Wrześniowe mamusie 2015 - część I - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-22, 18:32   #3751
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Hej!
Nas jelitowka dopadla: starsza corka meczyla sie rowne dwie doby, tz i ja zaczelismy niemal jednoczesnie i powoli zaczyna sie wyciszac a Ruri pod oslona kp bez zmian. I oby tak pozostalo.
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 18:48   #3752
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
A my nie wiem kiedy będziemy mieli okazję... dziecko będziemy najwcześniej mogli podrzucić babci w sobotę o ile się zgodzi ale nie wiem bo wspominała ze musi gdzieś jechać. A z dzieckiem w domu nie chce bo będę cały czas myśleć ze się obudzi... mam wrażenie ze będziemy mieć seks raz w miesiącu.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Jak ja bym miała czekać aż będę mieć możliwość zestawienia gdzieś dziecka to chyba za rok jak mały do żłobka pójdzie najwcześniej... Czekamy aż zaśnie i jechana. Ale żeby nie było to w salonie bo w sypialni faktycznie bym się bała ze się obudzi. Poza tym nie mogłabym się skupić na niczym innym.
Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Hej!
Nas jelitowka dopadla: starsza corka meczyla sie rowne dwie doby, tz i ja zaczelismy niemal jednoczesnie i powoli zaczyna sie wyciszac a Ruri pod oslona kp bez zmian. I oby tak pozostalo.
Oby! Jelitówka jest okropna... W ogóle wszelkie choroby z objawami z układu pokarmowego są strasznie nieprzyjemne.

Tak mnie mały dzisiaj wyssał ze sutki mnie aż bolą. Ale to dobrze bo się produkcja zwiększy i nadąży za potrzebami.

Aakkzzii - u mnie też w lewej zawsze jest mniej mleka. I ostatnio czytałam ze u 80 procent kobiet tak właśnie jest. Ja na twoim miejscu bym jeszcze próbowała laktatorem na przykład jak mała je z drugiej piersi to powinno pomóc.

U nas z nowości Ignacy zaczął się już tak składać jak scyzoryk że bawi się stópkami
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif

Edytowane przez owieczkaa
Czas edycji: 2015-11-22 o 18:54
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 19:01   #3753
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Ja jestem dzis padnieta jakas. Po wizycie mojej przyjaciolki i jej meza podladowalam troche baterie. Strasznie fajna z nich para i tak bardzo sie za nimi juz stesknilam. Teraz TZ nosi Ewke do snu a mi kazal odpoczywac. Teraz bedzie mial zmiany na rano i o 15tej bedzie juz w domu. Z jednej strony fajnie bo pomaga przy zasypianiu, kapieli i zajmuje sie nia. A z drugiej jak ma na popoludnia to jak mala wstanie rano to on idzie do niej do lozeczka, gugaja, przewija jej dupke, przebiera w dzienne ciuszki, myje buzke. A ja w tym czasie jeszcze zawsze drzemie no ale nie dogodzisz nigdy
Dzwonili dzisiaj do mnie z knajpy gdzie mialam robic chrzciny ze oni prawdopodobnie sa zamknieci 27grudnia. A niech ich choooy jasny strzeli no. Jak knajpa.pasowala to ksiadz nie pasowal. A teraz odwrotnie. Szefowa knajpy do wtorku ma dac znac czy otowrzy dla nas czy noe. TZ mowil ze jest łasa na kase wiec licze, że jednak sie uda.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 19:03   #3754
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Ja jestem dzis padnieta jakas. Po wizycie mojej przyjaciolki i jej meza podladowalam troche baterie. Strasznie fajna z nich para i tak bardzo sie za nimi juz stesknilam. Teraz TZ nosi Ewke do snu a mi kazal odpoczywac. Teraz bedzie mial zmiany na rano i o 15tej bedzie juz w domu. Z jednej strony fajnie bo pomaga przy zasypianiu, kapieli i zajmuje sie nia. A z drugiej jak ma na popoludnia to jak mala wstanie rano to on idzie do niej do lozeczka, gugaja, przewija jej dupke, przebiera w dzienne ciuszki, myje buzke. A ja w tym czasie jeszcze zawsze drzemie no ale nie dogodzisz nigdy
Dzwonili dzisiaj do mnie z knajpy gdzie mialam robic chrzciny ze oni prawdopodobnie sa zamknieci 27grudnia. A niech ich choooy jasny strzeli no. Jak knajpa.pasowala to ksiadz nie pasowal. A teraz odwrotnie. Szefowa knajpy do wtorku ma dac znac czy otowrzy dla nas czy noe. TZ mowil ze jest łasa na kase wiec licze, że jednak sie uda.
Szczerze to ja 100x bardziej wolę poranki z Ignacym niż marudne popołudnia.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 19:04   #3755
Mten
Rozeznanie
 
Avatar Mten
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 788
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
A my dziś caly dzien goscilismy rodzicow i brata normalnie pełna chata jak nigdy!
Młody zachował sie wzorowo dal się poprzytulac, pogugal z każdym a na koniec poszedl w kime, przy wszystkich
Nie obyło sie bez popisowki w stylu Ignacego :-D czyli obsrac sie po pachy (a jakże inaczej w koncu sa goscie trzeba pokazac jak to się robi ;D )
Fajny to byl dzień, tak rzadko widuje sie z moja rodzinka

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
U nas też super weekend
Wczoraj była moja przyjaciółka z narzeczonym, Młody najpierw spał do 18:00 a później zjadł i tak zalotnie zerkal na moją przyjaciółke że mieliśmy wszyscy taki ubaw :-D

A dziś Tymus skoczył dwa miesiące ! Przyjechali teściowie na.obiad i ciacho, młody dał nam posiedzieć spokojnie później zjadł i teściu go nosił :-D
A w ogóle moje.dziecko dzisiaj po tej nocce zaczęło się prawie samo przewracac na plecy i wydawać takie serię dźwiękow że z mężem nie.mogliśmy wyjść z podziwu!
Leżał godzinę na narożniku i gapil się na lampę na suficie, na nas i nawijal jak nakręcony :-D
__________________
21.09.2015 Będę mamą Czekamy na Tymonka
Mten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 19:10   #3756
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Szczerze to ja 100x bardziej wolę poranki z Ignacym niż marudne popołudnia.
Ja po przekalkulowaniu tez tak wole

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Aaa i ja sie chcialam tez pochwalic, ze moj Dziobak dzisiaj siedzial kilka razy w bujaczku. Raz 20min raz 10 a raz 5 ale dla dziecka ktore wpadalo w spazmy jak sie go tam wkladalo to ogromny postep i nie trzeba bylo sie zajmowac. Gapila sie na wiszace zabawki. Na pokoj. Na to co robie w kuchni. Gugala do TZ ktory siedzial z dupa i grzebal w kompie. Jezusieńku moja coreczka chyba dorasta
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 19:32   #3757
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Szczerze to ja 100x bardziej wolę poranki z Ignacym niż marudne popołudnia.
Szczescie ze u mnie marudne popludnia to poprostu krotki gora godzinny sen a nie 2-3h wiec trzeba zabawiac gugac i lazic z nim po domu jak juz nie chce leżeć sam a do kapieli jeszcze czas

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 19:40   #3758
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
Jak bym miała odmawiać sobie seksu bo się boję, że mi się dziecko obudzi to ja nie wiem jak moje życie by wyglądało.. my tam czekamy aż uśnie i działamy - bez przesady

a my dziś podrzuciliśmy naszą kobitkę do babci a sami skoczyliśmy na basen - ale to przyjemne
Ja też nie czekam. Za nami 3 razy. Dwa były średnie ale ten trzeci to już taki fajny jak dawniej.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 19:42   #3759
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
U nas też super weekend
Wczoraj była moja przyjaciółka z narzeczonym, Młody najpierw spał do 18:00 a później zjadł i tak zalotnie zerkal na moją przyjaciółke że mieliśmy wszyscy taki ubaw :-D

A dziś Tymus skoczył dwa miesiące ! Przyjechali teściowie na.obiad i ciacho, młody dał nam posiedzieć spokojnie później zjadł i teściu go nosił :-D
A w ogóle moje.dziecko dzisiaj po tej nocce zaczęło się prawie samo przewracac na plecy i wydawać takie serię dźwiękow że z mężem nie.mogliśmy wyjść z podziwu!
Leżał godzinę na narożniku i gapil się na lampę na suficie, na nas i nawijal jak nakręcony :-D
Wszystkiego najlepszego dla Tymusia

Haha jak tym naszym dzieciom niewiele do szczęścia potrzeba mój co ranek wpatruje sie w condon balsy, zwykle kulki a tyle frajdy ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 19:46   #3760
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Lepiej raz w miesiącu jak wcale... My po porodzie mieliśmy 3x i koniec do 18.12, a to 4 miesiące więc wychodzi rzadziej

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Czemu do 18? Macie jakiś zakaz?
Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
To moj tfu ftu jak go o 19 klade to spi do 8 z pobudka kolo 2 i 6 w gorsze dni tez o 4. Po 8 chwila dla karuzeli pouderza lapkami potem troche pogadamy i znow idzie w kimono do 11, potem spacer wiec znow kima. Najgorzej jest po 15 bo włącza się maruda Ale żeby nie było, nie codziennie jest tak pieknie, jak wiekszosc bobaskow też ma gorsze dni ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Jak bosko
Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
Jak bym miała odmawiać sobie seksu bo się boję, że mi się dziecko obudzi to ja nie wiem jak moje życie by wyglądało.. my tam czekamy aż uśnie i działamy - bez przesady

a my dziś podrzuciliśmy naszą kobitkę do babci a sami skoczyliśmy na basen - ale to przyjemne
Wiesz co, ten 1 raz bym chciała bez niej. W ogóle przeraża mnie to że teraz nasze współżycie będzie zależeć od snu naszego dziecka.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 19:46   #3761
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Jeny miesiac do swiat zostal a ja w czarnej dupie z prezentami. No nie mam kiedy pojechac ale w tym tygodniu bede musiala bo pozniej bedzie tylko gorzej. Przejrzalam gazetki i mniej wiecej wiem co dla kogo kupic i w jakim sklepie. Jeden prezent zamowie na allegro wiec tez lepiej juz teraz bo potem dostane ale na swieta wielkanocne zanim dojdzie. no i mamy do obdarowania 11 dzieci. Zaznaczam ze to dzieci tylko i wylacznie z najblizszej rodz czyt. Rodzenstwa plus 2 moich chrzesniakow. Do tego zawsze robimy prezenty jeszcze rodzicom. Z nimi zawsze mam problem. No ale cos wymysle.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 19:58   #3762
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Czemu do 18? Macie jakiś zakaz?

Jak bosko

Wiesz co, ten 1 raz bym chciała bez niej. W ogóle przeraża mnie to że teraz nasze współżycie będzie zależeć od snu naszego dziecka.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Hah ja tam stwierdzam ze towarzystwo spiocha jest lepsze niż świadomość w ciąży, że prawie puka sie mlodemu w glowke

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Jeny miesiac do swiat zostal a ja w czarnej dupie z prezentami. No nie mam kiedy pojechac ale w tym tygodniu bede musiala bo pozniej bedzie tylko gorzej. Przejrzalam gazetki i mniej wiecej wiem co dla kogo kupic i w jakim sklepie. Jeden prezent zamowie na allegro wiec tez lepiej juz teraz bo potem dostane ale na swieta wielkanocne zanim dojdzie. no i mamy do obdarowania 11 dzieci. Zaznaczam ze to dzieci tylko i wylacznie z najblizszej rodz czyt. Rodzenstwa plus 2 moich chrzesniakow. Do tego zawsze robimy prezenty jeszcze rodzicom. Z nimi zawsze mam problem. No ale cos wymysle.
U nas w tym roku ustalilismy ze prezenty kupujemy tylko dzieciakom, ciesze się, bo co roku problem co komu kupic a rodzinke mamy nie małą.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 20:11   #3763
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

U nas zawsze robilismy tylko dzieciom. Dla mnie to 11 dzieci to ogromne wyzwanie finansowe a rodzicom robie bo lubie po prostu szczegolnie mamie
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 20:13   #3764
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Czemu do 18? Macie jakiś zakaz?

Jak bosko

Wiesz co, ten 1 raz bym chciała bez niej. W ogóle przeraża mnie to że teraz nasze współżycie będzie zależeć od snu naszego dziecka.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Wtedy odbieramy wyniki i zaczynamy starania o drugie dziecko. Do tego czasu mam nie zajść w ciążę, to się powstrzymujemy. Tak jest mimo wszystko łatwiej niż kombinować z anty na miesiąc.

Maaatko mam @ i nie powiem czego dostałam z bólu

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 20:25   #3765
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dla Tymusia

Haha jak tym naszym dzieciom niewiele do szczęścia potrzeba mój co ranek wpatruje sie w condon balsy, zwykle kulki a tyle frajdy ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Moja uwielbia cotton ballsy i nie ma przewijania bez oglądania światełek
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 20:40   #3766
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Szczescie ze u mnie marudne popludnia to poprostu krotki gora godzinny sen a nie 2-3h wiec trzeba zabawiac gugac i lazic z nim po domu jak juz nie chce leżeć sam a do kapieli jeszcze czas

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
3h snu w ciągu dnia... marzenie.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 23:00   #3767
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
3h snu w ciągu dnia... marzenie.
Moja po spacerze tez tyle śpi, a inne drzemki wahają się od 40 minut do 2,5 godziny. Ostatnio spała 5 godzin z jedzeniem na śpiocha :-P
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 00:48   #3768
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
A my nie wiem kiedy będziemy mieli okazję... dziecko będziemy najwcześniej mogli podrzucić babci w sobotę o ile się zgodzi ale nie wiem bo wspominała ze musi gdzieś jechać. A z dzieckiem w domu nie chce bo będę cały czas myśleć ze się obudzi... mam wrażenie ze będziemy mieć seks raz w miesiącu.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Kwestia chęci mój Tż potrafi tak sprawnie uśpić małego jeśli chce :-P małe co nieco, że mieliśmy już kilka razy

Jest ryzyko,że się obudzi. Ale jak to mówią kto nie ryzykuje ten nie ma.




Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
Jak bym miała odmawiać sobie seksu bo się boję, że mi się dziecko obudzi to ja nie wiem jak moje życie by wyglądało.. my tam czekamy aż uśnie i działamy - bez przesady

a my dziś podrzuciliśmy naszą kobitkę do babci a sami skoczyliśmy na basen - ale to przyjemne

My podobnie. Wiemy kiedy ma najtwardszy sen i kiedy można działać :-P




Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dla Tymusia

Haha jak tym naszym dzieciom niewiele do szczęścia potrzeba mój co ranek wpatruje sie w condon balsy, zwykle kulki a tyle frajdy ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Oj tak. Staś jak zobaczył cotton ballsy teraz przy karmieniu to tak się ucieszył na ich widok, że posłał im cudnego banana :-D
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 03:32   #3769
CienSkrzydla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 303
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Jak ja bym miała czekać aż będę mieć możliwość zestawienia gdzieś dziecka to chyba za rok jak mały do żłobka pójdzie najwcześniej... Czekamy aż zaśnie i jechana. Ale żeby nie było to w salonie bo w sypialni faktycznie bym się bała ze się obudzi. Poza tym nie mogłabym się skupić na niczym innym.

Oby! Jelitówka jest okropna... W ogóle wszelkie choroby z objawami z układu pokarmowego są strasznie nieprzyjemne.

Tak mnie mały dzisiaj wyssał ze sutki mnie aż bolą. Ale to dobrze bo się produkcja zwiększy i nadąży za potrzebami.

Aakkzzii - u mnie też w lewej zawsze jest mniej mleka. I ostatnio czytałam ze u 80 procent kobiet tak właśnie jest. Ja na twoim miejscu bym jeszcze próbowała laktatorem na przykład jak mała je z drugiej piersi to powinno pomóc.

U nas z nowości Ignacy zaczął się już tak składać jak scyzoryk że bawi się stópkami
A ja mam mniej mleka w prawej... I żeby było śmieszniej to pękła mi brodawka... Dosłownie przy karmieniu: pot, krew i łzy...
Purelan, alantan, wietrzenie.. A rana na pół sutka i boli jak cholera
CienSkrzydla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 03:41   #3770
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Ja mam mniej tez w prawej ale to nie ma znaczenia bo i tak budze sie mokra. Wlasnie siedze w kuchni. Wszyscy spia a ja odciagam mlrko bo cyce jak bomby. Mam tego dosc
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 04:24   #3771
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Jest tu kto? Wkurzylo mnie coś i potrzebuje pogadać
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 05:16   #3772
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Jest tu kto? Wkurzylo mnie coś i potrzebuje pogadać
Jaaa

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 05:20   #3773
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
A ja mam mniej mleka w prawej... I żeby było śmieszniej to pękła mi brodawka... Dosłownie przy karmieniu: pot, krew i łzy...
Purelan, alantan, wietrzenie.. A rana na pół sutka i boli jak cholera
Polecam alantan plus maść plus wietrzenie i karmienie przez nakładki silikonowe. Miałam w obu skutkach takie mega pęknięcia i wżery i dzięki alantanowi i nakładkom udało się to wygoić. Można też wziąć ibuprom który działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Z tym, że ibupromu można przy kp wziąć nie wiecej niż 6 tabletek na dobę (nie wiecej niż 1200 mg/24h)
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 05:46   #3774
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Na cytowałam i poszło wszystko w pieruny...

Chciałam się pochwalić ze my juz po chrzcie )
Mały spał ładnie w kościele i przespal większość imprezy.
Jestem z niego dumna
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 07:21   #3775
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Ja mam mniej tez w prawej ale to nie ma znaczenia bo i tak budze sie mokra. Wlasnie siedze w kuchni. Wszyscy spia a ja odciagam mlrko bo cyce jak bomby. Mam tego dosc
Agu, ale wiesz, że dopóki ściągasz to tak będziesz miała? Ja też w nocy mam jak bomby, bo Julka z zazwyczaj je 4-5.
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 07:30   #3776
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego dla Tymusia

Haha jak tym naszym dzieciom niewiele do szczęścia potrzeba mój co ranek wpatruje sie w condon balsy, zwykle kulki a tyle frajdy ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Mój też uwielbia je. wiszą nad przewijakiem na ścianie i zawsze są uśmiechy do nich. A jak zauważy je z kanapy to tak się proboje do nich odwrócić i się śmieje szok.
Tak samo karuzela ma 3 latające ptaszki poprostu tak gada jak najety do nich.

My ustaliliśmy ze dopóki nasze sexy są bardzo nieregularne a ja opieram się przed tabsami narazie używamy gumek. Dla dwóch sexow w miesiącu nie będę się truc a jeszcze w styczniu nie ma go na dwa miechy to już wogole bez sensu.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 07:37   #3777
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Agu, ale wiesz, że dopóki ściągasz to tak będziesz miała? Ja też w nocy mam jak bomby, bo Julka z zazwyczaj je 4-5.
No wiem ale jak Ewa zasypia o 22 i spi do 8-9 a mnie o 5 rano budzi bol wrecz rozrywanie piersi i koszulka mokra jakby mnie ktos wiadrem chlusnal to ciezko mi wytrzymac i czekac az ona sie obudzi. Musialabym siedziec pod prydznicem i czrkac az wstanie bo lozko bym zalala. No i ten bol i grudy na cycach...
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 08:32   #3778
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Aaa i jeszcze chcialam sie pochwalic, ze ksiadz z parafii gdzie mieszkalam zgodzil sie ochrzcic Ewke 27 grudnia czyli w nasza rocznice
To super. Nigdy nie zapomnosz daty chrztu.

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Oby szybko wrócił na stare dobre tory...

A i zapomniałam się pochwalić ze wczoraj mieliśmy pierwszy raz strasznie nam głupio było po roku przerwy.
Tez tak mialam. Naprawdę ten pierwszy raz byl jak pierwszy raz. Hahha

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Hej!
Nas jelitowka dopadla: starsza corka meczyla sie rowne dwie doby, tz i ja zaczelismy niemal jednoczesnie i powoli zaczyna sie wyciszac a Ruri pod oslona kp bez zmian. I oby tak pozostalo.
Tragedia. Oby malej nie chycilo

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Ja po przekalkulowaniu tez tak wole

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Aaa i ja sie chcialam tez pochwalic, ze moj Dziobak dzisiaj siedzial kilka razy w bujaczku. Raz 20min raz 10 a raz 5 ale dla dziecka ktore wpadalo w spazmy jak sie go tam wkladalo to ogromny postep i nie trzeba bylo sie zajmowac. Gapila sie na wiszace zabawki. Na pokoj. Na to co robie w kuchni. Gugala do TZ ktory siedzial z dupa i grzebal w kompie. Jezusieńku moja coreczka chyba dorasta
Super. Moja w bujaku 5 min i ryk. Mata 5 min i ryk. Ale za to jak jej przywiazesz do reki balon z helem i sama nim rusza to radocha na 30 min. Powoli robi sie flap wiec tatus bedzie musial kupic nowego.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Wtedy odbieramy wyniki i zaczynamy starania o drugie dziecko. Do tego czasu mam nie zajść w ciążę, to się powstrzymujemy. Tak jest mimo wszystko łatwiej niż kombinować z anty na miesiąc.

Maaatko mam @ i nie powiem czego dostałam z bólu

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Ja mam nadzieje ze dlugo nie dostane @.
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 08:40   #3779
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
U nas zawsze robilismy tylko dzieciom. Dla mnie to 11 dzieci to ogromne wyzwanie finansowe a rodzicom robie bo lubie po prostu szczegolnie mamie
Loo jaa no to szacun 11 malud to jest co sie głowić nad prezentami ;-) u nas poki co z mlodym bedzie 5 malud.
Tez lubie robić rodzicom prezenty zawsze jak do nich jade to coś im przywoze zawsze mowie ze to lepsze uczucie niz ich dostawanie

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 08:42   #3780
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Ja się cieszę, że mam z tej racji, że mogę w ciążę zajść mając normalny cykl. Tylko każda @ póki co inna, druga była najlepsza ale niestety to jednorazowy przypadek. Obym już niedługo nie miała miesiączki przez jakieś 2 lata :-D

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-10 23:30:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.