Zamojskie panny młode :) - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-02, 18:22   #3241
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Śmieszne :P Nie pamiętam już wysokości konkretnej, bo to było prawie 2 lata temu, ale my mieliśmy ok. 60 osób śpiących w hotelu, i nadal w Artisie wychodziło nam strasznie drogo.
To fakt, tam pokoje są strasznie drogie. Jest jeszcze jakaś dobudowka, ale nie pamiętam cen w tym miejscu, w każdym razie jest to na terenie hotelu, ale nie jest hotelem. A w Juniorze jaki jest koszt noclegów?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 18:28   #3242
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 843
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
To fakt, tam pokoje są strasznie drogie. Jest jeszcze jakaś dobudowka, ale nie pamiętam cen w tym miejscu, w każdym razie jest to na terenie hotelu, ale nie jest hotelem. A w Juniorze jaki jest koszt noclegów?
W Juniorze po wszystkich zniżkach wyszło nam coś ok. 30-35 zł od osoby (musiałabym konkretniej zapytać mamy, bo ona gdzies ostatnio znajomej na ślub syna polecała i podawała stawki), a braliśmy wszystkie trzyosobowe pokoje i resztę dwuosobowych. W Artisie oferowali nam coś ok. 220 zł za dwójkę? Mniej więcej. Dla nas to super wielki dodatkowy koszt. Znajoma robiła przed nami rok w Artisie wesele i wiem, że goście, którzy tam spali, dopłacali ok. 240 za dwójkę z własnej kieszeni, jeśli chcieli nocować.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 19:16   #3243
serduszko_94
Raczkowanie
 
Avatar serduszko_94
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: zamość
Wiadomości: 54
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dziewczyny ! Czy kóraś z Was ma zarezerwowany termin ślubu w parafii św. Michała Archanioła w Zamościu w dn. 6 sierpnia 2016 ?Jeśli tak prosiłabym o kontakt. Chciałabym dogadać się w sprawie dekoracji kościoła
serduszko_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 15:51   #3244
buuka89
Raczkowanie
 
Avatar buuka89
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 76
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez filozofffka Pokaż wiadomość
Kochane Zamojskie Panny Młode, pomocy!
Na co dzień mieszkam w Warszawie i mam tylko jeden weekend na znalezienie sali weselnej.
Doradźcie:
1. Dom weselny Finezja w Józefówce/k.Rachań- nowy, ładny, duży obiekt, duża i nowoczesna sala. Jakieś opinie?
2.Szewska Pasja w Tyszowcach- najbliżej mnie, ale ceny chyba mają dosyć wysokie
3.Myka w Zamościu
4.Hotel Jagiełło Hrubieszów
5.Zacisze na Chopina w Tomaszowie Lubelskim
6.U Chłopa Hrubieszów Lipice

Bardzo nie chcę karczmy. Doradźcie proszę która z tych sal jest najbardziej spoko (jedzenie, miejsca noclegowe- potrzebuję dużo, obsługa)?
Z góry bardzo bardzo dziekuję za każda pomoc!

w szewskiej nie miałam okazji być ale mogę polecić "Orfeusza" w Tyszowcach sama miałam tam wesele w tym roku i byłam bardzo zadowolona , jedzenie pyszne ,goście zadowoleni sala też niczego sobie no i cena niższa niż w Szewskiej. Można dopłacić 10 zł (w tym roku tak było) od osoby i nie trzeba martwić się o ciastka (zapewnia je orfeusz) no i jeśli chodzi o tort to mają tam panią która robi przepyszne torty. co do pozostałych niestety nie mogę nic powiedzieć bo nie byłam nigdy.
__________________
09.07.2006 poznanie
19.10.2012 zaręczyny
18.04.2015 ślub
buuka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 16:22   #3245
ladybird17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 28
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dziewczyny takie pytania
1. Co sądzicie o księgach gości, plakatach itp. pomysł spoko ale czy sprawdza się w praktyce ?

2. Jaka piosenka na pierwszy taniec? Wybieracie coś oklepanego, Waszego, szybkiego? Z układem czy idziecie na żywioł ?
ladybird17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 18:07   #3246
malami01
Raczkowanie
 
Avatar malami01
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 96
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez ladybird17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie pytania
1. Co sądzicie o księgach gości, plakatach itp. pomysł spoko ale czy sprawdza się w praktyce ?

2. Jaka piosenka na pierwszy taniec? Wybieracie coś oklepanego, Waszego, szybkiego? Z układem czy idziecie na żywioł ?
Miałam na początku taki pomysł z księgą gości ale zrezygnowałam ponieważ się to nie sprawdza połowa gości się nie wpisuje i stwierdziłam że to strata czasu i pieniędzy ale myślę że to fajna pamiątka, o plakatach nie słyszałam.

Zastanawiamy się nad piosenkami Hungry eyes, Nothing gonna change my love for you, Irys, The time of my live. I raczej wybieramy się do szkoły tańca.
malami01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 07:36   #3247
monius_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cześć Dziewczyny

Przebrnęłam przez cały wątek i dołączam do grona zamojskich PM

Mam takie pytanie, wiecie może czy jest możliwość wypożyczenia dekoracji w którejś z zamojskich kwiaciarni, chodzi mi głównie o świeczniki lub takie szklane kielichy na świeczki. Miałam wziąć Dekoratorkę, ale Pani, której dekoracje bardzo mi się podobały niestety ma zajęty mój termin, więc spróbuje zrobić to sama Jeżeli słyszałyście o takiej możliwości to proszę o odpowiedź
monius_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 09:11   #3248
filozofffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 9
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez buuka89 Pokaż wiadomość
w szewskiej nie miałam okazji być ale mogę polecić "Orfeusza" w Tyszowcach sama miałam tam wesele w tym roku i byłam bardzo zadowolona , jedzenie pyszne ,goście zadowoleni sala też niczego sobie no i cena niższa niż w Szewskiej. Można dopłacić 10 zł (w tym roku tak było) od osoby i nie trzeba martwić się o ciastka (zapewnia je orfeusz) no i jeśli chodzi o tort to mają tam panią która robi przepyszne torty. co do pozostałych niestety nie mogę nic powiedzieć bo nie byłam nigdy.

Też zdecydowałam się na Orfeusza. Jedyny lokal w okolicy, który ma aż tyle noclegów (wszystkich gości, którzy będą przyjezdni, mogę zakwaterowac w jednym miejscu), ceny też bardzo spoko- to jednak nie oznacza ubogiego menu- jest wręcz odwrotnie. Też możemy dopłacić 10 zł i lokal zapewni nam ciasta. Sala też jest ładna
filozofffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 12:44   #3249
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 843
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez ladybird17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie pytania
1. Co sądzicie o księgach gości, plakatach itp. pomysł spoko ale czy sprawdza się w praktyce ?

2. Jaka piosenka na pierwszy taniec? Wybieracie coś oklepanego, Waszego, szybkiego? Z układem czy idziecie na żywioł ?
Mieliśmy księgę, praktycznie 90% gości się wpisała. Co do piosenki - myśmy tańczyli pierwszy taniec przy Led Zeppelin "All of my love"
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 20:00   #3250
malami01
Raczkowanie
 
Avatar malami01
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 96
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez monius_90 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Przebrnęłam przez cały wątek i dołączam do grona zamojskich PM

Mam takie pytanie, wiecie może czy jest możliwość wypożyczenia dekoracji w którejś z zamojskich kwiaciarni, chodzi mi głównie o świeczniki lub takie szklane kielichy na świeczki. Miałam wziąć Dekoratorkę, ale Pani, której dekoracje bardzo mi się podobały niestety ma zajęty mój termin, więc spróbuje zrobić to sama Jeżeli słyszałyście o takiej możliwości to proszę o odpowiedź
Powiem szczerze że drożej cię wyniesie wypożyczenie różnych kielichów niż ich kupienie. Może zły przykład dałam ale np wypożyczenie fontanny czekoladowej jest w cenie 0d 400 do 900 a kupienie jej to zaledwie 184 zł dowiadywałam się ile kosztuje wypożyczenie takiego szkła i jest to koszt około 30 - 40 zł wzwyż tu masz stronę gdzie można kupić tanio różnego rodzaju szkła http://powidlo.pl/96-szklo-ozdobne#/page-2.
malami01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 19:57   #3251
MoniaZmc
Przyczajenie
 
Avatar MoniaZmc
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witam Zamojskie Panny Młode
Czytam ten wątek od dłuższego czasu,ale to niedawno dopiero się zarejestrowałam.
Jestem kwietniową Panną Młodą,a więc już lada dzień...
Pytacie o sale,kamerzystów,fotograf ów...Może mój przykład podsunie komuś jakieś nowe pomysły albo rozwiąże wątpliwości.
JA z Zamościa,ON ze Stalowej Woli,a więc zaczyna się problem logistyczny,sala ,noclegi,transport etc.
Napiszę jakie rozwiązania wybraliśmy:
Sala ,SZEWSKA PASJA w Tyszowcach.Mieliśmy ogromny dylemat co do sali.tzn.ja miałam.Nie chciałam żadnej karczmy z porożami i snopkiem słomy w kącie.Szukałam czegoś prostego,eleganckiego,co można dowolnie dekorować.Szewska Pasja zachwyciła mnie od pierwszego momentu.To czego szukałam.I do tego cena ,130 zł za naprawdę bogate menu.Obsługa miła,pani menager życzliwa i kompetentna.No i baza noclegowa.50 miejsc po za 40 zł. Pokoje dwu i więcej-osobowe.Czyściutkie,każdy pokój z łązienką.Wszystko nowe i schludne.Jestem na tak!
Fotograf : SŁODKO-GORZKO ,Andrzej Stefańczyk mistrz! Ceni się,ale choruję na tego Pana od dawien dawna.Fotografa wybrałam zanim poznałam mojego Lubego
Kamerzysta : ARTS-FRAME.Wybrani w ciemno z polecenia.Chłopaki z pasją i kręcą nowocześnie. Warto się im przyjrzeć . Ja widząc ich realizacje przekabaciłam narzeczonego i w ciągu 5 minut była podjęta decyzja.
Kościół: o.Redemptorystów pw.św. Mikołaja. Ukochany kościółek mojej prababci,ja i moje rodzeństwo byliśmy tam chrzczeni.Mały,uroczy i nie bez znaczenia jest tu miejsce.Logistycznie super!Rzut beretem od Starówki,obok wiele parkingów,zabytkowa część miasta.Coś dla nadgorliwych gości,którzy przyjadą za wcześnie.
Nauki przedmałżeńskie : Nie żałujemy.Mój Ukochany to bardzo dobry i pobożny człowiek.Cieszę się,że przystałam na jego propozycję.Nauki odbyliśmy weekendowe u o.Kapucynów w Rozwadowie (Stalowa Wola) . Cudowne świadectwo kilku małżeństw. Serdeczni ,ciepli ludzi. I temat kalendarzyka to nie taki diabeł straszny jak go malują. Mile zaskoczona,pozytywnie nastawiona na życie i przede wszystkim bardziej zakochana w swoim mężczyźnie .Otworzyłam oczy.Mam nadzieję,że to co z nich wynieśliśmy nie rozmyje się i będzie fundamentem,betonem naszego małżeństwa. Możecie się ze mną nie zgadzać,nie o to tu chodzi.To indywidualne podejście.Możecie się śmiać,ale nie ma nic złego w życiu po "bożemu". Okazuje się,że wiele moich życiowych wyborów i wiele "wizji" pokrywa się z nauką Kościoła.
Fryzjerka: EWA KAWA na Partyzantów. Pani Ewa ,cóż... jestem jej oddana.Nie zdziera za swoje usługi,poza tym jest otwarta na wszystkich klientów i każdy rodzaj "włosa" . Czeszę się tam na różne okazje,do tego koloryzacje.Nie zaryzykuję fryzjera,którego ani razu nie widziałam na oczy.
Kosmetyczka: Salon Kosmetyczny przy ul.Wyszyńskiego (obok Moniki Myszki i Gaca ).Mały salonik,ale czysto,schludnie.Hybrydy super!Ceny naprawdę przystępne.Makijaże świeże,odpowiednie do okazji,dziewczyny pracują na dobrych kosmetykach.Poza tym często chodzę tam na zabiegi i byłam przemile zaskoczona,kiedy Pani uprzejmie zaprosiła mnie na poprawę zabiegu gratis gdyby coś się działo ze skórą twarzy.Nie musiałam skorzystać bo było cudownie i relaksująco w trakcie i po.
Suknia: NIE MAM!!O zgrozo!! Nie potrafię się zdecydować.Widziałam piękne suknie w galerii VIVO w Stalowej Woli,a jak nie znajdę nic w tym tygodniu to ostatecznie będę szyła u Pani na ul.Gminnej (nad Wasilem).A to ostatni dzwonek
DJ/Zespół : DJ Tiger. Wybraliśmy Dj bo zespół to duża odpowiedzialność.Ogranicz ony repertuar,granie z playbacku,fałsz i koszta jak cholera!!! A DJ zagra wszystko co chcemy my i goście,poprowadzi zabawę,ludzi i tańce.
Piosenka na pierwszy taniec : ,,WHEN YOU TELL ME THAT YOU LOVE ME" -Julio Iglesias & Dolly Parton
To chyba tyle,mam nadzieję,że z grubsza pomogłam

Edytowane przez MoniaZmc
Czas edycji: 2015-12-08 o 20:21
MoniaZmc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-08, 20:30   #3252
malami01
Raczkowanie
 
Avatar malami01
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 96
Dot.: Zamojskie panny młode :)

hej dziewczyny co sądzicie o weselach w karczmach ?
malami01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 07:27   #3253
edith26
Raczkowanie
 
Avatar edith26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 47
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez ladybird17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie pytania
1. Co sądzicie o księgach gości, plakatach itp. pomysł spoko ale czy sprawdza się w praktyce ?

2. Jaka piosenka na pierwszy taniec? Wybieracie coś oklepanego, Waszego, szybkiego? Z układem czy idziecie na żywioł ?
1. Miałam księgę gości i uważam, że to super pomysł. Moi świadkowie dbali, by jak najwięcej osób wpisało się pierwszego dnia, a wiele osób dopisywało się jeszcze następnego jestem z niej bardzo zadowolona i to świetna pamiątka.

2. Na pierwszy taniec wybraliśmy Czerwone Gitary - Słowo jedyne Ty i poszliśmy w tańcu na żywioł Żadni z nas doskonali tancerze, więc od razu odpuściliśmy sobie wymyślne układy

Cytat:
Napisane przez monius_90 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Przebrnęłam przez cały wątek i dołączam do grona zamojskich PM

Mam takie pytanie, wiecie może czy jest możliwość wypożyczenia dekoracji w którejś z zamojskich kwiaciarni, chodzi mi głównie o świeczniki lub takie szklane kielichy na świeczki. Miałam wziąć Dekoratorkę, ale Pani, której dekoracje bardzo mi się podobały niestety ma zajęty mój termin, więc spróbuje zrobić to sama Jeżeli słyszałyście o takiej możliwości to proszę o odpowiedź
Ja wypożyczałam w swojej kwiaciarni storczyki w doniczkach, świeczniki i piękne osłonki. Po weselu wszystko oddaliśmy i uważam, że wyglądały elegancko. Z ciętych kwiatów mieliśmy tylko duży bukiet na naszym stole.
__________________
www.pasjasmaku.com

Edytowane przez edith26
Czas edycji: 2015-12-09 o 07:29
edith26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 22:01   #3254
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zamojskie panny młode :)

W jakiej kwiaciarni jest możliwość wypożyczenia kwiatów i doniczek?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 08:45   #3255
monius_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dzięki Dziewczyny za odpowiedź

Myślałam, że ceny tych kielichów na świeczki będą ciut tańsze, przejdę się któregoś dnia po sklepach typu "wszystko po 5 zl" itp., może tam będą takie rzeczy.

Odnośnie kwiatów w doniczkach, to fajne rozwiązanie, chyba nie spotkałam się jeszcze z takim czymś.
edith26 - pamiętasz może ile mniej więcej Cię to wyniosło?

Cytat:
Napisane przez malami01 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny co sądzicie o weselach w karczmach ?
Co do wesel w karczmach, to zależy od jej wystroju. Niektóre są dość nowoczesne i przez to mają jak dla mnie fajny klimat. Mi bardzo podoba się Karczma pod Lasem, i oranżeria w niej.
monius_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 07:24   #3256
filozofffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 9
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dziewczyny, z wyborem sali pomogłyście bardzo!

Co powiecie o fotografach WhiteLamb z Zamościa? Którejś z Was fotografowali ślub? Takie same pytanie o Martę Marchlewską z Hrubieszowa (Z miłości do wspomnień Marta Marchlewska)?
filozofffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 08:28   #3257
Werciaa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez filozofffka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z wyborem sali pomogłyście bardzo!

Co powiecie o fotografach WhiteLamb z Zamościa? Którejś z Was fotografowali ślub? Takie same pytanie o Martę Marchlewską z Hrubieszowa (Z miłości do wspomnień Marta Marchlewska)?
Hej tej dziewczyny z Hrubieszowa nie znam więc nawet niewiem jakie robi zdjęcia. Whitelamb robi ładne zdjęcia, ale tak jak Słodko-Gorzko jest drogim fotografem.... Dlatego na ślub mojej siostry wybrałyśmy Dariusza Kusego. Zajmuje się obsługą i filmowania i fotografii i baaardzo podobają mi się jego zdjęcia. https://web.facebook.com/Filmowanie-...21329/?fref=ts
Werciaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 10:57   #3258
PatkaT90
Raczkowanie
 
Avatar PatkaT90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 46
Dot.: Zamojskie panny młode :)

DJ/Zespół : DJ Tiger. Wybraliśmy Dj bo zespół to duża odpowiedzialność.Ogranicz ony repertuar,granie z playbacku,fałsz i koszta jak cholera!!! A DJ zagra wszystko co chcemy my i goście,poprowadzi zabawę,ludzi i tańce.

opowiesz jak się spisał, bo my też go mamy w maju na weselu Niby facet wydaję się konkretny
PatkaT90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 17:27   #3259
filozofffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 9
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Werciaa94 Pokaż wiadomość
Hej tej dziewczyny z Hrubieszowa nie znam więc nawet niewiem jakie robi zdjęcia. Whitelamb robi ładne zdjęcia, ale tak jak Słodko-Gorzko jest drogim fotografem.... Dlatego na ślub mojej siostry wybrałyśmy Dariusza Kusego. Zajmuje się obsługą i filmowania i fotografii i baaardzo podobają mi się jego zdjęcia. https://web.facebook.com/Filmowanie-...21329/?fref=ts
Właśnie wiem, że się cenią... Ale na zdjęciach zależy mi najbardziej. Tylko to potem zostanie mi z całego wesela....
filozofffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 10:01   #3260
kabe13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 32
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dziewczyny, a gdzie kupujecie wódkę?
Macie jakieś sprawdzone hurtownie?
Interesuje nas Stumbras z kłosem.
Czy w Zamościu można gdzieś dostać tę wódkę w dobrej cenie?
kabe13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 20:48   #3261
PatkaT90
Raczkowanie
 
Avatar PatkaT90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 46
Dot.: Zamojskie panny młode :)

o właśnie, skąd wódka? my planujemy kupić ok 50 butelek 0,5l
PatkaT90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 21:15   #3262
malami01
Raczkowanie
 
Avatar malami01
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 96
Dot.: Zamojskie panny młode :)

wódkę możecie kupić w Zamościu na ul. Przemysłowej w hurtowni Elgor polecam kupienie jej w tym roku ponieważ akcyza idzie w górę. My już kupiliśmy tylko że w Lublinie i również w tej samej hurtowni, tylko że w Lublinie są tańsze.
malami01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 16:45   #3263
buuka89
Raczkowanie
 
Avatar buuka89
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 76
Dot.: Zamojskie panny młode :)

my kupowaliśmy wódke na szczebrzeskiej 35 obok złomu, najpierw dzwoniliśmy do przedstawiciela handlowego oto numery 691493911, 691493910 i pytaliśmy o poszczególne rodzaje alkoholi oraz cene i dopiero zamawialiśmy i nam przywozili i odbieraliśmy własnie w tej hurtowni. z przedstawicielem zawsze można się targować przy większej ilości.
__________________
09.07.2006 poznanie
19.10.2012 zaręczyny
18.04.2015 ślub
buuka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 22:20   #3264
PatkaT90
Raczkowanie
 
Avatar PatkaT90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 46
Dot.: Zamojskie panny młode :)

po ile kupowałyście? i czy te 50 sztuk to już większa ilość??
PatkaT90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 05:37   #3265
malami01
Raczkowanie
 
Avatar malami01
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 96
Dot.: Zamojskie panny młode :)

My kupowaliśmy wyborową po 21, a w Zamościu jest po 21,50 tylko że my braliśmy 120 butelek
malami01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 15:48   #3266
PatkaT90
Raczkowanie
 
Avatar PatkaT90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 46
Dot.: Zamojskie panny młode :)

podobno w Hrubieszowie można kupić Stocka po 16? wiecie coś o tym? Osobiście wódki nie piję, nie wiem która jest z tych "dobrych"...
PatkaT90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 20:43   #3267
mgielka98
Przyczajenie
 
Avatar mgielka98
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: lubelskie, świetokrzyskie
Wiadomości: 20
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witam,
a może któraś z Was mogłaby się wypowiedzieć o pracowni krawieckiej TISSU na Żdanowskiej??

Chciałabym szyć zwykłą prostą suknie ślubną z muslinu, wydaje mi się ze nie można zepsuć tego projektu, ale normalnie w salonach życzą sobie ponad 1200zł za robociznę. Dlatego pomyślałam o krawcowej.

Może ktoś coś ostatnio tam szył (nie koniecznie suknię ślubną) może jakąś sukienkę czy bluzkę? I może powiedzieć coś na ich temat?
__________________
"Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku, z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem, którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.."
Jonathan Carroll
mgielka98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 09:25   #3268
ladybird17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 28
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Dziewczyny a ile wódki kupujecie, jak Wam to wychodzi na osobę/na parę w sytuacji samego wesela, a ile z poprawinami?
ladybird17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 16:41   #3269
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Zamojskie panny młode :)

My bierzemy 0,5l wódki na osobę. Wesele bez poprawin. Będzie tez bimber i kilka win.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 17:47   #3270
Catalina12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 14
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witam Właśnie przejrzałam cały wątek na tym forum. My z narzeczonym mamy ślub w sierpniu w przyszłym roku i mogę podzielić się tym co do tej pory udało nam się zorganizować
* Data w kościele oczywiście zaklepana, a wesele organizujemy w Pensjonacie Myka, mają bardzo dobrą ofertę, większość rzeczy jest już w cenie, sala bardzo ładna i noclegi dla gości na czym nam zależało.
* Zespół mamy Odysseya z Krasnobrodu, byłam wcześniej na weselach gdzie grali i uważam, że są świetni Kuzynka miała ich na swoim weselu i mówiła, że bez problemu dogadywali się z nimi w kwestii repertuaru, przyśpiewek itd.
* Fotograf - 2F z Lublina, polecam obejrzenie ich zdjęć, moim zdaniem wyróżniają się na tle innych, zdjęcia bardzo nam się podobają.
* Kamerzysta - Aitstudio z Zamościa, my nie chcieliśmy filmu tradycyjnego który trwa 3 godz, wzięliśmy opcję lirycznego filmu, czyli skrót najważniejszych momentów, film trwa ok. 1 godz.
* Dekoracje sali - wybraliśmy firmę "Powiedz Tak"
* Nauki przedmałżeńskie odbyliśmy na początku roku
Teraz jestem na etapie szukania sukni, a potem butów. Jeszcze nie zdecydowałam czy będę szyc czy kupie. W Zamościu byłam u pani w Łukaszu, w salonie Honorata, u pani A. Kryk, u pani Wioli i u pani obok Agory. Wszystkie były bardzo miłe więc wybór nie będzie łatwy. Byłam też w salonie Tissu na Żdanowskiej, zachęcona pozytywnymi opiniami na forum, ale ja mogę podzielić się tylko negatywną opinią. Ogólnie salon nie wyglądał zachęcająco, było brudno, na dodatek jak byłam z mamą to pani nas olała, widząc, że przyszłyśmy, zerknęła tylko z kanciapy, wogóle się nami nie zainteresowała tylko zajęta była plotkami z koleżanką. Także ja na pewno już tam nie wrócę. Widać, że tej pani nie zależy na klientkach.
Mam też dylemat jeśli chodzi o fryzjerkę i makijażystkę. Nie znam dobrej, wybiorę pewnie kogoś kto jest tutaj na forum polecany, ale przewinęło się już sporo nazwisk i wybór jest trudny szczególnie jeśli samemu nie miało się doświadczenia z żadna.. Najpierw chciałam się zapisać do salonu p. Moniki Masilonis, zachęcona opiniami na początku forum, ale czytając ten watek dalej to zrezygnowałam.
Catalina12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-17 04:12:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.