Wyjście do kina/teatru z koleżanką - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-29, 17:45   #1
Malinowa_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 43

Wyjście do kina/teatru z koleżanką


Witam wszystkich.
Zadręcza mnie ostatnio jedna rzecz, a mianowicie facet, z którym spotykam się już od jakiegoś czasu (nie jesteśmy w związku póki co) oznajmił mi ostatnio, że idzie do teatru ze znajomą. Powiedział, że go zaprosiła ponieważ zostawił ją facet i teraz nie ma z kim iść, dlatego też się zgodził.
Jakie macie zdanie na ten temat? Czy to jest normalne i w porządku zachowanie? Czy raczej powód do zmartwień? Rozumiem wyjście np. na piwo czy kawę ale teatr? Pytam ponieważ, ja jestem osobą bardzo zazdrosną i często nie potrafię trzeźwo spojrzeć na wszystko.
Malinowa_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 18:00   #2
mulan88
Raczkowanie
 
Avatar mulan88
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 104
Dot.: Wyjście do kina/teatru z koleżanką

Nigdy w życiu
mulan88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 18:02   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Wyjście do kina/teatru z koleżanką

Cytat:
Napisane przez Malinowa_88 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.
Zadręcza mnie ostatnio jedna rzecz, a mianowicie facet, z którym spotykam się już od jakiegoś czasu (nie jesteśmy w związku póki co) oznajmił mi ostatnio, że idzie do teatru ze znajomą. Powiedział, że go zaprosiła ponieważ zostawił ją facet i teraz nie ma z kim iść, dlatego też się zgodził.
Jakie macie zdanie na ten temat? Czy to jest normalne i w porządku zachowanie? Czy raczej powód do zmartwień? Rozumiem wyjście np. na piwo czy kawę ale teatr? Pytam ponieważ, ja jestem osobą bardzo zazdrosną i często nie potrafię trzeźwo spojrzeć na wszystko.
Bilety do teatru kupuje się z wyprzedzeniem. Możliwe, że kupiła je miesiąc (a nawet ponad miesiąc) temu, związek się skończył i co ma z nimi zrobić? Wyrzucić? Zaprosiła go, a on się zgodził. Koniec filozofii.

Twoja zazdrość to Twój problem, nie jego. Deal with it .
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 18:04   #4
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wyjście do kina/teatru z koleżanką

Zależy. Jakby to była jego przyjaciółka od wielu lat, zanim nawet poznał mnie itd, kontakt utrzymują no to myśle, ze nie ma problemu. No to tak jakby nagle mój przyjaciel mi odmówił, bo ma dziewczynę - śmieszne. Związek to nie cały świat.

Jesli to jakas nowa laska to nigdy xd
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 18:07   #5
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Wyjście do kina/teatru z koleżanką

Przecież nie jesteście razem
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 18:09   #6
201612191103
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 30
Dot.: Wyjście do kina/teatru z koleżanką

Nie bardzo rozumiem, czemu przeszkadza Ci to, że wychodzi ze znajomą do teatru, a zupełnie normalne byłoby dla Ciebie wyjście na kawę. Jak dla mnie obydwie sytuacje są w porządku (sama napisałaś, że nie jesteście w związku) i całkowicie popieram wypowiedź Adrianna_8.
201612191103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 18:13   #7
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wyjście do kina/teatru z koleżanką

Cytat:
Napisane przez ewelina0808 Pokaż wiadomość
Nie bardzo rozumiem, czemu przeszkadza Ci to, że wychodzi ze znajomą do teatru, a zupełnie normalne byłoby dla Ciebie wyjście na kawę. Jak dla mnie obydwie sytuacje są w porządku (sama napisałaś, że nie jesteście w związku) i całkowicie popieram wypowiedź Adrianna_8.

Na kawe to nawet bardziej niebezpieczne, w teatrze sie przeciez nawet nie rozmawia hah
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-29, 18:15   #8
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Wyjście do kina/teatru z koleżanką

powiedz mu że w żadnym wypadku nie może - i zobacz co z tego wyniknie.
A poważnie to facet ie jest Twoją własnością ani kukiełką żeby mógł robić tylko to na co Ty mu pozwolisz.
Obśmiałabym mojego narzeczonego (obecnie męża) gdyby nie pozwolił iść z moim przyjacielem do kina/ teatru/ na spacer/ na obiad.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 18:20   #9
Malinowa_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 43
Dot.: Wyjście do kina/teatru z koleżanką

Dziękuję za odpowiedzi. Tak myślałam, że trochę zaczynam przesadzać bo w sumie postawiłam się w jego sytuacji i ja zapewne też bym się zgodziła gdyby kolega mnie zaprosił.
Nie dawała mi spokoju myśl tylko dlaczego zaprosiła jego a nie np. koleżankę. Przez to zaczęłam się nakręcać negatywnymi myślami.
Malinowa_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 19:22   #10
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Wyjście do kina/teatru z koleżanką

Cytat:
Napisane przez Malinowa_88 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi. Tak myślałam, że trochę zaczynam przesadzać bo w sumie postawiłam się w jego sytuacji i ja zapewne też bym się zgodziła gdyby kolega mnie zaprosił.
Nie dawała mi spokoju myśl tylko dlaczego zaprosiła jego a nie np. koleżankę. Przez to zaczęłam się nakręcać negatywnymi myślami.
Może po prostu nie ma koleżanek ? Może też zwyczajnie potrzebuje trochę pogadać z facetem, a nie z koleżanką. Koleżanka zaprezentuje kobiecy punkt widzenia, facet męski.

Weź pod uwagę też to, że facet Ci to powiedział i dodatkowo wytłumaczył dlaczego tak jest. Niby pierdoła , ALE nie jesteście w związku i właściwie nie musi Ci się wcale z niczego spowiadać, ale jednak to robi. Robi, bo chce, abyś wiedziała jak jest - tym samym, traktuje Ciebie poważnie, jak partnera.

Powiem tak, nawet jeśli jesteś zazdrosna, niepewna i tak dalej to zapomnij o robieniu scen. Nie jesteście w związku - na tym etapie, robienie scen, zakazywanie czegokolwiek jest po prostu dyskwalifikujące.
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 19:46   #11
tymczasowa_
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 675
GG do tymczasowa_
Dot.: Wyjście do kina/teatru z koleżanką

Cytat:
Napisane przez ALL for LOVE Pokaż wiadomość
Przecież nie jesteście razem
a znajomą dopiero co rzucił facet.
szczerze wątpię, że ma od razu ochotę na amory.
tymczasowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-29, 20:58   #12
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Wyjście do kina/teatru z koleżanką

Czasem wyskoczę z moim wieloletnim przyjacielem na zakupy czy do kina. Nie wyobrażam sobie, że mój mąż ma z tym problem, tak jak ja nie mam problemu z tym, że gdzieś wyjdzie z przyjaciółką. Jeśli ludzie się znają od lat, to nie może być tak, że ich związki automatycznie mają przekreślać ich przyjaźnie. Ja bym się nie stresowała
Mion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-29 21:58:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.