Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-03, 10:09   #31
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez kaja1981 Pokaż wiadomość
ani PO, ani PiS...
natomiast PiS mnie przeraża, głosują, co chcą, wszystko robią pod osłoną nocy, wstaję w innej rzeczywistości. serio, o północy uroczystość ślubowania sędziów TK? jasne, uroczystość, byle szybciej, byle swoje.
za chwilę narzuca nam wszystkim swoje poglądy, zero wolności. ja się ich boję i tyle w temacie, wizje, których nie ma jak sfinansować, jedyna słuszna racja, majstrowanie przy TK.
No i dlatego rośnie nienawiść do PIS właśnie. Sfinansowanie się znajdzie ale nasza inflacja będzie całkowitą katastrofą a dług publiczny tak wzrośnie, że zrobi się historia jak za Gierka.
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:12   #32
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
(...)
Usłyszałam, że jestem okropną egoistką i straszne rzeczy mówię,nie wiem nic o życiu a chciałabym je innym niszczyć
Moja matka to samo "co ty gadasz?! każde życie jest święte!".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:16   #33
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Też, niestety, jestem tego pewna.
Osobiście mogę się jedynie cieszyć, ze jestem w wieku, w którym naturalne zapłodnienie zaczyna się wiązać z pewnym ryzykiem - a zanim wprowadzą przymusowe macierzyństwo, temat mnie juz raczej dotyczył nie będzie. Współczuję natomiast młodym kobietom, dla których dziecko nie jest życiowym priorytetem, a juz w szczególności upośledzone dziecko.
Niestety, dla tych, których społeczeństwo sobie wybrało, życie kobiety nie jest nic warte. Liczy się tylko to, czy ma sprawną macicę.
Ja współczuję całemu naszemu państwu! Jeżeli nawet wejdą jakieś nowe lepsze metody antykoncepcji (poza hormonalną bo ta już jest dobra no chyba, że jakaś bezpieczniejsza, bez ryzyka aż tylu działań niepożądanych) to na 100% do naszego pseudokatolickiego kraju nie trafi. Zacofanie wzrośnie na lvl hard.
Z aborcją to w sumie nie taki problem bo zawsze można wyjechać za granicę, z terminacją tak samo (nie chcę nikogo obrażać ale już dziś nie żebrałabym się o terminację ciąży naszych lekarzy) tylko później taka kobieta będzie musiała chodzić pewnie prywatnie do ginekologa , który łaskawie nie będzie chciał jej wsadzić do więzienia co będzie skrajnie chorą sytuacją.

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Moja matka to samo "co ty gadasz?! każde życie jest święte!".
Życie może i tak bo nie jestem przeciwna dzieciom ale co do świętości życia ma bezmyślność matki? Żyjemy w kraju gdzie większość ludzi nie wie jak dbać o higienę intymną ale chce grzebać w konstytucji
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:17   #34
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Ja współczuję całemu naszemu państwu! Jeżeli nawet wejdą jakieś nowe lepsze metody antykoncepcji (poza hormonalną bo ta już jest dobra no chyba, że jakaś bezpieczniejsza, bez ryzyka aż tylu działań niepożądanych) to na 100% do naszego pseudokatolickiego kraju nie trafi. Zacofanie wzrośnie na lvl hard.
Z aborcją to w sumie nie taki problem bo zawsze można wyjechać za granicę, z terminacją tak samo (nie chcę nikogo obrażać ale już dziś nie żebrałabym się o terminację ciąży naszych lekarzy) tylko później taka kobieta będzie musiała chodzić pewnie prywatnie do ginekologa , który łaskawie nie będzie chciał jej wsadzić do więzienia co będzie skrajnie chorą sytuacją.
A wiesz, przyszedł mi do głowy pomysł jak z horroru: aby każda kobieta w wieku rozrodczym była przed przekroczeniem granicy badana pod kątem ewentualnej ciąży, a po powrocie - czy nadal w niej jest
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:20   #35
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A wiesz, przyszedł mi do głowy pomysł jak z horroru: aby każda kobieta w wieku rozrodczym była przed przekroczeniem granicy badana pod kątem ewentualnej ciąży, a po powrocie - czy nadal w niej jest
O boże Śmiech przez łzy co?
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:22   #36
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
O boże Śmiech przez łzy co?
Ano, niestety
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:29   #37
Japitu
Raczkowanie
 
Avatar Japitu
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 152
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A wiesz, przyszedł mi do głowy pomysł jak z horroru: aby każda kobieta w wieku rozrodczym była przed przekroczeniem granicy badana pod kątem ewentualnej ciąży, a po powrocie - czy nadal w niej jest
weź jej jeszcze bardziej nie nakręcaj, ona już i tak dawno popłynęła
Japitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 10:31   #38
wwhateverr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 59
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Mnie się ręce załamują jak na to wszystko patrzę, a jak jeszcze zaczynam czytać komentarze w internecie, to już w ogóle mam ochotę się zamknąć i zgasić światło. Kiedyś, jeszcze przed wyborami, starałam się dyskutować na różnych forach, ale zazwyczaj kończyło się to na tym, że po moich merytorycznych argumentach zostawałam zwyzywana na tysiące różnych sposobów i odechciewało mi się daleszej dyskusji. Prawda jest taka, że jest bardzo dużo zwolenników PiSu, którzy mają klapki na oczach i będą ich popierać choćby nie wiem co. Smutne to, a zarazem przerażające.
wwhateverr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:34   #39
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

a co myślicie o wczorajszych skandowaniach PO "precz z komuną" i "konstytucja"?
Ja jestem za tym, że konstytucji istotnie nie dostaliśmy w prezencie i nie powinno się jej niszczyć a już na pewno nie komuś takiemu jak Pan Kukiz, który najpierw był za Korwinem a dziś jest za PIS , czy powinno się ją zmieniać czy nie.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Japitu Pokaż wiadomość
weź jej jeszcze bardziej nie nakręcaj, ona już i tak dawno popłynęła
bez takich proszę.
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:44   #40
Monster66
TheBill
 
Avatar Monster66
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Brak
Wiadomości: 2 768
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
a co myślicie o wczorajszych skandowaniach PO "precz z komuną" i "konstytucja"?

Że to menele są.
__________________
Takie tam
Monster66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 11:04   #41
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Aha...
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 12:52   #42
mira80
Raczkowanie
 
Avatar mira80
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 80
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Już chyba wolałam PO, które nic dla mnie nie zrobiło niż PiS, który jest prowadzony przez opętanego rządzą zemsty (za Smoleńsk) Jarosława Kaczyńskiego i nie cofnie się przed niczym.

A dla prezydenta Dudy skończy się kiedyś to wszystko Trybunałem Stanu.
mira80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 13:09   #43
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 524
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez mira80 Pokaż wiadomość
Już chyba wolałam PO, które nic dla mnie nie zrobiło niż PiS, który jest prowadzony przez opętanego rządzą zemsty (za Smoleńsk) Jarosława Kaczyńskiego i nie cofnie się przed niczym.

A dla prezydenta Dudy skończy się kiedyś to wszystko Trybunałem Stanu.
No raczej. Sędziowie trybunału wybrani w nocy, zaprzysiężeni rano w wielkim sekrecie i pośpiechu. Śmiech na sali.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 524 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 13:23   #44
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No raczej. Sędziowie trybunału wybrani w nocy, zaprzysiężeni rano w wielkim sekrecie i pośpiechu. Śmiech na sali.
To mnie podnosi ciśnienie do 200 na 120, to jest tak obrzydliwe zachowanie.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Ja uważam, że PO dużo dla nas zrobiło np. Ogromna ilość dofinansowania z UE, Pani Beatka usunęła z Sejmu flagi UE i podczas jej przemowy w europarlamencie wszyscy wyszli, został tylko Tusk bo musiał, więc jak będzie wyglądało dbanie o nasze interesy w UE, która przestaje w nas widzieć partnera do rozmów?
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 13:50   #45
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
(...)
Żyjemy w kraju gdzie większość ludzi nie wie jak dbać o higienę intymną ale chce grzebać w konstytucji
Czy ja mogę to sobie dać w podpis???
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 15:27   #46
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
a co myślicie o wczorajszych skandowaniach PO "precz z komuną" i "konstytucja"?
Zachowanie godne przedszkolaków, populizm i teatrzyk. Nóż mi się w kieszeni otwierał, jak ludzie z prawicy porównywali rządy PO do rządów komunistów, ale Platforma będąc w opozycji nie jest lepsza.
Co do Konstytucji, to nie jestem agresywna, ale mam ochotę skrzywdzić Kukiza, jak nazywa ją "tym czymś" albo "konstytucją Kwacha"
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.

Edytowane przez cherry_flamme
Czas edycji: 2015-12-03 o 15:28
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 16:13   #47
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czy ja mogę to sobie dać w podpis???

Tak

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Zachowanie godne przedszkolaków, populizm i teatrzyk. Nóż mi się w kieszeni otwierał, jak ludzie z prawicy porównywali rządy PO do rządów komunistów, ale Platforma będąc w opozycji nie jest lepsza.
Co do Konstytucji, to nie jestem agresywna, ale mam ochotę skrzywdzić Kukiza, jak nazywa ją "tym czymś" albo "konstytucją Kwacha"
Kukiz to prostak i burak. Łamią konstytucję to jak mają krzyczeć?
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 16:41   #48
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Mnie natomiast zastanawia, gdzie byli wszyscy internetowi eksperci od TK w czerwcu. Może mam amnezję, ale nie przypominam sobie, aby internety zapluwały się w krytykowaniu poprawki PO:

http://wyborcza.pl/1,75968,18010846,...tytucyjny.html
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 16:46   #49
lokilook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 363
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Mnie natomiast zastanawia, gdzie byli wszyscy internetowi eksperci od TK w czerwcu. Może mam amnezję, ale nie przypominam sobie, aby internety zapluwały się w krytykowaniu poprawki PO:

http://wyborcza.pl/1,75968,18010846,...tytucyjny.html
Też mnie to dziwi. Gdzie te wszystkie autorytety wtedy były?
lokilook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 17:11   #50
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Co innego jak ktoś kombinuje a co innego jak ktoś chce wyłączyć cały organ bo widzi w nich "przypadkowych, wybitnych prawników "
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 17:28   #51
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Co innego jak ktoś kombinuje a co innego jak ktoś chce wyłączyć cały organ bo widzi w nich "przypadkowych, wybitnych prawników "
To nie było kombinowanie, tylko właśnie element zawłaszczania państwa i początek tego, co dzieje się teraz. Dziwi mnie bardzo, że wtedy nikt na to nie zareagował a teraz jest oburzenie, bo "dziś wybrali TK mimo, że większość opozycji była temu przeciwna i powołała się na konstytucję".

Bardzo szkoda, że ta opozycja będąc koalicją miała konstytucję w takim samym poważaniu.

PiS jest taką samą zarazą, jak PO, tylko nie wiedzieć czemu jak PO robiło analogiczne kroki, to media i obrońcy konstytucji nie wywoływali masowej histerii a oczywiście przy PiSie histeria musi być.
Niestety, ale dla mnie to zwyczajna hipokryzja.
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 17:35   #52
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
To nie było kombinowanie, tylko właśnie element zawłaszczania państwa i początek tego, co dzieje się teraz. Dziwi mnie bardzo, że wtedy nikt na to nie zareagował a teraz jest oburzenie, bo "dziś wybrali TK mimo, że większość opozycji była temu przeciwna i powołała się na konstytucję".

Bardzo szkoda, że ta opozycja będąc koalicją miała konstytucję w takim samym poważaniu.

PiS jest taką samą zarazą, jak PO, tylko nie wiedzieć czemu jak PO robiło analogiczne kroki, to media i obrońcy konstytucji nie wywoływali masowej histerii a oczywiście przy PiSie histeria musi być.
Niestety, ale dla mnie to zwyczajna hipokryzja.
bo wtedy robiło to PO, a teraz znienawidzony przez internautów PIS ja nie lubię ani PO, ani PIS, na żadną z tych partii nie głosowałam, ale nie uważam, żeby PIS był gorszy od PO
dla mnie takie samo dno
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 18:04   #53
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;5368266 9]bo wtedy robiło to PO, a teraz znienawidzony przez internautów PIS ja nie lubię ani PO, ani PIS, na żadną z tych partii nie głosowałam, ale nie uważam, żeby PIS był gorszy od PO
dla mnie takie samo dno[/QUOTE]

Mnie to po prostu rozwala, to jest hipokryzja master level. Rozdmuchiwanie do jakichś horrendalnych rozmiarów tego, że w sali, gdzie są konferencje prasowe nie będzie flag UE (normalnie news roku, jakie to ważne i kluczowe! Serio, jak dla mnie to mogliby sobie jeszcze wytapetować tęczowe jednorożce - kogo takie bzdety obchodzą?!) i odpalanie oszołomów, którzy wyskakują z tekstem, że usuwanie flagi UE może obrażać uczuć religijne milionów wierzących Polaków (gość chyba powinien siedzieć w tej samej izolatce, co pan Antek M. i pan Stefan N.) a kiedy pojawia się audyt z Kancelarii Prezydenta przedstawiający dziesiątki nadużyć, kradzieże itp., to szanowni eksperci internetowi albo milczą albo za Komorowskim powtarzają, że ten Duda to rzuca kwitami, że to jest mały mściwy człowiek. No tak, jak w ogóle śmiał zlecić coś takiego. Zresztą, pewnie sam ukradł i zwala na PO To jest właśnie poziom dbania o interesy naszego państwa: kradną i zawłaszczają kraj ci "bardziej nasi" - cisza, kradną i zawłaszczają kraj ci "drudzy" - zamach na demokrację, komunizm, zamordyzm, emigruję już jutro.
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.

Edytowane przez Tutli
Czas edycji: 2015-12-03 o 18:06
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 18:15   #54
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Mnie to po prostu rozwala, to jest hipokryzja master level. Rozdmuchiwanie do jakichś horrendalnych rozmiarów tego, że w sali, gdzie są konferencje prasowe nie będzie flag UE (normalnie news roku, jakie to ważne i kluczowe! Serio, jak dla mnie to mogliby sobie jeszcze wytapetować tęczowe jednorożce - kogo takie bzdety obchodzą?!) i odpalanie oszołomów, którzy wyskakują z tekstem, że usuwanie flagi UE może obrażać uczuć religijne milionów wierzących Polaków (gość chyba powinien siedzieć w tej samej izolatce, co pan Antek M. i pan Stefan N.) a kiedy pojawia się audyt z Kancelarii Prezydenta przedstawiający dziesiątki nadużyć, kradzieże itp., to szanowni eksperci internetowi albo milczą albo za Komorowskim powtarzają, że ten Duda to rzuca kwitami, że to jest mały mściwy człowiek. No tak, jak w ogóle śmiał zlecić coś takiego. Zresztą, pewnie sam ukradł i zwala na PO To jest właśnie poziom dbania o interesy naszego państwa: kradną i zawłaszczają kraj ci "bardziej nasi" - cisza, kradną i zawłaszczają kraj ci "drudzy" - zamach na demokrację, komunizm, zamordyzm, emigruję już jutro.
zgadzam się
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 18:35   #55
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Mnie to po prostu rozwala, to jest hipokryzja master level. Rozdmuchiwanie do jakichś horrendalnych rozmiarów tego, że w sali, gdzie są konferencje prasowe nie będzie flag UE (normalnie news roku, jakie to ważne i kluczowe! Serio, jak dla mnie to mogliby sobie jeszcze wytapetować tęczowe jednorożce - kogo takie bzdety obchodzą?!) i odpalanie oszołomów, którzy wyskakują z tekstem, że usuwanie flagi UE może obrażać uczuć religijne milionów wierzących Polaków (gość chyba powinien siedzieć w tej samej izolatce, co pan Antek M. i pan Stefan N.) a kiedy pojawia się audyt z Kancelarii Prezydenta przedstawiający dziesiątki nadużyć, kradzieże itp., to szanowni eksperci internetowi albo milczą albo za Komorowskim powtarzają, że ten Duda to rzuca kwitami, że to jest mały mściwy człowiek. No tak, jak w ogóle śmiał zlecić coś takiego. Zresztą, pewnie sam ukradł i zwala na PO To jest właśnie poziom dbania o interesy naszego państwa: kradną i zawłaszczają kraj ci "bardziej nasi" - cisza, kradną i zawłaszczają kraj ci "drudzy" - zamach na demokrację, komunizm, zamordyzm, emigruję już jutro.
Lvl master to pustota tej wypowiedzi, żeby nie było, że nie mam na to argumentu : co ma flagą UE do uczuć religijnych? Jeżeli uważasz, że to czy flagi są, czy ich też nie ma, nie ma znaczenia to zwyczajnie o polityce nie wiesz nic i podejrzewam, że nie glosowalas ani na PIS ani na PO bo na wyborach Cię nie było
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 18:43   #56
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Lvl master to pustota tej wypowiedzi, żeby nie było, że nie mam na to argumentu : co ma flagą UE do uczuć religijnych? Jeżeli uważasz, że to czy flagi są, czy ich też nie ma, nie ma znaczenia to zwyczajnie o polityce nie wiesz nic i podejrzewam, że nie glosowalas ani na PIS ani na PO bo na wyborach Cię nie było
Ty zrozumiałaś to, co napisała Tutli?
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 18:50   #57
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez cottan Pokaż wiadomość
Ty zrozumiałaś to, co napisała Tutli?
Tak
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 18:55   #58
kaja1981
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 710
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

dla mnie nie hipokryzja - niestety, język, jakim posługują się PiSowcy, brak szacunku dla kogokolwiek, sterowanie prezydentem (dla mnie i on i Szydło to typowe marionetki), kontrowersyjne postaci rządzie (np. Antek M. i jego 20-letni doradca), zmiany, jakie chcą wprowadzić, zupełnie nieprzemyślane, robienie wszystkiego na łapu-capu i pod osłoną nocy... nie lubię PO, ale oni aż takich cyrków nie robili i w dodatku nie bałam się, że będą zaglądać mi do łóżka i pod kołdrę czy do lodówki. Jeszcze trochę i tabletek antykoncepcyjnych nie kupię, bo zuo. A gdzie wolność wyboru? Niestety, zapomnieli, że głosowało na nich tak naprawdę niewielu. I tylko mi przykro, że reszcie się tyłka nie chciało ruszyć, i pójść na wybory, a teraz dramat i pośmiewisko z demokracji.
kaja1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 18:55   #59
MalarskiSen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 483
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

2 mln na męża Pani Martusi, sponsprowanie jego noclegów w hotelach, rozkradzenie przez Martusie gabinetu prezydenckiego, sala kinowa za ponad 2 mln zł na terenie pałacu, podobno nigdy nie użyta, załatwianie spraw po nocach i w chorym pośpiechu. Nie. PiS od PO nie jest gorszy, nieee
Nie w Sejmie nie jest wszystko jedno czy są na ścianach jednorożce i po tym wnioskuję, że nie wiesz o czym mówisz.
MalarskiSen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 19:00   #60
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Sejm się pali czyli dyktatura jednej partii rządzącej

Cytat:
Napisane przez MalarskiSen Pokaż wiadomość
Lvl master to pustota tej wypowiedzi, żeby nie było, że nie mam na to argumentu : co ma flagą UE do uczuć religijnych? Jeżeli uważasz, że to czy flagi są, czy ich też nie ma, nie ma znaczenia to zwyczajnie o polityce nie wiesz nic i podejrzewam, że nie glosowalas ani na PIS ani na PO bo na wyborach Cię nie było
No ja właśnie też jestem ciekawa, co ma flaga UE do uczuć religijnych Chyba nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi, bo to media cytowały niejakiego specjalistę ds. dyplomacji, który właśnie wyskoczył z tym idiotycznym tekstem. Rozumiem oburzenie, gdyby zabrakło europejskich flag na konferencji Szydło z innym europejskim premierem, ale serio, to są konferencje prasowe polskiego rządu i komu to przeszkadza, że nie ma flag UE? Flag NATO nigdy nie było, to może też trzeba je rozwiesić, bo przecież jesteśmy w NATO i w każdym ujęciu w TV trzeba to przypominać, bo jeszcze ktoś zapomni. To są sprawy nie mające żadnej realnej wagi a rozdmuchiwane do rangi jakiegoś międzynarodowego skandalu korupcyjnego.

I owszem, na wyborach mnie nie było, bo nie mam zwyczaju spędzać całego dnia w podróży tylko po to, żeby oddać nieważny głos (mieszkam w niedużym mieście w Niemczech).
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-08 15:34:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.