Wrześniowe mamusie 2015 - część I - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-24, 10:11   #3871
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja mam apetyt ogromny i dużo mnie kosztuje powstrzymywanie się ale gdyby nie to to w ogóle by waga nie spadała. O ostatnie 2 kg co spadło walczyłam miesiąc. Ale gdyby nie silna wola to jadłabym równie dużo.
Ja zjadlam na śniadanie 3 kromki chleba razowego, na drugie śniadanie jogurt i owoc. Obiad ryż z kurczakiem w potrawce, na deser 1 ciastko hit i 1 cukierek dumle. I zjem jeszcze coś w ramach kolacji albo płatki śniadaniowe z mlekiem (wiem, wbrew nazwie jem je głównie wieczorem) albo kanapkę plus owoc.

U mnie kryzys laktacyjny jak bum cyk cyk. Cycki bolą aż od częstości karmienia a mały mimo to niespokojny cały dzień.

Dorwałam te pieluchy w netto. Mam dwa sklepy każdy jakieś 2,5 km od domu w przeciwnych kierunkach. Poszłam do jednego, okazało się ze w ogóle nie dowieźli i nie ma. No to dawaj dylam te kilometry do drugiego. Stało na podłodze dosłownie 5 sztuk w tym jedna trójka! Ha! A potem mały urządził koncert w drodze powrotnej. I cala drogę do domu wył w wózku. Trudno.
Ciesz się że Ci spadło. Ja nie jem dużo, ćwiczę, a efekty są marne. I przytyłam kg.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 10:33   #3872
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Dziewczyny których idziecie idą spać tak wcześnie. Po pierwsze jak to robicie ? a po drugie czy dzieci się zdążą obudzić na karmienie zanim pójdziecie spać?

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Ja tu juz nic nie napisze o spaniu ze mam grzeczne dziecko itp bo co cos napisze to moj mlody robi mi na odwrot.
Zasypial jak kamien przed 20 i zazwyczaj spal 4-5h ciagiem, teraz pospi 30 min z reka w zegarku i sie rozbudza i gapi w karuzele i guganie mu w glowie. Wczoraj za to wybudzaly go non stopa gazy w żołądku matko skad on tyle tego ma juz mnie barki bola od odbijania go. Beknie i zasypia dalej na kilkanascie minut i znow steka. W koncu po 21 zasnal na dobre.
A co do tego czy karmie go zanim pojde spac to roznie z reguly klade sie po 22 więc nie.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 10:33   #3873
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Witam się z kawką

U nas noc taka sobie, Małego wybudzał kaszel, starsza się obudziła i nie mogła zasnąć prawie 2 godziny, i o tak o Rano czułam się jakby walec mnie rozjechal, córy nie mogłam jej dobudzić do przedszkola po nocnych wędrówkach. Jak pojechała z mężem to jeszcze karmiłam małego w naszym łożku i złapałam pół godziny snu, och jak mi potem było dobrze Niby pół godziny a robi taką różnicę

Teraz mały siedzi w bujaczku i próbuje łapać zabawki i pakować do buźki, ale robi to tak cudacznie i nieporadnie, że śmiać mi się z niego chce

Zuzulka, zdrówka dla Ciebie i Stasia! A czym odciągasz mu katar? Ja wczoraj kupiłam katarek i strasznie żałuję, że wcześniej używałam fridy, bo wyciągałam połowę tego co teraz. Może tej wydzieliny byłoby mniej gdybym miała go wcześniej i wtedy obeszłoby się bez antybiotyku...

Rokanali, u nas taka długa przerwa przed nocnym snem (ponad 4 godziny) powoduje frustrację, jęki i marudzenie małego. U nas ostatnią drzemkę ma koło 17-18 a potem idzie spać o 21.
Ale skoro piszesz, że późna drzemka powoduje jeszcze gorsze zasypianie, to nie wiem co Ci poradzić...
I nasz teraz przez chorobę nie zasypia sam, a już tak pięknie zasypiał w łóżeczku... Teraz trzeba go nosić, zrobił się kompletnie nieodkładalny do łóżeczka jak jest zmęczony, wyje i płacze okropnie, ech... A waży ponad 6 kg, jest co nosić
grita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 10:40   #3874
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Mój idzie spać gdzieś koło 19 45, kapiemy o 19. I mamy problem żeby go przetrzymać do tej godziny bo wieczorem juz jest bardzo marudny.

Zamienmy się na dzieci ok? Ignacy taki fajny jest a ja się Alutkiem zajmę sasasa

Nie wiem jak was ale mnie wkurza mówienie np 26 miesięcy. Powyżej 2 lat to staje się kuriozalne.



Pocieszające to co piszesz bo wykończyć się można. A do tego mam już takie schizy ze śni mi się ze małego karmie albo przewijam i potem sama nie wiem czy on już jadł czy nie i często sama jestem zdziwiona ze leży w łóżeczku a przecież miałam go jeszcze odłożyć (we śnie oczywiście).
To tak jak u nas na wszelkie sposoby próbujemy go przyciągnąć ale konczy sie rykiem. Jedynie jak gdzies znami jedzie po poludniu to wytrzymuje dluzej -pewnie przez to ze jest więcej atrakcji.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 10:51   #3875
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Mój idzie spać gdzieś koło 19 45, kapiemy o 19. I mamy problem żeby go przetrzymać do tej godziny bo wieczorem juz jest bardzo marudny.

Zamienmy się na dzieci ok? Ignacy taki fajny jest a ja się Alutkiem zajmę sasasa

Nie wiem jak was ale mnie wkurza mówienie np 26 miesięcy. Powyżej 2 lat to staje się kuriozalne.



Pocieszające to co piszesz bo wykończyć się można. A do tego mam już takie schizy ze śni mi się ze małego karmie albo przewijam i potem sama nie wiem czy on już jadł czy nie i często sama jestem zdziwiona ze leży w łóżeczku a przecież miałam go jeszcze odłożyć (we śnie oczywiście).
Eh dobra odpuszczam bo kolejny raz widzę, że już nie ma sensu się tu odzywać, a szkoda.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 11:01   #3876
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
Eh dobra odpuszczam bo kolejny raz widzę, że już nie ma sensu się tu odzywać, a szkoda.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Ale dlaczego...?
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 11:07   #3877
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Ridja- w jakim sensie wytrzymuje?
Mamy taki rytm dnia że do ok 18 jest zabawa (po drzemce). Potem kąpiel, karmienie i jak jest bardzo zmęczona to na bajce zasypia. Zabawy z Ala są na razie dość proste. Pokazuje zwierzątka w książeczce i mowię jakie dźwięki robią, uczę chwytać zabawki. Daje do łapy rzeczy o rożnej fakturze i kształcie, czasem śpiewam jakieś wymyślone piosenki a czasem ja po prostu kładę na matę edukacyjna i pokazuje wiszące zabawki i tyle.

Owieczka- ja się mogę zamienić tylko nie wiem co na to zainteresowani


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 11:09   #3878
Mten
Rozeznanie
 
Avatar Mten
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 788
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Ja tu juz nic nie napisze o spaniu ze mam grzeczne dziecko itp bo co cos napisze to moj mlody robi mi na odwrot.
Zasypial jak kamien przed 20 i zazwyczaj spal 4-5h ciagiem, teraz pospi 30 min z reka w zegarku i sie rozbudza i gapi w karuzele i guganie mu w glowie. Wczoraj za to wybudzaly go non stopa gazy w żołądku matko skad on tyle tego ma juz mnie barki bola od odbijania go. Beknie i zasypia dalej na kilkanascie minut i znow steka. W koncu po 21 zasnal na dobre.
A co do tego czy karmie go zanim pojde spac to roznie z reguly klade sie po 22 więc nie.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
To moj np zawsze kupę robi rano a dzisiaj walnąć zechciał dwie w odstępie 10min o 3:00 po karmieniu :-D no to dawaj go przebrać delikatnie ale i tak się rozbudzil to go chciałam polulac a ten oczy jak 5 zl, patrzy na mnie i
"a giiiiii! a guuuu! "

Ale jakoś poszło po 15 min :-P
__________________
21.09.2015 Będę mamą Czekamy na Tymonka
Mten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 11:29   #3879
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
Witam się z kawką

U nas noc taka sobie, Małego wybudzał kaszel, starsza się obudziła i nie mogła zasnąć prawie 2 godziny, i o tak o Rano czułam się jakby walec mnie rozjechal, córy nie mogłam jej dobudzić do przedszkola po nocnych wędrówkach. Jak pojechała z mężem to jeszcze karmiłam małego w naszym łożku i złapałam pół godziny snu, och jak mi potem było dobrze Niby pół godziny a robi taką różnicę

Teraz mały siedzi w bujaczku i próbuje łapać zabawki i pakować do buźki, ale robi to tak cudacznie i nieporadnie, że śmiać mi się z niego chce

Zuzulka, zdrówka dla Ciebie i Stasia! A czym odciągasz mu katar? Ja wczoraj kupiłam katarek i strasznie żałuję, że wcześniej używałam fridy, bo wyciągałam połowę tego co teraz. Może tej wydzieliny byłoby mniej gdybym miała go wcześniej i wtedy obeszłoby się bez antybiotyku...

Rokanali, u nas taka długa przerwa przed nocnym snem (ponad 4 godziny) powoduje frustrację, jęki i marudzenie małego. U nas ostatnią drzemkę ma koło 17-18 a potem idzie spać o 21.
Ale skoro piszesz, że późna drzemka powoduje jeszcze gorsze zasypianie, to nie wiem co Ci poradzić...
I nasz teraz przez chorobę nie zasypia sam, a już tak pięknie zasypiał w łóżeczku... Teraz trzeba go nosić, zrobił się kompletnie nieodkładalny do łóżeczka jak jest zmęczony, wyje i płacze okropnie, ech... A waży ponad 6 kg, jest co nosić
Mam fride. A katarek masz ten do odkurzacza? chyba wyślę męża po pracy do apteki po katarek :-P
Mój waży ciut mniej bo 5,5 kg.
Pochwalę się jeszcze bo dzisiaj była pierwsza przespana noc bez woombie :-D (przespana z przerwami na karmienie)


Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
Eh dobra odpuszczam bo kolejny raz widzę, że już nie ma sensu się tu odzywać, a szkoda.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Ola, dlaczego?
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 11:40   #3880
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
To tak jak u nas na wszelkie sposoby próbujemy go przyciągnąć ale konczy sie rykiem. Jedynie jak gdzies znami jedzie po poludniu to wytrzymuje dluzej -pewnie przez to ze jest więcej atrakcji.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ja juz dawno stwierdziłam że nasze dzieci to klony





Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
Eh dobra odpuszczam bo kolejny raz widzę, że już nie ma sensu się tu odzywać, a szkoda.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
O to 26 miesięcy się złościsz? Ja tak tylko sobie o tak napisałam luźno ze dla mnie to śmieszne ale to nie jest do ciebie personalnie. Przepraszam jeśli cię uraziłam.


Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Ridja- w jakim sensie wytrzymuje?
Mamy taki rytm dnia że do ok 18 jest zabawa (po drzemce). Potem kąpiel, karmienie i jak jest bardzo zmęczona to na bajce zasypia. Zabawy z Ala są na razie dość proste. Pokazuje zwierzątka w książeczce i mowię jakie dźwięki robią, uczę chwytać zabawki. Daje do łapy rzeczy o rożnej fakturze i kształcie, czasem śpiewam jakieś wymyślone piosenki a czasem ja po prostu kładę na matę edukacyjna i pokazuje wiszące zabawki i tyle.

Owieczka- ja się mogę zamienić tylko nie wiem co na to zainteresowani


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A tam nie skumają. Ja Ale ubiorę w rzeczy Ignasia a ty na odwrót i nawet nasi mężowie się nie zczają hihi
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 11:53   #3881
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja juz dawno stwierdziłam że nasze dzieci to klony






O to 26 miesięcy się złościsz? Ja tak tylko sobie o tak napisałam luźno ze dla mnie to śmieszne ale to nie jest do ciebie personalnie. Przepraszam jeśli cię uraziłam.



A tam nie skumają. Ja Ale ubiorę w rzeczy Ignasia a ty na odwrót i nawet nasi mężowie się nie zczają hihi
Haha no cos w tym jest, to chyba magia tego imienia

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 12:14   #3882
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Wstawilam do piekarnika kuraka w rekawie. Ewa na mnie zasnela a widze z pokoju ze worek wypelnia caly piekarnik tsk puchnie. Az slychac jak trzeszczy i rosnie dalej. Jak pijeeeeeerdolnie to chyba blok wysadzi
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 12:25   #3883
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez zuzulka_89 Pokaż wiadomość
Może Ci kark powiało? Uważaj i wygrzej się
Mm to nie tragedia i kara boska :-P w końcu był przecież jakiś powód dla którego je wynaleziono A kp siedzi w głowie. Postaraj się nie nakręcać tym, że coś musisz. Posłuchaj swojego ciała i poddaj się temu co ono Ci podpowiada . Bo każda ilość mleka którą dałaś do tej pory swojemu dziecku jest cenna. Zrobiłaś dobrą robotę bo chciałaś i próbowałaś. nie dręcz się tym

Ps- dziś kark mnie nie boli
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 12:29   #3884
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość

Ps- dziś kark mnie nie boli
Uważaj z karkiem bo mojego Tżta tak kiedyś bolało że dostał kręczu szyi i musiał kołnierz nosić dwa miesiące
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 12:43   #3885
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Spacerek zaliczony ale bylo mi zimno w rece pomimo rekawiczek :/
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 13:08   #3886
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez zuzulka_89 Pokaż wiadomość
Mam fride. A katarek masz ten do odkurzacza? chyba wyślę męża po pracy do apteki po katarek :-P
Mój waży ciut mniej bo 5,5 kg.
Pochwalę się jeszcze bo dzisiaj była pierwsza przespana noc bez woombie :-D (przespana z przerwami na karmienie)

Ola, dlaczego?
Gratulacje przespanej nocy
Tak, kupiłam ten podłączany do odkurzacza. Fajnie ciągnie, u mnie efekt lepszy niż przy fridzie, ale może to ja nie miałam siły dobrze mu wszystkiego odciągnąć Przy katarku rach ciach i nos czysty. Jedynie w nocy używam fridy, żeby nie odpalać odkurzacza
U mnie w aptece kosztował 5o zł, w stosunku do allegro przepłaciłam, ale chciałam go mieć na już.
I Staś też już nieźle waży, w końcu między naszymi chłopakami jest prawie miesiąc różnicy.
Mój ostatnie 3 tygodnie przybrał tylko 300 g, ale to przez infekcję niestety. Na szczęście zapas fałdek ma, więc luz

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Wstawilam do piekarnika kuraka w rekawie. Ewa na mnie zasnela a widze z pokoju ze worek wypelnia caly piekarnik tsk puchnie. Az slychac jak trzeszczy i rosnie dalej. Jak pijeeeeeerdolnie to chyba blok wysadzi
Blok jeszcze stoi?

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Spacerek zaliczony ale bylo mi zimno w rece pomimo rekawiczek :/
Zazdroszczę, my na razie kisimy się w domu
grita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 13:12   #3887
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
Blok jeszcze stoi?
Ewa sie przebudzila i poszlam przebic worek uratowalam blok przed wysadzeniem. Osądziliby mnie jeszcze o jakies powiazania z terrorystami z panstwa islamskiego
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 13:48   #3888
ggg222
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 38
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez zuzulka_89 Pokaż wiadomość
Mam fride. A katarek masz ten do odkurzacza? chyba wyślę męża po pracy do apteki po katarek :-P
Mój waży ciut mniej bo 5,5 kg.
Pochwalę się jeszcze bo dzisiaj była pierwsza przespana noc bez woombie :-D (przespana z przerwami na karmienie)




Ola, dlaczego?
Nam KATAREK uratował nam wiele nocy! Frida odciągała tylko część wydzieliny dodatkowo byłam często chora bo zarażałam się od mojego Stasia. Na początku troszkę się bała, ale siła aspiratora jest niewielka, a wyciąga wszystkie glutki z noska
ggg222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 13:49   #3889
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Widziałam ostatnio jak szwagierka wyciąga katar tylko nie tym do odkurzacza a doustnym. O matko jakie to obrzydliwe w dodatku ciężko jej było utrzymać małą jak ten sznurek taki długi. Jednak się cieszę, że kupiłam gruszkę, ja bym tamtym nie umiała i nie chciała.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 13:58   #3890
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
Gratulacje przespanej nocy
Tak, kupiłam ten podłączany do odkurzacza. Fajnie ciągnie, u mnie efekt lepszy niż przy fridzie, ale może to ja nie miałam siły dobrze mu wszystkiego odciągnąć Przy katarku rach ciach i nos czysty. Jedynie w nocy używam fridy, żeby nie odpalać odkurzacza
U mnie w aptece kosztował 5o zł, w stosunku do allegro przepłaciłam, ale chciałam go mieć na już.
I Staś też już nieźle waży, w końcu między naszymi chłopakami jest prawie miesiąc różnicy.
Mój ostatnie 3 tygodnie przybrał tylko 300 g, ale to przez infekcję niestety. Na szczęście zapas fałdek ma, więc luz
Dla mnie też katarek wygrywa. Miałam kupiony od początku, ale mąż marudził, że jak to do odkurzacza i kupił fridę... Ale po pierwszym użyciu katarku przekonał się do niego momentalnie.

Musiałam małego wybudzać po 3 godzinach snu, bo miał zbyt długą przerwę od jedzenia. A jednak muszę tego pilnować.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 14:11   #3891
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Moje dziecko śpi już 3h. Zasnął na spacerze o 12:30 i śpi do teraz... wietrzę podstęp
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 14:15   #3892
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Moje dziecko śpi już 3h. Zasnął na spacerze o 12:30 i śpi do teraz... wietrzę podstęp
Tyyy no moja dzisiaj to ja nie wiem. Wstala rano i od tamtej pory spanie na mnie, cyc na spiaco i przewijanie pampka. Ja sie z nia dzis ani nie bawilam ani nic. Rano chwile w bujaczku posiedziala i ona od rana spi na mnie! Teraz po 14 wstalam wylaczyc kurczaka a ta z fochem no bo ja obudzilam skoro lezy na mnie. Wrabalam ja do wozka. Wlaczylam szumisia. Pobujalam pospiewalam i ona spi dalej w wozku teraz... az mi sie dzis nudzi. Obejrzalam zalegle seriale na vod i playerze. Zrobilam obiad..jak dobrze pojdzie to i razem z TZ zjemy a nie na zmiane
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 14:24   #3893
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Tyyy no moja dzisiaj to ja nie wiem. Wstala rano i od tamtej pory spanie na mnie, cyc na spiaco i przewijanie pampka. Ja sie z nia dzis ani nie bawilam ani nic. Rano chwile w bujaczku posiedziala i ona od rana spi na mnie! Teraz po 14 wstalam wylaczyc kurczaka a ta z fochem no bo ja obudzilam skoro lezy na mnie. Wrabalam ja do wozka. Wlaczylam szumisia. Pobujalam pospiewalam i ona spi dalej w wozku teraz... az mi sie dzis nudzi. Obejrzalam zalegle seriale na vod i playerze. Zrobilam obiad..jak dobrze pojdzie to i razem z TZ zjemy a nie na zmiane
No mój rano był aktywny ale już dawno nie spał w dzień więcej niż godzinę za jednym zamachem.
Obiad mam zrobiony, pranie idę wywiesić trzecie już
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 15:14   #3894
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Witam Dziewczęta u nas nastał czas na zmianę rozmiaru pieluch już na 3, ależ ten mój osesek rośnie. Od trzech dni prawie co zmiana pieluchy to zmiana garderoby bo albo kupa albo siuśki na zewnątrz. Inteligentna matka potrzebowała trzech dni by skumać że pampersy za małe

nie kumam też tej różnicy w cenie rozmiaru 2 i 3. Do tej pory używam tylko pampersów. czy któraś może polecić jakieś pieluszki zbliżone do nich?
Virves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 15:54   #3895
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Witam Dziewczęta u nas nastał czas na zmianę rozmiaru pieluch już na 3, ależ ten mój osesek rośnie. Od trzech dni prawie co zmiana pieluchy to zmiana garderoby bo albo kupa albo siuśki na zewnątrz. Inteligentna matka potrzebowała trzech dni by skumać że pampersy za małe

nie kumam też tej różnicy w cenie rozmiaru 2 i 3. Do tej pory używam tylko pampersów. czy któraś może polecić jakieś pieluszki zbliżone do nich?

Te rozmiary czarna magia. Używamy głównie dwójek pampers, z dady dwójki mamy ze świątecznego opakowania i są tylko na dzień bo na noc się nie odważę ( bo się przeleje). Mam tez trójki rossman i są gigantyczne
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 16:22   #3896
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Widziałam ostatnio jak szwagierka wyciąga katar tylko nie tym do odkurzacza a doustnym. O matko jakie to obrzydliwe w dodatku ciężko jej było utrzymać małą jak ten sznurek taki długi. Jednak się cieszę, że kupiłam gruszkę, ja bym tamtym nie umiała i nie chciała.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Ja mam to doustne i powiem Ci ze gruszka wyciąga 10% tego co ta ssawka.
Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Moje dziecko śpi już 3h. Zasnął na spacerze o 12:30 i śpi do teraz... wietrzę podstęp
Moje spało od 12.15 do 16.15 z przerwą 15 minut była kawa, spacer i zakupy.
Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Te rozmiary czarna magia. Używamy głównie dwójek pampers, z dady dwójki mamy ze świątecznego opakowania i są tylko na dzień bo na noc się nie odważę ( bo się przeleje). Mam tez trójki rossman i są gigantyczne
Ja mam 2 Dady i nic mi się nie przelalo ani razu.

Jeju jak czytam czarownice to jakbym czytała o idealnej rodzinie mama czyta bajkę a dzidzia zasypia bosko. Mam nadzieje ze i u nas tak kiedyś będzie.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 17:06   #3897
mamusiahanusi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 57
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Rany, faceci to fiu@^%#$^ Mąż wczoraj pyta czy może dziś wstąpić po pracy do kumpla na urodzinowe piwo. W teorii piwo pod domem, na jakąś godzinkę. Dziś ten kumpel dzwoni z zaproszeniem do mnie i wygadał się, że mąż już sobie wszystko zaplanował, że wyjdzie z pracy dwie godziny wcześniej i nie na piwo pod domem tylko do jakiejś knajpy Ja zasmarkana w domu z dzieckiem a ten będzie sobie balował kilka godzin, bo transport nie zależy od niego wkur...wił mnie jak nie wiem
__________________
mamusiahanusi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 17:19   #3898
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Ridja- heh no to prawda Ala jest wcieleniem anioła na ziemi. Owszem zdarzają się gorsze dni ale nie było ciagłego płaczu dłużej niż 15-20 minut. Moja droga do macierzyństwa była kręta i ciernista wiec może droga macierzyństwa będzie prosta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 17:22   #3899
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Ja właśnie myślałam żeby sprawdzić Dady 3 bo biedronkę mam na końcu ulicy. tylko dady new born uczulały małą dupkę tzn po jednej miał odparzenia i właśnie nie wiem czy ryzykować i sprawdzać znowu.

a używał ktoś pieluch z Lidla? może się wypowiedzieć ?
Virves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-24, 17:26   #3900
mamusiahanusi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 57
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Ja właśnie myślałam żeby sprawdzić Dady 3 bo biedronkę mam na końcu ulicy. tylko dady new born uczulały małą dupkę tzn po jednej miał odparzenia i właśnie nie wiem czy ryzykować i sprawdzać znowu.

a używał ktoś pieluch z Lidla? może się wypowiedzieć ?
Ja mam z lidla 3 i dla mnie są super. Dużo wytrzymują
__________________
mamusiahanusi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-10 23:30:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.