Wrześniowe mamusie 2015 - część I - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-07, 08:29   #4771
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez melawen Pokaż wiadomość
Chciałam się z wami podzielić linkiem
http://forum.gazeta.pl/forum/w,572,1...pniu_2015.html
Staram się pilnować czasów czuwania od 7 tygodnia i widzę po moim dziecku, że mu to służy. Mam wesołe, wyspane dziecko. Najgorzej marudzi jak jest przemęczony i nie może z tego zmęczenia zasnąć.
Ja mojego co prawda nie usypiam samego w łóżeczku, tylko przy sobie, ale jak nie doprowadzam do wydłużenia czasów aktywności to zasypia w 2 minuty. Polecam.
Chodzę wyspana, dom ogarniety.
Trochę mało czasu było ostatnio, bo mieliśmy maraton gości, a w przyszłą niedzielę chrzciny.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------



U mnie też jakoś dziwnie i sucho i do tego libido leży; / w przeciwieństwie do mezowego; )
Ja też na ten wątek wczoraj trafiłam ale dla mnie ta kobieta Ameryki nie odkrywa. To samo mniej więcej jest u Tracy Hogg ze cykl karmienie aktywność drzemka musi mieć odpowiednią długość i nie można dziecka przeciągać. A nie pasują mi te jej matematyczne wyliczenia ze nagle o 6 45 muszę wstawać (niedoczekanie) a dziecko w wieku 4 miesięcy musi mieć 1,75h aktywności czy jakoś tak... Wole większą elastyczność i obserwowanie dziecka jakie opisywała Tracy.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif

Edytowane przez owieczkaa
Czas edycji: 2015-12-07 o 10:25
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:29   #4772
melawen
Rozeznanie
 
Avatar melawen
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków, Śląsk
Wiadomości: 747
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez zuzulka_89 Pokaż wiadomość
Na suchość polecam hydrovag co drugi dzień plus oliwke /żel nawilżający. U mnie lepiej sprawdza się oliwka lub olejek ze słodkich migdałów.

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------



Uwierz mi faceci tez się stresują mój był przy porodzie i potem jak zaczęliśmy się kochać to stresował się bardziej ode mnie bo widział co przeszłam i na każde syknięcie, że coś zabolało albo jest nie przyjemne mroziło go i starał się być jeszcze delikatniejszy. i na każde zbliżenie czeka i reaguje jak dziecko na prezent na gwiazdkę :-P
Dzięki. Olejek tez się sprawdzał, ale teraz gumki, to odpada
melawen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:32   #4773
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

No widziałam ze mój ból go bardzo hamuje chociaż nie był bardzo silny i nie kazalam mu przestać. Ale z każdą chwilą dyskomfort był coraz mniejszy bez żelu by nie dało rady.

Jeju moje dziecko ma haki kryzys albo skok albo nie wiem co. Nadeszła powoli chwila drzemki wuec zaczęła marudzić. Zwykle ha włożę do łóżeczka i jak zacznie płakać to ja uspokoje max kilka razy i śpi. A ona dzika histeria. Po pół godziny dałam jej cycka i znowu próba. Leży ale nie śpi a już sporo czasu minęło. Zwykle juz dawno by spala. Musze zaraz poczytać ten link.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:32   #4774
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez melawen Pokaż wiadomość
Dzięki. Olejek tez się sprawdzał, ale teraz gumki, to odpada
Ja tam mimo gumek używam olejku :-P
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:35   #4775
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Pierwszy raz już za mną, bałam się strasznie. Było dziwnie, na początku dość bolało, w środku jest meeeega dziwacznie (jakby o coś zahaczał, to chyba blizny ale to tylko ja czułam), ale ostatecznie wszystko się udało i skończyło pomyślnie dla obojga. Najbardziej mnie rozbawiło, że jak skończyliśmy mój mąż z mega uśmiechem na twarzy jak dziecko na gwiazdkę mówił "nic się nie zmieniło, wszystko jest tak samo zaj*biście jak wcześniej". Chyba się bidoczek bał.
Właśnie chciałam polecać żel nawilżający, ale już dziewczyny polecały widzę ja mam jakiś KY i się sprawdza.
Każdy następny raz jest o wieeeele lepszy, uwierz mi

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:36   #4776
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

U mnie przez rehabilitację ustabilizował się bardzo plan dnia. Tylko że ja niestety czasem muszę budzić małego na ćwiczenia i jedzenie
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:39   #4777
CienSkrzydla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 303
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Wy tu o ikei a my wczoraj całą 4 byliśmy zaliczylam nawet karmienie na łóżku na ekspozycji sypialni dziecięcej :p budzilam ogólne rozbawienie klientów jako element dekoracji :p
CienSkrzydla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 08:40   #4778
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Właśnie chciałam polecać żel nawilżający, ale już dziewczyny polecały widzę ja mam jakiś KY i się sprawdza.
Każdy następny raz jest o wieeeele lepszy, uwierz mi

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Oczywiście, że używamy żelu, sama ci je kiedyś polecałam
Na pewno będzie coraz lepiej, chociaż i tak jestem zaskoczona, że było fajnie nie spodziewałam się niczego przyjemnego.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:41   #4779
melawen
Rozeznanie
 
Avatar melawen
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków, Śląsk
Wiadomości: 747
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
U mnie przez rehabilitację ustabilizował się bardzo plan dnia. Tylko że ja niestety czasem muszę budzić małego na ćwiczenia i jedzenie
Budzenie jest przerabane. Jestem chora jak mam go budzić, bo wtedy zawsze jest ryk.

Mi się tez zdarzyło, bo żele mnie podrazniaja. Ale jednak podobno zmniejszają skuteczność, a teraz to na pewno nie chciałabym ciąży; )


Cytat:
Napisane przez zuzulka_89 Pokaż wiadomość
Ja tam mimo gumek używam olejku :-P
melawen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:43   #4780
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Oczywiście, że używamy żelu, sama ci je kiedyś polecałam
Na pewno będzie coraz lepiej, chociaż i tak jestem zaskoczona, że było fajnie nie spodziewałam się niczego przyjemnego.
Hahahaha no to sorry, nie pamiętałam kto mi polecał
U nas początki zawsze baaardzo powolne, jakoś mi się w trakcie wszystko rozciąga i rozluźnia i potem już luzik
Szkoda tylko, że infekcje łapię jak szalona...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 09:05   #4781
truskafffka91
Wtajemniczenie
 
Avatar truskafffka91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 950
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez CienSkrzydla Pokaż wiadomość
Wy tu o ikei a my wczoraj całą 4 byliśmy zaliczylam nawet karmienie na łóżku na ekspozycji sypialni dziecięcej :p budzilam ogólne rozbawienie klientów jako element dekoracji :p
A nie ma u Was w ikei specjalnego pokoju do karmienia? Ja jak byłam w ikei to był specjalny pokój, umywalka, przewijak, pampersy, chusteczki mokre i wygodny fotel do karmienia.
truskafffka91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 09:29   #4782
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Jak to Kult spiewal: "Polskaaaaa mieszkam w Pooooolsce..."

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 11:11   #4783
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez truskafffka91 Pokaż wiadomość
A nie ma u Was w ikei specjalnego pokoju do karmienia? Ja jak byłam w ikei to był specjalny pokój, umywalka, przewijak, pampersy, chusteczki mokre i wygodny fotel do karmienia.
Hmm nie bylam w ikei w pokoju matki ale szczerze az mi sie nie chce wierzyc ze byly by pampki bo znajac polska mentalność zaraz by wszystkie znalazly nowego wlasciciela 😂

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 11:15   #4784
truskafffka91
Wtajemniczenie
 
Avatar truskafffka91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 950
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Hmm nie bylam w ikei w pokoju matki ale szczerze az mi sie nie chce wierzyc ze byly by pampki bo znajac polska mentalność zaraz by wszystkie znalazly nowego wlasciciela 😂

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Zrobiłam zdjecie pomieszczenia. Jak znajde to Ci wysle. Bardzo ładne pomieszczenie. Nie tylko Polska mentalność... Ja co prawda używałam swoich, bo tam były te najtansze, a ja uzywam tylko z pampersa.Ale przed wejściem na sklep jak byłam to było bardzo dużo ich, a później (po około 1h ) nie było nic. Tylko napis "jak się skończą to poinformować obsługę w sklepie"...
truskafffka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 11:17   #4785
truskafffka91
Wtajemniczenie
 
Avatar truskafffka91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 950
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Znalazłam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1449487036231.jpg (61,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1449487050053.jpg (57,8 KB, 14 załadowań)
truskafffka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 11:40   #4786
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Hmm nie bylam w ikei witaj pokoju matki ale szczerze az mi sie nie chce wierzyc ze byly by pampki bo znajac polska mentalność zaraz by wszystkie znalazly nowego wlasciciela 😂

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
W pl oczywiście pieluch i chusteczek nie widziałam ale jest fotel, przewijak, podkłady na przewijak i generalnie jest ok.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 11:43   #4787
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Co mi się dzisiaj przydarzyło! Poszłam na pocztę wysłać list, wzięłam druczek do wypełnienia stanęłam w kolejce jakieś 6 osób przedemna i sobie stoję. Wypisuje za mną staje coraz więcej osób nagle patrze jakiś młody chłopak idzie na przód kolejki i coś mówi do ludzi podchodzi do mnie i mówi proszę pani z dzieciatkiem niech przejdzie pani pierwsza. Ja w szoku, mało nie dostałam palpitacji serca bo w sklepie nawet z butelka wody mnie nikt nie przepuścil. Ale korzystam i lecę na początek bo mały się budzi. Pani do której ten chłopak podszedł szybko hyc do okienka i juz stoi. OK wiec stanęłam z boku, obok mnie młoda dziewczyna mówi do mnie ja tylko odbiorę paczkę. mówię do niej ok przecież stałam za tobą jak mogę cię nie przepuścić przecież to ja się wypchnelam. Juz zaczęłam żałować ze posłuchał am chłopca i poszłam na ten początek... chłopak widząc ze kobieta znów mnie nie przepuścil a na cały głos lament uje dlaczego to taki naród ☠☠☠.nie.ty. zachowuje oryginalność wypowiedzi. I kobiety z maleństwem nikt nie przepuścil. Wiec w końcu udało mi się przejść do okienka i nagle słyszę ze chłopiec zaczepia dziewczynę i pyta jej czy aż tak spieszyła się i czy te dwie minuty które nadrobila były dla niej zbawienne. Dziewczyna z opuszczona głowa odchodzi ja juz obsłużona dzieciak wyje i słyszę przychodzi ta laska z chłopcem swoim i tego z kolejki chcą bić bo on jej ublizyl. Matko boska ludzie wrzeszcza ze chłopak jej uwagę tylko zwrócił ten krzyczy ze kobieta z małym dzieckiem ze kultury trochę a tamte krzycza ze dziewczyna czuje się upokorzona i zaraz mu wpie.rd.oli. nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać. Podeszłam do pana mówię że nie ma co się kłócić ale dziękuję bardzo. I poszłam.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 11:52   #4788
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
W pl oczywiście pieluch i chusteczek nie widziałam ale jest fotel, przewijak, podkłady na przewijak i generalnie jest ok.
Wiem ze pokoje w pl sa bardzo ładne bo nie raz juz korzystalam, na to nie mozna narzekac. Za to bedac ostatnio w szpitalu dzieciecym bylam zalamana warunkami. Nie bylo przewijaka tylko jakas stara kozetka zajmujaca pol lazienki ze sie ruszyc nie szlo...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 12:25   #4789
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Co mi się dzisiaj przydarzyło! Poszłam na pocztę wysłać list, wzięłam druczek do wypełnienia stanęłam w kolejce jakieś 6 osób przedemna i sobie stoję. Wypisuje za mną staje coraz więcej osób nagle patrze jakiś młody chłopak idzie na przód kolejki i coś mówi do ludzi podchodzi do mnie i mówi proszę pani z dzieciatkiem niech przejdzie pani pierwsza. Ja w szoku, mało nie dostałam palpitacji serca bo w sklepie nawet z butelka wody mnie nikt nie przepuścil. Ale korzystam i lecę na początek bo mały się budzi. Pani do której ten chłopak podszedł szybko hyc do okienka i juz stoi. OK wiec stanęłam z boku, obok mnie młoda dziewczyna mówi do mnie ja tylko odbiorę paczkę. mówię do niej ok przecież stałam za tobą jak mogę cię nie przepuścić przecież to ja się wypchnelam. Juz zaczęłam żałować ze posłuchał am chłopca i poszłam na ten początek... chłopak widząc ze kobieta znów mnie nie przepuścil a na cały głos lament uje dlaczego to taki naród ☠☠☠.nie.ty. zachowuje oryginalność wypowiedzi. I kobiety z maleństwem nikt nie przepuścil. Wiec w końcu udało mi się przejść do okienka i nagle słyszę ze chłopiec zaczepia dziewczynę i pyta jej czy aż tak spieszyła się i czy te dwie minuty które nadrobila były dla niej zbawienne. Dziewczyna z opuszczona głowa odchodzi ja juz obsłużona dzieciak wyje i słyszę przychodzi ta laska z chłopcem swoim i tego z kolejki chcą bić bo on jej ublizyl. Matko boska ludzie wrzeszcza ze chłopak jej uwagę tylko zwrócił ten krzyczy ze kobieta z małym dzieckiem ze kultury trochę a tamte krzycza ze dziewczyna czuje się upokorzona i zaraz mu wpie.rd.oli. nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać. Podeszłam do pana mówię że nie ma co się kłócić ale dziękuję bardzo. I poszłam.
Tego cymbałka co chciał bić bo jego panna miała much w nocie to jak bym ......... ale przemoc to nie rozwiązanie. Napluć w gębę i powiedzieć dziękujemy do widzenia Chamy bez szkoły !!!!!!

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Tz dał się uprosić i właśnie szykuję się do IKEI tylko musi wrócić z administracji bo cos z hydraulikiem załatwia w naszym m.

Ja do IKEI mam zaledwie 5 min autem jak się dobrze światła ułożą.Jak trafię na falę czerwonych to 10 a chce kupić same dodatki. Już lista zrobiona, ale na pewno coś z poza listy jeszcze się trafi w koszyku

A najśmieszniejsze jest to, że szykuję się jak do cioci na imieniny. Wypastowałam buty, zrobiłam makijaż nawet usta mocniej pomalowałam. Naszykowałam biżu i jak wariatka zastanawiam się co na siebie włożyć

Od jakiegoś czasu bardzo celebruje nawet te drobne wyjścia. Zawsze to jakaś okazja żeby zdjąć leginsy i bluzę. Nieraz żal patrzeć jak te moje wszystkie ciuchy i kosmetyki do makijażu się kurzą
Virves jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 12:34   #4790
Mten
Rozeznanie
 
Avatar Mten
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 788
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Tego cymbałka co chciał bić bo jego panna miała much w nocie to jak bym ......... ale przemoc to nie rozwiązanie. Napluć w gębę i powiedzieć dziękujemy do widzenia Chamy bez szkoły !!!!!!

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Tz dał się uprosić i właśnie szykuję się do IKEI tylko musi wrócić z administracji bo cos z hydraulikiem załatwia w naszym m.

Ja do IKEI mam zaledwie 5 min autem jak się dobrze światła ułożą.Jak trafię na falę czerwonych to 10 a chce kupić same dodatki. Już lista zrobiona, ale na pewno coś z poza listy jeszcze się trafi w koszyku

A najśmieszniejsze jest to, że szykuję się jak do cioci na imieniny. Wypastowałam buty, zrobiłam makijaż nawet usta mocniej pomalowałam. Naszykowałam biżu i jak wariatka zastanawiam się co na siebie włożyć

Od jakiegoś czasu bardzo celebruje nawet te drobne wyjścia. Zawsze to jakaś okazja żeby zdjąć leginsy i bluzę. Nieraz żal patrzeć jak te moje wszystkie ciuchy i kosmetyki do makijażu się kurzą
Ostatnio mówię do męża "muszę sobie jakieś fajne kozaki kupić " a ten do mnie
"A gdzie Ty będziesz zimą chodzić jak z małym jesteś w domu? " normalnie myślałam że zabije :-P
__________________
21.09.2015 Będę mamą Czekamy na Tymonka
Mten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 12:58   #4791
Ewelina9033
Rozeznanie
 
Avatar Ewelina9033
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 655
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

pasuj z takiem 2 miesiecznym dzieciem isc na cmentarz? Czesto chodzimy na spacer kolo cmentrza a Szymek ma na dziadka na tym cmentarzu..wlasnie nie wiem czy wypada
__________________
http://barwne-stylizacje.blogspot.com/ Zapraszam


16.11.2008 Razem

13.06.2015 Żona

Tp 26.09.2015 Szymuś
Ewelina9033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:29   #4792
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Ewelina9033 Pokaż wiadomość
pasuj z takiem 2 miesiecznym dzieciem isc na cmentarz? Czesto chodzimy na spacer kolo cmentrza a Szymek ma na dziadka na tym cmentarzu..wlasnie nie wiem czy wypada
A co jest dziwnego w niemowlaku w wozku z na cmentarzu??

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

A moze to ze mna cos nie tak, ze dla mnie to normalne...? Mi by do glowy nie przyszlo, ze ''nie wypada''...
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:39   #4793
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Ja byłam dziś na spacerze na cmentarzu. Ja lubię tam spacerować bo jest cicho


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:47   #4794
Ewelina9033
Rozeznanie
 
Avatar Ewelina9033
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 655
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

nigdy nie zwraclam uwagi czy ktos z wozkam chodzi po cmentarzu bo mi błlo to nie potrzebne wiec nie wiem , różne są zabobony itd....
__________________
http://barwne-stylizacje.blogspot.com/ Zapraszam


16.11.2008 Razem

13.06.2015 Żona

Tp 26.09.2015 Szymuś
Ewelina9033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 13:47   #4795
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Ewelina9033 Pokaż wiadomość
pasuj z takiem 2 miesiecznym dzieciem isc na cmentarz? Czesto chodzimy na spacer kolo cmentrza a Szymek ma na dziadka na tym cmentarzu..wlasnie nie wiem czy wypada
A czemu nie? Może do klubu na parkiet to z wózkiem nie bardzo ale cmentarz?

Spacer dzisiaj zaliczony dość wcześnie bo Milena ma zły dzień albo skok. Nie chciała spać i ciągle płakała a na spacerze zawsze śpi . Mam nadzieje ze to jednorazowe.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 15:03   #4796
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Tego cymbałka co chciał bić bo jego panna miała much w nocie to jak bym ......... ale przemoc to nie rozwiązanie. Napluć w gębę i powiedzieć dziękujemy do widzenia Chamy bez szkoły !!!!!!

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Tz dał się uprosić i właśnie szykuję się do IKEI tylko musi wrócić z administracji bo cos z hydraulikiem załatwia w naszym m.

Ja do IKEI mam zaledwie 5 min autem jak się dobrze światła ułożą.Jak trafię na falę czerwonych to 10 a chce kupić same dodatki. Już lista zrobiona, ale na pewno coś z poza listy jeszcze się trafi w koszyku

A najśmieszniejsze jest to, że szykuję się jak do cioci na imieniny. Wypastowałam buty, zrobiłam makijaż nawet usta mocniej pomalowałam. Naszykowałam biżu i jak wariatka zastanawiam się co na siebie włożyć

Od jakiegoś czasu bardzo celebruje nawet te drobne wyjścia. Zawsze to jakaś okazja żeby zdjąć leginsy i bluzę. Nieraz żal patrzeć jak te moje wszystkie ciuchy i kosmetyki do makijażu się kurzą :
Mój Michał mnie wiecznie widzi w pizamie. Jak na bieganie ubrała dres i kurtkę to się zapytał czemu się tak stroje
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 15:22   #4797
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
A co jest dziwnego w niemowlaku w wozku z na cmentarzu??

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

A moze to ze mna cos nie tak, ze dla mnie to normalne...? Mi by do glowy nie przyszlo, ze ''nie wypada''...
Dla mnie też nie ma nic złego w spacerze po cmentarzu, oczywiście jak ktoś się czuje bezpiecznie.

Co do strojenia się to ja codziennie staram się ładnie ubrać, nie przesadzam z nie wiadomo czym ale nie chodzę w dresie ani w piżamie. Jakoś bym się chyba źle czuła.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 15:36   #4798
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

A ja co nie założę to się czuje nieatrakcyjnie. Nie mam fajnych wygodnych płaskich butów na teraz więc śmigam w sneakersach albo martensach. A w koturnach mi niewygodnie przy dziecku. I ciągle w kilku tych samych ciuchach w których mi wygodnie karmić. Mam ochotę wymienić całą garderobę

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 16:20   #4799
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Tego cymbałka co chciał bić bo jego panna miała much w nocie to jak bym ......... ale przemoc to nie rozwiązanie. Napluć w gębę i powiedzieć dziękujemy do widzenia Chamy bez szkoły !!!!!!

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Tz dał się uprosić i właśnie szykuję się do IKEI tylko musi wrócić z administracji bo cos z hydraulikiem załatwia w naszym m.

Ja do IKEI mam zaledwie 5 min autem jak się dobrze światła ułożą.Jak trafię na falę czerwonych to 10 a chce kupić same dodatki. Już lista zrobiona, ale na pewno coś z poza listy jeszcze się trafi w koszyku

A najśmieszniejsze jest to, że szykuję się jak do cioci na imieniny. Wypastowałam buty, zrobiłam makijaż nawet usta mocniej pomalowałam. Naszykowałam biżu i jak wariatka zastanawiam się co na siebie włożyć

Od jakiegoś czasu bardzo celebruje nawet te drobne wyjścia. Zawsze to jakaś okazja żeby zdjąć leginsy i bluzę. Nieraz żal patrzeć jak te moje wszystkie ciuchy i kosmetyki do makijażu się kurzą :
Udanych zakupów! Ja też teraz jak mam tylko okazję to staram się pomalować bo na co dzień brak czasu.
Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
Ostatnio mówię do męża "muszę sobie jakieś fajne kozaki kupić " a ten do mnie
"A gdzie Ty będziesz zimą chodzić jak z małym jesteś w domu? " normalnie myślałam że zabije :-P
Hehe jakbym swojego słyszała.
Ja kupiłam sobie kurtkę
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
A ja co nie założę to się czuje nieatrakcyjnie. Nie mam fajnych wygodnych płaskich butów na teraz więc śmigam w sneakersach albo martensach. A w koturnach mi niewygodnie przy dziecku. I ciągle w kilku tych samych ciuchach w których mi wygodnie karmić. Mam ochotę wymienić całą garderobę

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Ostatnio w koturn ach byłam na chrzcinach Małego i pod koniec juz ledwo stałam. Nogi odzwyczaily się od obcasów.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 16:28   #4800
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część I

Ja chodze ubrana jak ostatni lump. Serio.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-10 23:30:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.