Wrześniowe mamusie 2015 - część II - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-15, 09:56   #331
mirabelka8008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 72
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

[QUOTE=Danaeee84;53805200]Szymek ma 14 tygodni. I u mnie pediatra bardzo niezadowolona... Twoja Milenka przytyła więcej niż Szymek. Chyba tylko ja mam takie chucherko

Ja nie wiem, u mnie Ania w 13 tyg. 5200 urodzeniowa 3400 a najniższa 3080 i i ja i pediatra zadowolone. To przybrała 2120 od początku. Nie wazę jej często bo bym wpadła może w schzę. Widać po niej ze rośnie i nie jest wychudzona przy urodzenii mierzyła 57 cm, teraz nie wiem.
mirabelka8008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 09:58   #332
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

My jutro szczepienie. Czy jesli przy pierwszym szczepieniu nie bylo pozniej ani goraczki ani marudzenia ani nic to znaczy, ze teraz bedzie tak samo czy moze byc inaczej?
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 10:18   #333
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Czy wasze dzieci pocą się pod kocami z minky?????
niestety bardzo, ale tak jak Agu przykrywam bawełnianą stroną

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Ja naprawde nie wiem czy to ja jestem przewrazliwiona czy ludzie nie maja wyobrazni? Kolezanka mowi do mnie ze wpadnie jutro na kawe bo jej roczny syn ma wirusa, chory lezy, biegunke ma i jutro maz sie nim zajmie, a ona se do mnie przyjdzie.... czaicie to?? :/:/
o matulu !!!!! nieźle, zastanawiam się jaką matką jest ona sama skoro wyobraźni zero. A swoją drogą możesz się cieszyć, że była szczera. Inna może cichaczem by Ci wirusa do domu przemyciła
Virves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 10:27   #334
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
To chyba na ten wiek jest ok?







My mamy od urodzeniowej 2,1, a od najniższej 2,4.

Dziewczyny, która zaczyna wprowadzać pokarmy po 17 tygodniu? Bo u nas wypada w święta i zastanawiam się czy w związku z tym małym przybieraniem nie zacząć.

Rozszerzanie diety akurat niespecjalnie przyspieszy przybieranie, wiec radzilabym sie nie nastawiac

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam w szpitalu. Tam lekarz mówił, że przybiera owszem słabo, ale regularnie i nie powinnam się tym martwić.







Ciągle przy 3. centylu oscyluje. A po urodzeniu ważył 3690, najniższa 3340.

Jesli caly czas idzie tym samym kanalem, to nie ma problemu. Na jakiej siatce sprawdzasz? Dla dzieci kp? Ty tez jestes drobna, wiec moze bedzie tez drobny? Wyniki ma dobre poza tym?
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 10:38   #335
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
No to probuj a noz Ewce tez sie spodoba zimowa aura

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Wczoraj narzekalam ze moj ciagiem nie przespi wiecej niz 5.5h a dzis w nocy przespal po kapieli 7h15m aaa chyba jakis cud nad Wisłą

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ja tez wczoraj narzekałam i obudziła się jak zawsze, ale chwile pojadla i zasnela! Ale żeby nie było kolorowo to obudziła się najpierw o 1.30, nakarmilam i odlozylam.
Ale potem o 4.30 zaczęła sobie rozmówki i krzyki urządzać, uspokoiła się dopiero jak ja wzięłam do siebie do łóżka.




Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Ale wprowadzanie posiłków wcale nie pomoże w przebieraniu, a wręcz może pogorszyć sprawę, jedzenie jest o wiele mniej kaloryczne niż mleko i jest gorzej przyswajalne, dzieci które zaczynają jeść stałe posiłki rezygnują na ich rzecz z mleka i chudną... dodam jeszcze ze oficjalne zalecenie WHO to wyłączne karmienie piersią do 6 miesiąca życia.
O zaleceniach wiem, ale moja dostaje 2 razy dziennie butelke... I myślałam, że może jedna butelkę zastąpiłabym posiłkiem. Ale jak piszecie, że tak to wygląda to dam sobie jeszcze spokój.
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 10:42   #336
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

odebrałam dziś skierowanie na to USG bioderek. Dobrze że poszłam sama bo na spokojnie porozmawiałam o szczepieniach i o tym zeby nie robić usg tam gdzie małego zapisałam bo ponoć lecą taśmowo i prawie zawsze piszą ze jest ok.

A tak w ogóle mam oczy na zapałki spałam łącznie może z 1,5 g bo rano byliśmy umówieni z facetem od mebli.

małemu chyba skok przeszedł. rano o 7:30 niedobra matka nie dość że go obudziła to jeszcze smarowała buzię kremem ( czego nie znosi) i wyniosła z ciepełka na ten ziąb. Na miejscu za to pana od mebli przywitał głośnym śmiechem i grzecznie czekał jak mama skończy i go nakarmi

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

ach i jeszcze co Wam powiem, wczoraj znowu myślałam że padne. Mały śpi sobie na mnie aż tu nagle patrzę, a ciemiączko mu chodzi góra dół. Pierwszy raz to widziałam. Oczywiście wujek google odpowiednio mnie nastraszył, a tz stwierdził że jak tak dalej pójdzie to wpadne w jakąś paranoje i trzeba bedzie mnie zamknąć
Virves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 11:31   #337
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Od czego? Bo jej obecnie jest potrzebny specjalista ds. Kulturystyki i silnych miesni do noszenia jej. Nikt wiecej

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Nie no ale tak serio to uwazam, ze ten magiczny 3 mc na ktory czekalam sie sprawdzil. W dzien dziecko jak kazde inne. Zabawa. Smiech. Zero placzu. Jak zmeczona to trze oczka. Wtedy cycus i drzemka na mnie. Ale z tego co pisaly dziewczyny sa tu ananasy ktore spia tylko na kims wiec Ewa juz nie jest ufolitą u kogos jest ok. Wesola. Pobawi sie. Byleby nie bylo halasow i miliona ludzi ktorzy do niej podchodza i aaaa ti ti ti a daj ciocia chce potrzymac. I tak 15 ciociek tarmosi na zmiane i zdziwione ze dzidzia placze pozostala awersja do wozka i fotelika. Chociaz z fotelikiem zdarzaja sie epizody 1 na 1000000 ze jest ok gdy obok siedze i pajacuje. Noce przesypia tylko usypianie jsst uciazliwe bo dziala tylko noszenie

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

A tymczasem ogladam m jak milosc bez dziweku ale z napisami dla gluchoniemych na telegazecie hell yea!
Moja śpi na mnie w dzien. Właśnie teraz ma drzemkę. I nic nie poradzidz jak odlozysz to oczy jak 5 złoty. A w nocy szybko zasypia ale z nami w łóżku. Do łóżeczka nie ma szans jej odlozyc. Peszek.






Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Ok... a wiec nie jestem gorsza od TZ. Mala zasnela za drugim odlozeniem o 20.30. Nawet tv mam wlaczone oczywiscie bez dzwieku herbatke wypilam. Czekoladke zjadlam. Mleko sciagnelam... aaa to male spi!

Juz sie chyba poloze i obejrze na playerze w telefoniczku jutrzejsza singielke. Przez to ze opoznili pore leca 4 odc w tyg a nie 5. Lipa :P

Co do prezentow ja nie mam tylko pod choinke dla moich rodzicow. Tzn pomysl mam ale trzeba jechac do ikei i kupic. A to dla odwaznych. Wysle tam TZ. Jak Ewa ma stracic ktoregos z rodzicow to lepiej zeby to ojciec zostal stratowany. Moja przewaga jest to, ze mam cyc No i nie mam nic na urodziny TZ a ma 19 grudnia. Ciezko sie gdzies wyrwac i cos kupic. On sie nie interesuje niczym specjalnie. W dodatku dziwadlo. Ubrania musi kupic sam nawet zwykly tshirt. Bo to pedalski. To dla ☠☠☠☠. To dla ciot. A to za gleboki dekolt. A to za obcisla. A iiiidz pan w chooooy!
W dodatku ladowarka indukcyjna ktora mu zamowilam pod choinke w zeszla niedziele jeszcze nie dotarla. Dokladniej to zamawial ja moj brat. No ale dostal nr przesylki i patrzac na lokalizacje jutro powinna byc. Mam nadzieje.
Nie wiem po co zmieniali ta singielke. Tamta godzina mi odpowiadala no i jeszcze ucieli jeden odcinek. a






Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
U nas opłatek dostaje się od organisty, chodzi po domach. Większość daje mu kasę.
A ksiądz ma taki duży zeszyt i chodzi z teczką, tam tabelka imię nazwisko adres kwota

A wydaje mi się, że to nie kwestia fotelika, a jazdy po prostu. Ilu tam pijanych kierowców a ilu u nas?



Niesprawiedliwe... Zazdroszczę!



Ja nie widzę... Ale znam konstrukcję z koców, poduszek i foteli

A tak z czystej ciekawości to czemu?



Mnie nie przekonuje dobry samochód i słaby fotelik. Dobry samochód mam ale mnie na niego nie stać, wart jest 10 tys więcej niż za niego daliśmy



Oo a ja mam sentyment.

W OGÓLE TO JAK KTÓRAŚ Z WAS MA LUB WIDZIAŁA MIĘTOWE BODY Z PEPCO Z BIAŁYM NAPISEM CÓRECZKA TATUSIA to ja chętnie kupię nawet używane.



Wiem, że to trudne ale jak będziesz za każdym razem tak myślała, to za każdym razem może tak być, trzeba mieć nadzieję!
I mówię to ja, spec od nadziei w przypadkach beznadziejnych haha



Zazdroszczę! U nas Wiki to chudsza kopia małego tż, usta i chyba nos ma moje tylko.



A nie możesz się jakoś wbić np po ostatnim pacjencie któregoś dnia na chwilę?



Gratuluję

A co to za pampersy z paskiem? Kokor zmieniają czy jak?

Za rok to dopiero będziesz robić 2x dłużej

A jakbyś wyszła z inicjatywą i z nim otwarcie pogadała? Że chcesz się poczuć kobietą a nie tylko matką itp, nic by to nie dało? Albo jakbyś mu zabraniała się tak klepać itp ale żeby wiedział dlaczego?
Ja bym Ci poleciła tabletki, ale one wzmacniają plemniki a Wy nie chcecie drugiego dziecka Ale mój tż je bierze i jest zabawnie
Aa i serio też mam tż, który za sen oddałby prawie wszystko. Naprawdę. Jak mu powiem, żeby sie zdrzemną to najlepszy prezent parę chwil i śpi. 7godz snu to dla niego za mało. Ale wychodzi na to, że mój tż to erotoman haha



Ja miałam cudny plan przekłuć na komunię, sama tak miałam ale bardzo chciałam mieć. Oczywiście jakby córka też bardzo chciała.

Ja dawno nie jechałam bez męża, ale na szczęście jeżdżę coraz częściej. Tylko po mieście nie lubię.

Rano? Serio to robicie od razu po wstaniu np??

Ee wcale tak nie jest. A synuś mamusi? mój tż najbardziej przejmuje się mamą, mimo że nie jeździ najczęściej to tylko on się z nią najbardziej liczy. Natomiast ja mam ze swoją ciągle na pieńku.

U nas w zachrystii jest kościelny z żoną i wcale nie wychodzą na karmienie

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Ja chce malej uszy przebic na chrzciny bedzie miala 7 msc.






Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
odebrałam dziś skierowanie na to USG bioderek. Dobrze że poszłam sama bo na spokojnie porozmawiałam o szczepieniach i o tym zeby nie robić usg tam gdzie małego zapisałam bo ponoć lecą taśmowo i prawie zawsze piszą ze jest ok.

A tak w ogóle mam oczy na zapałki spałam łącznie może z 1,5 g bo rano byliśmy umówieni z facetem od mebli.

małemu chyba skok przeszedł. rano o 7:30 niedobra matka nie dość że go obudziła to jeszcze smarowała buzię kremem ( czego nie znosi) i wyniosła z ciepełka na ten ziąb. Na miejscu za to pana od mebli przywitał głośnym śmiechem i grzecznie czekał jak mama skończy i go nakarmi

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

ach i jeszcze co Wam powiem, wczoraj znowu myślałam że padne. Mały śpi sobie na mnie aż tu nagle patrzę, a ciemiączko mu chodzi góra dół. Pierwszy raz to widziałam. Oczywiście wujek google odpowiednio mnie nastraszył, a tz stwierdził że jak tak dalej pójdzie to wpadne w jakąś paranoje i trzeba bedzie mnie zamknąć
Aaa szok. Chyba bym sie przekrecila. Moja ma bujną czupryne wiec ani razu nie widzialam ciemiaczka a jak by mi zaczelo podkakuwac to bym byla chyba blada sina zielona. Nie czutaj wuja google. Podobno moze ciemiaczko delikatnie pulsowac.
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 12:16   #338
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
odebrałam dziś skierowanie na to USG bioderek. Dobrze że poszłam sama bo na spokojnie porozmawiałam o szczepieniach i o tym zeby nie robić usg tam gdzie małego zapisałam bo ponoć lecą taśmowo i prawie zawsze piszą ze jest ok.

A tak w ogóle mam oczy na zapałki spałam łącznie może z 1,5 g bo rano byliśmy umówieni z facetem od mebli.

małemu chyba skok przeszedł. rano o 7:30 niedobra matka nie dość że go obudziła to jeszcze smarowała buzię kremem ( czego nie znosi) i wyniosła z ciepełka na ten ziąb. Na miejscu za to pana od mebli przywitał głośnym śmiechem i grzecznie czekał jak mama skończy i go nakarmi

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

ach i jeszcze co Wam powiem, wczoraj znowu myślałam że padne. Mały śpi sobie na mnie aż tu nagle patrzę, a ciemiączko mu chodzi góra dół. Pierwszy raz to widziałam. Oczywiście wujek google odpowiednio mnie nastraszył, a tz stwierdził że jak tak dalej pójdzie to wpadne w jakąś paranoje i trzeba bedzie mnie zamknąć
Jak mój był malutki tez zauważyłam że to ciemiaczko mu chodzi biegnę szybko do męża w panice co się z nim dzieje. Na szczęście mój mąż zawsze do wszytskiego podchodzi bardziej na zimno i uspokoił mnie. Mówi ze jestesmy ogólnie oboje przewrazliwieni.. ale co zrobić matka panikara.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 12:22   #339
Ewelina9033
Rozeznanie
 
Avatar Ewelina9033
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 655
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

co kupujece swojej tesciowej pod choinke?
__________________
http://barwne-stylizacje.blogspot.com/ Zapraszam


16.11.2008 Razem

13.06.2015 Żona

Tp 26.09.2015 Szymuś
Ewelina9033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 12:27   #340
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Ewelina9033 Pokaż wiadomość
co kupujece swojej tesciowej pod choinke?
Ja chyba tradycyjnie kosmetyki
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 12:32   #341
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Ewelina- moja dostanie czajniczek z podgrzewaczem pasujący do filiżanek które ma i zestaw herbat.

My po drugiej kontroli bioder (ja miałam duża dysplazje jako dziecko wiec ortopeda zarządził druga konsultacje). Wszystko gra więc następna po 6mż. Ufffff


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 12:39   #342
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
To chyba na ten wiek jest ok?







My mamy od urodzeniowej 2,1, a od najniższej 2,4.

Dziewczyny, która zaczyna wprowadzać pokarmy po 17 tygodniu? Bo u nas wypada w święta i zastanawiam się czy w związku z tym małym przybieraniem nie zacząć.
Ja być może zacznę dawać młodemu stałe posiłki po skończonym 17 tygodniu.
Ale to odległe plany.
Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Kto widział kto wie? Gdzie można kupić rajstopki dla niemowląt ale nie takie grube bawełniane. Wystarczą jakieś 60den. Pytanie dziwne ale małej nie chce ubierać w grube rajstopy i getry/leginsy. A skarpety ściąga w 5 sekund. W spodniach to samo
Pewnie w sklepach dziecięcych.
A próbowałas te skarpetki nakładać na spodnie czy legginsy?
U nas to skutkuje
Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam do poradni alergologicznej dla małego i mam termin na jutro! Na NFZ. A gdybym miała jak to bym mogła już dzisiaj przyjechać. Jestem w szoku...
No szok
Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Ewelina- moja dostanie czajniczek z podgrzewaczem pasujący do filiżanek które ma i zestaw herbat.

My po drugiej kontroli bioder (ja miałam duża dysplazje jako dziecko wiec ortopeda zarządził druga konsultacje). Wszystko gra więc następna po 6mż. Ufffff


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super ze z bioderkami ok.
U nas tez juz lepiej ))
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 12:59   #343
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Mediona Pokaż wiadomość
Moja śpi na mnie w dzien. Właśnie teraz ma drzemkę. I nic nie poradzidz jak odlozysz to oczy jak 5 złoty. A w nocy szybko zasypia ale z nami w łóżku. Do łóżeczka nie ma szans jej odlozyc. Peszek.







Nie wiem po co zmieniali ta singielke. Tamta godzina mi odpowiadala no i jeszcze ucieli jeden odcinek. a







Ja chce malej uszy przebic na chrzciny bedzie miala 7 msc.







Aaa szok. Chyba bym sie przekrecila. Moja ma bujną czupryne wiec ani razu nie widzialam ciemiaczka a jak by mi zaczelo podkakuwac to bym byla chyba blada sina zielona. Nie czutaj wuja google. Podobno moze ciemiaczko delikatnie pulsowac.
Dla mnie to mega dziwne i ja jestem jedną z tych, która uważa, że do któregoś roku życia powinno to być zabronione Ale nie moje dziecko, więc się nie wtrącam
Cytat:
Napisane przez Ewelina9033 Pokaż wiadomość
co kupujece swojej tesciowej pod choinke?
Dla teściów mam wspólny prezent - czajnik emaliowany w ogóle to zostało mi kupić jeszcze drobiazg do prezentu dla babci tż i to wszystko. Nie wysilamy się nie wiadomo jak z prezentami. Jak się za bardzo staramy to wychodzi kiepsko. W tamtym roku kupiliśmy dla szwagierki i jej męża kalendarz ze zdjęciami, każdy miesiąc to inne zdjęcie, najczęściej osoby, która ma urodziny w danym roku, sporo zdjęć ich córki. I mąż szwagierki nie znalazł chwili, żeby go powiesić, stał cały rok za pierdółkami na szafce, nie było go praktycznie widać. A ile się namęczyłam przy zamówieniu i jeszcze odbieraliśmy osobiście... W tym roku nie mamy kasy, więc najmłodszemu miecz świetlny z biedry, średniemu mój poprzedni telefon, najstarszemu nic bo tak się umówiliśmy, mamie wieszak na biżuterię bo chciała, tacie filtr do kawy bo chciał, babci mojej kawę i herbatę, babci tż szampon pokrzywowy do włosów plus coś, teściom czajnik, szwagierce i mężowi zestaw kosmetyków a małej garnuszek klocuszek. Tż kupiłam portfel skórzany, no i idziemy do fryzjera w sobotę. Koniec prezentów, innym uznaliśmy, że nie robimy.
Wikusi chcieliśmy kupić stroik świąteczny, taki wieniec, w biedrze widziałam za 25 zł i chcę poszukać czy znajdę gdzieś tańszy. Jak nie to kupimy ten. Bo co innego można kupić na grób...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 13:44   #344
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

U nas prezenty tylko dzieciom kupujemy,
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 14:22   #345
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Ewelina9033 Pokaż wiadomość
co kupujece swojej tesciowej pod choinke?
Na całe szczęście teściowa nie chce tak jak i my robić prezentów. Jedziemy w tym roku do nich na święta i tylko z tej okazji daje im ręcznie robiona bombę na stojaku i może zawiedziemy sekacz to mój regionalny przysmak.
Z moimi rodzicami nie ma tak łatwo bo ona chce się wymieniać prezentami wiec dajemy im czajnik elektryczny bo mają taki już zużyty. Chrzeniakowi kupiłam szczoteczkę w formie gwiezdnego miecza książkę o astronomii i pidzame star Wars. Siostrzenicy play doh. A chrzesnicy pościel do łóżka myszka minnie mojemu starszakowi grę na PlayStation i grę planszowa a malemu bebo. mąż Hugo boss szary ja lady milion i wszyscy zadowoleni. Na urodziny kupie mu trymer do brody bo ma zaraz i tyle.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 14:43   #346
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Loudres
Zrobilas mi smaka

W moje dziecko diabeł wlazl
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 14:51   #347
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Wczoraj Cie pytalam, czy odwracasz krawedz noszac Milenke? Pewnie nie widzialas... Mam pytanie, gdzie na plecach masz to miejsce gdzie chusta jest obrocona? Czy jest jakis sposob, zeby to miejsce przesunac? Bo mnie wypada w okolicach pachy i jest dosyc niewygodnie.
Odwracam.
Hm, a to miejsce różnie, staram się przy motaniu zrobić tak, żeby było na środku pleców bo tak najwygodniej, ale nie zawsze się uda. Wszystko zależy jak młoda współpracuje.

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam w szpitalu. Tam lekarz mówił, że przybiera owszem słabo, ale regularnie i nie powinnam się tym martwić.

Ciągle przy 3. centylu oscyluje. A po urodzeniu ważył 3690, najniższa 3340.
No ale jest w normie. W dolnej granicy, ale to nadal norma. Spokojnie

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Ale wprowadzanie posiłków wcale nie pomoże w przebieraniu, a wręcz może pogorszyć sprawę, jedzenie jest o wiele mniej kaloryczne niż mleko i jest gorzej przyswajalne, dzieci które zaczynają jeść stałe posiłki rezygnują na ich rzecz z mleka i chudną... dodam jeszcze ze oficjalne zalecenie WHO to wyłączne karmienie piersią do 6 miesiąca życia.
Dlatego ja będę moje chude dziecko karmić cycem dokładnie do końca marca, aż skończy pół roku.

Kurde, robiłam przywracanie systemu w komputerze i straciły mi się WSZYSTKIE zakładki
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 15:07   #348
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
U nas prezenty tylko dzieciom kupujemy,
My też. I w sumie dobrze bo przynajmniej nie będzie niechcianych prezentów na zasadzie żeby nie było że nie było.
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość

Kurde, robiłam przywracanie systemu w komputerze i straciły mi się WSZYSTKIE zakładki
Hmmm... a czego się spodziewałaś? (nie w złośliwym tonie to mówię).
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 15:14   #349
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Odwracam.

Hm, a to miejsce różnie, staram się przy motaniu zrobić tak, żeby było na środku pleców bo tak najwygodniej, ale nie zawsze się uda. Wszystko zależy jak młoda współpracuje.







No ale jest w normie. W dolnej granicy, ale to nadal norma. Spokojnie







Dlatego ja będę moje chude dziecko karmić cycem dokładnie do końca marca, aż skończy pół roku.



Kurde, robiłam przywracanie systemu w komputerze i straciły mi się WSZYSTKIE zakładki

Dzieki za odp. A jak Wam w ogole idzie? Ja sie w koncu do kolek przekonalam
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 15:42   #350
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Aaa i czekam na te swieta jak nie wiem bo TZ wzial urlop pomoedzy swietami a Sylwkiem. Idzie do roboty po nowym roku. Jeeny jak fajnie kilka dni razem
mój od dziś na urlopie juhuu ścianki nam muruje ale to co innego móc zjeść razem śniadanie

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
My jutro szczepienie. Czy jesli przy pierwszym szczepieniu nie bylo pozniej ani goraczki ani marudzenia ani nic to znaczy, ze teraz bedzie tak samo czy moze byc inaczej?
u nas jest nawet lepiej niż za pierwszym razem
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 15:48   #351
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
mój od dziś na urlopie juhuu ścianki nam muruje ale to co innego móc zjeść razem śniadanie



u nas jest nawet lepiej niż za pierwszym razem
Ja w czwartek nareszcie mam pierwsze szczepienia i mam nadzieję że jakoś to przeżyję.
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 16:00   #352
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
U nas prezenty tylko dzieciom kupujemy,
u nas to samo

Wczoraj dla małego zamówiliśmy interaktywną małpkę. Tz najpierw marudził, że po co że może za mały i tysiące innych powodów, a potem jak zobaczył filmik to się jarał jak głupi, że to będzie fajny prezent ehhh faceci
Virves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 16:03   #353
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Moje dziecko ma 3 szczepienie w styczniu....
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 16:16   #354
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Odwracam.
Hm, a to miejsce różnie, staram się przy motaniu zrobić tak, żeby było na środku pleców bo tak najwygodniej, ale nie zawsze się uda. Wszystko zależy jak młoda współpracuje.



No ale jest w normie. W dolnej granicy, ale to nadal norma. Spokojnie



Dlatego ja będę moje chude dziecko karmić cycem dokładnie do końca marca, aż skończy pół roku.

Kurde, robiłam przywracanie systemu w komputerze i straciły mi się WSZYSTKIE zakładki
Ja tez mam zamiar do ukończenia pół roku tylko piersią karmić. Bardzo mi pomaga ta książka o karmieniu niemowląt, bardzo dużo się już dowiedziałam a jestem na początku.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 16:16   #355
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość

Hmmm... a czego się spodziewałaś? (nie w złośliwym tonie to mówię).
Jak zwykle zrobiłam coś zanim pomyślałam. Pamiętałam ze w chromie da się przywracac zakładki ale zapomniałam ze trzeba w tym celu je jakoś skopiować najpierw.
Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Dzieki za odp. A jak Wam w ogole idzie? Ja sie w koncu do kolek przekonalam
Różnie z naciskiem na średnio. Mam nadzieje ze jak będzie ciepło to dam radę z nią tak wychodzić na dwór. Czasami jest spoko i zaśnie a aczasami wierzga nogami tak ze się boje ze mi dołem wypadnie.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 16:46   #356
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Na całe szczęście teściowa nie chce tak jak i my robić prezentów. Jedziemy w tym roku do nich na święta i tylko z tej okazji daje im ręcznie robiona bombę na stojaku i może zawiedziemy sekacz to mój regionalny przysmak.
Z moimi rodzicami nie ma tak łatwo bo ona chce się wymieniać prezentami wiec dajemy im czajnik elektryczny bo mają taki już zużyty. Chrzeniakowi kupiłam szczoteczkę w formie gwiezdnego miecza książkę o astronomii i pidzame star Wars. Siostrzenicy play doh. A chrzesnicy pościel do łóżka myszka minnie mojemu starszakowi grę na PlayStation i grę planszowa a malemu bebo. mąż Hugo boss szary ja lady milion i wszyscy zadowoleni. Na urodziny kupie mu trymer do brody bo ma zaraz i tyle.
Chyba wydałas na to wszystko fortunę.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Odwracam.
Hm, a to miejsce różnie, staram się przy motaniu zrobić tak, żeby było na środku pleców bo tak najwygodniej, ale nie zawsze się uda. Wszystko zależy jak młoda współpracuje.



No ale jest w normie. W dolnej granicy, ale to nadal norma. Spokojnie



Dlatego ja będę moje chude dziecko karmić cycem dokładnie do końca marca, aż skończy pół roku.

Kurde, robiłam przywracanie systemu w komputerze i straciły mi się WSZYSTKIE zakładki
Mojemu Michałowi ostatnio aktualizacja telefonu skasowała wszystkie zdjęcia :/
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 16:47   #357
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
U nas prezenty tylko dzieciom kupujemy,
U nas podobnie.
Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
u nas to samo

Wczoraj dla małego zamówiliśmy interaktywną małpkę. Tz najpierw marudził, że po co że może za mały i tysiące innych powodów, a potem jak zobaczył filmik to się jarał jak głupi, że to będzie fajny prezent ehhh faceci
Pokaż pokaż co to za zabawka?
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 16:50   #358
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

5 lat zdjęć w p..u poszło łącznie z podróży poslubnej..... Komp....
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 17:12   #359
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Loudres
Zrobilas mi smaka

W moje dziecko diabeł wlazl
Jadlas kiedyś ? Mniam mniam uwielbiam sekacz ) ale tylko robione przez panie na wsi. Dobre jaja pół sukcesu





Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Chyba wydałas na to wszystko fortunę.

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------


Mojemu Michałowi ostatnio aktualizacja telefonu skasowała wszystkie zdjęcia :/
Kupuje prezenty stosunkowo wcześniej żeby nie odczuć w samym grudniu dużego wydatku.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 17:14   #360
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
5 lat zdjęć w p..u poszło łącznie z podróży poslubnej..... Komp....
Współczuję .
Z 3 lata temu straciłam wszystkie zdjęcia z mojej młodości
Teraz zgrywać większość na pendrajwa a w telefonie mam chmure
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886

Edytowane przez aakkzzii
Czas edycji: 2015-12-15 o 17:16
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-10 20:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.