Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-26, 21:30   #811
dakaju
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 76
Dot.: Wkładka Mirena a ciąża

Dziękuję za odpowiedź, zaczekam do poniedziałku-wtedy mija 2tyg. jak nie mam @. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
dakaju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 21:35   #812
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Wkładka Mirena a ciąża

Cytat:
Napisane przez dakaju Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź, zaczekam do poniedziałku-wtedy mija 2tyg. jak nie mam @. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
Mi sie spoznial 17 dni , tez mam wkladke . Okazalo sie ze cos z hormonami , dostalam luteine na wywolanie - miesiaczka sie pojawila i tabletki na wyregulowanie mam teraz (hormony). A zawsze mialam regularnie miesieczki prawie do godziny. Wiec nie ma sie czym martwic jak narazie.Test robilas ewentualnie?
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 21:55   #813
dakaju
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 76
Dot.: Wkładka Mirena a ciąża

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Mi sie spoznial 17 dni , tez mam wkladke . Okazalo sie ze cos z hormonami , dostalam luteine na wywolanie - miesiaczka sie pojawila i tabletki na wyregulowanie mam teraz (hormony). A zawsze mialam regularnie miesieczki prawie do godziny. Wiec nie ma sie czym martwic jak narazie.Test robilas ewentualnie?
Nie robiłam testu, biję się z ewentualnymi myślami wykonać go w poniedziałek lub we wtorek. Już raz też miałam taką sytuację, że nie dostawałam kilka dni @ ale to był bodajże tydzień, byłam u ginekologa, zrobił badanie wszystko ok. Dał mi tabletki na wywołanie ale powiedział, że mogę je przyjąć pod warunkiem, że nie jestem w ciąży. Minęły chyba 2-3 dni i dostałam @ bez przyjmowania tabletek. Zaczekam jeszcze do poniedziałku, a jutro spróbuję się skonsultować telefonicznie z lekarzem.
dakaju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 08:48   #814
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

...

Edytowane przez Nikaniki
Czas edycji: 2016-01-25 o 12:43
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 13:36   #815
abcd246
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 45
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Hej wszystkim dzisiaj jest mój 33 dc, staramy się z mężęm o dzidizusia. Miesiączki jeszcze nie dostałam, cykle mam mniej więcej 29,30 dni. Z ciekawości zrobiłam sobie test ciążowy pepino paskowy i wyszedł negatywny... macie jakieś opinie na temat tego testu, kosztował niecałe 4 zł i stąd moje pytanie czy to nie jest jakieś tanie dziadostwo...? Podzielcie się swoimi opiniami, a może polecicie jakieś testy..? Pozdrawiam Was bardzo gorąco
abcd246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 15:51   #816
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Ja kilkakrotnie robiłam Pink test i zawsze dawał dobry wynik , jak i w ciąży tak samo przy braku ciąży . Pamiętajcie , że najdokladniejszy wynik otrzymuje się z porannego moczu i najwczesniej w dniu spodziewanej miesiaczki .
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 17:42   #817
abcd246
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 45
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Ja kilkakrotnie robiłam Pink test i zawsze dawał dobry wynik , jak i w ciąży tak samo przy braku ciąży . Pamiętajcie , że najdokladniejszy wynik otrzymuje się z porannego moczu i najwczesniej w dniu spodziewanej miesiaczki .
Robiłam dzisiaj a mam 33dc.. i po nocy...

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Jaka różnica jest między szyjką macicy w ciąży a przed samym okresem??
abcd246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 21:55   #818
am927
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Dziewczyny, jeśli do tej pory miałam maksymalne cykle 28-32 dni, czyli w zasadzie normalne, to jeśli wzięłam w 32 dniu pierwsza dawke antybiotyku na trądzik, to czy powinien on już zacząć działać i być ewentualną przyczyną spóźnienia okresu? Dziś 34 dzień..
Dodam, że chodzi o Unidox

Edytowane przez am927
Czas edycji: 2015-11-27 o 22:24
am927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 23:05   #819
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez am927 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli do tej pory miałam maksymalne cykle 28-32 dni, czyli w zasadzie normalne, to jeśli wzięłam w 32 dniu pierwsza dawke antybiotyku na trądzik, to czy powinien on już zacząć działać i być ewentualną przyczyną spóźnienia okresu? Dziś 34 dzień..
Dodam, że chodzi o Unidox
Raczej antybiotyk w tak krotkim czasie nie powinien miec nic do tego
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 09:45   #820
Alaaa2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witam ja staram się z mężem o dziecko w terminie planowanej miesiączki dostałam brązowego plamienia teraz jest 3 dzień a ja dalej mam w sluzie takie brązowe ciągnące nitki robiłam test ale wynik negatywny czy ktoś miał podobnie ???
Alaaa2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 10:44   #821
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Alaaa2013 Pokaż wiadomość
Witam ja staram się z mężem o dziecko w terminie planowanej miesiączki dostałam brązowego plamienia teraz jest 3 dzień a ja dalej mam w sluzie takie brązowe ciągnące nitki robiłam test ale wynik negatywny czy ktoś miał podobnie ???
Zdarza się, że zamiast miesiączki pojawia się plamienie.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 12:32   #822
rudadagusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 53
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Okres spóźnia mi się już 16 dni..Robiłam testy i nic nie wyszło. Zastanawiam się, czy mam się niepokoić? W sensie, jeśli to nie ciąża to dlaczego nie ma okresu? Zapisałam się już na wizytę do <link>, ale może któraś z was miała podobnie?

Edytowane przez 3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Czas edycji: 2015-11-28 o 12:51
rudadagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 12:47   #823
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez rudadagusia Pokaż wiadomość
Okres spóźnia mi się już 16 dni..Robiłam testy i nic nie wyszło. Zastanawiam się, czy mam się niepokoić? W sensie, jeśli to nie ciąża to dlaczego nie ma okresu? Zapisałam się już na wizytę do <link>, ale może któraś z was miała podobnie?
Mi w październiku spoźniał się 17 dni , ot problemyz hormonami . Dostalam luteine na wywolanie - miesiaczka sie pojawila a teraz biore hormony na wyregulowanie.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 22:31   #824
julink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 309
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Hej dziewczyny. Od jakiegos czasu zauważylam u siebie dziwne objawy. Ostatni okres był dosyć słaby i spóźniony 4 dni- ale był to raczej zwyczajny okres, chociaz skąpy. Od tamtego czasu nawet wydaje mi się, że nie kochalam sie z chlopakiem, tylko piescilismy sie. Zawsze zbaezpieczamy sie prezerwatywa, ta metode stosujemy 3 lata i jest ok bo uważamy. Tak mniej wiecej od 12-13 dnia cyklu zaczely mnie boleć piersi- jak zwykle na owulację. Teraz jest 24 dzien cyklu (normalnie mam 30-31 dniowe cykle), peirsi bolą nadal, ale juz bardzo mocno i uciążliwie- dodatkowo doszly od 2 dni bóle podbrzusza takie ze musze brac tabletke rozkurczową. Dodatkowo wmówilam juz chyba sobie to,ze wydzielam jakby więcej śliny... Boje sie,ze moze to byc ciąża, chociaz musialby byc to chyba wyjątkowy pech...Jeszcze od jakiegos tygodnia przechodzę dosyć dużo stresu, mocno się denerwuję i nie wiem czy to wszystko mi się nie nałożyło. 2 miesiace temu mialam podobne bóle i okazalo sie, że to torbiel ktora jednak po miesiącu się wchłonęła..
julink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 23:26   #825
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez julink Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Od jakiegos czasu zauważylam u siebie dziwne objawy. Ostatni okres był dosyć słaby i spóźniony 4 dni- ale był to raczej zwyczajny okres, chociaz skąpy. Od tamtego czasu nawet wydaje mi się, że nie kochalam sie z chlopakiem, tylko piescilismy sie. Zawsze zbaezpieczamy sie prezerwatywa, ta metode stosujemy 3 lata i jest ok bo uważamy. Tak mniej wiecej od 12-13 dnia cyklu zaczely mnie boleć piersi- jak zwykle na owulację. Teraz jest 24 dzien cyklu (normalnie mam 30-31 dniowe cykle), peirsi bolą nadal, ale juz bardzo mocno i uciążliwie- dodatkowo doszly od 2 dni bóle podbrzusza takie ze musze brac tabletke rozkurczową. Dodatkowo wmówilam juz chyba sobie to,ze wydzielam jakby więcej śliny... Boje sie,ze moze to byc ciąża, chociaz musialby byc to chyba wyjątkowy pech...Jeszcze od jakiegos tygodnia przechodzę dosyć dużo stresu, mocno się denerwuję i nie wiem czy to wszystko mi się nie nałożyło. 2 miesiace temu mialam podobne bóle i okazalo sie, że to torbiel ktora jednak po miesiącu się wchłonęła..
Ciąża jak najbardziej, ale urojona. Chyba że plemniki terminatory rozerwały gumę i przeszły taki kawał drogi
Najlepiej idź do lekarza
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 07:20   #826
mmka789
Raczkowanie
 
Avatar mmka789
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 188
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez julink Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Od jakiegos czasu zauważylam u siebie dziwne objawy. Ostatni okres był dosyć słaby i spóźniony 4 dni- ale był to raczej zwyczajny okres, chociaz skąpy. Od tamtego czasu nawet wydaje mi się, że nie kochalam sie z chlopakiem, tylko piescilismy sie. Zawsze zbaezpieczamy sie prezerwatywa, ta metode stosujemy 3 lata i jest ok bo uważamy. Tak mniej wiecej od 12-13 dnia cyklu zaczely mnie boleć piersi- jak zwykle na owulację. Teraz jest 24 dzien cyklu (normalnie mam 30-31 dniowe cykle), peirsi bolą nadal, ale juz bardzo mocno i uciążliwie- dodatkowo doszly od 2 dni bóle podbrzusza takie ze musze brac tabletke rozkurczową. Dodatkowo wmówilam juz chyba sobie to,ze wydzielam jakby więcej śliny... Boje sie,ze moze to byc ciąża, chociaz musialby byc to chyba wyjątkowy pech...Jeszcze od jakiegos tygodnia przechodzę dosyć dużo stresu, mocno się denerwuję i nie wiem czy to wszystko mi się nie nałożyło. 2 miesiace temu mialam podobne bóle i okazalo sie, że to torbiel ktora jednak po miesiącu się wchłonęła..
To okropne. Kochani, najpierw edukacja, potem seks
mmka789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 09:11   #827
am927
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez am927 Pokaż wiadomość
Witajcie,
mam 20 lat i do tej pory miałam regularne okresy co 28 - 32 dni. Dziś jest 33 dzień, ostatni raz okres miałam 25 października. Kochałam się z chłopakiem wielokrotnie, raz tylko wszedł we mnie bez gumki na samym początku, jak go dokładnie umył, ale tylko samą główką i zaraz potem wyszedł. Nie było śladów ani preejajkulatu, ani spermy. Zawsze mój facet myje dokładnie członka przed płynem do higieny intymnej, zawsze kochamy się w prezerwatywie, zawsze kończy poza mną, zawsze sprawdzamy po, czy nie pękła - nie było takich sytuacji.
Tymczasem jest 33 dzień, objawy jak na okres, suchość w pochwie, ból sutków i boków piersi od paru dni, skurcze podbrzusza, drażliwość, płaczliwość i wszystko praktycznie co z okresem związane. Co może być powodem spóźnienia?
Za którymś razem, jak uprawialiśmy petting mój facet zauważył, po owulacji, że jestem nieco ciaśniejsza i rozpulchniona w środku, ale powiedział, że może nie zwracał na to uwagi wcześniej. Natomiast stosunki po owulacji miałam dość bolesne, za duży klucz do za małej dziurki. Czy uderzanie członka o macicę mogło mieć wpływ na opóźnienia? Ratujcie
Dziewczyny, dziś 36 dzień cyklu, objawy dalej takie jak na okres, antybiotyk dalej biorę, okresu nie ma. Ostatni stosunek miałam 19 listopada, oczywiście jak zawsze z zabezpieczeniem i wytryskiem w gumkę na zewnątrz. Zrobiłam dziś rano test z drogerii, jedna wyraźna kreska, wynik zatem ujemny. Ile jeszcze powinnam czekać, kiedy wybrać się do ginekologa? Czy ten wynik po takim czasie od ostatniego stosunku powinien dać wiarygodny wynik? Robiłam Pink Test z domowego laboratorium.

Edytowane przez am927
Czas edycji: 2015-11-30 o 09:13
am927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 16:39   #828
RedziowaJg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 70
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Moje Drogie, zapomniałam na wieki o wizazu, ale akurat dziś sobie przypomniałam, że tu zawsze jakieś pożyteczne babeczki sobie siedzą. Liczę na Was. No więc, 29 paździerza skończył mi się okres. Okres jak okres, nic niezwykłego około 6 listopadzia podczas stosunku zaczełam z niczego krwawić i tak to trwało z 4 dni? Ale to już nie wyglądało jak okres... nie wiele tego było i w ogóle. Z facetem jesteśmy hmmm... aktywni ponad miarę seksualnie. więc ciężko mi powiedzieć kiedy "coś" mogło się stać. No właśnie i tu dochodzimy do dziś, a nawet do kilku dni przed kiedy to bolały mnie sutki, które od wczoraj odpuściły a mi wręcz, kolokwialnie mówiąc... cycki odpadają z bólu, od 3 dni podwyższona temperatura, kilka nocy kiedy budziłam się po 3 i mialam problemy z zasnieciem, a teraz mam wrażenie, ze sie obale jak wstanę, zawroty głowy, odbija mi się nawet po szklance wody. Możliwe, że mam "pasożyta"? :P
RedziowaJg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 19:08   #829
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez am927 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziś 36 dzień cyklu, objawy dalej takie jak na okres, antybiotyk dalej biorę, okresu nie ma. Ostatni stosunek miałam 19 listopada, oczywiście jak zawsze z zabezpieczeniem i wytryskiem w gumkę na zewnątrz. Zrobiłam dziś rano test z drogerii, jedna wyraźna kreska, wynik zatem ujemny. Ile jeszcze powinnam czekać, kiedy wybrać się do ginekologa? Czy ten wynik po takim czasie od ostatniego stosunku powinien dać wiarygodny wynik? Robiłam Pink Test z domowego laboratorium.
Ciąża wykluczona. Opóźnienia się zdarzają, trudno powiedzieć z jakiej przyczyny, jeśli okres nie pojawi się do 10dni możesz przejść się do lekarza (choć pewnie okres przyjdzie lada dzień, tylko przestań się stresować).
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 20:24   #830
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez am927 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziś 36 dzień cyklu, objawy dalej takie jak na okres, antybiotyk dalej biorę, okresu nie ma. Ostatni stosunek miałam 19 listopada, oczywiście jak zawsze z zabezpieczeniem i wytryskiem w gumkę na zewnątrz. Zrobiłam dziś rano test z drogerii, jedna wyraźna kreska, wynik zatem ujemny. Ile jeszcze powinnam czekać, kiedy wybrać się do ginekologa? Czy ten wynik po takim czasie od ostatniego stosunku powinien dać wiarygodny wynik? Robiłam Pink Test z domowego laboratorium.
Tak test daje wiarygodny wynik najwczesniej w dniu spodziewanej miesiaczki i z porannego moczu . Ja osobiscie kilka razy robilam Pink test i mogę powiedzieć , że za każdym razem dawał wiarygodny wynik . Zarówno w ciąży jak i wtedy gdy jej nie było.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 12:16   #831
am927
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Dziewczyny, niby się uspokoiłam, ale - spóźnia mi się 9 dzień, objawy okresowe - ból piersi, podbrzusza, skurcze, ból pleców - się nasiliły.. Idzie ten okres czy nie?
am927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 14:30   #832
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez am927 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, niby się uspokoiłam, ale - spóźnia mi się 9 dzień, objawy okresowe - ból piersi, podbrzusza, skurcze, ból pleców - się nasiliły.. Idzie ten okres czy nie?
Skąd mamy wiedzieć? Poczekaj do 14stu dni jeśli się nie pojawi odwiedz gina.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 22:42   #833
AnabellSR
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Bari, ITA
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witam
podejrzewam ze pelno tu podobnych tematow, ale stalo sie cos o czym nigdzie nic nie moge znalezc. ale od poczatku. Od blisko dwoch lat biore Harmonet, zawsze regularnie. od 06.11 do 10.11 bralam augmentin z powodu zeba, w tym czasie nie wpolzylam wcale. 17.11 doszlo do stosunku bez dodatkowego zabezpieczenia, niestety calkiem stosunkiem tego nazwac nie mozna, bo jakos z mam nie szlo i dlatego po chwili zrezygnowalismy i po stosunku oralnym doszlo do wytrysku, czyli technicznie nie bylo mozliwosci by sperma dostala sie do mnie, bo (glupio pisac o takiej rzeczy, ale coz cos nas przestraszylo i wszysko oklaplo.. doslownie). 16.11 o 20:00 wzielam ostatnia tabletjke z opakowania, 19.11 dostalam normalne krwawienie z odstawienia. pierwsza tabletke wielam 24.11, jak zawsze o 20:00, 25.11 po poludniu mialam na wkladce troche krwi i kilka kropel ze mnie pocieklo. w sumie to mi sie zdaza po pierwszej tablecte, wiec nie bylo to takie dziwne, ale dzisiaj tzn 2.12 zobaczylam na wkladce lekko zabarwiony na rozowo sluz. potem bylo ok, ale wieczorem doszlo do stosunku i nagle zauwazylismy krew, nie zeby duzo, ale i jakie dwa male hmmm jakby skrzepy, takie miekkie galarekowate ciemno czerwone cos jakby zelki (nie umiem tego opisac). byly miekkie a gdy zgniotlam jeden w palcach to w srodku byla jakby krew. troche mnie to wystraszylo, ale potem bylo juz wszystko ok, az do teraz. poszlam do lazienki a na wkladce krew. niezbyt ciemna, nie jakos duzo, ale zawsze. takie bardziej plamienie. czy to moze byc skutek augmentinu, ktory mogl mi zaburzyc gospodarke hormonalna? bo od niezabezpieczonego stosunku minelo...15 dni. a moze to ciaza? wiem, ze macie pelno takich tematow itd, ale chcialabymtez wiedziec kiedy moglabym wykonac test ciazowy, zeby byl jak najbardzie wiarygodny. a i jestem poza polka wiec chwilowo nie mam jak pojsc do ginekologa, niestety.
AnabellSR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 22:47   #834
Agzon
Raczkowanie
 
Avatar Agzon
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Czytam i nie wierzę...

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
Agzon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 11:02   #835
Paukinkaaa01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witam,
bardzo proszę o pomoc, odstawilam tabletki antykoncepcyjne,
ostatnią tabletke wziełam w niedz, a w pon,wt i śr kochalam sie do konca bez zabezpieczenia, w srode dostalam krwawienie z odstawienia. Czy mogę być w ciąży ? 3 dni po odstawieniu tabletek, podczas przerwy 7 dniowej??
Paukinkaaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 14:26   #836
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Paukinkaaa01 Pokaż wiadomość
Witam,
bardzo proszę o pomoc, odstawilam tabletki antykoncepcyjne,
ostatnią tabletke wziełam w niedz, a w pon,wt i śr kochalam sie do konca bez zabezpieczenia, w srode dostalam krwawienie z odstawienia. Czy mogę być w ciąży ? 3 dni po odstawieniu tabletek, podczas przerwy 7 dniowej??
Możesz jak najbardziej-jeśli nie zachowasz ciągłości brania tabletek, owulacja może zostać odblokowana.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 15:11   #837
Paukinkaaa01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Dziękuję za odpowiedź a czy szansę są duże? Tak szybko bym miała owulacje?
Paukinkaaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 16:07   #838
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Paukinkaaa01 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź a czy szansę są duże? Tak szybko bym miała owulacje?
Niewykluczone, że tak szybko Jajniki po odstawieniu zachowują się trochę jak psy spuszczone z łańcucha więc się nie zdziw.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 14:01   #839
Wredna100123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Przed miesiączka może pojawić się gęsty biały klejący śluz? Ciąża wykluczona bo robiłam betę i wyszła negatywnie no i nie doszło do penetracji
Wredna100123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 14:07   #840
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Wredna100123 Pokaż wiadomość
Przed miesiączka może pojawić się gęsty biały klejący śluz? Ciąża wykluczona bo robiłam betę i wyszła negatywnie no i nie doszło do penetracji
A to masz przed sobą drugą miesiączkę w życiu, że o to pytasz? Może, poczytaj.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.