Drogerie Polskie - cz. I - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-12, 13:20   #1
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157

Drogerie Polskie - cz. I


Witam w wątku sieci Drogerie Polskie

Link do strony internetowej > http://www.drogeriepolskie.pl/

Link do aktualnej gazetki > http://www.drogeriepolskie.pl/czytaj...azetka-dp.html

W załączniku gazetka ważna w dniach 03.12.2015-09.01.2016 z ofertą dostępną w wybranych sklepach m.in. w nowo otwartym w Katowicach na ul. 3 Maja 11.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DP 1.jpg (162,8 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DP 2.jpg (158,2 KB, 59 załadowań)

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-13 o 02:17 Powód: Przywrócenie załączników.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 20:56   #2
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Nie znam takiej drogerii
ceny dość przystępne, ale nie kojarze jej w Krakowie.
Tylko tyle tych drogerii czy potrzebna jest kolejna?
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 11:55   #3
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Nie znam takiej drogerii
ceny dość przystępne, ale nie kojarze jej w Krakowie.
Tylko tyle tych drogerii czy potrzebna jest kolejna?
Nie znam innej drogerii,w której byłyby wszystkie rosyjskie kosmetyki,mydła Najel,cała szafa Makeup Revolution,Eosy,pędzle Hakuro i wszystkie rodzaje Kallosów Więc tak,jest jak najbardziej potrzebna,jak tam weszłam to czułam się jak mały Murzynek,który pierwszy raz widzi śnieg

Kupiłam tylko Kallosa Blueberry i maskę witaminową do twarzy Bania Agafii.W poniedziałek wybieram się po kolejne dwa Kallosy-Aloe i Keratin.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 12:48   #4
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Kupiłam tylko Kallosa Blueberry i maskę witaminową do twarzy Bania Agafii.W poniedziałek wybieram się po kolejne dwa Kallosy-Aloe i Keratin.
Na rosyjskich się nie znam, ale Kallosy zamawiam hurtowo z eglamour albo perfumy-perfumeria jak jest paczkomat za 1zł
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 13:42   #5
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Nie znam takiej drogerii
ceny dość przystępne, ale nie kojarze jej w Krakowie.
Tylko tyle tych drogerii czy potrzebna jest kolejna?
Ja samą drogerię znam od dawna bo była już w Kato w Skarbku, tylko że wtedy to były tam też zabawki, art. papiernicze, gospodarcze i z kosmetyków nic takiego szczególnego. Może nie kojarzysz bo działają jak małe prywatne drogerie.

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Nie znam innej drogerii,w której byłyby wszystkie rosyjskie kosmetyki,mydła Najel,cała szafa Makeup Revolution,Eosy,pędzle Hakuro i wszystkie rodzaje Kallosów Więc tak,jest jak najbardziej potrzebna,jak tam weszłam to czułam się jak mały Murzynek,który pierwszy raz widzi śnieg

Kupiłam tylko Kallosa Blueberry i maskę witaminową do twarzy Bania Agafii.W poniedziałek wybieram się po kolejne dwa Kallosy-Aloe i Keratin.
Też byłam mile zaskoczona, od razu poszłam testować czekoladowe paletki bo były testery wyłożone Ceny mają fajne Akurat wszystko mam jak na złość Który Kallos najlepszy będzie do rozjaśnionych blond włosów, które lubią się kręcić pod wpływem wilgoci?

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2015-12-13 o 13:47
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 13:43   #6
ZacpanaRapem
Zakorzenienie
 
Avatar ZacpanaRapem
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wielkoPolska.`
Wiadomości: 3 059
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

szczerze powiedziawszy pierwsze słyszę o takiej drogerii, ale weszłam na ich stronę i widzę, że jest w moim mieście jutro muszę obadać
__________________
kierowca od 26.03.2015r.







ZacpanaRapem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 14:44   #7
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Na rosyjskich się nie znam, ale Kallosy zamawiam hurtowo z eglamour albo perfumy-perfumeria jak jest paczkomat za 1zł
Ja mam z Natura Siberica maskę i nie dość że obłędnie pachnie to świetnie działa na włosy, kupiłam ją w małej mydlarni którą niestety zamknęli, także przyjrzę się innym kosmetykom.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-13, 20:05   #8
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Na rosyjskich się nie znam, ale Kallosy zamawiam hurtowo z eglamour albo perfumy-perfumeria jak jest paczkomat za 1zł
Ja też zawsze zamawiam,to oczywiste,ale właśnie cieszę się,że nie muszę już tego robić.Kłopotliwe jest dla mnie zamawianie,bo nie mam konta w banku i zawsze muszę kogoś prosić o przelew,czekać na przesyłkę.
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Też byłam mile zaskoczona, od razu poszłam testować czekoladowe paletki bo były testery wyłożone Ceny mają fajne Akurat wszystko mam jak na złość Który Kallos najlepszy będzie do rozjaśnionych blond włosów, które lubią się kręcić pod wpływem wilgoci?
Rozjaśnione włosy pewnie są zniszczone i z ubytkami,sama takie mam-to znaczy,teraz pofarbowałam je już na swój naturalny,czarny kolor,ale ich faktura nadal jest po rozjaśniaczu.Na moje włosy najlepiej działa Kallos Protox(proteinowy) i Blueberry(emolientowy,z świetnym olejem awokado),z całego serca polecam Miałam również Banana i Omegę,ale nie robią szału,zwłaszcza banan nie zrobił mi nic z włosami dobrego.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 05:44   #9
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

U mnie w zeszłym roku chyba była jedna - wtedy dopiero się dowiedziałam, ze istnieje taka sieć
Istniała b.krótko z prostego względu - na rynku malutkiego miasteczka, w odstępie ok 50 m otwarli 3 drogerie.. Laboo, Jasmine i własnie te DP.. pierwsze splajtowały drogerie
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 10:49   #10
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja samą drogerię znam od dawna bo była już w Kato w Skarbku, tylko że wtedy to były tam też zabawki, art. papiernicze, gospodarcze i z kosmetyków nic takiego szczególnego. Może nie kojarzysz bo działają jak małe prywatne drogerie.
Mieli najfajniejszy dział papierniczy, zawsze kupowałam tam opakowania na prezenty, bo tanie jak barszcz i ładne były
Z kosmetyków były marki mało dostępne w sieciówkach- np. Celia, Joko.

Dziewczyny, widzę w gazetce Semilac. Czy któraś z Was była w Katowicach i potwierdzi? Czy mają może wzorniki z kolorami lakierów? Wybieram się w tygodniu, ale może ktoś już wie
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 12:22   #11
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Rozjaśnione włosy pewnie są zniszczone i z ubytkami,sama takie mam-to znaczy,teraz pofarbowałam je już na swój naturalny,czarny kolor,ale ich faktura nadal jest po rozjaśniaczu.Na moje włosy najlepiej działa Kallos Protox(proteinowy) i Blueberry(emolientowy,z świetnym olejem awokado),z całego serca polecam Miałam również Banana i Omegę,ale nie robią szału,zwłaszcza banan nie zrobił mi nic z włosami dobrego.
To zastanowię się nad tą Blueberry i najwyżej będę jak odżywkę stosować, żeby wykończyć ten litrowy słój.

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
U mnie w zeszłym roku chyba była jedna - wtedy dopiero się dowiedziałam, ze istnieje taka sieć
Istniała b.krótko z prostego względu - na rynku malutkiego miasteczka, w odstępie ok 50 m otwarli 3 drogerie.. Laboo, Jasmine i własnie te DP.. pierwsze splajtowały drogerie
No tak konkurencja jest ogromna, więc dana sieć musi mieć coś czego nie ma inna i co przyciągnie klientów.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Mieli najfajniejszy dział papierniczy, zawsze kupowałam tam opakowania na prezenty, bo tanie jak barszcz i ładne były
Z kosmetyków były marki mało dostępne w sieciówkach- np. Celia, Joko.

Dziewczyny, widzę w gazetce Semilac. Czy któraś z Was była w Katowicach i potwierdzi? Czy mają może wzorniki z kolorami lakierów? Wybieram się w tygodniu, ale może ktoś już wie
A tak były, ja znowu kupowałam tam kartki okolicznościowe bo tanie w księgarniach to jakieś chore ceny mają na takie rzeczy :/ Zaszłam tam niedawno i znowu otwarli coś podobnego w tym miejscu. Celie, Delie itp. można kupić w Outlecie kosmetycznym na 3 Maja, który niedawno otwarli i jest prawie na przeciwko z DP

Lakiery są jak najbardziej, ale wzornika nie kojarzę Opakowanie ma chyba nalepkę z kolorem i numerkiem czy tam nazwą. Fajnie że są ale nie widziałam reszty sprzętu do nich :P

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2015-12-14 o 12:24
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 15:01   #12
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Lakiery są jak najbardziej, ale wzornika nie kojarzę Opakowanie ma chyba nalepkę z kolorem i numerkiem czy tam nazwą. Fajnie że są ale nie widziałam reszty sprzętu do nich :P
To pojutrze poszukam i napiszę dla potomnych Ale się cieszę, choć mój portfel pewnie nie
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 13:31   #13
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
To pojutrze poszukam i napiszę dla potomnych Ale się cieszę, choć mój portfel pewnie nie
Byłam wczoraj i nie widziałam wzornika. Sporo rzeczy już się rozeszło np. z pędzli Hakuro ostatnie sztuki, Kallosa Blueberry nie było i chyba odpuszczę Ale Eosków dużo Jak były promocje w R. to kupiłam takie jajeczko bananowe z Body Club ale ma gorzkawy posmak i potem w ustach czuć taka chemię :/ Mam jeszcze Revo arbuzowe, no ale jeszcze ten Eos za mną chodzi Nie wiem jaki smak najlepszy a zmieniam zdanie co 5 sek
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 13:39   #14
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Witam
Świetnie, że teraz na miejscu będą te mniej dostępne marki.
Wybieram się dziś po jagodowego Kallosa

Polecacie coś szczególnego z rosyjskich kosmetyków dostępnych w DP?

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj i nie widziałam wzornika. Sporo rzeczy już się rozeszło np. z pędzli Hakuro ostatnie sztuki, Kallosa Blueberry nie było i chyba odpuszczę Ale Eosków dużo Jak były promocje w R. to kupiłam takie jajeczko bananowe z Body Club ale ma gorzkawy posmak i potem w ustach czuć taka chemię :/ Mam jeszcze Revo arbuzowe, no ale jeszcze ten Eos za mną chodzi Nie wiem jaki smak najlepszy a zmieniam zdanie co 5 sek
Nie ma Kallosa? Może jeszcze dołożą...
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 15:00   #15
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Witam
Świetnie, że teraz na miejscu będą te mniej dostępne marki.
Wybieram się dziś po jagodowego Kallosa

Polecacie coś szczególnego z rosyjskich kosmetyków dostępnych w DP?

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------


Nie ma Kallosa? Może jeszcze dołożą...
No nie było, gazetka jest aż do 09.01 myślę, że to tego czasu będą mieli dostawę.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 16:21   #16
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Byłam dzisiaj- masakra Ludzi mnóstwo. Faktycznie nie mają wzornika z lakierami Semilac. Kolorów dość mało- niepełny wybór. Najgorsze, że wszyscy odkręcają te lakiery, żeby zobaczyć kolor na żywo, testerów brak, więc można potem kupić taką zgęstniałą hybrydę Kolorów, które mnie interesują nie było, ale po tym co zobaczyłam nie kupię Semilaca w DP
Fajna promocja na duże Kallosy- 8,99. Myślałam nad kawiorową lub algową, ale kolejka mnie zniechęciła.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 17:49   #17
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj- masakra Ludzi mnóstwo. Faktycznie nie mają wzornika z lakierami Semilac. Kolorów dość mało- niepełny wybór. Najgorsze, że wszyscy odkręcają te lakiery, żeby zobaczyć kolor na żywo, testerów brak, więc można potem kupić taką zgęstniałą hybrydę Kolorów, które mnie interesują nie było, ale po tym co zobaczyłam nie kupię Semilaca w DP
Fajna promocja na duże Kallosy- 8,99. Myślałam nad kawiorową lub algową, ale kolejka mnie zniechęciła.
A ja myślałam, że mają sporo Nie wiem czy wszyscy ludzie wiedzą, że to są lakiery hybrydowe do utwardzania pod lampą Tak patrze na stronę Semilac, że mają też klasyczne lakiery w kolorze tych hybrydowych. O jakby te sprowadzili to ja chętnie przygarnę z jeden.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2015-12-16 o 17:51
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 18:07   #18
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Jestem w szoku, pierwsze widzę taką sieć, ceny jak w sklepach online, no i asortyment - MUR Hakuro Okazuje się, że mam 3 takie drogerie w sąsiedniej miejscowości
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 20:20   #19
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez camelia111 Pokaż wiadomość
Jestem w szoku, pierwsze widzę taką sieć, ceny jak w sklepach online, no i asortyment - MUR Hakuro Okazuje się, że mam 3 takie drogerie w sąsiedniej miejscowości
Mówiąc o 3 innych masz na myśli również DP, czy coś innego ?
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 20:27   #20
ZacpanaRapem
Zakorzenienie
 
Avatar ZacpanaRapem
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wielkoPolska.`
Wiadomości: 3 059
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez camelia111 Pokaż wiadomość
Jestem w szoku, pierwsze widzę taką sieć, ceny jak w sklepach online, no i asortyment - MUR Hakuro Okazuje się, że mam 3 takie drogerie w sąsiedniej miejscowości
tylko niestety nie w każdej DP uświadczysz MUR.. u mnie byłam i lipa, nie ma nic.. na ich profilu na facebooku masz spis w jakich drogeriach jest asortyment MUR
__________________
kierowca od 26.03.2015r.







ZacpanaRapem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 20:59   #21
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
No nie było, gazetka jest aż do 09.01 myślę, że to tego czasu będą mieli dostawę.
Pewnie tak, nie tracę nadziei

Byłam dziś w DP i kupiłam rosyjskie glinki - białą i błękitną. Akurat trafiłam na dostawę.
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:04   #22
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Mówiąc o 3 innych masz na myśli również DP, czy coś innego ?
Mam na myśli DP, a mieścina to Oława

Cytat:
Napisane przez ZacpanaRapem Pokaż wiadomość
tylko niestety nie w każdej DP uświadczysz MUR.. u mnie byłam i lipa, nie ma nic.. na ich profilu na facebooku masz spis w jakich drogeriach jest asortyment MUR
Dzięki za radę, okazuje się że z trzech robi się jedna, Dobre i to
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 10:40   #23
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość

No tak konkurencja jest ogromna, więc dana sieć musi mieć coś czego nie ma inna i co przyciągnie klientów.

Jeśli jest to faktycznie polska sieć, to ma coś czego nie mają inne- są to polskie drogerie, a nie niemieckie, portugalskie czy inne... Jakby nie patrzeć, jest to rzecz istotna dla coraz większej grupy ludzi Szkoda że w Pomorskim nie ma ani jednej...

Gdyby była to polska sieć, rzuciłabym w diabły rossmany, hebe i inne takie...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 11:50   #24
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Jeśli jest to faktycznie polska sieć, to ma coś czego nie mają inne- są to polskie drogerie, a nie niemieckie, portugalskie czy inne... Jakby nie patrzeć, jest to rzecz istotna dla coraz większej grupy ludzi Szkoda że w Pomorskim nie ma ani jednej...

Gdyby była to polska sieć, rzuciłabym w diabły rossmany, hebe i inne takie...
Z tego co wiem to polska i jak ktoś prowadzi prywatną drogerię to może się zrzeszyć w tej sieci. Dobrze, żeby takie drogerie były na rynku, bo i podejście do klienta inne i w asortymencie też więcej polskich kosmetyków, albo nie spotykanych gdzie indziej.

Edit.
Dołożyli pędzli Hakuro, widziałam też pędzelki Makeup Revolution te całe czarne i te nowe w zestawach oraz to jajeczko do czyszczenia pędzli, no i też gąbki ala Beauty Blender, ale są w innym miejscu na sklepie.

Z MUR mam skośny E104, był tani a jakość jest bardzo dobra, lakierowany trzonek dobrze osadzony, złote napisy które są wtłoczone więc się na razie nic nie starło. Nakładam nim pomadę z Inglota do brwi. Mam jeszcze jeden z tych najnowszych całych metalowych, najmniejszy do cieni. Tu już MUR dało wysoką ceną, ale powiem szczersze jest świetny. Obecnie mój ulubiony pędzelek do rozcierania granic cieni bo ma miękkie włosie, które nic nie drapie i jest odpowiednio długie, że nie trzeba wkładać w to wielkiej siły.

Skusiłam się jednak na EOSa Vanilla Mint

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2015-12-19 o 12:06
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 19:08   #25
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Czy znajdę tam:

- szafę Catrice?
-maseczkę drożdżową Babuszki Agafii? (po ile?)
- bananową maskę Kalossa? (czy jagodowa lepsza?)
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 20:29   #26
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Czy znajdę tam:

- szafę Catrice?
-maseczkę drożdżową Babuszki Agafii? (po ile?)
- bananową maskę Kalossa? (czy jagodowa lepsza?)
To ja dorzucę jeszcze jedno pytanie: Jak cenowo wyglądają Hakuro, taniej niż np. na Minty?
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 10:52   #27
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Czy znajdę tam:

- szafę Catrice?
-maseczkę drożdżową Babuszki Agafii? (po ile?)
- bananową maskę Kalossa? (czy jagodowa lepsza?)
Szafa Catrice jest,maseczki drożdżowej nie widziałam,tylko jajeczną,Kallosy są absolutnie wszystkie Jagodowa dla mnie jest hitem,a banana zużyłam do golenia nóg,bo totalnie mi nie podchodził.

Nie przyglądałam się po ile są Hakuro,więc nie mam pojęcia.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 09:08   #28
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Nie znam innej drogerii,w której byłyby wszystkie rosyjskie kosmetyki,mydła Najel,cała szafa Makeup Revolution,Eosy,pędzle Hakuro i wszystkie rodzaje Kallosów Więc tak,jest jak najbardziej potrzebna,jak tam weszłam to czułam się jak mały Murzynek,który pierwszy raz widzi śnieg

Kupiłam tylko Kallosa Blueberry i maskę witaminową do twarzy Bania Agafii.W poniedziałek wybieram się po kolejne dwa Kallosy-Aloe i Keratin.
Jak zobaczyłam przypadkiem że otwarli w K-ce na 3 Maja to od razu weszłam i dostałam oczopląsu Normalnie chciałam mieć wszystko

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Mieli najfajniejszy dział papierniczy, zawsze kupowałam tam opakowania na prezenty, bo tanie jak barszcz i ładne były
Z kosmetyków były marki mało dostępne w sieciówkach- np. Celia, Joko.

Dziewczyny, widzę w gazetce Semilac. Czy któraś z Was była w Katowicach i potwierdzi? Czy mają może wzorniki z kolorami lakierów? Wybieram się w tygodniu, ale może ktoś już wie
Są są ale kolory wydaje mi się że takie, których nikt nie kupuje w ogóle.. jakieś takie brzydkie.... bez sensu że leżą tak sobie i pewnie nikt nie wie do czego to i pewnie dlatego odkręcają... Pytałam o nowe kolory i powiedzieli mi że do końca miesiąca mają być już wszystkie kolory... Najlepiej byłoby się załapać prosto na dostawę.. wtedy pewność że nikt przy tym nie grzebał...
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 12:47   #29
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Link do nowej gazetki http://www.drogeriepolskie.pl/czytaj...owym-roku.html


Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Są są ale kolory wydaje mi się że takie, których nikt nie kupuje w ogóle.. jakieś takie brzydkie.... bez sensu że leżą tak sobie i pewnie nikt nie wie do czego to i pewnie dlatego odkręcają... Pytałam o nowe kolory i powiedzieli mi że do końca miesiąca mają być już wszystkie kolory... Najlepiej byłoby się załapać prosto na dostawę.. wtedy pewność że nikt przy tym nie grzebał...
Obok jeszcze dostawili te hybrydowe z Pierre Rene i nawet lampa jedna stała na półce.

Eosy są nadal w cenie ok 18 zł, nie ma ich tak dużo jak na początku ale widziałam, że dodali blackberry nectar, którego wcześniej nie było.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 12:11   #30
julkazelka
Raczkowanie
 
Avatar julkazelka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 35
Unhappy Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

wszystko fajnie ale ....
1. puma jum zakupiona w drogeriach polskich trzyma jak mgiełka czyli wcale
2. podkład revlon zupełnie jak nie ten!!! zero krycia, inna pigmentacja!
o co chodzi??? czy to sklep o odrzutami jak one pound w UK???
julkazelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-09 16:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.