Lipcowe Mamusie 2016 :) - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-05, 11:56   #3751
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

U nas będzie różnica wieku 23 miesiące - spacery z dwójką to będzie wyzwanie, ale na dłuższe trasy mam zamiar malutkie zachustować, a starsza wtedy do wózka
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:01   #3752
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
U nas będzie różnica wieku 23 miesiące - spacery z dwójką to będzie wyzwanie, ale na dłuższe trasy mam zamiar malutkie zachustować, a starsza wtedy do wózka
Ja niechustowa Ale dla młodszego muszę coś mieć, więc kupuję nosidło Marsupi, i tak nam się pewnie przyda głównie w domu. Do chust się nie umiem przekonać Próbowałam raz i sie zraziłam, bo mi totalnie nie wcyhodziło, a miałam najprostszą z możliwych - kółkową.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:02   #3753
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

O dobry temat. Mnie chusty tez nie przekonują a dobre nosidlo od jakiego msc mozna stosowac? To Marsupi to to ergonomiczne? Dziecko jest w nim na żabke?
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:08   #3754
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Ja niby chustowa, ale Maja nie lubiła :/ i w sumie może kilka razy żeśmy w chuście wyszły rozważam jeszcze nosidełko Tula tylko cena mnie trochę odrzuca
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:10   #3755
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
O dobry temat. Mnie chusty tez nie przekonują a dobre nosidlo od jakiego msc mozna stosowac? To Marsupi to to ergonomiczne? Dziecko jest w nim na żabke?
Tak, chusta na pewno byłaby lepsza, ale dla noworodka Marsupi jest o wiele lepsze niż Tula, Bondolino czy Manduca, które są dla starszych dzieci. Na Mamygadżety jest recenzja Marsupi Ogólnie opinie są same pozytywne, więc ja zaryzykuję No i jest dużo tańsze niż te wspomniane wyżej nosidła
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:10   #3756
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Ja zawsze brałam tabletki na czczo bo przed 10 nic nie przełknę a jak zjem na siłę to mi niedobrze... Tylko dotychczas brałam kwas foliowy a Pregnę Plus biorę od wczoraj.. Gina się pytałam wcześniej o kwas foliowy to mówił, że może być na czczo ale teraz faktycznie biorę więcej witamin w jednej tabletce i chyba będę po prostu jadła ją w pracy, po pierwszym śniadaniu
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:11   #3757
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Co do depilacji to ja u kosmetyczki robie wosk i inaczej sobie już nie wyobrażam tym bardziej przed porodem

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-05, 12:11   #3758
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
Tak, chusta na pewno byłaby lepsza, ale dla noworodka Marsupi jest o wiele lepsze niż Tula, Bondolino czy Manduca, które są dla starszych dzieci. Na Mamygadżety jest recenzja Marsupi Ogólnie opinie są same pozytywne, więc ja zaryzykuję No i jest dużo tańsze niż te wspomniane wyżej nosidła
Muszę się mu przyjrzeć. Wiele by to nosidło ułatwiło.
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:14   #3759
PaprikaDzika
Rozeznanie
 
Avatar PaprikaDzika
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 914
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
Fotelik następny mamy KlippanKiss 2

A wózek kupuję Britax B-dual. Chciałam Phil&Teds Promenade albo iCandy Peach podwójny, ale nawet cena używanego mnie zabiła, więc odpuściłam. Britax nie będzie idealny, ale może pół roku damy radę. A jak potem będzie potrzebny podwójny wózek to może zamienię na Nippera Double, albo Easywalkera, jak młodsze już usiądzie. Jaką będziesz mieć różnicę wieku?
Mi się właśnie podoba P&T Dash ew. Dot.
Nie znam zupełnie tych nazw wózków, które wymieniasz Easywalker owszem, bardzo mi się podobał. Bumbleride ma jeszcze podwójny i swego czasu mój mocny typ - Mountain Buggy. Teraz wypuścili model rok po roku (siedziska podobnie jak w P&T). Ale jeszcze go nie oglądałam (w necie oczywiscie ) i nie wiem do końca, jak to tam wygląda.

Córka w lipcu będzie kończyć 22 miesiące.
PaprikaDzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:14   #3760
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Dzień dobry, Gadułki))

byłam u fryzjera, 20 cm krótsze włosy mam, dziwnie mi, ale lepiej, bo naprawdę ciężko mi było z długimi no i za rok znowu będę pewnie ścinać krótko, jak mi połowa wypadnie :|

Kamila, dziewczyny super poradziły, ale ten sok z buraczków myślę, że będzie hitem

Jasmin, a gdzie jestes na emigracji? Myślę, że spokojnie w Sydney kupisz wszystko idealne, moze podczytaj jakies ichniejsze fora mamusiowe?

Misia, zwykłą maszynką

Monian, pierwszy i drugi fotelik miałam Maxi Cosi, teraz mam Recaro dla starszaka i nie polecam kupowania używek jednak, chyba ze zaufane źródło

Confused Women, lepiej sobie z posiłkiem te kapsułki łykaj



Co do wózków, to ja polecam X-landera [mam czarny, ale tu akurat gust mi sie nie zmienil i gdybym kupowala znowu, to tez czarny ], niby kobyłowata spacerowka, ale bardzo wygodna, córka jeździła do 2 lat, potem przesiadła się narowerek biegowy na spacery natomiast po pewnym czasie znowu się przydał, kiedy rok temu w czerwcu Hania złamała nogę
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:15   #3761
PaprikaDzika
Rozeznanie
 
Avatar PaprikaDzika
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 914
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Ja mam Tulę, ale dla maluszka pewnie jakąś chustę kupię. Dla mnie takie noworodki maleńkie do nosideł się nie nadają (nawet mimo wkładek).
PaprikaDzika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-05, 12:18   #3762
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
Większość wózków 2w1 czy 3w1 jest ciężka A foteliki w wózkach 3w1 zazwyczaj się nie nadają do przewożenia dziecka w samochodzie Dobry fotelik waży ok. 4,5kg, czyli mneij więcej tyle samo co gondola od wózka I można go zamontować na stelażu wózka za pomocą adapterów - właściwie każdy
Ano widzisz za moich czasów, tzn przy pierwszym synku nie było takich cudów jak foteliki w wózkach (chyba). Wydawało mi się to lżejszą opcją, ale może właśnie moje to mylne pojęcie
Że też nie pomyślałam o chuście, może poszukam jakiś kursów jak będę na l4 i może się przekonam do chustowania i nauczę go. Przy synku miałam nosidło ale chyba gdzieś dopiero od 4 miesiąca i rzeczywiście super mi służyło.
No dobra wymyśliłam w razie wizyty u lekarza poproszę mojego dużego synka o pomoc w końcu będzie miał wakacje
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:20   #3763
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Wink Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Moja córka też chustowa. Bardzo sobie chwalę to rozwiązanie. Chociaż, dla własnej wygody wolałabym nosidło, jak maluch będzie starszy. Podoba mi się Tura ale cena powala.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:21   #3764
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez PaprikaDzika Pokaż wiadomość
Mi się właśnie podoba P&T Dash ew. Dot.
Nie znam zupełnie tych nazw wózków, które wymieniasz Easywalker owszem, bardzo mi się podobał. Bumbleride ma jeszcze podwójny i swego czasu mój mocny typ - Mountain Buggy. Teraz wypuścili model rok po roku (siedziska podobnie jak w P&T). Ale jeszcze go nie oglądałam (w necie oczywiscie ) i nie wiem do końca, jak to tam wygląda.

Córka w lipcu będzie kończyć 22 miesiące.
No właśnie mi zależało żeby mieć normalny, pojedynczy wózek z normalną twardą gondolą, dlatego MB i wszystkie pozostałe odpadły. Możliwe, że będziemy się spacerować osobno, np. mąż ze starszym, a młodsze przed domem w wózku, albo starszak u dziadków, a młodsze z nami, kombinacji może być wiele, dlatego w sumie mi się krąg poszukiwań zawęził do zaledwie kilku modeli

Cytat:
Napisane przez PaprikaDzika Pokaż wiadomość
Ja mam Tulę, ale dla maluszka pewnie jakąś chustę kupię. Dla mnie takie noworodki maleńkie do nosideł się nie nadają (nawet mimo wkładek).
Ponoć Marsupi jest jedynym (?) w którym można nosić takie maleństwo
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:23   #3765
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Mam QuinnyBuzz z gondola i spacerowka. W zestawie były też adaptery do fotelika maxi cosi. Wózek sam w sobie lekki no i fajnie, że można montować porządny fotelik samochodowy. Większy fotelik też mamy firmy maxi cosi i chwałę sobie bardzo.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:24   #3766
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Jak znam życie to my na dłuższe spacery będziemy chodzić po powrocie małża z pracy koło 16 wtedy jedno do gondoli, drugie na rowerek i luz a do południa małe na taras, a większe do ogrodu i już
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:30   #3767
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

U nas starsza do przedszkola a maluch ze mną. Chyba, że akurat będą mieli przerwę wakacyjną. Jakoś to przetrwam .

Byłam u gina I nawet nie wiem, ile maluch ma, bo mi robił usg ginekologiczne a mnie tak zagadał na temat mojego szpitala, że mi nie powiedział wymiarów. Za to widziałam, jak macha raczkami.

Dalej lecę na duphastonie, nospie i asparginie. Euthyrox tez wrócił do obiegu. Szał.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 12:36   #3768
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Ja jeszcze nie wiem jak będzie i gdzie będziemy mieszkać ale jak nie będę dawać rady to Julek od września do klubu maluszków na kilka godzin tak 4-5 h max

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 13:05   #3769
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Moja córka też chustowa. Bardzo sobie chwalę to rozwiązanie. Chociaż, dla własnej wygody wolałabym nosidło, jak maluch będzie starszy. Podoba mi się Tura ale cena powala.
Fajne sa te marsupi, ale z doswiadczenia domyslam sie, ze u mnie lepiej sprawdzi sie chusta, bo tak nie grzeje... a to bedzie przeciez lipiec!


Ja sie gole elektryczna maszynka remingtona


Kto chce bigooos?

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie wiem jak będzie i gdzie będziemy mieszkać ale jak nie będę dawać rady to Julek od września do klubu maluszków na kilka godzin tak 4-5 h max

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Tez chce ooslac mlodego do klubu malucha, zawsze to czas na ugotowanie obiadu, pranie czy drzemke
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-05, 13:08   #3770
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Fajne sa te marsupi, ale z doswiadczenia domyslam sie, ze u mnie lepiej sprawdzi sie chusta, bo tak nie grzeje... a to bedzie przeciez lipiec!


Ja sie gole elektryczna maszynka remingtona


Kto chce bigooos?

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------



Tez chce ooslac mlodego do klubu malucha, zawsze to czas na ugotowanie obiadu, pranie czy drzemke
Ja mam dziś ogórkową i pizze
Bigos w zamrażalniku

Tez myślałam o przedszkolu ale boję się że w pierwszym okresie będzie dużo chorób z tego powodu. Nie wiem ...
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 13:23   #3771
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Chusta u mnie zdała egzamin w okresie letnim . Przeglądałam ceny nosideł i serce staje. Chyba daruję sobie, szczególnie, że raczej kolejnych dzieci nie planuję.

U nas młoda zaczynała od żłobka, jak miała 1,5 roku. Była masa chorób, gorączki i końcówka ząbkowania. Teraz w przedszkolu jest spokojniej. Zazwyczaj ma katar i kaszel i nic poważniejszego. Raz tylko miała antybiotyk.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 13:30   #3772
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Ok jadę juz powoli na to prenatalne wiec poproszę o kciuki .
niestety czy to żłobek czy przedszkole to odchorować swoje Trzeba
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 13:33   #3773
silver89
Rozeznanie
 
Avatar silver89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 544
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Ok jadę juz powoli na to prenatalne wiec poproszę o kciuki .
niestety czy to żłobek czy przedszkole to odchorować swoje Trzeba
Kciuki zapewnione
__________________
12.04.2013 r.
24.12.2013 r.
25.07.2015 r.
silver89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 13:40   #3774
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Ok jadę juz powoli na to prenatalne wiec poproszę o kciuki .
niestety czy to żłobek czy przedszkole to odchorować swoje Trzeba
Kciuki!
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 13:41   #3775
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Ejj Dziewczyny, nie chcę się czepiać, ale czy nie powinny do klubu należeć tylko osoby, które aktywnie udzielają się w wątku już od jakiegoś czasu? Bo chyba o to chodzi, abyśmy czuły się tam bezpiecznie a widzę, że do klubu należy już Dziewczyna która zaczęła pisać na wątku lipcówek zaledwie dwa dni temu..nie wiem, może się nie zgadzacie ze mną, może się czepiam, ale myślę, że warto się zastanowić na tym..

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Ok jadę juz powoli na to prenatalne wiec poproszę o kciuki .
niestety czy to żłobek czy przedszkole to odchorować swoje Trzeba
Kciuki!!
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 13:45   #3776
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Ok jadę juz powoli na to prenatalne wiec poproszę o kciuki .
niestety czy to żłobek czy przedszkole to odchorować swoje Trzeba
:thumbup:

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Ejj Dziewczyny, nie chcę się czepiać, ale czy nie powinny do klubu należeć tylko osoby, które aktywnie udzielają się w wątku już od jakiegoś czasu? Bo chyba o to chodzi, abyśmy czuły się tam bezpiecznie a widzę, że do klubu należy już Dziewczyna która zaczęła pisać na wątku lipcówek zaledwie dwa dni temu..nie wiem, może się nie zgadzacie ze mną, może się czepiam, ale myślę, że warto się zastanowić na tym..

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------


Kciuki!!
Si, z reguły tak to funkcjonuje
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 13:52   #3777
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Zrobilam sobie koktajl z mleka, banana i ciasteczek oreo. Umieram z rozkoszy a skończe w piekle za to odżywianie..
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 13:53   #3778
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Confused women, ja co prawda w klubie nie jestem, ale jako osoba z ograniczonym zaufaniem do ludzi na pewno lepiej czułabym się pisząc z ludźmi, których chociaż trochę znam. Przecież w klubie często zostawia się namiary, pisze o bardzo intymnych rzeczach. Także ja się z tym zgadzam!

Z dziewczynami z wątku mam majowo-czerwcowych 2011 też miałyśmy klub, pisałyśmy tam naprawde intymne sprawy. Po jakims czasie klub niestety został usunięty przez zakładającą, ale my się przeniosłyśmy na FB i tam teraz mamy od kilku lat swój mały świat, są spotkania w realu, wspolne wakacyjne wyjazdy, w ogóle część znajomości przeniosła się do reala
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 13:55   #3779
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Na mamusiach 2014 tez mamy taki klub ma fejsie. Tez są spotkania w malych i duzych ekipach. Jest fantastycznie, bardzo się zzylysmy z dziewczynami. Mam nadzieje,ze tu się podobnie potoczy. Swoją drogą czy są tu mamusie z Poznania i okolic?
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-05, 14:03   #3780
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Lipcowe Mamusie 2016 :)

Też na fb mamy grupę grudniówek 😀

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-10 18:08:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.