Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :) - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-15, 14:26   #1741
popfia
Raczkowanie
 
Avatar popfia
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: All blue
Wiadomości: 215
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

U mojego brata na weselu był DJ, ale był nie najlepszy i nie polecam go. Zerknij na OLX, czy też na strony miasta, tam nieraz widać ogłoszenia DJów. Zerknij też tutaj na forum głogowa, tam cos sobie przypominam polecali jakiegoś DJa. Głogów w końcu niedaleko nas jest.

Martula jaki u ciebie problem z suknią wystąpił?
__________________
Kocham!!!
2017: 4
2016: 43
2015: 47
popfia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 10:51   #1742
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez marta271 Pokaż wiadomość
Witam, czy możecie polecic jakiegoś dobrego, aczkolwiek nie za drogiego DJ'a na małe wesele?? Taki który fajnie poprowadzi całe wesele. Nigdy nie byłam na żadnym weselu na którym grał DJ'a, macie może jakieś rady jak szukać i na co zwracać uwagę? Z góry dziękuje
Polecam Dj Pedroboks, grał zarówno na weselu moim jak i mojej siostry, świetnie prowadził zabawy, naprawdę polecam, koszt ok 1200 zł (nie mieliśmy poprawin)
__________________
żoneczka mężusia 31.05.2014
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 12:29   #1743
marta271
Zakorzenienie
 
Avatar marta271
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 3 953
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
Polecam Dj Pedroboks, grał zarówno na weselu moim jak i mojej siostry, świetnie prowadził zabawy, naprawdę polecam, koszt ok 1200 zł (nie mieliśmy poprawin)
Dziękuje, zaraz będę szukac, i cena bardzo przystępna, zakladałam maksymalnie do 2 tys. U mnie też bez poprawin, i nie duże przyjęcie, dlatego zdecydowałam się na dj, inaczej pewnie wolalabym orkiestrę A wole dj niż tanią, fałszującą orkiestrę
marta271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 15:10   #1744
Niedzwiedzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Nie polecam, a wręcz odradzam, szczególnie przy szykowaniu wesela. Wszystko wydaje się fajnie, na początku wszystko jest do zrobienia przez obsługę. W dniu wesela dowiedziałam się, że koszta za wystój wynoszą 0 prawie o 1,5 tysiąca złotych więcej niż się umawialiśmy (czyli ogólnie ponad 3 tysiące). Na odbiór bukietu trzeba było wrócić do kwiaciarni, gdzie grono obsługi się zwiększyło i nie chciało przyjąć reklamacji, nie brali pod uwagę ze umowa była inna. (Obsługa- właściciele kwiaciarni) Przy tym warunkiem odebrania bukietu była zapłata pełnej kwoty. Oczywiście zapłaciliśmy, bo od początku byliśmy uczciwi i zostawiliśmy także zaliczkę, o którą obsługa prosiła. Z resztą to było z ich strony bardzo sprytne posunięcie, bo jak nie odebrać kwiatów w dniu ślubu! Jeżeli chodzi o kwiaty, to podobały mi się, były świeże, ale nie były to jakieś wyszukane gatunki (wmieszane były gerbery i stokrotki). Radzę poszukać innej kwiaciarni, bo jest w czym wybierać a nie warto tracić nerwów, czasu i w tak szczególnym dniu, nie mówiąc o pieniądzach. Poza tym Panie bardzo obgadują wszystkich Klientów, czego nawet nie kryły przy mnie...

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Nie polecam, a wręcz odradzam, szczególnie przy szykowaniu wesela. KWIECIARNI NA ORLEJ 23! Wszystko wydaje się fajnie, na początku wszystko jest do zrobienia przez obsługę. W dniu wesela dowiedziałam się, że koszta za wystój wynoszą 0 prawie o 1,5 tysiąca złotych więcej niż się umawialiśmy (czyli ogólnie ponad 3 tysiące). Na odbiór bukietu trzeba było wrócić do kwiaciarni, gdzie grono obsługi się zwiększyło i nie chciało przyjąć reklamacji, nie brali pod uwagę ze umowa była inna. (Obsługa- właściciele kwiaciarni) Przy tym warunkiem odebrania bukietu była zapłata pełnej kwoty. Oczywiście zapłaciliśmy, bo od początku byliśmy uczciwi i zostawiliśmy także zaliczkę, o którą obsługa prosiła. Z resztą to było z ich strony bardzo sprytne posunięcie, bo jak nie odebrać kwiatów w dniu ślubu! Jeżeli chodzi o kwiaty, to podobały mi się, były świeże, ale nie były to jakieś wyszukane gatunki (wmieszane były gerbery i stokrotki). Radzę poszukać innej kwiaciarni, bo jest w czym wybierać a nie warto tracić nerwów, czasu i w tak szczególnym dniu, nie mówiąc o pieniądzach. Poza tym Panie bardzo obgadują wszystkich Klientów, czego nawet nie kryły przy mnie...
Niedzwiedzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 19:44   #1745
aaanndee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 16
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

No laski u nas już ostatki, zostało 46 dni wódka kupiona, napoje też, jeszcze tylko spowiedź, ostatnie poprawki i zaraz ślubujemy!
__________________
01.11.2014
16.01.2016
aaanndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 21:49   #1746
martula889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 116
GG do martula889
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Aaanndee Wy ślubujecie a my nawet zaproszeń nie mamy. Ogólnie w czarnej "de" jesteśmy.
Co do sukni po prostu nie mam wybranej. Ostatnio przyjechał mój brat z bratową więc wzięłam ją na poszukiwania. Biedna rozpłakała się razem z moją mamą jak zobaczyły mnie w jednej z sukni. Ale niestety cena powalająca. Zbyt powalająca. W salonie można wypożyczyć i już byłam pełna nadziei gdy okazało się, że suknia jest za duża żeby ją zmniejszyć a wypożyczają suknie tylko z wystawy. Zastanawiałam się nad pójściem do jakiejś krawcowej która by mi uszyła, ale efet na pewno nie będzie ten sam. Załamałam się
__________________
04.12.2013r. Nasza Kochana Córeczka!

martula889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 17:13   #1747
Isis9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Cześć dziewczyny. Jak ten czas szybko leci... zaledwie 6 miesięcy zostało. Ja wybrałam sukienkę we Wrocławiu w salonie Celebrity i na miejscu w Lubinie zamówiłam (Amber), bo mają salon współpracujący. We Wrocławiu sukienka droższa o prawie 500zl! Model Rosita z kolekcji Annais Bridal 2016. Welon dostałam od bratowej, piękny - długi ale nie do samej ziemi (za kolana), dorzuciła też buty, wygodne na niewielkim obcasie, tylko widać ślady użytkowania mimo tego, że miała je tylko na swoim ślubie. Zaproszenia już mamy mniej więcej wybrane, motyw ptaszków/wróbelków bo biore nazwisko Wróbel Z grubszych rzeczy nie mamy tylko kamerzysty, zastanawiamy się jeszcze czy chcemy. Może znacie kogoś sprawdzonego i niezbyt drogiego (do 2,500)?
Isis9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 23:17   #1748
martula889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 116
GG do martula889
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Z kamerzysta niestety nie pomogę. My zrezygnowaliśmy cąłkowicie. Wolimy ładniejsze zdjęcia.
Słyszałam właśnie o salonie we Wrocławiu. Ponoć piękne suknie mają. A orientujesz się jak z wypożyczeniem u nich?
__________________
04.12.2013r. Nasza Kochana Córeczka!

martula889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 19:25   #1749
Isis9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Wypożyczają, taka informacja jest na ich stronie internetowej.
Isis9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 16:05   #1750
z_milosci_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 8
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Wypożyczają wypożyczają i do tego w fajnej cenie Bardzo bezproblemowi z tego co wiem.

z_milosci_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 06:20   #1751
aaanndee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 16
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Zostało 13 dni!!!!


Polecam kamerzysta + fotograf, 2 osoby razem za 2500, super efekty, Perfect film Bolesławiec
__________________
01.11.2014
16.01.2016
aaanndee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 21:42   #1752
martula889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 116
GG do martula889
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Salon sukien ślubnych w Legnicy? Lub krawcowa która ładnie szyje?
__________________
04.12.2013r. Nasza Kochana Córeczka!

martula889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 18:19   #1753
aneferu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Hej dziewczyny! Może jest tu jakaś para, która chciałaby odsprzedać termin w Sękowskim na 2017 rok? Spodobała mi sie ta sala, ale nie ma terminu pozdrawiam
aneferu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 07:44   #1754
serduszko165
Zakorzenienie
 
Avatar serduszko165
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: SB
Wiadomości: 10 781
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez aneferu Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Może jest tu jakaś para, która chciałaby odsprzedać termin w Sękowskim na 2017 rok? Spodobała mi sie ta sala, ale nie ma terminu pozdrawiam
Nie ma już? Wow!!! My rezerwowaliśmy w 2015 na 2017 całe szczęście
serduszko165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 12:39   #1755
martula889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 116
GG do martula889
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Hej Dziewczyny. Znalazłam w końcu swoją wymarzoną suknię! Uch
Teraz został jeszcze alkohol i ciasta z tortem. Jakieś pomysły? Słyszałam że w Głogowie jest fajna cukiernia gdzie są dobre ciasta i torty. No i w cenie przywóz wszystkiego. A co do alkoholi macie namiar na jakąś hurtownię?

Aaanndee jak tam jako mężatka?
__________________
04.12.2013r. Nasza Kochana Córeczka!

martula889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 14:48   #1756
serduszko165
Zakorzenienie
 
Avatar serduszko165
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: SB
Wiadomości: 10 781
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Ja dołączę się do pytania o miejsca gdzie najtaniej kupi się alkohol na wesele?

Może ktoś polecić dobrą kwiaciarnię?

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez martula889 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Znalazłam w końcu swoją wymarzoną suknię! Uch
Teraz został jeszcze alkohol i ciasta z tortem. Jakieś pomysły? Słyszałam że w Głogowie jest fajna cukiernia gdzie są dobre ciasta i torty. No i w cenie przywóz wszystkiego. A co do alkoholi macie namiar na jakąś hurtownię?

Aaanndee jak tam jako mężatka?
Pokaż swoją jedyną suknię

Ja znalazłam wzór wymarzonej, ale teraz pytanie czy pewna pani mi ją uszyje, bo w Polsce swojej wymarzonej od projektantki nie znajdę, a gdybym znalazła to pewnie cena by mnie zabiła :P
serduszko165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 12:28   #1757
martula889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 116
GG do martula889
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Serduszko165 ty masz za rok ślub? poczekaj z suknią. Kiedy ja rozpoczęłam poszukiwania rok przed wszystkie Panie mówiły mi, że to za szybko. Kazały przyjść na pół roku przed ślubem a krawcowe u których byłam kazały mi przyjść z 4 miesiące przed ślubem.
Nigdzie nie mogę na internecie znaleźć mojej sukni więc chyba zdjęcia nie uda mi się wkleić ale dam opis
Syrena z trenem, gole plecy na ramiączkach. Cała z koronki czyli wszystko o czym marzyłam
__________________
04.12.2013r. Nasza Kochana Córeczka!

martula889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 14:25   #1758
serduszko165
Zakorzenienie
 
Avatar serduszko165
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: SB
Wiadomości: 10 781
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez martula889 Pokaż wiadomość
Serduszko165 ty masz za rok ślub? poczekaj z suknią. Kiedy ja rozpoczęłam poszukiwania rok przed wszystkie Panie mówiły mi, że to za szybko. Kazały przyjść na pół roku przed ślubem a krawcowe u których byłam kazały mi przyjść z 4 miesiące przed ślubem.
Nigdzie nie mogę na internecie znaleźć mojej sukni więc chyba zdjęcia nie uda mi się wkleić ale dam opis
Syrena z trenem, gole plecy na ramiączkach. Cała z koronki czyli wszystko o czym marzyłam
Na razie chce wiedzieć czy mi taką jaką chce uszyje. Bo ona na koniec roku zamawia materiały takie podstawowe i po prostu już przyjmuje zamówienia na przyszły rok. Dzisiaj będę wiedzieć czy mi uszyje...
serduszko165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 19:09   #1759
Si_ola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Hej dziewczyny Jeśli któraś z Was szuka kamerzysty to chciałam bardzo polecić HOSI FILM. Co prawda są z Zielonej Góry ale dojazd to nie problem, a myślę, że oferta jest warta rozważenia. Sprawdzone!
Si_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 22:01   #1760
aneferu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez serduszko165 Pokaż wiadomość
Nie ma już? Wow!!! My rezerwowaliśmy w 2015 na 2017 całe szczęście
Niestety już nie ma. Musimy zrobić w Europie w Lubinie, chociaż sala niestety nie jest już taka śliczna

My mamy zarezerwowany zespół Top Dance. Byli u moich znajomych i u narzeczonego znajomych też. Wszyscy byli z nich zadowoleni, więc u nas też będą grać
aneferu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 06:42   #1761
serduszko165
Zakorzenienie
 
Avatar serduszko165
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: SB
Wiadomości: 10 781
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez aneferu Pokaż wiadomość
Niestety już nie ma. Musimy zrobić w Europie w Lubinie, chociaż sala niestety nie jest już taka śliczna

My mamy zarezerwowany zespół Top Dance. Byli u moich znajomych i u narzeczonego znajomych też. Wszyscy byli z nich zadowoleni, więc u nas też będą grać
U mnie narzeczony się śmiał, jak chciałam rezerwować wcześnie, ale dobrze zrobiłam skoro już nie ma miejsc. My mamy zespół, który też jest sprawdzony "PLAC ZABAW", a fotografa Nadybał Photo
serduszko165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 22:29   #1762
martula889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 116
GG do martula889
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Dziewczyny a co z cukiernią? Szukam takiej która mi przywiezie na miejsce. Nie ma czasu jeszcze tego załatwiać
__________________
04.12.2013r. Nasza Kochana Córeczka!

martula889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 08:29   #1763
marta271
Zakorzenienie
 
Avatar marta271
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 3 953
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez martula889 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co z cukiernią? Szukam takiej która mi przywiezie na miejsce. Nie ma czasu jeszcze tego załatwiać
Ja niestety nie potrafię Ci nic polecic, bo jestem dopiero na etapie tych podstawowych rzeczy, ale napewno bede szukać tez osób ktore robia torty i ciasta w domach - mnóstwo jest takich osob, nie tylko cukiernie. Tak wogole na ile przed powinno się zamawiac ciasto i torta?
__________________
Ślub: 17.06.2017 !!!
marta271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 18:17   #1764
martula889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 116
GG do martula889
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Marta271 na niektórych salach jeśli chce się podać ciasta lub tort kupiony od osoby prywatnej (która nie ma założonej firmy) trzeba napisac oświadczenie, że bierze się na siebie odpowiedzialnośc w razie zatrucia lub tego typu rzeczy

Zastanawiam się nad JOKER`em.
__________________
04.12.2013r. Nasza Kochana Córeczka!

martula889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 18:21   #1765
marta271
Zakorzenienie
 
Avatar marta271
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 3 953
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - PM2012 wspierają się w przygotowaniach:)

Tak, tak, wiem, pani przy rezerwacji sali o tym mówiła a joker to ta cukiernia z miejskiej górki? jak tak to słyszałam mnostwo pozytywnych opinii i kilka znajomych mi osób tez tam zamawialo.
__________________
Ślub: 17.06.2017 !!!
marta271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 10:23   #1766
martula889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 116
GG do martula889
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - szczęśliwie zakochane łączmy się :)

Tak. Mi też wszyscy ich polecają. Napisałam do nic wiadomość na facebooku ale nikt jak narazie nie odpisał. Zadzwonię do nich osobiście.
__________________
04.12.2013r. Nasza Kochana Córeczka!

martula889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 10:48   #1767
marta271
Zakorzenienie
 
Avatar marta271
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 3 953
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - PM2012 wspierają się w przygotowaniach:)

Możesz dać znać jak to tam u nich wygląda
__________________
Ślub: 17.06.2017 !!!
marta271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 16:11   #1768
roksana89
Rozeznanie
 
Avatar roksana89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 913
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - PM2012 wspierają się w przygotowaniach:)

Joker dowozi na sale za darmo. Swoja droga maja mega pyszne ciasta i torty. Polecam
__________________
"Dobrze, że jesteś, każdego dnia. Łatwiej powietrze dzielić na dwa..."



30.05.2015




roksana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 12:28   #1769
marta271
Zakorzenienie
 
Avatar marta271
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 3 953
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - PM2012 wspierają się w przygotowaniach:)

A torty mają jakieś standardowe do wyboru?? Czy można sobie wymyslec swój "projekt" i taki zrobią? Polecacie tam jakieś konkretne torty i ciasta??
__________________
Ślub: 17.06.2017 !!!
marta271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 13:11   #1770
roksana89
Rozeznanie
 
Avatar roksana89
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 913
Dot.: Lubin, Polkowice, Legnica i okolice - PM2012 wspierają się w przygotowaniach:)

Marta271 ja wyslalam im zdjecie i zrobili dokladnie tak jak sobie wymarzylam.
Co do ciast ja nie jadlam ale goscie na drugi dzien dojadali i chwalili. Pani zaproponowala mi mix weselny i absolutnie ani jednego zlego slowa nie uslyszalam. Mam rodzine w M.Gorce i oni od nich zawsze biora ciasta i zawsze sa swieze i smaczne. Prawdziwe "domowe" a nie takie sztuczne jak teraz w wiekszosci miejsc wciskaja
__________________
"Dobrze, że jesteś, każdego dnia. Łatwiej powietrze dzielić na dwa..."



30.05.2015




roksana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-05 12:57:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.