Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :) - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-11, 18:12   #841
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Massie dzięki
Święta to dla nas trochę smutny okres ale wszystko dla naszych marzeń a najważniejsze , że niebawem zaczną się spełniać
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Listopadowaa u nas w tym roku święta smutne, bo raczej na obczyźnie.

To chyba jeden z minusów mieszkania za granicą Chociaż ja nie raz zazdroszczę komuś (ale w taki pozytywny sposób) tego, że odważył się wyjechać i tam ułożył sobie życie, ale mnie zawsze ciągnęło by wynieść się z dala od stron rodzinnych więc pewnie dlatego
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 18:19   #842
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
spytaj się tz czy bedzie codziennie wycierał połysk zeby odcisków paluszkó nie było widac. Może to go przekona My tez chyba mat weźmiemy, spodobał mi sie na zdjęciach a tz nie chce połysku. no zobaczymy. Moj tz ma jakieś opory do białego koloru
To chyba połysk połyskowi nierówny, bo u nas żadnych odcisków palców na frontach nie ma

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Co do tych odcisków palców... Ostatnio jak byliśmy w LM to macałam bialy gres polerowany i czarny. Na białym oczywiście nic nie znać, ale na czarnym O masakra, każdy palec bylo widać, pięknie wygląda taka podłoga ale niepraktyczny strasznie...
Na prawdę trzeba być zakochanym w białej czy czarnej podłodze, żeby taką położyć
W mieszkaniu w łazience mamy ciemno brązową podłogę. Gdybym wcześniej wiedziała jak wygląda jej użytkowanie to na pewno wybralibyśmy inną no ale skąd mogłam wiedzieć Gdyby ktoś mi powiedział, że może być ciężko to bym się dwa razy zastanowiła a tak, sama musiałam przetestować

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
To chyba jeden z minusów mieszkania za granicą Chociaż ja nie raz zazdroszczę komuś (ale w taki pozytywny sposób) tego, że odważył się wyjechać i tam ułożył sobie życie, ale mnie zawsze ciągnęło by wynieść się z dala od stron rodzinnych więc pewnie dlatego
Ja też podziwiam takich ludzi, bo to jednak spora odwaga wyjechać. Nowy kraj, nowa kultura, nowy język i nowi ludzie. Nigdy nie wiadomo na co się trafi. No i ta rozłąka z rodziną i przyjaciółmi ...
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 18:24   #843
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
To chyba połysk połyskowi nierówny, bo u nas żadnych odcisków palców na frontach nie ma


Na prawdę trzeba być zakochanym w białej czy czarnej podłodze, żeby taką położyć
W mieszkaniu w łazience mamy ciemno brązową podłogę. Gdybym wcześniej wiedziała jak wygląda jej użytkowanie to na pewno wybralibyśmy inną no ale skąd mogłam wiedzieć Gdyby ktoś mi powiedział, że może być ciężko to bym się dwa razy zastanowiła a tak, sama musiałam przetestować

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------


Ja też podziwiam takich ludzi, bo to jednak spora odwaga wyjechać. Nowy kraj, nowa kultura, nowy język i nowi ludzie. Nigdy nie wiadomo na co się trafi. No i ta rozłąka z rodziną i przyjaciółmi ...

Mnie się właśnie wydaje że biały połysk to jedyny na którym nie widać odcisków Macałam biały gres i nie było widać, materiał z której będzie moja kuchnia też macałam i nie było widać, ale na ciemniejszych czy na kolorze na pewno widać Ale mat nie jest wcale lepszy, moja siostra ma szarą kuchnię w macie i narzeka że są mazy, palce też są odbite i mówiła mi że ciężko ją wyczyścić tak żeby nie było żadnych smug A za kuchnię dała ponad 20 tys więc to nie są byle jakie materiały. No takie życie, pucować i sprzątać trzeba będzie
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 18:35   #844
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Mnie się właśnie wydaje że biały połysk to jedyny na którym nie widać odcisków Macałam biały gres i nie było widać, materiał z której będzie moja kuchnia też macałam i nie było widać, ale na ciemniejszych czy na kolorze na pewno widać Ale mat nie jest wcale lepszy, moja siostra ma szarą kuchnię w macie i narzeka że są mazy, palce też są odbite i mówiła mi że ciężko ją wyczyścić tak żeby nie było żadnych smug A za kuchnię dała ponad 20 tys więc to nie są byle jakie materiały. No takie życie, pucować i sprzątać trzeba będzie
Z dwojga złego to ja już wolę, żeby było widać te palce i brud niż żeby był ale niewidoczny dla oka
Ja ogólnie to sprzątać nie lubię ale chałupę w Polsce to mogę i na kolanach szorować
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 18:44   #845
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Z dwojga złego to ja już wolę, żeby było widać te palce i brud niż żeby był ale niewidoczny dla oka
Ja ogólnie to sprzątać nie lubię ale chałupę w Polsce to mogę i na kolanach szorować

Nie chodzi przecież o to, żeby nie było widać brudu i nie trzeba było przez to sprzątać Tylko jakbym miała podłogę która po umyciu zaraz wyglądałaby tak samo jak przed to bym się wściekła

Też nie lubię sprzątać, jestem leniem kanapowym, ale swój domek będę pucować

Dziewczyny a wolicie minimalizm we wnętrzach czy jednak lubicie bibelotki i róznego rodzaju ozdoby?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 18:52   #846
Michasia222
Zadomowienie
 
Avatar Michasia222
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 259
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość

Rozumiem Cię doskonale bo my zamieszkaliśmy tymczasowo u rodziców tżta W sumie mieszkamy tu dopiero od początku listopada no ale dla mnie to nie jest komfortowa sytuacja, mimo że mój tż ma fajną rodzinkę

Czyli remont tak jak u mnie U nas pracuje dwóch gości a szybko im to idzie, więc jak do Was wejdzie jakas ekipa to tez szybko zrobią
niestety stare mieszkanie musieliśmy sprzedać i dlatego mieszkanie u rodziców. Ale myślę, że miesiąc nam wystarczy i będziemy u siebie.
A u nas też 2 gości pracuje. Chyba jutro będą układali już płytki więc coś więcej będzie widać w łazience.

W kuchni już płytki są, teraz malowanie i prawie gotowe

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Mój tak samo Trochę pomarudził, że "wszystkie meble białe a każda ściana szara" ale robił jak chciałam A potem, jak już wszystko zaczęło nabierać kształtu to mnie pochwalił, że ładnie i fajnie.


Wcale się nie dziwię, że chcecie do siebie Jak już człowiek ma swoje cztery kąty to zmienia wszystko: całe podejście do mieszkania z rodzicami czy teściami, jacy by nie byli.


Ja już myślę o przemalowaniu salonu i korytarza na poddaszu
Ja też wszystko na biało i jasne najlepiej. Mój M. też już trochę narzeka, ale jak w poprzednim mieszkaniu pomalowaliśmy na biało to sam przyznał, że teraz pokój wygląda o wiele lepiej niż wcześniej.
Faceci się nie znają

Dobrze, że nie robimy teraz kuchni bo to mogłoby być za dużo decyzji na jeden raz. A tak zrobię sobie taką wymarzoną na pewno będzie biała i marzy mi się drewniany blat
__________________
brak podpisu
Michasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 18:53   #847
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Nie chodzi przecież o to, żeby nie było widać brudu i nie trzeba było przez to sprzątać Tylko jakbym miała podłogę która po umyciu zaraz wyglądałaby tak samo jak przed to bym się wściekła

Też nie lubię sprzątać, jestem leniem kanapowym, ale swój domek będę pucować

Dziewczyny a wolicie minimalizm we wnętrzach czy jednak lubicie bibelotki i róznego rodzaju ozdoby?
Ja wiem o co chodzi ale podam Ci przykład. Mamy kota domowego, który na okrągło przez cały rok gubi sierść. Przy każdym odkurzaniu jego sierści jest cała garść. W Holandii mam podłogę, na której nic nie widać. Odkurzałam ją raz w tygodniu a myłam nawet raz na dwa tygodnie Podczas pobytu w Polsce, na jasnej podłodze dopiero zauważyłam ile tej sierści jest Byłam przerażona, bo okazało się, że tak naprawdę mieszkaliśmy w brudzie. Teraz, mimo, że na podłodze nic nie widać, sprzątam ją co drugi dzień. Także o to mi chodziło pisząc, że z dwojga złego już wolę widzieć, że jest brudno niż mieć podłogę/fronty, które to kamuflują

Lubię bibeloty i ozdoby w domu Minimalizm jest fajny przy sprzątaniu
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 18:54   #848
dorcia2120
Zadomowienie
 
Avatar dorcia2120
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: witowo-hajnówka
Wiadomości: 1 485
GG do dorcia2120
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

u mnie kolejna ściana zdjęta został same podpory sufitu. wielkość strychu to jakieś 10 na 7,5 m
__________________
Jest córa od 31 grudnia od godzinki 8.10. Gabrysia szczęście nasze
Mimo złości i bólu łez i strachu na świat przyszła ONA zakrywając swym obliczem wszystko co straszne było....
razem od 17.11.2008
zaręczeni od sylwestra 2011
małżeństwo od 12 maja 2012

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65470.png
dorcia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 18:59   #849
Michasia222
Zadomowienie
 
Avatar Michasia222
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 259
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Ja wiem o co chodzi ale podam Ci przykład. Mamy kota domowego, który na okrągło przez cały rok gubi sierść. Przy każdym odkurzaniu jego sierści jest cała garść. W Holandii mam podłogę, na której nic nie widać. Odkurzałam ją raz w tygodniu a myłam nawet raz na dwa tygodnie Podczas pobytu w Polsce, na jasnej podłodze dopiero zauważyłam ile tej sierści jest Byłam przerażona, bo okazało się, że tak naprawdę mieszkaliśmy w brudzie. Teraz, mimo, że na podłodze nic nie widać, sprzątam ją co drugi dzień. Także o to mi chodziło pisząc, że z dwojga złego już wolę widzieć, że jest brudno niż mieć podłogę/fronty, które to kamuflują

Lubię bibeloty i ozdoby w domu Minimalizm jest fajny przy sprzątaniu
a ja celowo starałam się wybrać płytki, żeby brudu nie było widać , ale ostatecznie chyba jednak mi się to nie udało.

Ja nie lubię żadnych bibelotów, w poprzednim mieszkaniu wszystko było pochowane, na widoku tylko regał z książkami. Dużo szybciej się sprząta jak nie trzeba wszystkiego podnosić.

Cytat:
Napisane przez dorcia2120 Pokaż wiadomość
u mnie kolejna ściana zdjęta został same podpory sufitu. wielkość strychu to jakieś 10 na 7,5 m
to teraz będzie widać efekty, jak zaczną powstawać ściany itp
__________________
brak podpisu
Michasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 19:04   #850
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Michasia222 Pokaż wiadomość
niestety stare mieszkanie musieliśmy sprzedać i dlatego mieszkanie u rodziców. Ale myślę, że miesiąc nam wystarczy i będziemy u siebie.
A u nas też 2 gości pracuje. Chyba jutro będą układali już płytki więc coś więcej będzie widać w łazience.

W kuchni już płytki są, teraz malowanie i prawie gotowe



Ja też wszystko na biało i jasne najlepiej. Mój M. też już trochę narzeka, ale jak w poprzednim mieszkaniu pomalowaliśmy na biało to sam przyznał, że teraz pokój wygląda o wiele lepiej niż wcześniej.
Faceci się nie znają

Dobrze, że nie robimy teraz kuchni bo to mogłoby być za dużo decyzji na jeden raz. A tak zrobię sobie taką wymarzoną na pewno będzie biała i marzy mi się drewniany blat
Grunt że macie się gdzie na ten miesiąc ulokować

Piąteczka Taką będę mieć

Wysłałam Ci zaproszenie do naszego klubu Wrzucamy tam fotki naszych gniazdek więc jak cos masz to mozesz się nam pochwalić

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Ja wiem o co chodzi ale podam Ci przykład. Mamy kota domowego, który na okrągło przez cały rok gubi sierść. Przy każdym odkurzaniu jego sierści jest cała garść. W Holandii mam podłogę, na której nic nie widać. Odkurzałam ją raz w tygodniu a myłam nawet raz na dwa tygodnie Podczas pobytu w Polsce, na jasnej podłodze dopiero zauważyłam ile tej sierści jest Byłam przerażona, bo okazało się, że tak naprawdę mieszkaliśmy w brudzie. Teraz, mimo, że na podłodze nic nie widać, sprzątam ją co drugi dzień. Także o to mi chodziło pisząc, że z dwojga złego już wolę widzieć, że jest brudno niż mieć podłogę/fronty, które to kamuflują

Lubię bibeloty i ozdoby w domu Minimalizm jest fajny przy sprzątaniu

Aaaa tak to się zgadzam

Też mam kota i znam ten ból. Mój jest długowłosy i odkurzam dwa razy w tygodniu, ale nawet nie z powodu sierści tylko żwirku, wynosi na łapach pełno żwirku z kuwety Teraz u teściów w pokoju mamy wykładzinę i szlag mnie trafia bo dużo ciężej się to odkurza, nie ma jak panele/płytki... I już wiem, że w domu będę mieć tylko dwa dywany i to ne za duże

Też lubię bibeloty, ale musze sę z tego trochę wyleczyć żeby nie zagracić przestrzeni

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez dorcia2120 Pokaż wiadomość
u mnie kolejna ściana zdjęta został same podpory sufitu. wielkość strychu to jakieś 10 na 7,5 m

Całkiem spory, fajnie
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 19:09   #851
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Michasia222 Pokaż wiadomość
a ja celowo starałam się wybrać płytki, żeby brudu nie było widać , ale ostatecznie chyba jednak mi się to nie udało.
To bardzo trudne zadanie przed sobą postawiłaś
Co ostatecznie wybrałaś?

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Też lubię bibeloty, ale musze sę z tego trochę wyleczyć żeby nie zagracić przestrzeni
Moje bibeloty to latarenki i książki. Książki póki co w pudłach, bo jeszcze biblioteczki nie mamy ale latarenki już stoją i zbierają kurz
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 19:17   #852
Michasia222
Zadomowienie
 
Avatar Michasia222
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 259
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Grunt że macie się gdzie na ten miesiąc ulokować

Piąteczka Taką będę mieć

Wysłałam Ci zaproszenie do naszego klubu Wrzucamy tam fotki naszych gniazdek więc jak cos masz to mozesz się nam pochwalić


Też lubię bibeloty, ale musze sę z tego trochę wyleczyć żeby nie zagracić przestrzeni

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------



ja też mam 1 dywan i pewnie kiedyś coś córce dokupimy
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
To bardzo trudne zadanie przed sobą postawiłaś
Co ostatecznie wybrałaś?


Moje bibeloty to latarenki i książki. Książki póki co w pudłach, bo jeszcze biblioteczki nie mamy ale latarenki już stoją i zbierają kurz
ostatecznie padło na płytki a'la drewniane ale bardzo jasne Tubądzin Domino Oak white, będą takie same w łazience, wc kuchni i przedpokoju. Mam nadzieję, że będzie ok
__________________
brak podpisu

Edytowane przez Michasia222
Czas edycji: 2015-11-11 o 19:18
Michasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 19:22   #853
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Michasia222 Pokaż wiadomość
ostatecznie padło na płytki a'la drewniane ale bardzo jasne Tubądzin Domino Oak white, będą takie same w łazience, wc kuchni i przedpokoju. Mam nadzieję, że będzie ok
Mam w korytarzu płytki drewnopodobne `no name` z LM i nic nie widać. Tak naprawdę to nigdy nie wiadomo co jakie będzie w użytkowaniu Albo się trafi albo nie.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 19:30   #854
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
To chyba jeden z minusów mieszkania za granicą Chociaż ja nie raz zazdroszczę komuś (ale w taki pozytywny sposób) tego, że odważył się wyjechać i tam ułożył sobie życie, ale mnie zawsze ciągnęło by wynieść się z dala od stron rodzinnych więc pewnie dlatego
Ja nigdy nie chciałam wyjeżdżać akurat do tego kraju ale nadarzyła się okazja to skorzystałam. Teraz dopiero widzę jak tęsknie i jak bardzo kocham moje rodzinne strony aczkolwiek niewykluczone, że w Polsce zostaniemy. Chyba, ze będzie nam się żyło na prawdę dobrze. Wiem tylko, ze do Uk więcej nie wróce na stałe Strasznie depresyjny kraj

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Ja też podziwiam takich ludzi, bo to jednak spora odwaga wyjechać. Nowy kraj, nowa kultura, nowy język i nowi ludzie. Nigdy nie wiadomo na co się trafi. No i ta rozłąka z rodziną i przyjaciółmi ...
Rozłąki nic nie wynagrodzi. Nawet ludziom którym żyje się dobrze na obczyźnie. Zawsze ich ciągnie do domu. Też narzekają. Najgorsze są właśnie święta ale to normalne....chociaż co raz częściej spotyka się juz całe rodziny za granicą, babcie, dzieci, wnuki.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 19:34   #855
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
spytaj się tz czy bedzie codziennie wycierał połysk zeby odcisków paluszkó nie było widac. Może to go przekona My tez chyba mat weźmiemy, spodobał mi sie na zdjęciach a tz nie chce połysku. no zobaczymy. Moj tz ma jakieś opory do białego koloru

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------



Ja mam teraz czerwoną w połysku. Odradzam ogólnie kolorowe, chyba, ze lubicie pucować fronty
Ledy nad blatami dobra sprawa.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------



Hey

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Zazdroszczę świąt u siebie
My kolejne święta sami, za granicą Mam nadzieję, że za rok będziemy już swoim domku, a święta będziemy mogli spędzić z rodzina.

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------



czekam naa foto

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------



To duża oszczędność robić samemu, ale jeśli czasu brak to trwa tak długo.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------



heheh
żeby kolejne Święta były już tu, z rodzinką

obecnie też mamy czerwone fronty w kuchni, w połysku.. w sumie nie narzekam, pucuję fronty raz w tygodniu i jest ok

ale jak kupimy kolejne mieszkanie/dom to marzy mi się biała kuchnia

to pójdzie na wynajem, więc nie robilismy tak jak nam się marzy.. owszem bardzo nam się podoba nasze gniazdko, ale to to mieszkanie/dom, które będzie na całe życie urządzimy uwzględniając marzenia

fotki będą

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Nie chodzi przecież o to, żeby nie było widać brudu i nie trzeba było przez to sprzątać Tylko jakbym miała podłogę która po umyciu zaraz wyglądałaby tak samo jak przed to bym się wściekła

Też nie lubię sprzątać, jestem leniem kanapowym, ale swój domek będę pucować

Dziewczyny a wolicie minimalizm we wnętrzach czy jednak lubicie bibelotki i róznego rodzaju ozdoby?
ja i lubię minimalizm i co nieco jednak mam wystawione, tzn kominek, świeczniki i zdjecia

Cytat:
Napisane przez dorcia2120 Pokaż wiadomość
u mnie kolejna ściana zdjęta został same podpory sufitu. wielkość strychu to jakieś 10 na 7,5 m
to całkiem sporo miejsca macie na tym strychu
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 19:37   #856
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Z dwojga złego to ja już wolę, żeby było widać te palce i brud niż żeby był ale niewidoczny dla oka
Ja ogólnie to sprzątać nie lubię ale chałupę w Polsce to mogę i na kolanach szorować
Ja wolę żeby było nie widoczne. I tak się regularnie sprząta czy widać czy nie a na niewidocznym bynajmiej nie wstyd jak niezapowiedziani goscie wpadną no i dla siebie samego też. Mnie irytuje brud, czasami lepiej zeby nie było go widać bo bym zwariowała i ze szmatką się nie rozstawała Dziewczyny a jak z kuchenkami, jakiemacie? my mamy teraz taką z czarnego szkła gazową. Tak mnie irytuje, że ciągle brudna, ja bym chciała zeby ciagle świeciła ale tak się nie da kiedy w domu nie jesteśmy sami

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Nie chodzi przecież o to, żeby nie było widać brudu i nie trzeba było przez to sprzątać Tylko jakbym miała podłogę która po umyciu zaraz wyglądałaby tak samo jak przed to bym się wściekła

Też nie lubię sprzątać, jestem leniem kanapowym, ale swój domek będę pucować

Dziewczyny a wolicie minimalizm we wnętrzach czy jednak lubicie bibelotki i róznego rodzaju ozdoby?
Dokładnie Też jestem leniem i wolę zeby dom był praktyczny jesli chodzi o sprzątanie

Ja wolę minimalizm ale nie lubię jak dom taki pusty stoi. Coś tam zawsze musi być na półce czy na ścianie ale w granicach smaku.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 19:41   #857
Michasia222
Zadomowienie
 
Avatar Michasia222
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 259
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Ja wolę żeby było nie widoczne. I tak się regularnie sprząta czy widać czy nie a na niewidocznym bynajmiej nie wstyd jak niezapowiedziani goscie wpadną no i dla siebie samego też. Mnie irytuje brud, czasami lepiej zeby nie było go widać bo bym zwariowała i ze szmatką się nie rozstawała Dziewczyny a jak z kuchenkami, jakiemacie? my mamy teraz taką z czarnego szkła gazową. Tak mnie irytuje, że ciągle brudna, ja bym chciała zeby ciagle świeciła ale tak się nie da kiedy w domu nie jesteśmy sami

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------



Dokładnie Też jestem leniem i wolę zeby dom był praktyczny jesli chodzi o sprzątanie

Ja wolę minimalizm ale nie lubię jak dom taki pusty stoi. Coś tam zawsze musi być na półce czy na ścianie ale w granicach smaku.
o też wolę posprzątać, ale żeby brudu jednak nie było widać. Zwłaszcza jak pojawiają się niezapowiedziani goście.

Kuchenkę mamy bardzo starą mojej mamy, przy remoncie kuchni będziemy wymieniać, prawdopodobnie na indukcyjną. Ale to jeszcze się okaże
__________________
brak podpisu
Michasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 19:42   #858
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Michasia222 Pokaż wiadomość

Ja nie lubię żadnych bibelotów, w poprzednim mieszkaniu wszystko było pochowane, na widoku tylko regał z książkami Dużo szybciej się sprząta jak nie trzeba wszystkiego podnosić.
Fakt
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 19:42   #859
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak z kuchenkami, jakiemacie? my mamy teraz taką z czarnego szkła gazową. Tak mnie irytuje, że ciągle brudna, ja bym chciała zeby ciagle świeciła ale tak się nie da kiedy w domu nie jesteśmy sami
Ja mam z czarnego szkła i żeby ładnie błyszczała poleruję ją sprayem do czyszczenia telewizorów. Tak samo robię z lodówką
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 19:48   #860
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie chciałam wyjeżdżać akurat do tego kraju ale nadarzyła się okazja to skorzystałam. Teraz dopiero widzę jak tęsknie i jak bardzo kocham moje rodzinne strony aczkolwiek niewykluczone, że w Polsce zostaniemy. Chyba, ze będzie nam się żyło na prawdę dobrze. Wiem tylko, ze do Uk więcej nie wróce na stałe Strasznie depresyjny kraj

Dlaczego depresyjny? Ja słyszałam nie raz, że ludzie w UK są bardzo pozytywni i że to Polacy wypadają przy nich na wiecznie niezadowolone marudy Chyba, że chodzi o ta rozłąkę

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Dokładnie Też jestem leniem i wolę zeby dom był praktyczny jesli chodzi o sprzątanie

Ja wolę minimalizm ale nie lubię jak dom taki pusty stoi. Coś tam zawsze musi być na półce czy na ścianie ale w granicach smaku.
Też zawsze wygrywa u mnie praktyczność więc niektóre marzenia poszły w kąt własnie na rzecz praktycznych rozwiązań
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 19:51   #861
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Ja mam z czarnego szkła i żeby ładnie błyszczała poleruję ją sprayem do czyszczenia telewizorów. Tak samo robię z lodówką
Dzięki, sprawdzę
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 19:52   #862
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

my kuchenkę mamy jakąś niby nową, a starą jeśli chodzi o technikę po prostu taka była w tym mieszkaniu, to jedyne co tu zostawiliśmy, bo tak to robiliśmy generalny remont i wszystko swoje daliśmy w kązdym razie kuchenka jest zwykła, biała, mała, 4-palnikowa z małym piekarnikiem
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 19:53   #863
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Ja mam inox
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 19:56   #864
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Dlaczego depresyjny? Ja słyszałam nie raz, że ludzie w UK są bardzo pozytywni i że to Polacy wypadają przy nich na wiecznie niezadowolone marudy Chyba, że chodzi o ta rozłąkę [COLOR="Silver"]
Nie chodziło mi o ludzi ale o klimat i generalnie całe otoczenie. Praktycznie brak lata, do tego bardzo wietrznie. Generalnie to naciapne osiedla, domek przy domku, małe i ciasne. Duża wilgoć. Niema tu co robić, bynajmniej tu gdzie ja mieszkam Najbardziej to jednak doskwiera brak bliskich osób, co by nie było czy było to i tak bliscy są najważniejsi.
Ale, że Polacy to marudy to prawda Anglicy są bardzo mili ale taka ich kultura, nie zawsze jest to szczere.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 19:56   #865
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Dzięki, sprawdzę
Błyszczy się po tym jak właśnie to czarne obramowanie w tv albo ta podstawka pod tv (jeśli ktoś ma tv stojące na szafce a nie wiszące )
Spryskuję sprayem szmatkę i poleruję wszystkie czarne sprzęty. Poleruję to nawet zbyt duże słowo, bo wystarczy przejechać i po robocie
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 19:57   #866
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Ja mam inox
i jak sie sprawdza?
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 20:01   #867
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
i jak sie sprawdza?

Źle napisałam, dopiero będę mieć inox Ale na mieszkaniu też mieliśmy kuchenkę gazową inox i wg mnie bardzo praktyczna, żadnych problemów z jej myciem nie miałam, nawet jak się mocno "zasyfiła" a nie miałam żadnego specjalnego środka, najczęściej myłam ją gąbką z płynem do naczyń a wycierałam papierowym ręcznikiem
__________________






Edytowane przez MassieDran
Czas edycji: 2015-11-11 o 20:04
MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 20:04   #868
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Źle napisałam, dopiero będę mieć inox Ale na mieszkaniu też mieliśmy kuchenkę gazową inox i wg mnie bardzo praktyczna, żadnych problemów z jej myciem nie miałam, nawet jak się mocno "zasyfiła"
Tż wlasnie taką chciał
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 20:04   #869
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Nie chodziło mi o ludzi ale o klimat i generalnie całe otoczenie. Praktycznie brak lata, do tego bardzo wietrznie. Generalnie to naciapne osiedla, domek przy domku, małe i ciasne. Duża wilgoć. Niema tu co robić, bynajmniej tu gdzie ja mieszkam Najbardziej to jednak doskwiera brak bliskich osób, co by nie było czy było to i tak bliscy są najważniejsi.
Ale, że Polacy to marudy to prawda Anglicy są bardzo mili ale taka ich kultura, nie zawsze jest to szczere.
To tak jak w Holandii. W zeszłym roku lato było już od maja. W tym roku ani razu nie pojechaliśmy nad morze a mamy tylko 20 km taka była "piękna" pogoda Infrastruktura podobna. Do tego wąskie drogi (!) i na tych wąskich dróżkach ścieżki rowerowe, a rowerzyści święte krowy, jadą na wpół drogi a potem jedź za takim i zachowaj zimną krew Przyjaciele przeprowadzili się na nowe osiedle. Jak tam pojechałam to przeżyłam szok. Klitka na klitce. Okna tylko od frontu (salon i sypialnia), reszta pomieszczeń tzw ślepa (łazienka, toaleta, kuchnia, jadalnia, pom. gosp). Takie budownictwo, żeby na jak najmniejszej działce upchnąć jak najwięcej domów i mieszkań. Obok nas nowe osiedle i ludzie (bez przesady) mogą sobie przez okna zaglądać co kto w garnku gotuje albo co w gazie czyta. Ja jestem do czegoś takiego nie przyzwyczajona
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 20:17   #870
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Zaczynasz życie na swoim, budujesz się, remontujesz, urządzasz? Zapraszam! :)

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
To tak jak w Holandii. W zeszłym roku lato było już od maja. W tym roku ani razu nie pojechaliśmy nad morze a mamy tylko 20 km taka była "piękna" pogoda Infrastruktura podobna. Do tego wąskie drogi (!) i na tych wąskich dróżkach ścieżki rowerowe, a rowerzyści święte krowy, jadą na wpół drogi a potem jedź za takim i zachowaj zimną krew Przyjaciele przeprowadzili się na nowe osiedle. Jak tam pojechałam to przeżyłam szok. Klitka na klitce. Okna tylko od frontu (salon i sypialnia), reszta pomieszczeń tzw ślepa (łazienka, toaleta, kuchnia, jadalnia, pom. gosp). Takie budownictwo, żeby na jak najmniejszej działce upchnąć jak najwięcej domów i mieszkań. Obok nas nowe osiedle i ludzie (bez przesady) mogą sobie przez okna zaglądać co kto w garnku gotuje albo co w gazie czyta. Ja jestem do czegoś takiego nie przyzwyczajona


Faktycznie dziwne podejście do budownictwa A u nas w PL teraz co rusz takie piekne bolki budują
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-16 16:28:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.