Wrześniowe mamusie 2015 - część II - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-16, 19:05   #421
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
U nas to codzienność. ..
To że siedzę sama od poniedziałku do piątku i w pół soboty... i gotuje dla siebie o ile cokolwiek w dzień uda mi się kupić ugotować i zjeść.
Ta jego robota jest tak przy ☠☠☠**na.


...
No ja też codziennie gotuje. Ale nie jest aż tak źle bo mój mąż o 16 30 jest z powrotem w domu. A potem szybki obiad i ja mam swoją pracę dzięki Bogu.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 19:10   #422
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Mówię mu to ty będziesz na 21 ja pi*er**dole. A ten oburzony powiedział ze w taki. Razie umrze z głodu i się rozlaczyl.
Przepraszam ale mnie to rozbawiło i co, umarł z głodu czy zjadł coś w domu?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 19:17   #423
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Przepraszam ale mnie to rozbawiło i co, umarł z głodu czy zjadł coś w domu?
JESZCZE go nie ma wie c pewnie rzre coś na mieście. Pajac

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
No ja też codziennie gotuje. Ale nie jest aż tak źle bo mój mąż o 16 30 jest z powrotem w domu. A potem szybki obiad i ja mam swoją pracę dzięki Bogu.
16:30 marzenie. ..

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

No i córka juz marudzi widzę po niej ze chce juz spać. ... a ja jak pipa czekam na jej tatusia żeby ją chociaż zobaczył i takie zmęczone i wkurzone dziecko będę usypiac. ..
Ja pier
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 19:17   #424
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
16:30 marzenie. ..
No jak się przeprowadzimy do swojego to już nie będzie tak różowo...
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 19:18   #425
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
No jak się przeprowadzimy do swojego to już nie będzie tak różowo...
Czemu
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 19:28   #426
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
No i córka juz marudzi widzę po niej ze chce juz spać. ... a ja jak pipa czekam na jej tatusia żeby ją chociaż zobaczył i takie zmęczone i wkurzone dziecko będę usypiac. ..
Ja pier
Ja bym ją uspała już. Wiesz, on przyjdzie, ty wkurzona, Werka zmęczona, i co, zobaczy ją i tyle. Niech wcześniej wstaje rano to może będzie trochę czasu, żeby się pobawić. Mój mąż też teraz mało widzi córkę bo wraca jak ona śpi a wychodzi o 10.30, ale przynajmniej rano się widzą.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 19:29   #427
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Czemu
Bo dalej będzie i nie będzie bezpośredniego tramwaju praca-dom przez najbliższe 3 lata dopóki nie dociągną linii tramwajowej.

A ja też bym Werkę usypiała wcześniej. Jak dla Michała ważniejsze jest pojechanie na kebaba na drugi koniec miasta niż zobaczenie się z córką to chyba nie ma sensu dziecka męczyć.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 19:35   #428
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Bo dalej będzie i nie będzie bezpośredniego tramwaju praca-dom przez najbliższe 3 lata dopóki nie dociągną linii tramwajowej.

A ja też bym Werkę usypiała wcześniej. Jak dla Michała ważniejsze jest pojechanie na kebaba na drugi koniec miasta niż zobaczenie się z córką to chyba nie ma sensu dziecka męczyć.
No bez jaj. Do glowy by mi nie przyszlo zeby meczyc dziecko zeby moj stary mogl ja zobaczyc. Widzi ja jak wraca a ona spi w lozeczku chociaz dzis wyjatkowo chyba sama czeka na tate. Za cholere nie chce spac. Jeszcze sie dadi zalapie na lulanie Dziobaka
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 19:36   #429
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Bo dalej będzie i nie będzie bezpośredniego tramwaju praca-dom przez najbliższe 3 lata dopóki nie dociągną linii tramwajowej.

A ja też bym Werkę usypiała wcześniej. Jak dla Michała ważniejsze jest pojechanie na kebaba na drugi koniec miasta niż zobaczenie się z córką to chyba nie ma sensu dziecka męczyć.
Za 2 min ma być w domu chyba mu jedne w brzuch
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 19:40   #430
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Za 2 min ma być w domu chyba mu jedne w brzuch
Po prostu powiedz co czujesz i że następnym razem usypiasz Werkę od razu. A wtedy niech siedzi na kebabach do 23.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 19:43   #431
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość

Ty mi nic nie mów, ostatnio się popłakałam jak mój mąż był do nocy na wigilii pracowniczej na którą nie musiał iść zaznaczam a następnego dnia się umawial do knajpy na spotkanie z naszym wspólnym klientem. To wtedy mnie dobilo że on się spotyka z ludźmi a mnie wszystko omija... I nawet obiad muszę jeść sama ogrzewany bo on sobie po restauracjach chodzi... Ale już mi przeszło trochę.
Mój jutro idzie na wigilię pracową i pierwszy raz będę tyle czasu siedzieć sama z dzieckiem. Pewnie wróci jak mały będzie już spał.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 19:43   #432
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Mój jutro idzie na wigilię pracową i pierwszy raz będę tyle czasu siedzieć sama z dzieckiem. Pewnie wróci jak mały będzie już spał.
No mój akurat miał dzień marudy i miałam wrażenie że ten dzień się nigdy nie skończy...
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 20:10   #433
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Jeeeny chyba po tym szczepieniu zasnac nie moze moja pyza. Nie jest marudna dzis ani nic ale juz zawsze spala... nosze ja od 19 i dupa. Przysypia a jak tylko przestane skakac to oczy. Nie ma.mowy o odlozeniu do lozeczka. Nie czuje kregoslupa... zaraz serio zaczne sie z nia bawoc i poczekam ba tz. Nie mam sil juz jej nosic...

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

I jak to mozliwe ze mimo szumisia na maxa ona slyszy jak dotykam SWOJEJ koldry?! Na litosc boska..
Chyba zmienie mieszkanie szybciej niz planowaliamy. Albo wezme Ewe i pojde mieszkac do mamy. Tam jest tyle miejsca ze mozna sie szukac a my sie gniezdzimy na jednym pokoju i nawet chodzenie na palcach nie pomaga. Czlowiek sie skradac do klopa musi. Czemuz ten moj TZ taki glupi
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 20:29   #434
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

byłam dziś na zakupach w galerii musiałam oczywiście dostarczyć skierowanie na USG bioderek, a że galeria niedaleko także tego

Mały został z tz i dał mu tak popalić, że jak wróciłam to minę miał nietęgą i stwierdził że to diabeł wcielony a mały ponoć zasnął 5 min przed moim przyjściem. Potem obudził się z uśmiechem na ustach zjadł i poszliśmy na spacer. Po spacerze spał jeszcze trzy godzinki w domu. Ja nie wiem co on chce od małego. Synuś mamusi

Przyszła nam też małpka, całkiem fajna małemu na pewno się spodoba tzn zapewne się nią zainteresuje bo śpiewa i wydaje różne dźwięki.

A i jeszcze dziewczyny wczoraj przypomniało mi się że firma daje kasę na święta a ja nic nie dostałam. Dzwonię więc gdzie trzeba, a oni że pewnie dostanę, ale muszę wypełnić deklarację. Nosz kurr całe szczęście, ze mi się przypomniało bo 800 pln piechotą nie chodzi.

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Dziewczyny .moje dziecko z takiej pozycji jak na zdj przepraszam za jakość ale nie wygodnie , składa się czasem jak scyzoryk. Ciągnie nogi i tułów do góry pociąga się.
To już próba śniadania czy co

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------



---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------


Moja z rana budzi chrapanie tz
Mój mały też tak robi i to ponoć całkiem normalne. Do tego jak leży na boku to przekręca główkę i całe ciałko do podłoża ponoś trenuje przed przekręcaniem na brzuch. A ćwiczenia do siadania to robi tez takie, że jak dam mu palce to już próbuje ciągnąć główkę i podnosi nóżki.

Oczywiście standardowo jak zobaczyłam ten "scyzoryk" to wystraszyłam się, że jakieś nerwy mu się przyblokowały
Virves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 20:45   #435
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Chyba zmienie mieszkanie szybciej niz planowaliamy. Albo wezme Ewe i pojde mieszkac do mamy. Tam jest tyle miejsca ze mozna sie szukac a my sie gniezdzimy na jednym pokoju i nawet chodzenie na palcach nie pomaga. Czlowiek sie skradac do klopa musi. Czemuz ten moj TZ taki glupi
Czemu głupi? On nie chce zmieniać mieszkania?

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 20:45   #436
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Po prostu powiedz co czujesz i że następnym razem usypiasz Werkę od razu. A wtedy niech siedzi na kebabach do 23.
Tylko chodzi o to ze mamy psa który tak cholernie szczeka jak ktoś wchodzi do domu wiec co z tego jak była bym w trakcie usypiania jak ten by wlazl i wszytko zespół wtedy chyba popełniła bym czyn karalny.
Mała juz kima.
Tatuś odswieta
Bawił się córeczka aż 15 min. To godny naśladowania osobnik.
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 20:52   #437
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Czemu głupi? On nie chce zmieniać mieszkania?

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
On chce zmienic, ale zanim kupimy musimy sprzedac obecne. Potem dobrac kredyt itd a to trwa. Moglibysmy to robic mieszkajac w tym czasie u moich rodzicow gdzie do dyspozycji jest osobne cale pietro. 3 pokoje. Lazienka itd. Tylko ze mialby do pracy 30km stamtad a to dla niego koniec swiata.
Nie dosc ze mielibysmy duzo miejsca. Do tego ogrod. Moi rodzice sa bezproblemowi. Tylko na czas zmiany mieszkania. Ale nieeeee... lepiej miec do pracy 10km i kisic sie w 3 na jednym pokoju i zastanawiac sie dwadziescia razy czy na pewno az tak bardzo chce ci sie srac ze zaryzukujesz skrzypniecie panelem i szum spluczki co obudzi Ewe. Czy jednak w sumie... kupa poczeka do rana
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 20:55   #438
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
On chce zmienic, ale zanim kupimy musimy sprzedac obecne. Potem dobrac kredyt itd a to trwa. Moglibysmy to robic mieszkajac w tym czasie u moich rodzicow gdzie do dyspozycji jest osobne cale pietro. 3 pokoje. Lazienka itd. Tylko ze mialby do pracy 30km stamtad a to dla niego koniec swiata.
Nie dosc ze mielibysmy duzo miejsca. Do tego ogrod. Moi rodzice sa bezproblemowi. Tylko na czas zmiany mieszkania. Ale nieeeee... lepiej miec do pracy 10km i kisic sie w 3 na jednym pokoju i zastanawiac sie dwadziescia razy czy na pewno az tak bardzo chce ci sie srac ze zaryzukujesz skrzypniecie panelem i szum spluczki co obudzi Ewe. Czy jednak w sumie... kupa poczeka do rana
Virves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:09   #439
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ja pi*er**dole.
Codziennie Michał wychodzi do pracy o 8 rano i wraca o 20
przeważnie córka jest juz marudna i o 21 juz ja usypiam. Czyli możecie sobie wyobrazić ile tata widzi swoją córeczkę.
To raz.
A dwa nie pierwszy raz i nie ostatni wychodzi z pracy później jak dziś o 19:30 zamiast o 19:00 do tego dzwoni do mnie ze on sobie pojedzie jeszcze na kebaba w h*j daleko bo tylko tam dobry a ze nie ma gdzie tam zaparkować to on zaparkuje pół kilometra dalej ale przecież weźmie na wynos wiec co ja się czepiam
Mówię mu to ty będziesz na 21 ja pi*er**dole. A ten oburzony powiedział ze w taki. Razie umrze z głodu i się rozlaczyl.
Dodam że jutro idzie sobie po pracy na wigilię w robocie i będzie pewnie pono w nocy a mnie strzela juz kur**wica

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------


Przecież napisałam ze centymetry tez stoją w miejscu
Współczuję. Serio. I też mnie rozbawiło to, że umrze z głodu. Jakby się umierało z braku kebaba to ja już bym dawno leżała w grobie.... A w domu jak się domyślam coś do jedzenia by jednak znalazł no i mieszkacie w Wawie, mnóstwo kebabów i to z dowozem.
Mi się też wydaje, że nie ma sensu czekać aż on przyjdzie, skoro sam woli kebaby... Tylko coś z psem trzeba by było zrobić żeby się ciszej zachowywał
Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
No ja też codziennie gotuje. Ale nie jest aż tak źle bo mój mąż o 16 30 jest z powrotem w domu. A potem szybki obiad i ja mam swoją pracę dzięki Bogu.
Nooo własny biznes to coś wspaniałego musi być

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Jeeeny chyba po tym szczepieniu zasnac nie moze moja pyza. Nie jest marudna dzis ani nic ale juz zawsze spala... nosze ja od 19 i dupa. Przysypia a jak tylko przestane skakac to oczy. Nie ma.mowy o odlozeniu do lozeczka. Nie czuje kregoslupa... zaraz serio zaczne sie z nia bawoc i poczekam ba tz. Nie mam sil juz jej nosic...

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

I jak to mozliwe ze mimo szumisia na maxa ona slyszy jak dotykam SWOJEJ koldry?! Na litosc boska..
Chyba zmienie mieszkanie szybciej niz planowaliamy. Albo wezme Ewe i pojde mieszkac do mamy. Tam jest tyle miejsca ze mozna sie szukac a my sie gniezdzimy na jednym pokoju i nawet chodzenie na palcach nie pomaga. Czlowiek sie skradac do klopa musi. Czemuz ten moj TZ taki glupi
A może ona nie słyszy kołdry tylko się po prostu budzi i tak wychodzi, że jak się ruszysz? W ogóle da się tak, żeby dziecko się budziło od takiego szelestu ledwo słyszalnego?


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-16, 21:13   #440
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Współczuję. Serio. I też mnie rozbawiło to, że umrze z głodu. Jakby się umierało z braku kebaba to ja już bym dawno leżała w grobie.... A w domu jak się domyślam coś do jedzenia by jednak znalazł no i mieszkacie w Wawie, mnóstwo kebabów i to z dowozem.
Mi się też wydaje, że nie ma sensu czekać aż on przyjdzie, skoro sam woli kebaby... Tylko coś z psem trzeba by było zrobić żeby się ciszej zachowywał

Nooo własny biznes to coś wspaniałego musi być



A może ona nie słyszy kołdry tylko się po prostu budzi i tak wychodzi, że jak się ruszysz? W ogóle da się tak, żeby dziecko się budziło od takiego szelestu ledwo słyszalnego?


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Przeważnie jak o wraca a mała śpi bo ma drzemkę to on do mnie dzwoni pyta się czy mała śpi ja wtedy biorę psa na ręce i trzymam mu pysk żeby nie szczekala parodia. A jak wraca w nocy to dzwoni do mnie i robie to samo tylko w drzwiach wręczam mu psa i odrazu z nią wychodzi na spacer.
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:25   #441
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Przeważnie jak o wraca a mała śpi bo ma drzemkę to on do mnie dzwoni pyta się czy mała śpi ja wtedy biorę psa na ręce i trzymam mu pysk żeby nie szczekala parodia. A jak wraca w nocy to dzwoni do mnie i robie to samo tylko w drzwiach wręczam mu psa i odrazu z nią wychodzi na spacer.
No to sposób jest.
Szczerze to ja nie rozumiem niektórych facetów. Nie mogę powiedzieć na 100%, że mój tż taki nie będzie (chociaż przeczuwam, że będzie super, zwłaszcza po tych przeżyciach), ale już ja bym go ustawiła do pionu. Nie chcę obrażać Waszych tż, bo nie wiem jak ciężko pracują, jacy są po powrocie do domu, więc nie odbierajcie osobiście. Ale słuchać nie mogę o ojcach, którzy po pracy latają nie wiadomo gdzie, a wracają późno, nie wstali ani razu do dziecka w nocy i uznają zajmowanie się dzieckiem za niemęskie. Mega mnie to wkurza, tak jakby facet zrobił już swoją robotę a resztą niech się zajmie kobieta.. Albo najlepiej niech jak w średniowieczu jakimś przejmie chłopca na wychowanie jak będzie się zbliżał do dorosłości...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:30   #442
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
No to sposób jest.
Szczerze to ja nie rozumiem niektórych facetów. Nie mogę powiedzieć na 100%, że mój tż taki nie będzie (chociaż przeczuwam, że będzie super, zwłaszcza po tych przeżyciach), ale już ja bym go ustawiła do pionu. Nie chcę obrażać Waszych tż, bo nie wiem jak ciężko pracują, jacy są po powrocie do domu, więc nie odbierajcie osobiście. Ale słuchać nie mogę o ojcach, którzy po pracy latają nie wiadomo gdzie, a wracają późno, nie wstali ani razu do dziecka w nocy i uznają zajmowanie się dzieckiem za niemęskie. Mega mnie to wkurza, tak jakby facet zrobił już swoją robotę a resztą niech się zajmie kobieta.. Albo najlepiej niech jak w średniowieczu jakimś przejmie chłopca na wychowanie jak będzie się zbliżał do dorosłości...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Na szczęście mój Michał nie uznaje zajmowania się dzieckiem jako nie męskie ale prawda jest taka ze ani razu nie wstał w nocy no może raz na początku. Wraca z pracy o 20 bo tak niestety pracuje ale jak idzie gdzieś po to już hej mnie strzela.
U ciekawa jestem co on odpowiada jak się go ktoś zapyta jak tam tatuś . Ciekawa jestem czy mówi oj ciężko ciężko czy mówi ee lajcik cały dzień pracuje wracam pół godzinki buzi buzi z córeczka i jest gitara
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:34   #443
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
A może ona nie słyszy kołdry tylko się po prostu budzi i tak wychodzi, że jak się ruszysz? W ogóle da się tak, żeby dziecko się budziło od takiego szelestu ledwo słyszalnego?
Slyszy na bank. Za duzo by bylo zbiegow okolicznosci bo nie rusza sie, ja dotykam koldry i ona podskakuje za kazdym razem. Poza tym owieczka tez pisala ze jej maly sie budzi bo slyszy szelest koldry. Ja budzi wszystko. To jest niesamowite.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:35   #444
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
I jak to mozliwe ze mimo szumisia na maxa ona slyszy jak dotykam SWOJEJ koldry?! Na litosc boska..
Chyba zmienie mieszkanie szybciej niz planowaliamy. Albo wezme Ewe i pojde mieszkac do mamy. Tam jest tyle miejsca ze mozna sie szukac a my sie gniezdzimy na jednym pokoju i nawet chodzenie na palcach nie pomaga. Czlowiek sie skradac do klopa musi. Czemuz ten moj TZ taki glupi
Myśmy się wynieśli z sypialni właśnie dlatego - budziliśmy małego szelestem kołder. Sądzę że to "wina" 4 miesiąca, dzieciaki śpią bardziej jak dorośli i wyczuwają więcej.
Serio powiedz TŻtowi że tak się funkcjonować nie da. W jednym pokoju z dzieckiem?! A z ciekawości gdzie Twoi rodzice mieszkają mniej więcej?
Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Tylko chodzi o to ze mamy psa który tak cholernie szczeka jak ktoś wchodzi do domu wiec co z tego jak była bym w trakcie usypiania jak ten by wlazl i wszytko zespół wtedy chyba popełniła bym czyn karalny.
Mała juz kima.
Tatuś odswieta
Bawił się córeczka aż 15 min. To godny naśladowania osobnik.
Powiem tak - mój mąż miał się zajmować małym przez te max 2h dziennie jak ja pracuję. I efekt jest taki że przychodzi opiekunka bo jest cisza, spokój, mały zaopiekowany lepiej niż jak go mąż bujał nogą a nos w telefonie...
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:36   #445
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Fuck nawet nie wiedziałam że jak młody skończy 3 miesiące ro będziemy mieli wizytę położnej środowiskowej i na 6 miesięcy tak samo.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Mam prawo odmówić prawda?
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:37   #446
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Fuck nawet nie wiedziałam że jak młody skończy 3 miesiące ro będziemy mieli wizytę położnej środowiskowej i na 6 miesięcy tak samo.

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Mam prawo odmówić prawda?
Zawsze możesz odmówić bo wizyty położnej to tylko możliwość, nie obowiązek pod karą więzienia.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:42   #447
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Myśmy się wynieśli z sypialni właśnie dlatego - budziliśmy małego szelestem kołder. Sądzę że to "wina" 4 miesiąca, dzieciaki śpią bardziej jak dorośli i wyczuwają więcej.
Serio powiedz TŻtowi że tak się funkcjonować nie da. W jednym pokoju z dzieckiem?! A z ciekawości gdzie Twoi rodzice mieszkają mniej więcej?

Powiem tak - mój mąż miał się zajmować małym przez te max 2h dziennie jak ja pracuję. I efekt jest taki że przychodzi opiekunka bo jest cisza, spokój, mały zaopiekowany lepiej niż jak go mąż bujał nogą a nos w telefonie...
Co z tymi chłopami...
u mojej na noc lecą dość głośno kołysanki i dzięki temu możemy robić co chcem nawet u niej w pokoju
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:58   #448
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

My po szczepieniu, Mały waży 6500 i ma 66 cm
Ale taka padnięta wróciłam, że szok, nie cierpię tego ubierania i rozbierania w kółko kurtek i kombinezonów, oszaleć można.
Pojechaliśmy z Małym do przedszkola, bo grupa córy kolędowała. Więc ubrać się, w przedszkolu rozebrać, po kolędowaniu ubrać dzieciaki i siebie, potem w przychodni znowu się porozbierać we 3 i za chwilę znowu te cholerne kurtki i szaliki. Myślałam, że oszaleję

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Dziewczyny .moje dziecko z takiej pozycji jak na zdj przepraszam za jakość ale nie wygodnie , składa się czasem jak scyzoryk. Ciągnie nogi i tułów do góry pociąga się.
To już próba śniadania czy co

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------



---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------


Moja z rana budzi chrapanie tz
Małego o dziwo chrapanie nie rusza, a czasem mąż potrafi dać czadu nocą. Za to starsza często go wtedy szturcha i słyszę "tatusiu, nie chrap tyle"

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Boże dopiero zasnął i zjem śniadanie. Dziecko mi podmienili ;((.
Współczuję... Jak tam popołudnie i wieczór, lepiej trochę?

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
U mojego dziecka skok oznacza chyba zwiększoną ilość spania...

Byłam i alergolog i mam mieszane uczucia. Miałam wrażenie, że babka mnie nie do końca słucha. Mały od dosłownie kilku dni ma jakieś drobne krostki na ciele i od razu się tego czepiała. Mam odstawić nabiał i jajka i podawać nutramigen (szkoda, że nie podała dokładnie ile). I oczywiście odstawić to co mi zalecili w szpitalu. I bądź człowieku mądry. We wtorek mam pediatrę i chyba na razie będę robić to co mówili w szpitalu, a potem najwyżej zastosuję się do jej wskazówek.
Wkurza mnie, że lekarze często nie słuchają co się do nich mówi, tylko od razu wszystko wiedzą lepiej, a to że zazwyczaj jeden lekarz mówi coś, a inny mówi zupełnie coś innego to już standard. A Ty człowieku sam decyduj i wybieraj którego słuchać...

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Jak pojde na bilans na 4msce to zagadam o to. Akurat bedzie pogawedka o rozszerzaniu, to moze cos ciekawego powiedza. Przy starszej corce owszem wymieniali oznaki gotowosci, ale o budzeniu sie w nocy ani slowa nie bylo.
A tak z ciekawości to jakie są oznaki gotowości?

Cytat:
Napisane przez basia-aparatka Pokaż wiadomość
Moja ma krostki jak pojem czegoś za dużo. Jak jajka i nabiał to na twarzy ma. Jak pomidory to na rączkach. Jem od czasu do czasu ale staram się unikać tych produktów w nadmiarze

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------



Co to za bilans na 4 mce? Mój pediatra nic nie mówił na ten temat

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------



Gorszy dzień ma. Moja tez czasem tak ma. Wiec spokojnie

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Byłam wczoraj na basenie z Milenką i super było. Będziemy chodzić. Mała była zachwycona. Nurkowanie na 3 zajęciach. Ciekawe jak pójdzie
Fajnie, że udała się wyprawa na basen Sama byłaś z Milenką czy we 3 z tżtem się wybraliście?

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ja pi*er**dole.
Codziennie Michał wychodzi do pracy o 8 rano i wraca o 20
przeważnie córka jest juz marudna i o 21 juz ja usypiam. Czyli możecie sobie wyobrazić ile tata widzi swoją córeczkę.
To raz.
A dwa nie pierwszy raz i nie ostatni wychodzi z pracy później jak dziś o 19:30 zamiast o 19:00 do tego dzwoni do mnie ze on sobie pojedzie jeszcze na kebaba w h*j daleko bo tylko tam dobry a ze nie ma gdzie tam zaparkować to on zaparkuje pół kilometra dalej ale przecież weźmie na wynos wiec co ja się czepiam
Mówię mu to ty będziesz na 21 ja pi*er**dole. A ten oburzony powiedział ze w taki. Razie umrze z głodu i się rozlaczyl.
Dodam że jutro idzie sobie po pracy na wigilię w robocie i będzie pewnie pono w nocy a mnie strzela juz kur**wica

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------


Przecież napisałam ze centymetry tez stoją w miejscu
Ale się uśmiałam z tekstu, że umrze z głodu, no biedaczek
A Tobie się dziwię, że masz nerwa, też jestem wściekła jak mąż gdzieś się szlaja po pracy, oczywiście "coś załatwia".
grita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 22:01   #449
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Zawsze możesz odmówić bo wizyty położnej to tylko możliwość, nie obowiązek pod karą więzienia.
Wkurza mnie to bo przyjdzie sprawdzić jak mieszkamy itp.
Po jakiego grzyba im to. .. przecież widzą dziecko ma szczepieniu
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 22:03   #450
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Myśmy się wynieśli z sypialni właśnie dlatego - budziliśmy małego szelestem kołder. Sądzę że to "wina" 4 miesiąca, dzieciaki śpią bardziej jak dorośli i wyczuwają więcej.
Serio powiedz TŻtowi że tak się funkcjonować nie da. W jednym pokoju z dzieckiem?! A z ciekawości gdzie Twoi rodzice mieszkają mniej więcej?

Powiem tak - mój mąż miał się zajmować małym przez te max 2h dziennie jak ja pracuję. I efekt jest taki że przychodzi opiekunka bo jest cisza, spokój, mały zaopiekowany lepiej niż jak go mąż bujał nogą a nos w telefonie...
Mój się tak zajmuje Michałem, że zawsze jak mnie nie ma to pakuje go w fotelik i jeździ samochodem Bo wtedy Mały zawsze śpi, nawet jak się przebudzi to zaśnie za chwilę bez problemu, a w domu to różnie bywa, ale zazwyczaj drzemki po max 30 minut, z czego spora część przy cycku
Dzisiaj jeździli prawie godzinę jak byłam na zakupach

Spokojnie, jeszcze trochę i Ignaś nie da posiedzieć Twojemu tżtowi z nosem w telefonie, bo będzie się wspinał i mu zabierał telefon
grita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-10 20:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.