taka duża a się naczytałam teraz o dużych dzieciach (wiem głupol jestem) i się boję o nią i też o siebie że będzie mega ciężko...

Już 3 noc z rzędu męczą mnie skurcze. Dziś już niektóre nieźle bolesne. Czekam czy to już....ale nie... I od rana energii dziś mam pełno. Idę wieszać pranie, zaraz zakładam firankę nową. I myślę ze pościele sobie łóżeczko. Chyba się nie zakurzy...?? Aby ładnie wyglądało co?

Peachella jaka ta mała śliczna taka ciemniutka słodka

Poznanianka No kochana nic nie poradzisz. Dasz radę, poczekacie z niunią aż będzie wszystko dobrze
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 10:50   #4390
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Hej wam, ja dzisiaj na dzień dobry spaliłam ciastka, bo zostawiłam je w piekarniku po upieczeniu
Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Hej, my dziś idziemy do domu mała jest bardzo grzeczna, praktycznie non stop spi, musze ja budzic na jedzenie. Straciła 200 g ale od wczoraj przybrala znowu 20 g. Wszystko ok. Musze sie wspomagac na razie mm bo pokarmu nie mam jeszcze. Cos tam jest ale szalu nie ma. Tyle dobrze, ze mala od razu sie przyssala i robi to bardzo chetnie. W domu bede ja przystawiac czesto, mam nadzieje, ze ruszy. Ciesze sie, ze wychodzimy bo jeszcse jednej nocy na lozku szpitalnym bym nie przetrwala.
Brzuch dalej boli i ciagnie, jak trzymam mala przy piersi to boli duzo bardziej. Beda mi robic usg jeszcze.
2 noce byla na noworodkach, dzis zostawilam ja u siebie. Jest cuuuuudowna!
śliczniutka jest fajnie, że już wychodzicie, nie ma jak w domku. Trzymam kciuki za kp

Napiszesz proszę jeszcze raz ile miała cm i g przy narodzinach? Srebrna_smuga chciała uzupełnić pierwszą stronę i nie mogłyśmy się doszukać tych info

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Mała będzie miała naświetlania, bo ma wysoki poziom bilirubiny , ponad 15... Czyli znów mi ją zabierają...
trzymajcie się dziewczynki!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam właśnie z panią od sesji noworodkowych sobie mnie już wstępnie zapisała ale termin ustalimy itd jak urodze. Przyjedzie z całym sprzętem do nas, Faśko też będzie na jakimś zdjęciu z małą będzie ujęty
fajnie, zazdro w Krakowie słono sobie liczą za taką sesję, więc chyba się nie zdecydujemy
Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Agusiek tak troszkę ale faktycznie chyba coś się Rusza. Byłam w rossmanie dziś promocja na tusze na cienie. Jeszcze coś kupiłam, na poród nowy tusz hehe.
też chciałam iść, ale boję się walk pod szafami
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 10:59   #4391
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja tam przedwczoraj skorzystalam z promocji w hebe też mieli -40% na podkłady więc kupiłam sobie mój ulubiony krem cc z bourijus (nie wiem czy dobrze napisałam)

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-07, 11:00   #4392
frida26
Rozeznanie
 
Avatar frida26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Mała będzie miała naświetlania, bo ma wysoki poziom bilirubiny , ponad 15... Czyli znów mi ją zabierają...
Najważniejsze żeby mała zdrowa była, jako mama na pewno dasz radę, trudne chwile ale na pewno niedługo będziecie razem w domku. Życzę żeby czas szybko zleciał.
frida26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 11:04   #4393
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Fasterka ja też się niestety boję tych wszystkich wizyt po.. Tego "narzucania" pomocy, bo napewno jej potrzebuję :/ a najcenniejszy jest właśnie spokój w tych pierwszych tygodniach,ech. Starszak jest bardzo podekscytowany, rozmawia z brzuchem i ciągle się pyta kiedy pojadę do szpitala za to Hela podejrzewam, że nie obejdzie się bez ataków zazdrości, no ale... może mnie mile zaskoczy a u Ciebie może cisza przed burzą?

Peachella Twoja Kaja jest prześliczna, jakie włoski czarne kochany aniołeczek... Miłego powrotu do domku

Frida pamiętam, że któraś z dziewczyn wpadła na pomysł, żeby mówić wszystkim termin porodu ze 2 tygodnie późniejszy niż faktyczny, może udałoby się uniknąć takich irytujących pytań
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 11:05   #4394
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Hej wam, ja dzisiaj na dzień dobry spaliłam ciastka, bo zostawiłam je w piekarniku po upieczeniu

śliczniutka jest fajnie, że już wychodzicie, nie ma jak w domku. Trzymam kciuki za kp

Napiszesz proszę jeszcze raz ile miała cm i g przy narodzinach? Srebrna_smuga chciała uzupełnić pierwszą stronę i nie mogłyśmy się doszukać tych info


trzymajcie się dziewczynki!


fajnie, zazdro w Krakowie słono sobie liczą za taką sesję, więc chyba się nie zdecydujemy

też chciałam iść, ale boję się walk pod szafami
Ojj tam ja dziś podskoczę przed samą 15-tą. Jak nie będą chcieli mnie przepuścić do szaf, to poskarżę dla kasjerek w końcu ciężarne mają tam pierwszeństwo
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 11:10   #4395
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

peachella jaka slodka Niunia a jak duzo wloskow ma super,nie ma jak w domu i mysle ze tam na spokojnie laktacje rozbujasz


Poznanianka biedactwo ale tak to bywa wlasnie z ta zoltaczka,boje sie tego bo chcialabym jak najszybciej z mala do domu wyjsc,ale jak bedzie nie przewidze,trzymam kciuki zeby szybko sie unormowalo


Eh a ja sie czuje jakbym maraton przebiegla a ogarnelam z kurzy tylko jeden pokoj i poodkurzalam juz nie moge dlugo stac np przy zmywaniu bo mnie bardzo plecy bola,na dodatek snilo mi sie ze bylam u taty i mi czop z duza iloscia krwi wypadl a ja zamiast od niego od razu jechac do szpitala skad mam 10km to wracalam prawie 30 do domu zeby wlosy umyc paranoja jakas
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 11:20   #4396
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny już po - z tego co piszecie laktator chyba u wszystkich z Was bardzo się przydaje? Macie ręczne czy elektryczne? Kurcze no, jak tak czytam to chyba jednak kupimy jeszcze przez weekend...
Ja mam laktator elektryczny mendela mini czy jakoś tak. Przy Oliwce użyłam z max 2 razy i po 5 ml w pół h mi wyciągał więc odpuściłam.
Teraz ani razu.
Przy KP zasada jest jedna i prosta. Im więcej przystawiasz tym masz więcej mleka. Wiem co mówię bo karmiłam prawie 15mcy i nigdy w tym czasie nie wspomogłam się butelką czy mieszanką.

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj jestem bardzo podekscytowana, bo byłam na wizycie. Na usg wyszło, że łożysko jest już dojrzałe i gotowe do porodu, brzuch się obniżył (czego wizualnie nie widać, ale po badaniu lekarz tak stwierdził). Tylko trochę duży ten mój Skarb, bo wyszło że waży 3690, ale lekarz powiedział, że on obstawia 3500bo usg się lubi mylić. Szyjka też się bardzo skróciła i jest gotowa do porodu, ale póki nie mam skurczy to nie powinnam zacząć rodzic. W środę mam jechać do szpitala na ktg, jeżeli wyjdzie dobrze, to 17mam przyjść na wizytę, gin sprawdzi jak szyjka i jeżeli dalej nie urodze, to 20kładzie mnie do szpitala a 21 (w moje urodziny) będziemy wywoływać, bo mój lekarz ma wtedy dyżur i chce być przy moim porodzie także teraz zaciskam nogi i muszę wytrzymać do 21!!!
To powodzenia i podziwiam ochotę na wywołanie

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Dzień dobry śpicie czy rodzicie?
Dziś jakoś mi się zdaje fajny dzień na rodzenie ale u mnie nic a nic nie zapowiada porodu...

Dobre pytanie z tymi ruchami dziecka przy rodzenia bo słyszałam dwie inne wersje... jedna znajoma się żaliła że jej córka między skurczami wsadziła nóżki między żebra, inna mówiła że wtedy juz dziecko się nie rusza i ona po każdym skurczu się bała czy mały jeszcze żyje.
Tak to trochę zrozumiałam że przy partych już dziecka się nie czuje, tej pierwszej poród skończył się cc...
Sama się zastanawiałam nad tymi ruchami. I na pewno jak miałam teraz skurcze już w szpitalu co 2 lub 3min to ruchy były jak wcześniej. Tzn. bardziej wyciągania i wypychania niż kopy. A potem przy samej akcji na sali porodowej to nie pamiętam.
W każdym razie nie zauważyłam zmiany jakieś znaczącej

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Hej, my dziś idziemy do domu mała jest bardzo grzeczna, praktycznie non stop spi, musze ja budzic na jedzenie. Straciła 200 g ale od wczoraj przybrala znowu 20 g. Wszystko ok. Musze sie wspomagac na razie mm bo pokarmu nie mam jeszcze. Cos tam jest ale szalu nie ma. Tyle dobrze, ze mala od razu sie przyssala i robi to bardzo chetnie. W domu bede ja przystawiac czesto, mam nadzieje, ze ruszy. Ciesze sie, ze wychodzimy bo jeszcse jednej nocy na lozku szpitalnym bym nie przetrwala.
Brzuch dalej boli i ciagnie, jak trzymam mala przy piersi to boli duzo bardziej. Beda mi robic usg jeszcze.
2 noce byla na noworodkach, dzis zostawilam ja u siebie. Jest cuuuuudowna!
Śliczniutka. I włochata jak mój Antoś



Mój Antek w dzień spokojniutki a w nocy dokazuje. W dzień co ok. 3h chce jeść a dziś w nocy co 1,5h chciał i smoczka nie chciał za nic i wypluwał.
Dobrze że mam wprawę w tych pobudkach bo inaczej ciężko by było
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 11:27   #4397
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam właśnie z panią od sesji noworodkowych sobie mnie już wstępnie zapisała ale termin ustalimy itd jak urodze. Przyjedzie z całym sprzętem do nas, Faśko też będzie na jakimś zdjęciu z małą będzie ujęty
A wiesz mniej więcej w jakiej kwocie zamknie się ta sesja ?
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 11:50   #4398
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

tylkokasia ojej to masz nocnego marka wspolczuje,ja nie wiem jak bede w nocy wstawac taki spioch ze mnie dobrze ze masz wprawe,a powiedz czy przy wyjsciach laktator nie jest przydatny?czy po prostu karmilas przed samym wyjsciem Oliwke?


Ale mnie plecy nawalaja,cos czuje ze bolebz krzyza przy porodzie mnie nie omina
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 11:56   #4399
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dziewczyny widziałyście metody tego gościa?

https://www.youtube.com/watch?list=P...&v=mm3aJ78TXak
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-07, 11:57   #4400
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja juz srebrnej_smudze napisałam na fb wszystko co potrzebne żeby peachelle z Kają wpisac

Do nas wpadł znajomy i robimy grilla, jeszcze się najem przed ewentualnym porodem :p

Ja wezmę chyba najmniejszy pakiet tej sesji to jest 15zdjęć za 320zł... Ani dużo ani mało, taki kaprys mam
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 11:58   #4401
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Ja juz srebrnej_smudze napisałam na fb wszystko co potrzebne żeby peachelle z Kają wpisac

Do nas wpadł znajomy i robimy grilla, jeszcze się najem przed ewentualnym porodem :p

Ja wezmę chyba najmniejszy pakiet tej sesji to jest 15zdjęć za 320zł... Ani dużo ani mało, taki kaprys mam
to u fotografki, której portfolio mi się podoba, płaci się 360 zł za 8 zdjęć (pakiet mini)
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 12:04   #4402
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

No ceny sesji noworodkowych sa specyficzne, ale prawda jest taka, że gadżety do takiej sesji też sporo kosztują ja się cieszę, że sani z mężem zrobimy małemu takie fotki, "kreacje" się szyją, znajoma dekoratorka pomoże z aranżacji np świątecznej 😎 tylko żeby model współpracował

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 12:19   #4403
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

teraz się będę namyślać co z tą sesją mąż mówi, że można by wziąć ten pakiet mini za 360 zł (większy - 15 zdjęć to już 600 zł), ale sama nie wiem czy te 8 zdjęć mnie zaspokoi


w ogóle śniło mi się moje maleństwo, była już z nami w domku i miała odparzoną dupkę
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 12:19   #4404
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałyście metody tego gościa?

https://www.youtube.com/watch?list=P...&v=mm3aJ78TXak


Na wrzesniowkach dziewczyny polecaja jego ksiazke,u sporej czesci metoda usypiania chyba 5s sie sprawdza,sama sie zastanawiam nad kupnem tej ksiazki
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 12:22   #4405
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
tylkokasia ojej to masz nocnego marka wspolczuje,ja nie wiem jak bede w nocy wstawac taki spioch ze mnie dobrze ze masz wprawe,a powiedz czy przy wyjsciach laktator nie jest przydatny?czy po prostu karmilas przed samym wyjsciem Oliwke?


Ale mnie plecy nawalaja,cos czuje ze bolebz krzyza przy porodzie mnie nie omina
Myślałam że przy wyjściach się przyda ale prawda jest taka że na początku laktator daje dużo mniej mleka więc jak miałabym ponad godzinę ciągnąć kilkanaście ml. to wolałam karmić tak aby przed wyjściem i na powrót zdążyć.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 12:24   #4406
frida26
Rozeznanie
 
Avatar frida26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałyście metody tego gościa?

https://www.youtube.com/watch?list=P...&v=mm3aJ78TXak
Bardzo ciekawy sposób coś jak te misie szumisie.
frida26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 12:32   #4407
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

co do tego filmiku to nie podoba mi się to suszanie prosto do ucha i potrząsanie dzieckiem, swojemu bym tak nie robiła. Mam otulaczyk i misia szumisia i mam nadzieję, że wystarczy.
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 12:35   #4408
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

iclosemyeyes to u tej u której ja będę robić pakiet midi jest 25zdjęć za 450, to już duża różnica...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 12:37   #4409
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja będę metodę dr karpa stosować na bank. Na mnie też tak Rodzice robili i działało.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-07, 12:58   #4410
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
ja odkupilam medele swing za stowke a cenym jej dochodzą do 500
Niezła okazja
Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
U mnie total cisza, ale chyba za dużo spałam na plecach i biodra mnie bolą.
Oj, już niedługo
Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Hej, my dziś idziemy do domu Tyle dobrze, ze mala od razu sie przyssala i robi to bardzo chetnie. W domu bede ja przystawiac czesto, mam nadzieje
Świetne wieści Mnie też radzą często przystawiać, liczę, ze pomoże. Niestety nie widzę zdjęć na kom

frida Może szybciej Was dziecko zaskoczy taką decyzją
Co do pytań - doskonale rozumiem... u mnie rodzina od miesiąca dostawała kociokwiku - bo już, bo na pewno coś ukrywam. Wcale to nie pomaga...


Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Wyszłam dziś do sklepu, który jest jakieś 50 m ode mnie, ale ulica jest trochę pod górkę, i muszę przyznać że był to ogromny wyczyn
To jesteś bliżej niż dalej


Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Mała będzie miała naświetlania, bo ma wysoki poziom bilirubiny , ponad 15... Czyli znów mi ją zabierają...
O nie Oby naświetlania szybko pomogły, Malutkiej będzie najlepiej przy Tobie.


Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam właśnie z panią od sesji noworodkowych sobie mnie już wstępnie zapisała ale termin ustalimy itd jak urodze. Przyjedzie z całym sprzętem do nas, Faśko też będzie na jakimś zdjęciu z małą będzie ujęty
Super Też chcemy taka sesję, będę wysyłać zapytania.


Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
No mnie właśnie kładą w poniedziałek i lekarz chce żebym jak najszybciej urodziła. Zobaczy czy SN czy CC...i się boję jakby coś tego wywoływania..
Trzymam mocno kciuki za Ciebie... Może obejdzie się bez wywoływania. Usg może sporo przekłamać...


Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
fajnie, zazdro w Krakowie słono sobie liczą za taką sesję, więc chyba się nie zdecydujemy

też chciałam iść, ale boję się walk pod szafami
Ja teraz się rozglądam za sesjami. Mogę dać Ci namiary, jeśli podasz widełki cenowe


Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Mój Antek w dzień spokojniutki a w nocy dokazuje. W dzień co ok. 3h chce jeść a dziś w nocy co 1,5h chciał i smoczka nie chciał za nic i wypluwał.
A ile powinno trwać takie karmienie? Młody jadłby bardzo często - delektuje się powoli i szybko kończy. Jest spokojny i nie wygląda na nieszczęśliwego.

Dziś mam jakiś przypływ energii, czuję się zdecydowanie lepiej, rana nie dokucza tak bardzo.
Dziś walczę z nerwami - wszyscy chcą wizyt w szpitalu, w rodzinie rozeszły się wieści i jestem bezradna... Miałam niezapowiedziana trójkę gości, dobrze że w ostatnim momencie zdążyłam schować pierś...

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałyście metody tego gościa?

https://www.youtube.com/watch?list=P...&v=mm3aJ78TXak
Słyszałam o otulaniu i bardzo chcę to
stosować. Póki co młody nie wykazuje takiego entuzjazmu

Fasterka Bardzo dobra cena


Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
teraz się będę namyślać co z tą sesją mąż mówi, że można by wziąć ten pakiet mini za 360 zł (większy - 15 zdjęć to już 600 zł), ale sama nie wiem czy te 8 zdjęć mnie zaspokoi
Widziałam nawet droższe pakiety za mniejsza ilość ujęć
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 16:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.