Collagen Beauty International - czy znacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-22, 20:51   #1
MISIAK
Raczkowanie
 
Avatar MISIAK
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 150
GG do MISIAK

Collagen Beauty International - czy znacie?


Witam wszystkich
Proszę o odpowiedź czy słyszałyście o kosmetykach kolagenowych firmy Collagen Beauty International? Dziś dostałam od mojej kosmetyczki ulotki oraz zapewnienia, że produkt jest świetny - namawiała mnie na zakup żelu do twarzy collagen beaty exclusive. Ale jak to zapewnienia - nigdy nie wiadomo jak się sprawdzą w praktyce, ulotki też wiadomo opisują produkty w samych superlatywach. Na KWC nic nie znalazłam, w forach też nie. Więc ponawiam swoje pytanie - czy któraś z Was miała z w/w firmą kontakt? Czy warto jej produkty kupować (nie są tanie bo za ten żel miałabym zapłacić 130 zł - 30 ml)?

Pozdrawiam
Magda
MISIAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 21:08   #2
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Collagen Beauty International - czy znacie?

Wklejam link do jednego z niewielu wątków nt kolagenu, nie będących jego nachalną reklamą:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=KOLAGEN

Od pewnego czasu Wizaż atakowany jest reklamami fanów i fanek (czytaj: sprzedawców i dystrybutorów) kolagenu, który jest podobno dobry na wszystko: młodnieje się od niego niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zmarszczki się prasują, rozstępy znikają, cellulit wycofuje, a użytkownik wraca do wieku niemowlęcego .

Reklamy są systematycznie usuwane, więc pewnie na nie nie trafisz ---> radzę przeszukać fora, wpisując w wyszukiwarkę po prostu "kolagen" - niewykluczone, że jest więcej "sensownych" watków, jak ten powyżej.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 21:15   #3
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Collagen Beauty International - czy znacie?

no tak, nie doczytałam do końca zanim wkleiłam - w tym watku też jest reklama!
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 18:20   #4
MISIAK
Raczkowanie
 
Avatar MISIAK
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 150
GG do MISIAK
Dot.: Collagen Beauty International - czy znacie?

Więc dzisiaj kosmetyczka mi nałożyła jako "promocję" ten niby cud - żel, oczywiście ŻADNYCH EFEKTÓW nie widziałam. Chyba za dużo sobie wyobrażałam. Firma to typowy marketing bezpośredni, który dużym szumem wokól siebie ściąga naiwnych. Wszystko "ekstra i rewelacja", bo jakże mogłoby być inaczej, a po kótkim czasie tą "rewolucję" zastąpi nowa.

Zapewniam, że ja NIE REKLAMUJĘ TYCH PRODUKTÓW.
MISIAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 10:45   #5
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Collagen Beauty International - czy znacie?

Używalam kilka miesięcy, ponad pół roku. Absolutnie nie dziala. Przez kilka pierwszych tygodni miałam mniej zmęczone oczy, wieczorem lepiej widziałam. Teraz się zastanawiam czy rzeczywiście po kolagenie czy też z całkiem innego powodu. Podchodząc do sprawy rozsądnie on nie ma prawa dzialać. Przecież kolagen ma zbyt duże cząsteczki aby wnikal do skóry. Ale zostawiając rozsądek a wracając do mojego doświadczenia: zero efektów!!
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-24, 13:56   #6
Lida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5
Dot.: Collagen Beauty International - czy znacie?

Zgadzam sie z Margop. Czasteczki kolagenu sa z duze zeby zostaly zaabsorbowane przez skore, wiec zadne kremy i zele z kolagenem nie dzialaja. Tzn. moga nawilzac, jezeli baza jest nawilzajaca ale oprocz tego nic wiecej...
Lida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 21:33   #7
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: Collagen Beauty International - czy znacie?

dziwne, ze wam nie dziala, bo ja osobiscie widzialam efekty juz nastepnego ranka po nalozeniu, a chodzi mi glownie o zwalczanie tradzika i zaskornikow, w tej kwestii spisuje sie swietnie, co do zmarszczek to nie wiem, gdyz moja 22 letnia skora jeszcze nie wymaga takowej kuracji. wlasnie chce kupic nastepne opakowanie, gdyz mimo okroooopnie wysokiej ceny chce zrobi dla swojej buzki cos dobrego
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-25, 08:10   #8
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Post Dot.: Collagen Beauty International - czy znacie?

moja mama,bacia i ciotka używaja tego kolagenu( nie wiem czy to chodzi o ten,ale tez jest baaardzo drogi i trzyma sie go w lodówce).Oczywiscie efektów rewelacyjnych nie ma.Kolagen jest substancja wielkoczasteczkową,która pprostu nie potrafi wniknąc w skórę waściwą,więc odstawienie takiego produktu z kolagenem jest równoznaczne z utrata wszystkich dotychczasowych efektów(jezeli sie pojawia).Warto natomiast uzywac kosmetyków z witaminami A C E,które poudzaja produkcje kolagenu w organiźmie
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 11:12   #9
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Collagen Beauty International - czy znacie?

tak , Izzy ma rację, sam czysty kolagen nie ma mozliwosci wchłaniania ze względu na zbyt duże cząsti jego- polipeptydy. wiec większosc form kolagenu poprostu nie ma możliwosci wchłaniania i wozpuszcznaia w wodzie, czasami jest stsowany w postaci hydrolizatów. jelsi kolagen jest w postaciach innych np zmikronizowany, odwodniony, czy rybi albo też tropokolagen czy tez zamkniety w nosnikach np liposomach wedy to juz inna historia
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.