Najbardziej skąpy facet- ranking:) - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-23, 11:24   #4951
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez triss_k Pokaż wiadomość
Niestety nie... Nadal są razem, mają więcej takich akcji. Na początku próbowałam pomóc, sugerowałam, wyjaśniałam, pocieszałam... jak grochem o ścianę. Nawet zaproponowałam jej zatrzymanie się u mnie na kilka dni po jakiejś grubszej awanturze, którą jej urządził - gdzie tam, po paru dniach wróciła do buca i jeszcze wrzuciła 200 słitfoci na fejbuczka, jak to ona i misio się kochają... Nie mam ochoty ratować kogoś wbrew jego woli, serio
serio ona tego nie widzi czy jak?
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:27   #4952
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez triss_k Pokaż wiadomość
Niestety nie... Nadal są razem, mają więcej takich akcji. Na początku próbowałam pomóc, sugerowałam, wyjaśniałam, pocieszałam... jak grochem o ścianę. Nawet zaproponowałam jej zatrzymanie się u mnie na kilka dni po jakiejś grubszej awanturze, którą jej urządził - gdzie tam, po paru dniach wróciła do buca i jeszcze wrzuciła 200 słitfoci na fejbuczka, jak to ona i misio się kochają... Nie mam ochoty ratować kogoś wbrew jego woli, serio
OMG, i słusznie
koleś jest mega burak, normalny by poleciał i sam zrobił zakupy.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 11:49   #4953
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
serio ona tego nie widzi czy jak?
Chyba nie chce widzieć...
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-24, 18:48   #4954
softness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 80
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Jak to powszechnie wiadomo, pomóc można komuś tylko wtedy, kiedy on tego chce.
Jeśli ktoś chce marnować sobie życie z burakiem, to droga wolna, każdy jest panem swojego losu.
softness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 18:58   #4955
TecTek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Przeczytałem ten wątek w całości - zajęło mi to prawie miesiąc - i założyłem konto na Wizażu specjalnie po to żeby napisać, że ja to jednak jestem wspaniały.

Pozdrawiam
TecTek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 19:19   #4956
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez TecTek Pokaż wiadomość
Przeczytałem ten wątek w całości - zajęło mi to prawie miesiąc - i założyłem konto na Wizażu specjalnie po to żeby napisać, że ja to jednak jestem wspaniały.

Pozdrawiam
Pozdrawiamy.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 19:38   #4957
maliko972
Raczkowanie
 
Avatar maliko972
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 261
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez TecTek Pokaż wiadomość
Przeczytałem ten wątek w całości - zajęło mi to prawie miesiąc - i założyłem konto na Wizażu specjalnie po to żeby napisać, że ja to jednak jestem wspaniały.

Pozdrawiam
Haha ja również pozdrawiam
I nie jesteś jedyny, mój TŻ też jest normalny i wspaniały
maliko972 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 19:48   #4958
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez TecTek Pokaż wiadomość
Przeczytałem ten wątek w całości - zajęło mi to prawie miesiąc - i założyłem konto na Wizażu specjalnie po to żeby napisać, że ja to jednak jestem wspaniały.

Pozdrawiam
To dlaczego masz taki brzydki nick?
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 15:24   #4959
Ulay69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 29
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Moj byly podczas jednej z ostatnich klotni kazal mi oddac pieniadze za pobyt w domu jego rodzicow. Powiedzial ze obliczy srednie zuzycie wody, gazu, pradu i dni, w ktorych u niego bylam w przeciagu naszego 3letniego zwiazku. Dodam ze oboje jezdzilismy do siebie.
:p
Ulay69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 18:47   #4960
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Ulay69 Pokaż wiadomość
Moj byly podczas jednej z ostatnich klotni kazal mi oddac pieniadze za pobyt w domu jego rodzicow. Powiedzial ze obliczy srednie zuzycie wody, gazu, pradu i dni, w ktorych u niego bylam w przeciagu naszego 3letniego zwiazku. Dodam ze oboje jezdzilismy do siebie.
:p
To weź mu podlicz każdą kawę, kanapkę i numerek. Skąd się takie cepy biorą to nie wiem
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 22:57   #4961
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Ulay69 Pokaż wiadomość
Moj byly podczas jednej z ostatnich klotni kazal mi oddac pieniadze za pobyt w domu jego rodzicow. Powiedzial ze obliczy srednie zuzycie wody, gazu, pradu i dni, w ktorych u niego bylam w przeciagu naszego 3letniego zwiazku. Dodam ze oboje jezdzilismy do siebie.
:p
co za burak!
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-07, 08:52   #4962
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Ulay69 Pokaż wiadomość
Moj byly podczas jednej z ostatnich klotni kazal mi oddac pieniadze za pobyt w domu jego rodzicow. Powiedzial ze obliczy srednie zuzycie wody, gazu, pradu i dni, w ktorych u niego bylam w przeciagu naszego 3letniego zwiazku. Dodam ze oboje jezdzilismy do siebie.
:p
i co mu odpowiedziałaś?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 19:44   #4963
Ulay69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 29
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Gosiaczek1969
Że jest zawszonym, obciążonym genetycznie materialistą i może mnie cmoknąć. a potem już totalnie się odcięłam. Zero kontaktu.
Ulay69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 10:20   #4964
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Mam alergię na takich gości nie mam za bardzo doświadczenia ze skąpcami,gdyby taki mi się trafił,od razu bym go olała. Nie twierdzę,że facet powinien być bogaczem i wszystko kupować dziewczynie,ale jak gość nie ma na głupią kawę czy zapiekankę,to dla mnie nie jest facetem.
Kiedyś znałam się z takim,który podejrzewam że nie zarabiał dużo,i jeszcze jak się widzieliśmy to narzekał że musi zlikwidować lokatę bo pracodawcy nie zapłacili mu za jakieś tam zlecenie. Sorry,ale dla mnie takie teksty na początku znajomości są słabe. Facet od razu pokazuje się jako cienias. Albo słysząc takie coś na początku znajomości,odbieram to jako: ,,nie licz na to,że będę Ci coś kupował. Bzykamy się tylko i spier...".
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 10:33   #4965
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Ulay69 Pokaż wiadomość
Gosiaczek1969
Że jest zawszonym, obciążonym genetycznie materialistą i może mnie cmoknąć. a potem już totalnie się odcięłam. Zero kontaktu.
no i pięknie.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 12:49   #4966
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Ja ze skąpcami się nigdy osobiście nie spotykałam, ale znam jednego wybitnego - kolegę mojego eksa. Otóż ten pan wyliczał swojej dziewczynie, z którą nawet nie mieszkał i spotykał się jedynie od paru miesięcy, że po co chodzić do dentysty albo prywatnego ginekologa. Chyba na głowę upadła Dziewczyna szybko od niego uciekła, bo nikt chyba nie lubi wyliczania własnej kasy przez kogoś kto ma ponad 30 lat i wciąż mieszka z mamą. Potem ów skąpiec podłapał starszą od niego o 10 lat wdowę, właścicielkę kebaba, z którą po 3 miesiącach znajomości wziął ślub. Mój eks dostał zaproszenie na uroczystość tyle, że to zaproszenie wcześniej należało do kogoś innego. A skąd to wiedzieliśmy? Bo skąpiec użył korektora, aby wymazać czyjeś nazwisko i wpisać imię i nazwisko mojego eksa, a poprzednie nazwisko i tak przebijało z drugiej strony, bo pisali piórem...
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 13:20   #4967
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
To weź mu podlicz każdą kawę, kanapkę i numerek. Skąd się takie cepy biorą to nie wiem
A to seks nie jest korzyścią dla obu stron?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 13:50   #4968
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Ja ze skąpcami się nigdy osobiście nie spotykałam, ale znam jednego wybitnego - kolegę mojego eksa. Otóż ten pan wyliczał swojej dziewczynie, z którą nawet nie mieszkał i spotykał się jedynie od paru miesięcy, że po co chodzić do dentysty albo prywatnego ginekologa. Chyba na głowę upadła Dziewczyna szybko od niego uciekła, bo nikt chyba nie lubi wyliczania własnej kasy przez kogoś kto ma ponad 30 lat i wciąż mieszka z mamą. Potem ów skąpiec podłapał starszą od niego o 10 lat wdowę, właścicielkę kebaba, z którą po 3 miesiącach znajomości wziął ślub. Mój eks dostał zaproszenie na uroczystość tyle, że to zaproszenie wcześniej należało do kogoś innego. A skąd to wiedzieliśmy? Bo skąpiec użył korektora, aby wymazać czyjeś nazwisko i wpisać imię i nazwisko mojego eksa, a poprzednie nazwisko i tak przebijało z drugiej strony, bo pisali piórem...
Ten przykład z zaproszeniem jak najbardziej.

Ten z lekarzami - mnie też po wieloletnim pobycie w normalnym kraju, gdzie opieka zdrowotna jest darmowa dla ubezpieczonych, przeraża, że w PL głupia kontrola zębów u dentysty kosztuje >100 zł. To dla mnie niewyobrażalny skandal po prostu. I staram się z takich wydatków rezygnować na ile się da. Jeszcze na studiach chodziłam do gina uczelnianego i w porządku było.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 17:39   #4969
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Ten przykład z zaproszeniem jak najbardziej.

Ten z lekarzami - mnie też po wieloletnim pobycie w normalnym kraju, gdzie opieka zdrowotna jest darmowa dla ubezpieczonych, przeraża, że w PL głupia kontrola zębów u dentysty kosztuje >100 zł. To dla mnie niewyobrażalny skandal po prostu. I staram się z takich wydatków rezygnować na ile się da. Jeszcze na studiach chodziłam do gina uczelnianego i w porządku było.
Tak, ale to jest indywidualna sprawa tej osoby na co chce wydawać swoje ciężko zarobione pieniędze. Tym bardziej, że nie byli małżeństwem ani nawet nie mieszkali razem. A chodzenie do dentysty to nie żaden jakiś jej tam kaprys typu bluzeczka czy botox na usta Ja mieszkając w UK, mam opiekę ginekologiczną bezpłatną, ale rozumiem, że ktoś w Polsce woli chodzić prywatnie, bo sama miałam same złe doświadczenia z NFZ.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-11, 18:56   #4970
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
A to seks nie jest korzyścią dla obu stron?
Oczywiście. Tak samo jak przyjeżdżanie do siebie na wizyty, wspólne posiłki itp. Ale skoro już tak po buracku jedziemy i się za wszystko podliczamy to na maksa!
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 20:00   #4971
_pantograf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 221
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Oczywiście. Tak samo jak przyjeżdżanie do siebie na wizyty, wspólne posiłki itp. Ale skoro już tak po buracku jedziemy i się za wszystko podliczamy to na maksa!
Haha, ale koleżance doradziłaś, aż ciśnie się na usta, by zapytać, na ile się wyceni.
_pantograf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 20:13   #4972
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Oczywiście. Tak samo jak przyjeżdżanie do siebie na wizyty, wspólne posiłki itp. Ale skoro już tak po buracku jedziemy i się za wszystko podliczamy to na maksa!
Z tego co zrozumiałam, facet podliczył autorkę posta za "korzystanie" przez nią z mieszkania jego rodziców, a nie za wspólnie jedzone posiłki na przykład na mieście. Zatem analogicznie ona mogłaby go podliczyć za koszty przebywania u niej, ale nie za seks.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 20:31   #4973
Lilllu
Zadomowienie
 
Avatar Lilllu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Moj były zachowywał się tak: szliśmy do restauracji, on zamawiał sobie najdroższe dania, a ja po prostu takie na które było mnie stać. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że on zawsze dzielił rachunek na pół, mimo iż nigdy nie pytał czy mam pieniądze. Kładł swoją część i patrzył na mnie jak na zjawisko. I tak za sałatkę, która kosztowała 20 zł, przychodziło mi wyciągać 60, bo przecież "skoro jesteśmy w związku to powinniśmy dzielić się po równo"
__________________
"Pamiętaj, że każdy napotkany człowiek czegoś się boi, coś kocha i coś stracił."

Lilllu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 22:24   #4974
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Facet z którym ostatnio się spotykałam, proponował ciągle spacery, dość późnym wieczorem, było dość chłodno. Któregoś razu kiedy powiedziałam, że jest mi już zimno, zaproponował żebyśmy poszli na kawę. Kiedy zapytałam czy mam zapłacić za siebie, odpowiedział, że tak bez wahania. Na kolejnej zaproponowałam, że może gdzieś usiądziemy, bo byłam zmęczona po całym dniu pracy - a on oczywiście chciał iść na spacer.., więc też poszliśmy do kawiarni. Gdy zapytałam czy mam mu oddać, za tą herbatę powiedział, że mogę mu albo oddać albo zapłacić za niego następnym razem. Zaznaczę, że jestem studentką, a on pracuje i w sumie ta herbata taka droga nie jest. Poza tym za każdym razem był samochodem i ani raz nie zaproponował podwiezienia mimo późnych pór zakończenia spotkań. Chyba mu było szkoda na paliwo.. Nie chodzi o te 7zł za herbatę, tylko o miły gest na początku spotykania się.

Edytowane przez December12
Czas edycji: 2015-11-11 o 23:14
December12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 06:53   #4975
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Nie rozumiem tego pytania czy mam zaplacic, po prostu wyciągam kasę i płace. Facet mówi, zostaw ja zapłacę chowam pieniądze i mówię,że następnym razem stawiam. Jaki jest sens pytania
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 08:06   #4976
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
Mam alergię na takich gości nie mam za bardzo doświadczenia ze skąpcami,gdyby taki mi się trafił,od razu bym go olała. Nie twierdzę,że facet powinien być bogaczem i wszystko kupować dziewczynie,ale jak gość nie ma na głupią kawę czy zapiekankę,to dla mnie nie jest facetem.
Kiedyś znałam się z takim,który podejrzewam że nie zarabiał dużo,i jeszcze jak się widzieliśmy to narzekał że musi zlikwidować lokatę bo pracodawcy nie zapłacili mu za jakieś tam zlecenie. Sorry,ale dla mnie takie teksty na początku znajomości są słabe. Facet od razu pokazuje się jako cienias. Albo słysząc takie coś na początku znajomości,odbieram to jako: ,,nie licz na to,że będę Ci coś kupował. Bzykamy się tylko i spier...".
Eee, zależy jak kto ocenia ludzi. Może jak szukasz kogoś, kto się z tobą prędko ożeni, to takie rzeczy mają znaczenie, ale nie widzę za bardzo dlaczego po prostu brak płynności finansowej ma dyskwalifikować gościa.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 12:36   #4977
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Oczywiście,każdy może mieć problemy finansowe i nie znaczy to że jest jakiś ułomny. Miałam na myśli takie typowe sieroty,które nie umieją ogarnąć sobie żadnej pracy,albo dają się ciągle oszukiwać i pozostają bez pieniędzy. Sorry,ale prawdziwy facet musi umieć zapewnić sobie byt.

Co do lekarzy prywatnych-to jest niestety przykre,jak ktoś komuś żałuje na to kasy. Idąc do lekarza na NFZ przeważnie wyczekujesz się w kolejkach,a co jeśli sprawa jest pilna i nie możesz zwlekać? Bardzo przykre,jeśli na rzeczy typu zdrowie i podstawowe potrzeby ktoś Ci żałuje albo wypomina. Przecież nikt nie choruje dla własnej przyjemności,żeby nabijać kieszenie lekarzom.
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 14:44   #4978
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
Facet z którym ostatnio się spotykałam, proponował ciągle spacery, dość późnym wieczorem, było dość chłodno. Któregoś razu kiedy powiedziałam, że jest mi już zimno, zaproponował żebyśmy poszli na kawę. Kiedy zapytałam czy mam zapłacić za siebie, odpowiedział, że tak bez wahania. Na kolejnej zaproponowałam, że może gdzieś usiądziemy, bo byłam zmęczona po całym dniu pracy - a on oczywiście chciał iść na spacer.., więc też poszliśmy do kawiarni. Gdy zapytałam czy mam mu oddać, za tą herbatę powiedział, że mogę mu albo oddać albo zapłacić za niego następnym razem. Zaznaczę, że jestem studentką, a on pracuje i w sumie ta herbata taka droga nie jest. Poza tym za każdym razem był samochodem i ani raz nie zaproponował podwiezienia mimo późnych pór zakończenia spotkań. Chyba mu było szkoda na paliwo.. Nie chodzi o te 7zł za herbatę, tylko o miły gest na początku spotykania się.
Nie powinnas pytac czy masz za siebie zaplacic.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 15:02   #4979
0livvka
Zadomowienie
 
Avatar 0livvka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 399
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

w temacie płacenia ostanio trafiłam na ten tekst:http://mrkpassion.pl/dziennik-czy-placic-za-dziewczyne/
płacenie za dziewczyne chyba wychodzi z mody:P
ot rownouprawnienie
__________________
zabierzcie te ciuchy
kosmetyczka
0livvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 15:33   #4980
nothing-at-all
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 94
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez 0livvka Pokaż wiadomość
w temacie płacenia ostanio trafiłam na ten tekst:http://mrkpassion.pl/dziennik-czy-placic-za-dziewczyne/
płacenie za dziewczyne chyba wychodzi z mody:P
ot rownouprawnienie
Czy ja wiem, to wygląda na kolejny blog jakiegoś niedowartościowanego pseudo przedsiębiorcy kominka, który pisze o portalach randkowych, mediach społecznościowych, przechwala się i jedzie po wszystkich kobietach-materialistkach

Mój były miał podobne zdanie, że on nie będzie płacił za dziewczynę, bo to niesprawiedliwe, bo przecież jest równouprawnienie. Dodajmy, że obowiązywało oczywiście tylko w tej jednej kwestii, bo ogólnie uważał kobiety za głupsze i gorsze od mężczyzn, więc pogląd o totalnej równości płci tu chyba nie pasuje. Też, podobnie jak ten bloger, oburzał się o to, że musi zapłacić za wejście do klubu np. 10 zł, a kobiety wchodzą za darmo. No więc wpadł na taki pomysł, że jak będę chciała wyjść z nim do klubu, to....zrzucimy się każde po 5 zł na to jego wejście XD
Oburzał się też o niesprawiedliwe promocje Ladies Night, więc oczywiście w klubie miałabym wziąć mu parę darmowych drinków, niby na siebie, a przynieść jemu XD na szczęście ostatecznie nigdy z nim do klubu nie wyszłam. Wiem tylko, że jak szedł do klubu ze swoją ekipą ze studiów, to też kazał laskom mu przynosić te darmowe driny które one dostawały przy barze tylko za wstęp musiał biedny wyłożyć, bo żadna z koleżanek raczej nie zgodziłaby się na zrzutkę dla niego

Z innych jego dobrych akcji - zamawianie w pubie 1 piwa, a po skończeniu przelewanie do opróżnionej szklanki pod stołem, ukradkiem własnego, ukrytego piwa z puszki... Na szczęście ze mną raczej tak nie robił, bardziej ze swoimi kumplami, chyba spaliłabym się ze wstydu, gdyby barman lub ktoś inny takie coś zauważył..
__________________


Edytowane przez nothing-at-all
Czas edycji: 2015-11-12 o 15:35
nothing-at-all jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 20:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.