Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-11-18, 11:51   #3481
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

50 minuta suszenie leci. Nowe encanto jest mniej wydajne (zu¿y³am 50 ml na w³osy do ramion, od po³owy), ma ¶mieszny zapach, inn± konsystencjê i kolor, i nie dra¿ni jak stara wersja. I d³u¿ej siê suszy

Suszê dalej...
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-18, 12:24   #3482
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
50 minuta suszenie leci. Nowe encanto jest mniej wydajne (zu¿y³am 50 ml na w³osy do ramion, od po³owy), ma ¶mieszny zapach, inn± konsystencjê i kolor, i nie dra¿ni jak stara wersja. I d³u¿ej siê suszy

Suszê dalej...
Mam nadzieje, ¿e suszarka lekka

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;53501862]Czy na tym szamponoe jest napisane "g³êboko oczyszczaj±cy"? Je¿eli nie to bym nie ryzykowa³a. Ten szampon ma za zadanie wyp³ukaæ wszystko z w³osa.. tzn. jakie¶ od¿ywki, maski i no ogólnie wszystko czym w³os jest obklejony bo inaczej preparat mo¿e nie zadzia³aæ[/QUOTE]

Zabi³a¶ mi æwieka.....w takim wypadku ten szampon równie¿ sie nie nadaje....

Macie dziewczyny jakie¶ pomys³y ? Green Pharmacy mo¿e ? Mi po ich szmponach a¿ skrzypi± w³osy....Albo Radical ?

Wiem wiem trujê Wam d...... za co bardzo przepraszam
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-18, 13:16   #3483
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Mam nadzieje, ¿e suszarka lekka



Zabi³a¶ mi æwieka.....w takim wypadku ten szampon równie¿ sie nie nadaje....

Macie dziewczyny jakie¶ pomys³y ? Green Pharmacy mo¿e ? Mi po ich szmponach a¿ skrzypi± w³osy....Albo Radical ?

Wiem wiem trujê Wam d...... za co bardzo przepraszam
Suszarka niestety ciê¿ka by³a ale ju¿ jestem po

W³osy niespalone, przy myciu cudo (ju¿ zapomnia³am jak to jest mieæ encanto ). Czujê siê jak wtedy, kiedy robi³am encanto po raz pierwszy

Schn± sobie w³a¶nie, rozprostowa³y siê, koñcówki oczywi¶æie podwiniête od kontaktu z ramionami mogê zapuszczaæ dalej.

(Fotek nie wklejam, bo ostatnie 9 cm ros³y bez podcinania i s± na koñcach krzywe [ci co zapuszczaj± z mega krótkich wiedz± jak to nieestetycznie wygl±da ], a podcinaæ nie zamierzam - noszê teraz doczepy i siê dobrze ³±cz± - podetnê, jak zaczn± siê rozdwajaæ, albo jak przestanê doczepiaæ).

Co do szamponu, ja po prostu u¿ywam pierwszego lepszego zdzieraka, teraz polecia³ jaki¶ z aussie. Taki, który ma mocne detergenty (typu SLS, SLES, SCS) i ju¿
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-18, 13:36   #3484
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Suszarka niestety ciê¿ka by³a ale ju¿ jestem po

W³osy niespalone, przy myciu cudo (ju¿ zapomnia³am jak to jest mieæ encanto ). Czujê siê jak wtedy, kiedy robi³am encanto po raz pierwszy

Schn± sobie w³a¶nie, rozprostowa³y siê, koñcówki oczywi¶æie podwiniête od kontaktu z ramionami mogê zapuszczaæ dalej.

(Fotek nie wklejam, bo ostatnie 9 cm ros³y bez podcinania i s± na koñcach krzywe [ci co zapuszczaj± z mega krótkich wiedz± jak to nieestetycznie wygl±da ], a podcinaæ nie zamierzam - noszê teraz doczepy i siê dobrze ³±cz± - podetnê, jak zaczn± siê rozdwajaæ, albo jak przestanê doczepiaæ).

Co do szamponu, ja po prostu u¿ywam pierwszego lepszego zdzieraka, teraz polecia³ jaki¶ z aussie. Taki, który ma mocne detergenty (typu SLS, SLES, SCS) i ju¿
Dziêkujê

Ja zapuszcza³am z mega krótkich....ledwo 6 cm - znam ten ból i trzymam kciuki
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-18, 16:58   #3485
Kaanzi
Przyczajenie
 
Avatar Kaanzi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ

Ja dopiero jako¶ 3 tygodnie po encanto i w³osy coraz gorsze na pocz±tku by³o fajnie, by³y bardzo wyg³adzone i po suszeniu proste (mysle, ¿e jesli zostawi³abym je do samoistnego wyschniêcia to by³yby lekko pokrêcone). Ale z mycia na mycie s± mniej pos³uszne, odstaj± od g³owy te krótsze w³oski (?) i w³osy sa rozdwojone. Czyli wracaj± do stanu przed zabiegiem myje codziennie lub co dwa dni alterra z granatem i od¿ywka garniera z mas³em shea i awokado. Zauwazylam te¿, ze moje w³oski nie lubi± siê z hydrolizowan± keratyn± i mask± kreatynowa pro tox z kallosa bodaj¿e. Oczywiscie u¿ywam tego bardzo sporadycznie. Szkoda, ze efekt byl taki krotki, ale oczywiscie zabieg powtórzê. Mysle o po³±czeniu keratyny z olaplexem. Kto¶ cos takiego robi³? Rady by siê bardzo przyda³y

Pozdrawiam!
Kaanzi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-19, 17:05   #3486
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 500
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej ja keratynê mam od poniedzia³ku. Domowe nak³adanie - encanto. No i strasznie mnie te w³osy denerwuj±, tzn s± bardzo ulizane, codziennie muszê je myæ. A mam ma³o w³osów, wiêc teraz wydaje siê jeszcze mniej Pierwszy raz mam styczno¶æ z keratynowym prostowaniem - sam zabieg okropieñstwo

Ogólnie g³adkie, l¶ni±ce, i rano nawet nie musia³abym ich czesaæ Jak na razie myjê Alterr± i wgl nie suszê.
__________________
narzeczona
fotograf dzieciêcy i ¶lubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-19, 17:07   #3487
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez goplankowa Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ja keratynê mam od poniedzia³ku. Domowe nak³adanie - encanto. No i strasznie mnie te w³osy denerwuj±, tzn s± bardzo ulizane, codziennie muszê je myæ. A mam ma³o w³osów, wiêc teraz wydaje siê jeszcze mniej Pierwszy raz mam styczno¶æ z keratynowym prostowaniem - sam zabieg okropieñstwo

Ogólnie g³adkie, l¶ni±ce, i rano nawet nie musia³abym ich czesaæ
Czyli wszystko w normie przyklap minie do 2-3 tygodni. Je¶li bardzo bêdzie Ci to przeszkadzaæ to polecam koczki wszelkiej ma¶ci
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-11-19, 20:10   #3488
mlenka_85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witajcie Dziewczyny! Mam do was pytanie. Dzi¶ po raz pierwszy robi³am zabieg keratynowe go prostowania u fryzjera. Poniewa¿ obawia³am siê efektu ca³kowicie prostych drutów zdecydowa³am siê na coco choco. Przynajmniej tak my¶la³am po rozmowie z fryzjerka. Jednak zdziwi³ mnie zapach - by³ jakby jab³kowy a wyczyta³am ze jest czekoladowy. Czy to by³o coco choco? Na razie w³osy mam ulizane i ciê¿kie, nie bêdê ich myæ do niedzieli wiec dopiero wtedy zobaczê rezultaty. Fryzjerka zapewnia³a mnie ze przy moich mega spuszonych z natury w³osach bêdê zadowolona. Siê oka¿e. .
mlenka_85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-19, 20:23   #3489
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 500
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli wszystko w normie przyklap minie do 2-3 tygodni. Je¶li bardzo bêdzie Ci to przeszkadzaæ to polecam koczki wszelkiej ma¶ci
nie zepnê w³osów bo s± za krótkie
__________________
narzeczona
fotograf dzieciêcy i ¶lubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-19, 20:54   #3490
Likaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny! Jaki¶ czas temu dawa³y¶cie mi porady jakich szamponów u¿ywaæ po prostowaniu keratyn±.
Dzisiaj chcia³abym poruszyæ temat nieco inaczej. Jestem po 3 zabiegu keratyn± i nie wiem czy nie by³ ostatni. Rozmawia³am z pewn± fryzjerk±, która twierdzi, ¿e je¶li przestanê robiæ "kuracje" to moje w³osy bêd± w gorszym stanie. Bêd± bardziej suche i siê wykrusz±. Odradza³a mi te zabiegi równie¿ po tym wzglêdem, ¿e s± szkodliwe dla zdrowia. 10 miesiêcy temu robi³am pierwszy zabieg - w³osy mia³y byæ silne i zdrowe... G³adkie s±, ale wypadaj± bardzo, czuje, ¿e ³ysieje. Nie wiem jakim preparatem robi mi w³osy moja sta³a fryzjerka. Nie ujawnia tego.
Jeszcze lepsza sytuacja... zrobi³am obmre - koñcówki rozja¶nione po raz drugi, po dwóch tygodniach keratyn± i moje w³osy s± ZIELONE. Czy to wina "kuracji"? czy tylko wina fryzjerki, która nak³ada rozja¶niacz na rozja¶niacz?
Muszê mieæ ¶ci±gany kolor i nak³adany od nowa.. koñczê z obmre, ale co z keratyn±?
Czy jest tu osoba, która przesta³a robiæ zabiegi keratyn±? Co faktycznie dzieje siê z w³osami? Niestety na to pytanie nie znalaz³am w googlach odpowiedzi... Proszê dziewczyny, mo¿e doradzicie co¶,, mo¿e mia³y¶cie podobn± sytuacjê.
Likaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-19, 22:40   #3491
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Likaa Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny! Jaki¶ czas temu dawa³y¶cie mi porady jakich szamponów u¿ywaæ po prostowaniu keratyn±.
Dzisiaj chcia³abym poruszyæ temat nieco inaczej. Jestem po 3 zabiegu keratyn± i nie wiem czy nie by³ ostatni. Rozmawia³am z pewn± fryzjerk±, która twierdzi, ¿e je¶li przestanê robiæ "kuracje" to moje w³osy bêd± w gorszym stanie. Bêd± bardziej suche i siê wykrusz±. Odradza³a mi te zabiegi równie¿ po tym wzglêdem, ¿e s± szkodliwe dla zdrowia. 10 miesiêcy temu robi³am pierwszy zabieg - w³osy mia³y byæ silne i zdrowe... G³adkie s±, ale wypadaj± bardzo, czuje, ¿e ³ysieje. Nie wiem jakim preparatem robi mi w³osy moja sta³a fryzjerka. Nie ujawnia tego.
Jeszcze lepsza sytuacja... zrobi³am obmre - koñcówki rozja¶nione po raz drugi, po dwóch tygodniach keratyn± i moje w³osy s± ZIELONE. Czy to wina "kuracji"? czy tylko wina fryzjerki, która nak³ada rozja¶niacz na rozja¶niacz?
Muszê mieæ ¶ci±gany kolor i nak³adany od nowa.. koñczê z obmre, ale co z keratyn±?
Czy jest tu osoba, która przesta³a robiæ zabiegi keratyn±? Co faktycznie dzieje siê z w³osami? Niestety na to pytanie nie znalaz³am w googlach odpowiedzi... Proszê dziewczyny, mo¿e doradzicie co¶,, mo¿e mia³y¶cie podobn± sytuacjê.

Ja przesta³am i nie sta³o siê nic. ¦ciê³am w³osy z innych powodów :P

Co do koloru - to nie wina keratyny, a fryzjerki, konkretniej nieumiejêtnego tonowania/farbowania.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 10:40   #3492
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Likaa Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny! Jaki¶ czas temu dawa³y¶cie mi porady jakich szamponów u¿ywaæ po prostowaniu keratyn±.
Dzisiaj chcia³abym poruszyæ temat nieco inaczej. Jestem po 3 zabiegu keratyn± i nie wiem czy nie by³ ostatni. Rozmawia³am z pewn± fryzjerk±, która twierdzi, ¿e je¶li przestanê robiæ "kuracje" to moje w³osy bêd± w gorszym stanie. Bêd± bardziej suche i siê wykrusz±. Odradza³a mi te zabiegi równie¿ po tym wzglêdem, ¿e s± szkodliwe dla zdrowia. 10 miesiêcy temu robi³am pierwszy zabieg - w³osy mia³y byæ silne i zdrowe... G³adkie s±, ale wypadaj± bardzo, czuje, ¿e ³ysieje. Nie wiem jakim preparatem robi mi w³osy moja sta³a fryzjerka. Nie ujawnia tego.
Jeszcze lepsza sytuacja... zrobi³am obmre - koñcówki rozja¶nione po raz drugi, po dwóch tygodniach keratyn± i moje w³osy s± ZIELONE. Czy to wina "kuracji"? czy tylko wina fryzjerki, która nak³ada rozja¶niacz na rozja¶niacz?
Muszê mieæ ¶ci±gany kolor i nak³adany od nowa.. koñczê z obmre, ale co z keratyn±?
Czy jest tu osoba, która przesta³a robiæ zabiegi keratyn±? Co faktycznie dzieje siê z w³osami? Niestety na to pytanie nie znalaz³am w googlach odpowiedzi... Proszê dziewczyny, mo¿e doradzicie co¶,, mo¿e mia³y¶cie podobn± sytuacjê.
ja przesta³am ale z tego wzglêdu ¿e chcia³am daæ szansê moim naturalnym w³osom Szczerze mówi±c po encanto i cocochoco moje w³osy nie by³y w z³ym stanie (prostowa³am prawie 4 lata co pó³ roku) jednak podejrzewam ¿e ostatni zabieg qod-em zniszczy³ mi w³osy
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-20, 16:29   #3493
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jakie pikne buteleczki od seol przysz³y

Mi encanto w³osów nie zniszczy³o. Sama sobie to zrobi³am. Rozja¶ni³am je bo ombre takie piêkne i nie dba³am tak jak wcze¶niej bo wygodna siê zrobi³am po keratynowym. Potem E lekko siê wypluka³o nie by³y tak proste jakbym chcia³a wiec je dopala³am prostownica.Nie mam pretensji do keratynowego ale do siebie mogê mieæ sporo
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1448036946697.jpg (50,3 KB, 30 za³adowañ)

Edytowane przez waliczeq
Czas edycji: 2015-11-20 o 20:57
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-21, 20:18   #3494
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ja jak jestem "po kuracji" mam beznadziejne w³osy :P ale nie uwa¿am, ¿eby by³a to wina encanto. mam krêcone w³osy, a u¿ywam produktów zupe³nie do nich nieprzeznaczonych, czego mam wiec oczekiwaæ :P to logiczne. powtarzam zabieg kiedy tylko widzê, ze moje w³osy tego potrzebuju± (co kilka miesiecy)

ja równie¿ uwa¿am, ¿e encanto nie zniszczy³o mi w³osów, a zniszczy³am je sobie sama :P w³osy zaczê³y mi sie wykruszaæ od rozjani¶niania - dla moich to w³asnie jest najwiêksze z³o.

Mi równie¿ fryzjerki odradzaj± encanto :P ale mam to gdzie¶. tyle lat robiê i jestem bardzo zadowolona ze siê odwa¿y³am i da³am mu szansê, mimo niektórych drastycznych opinii.

Kurcze, swoj± drog± te¿ nie wiem sk±d bierze sie pogl±d, ¿e po kuracji w³soy mia³yby wygl±daæ gorzej....? aktualnie prostujê w³osy co drugi dzieñ, wysok± temperatur±. jutro robiê zabieg, co prawda zmaltreutujê w³osy wysok± temperatur±, ale z drugiej strony - dam im odpocz±c od prostownicy na dobre 3 miesi±ce. nie lepiej dla w³osów..?
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-21, 20:40   #3495
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
ja jak jestem "po kuracji" mam beznadziejne w³osy :P ale nie uwa¿am, ¿eby by³a to wina encanto. mam krêcone w³osy, a u¿ywam produktów zupe³nie do nich nieprzeznaczonych, czego mam wiec oczekiwaæ :P to logiczne. powtarzam zabieg kiedy tylko widzê, ze moje w³osy tego potrzebuju± (co kilka miesiecy)

ja równie¿ uwa¿am, ¿e encanto nie zniszczy³o mi w³osów, a zniszczy³am je sobie sama :P w³osy zaczê³y mi sie wykruszaæ od rozjani¶niania - dla moich to w³asnie jest najwiêksze z³o.

Mi równie¿ fryzjerki odradzaj± encanto :P ale mam to gdzie¶. tyle lat robiê i jestem bardzo zadowolona ze siê odwa¿y³am i da³am mu szansê, mimo niektórych drastycznych opinii.

Kurcze, swoj± drog± te¿ nie wiem sk±d bierze sie pogl±d, ¿e po kuracji w³soy mia³yby wygl±daæ gorzej....? aktualnie prostujê w³osy co drugi dzieñ, wysok± temperatur±. jutro robiê zabieg, co prawda zmaltreutujê w³osy wysok± temperatur±, ale z drugiej strony - dam im odpocz±c od prostownicy na dobre 3 miesi±ce. nie lepiej dla w³osów..?
Ja te¿ s³ysza³am: "moja kole¿anka zamówi³a z allegro keratynê i spali³a sobie w³osy". No nic dziwnego, jak podróbka jaka¶ za podejrzanie nisk± cenê.
My¶lê, ¿e taki pogl±d jest, poniewa¿ ró¿ne s± osoby, ró¿ne s± w³osy. Jedni po zabiegu nie musz± bardzo dbaæ o w³osy i wygl±daj± nienagannie, a u innych widaæ, ¿e przyda³oby siê trochê nawil¿enia.
Osobi¶cie na w³osy nie narzekam, my¶lê, ¿e zabieg powtórzê. A najbardziej kusi mnie ta g³adko¶æ, brak puchu (nie do koñca, minimalny jest przy wilgotnej pogodzie, ale to i tak nie taki, jak by³, gdy by³am falowana).
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-21, 21:42   #3496
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 9 500
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ s³ysza³am: "moja kole¿anka zamówi³a z allegro keratynê i spali³a sobie w³osy". No nic dziwnego, jak podróbka jaka¶ za podejrzanie nisk± cenê.
My¶lê, ¿e taki pogl±d jest, poniewa¿ ró¿ne s± osoby, ró¿ne s± w³osy. Jedni po zabiegu nie musz± bardzo dbaæ o w³osy i wygl±daj± nienagannie, a u innych widaæ, ¿e przyda³oby siê trochê nawil¿enia.
Osobi¶cie na w³osy nie narzekam, my¶lê, ¿e zabieg powtórzê. A najbardziej kusi mnie ta g³adko¶æ, brak puchu (nie do koñca, minimalny jest przy wilgotnej pogodzie, ale to i tak nie taki, jak by³, gdy by³am falowana).
o tak mimo wkurzaj±cego u mnie ulizania w³osów po keratynie, g³adko¶æ w³osów jest cudowna. nie przejmujê siê wiatrem, deszczem choæ od jakiego¶ czasu mam now± prostownicê w któr± zainwestowa³am trochê i te¿ nie mog³am narzekaæ ale obciê³am w³osy na krótko i mam problem z tylnym prostowaniem dlatego skusi³am siê na keratynowe prostowanie bo jak zejdzie keratyna to mi urosn± ju¿
__________________
narzeczona
fotograf dzieciêcy i ¶lubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-22, 05:54   #3497
mietka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczynki, powiedzcie mi czy mo¿liwe jest ¿eby po keratynowym prostowaniu fabra nie chcia³a dzia³aæ na w³osach? By³am wczoraj u fryzjera (w³osy farbujê na blond) i wogóle nie chcia³a chwyciæ, musia³ siê nie¼le nakombinowaæ, ¿ebym wysz³a zadowolona. Prostowanie robi³am we wrze¶niu, a w miêdzyczasie poprawi³am metod± mieszan± bo w³osy siê puszyæ zaczê³y. Odrost prawdopodobnie by³ ju¿ czysty.
W szoku jestem, bo pierwszy raz w ¿yciu mi siê co¶ takiego zda¿y³o.
mietka8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-22, 08:58   #3498
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez mietka8 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki, powiedzcie mi czy mo¿liwe jest ¿eby po keratynowym prostowaniu fabra nie chcia³a dzia³aæ na w³osach? By³am wczoraj u fryzjera (w³osy farbujê na blond) i wogóle nie chcia³a chwyciæ, musia³ siê nie¼le nakombinowaæ, ¿ebym wysz³a zadowolona. Prostowanie robi³am we wrze¶niu, a w miêdzyczasie poprawi³am metod± mieszan± bo w³osy siê puszyæ zaczê³y. Odrost prawdopodobnie by³ ju¿ czysty.

W szoku jestem, bo pierwszy raz w ¿yciu mi siê co¶ takiego zda¿y³o.

Nigdy siê z czym¶ takim nie spotka³am. Farbowa³a¶ t± sam± farb±, co zwykle? Z odrostem te¿ by³ problem, czy odrost ok?
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-22, 09:04   #3499
minika036
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witajcie
Mam pytanie odno¶nie kosmetyków do zabiegu keratynowego- a mianowicie zestawu marki PURC keratin hair straightening zakupionego na aliexpress.com. Czy która¶ z Was mo¿e je stosowa³a?
Na internecie bardzo trudno znale¼æ jakie¶ opinie, jest kilka pozytywnych, ale wola³abym zebraæ wiêcej informacji. Na ten zakup skusi³am sie poniewa¿ za 300 ml keratyny zap³aci³am 16 $ (co jest norma na tej stronie). Niestety/stety mam bardzo d³ugie w³osy (siêgaj± wciêcia w talii), dodatkowo s± bardzo gêste, d³ugie i z natury wysokoporowate. Szkoda mi wiêc wydawaæ 300 z³ na zestaw entanco ( który wystarczy³by mi na jedne zabieg) a cocochoco niestety bardzo szybko siê u mnie wyp³ukuje. Bêdê wdziêczna za wszelkie informacje
minika036 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 10:35   #3500
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Nigdy nic mi siê z kolorem nie dzia³o po keratynowym.

Ja jestem po zabiegu. 2 w nocy mnie zasta³a. Efekt ? No có¿....stara wersja by³a du¿o lepsza. Smród i ³zy w oczach bez zmian. Gêsto¶æ jakas masakra. To mas³o jest :/
Na moje w³osy odrosty zadzia³a³o super. Na te moje spalenioczki...hmmm nic w sumie siê nie zmieni³o. Jak bylo siano tak jest.
Wielka szkoda.
Plus jest taki ¿e nie musze prostowaæ rano ca³ych w³osów. Minus ¿e nadal musze. Koñce do sciecia akurat nic nowego ale nie pomog³o w ogóle na te zniszczone.

Próbowa³am.....ale widzê ¿e bez no¿yczek siê po prosto nie obedzie

Poni¿ej parê zdjêæ :
Moje naturalne jeszcze troche mokre
Po encanto bez prostownicy
Po prostownicy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1448188473472.jpg (59,5 KB, 44 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1448188483376.jpg (55,3 KB, 50 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1448188490610.jpg (59,2 KB, 49 za³adowañ)

Edytowane przez waliczeq
Czas edycji: 2015-11-22 o 10:37
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-22, 11:21   #3501
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez mietka8 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki, powiedzcie mi czy mo¿liwe jest ¿eby po keratynowym prostowaniu fabra nie chcia³a dzia³aæ na w³osach? By³am wczoraj u fryzjera (w³osy farbujê na blond) i wogóle nie chcia³a chwyciæ, musia³ siê nie¼le nakombinowaæ, ¿ebym wysz³a zadowolona. Prostowanie robi³am we wrze¶niu, a w miêdzyczasie poprawi³am metod± mieszan± bo w³osy siê puszyæ zaczê³y. Odrost prawdopodobnie by³ ju¿ czysty.
W szoku jestem, bo pierwszy raz w ¿yciu mi siê co¶ takiego zda¿y³o.
nigdy tak nie mialam, farbuje regularnie
Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Nigdy nic mi siê z kolorem nie dzia³o po keratynowym.

Ja jestem po zabiegu. 2 w nocy mnie zasta³a. Efekt ? No có¿....stara wersja by³a du¿o lepsza. Smród i ³zy w oczach bez zmian. Gêsto¶æ jakas masakra. To mas³o jest :/
Na moje w³osy odrosty zadzia³a³o super. Na te moje spalenioczki...hmmm nic w sumie siê nie zmieni³o. Jak bylo siano tak jest.
Wielka szkoda.
Plus jest taki ¿e nie musze prostowaæ rano ca³ych w³osów. Minus ¿e nadal musze. Koñce do sciecia akurat nic nowego ale nie pomog³o w ogóle na te zniszczone.

Próbowa³am.....ale widzê ¿e bez no¿yczek siê po prosto nie obedzie

Poni¿ej parê zdjêæ :
Moje naturalne jeszcze troche mokre
Po encanto bez prostownicy
Po prostownicy
uuuuu niedobrze! trzeba robiæ zapas starej werji poki jeszcze jest dostêpna na all. ufff dobrze, ze w czwartek zamowilam stara wersjê. zaraz zabieram siê za zabieg, ble...


ciekawe jak dlugo teraz utrzyma Ci siê ten efekt
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-22, 11:39   #3502
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
nigdy tak nie mialam, farbuje regularnie

uuuuu niedobrze! trzeba robiæ zapas starej werji poki jeszcze jest dostêpna na all. ufff dobrze, ze w czwartek zamowilam stara wersjê. zaraz zabieram siê za zabieg, ble...


ciekawe jak dlugo teraz utrzyma Ci siê ten efekt
Eeem no u mnie jest problem bo mi w³osy siê nie wyplukuja tylko odrastaj± po prostu ale zobaczymy jak bêdzie z tym cudem
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-22, 12:02   #3503
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

boze jak ja tego nienawidze robic! dziewczyny, nie jestem w stanie sobie tego nalo¿yæ pêdzelkiem, wszystkie nak³adacie w ten sposób? :P ja juz jestem tak sfrustrowana, ¿e nakladam palcami, wmasowuje keratyne w male cienkie pasma :P mam jej duzo, zamowilam ze sporym zapasem, wydaje mi sie ze w ten sposob nakladam wiecej niz pedzelkiem
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-22, 12:03   #3504
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
boze jak ja tego nienawidze robic! dziewczyny, nie jestem w stanie sobie tego nalo¿yæ pêdzelkiem, wszystkie nak³adacie w ten sposób? :P ja juz jestem tak sfrustrowana, ¿e nakladam palcami, wmasowuje keratyne w male cienkie pasma :P mam jej duzo, zamowilam ze sporym zapasem, wydaje mi sie ze w ten sposob nakladam wiecej niz pedzelkiem
Robie dok³adnie tak samo ..... :P
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-22, 12:33   #3505
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
boze jak ja tego nienawidze robic! dziewczyny, nie jestem w stanie sobie tego nalo¿yæ pêdzelkiem, wszystkie nak³adacie w ten sposób? :P ja juz jestem tak sfrustrowana, ¿e nakladam palcami, wmasowuje keratyne w male cienkie pasma :P mam jej duzo, zamowilam ze sporym zapasem, wydaje mi sie ze w ten sposob nakladam wiecej niz pedzelkiem
Ja te¿ paluchami robiê, i wcieram potem w ka¿de pasmo
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-22, 12:50   #3506
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

to git, my¶la³am ¿e ostanê shejtowana jak siê przyznam xD dobra lece dalej walczyæ :<
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-22, 16:33   #3507
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 372
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jak odró¿niæ na allegro now± wersjê encanto od starej?

Edytowane przez irrssin
Czas edycji: 2015-11-22 o 16:35
irrssin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-22, 16:33   #3508
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez irrssin Poka¿ wiadomo¶æ
Jak odró¿niæ na allegro now± wersjê od starej?
W przypadku starej taka informacja pojawia siê w opisie lub tytule aukcji
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-22, 16:40   #3509
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 372
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
W przypadku starej taka informacja pojawia siê w opisie lub tytule aukcji
Dziêki
irrssin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-11-22, 17:39   #3510
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Poka¿ wiadomo¶æ
to git, my¶la³am ¿e ostanê shejtowana jak siê przyznam xD dobra lece dalej walczyæ :<

hahahahaha daj znac jak efekty
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.