Wrześniowe mamusie 2015 - część I - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-04, 15:32   #4651
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Co to jest?

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Taka podkladka do ladowania tel bez podlaczania kablem. Tak jak stawiasz garnek na plyte indukcyjna i grzeje ci zupe tak kladziesz tel na ta ladowarke i sie laduje
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 15:55   #4652
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ja nie odebrałam osobiście. Bi seks uprawiam. Marny bo marny na pewno nie jest to to samo co przed ciążą i zupełnie co innego niż w ciąży. Ostatnio bolała mnie głowa ledwo widziałam na oczy nawet telewizor mnie razil ale seks był i nawet przyjemny. Może to głupie ale my umawiamy się na sex haha
W niedziele jest dzień święty który należy świętować. Wiem ze tego dnia musze się ogolic umyć i nastawić psychicznie i wychodzi to mi łatwiej bo zaczynać sama z siebie m i się kompletnie nie chce. Może to jest sposób nie wiem.
My też się umawiamy haha chociaż jak spontanicznie najdzie nas ochota to się nie powstrzymujemy "bo nie było w planie"
Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Taka podkladka do ladowania tel bez podlaczania kablem. Tak jak stawiasz garnek na plyte indukcyjna i grzeje ci zupe tak kladziesz tel na ta ladowarke i sie laduje
Podobno bateria od tego szybciej się zużywa. A poza tym śmieszą mnie te rozwiązania bo wystarczy zrobić smartfon z większą baterią ale po co...
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 16:03   #4653
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Muszę znowu zainwestować w soczewki, bo mały mi zaczął ściągać okulary i hyc do buzi...

Od wczoraj ćwiczymy na pełen etat i cały dzień mam prawie jak w zegarku. Dziwnie mi z tym...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 16:05   #4654
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
My też się umawiamy haha chociaż jak spontanicznie najdzie nas ochota to się nie powstrzymujemy "bo nie było w planie"

Podobno bateria od tego szybciej się zużywa. A poza tym śmieszą mnie te rozwiązania bo wystarczy zrobić smartfon z większą baterią ale po co...
Noo slyszalam o tym wiekszym zuzyciu ale trudno. Jak trzeba bedzie to sie wymieni baterie albo pretekst do calkowitej zmiany telefonu
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 16:07   #4655
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Noo slyszalam o tym wiekszym zuzyciu ale trudno. Jak trzeba bedzie to sie wymieni baterie albo pretekst do calkowitej zmiany telefonu
No i jak to mówią... No i fajnie ja też mam na oku nowy telefon ale cierpliwie czekam aż ten odmówi współpracy a i tamten stanieje
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 16:08   #4656
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Ile to kosztuje? Mój teść kocha takie gadżety

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 16:19   #4657
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ile to kosztuje? Mój teść kocha takie gadżety

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Np tu masz
http://allegro.pl/ladowarka-indukcyj...752109091.html
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 16:21   #4658
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
My też się umawiamy haha chociaż jak spontanicznie najdzie nas ochota to się nie powstrzymujemy "bo nie było w planie"

Podobno bateria od tego szybciej się zużywa. A poza tym śmieszą mnie te rozwiązania bo wystarczy zrobić smartfon z większą baterią ale po co...
My lecimy zawsze na spontanie bo jak się umówimy to wtedy na bank Staś nam przeszkodzi :-P
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 17:44   #4659
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

ale natrzaskałyście od wczoraj

a mnie jakieś choróbsko dopadło, wczoraj zaczęło mnie jeszcze gardło boleć, oprócz tego nieszczęsnego kataru i gorączkę miałam, ale dziś już lepiej, mam tylko nadzieję, że na małego nie przejdzie
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 18:00   #4660
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Faceci są beznadziejni
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 18:22   #4661
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
Jak to moj mąż powiedział "wgrywa sobie aktualizacje systemu " :-D
Mojemu sie chyba zle wygrała bo odstawia takie ceregiele w lazience ze maskara pol godziny go uspokajalam tak płakał az sie spocil caly.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Chcieć może i będziesz chciała ale siły ci może zabraknąć. I tak jak pisałam wcześniej - martwe dziecko to trauma i straszny bagaż ale emocjonalny. Jak będziesz w trupa zmęczona fizycznie przy żyjącym dziecku... to pogadamy czy będziesz mieć ochotę na igraszki. Bo jak trafi ci się trudniejszy przypadek to jedyne o czym będziesz marzyć w łóżku to o spaniu albo choćby o chwili spokoju żeby usłyszeć własne myśli.

A co do fajek to mówiłam o osobach palących regularnie przed ciążą. I wtedy uwierz że od jednego do jednej paczki jest blisko.

AMEN!


Byliśmy na szczepieniu, mały jak zwykle płakał wniebogłosy. A TŻ się wymiksował z pomocy swoją "chorobą" więc wszystko muszę robić sama. A do szewskiej pasji doprowadza mnie rączka od fotelika, którą trzeba odblokować dwiema rękami. A dziecko... nie wiem, pod pachę mam sobie włożyć?!
No ale z dobrych wiadomości Ignacy mierzy 67 cm i waży 6700 tak żeby łatwiej było matce zapamiętać W 4 tygodnie przybrał 800 g także przybiera ładnie ale wolniej już co jest normalne podobno.
Moj sie ostatnio wyprostowal jak strzala to chwycilam za miarke i równe 68cm dlugie te nasze chlopaki z waga tez podobnie bo 1.5tyg temu mielismy 6500

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
Ja w tym roku wyjątkowo mam.już prezenty dla wszystkich.
Ja mężowi kupiłam golarke brauna bo chciał a nie lubi się golic maszynka

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------



Dokładnie :-D u mnie niedziela też dniem seksu i ogolonych nóg hahaha może nie jest to super romantyczne ale jednak jest :-P
I za każdym razem jest coraz lepiej choć ostatnio trochę krawawilam po :-(
Super prezent moj zarzekał sie ze mu nie potrzebna a jak mu kupilam to stwierdzil ze w zyciu nie chciałby wrocic do zwykłej maszynki

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki

Edytowane przez Blondynka17
Czas edycji: 2015-12-04 o 18:26
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 18:28   #4662
Ewelina9033
Rozeznanie
 
Avatar Ewelina9033
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 655
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

kiedy nowa czesc? i odrazu prosze o wpisanie ,mnie na pierwszej stronie

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

ma moze ktos doswiadczenie z ramka cyfrowa? dobry prezent na swieta dla tesciowej? wgranymi zdjeciami najblizszej rodziny
__________________
http://barwne-stylizacje.blogspot.com/ Zapraszam


16.11.2008 Razem

13.06.2015 Żona

Tp 26.09.2015 Szymuś
Ewelina9033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 18:53   #4663
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
A ja sie nie zgodze z tym stwierdzeniem. Przy starszej corce nie mialam czasu podrapac sie po nosie a przy tym libido bardzo wysokie. Natomiast teraz libido spadlo niemal do zera a nie moge powiedziec, zebym przemeczala sie przy dziewczynkach. Takze ochota nie zalezy wylacznie od zmeczenia

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------




Po trzecim miesiacu tempo spada, ale nadal wspanialy przyrost.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------




Ja mysle podobnie odnosnie seksu i zmeczenia
To jesteśmy dwie haha
Zobaczysz jak będziesz mieć trzecie
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Iza tak będziesz uprawiać. Wszystkie będziemy. Chyba nie o to chodziło.

Nie umiem się ubierać na spacer. Raz mi ciepło raz zimno. Zgrzeje się a potem marzne. Kurcze jeszcze trochę i się przeziebie.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
A mi chodziło, chęć do seksu u faceta mimo zmęczenia

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ja nie odebrałam osobiście. Bi seks uprawiam. Marny bo marny na pewno nie jest to to samo co przed ciążą i zupełnie co innego niż w ciąży. Ostatnio bolała mnie głowa ledwo widziałam na oczy nawet telewizor mnie razil ale seks był i nawet przyjemny. Może to głupie ale my umawiamy się na sex haha
W niedziele jest dzień święty który należy świętować. Wiem ze tego dnia musze się ogolic umyć i nastawić psychicznie i wychodzi to mi łatwiej bo zaczynać sama z siebie m i się kompletnie nie chce. Może to jest sposób nie wiem.
A to też jest racja - kobieta więcej czasu spędza z dzieckiem, a to mleko tryśnie a to coś innego, niektóre kobiety się czują tylko jak matki a nie jak kobiety już. No ale facet? Mój to po całodziennym remoncie nie ma problemu a nikt mi nie wmówi, że z dzieckiem ciężej niż z rozwalaniem chałupy.
Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Moj ma i tez wlasnie brauna. Chyba kupie mu ladowarke indukcyjna do telefonu. Czas sie zdecydowac bo potem cholera wie jak z dostawa. Dojdzie ale na wielkanoc
Ja muszę się wziąć za zakupy świąteczne. W tamtym roku chciałam sukienkę na sylwka kupić i się nie udało, doszła po Nowym Roku.

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Romantyczne haha no nie jest ale dla zdrowia ogólnego psychicznego warto i tak.
i nigdy u nas w związku nie zdążyło się tak by on nie miał ochoty. Ja czasem nie mam ale on zawsze i wszędzie.
ostatnio na spacerze mu mowie chodź się pocałujemy z jezyczkiem jak za dawnych dobrych czasów to ten obrazu w gotowości haha

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Jeżeli chodzi o nowe opakowanie pieluch rossman fit and fun białych i pomarańczowych nr 3 które dziś zakupiłam i porównalam to wizualnie i dotykowo niczym się nie różnią od siebie oprócz ilością w opakowaniu za ta sama cenę.
To mamy podobnych tż

Mój to taki szczęśliwy, że się znów staramy o dziecko, chociaż i przerażony. Każdy uważa, że mnie zamknie w klatce jak zajdę w ciążę ze strachu..
Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
No i jak to mówią... No i fajnie ja też mam na oku nowy telefon ale cierpliwie czekam aż ten odmówi współpracy a i tamten stanieje
Ja się z moim nie rozstanę co najmniej 5 lat. Taką mam nadzieję, ale mam już ogromny sentyment do niego.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 19:03   #4664
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Chcieć może i będziesz chciała ale siły ci może zabraknąć. I tak jak pisałam wcześniej - martwe dziecko to trauma i straszny bagaż ale emocjonalny. Jak będziesz w trupa zmęczona fizycznie przy żyjącym dziecku... to pogadamy czy będziesz mieć ochotę na igraszki. Bo jak trafi ci się trudniejszy przypadek to jedyne o czym będziesz marzyć w łóżku to o spaniu albo choćby o chwili spokoju żeby usłyszeć własne myśli.

A co do fajek to mówiłam o osobach palących regularnie przed ciążą. I wtedy uwierz że od jednego do jednej paczki jest blisko.

AMEN!


Byliśmy na szczepieniu, mały jak zwykle płakał wniebogłosy. A TŻ się wymiksował z pomocy swoją "chorobą" więc wszystko muszę robić sama. A do szewskiej pasji doprowadza mnie rączka od fotelika, którą trzeba odblokować dwiema rękami. A dziecko... nie wiem, pod pachę mam sobie włożyć?!
No ale z dobrych wiadomości Ignacy mierzy 67 cm i waży 6700 tak żeby łatwiej było matce zapamiętać W 4 tygodnie przybrał 800 g także przybiera ładnie ale wolniej już co jest normalne podobno.
Oho Ignacy depcze po piętach waga Igorowi.


Zamowilam śpiworek dla małego bo kombinezon mnie wkurza. I kupiłam używany... kobieta wysłała mi UPIER. . DO LO. .NY kombinezon ze tylko na rzygać.. żeby to było na allegro dostała by negatywa. A że na olx to mogę sobie dmuchać w balona wstawiam do prania. Ale nie kumam jak można wysłać komuś upieprzone ubranie! !

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Faceci są beznadziejni
Ja z moim tez dziś mam na pienku. . Głupoty ale jakoś mnie wkurza dziś.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 19:11   #4665
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Ewelina9033 Pokaż wiadomość
kiedy nowa czesc? i odrazu prosze o wpisanie ,mnie na pierwszej stronie

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

ma moze ktos doswiadczenie z ramka cyfrowa? dobry prezent na swieta dla tesciowej? wgranymi zdjeciami najblizszej rodziny
Moi rodzice mają i stoi wyłączona
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 19:11   #4666
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Kurde... dziecko mi usnelo o 20... zawsze musialam nosic do 22. I co ja teraz mam robic? hahahaha zarcikm znajac Ewe wstanie za chwile wielce zdziwiona ze jest w swoim lozeczku a nie na matce i davaaaj...
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 19:44   #4667
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Ja z moim tez dziś mam na pienku. . Głupoty ale jakoś mnie wkurza dziś.

A ja mam dość. Chyba sama sobie zrobiłam dziecko... A on już wspomina że może szybko drugie.
Do tego wróci dzisiaj o którejś. Pewnie jemu należy się wychodne a mi nie. Tylko on wychodzi co tydzień. Tydzień temu trzeba było pojechać na większe zakupy. Wieczorem miał skoczyć jako reprezentant na godzinę na parapetówkę i wrócić. Pojechał rano na zakupy, wpadł do kumpla i poszli na tą parapetówkę wieczorem. Kwadrans przed omowioną godziną że ma być w domu - sam ją ustalił dzwoni czy może zostać jeszcze godzinę....
Dzisiaj też nie wiadomo kiedy wróci a mała daje mi dzisiaj popalić.
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 19:45   #4668
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Ewelina9033 Pokaż wiadomość
kiedy nowa czesc? i odrazu prosze o wpisanie ,mnie na pierwszej stronie

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

ma moze ktos doswiadczenie z ramka cyfrowa? dobry prezent na swieta dla tesciowej? wgranymi zdjeciami najblizszej rodziny
Moja teściowa ma, jak dostała to często była włączona ale teraz już zapomina i nie włącza. Ale ogólnie fajny prezent.


Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Kurde... dziecko mi usnelo o 20... zawsze musialam nosic do 22. I co ja teraz mam robic? hahahaha zarcikm znajac Ewe wstanie za chwile wielce zdziwiona ze jest w swoim lozeczku a nie na matce i davaaaj...
Hehe ja tam mam tyle zaległości w domu ze nie wiem za co się zabrać jak mam chwile, ale jak już się zdarzy to czasu starcza mi tylko na te bieżące sprawy jak kurze i podłogi. Chyba na święta w tym roku będzie syf bo na bank nie dam rady tak jak zwykle umyć np kafelek w łazience czy wypucowac żyrandoli itd:/

Kończą mi się pampersy wiec zamówiłam te z neta, zobaczymy jakie będą. Bo wychodzą drożej niż te z Lidla, a ciekawe czy będzie jakaś różnica.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 19:48   #4669
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Ja p*****. Mały w końcu śpi, jest dzisiaj sam z siebie mega marudny i dodatkowo było szczepienie a ten c*** mój sąsiad sobie zaczął wiercenie w ścianie wiertarką udarową bo to ściana nośna... Ja rozumiem że nie ma jeszcze ciszy nocnej ale jest coś takiego jak cisza remontowa.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 20:09   #4670
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
A ja mam dość. Chyba sama sobie zrobiłam dziecko... A on już wspomina że może szybko drugie.
Do tego wróci dzisiaj o którejś. Pewnie jemu należy się wychodne a mi nie. Tylko on wychodzi co tydzień. Tydzień temu trzeba było pojechać na większe zakupy. Wieczorem miał skoczyć jako reprezentant na godzinę na parapetówkę i wrócić. Pojechał rano na zakupy, wpadł do kumpla i poszli na tą parapetówkę wieczorem. Kwadrans przed omowioną godziną że ma być w domu - sam ją ustalił dzwoni czy może zostać jeszcze godzinę....
Dzisiaj też nie wiadomo kiedy wróci a mała daje mi dzisiaj popalić.
Coś ty? No to u mnie są naprawdę głupoty... kurde czasem nie kumam facetów. .
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 20:37   #4671
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
A ja mam dość. Chyba sama sobie zrobiłam dziecko... A on już wspomina że może szybko drugie.
Do tego wróci dzisiaj o którejś. Pewnie jemu należy się wychodne a mi nie. Tylko on wychodzi co tydzień. Tydzień temu trzeba było pojechać na większe zakupy. Wieczorem miał skoczyć jako reprezentant na godzinę na parapetówkę i wrócić. Pojechał rano na zakupy, wpadł do kumpla i poszli na tą parapetówkę wieczorem. Kwadrans przed omowioną godziną że ma być w domu - sam ją ustalił dzwoni czy może zostać jeszcze godzinę....
Dzisiaj też nie wiadomo kiedy wróci a mała daje mi dzisiaj popalić.
Dobrze, ze mam chlopa dziwaka mnie wkoorwia tylko jak jedzie na zakupy i objezdza wszystkie sklepy a ja siedze z mala. Czesto wam sie o to zale ale z drugiej strony to chyba bardziej zazdrosc ze ja bym chciala tak po sklepach polatac. A sama wiem ze jak wyjde i nawet szybko do lidla i do biedry to godzina nie moja. Od kiedy wzielismy slub on sie z kolegami nie spotyka. Nie ze mu zabraniam. On nie chce
Moze to i lepiej bo towarzystwo bylo takie sobie. Nigdy nigdzie nie lazi. Po pracy szybko do domu. Na piwo nie chodzi. Od kiedy urodzilam mecze oglada w necie a nie idzie na stadion mimo ze go wrecz na sile tam wypycham, bo to jego zainteresowanie. Jakos tak od kiedy jestesmy razem kisimy sie glownie w swoim towarzystwie. Ale nam tak dobrze w sumie.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:18   #4672
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Ja sama nie wychodzę . Na palcach u jednej ręki policzę wyjścia bez dziecka.
Nawet jutro do fryzjera we trójkę
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 21:21   #4673
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Ja sama nie wychodzę . Na palcach u jednej ręki policzę wyjścia bez dziecka.
Nawet jutro do fryzjera we trójkę
A moze wez go uswiadom, ze Cie to wkur....i potrzebujesz pomocy przy dziecku bo tak jak pisalas - sama sobie dziecka nie zrobilas...
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 22:14   #4674
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Ewelina9033 Pokaż wiadomość
kiedy nowa czesc? i odrazu prosze o wpisanie ,mnie na pierwszej stronie

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

ma moze ktos doswiadczenie z ramka cyfrowa? dobry prezent na swieta dla tesciowej? wgranymi zdjeciami najblizszej rodziny

Rodzicom dalam ramke. Na co dzien stoi wylaczona, ale sluzy do pokazywania zdjec rodzinie i znajomym
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 22:44   #4675
didi9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 482
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Kurczę, temat seksu po porodzie jest naprawdę trudny. Ilu ludzi tyle historii, serio. Ile to my się nasłuchalismy od znajomych i rodziny, że po porodzie naturalnym (a mój był mega cięzki, peknięta szyjka od góry do dołu i pochwa i krocze nacinane, duża utrata krwi itd.)to będzie kiepsko i w ogóle tragedia, a jest chyba lepiej niż przed :P Wyposciło nas przez te dwa miechy nieźle :P I mija tydzień od wizyty u ginki, a my "już" 4 razy się kochalismy i to dosc intensywnie, a w dodatku bardzo przyjemnie :P Także nie ma reguły. Każdy reaguje inaczej. Ja się bałam kiedys, że nie bede pociągała męża po wspolnym porodzie,taka gruba z rozstępami i fałdkami na brzuchu, ze ja z kolei bede się jego wstydzić i unikac zblizenia jak ognia, że Gabi bedzie nas krępowac albo męczyc tak bardzo, że bedziemy padać jak muchy, a nic z tych rzeczy się nie wydarzyło na szczęscie. Ale podkreslam, że nigdy nie wiemy co nas spotka, jak zareagujemy my czy nasi mężowie na pewne rzeczy. skoro tylu ludzi nas straszyło seksem,a raczej jego brakiem po porodzie to chyba jednak nie zdarza się to tak rzadko i myslę, że żaden młody rodzic nie zakłada, że zmęczenie wygra z chęcią na bliskosc, a jednak czesto gęsto tak się zdarza. I nie ma co kogos oceniać dopóki to nam cos takiego się nie przytrafi . Akzi daj znać jak te pampki fun&fit w porównaniu do pomarańczowych jak poużywasz, bom ciekawa Ja z jedynek tych f&f byłam niezadowolona, ale chyba cos w nich zmienili, bo widziałam, że mają inne opakowanie trochę, a moze inny rozmiar też jakos lepiej wypada. Agu mega gratulacje dla Ewki, obydwie jestescie bardzo dzielne, mam nadzieje, że niedługo da Ci się Twoja Gwiazda na spacer wyciągnąć . U nas od rana katar wodnisty i jakis taki kaszelek mały u Gabi, więc spaceru nie było, załączyłam wit c i masć majernkowa i męćzyłam małą na brzuchu zeby to paskudzctwo spłynęło i zobaczymy jak bedzie jutro. A tyle planów zakupowo-odwiedzinowych było na weekend, no zobaczymy. A co do mierzenia ilosci pokarmu w piersiach laktatorem. Ja kiedys odciągałam spokojnie 60-70 ml, a teraz ledwo 30 odciagam za jednym razem, czasem 20ml czy nawet tylko 10 jestem w stanie uzbierac. A mała zawsze się najade tfu tfu tfu, jak nie jednym cycem to dwoma i cały czas przybiera 40g dziennie. Także chyba nie ma co sie sugerowac. Nie wiem, może też mam kryzys laktacyjny, skoro tak mało odciągam i nawet nie jestem swiadoma...?
didi9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 03:09   #4676
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Didi te pomarańczowe pampki takie same jak te w białym no mooooze te w białym lekko mieksze i chyba ciut mniejsze.
Ogólnie bez różnicy Oprócz obrazka na nich jak dla mnie spoko.
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 06:36   #4677
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
A ja mam dość. Chyba sama sobie zrobiłam dziecko... A on już wspomina że może szybko drugie.
Do tego wróci dzisiaj o którejś. Pewnie jemu należy się wychodne a mi nie. Tylko on wychodzi co tydzień. Tydzień temu trzeba było pojechać na większe zakupy. Wieczorem miał skoczyć jako reprezentant na godzinę na parapetówkę i wrócić. Pojechał rano na zakupy, wpadł do kumpla i poszli na tą parapetówkę wieczorem. Kwadrans przed omowioną godziną że ma być w domu - sam ją ustalił dzwoni czy może zostać jeszcze godzinę....
Dzisiaj też nie wiadomo kiedy wróci a mała daje mi dzisiaj popalić.
To chyba czas na rozmowę? Drugie dziecko moim zdaniem w takiej sytuacji nie będzie najlepszym pomysłem, póki sobie pewnych rzeczy nie wyjaśnicie Ale to na pewno wiesz sama
Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja p*****. Mały w końcu śpi, jest dzisiaj sam z siebie mega marudny i dodatkowo było szczepienie a ten c*** mój sąsiad sobie zaczął wiercenie w ścianie wiertarką udarową bo to ściana nośna... Ja rozumiem że nie ma jeszcze ciszy nocnej ale jest coś takiego jak cisza remontowa.
Oo ja nie słyszałam o takiej ciszy???
Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Dobrze, ze mam chlopa dziwaka mnie wkoorwia tylko jak jedzie na zakupy i objezdza wszystkie sklepy a ja siedze z mala. Czesto wam sie o to zale ale z drugiej strony to chyba bardziej zazdrosc ze ja bym chciala tak po sklepach polatac. A sama wiem ze jak wyjde i nawet szybko do lidla i do biedry to godzina nie moja. Od kiedy wzielismy slub on sie z kolegami nie spotyka. Nie ze mu zabraniam. On nie chce
Moze to i lepiej bo towarzystwo bylo takie sobie. Nigdy nigdzie nie lazi. Po pracy szybko do domu. Na piwo nie chodzi. Od kiedy urodzilam mecze oglada w necie a nie idzie na stadion mimo ze go wrecz na sile tam wypycham, bo to jego zainteresowanie. Jakos tak od kiedy jestesmy razem kisimy sie glownie w swoim towarzystwie. Ale nam tak dobrze w sumie.
My mamy tak samo. Wszędzie razem. Non stop. I tak jest nam najlepiej.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 07:46   #4678
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Witam

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Dziewczyny... moze to tylko chwilowe, albo to magia skonczonego 3 mca... ale chce POCHWALIĆ moje dziecko. Budzi sie rano, guga tak dlugo az ktos przyjdzie. Nie placze. Na widok mamy albo taty jest taka radosc, jakby zaraz miala poleciec w kosmos. Cale dnie dzieciatko rozesmiane. Duzo czasu spedza w bujaczku. Patrzy na zabawki albo na mnie gdy sie krzatam po domu, wieszam pranie, zmywam naczynia czy np robie porzadek w szafce. Duzo czasu tez spedzamy na zabawie na podlodze. Zabawki, wyglupy, turlanie sie itd i ona ciagle radosna. A i pod karuzelka w lozeczku z 10 minut polezy. Jedyny minus to drzemki w dzien glownie na mnie przy cycu ale przynajmniej mam pretekst zeby siedziec i nic nie robic. A i zdarzy sie ze z cycka uda sie odlozyc do wozka. Tam pospi od 10min po godzine a od swieta i 4 no i wieczorne lulanie. Dalej trzeba nosic ale juz nie ma ryku i walki. Przytula sie i zasypia. Kapiel pelna smiechu i chlapania... mam kochana i madra coreczke. Nie lubi tylko nadal histerycznie spacerow i jazdy autem ale moze i to kiedys minie? Dzis sie az wzruszylam i lzy polecialy jak wrocilam z kuchni a ona byla z TZ. Jak mnie zobaczyla to tak sie smiala i byla szczesliwa jak ja wzielam, ze szok! Az mi sie wierzyc nie chce ze taki Slodziak mieszkal u mnie w brzuchu
Mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie tylko lepiej

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem 2 miesiące po porodzie. 2 tyg temu miałam okres, wczoraj byłam u giną na pierwszym badaniu. Czy któraś z Was krwawiła po? W ciąży mi się niezdarzyło ani razu. Rano myślałam że znów
mam okres ale już nie krwawie
Ja nigdy nie krwawilam po badaniach. A okresy miałam już 2, jak narazie o wiele łagodniejsze i obyło się bez ketonalu
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 08:01   #4679
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Ja w ogóle nie miałam jeszcze okresu ale nie tęsknię za nim.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez didi9 Pokaż wiadomość
Kurczę, temat seksu po porodzie jest naprawdę trudny. Ilu ludzi tyle historii, serio. Ile to my się nasłuchalismy od znajomych i rodziny, że po porodzie naturalnym (a mój był mega cięzki, peknięta szyjka od góry do dołu i pochwa i krocze nacinane, duża utrata krwi itd.)to będzie kiepsko i w ogóle tragedia, a jest chyba lepiej niż przed Wyposciło nas przez te dwa miechy nieźle I mija tydzień od wizyty u ginki, a my "już" 4 razy się kochalismy i to dosc intensywnie, a w dodatku bardzo przyjemnie
No to u mnie z porodem tak samo i jak sobie pomyślę o seksie to aż mnie boli. A jak mąż zaczyna się do mnie dobierać to hihocze jak dziewica i się normalnie wstydzę ale chciałabym. Może dzisiaj spróbujemy jak mała zaśnie. Liczę się z tym ze może być kiepsko.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 08:08   #4680
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Ja tez jeszcze nie mam okresu i mam nadzieje ze szybko nie przyjdzie.

U nas sex juz jest w porządku dwa pierwsze razy były średnie. 3 ok. A 4 juz naprawdę superowy taki jak kiedyś.

Dziś sprzątanie. Ale mi się nie chce.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-10 23:30:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.