Wrześniowe mamusie 2015 - część II - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-31, 07:42   #1021
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Ja bede miec slub koscielny i wesele jak Jas bedzie mial 8 miesiecy


Moi znajomi mieli wesele jak mala miala 3. miesiace. Zostala z opiekunka i tez dalo rade


Oo stokrotka. W koncu jakis sklep blisko mnie [COLOR="Silver"]
...

Ja poprosiłam brata o kupno. Może sie uda. Bo jadàc specjalnie 30 km w jedną stronę się nam nie opłaca . Ale zielone pampersy po 55 gr to dobra cena.
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 07:51   #1022
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Dziewczyny, która ma wózek Baby Design Lupo? Potrzebuję znać rozmiar torby...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 08:15   #1023
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
A z tego wszystkiego nie pochwaliłam mała w 3 miesiące urosła już 10 cm. Mamy 62 cm i 5,300 wagi

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Dostaliśmy zaproszenie na wesele 2 kwietnia. Młoda ma termin porodu na 24 stycznia. Dzieckiem ma sie zająć niania. Podziwiam ją
Ja też mam 28 maja wesele koleżanki a dzidziusia rodzi w styczniu. Rowniez podziwiam jak patrze teraz małego i ze nikt nie potrafi go uśpić prócz mnie to słaby pomysł





Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, która ma wózek Baby Design Lupo? Potrzebuję znać rozmiar torby...
Ja mam rozmiar tzn? Udźwig ma do 1.5 kg ale dźwiga więcej )) 38 cm długości z dołu wysokość około 29. Ona jest miękka wiec mierzyłam tak pi razy drzwi


U teściowej po świętach schudłam dwa kg. W tydzień nieźle ))))) mnie przyglodzila

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Byłam wczoraj w świecie dziecka w warszawce. . No i czuje się trochę nijak pojechaliśmy specjalnie rozprawić się z fotelikami na dobre
No i pan słysząc ze nie mamy isofix mam wrażenie ze odpuścił rozmowę z nami i olał.. wogole nie pomógł. U twierdził mnie tylko w przekonaniu ze britax lub cybex będzie dobrym wyborem. Ale jakoś i tak mam niesmak.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 08:19   #1024
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Ja mam rozmiar tzn? Udźwig ma do 1.5 kg ale dźwiga więcej )) 38 cm długości z dołu wysokość około 29. Ona jest miękka wiec mierzyłam tak pi razy drzwi .
Dziękuję. Właśnie o wymiary mi chodziło
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 08:22   #1025
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Dziękuję. Właśnie o wymiary mi chodziło
Tylko wiesz ona jest taka na łuk ta góra wiec mierzyłam na środku wysokość.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 08:27   #1026
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
u nas z zasypianiem różnie czasem półgodziny a czasem godzina, zwykle przy piersi, ale ile ona się namacha rękami i nogami za nim uśnie a już najbardziej mnie rozbraja, jak już myślę, że ona śpi a ta otwiera oczy i zaczyna się śmiać.




Świętować będę jeśli nie padnę przed północą
choć najchętniej wyjechałabym na wieś
trochę się boję, bo tu gdzie teraz mieszkamy między blokami niesie się echo. Mam nadzieję, że Matyldula prześpi północ, no i mój psiak

O tak, u nas się zdarza, że po pół godzinie - godzinie się budzi i wchodzę a tak rozbrajajacy uśmiech.

Ja tez mam nadzieje, ze Julka przespi. Wczoraj ktoś strzelał pod oknem i jej nie ruszało, piątym man plan włączyć szumisia żeby zagluszyl.




Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Tak, jak do wieczora nie pomoże inne leczenie wprowadzić. Jem czosnek, płucze gardło, krople do nosa, Prenalen do ssania którego bym nie kupiła osobiście, piję lipę. Oby pomogło troszkę.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

W stokrotkach są pieluchy pampers na promocji
Widziałam właśnie, a wiesz do kiedy? Bo nie chce mi się dziś tam iść w ten tłum i wolałabym w sobotę.
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 08:32   #1027
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Tylko wiesz ona jest taka na łuk ta góra wiec mierzyłam na środku wysokość.
Wiem, wiem. Nie mam jej pod ręką, a chcę kupić inną i chciałam porównać wielkościowo.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 08:40   #1028
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jak dzieci przeżyją jutro te huki.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Myśmy ze strachu przed tym wyjechali na wieś i mam nadzieję że tutaj będzie spokój albo pojedyncze wybuchy z odległości.
Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Antybiotyk który mi przypisał lekarz. Co jest dla mnie dziwne tym bardziej że mówiła lekarz że ten podaje się kobietom karmiącym nawet w szpitalach.
Dziewczyna z która leżałam po porodzie miała antybiotyk przez wysoką temp i jakoś karmiła. Ja chyba jej nie odstawie
Jak jest w leksykonie to karm bez obaw.
Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Tak, jak do wieczora nie pomoże inne leczenie wprowadzić. Jem czosnek, płucze gardło, krople do nosa, Prenalen do ssania którego bym nie kupiła osobiście, piję lipę. Oby pomogło troszkę.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

W stokrotkach są pieluchy pampers na promocji
O mamo, mój mąż mi też Prenalen kupił. Od zwykłych Propolek niczym się nie różni (poza ceną i obrazkiem kobiety w ciąży na opakowaniu...).
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 08:45   #1029
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
hej
Dzisiaj Matyldula kończy 3 miesiące a jutro minie rok od jej poczęcia


o widzę, że nie tylko ja miałam nocne pobudki, po 1.30 Matyla była głodna co godzinę.



Matylka na szczęście budzi się po 7 w dodatku z przepięknym uśmiechem.
Dzisiaj jeszcze z lekka zaspana jak zmieniałam jej porannego pielucha wycałowałam jej stopy, mówiąc "moja królowo" po czym się roześmiałam, że to tylko matka tak może, zostać w nocy wymęczona a i tak rano wystarczy jedno spojrzenie dzieciorka



ewidentnie w zeszłym tygodniu Matyla miała skok i na szczęście już jej okres buntu przeszedł.
Wprawdzie o drzemkach mogę zapomnieć ale na spacerze ładnie pospała i w domu jeszcze zdążyłam coś zjeść, napić się gorącej herbaty i psa nakarmić



ja się muszę wziąć za siebie, bo jakoś opuściłam się z czytaniem książek. Na początku udawało mi się przeczytać po kilka stron, a teraz jakoś zaniedbałam czytanie.
A tyle książek naznosiłam do domu i jeszcze pod choinką trochę tego było.

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------



fridę ale gruszki nadal używam do wyciągania baboli



hahaha, tak to już kilka książek przeczytałam
a teraz marzy mi się przeczytać "Akademię Pana Kleksa" i "Alicję w Krainie Czarów"



kupiliśmy plastikowy leżaczek, tylko coś u nas się nie sprawdza, bo Matylka jak zacznie machać nóżkami i rękoma to z niego zsuwa
a ostatnio uwielbia kąpać się brzuszkiem w dół, tak wtedy wywija, że ja ją trzymam a tż-et myje



jeśli wam to odpowiada, to ok. To wasza decyzja.
Ja bym mojemu pozwoliła gdyby w domu pomagał i małą się zajmował.
Ja skoncze S. King'a to che przeczytac Małego Ksiecia. Jakos mnie ostatnio tak wzięło. W sumie Alicje tez bym przeczytała.






Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Ja już widziałam takie wesela, gdzie babcie na zmianę z mamą siedzą z dzieckiem małym Dla mnie kiepskie rozwiązanie, ale jak kto woli.

Wikusia wczoraj by skończyła 5 miesięcy ale ten czas leci...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
U szwagra byla kuzynka z miesiecznym dzieckiem. Raz oni siedzieli z mala raz jej rodzice. Bawalili sie do północy.






Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Ona powiedziała że można ale i tak lepiej odstawić
No. To mozna czy lepiej odstawiac. Co za lekarze.






Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Tak, jak do wieczora nie pomoże inne leczenie wprowadzić. Jem czosnek, płucze gardło, krople do nosa, Prenalen do ssania którego bym nie kupiła osobiście, piję lipę. Oby pomogło troszkę.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

W stokrotkach są pieluchy pampers na promocji
Jeszczs możesz plukac gardlo z woda utleniona. Czyni cuda.





Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Ja bede miec slub koscielny i wesele jak Jas bedzie mial 8 miesiecy


Moi znajomi mieli wesele jak mala miala 3. miesiace. Zostala z opiekunka i tez dalo rade


Oo stokrotka. W koncu jakis sklep blisko mnie

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Dzis pobudka 6:30... ciekawe czy dotrwam do polnocy...
U mnie dziś pobudka 6:20.






Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Ja też mam 28 maja wesele koleżanki a dzidziusia rodzi w styczniu. Rowniez podziwiam jak patrze teraz małego i ze nikt nie potrafi go uśpić prócz mnie to słaby pomysł







Ja mam rozmiar tzn? Udźwig ma do 1.5 kg ale dźwiga więcej )) 38 cm długości z dołu wysokość około 29. Ona jest miękka wiec mierzyłam tak pi razy drzwi


U teściowej po świętach schudłam dwa kg. W tydzień nieźle ))))) mnie przyglodzila

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Byłam wczoraj w świecie dziecka w warszawce. . No i czuje się trochę nijak pojechaliśmy specjalnie rozprawić się z fotelikami na dobre
No i pan słysząc ze nie mamy isofix mam wrażenie ze odpuścił rozmowę z nami i olał.. wogole nie pomógł. U twierdził mnie tylko w przekonaniu ze britax lub cybex będzie dobrym wyborem. Ale jakoś i tak mam niesmak.
My kupilismy malej britax. Malej sie podoba i mi tez. Na poczatku chcialam maxi costi 350°. Fajne bo podczas jazdy mozna je obracać. Moze byc przodem tylem bokiem. Ale cena kolosalna i bylo na dole waskie. A mala ma buciki ortopedyczne i nie dalo jej sie tam wsadzic. Brita byla szeroka przy stopach. Jak do tej pory byla zawsze placz jak sie ja wkladalo do fotelika a teraz wytrzymala w aucie 10 min i nie plakala.
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 08:54   #1030
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość

Widziałam właśnie, a wiesz do kiedy? Bo nie chce mi się dziś tam iść w ten tłum i wolałabym w sobotę.

W gazetce do 6stycznia
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 09:06   #1031
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

U nas już wczoraj jakiś jelop testował petardy ale młody spał w najlepsze a dość blisko walily.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 09:09   #1032
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Hej
Rok temu zmajstrowaliśmy Matyldę

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Dzisiaj mróz mnie totalnie zaskoczył, a musieliśmy iść na pogrzeb. Oczywiście wyjście z domu to totalna masakra (swoją drogą, co robicie jak jesteście już spóźnione, w proszku, a dziecko ryyyyyyk? Szykujecie się i zostawiacie płaczącego? Bo ja jestem mega rozdarta, z jednej strony wiem, że muszę umyć szybko zęby i się ubrać i już wychodzimy, a z drugiej nie chcę, żeby moje dziecko płakało i chcę je uspokoić...), cała spocona walczę z krzyczącą Mileną, ubieram ją w kombinezon, zgrzałam się niemożliwie, potem ten mróz mnie przewiał na cmentarzu. Aż się boję, czy nie będę przeziębiona.

Jutro przyjeżdża mój tata, więc pozna wnuczkę pojutrze moja mama, a w sobotę chrzciny.

A jutro mam ochotę zostać w domu i iść spać - wieczorne wyjścia niedobrze nam robią, Milena się przestawia, budzi, potem nie chce spać... nie mam siły na to, chcę ją położyć normalnie wieczorem.
Jak musimy wyjść, nawet jeśli jesteśmy spóźnione, to staram się zbierać spokojnie. Śpiewam, po gwizduje by rozładować napięcie

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jak dzieci przeżyją jutro te huki.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Mam nadzieję, że moja mała prześpi to.
Bardziej boję się o mojego psiaka, ale też mam nadzieje, że jak ją dobrze na karmię to prześpi noc
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 09:11   #1033
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

A my idziemy do znajomych tylko szkoda mi małego targac wieczorem a potem w nocy wracać w taki mróz ;(((
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 09:19   #1034
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
U nas już wczoraj jakiś jelop testował petardy ale młody spał w najlepsze a dość blisko walily.
W UK strzelaja w listopadzie. Jest u nas dzień ognia. Mala wtedy przespala. Jezeli ktos bedzie strzelal petardami to moze paru polaków. Mysle ze mala sie nie obudzi.






Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
A my idziemy do znajomych tylko szkoda mi małego targac wieczorem a potem w nocy wracać w taki mróz ;(((
Ja nie mam siły w tym roku na Sylwestra. A jak malej nie położę pomiędzy 19-20 to noc z glowy z placzem i wrzaskiem.
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 09:21   #1035
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Mediona Pokaż wiadomość
W UK strzelaja w listopadzie. Jest u nas dzień ognia. Mala wtedy przespala. Jezeli ktos bedzie strzelal petardami to moze paru polaków. Mysle ze mala sie nie obudzi.







Ja nie mam siły w tym roku na Sylwestra. A jak malej nie położę pomiędzy 19-20 to noc z glowy z placzem i wrzaskiem.
Ja się zastanawiam jak będzie u nich, w domu po 19 polozylabym małego i spalby a ja siedziabym spokojnie, ale to nic tż będzie zabawial bo jemu najbardziej zależy na wyjściu,
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 09:23   #1036
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

My też siedzimy w domu.
Mój mąż przekonał się na własną skórę jsk młody może być marudny u kogoś hehe
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 09:26   #1037
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
My też siedzimy w domu.
Mój mąż przekonał się na własną skórę jsk młody może być marudny u kogoś hehe
Nasz jak zaczynał być marudny to wracaliśmy do domu a dziś planujemy go położyć u znajomych ale czy zaśnie to nie wiem
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 09:30   #1038
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
Nasz jak zaczynał być marudny to wracaliśmy do domu a dziś planujemy go położyć u znajomych ale czy zaśnie to nie wiem
Powodzenia. Oby byla dobra zabawa. A maly niech spokojnie zasnie.
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 09:37   #1039
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
Nasz jak zaczynał być marudny to wracaliśmy do domu a dziś planujemy go położyć u znajomych ale czy zaśnie to nie wiem
Nam mały nie spi za dobrze u kogoś chyba że na nas hehe
On u teściów nie spi za dobrze.
Nauczył się ze w domku najlepiej

Mam teraz święty spokój bo nie muszę nigdzie czolgac młodego, wychodzimy na spacery i sporadycznie jak mamy ochotę do kogoś w odwiedziny
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 10:04   #1040
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Mediona Pokaż wiadomość
Ja skoncze S. King'a to che przeczytac Małego Ksiecia. Jakos mnie ostatnio tak wzięło. W sumie Alicje tez bym przeczytała.







U szwagra byla kuzynka z miesiecznym dzieckiem. Raz oni siedzieli z mala raz jej rodzice. Bawalili sie do północy.







No. To mozna czy lepiej odstawiac. Co za lekarze.








Jeszczs możesz plukac gardlo z woda utleniona. Czyni cuda.






U mnie dziś pobudka 6:20.








My kupilismy malej britax. Malej sie podoba i mi tez. Na poczatku chcialam maxi costi 350°. Fajne bo podczas jazdy mozna je obracać. Moze byc przodem tylem bokiem. Ale cena kolosalna i bylo na dole waskie. A mala ma buciki ortopedyczne i nie dalo jej sie tam wsadzic. Brita byla szeroka przy stopach. Jak do tej pory byla zawsze placz jak sie ja wkladalo do fotelika a teraz wytrzymala w aucie 10 min i nie plakala.
To ten pan pokazywał nam cybex 1900 zł obraca się 360 .

Ale my jesteśmy oboje niedorozwoje! ! Powiedziałam ze nie mam isofix. Mój mąż zdziwiony bo przecież nie mamy aż takiego starego auta.. ale Co uwierzył mi na słowo dziś od rana był gotowy kupić nowe auto tak się podniecil ze nie ma isofix. A okazało się ze go mamy!!! Co za idiotka ze mnie. .. ja nie umiałam go znaleźć. A okazało się ze mamy go w tylnej kanapie na plecach a nie pod dupa. . Omg. Mój mąż dumny kupuje fotelik isofix i chodzi po chałupie 'mamy isofix' hahaah jaki głupek. Nie wiem czy ten pan opowiadajac o crash testach tak go przeraził czy poprostu to ze jego ukochane auto nie ma isofixu. .

A może to ten sylwestrowy nastrój haha.

A więc fotelików szukania ciąg dalszy bo jednak mamy isofix.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 10:25   #1041
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Ja też mam 28 maja wesele koleżanki a dzidziusia rodzi w styczniu. Rowniez podziwiam jak patrze teraz małego i ze nikt nie potrafi go uśpić prócz mnie to słaby pomysł







Ja mam rozmiar tzn? Udźwig ma do 1.5 kg ale dźwiga więcej )) 38 cm długości z dołu wysokość około 29. Ona jest miękka wiec mierzyłam tak pi razy drzwi


U teściowej po świętach schudłam dwa kg. W tydzień nieźle ))))) mnie przyglodzila

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Byłam wczoraj w świecie dziecka w warszawce. . No i czuje się trochę nijak pojechaliśmy specjalnie rozprawić się z fotelikami na dobre
No i pan słysząc ze nie mamy isofix mam wrażenie ze odpuścił rozmowę z nami i olał.. wogole nie pomógł. U twierdził mnie tylko w przekonaniu ze britax lub cybex będzie dobrym wyborem. Ale jakoś i tak mam niesmak.

Tak piszecie o slubach z kilkumiesiecznymi dziecmi. Z perspektywy czasu uwazam, ze lepiej urzadzac taka uroczystosc z niemowlakiem niz tak, jak my zorganizowalismy symboliczna ceremonie zaslubin, kiedy corka miala 1,5 roku. Efekt taki, ze w pelnym skladzie nie przezylismy ceremonii (byli tylko rodzice i rodzenstwo z obu stron), bo malej sie zabralo na dewastacje tysiacletniej budowli. Na szczescie w knajpie byla kobieta, do zabawiania gosci i ona sie zajela corka, tak, ze wszyscy sie najedli a knajpa zostala nie uszkodzona
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 10:27   #1042
MamaMuminka25
Raczkowanie
 
Avatar MamaMuminka25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 81
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Dokładnie rok temu o tej porze dowiedziałam się, że będę mamą

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
MamaMuminka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 10:41   #1043
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Mediona Pokaż wiadomość
Ja nie mam siły w tym roku na Sylwestra. A jak malej nie położę pomiędzy 19-20 to noc z glowy z placzem i wrzaskiem.
No u nas to samo dlatego wolę odpuścić.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 10:58   #1044
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Normalnie nie mogę, dzwoniłam do przychodni i drugi lekarz mówi że mogę karmić, a mój mąż i farmaceutka że nie warto bo mleko będzie jałowe. Powiedziałam że sam będzie karmił modyfikowanym to odpuścił
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 11:41   #1045
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Malaja- że mleko jałowe? A jakie ma być? W mleku kobiecym podawanym z piersi nie ma bakterii innych niż te ze skory piersi. Twoja decyzja ale nie wierz w takie rzeczy. Jedyna wada antybiotyku to to ze pewna cześć jego metabolitów może przejść do mleka. Ale po to jest leksykon leków i można sprawdzić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 11:59   #1046
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Albo ja jestem dziwna, albo ja nie wiem. Bylam dzis na zakupach w sklepie dzieciecym. Jak wychodzilismy z domu to w windzie bawilam sie z Ewa smokiem. Tak jak wam mowilam ona smoka nie toleruje i dla niej to zabawka. Ma przypiety do fotelika lancuszek od urodzenia i tyle. I tym smoczkiem ja po ustkach pykalam a ona sie smiala. Wsiadly po drodzie 2 stare babska
I jedna do drugiej na caly glos: 'wciskaja tym dzieciom smoczki a potem zeby odstawic to wielka rozpacz'. Ooo jak sie wkur....ilam!! Mowie, ze jak bede chciala dawac to bede to robic. Jak nie to nie. A ona TO PO CO DAWAC?! Powiedzialam, zajela sie swoimi sprawami a nie cudzymi dziecmi. I winda sie zatrzymala a ja musialam sie cofnac na gore po pieluche. A ta cos tam gada. Zatrzymalam winde w ostatniej chwili a ona MLODA JAKA OBRAZONA!! Do tej drugiej baby. Wiec powiedzialam jeszcze tylko, ze moze i jestem mloda ale troche kultury by wypadalo okazac i dla niej jestem PANI. Pojechalam ba gore i tyle. To byly babska w stylu mam 70lat ale umaluje sie i ubiore jakbym miala 20 i moze nikt nie zauwazy ze stare ze mnie pudlo.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 12:02   #1047
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Moja szwagierka miała takie wesele. Jej córka miała wtedy pół roku. Tylko to nie było takie typowe wesele bo kończyło się wieczorem. Raz nawet dziecko jej nakarmila piersia siostra

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Jak to? Siostra nakarmiła jej dziecko piersią? Nie skumałam...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 12:34   #1048
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Albo ja jestem dziwna, albo ja nie wiem. Bylam dzis na zakupach w sklepie dzieciecym. Jak wychodzilismy z domu to w windzie bawilam sie z Ewa smokiem. Tak jak wam mowilam ona smoka nie toleruje i dla niej to zabawka. Ma przypiety do fotelika lancuszek od urodzenia i tyle. I tym smoczkiem ja po ustkach pykalam a ona sie smiala. Wsiadly po drodzie 2 stare babska
I jedna do drugiej na caly glos: 'wciskaja tym dzieciom smoczki a potem zeby odstawic to wielka rozpacz'. Ooo jak sie wkur....ilam!! Mowie, ze jak bede chciala dawac to bede to robic. Jak nie to nie. A ona TO PO CO DAWAC?! Powiedzialam, zajela sie swoimi sprawami a nie cudzymi dziecmi. I winda sie zatrzymala a ja musialam sie cofnac na gore po pieluche. A ta cos tam gada. Zatrzymalam winde w ostatniej chwili a ona MLODA JAKA OBRAZONA!! Do tej drugiej baby. Wiec powiedzialam jeszcze tylko, ze moze i jestem mloda ale troche kultury by wypadalo okazac i dla niej jestem PANI. Pojechalam ba gore i tyle. To byly babska w stylu mam 70lat ale umaluje sie i ubiore jakbym miala 20 i moze nikt nie zauwazy ze stare ze mnie pudlo.
Dziwne jest ze statsi ludzie mysla ze moga wszystko komentowac i sa najmadzejsi. Ale jak młody cos powie to obraza. Nie lubie jak ktos sie wcina w moje zycie czy ma 30-40 czy 70. Jeden chooj moje życie koja moja sprawa.




Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Jak to? Siostra nakarmiła jej dziecko piersią? Nie skumałam...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Kiedys takie kobietu sie nazywalo mamkami. Jeżeli ja mialam pokarm a ty go nie mialas. To ja wykarmialam twoje dziecko. Kiedyś nie bylo mm. Wiwc albo mamka ci pomogla albo dziecko umieralo z goodu. Wiec pewnie jak siostta miała mleko w cyckach to jak dziecko plakalo to przyatawila i nakarmila.
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 12:40   #1049
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Albo ja jestem dziwna, albo ja nie wiem. Bylam dzis na zakupach w sklepie dzieciecym. Jak wychodzilismy z domu to w windzie bawilam sie z Ewa smokiem. Tak jak wam mowilam ona smoka nie toleruje i dla niej to zabawka. Ma przypiety do fotelika lancuszek od urodzenia i tyle. I tym smoczkiem ja po ustkach pykalam a ona sie smiala. Wsiadly po drodzie 2 stare babska
I jedna do drugiej na caly glos: 'wciskaja tym dzieciom smoczki a potem zeby odstawic to wielka rozpacz'. Ooo jak sie wkur....ilam!! Mowie, ze jak bede chciala dawac to bede to robic. Jak nie to nie. A ona TO PO CO DAWAC?! Powiedzialam, zajela sie swoimi sprawami a nie cudzymi dziecmi. I winda sie zatrzymala a ja musialam sie cofnac na gore po pieluche. A ta cos tam gada. Zatrzymalam winde w ostatniej chwili a ona MLODA JAKA OBRAZONA!! Do tej drugiej baby. Wiec powiedzialam jeszcze tylko, ze moze i jestem mloda ale troche kultury by wypadalo okazac i dla niej jestem PANI. Pojechalam ba gore i tyle. To byly babska w stylu mam 70lat ale umaluje sie i ubiore jakbym miala 20 i moze nikt nie zauwazy ze stare ze mnie pudlo.
Co za stare prukwy!!! Nienawidze takich bab i takich komentarzy. Za przeproszeniem gooowno im do tego.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Bylam w stokrotce. Pampki juz przebrane, ale zdołałam upolowac pake trojek 58 sztuk za 29.99
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 13:28   #1050
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
To ten pan pokazywał nam cybex 1900 zł obraca się 360 .

Ale my jesteśmy oboje niedorozwoje! ! Powiedziałam ze nie mam isofix. Mój mąż zdziwiony bo przecież nie mamy aż takiego starego auta.. ale Co uwierzył mi na słowo dziś od rana był gotowy kupić nowe auto tak się podniecil ze nie ma isofix. A okazało się ze go mamy!!! Co za idiotka ze mnie. .. ja nie umiałam go znaleźć. A okazało się ze mamy go w tylnej kanapie na plecach a nie pod dupa. . Omg. Mój mąż dumny kupuje fotelik isofix i chodzi po chałupie 'mamy isofix' hahaah jaki głupek. Nie wiem czy ten pan opowiadajac o crash testach tak go przeraził czy poprostu to ze jego ukochane auto nie ma isofixu. .

A może to ten sylwestrowy nastrój haha.

A więc fotelików szukania ciąg dalszy bo jednak mamy isofix.
Pamiętajcie żeby sprawdzić klasę Isofixu bo nie wszystkie foteliki pasują do wszystkich klas. W książce samochodu/instrukcji powinna być taka informacja.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-10 20:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.