Scend Barł czyli Scent Bar LVIII - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-07, 11:49   #3691
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Baaardzo stary przepis; parówki z żółtym serem zawinięte w boczek i zapieczone , boczek ze śliwką, mini szaszłyczki na ciepło i zimno, ze składników rozmaitych, mogą być w wersji "na raz" do gęby, małe pomidorki nadziewane sałatką jarzynową....

Zgłodniałam przez Ciebie
miało byc na szybko (wydrażenie całego talerza pomidorków koktajlowych zajęło mi wieki, a i tak nikt tego nie jadł, przy mrozie i wódce szły tłustsze rzeczy )
resztę zapisuję, śliwki w boczku znam od lat, ale zwykle na zimno wisywałam
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2016-01-07 o 11:51
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 11:50   #3692
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

[/COLOR]Jeszcze ciekawostka dot. rozkmin "jedzenie jakich zwierząt jest mniejszym złem" klik
no mnie to przekonuje w sensie -jak mamy zezrec to zwierze to przynajmniej uczynmy jego zywot szczesliwym.
i dalej rozkminiajc-moralniejsze jest zjedzenie szczesliwego zwierza bo w ten sposob dajemy wyraz poparcia dla "ludzkiego chowu", tak samo jak niejedzac kurczakow nie zgadzamy sie na nieludzkie warunki w jakich sa hodowane.

a teraz czesc na moja własna filozofie :
czy moralne jest zabicie hodowlanej sczzesliwej krowy? przeciez w ten sposób pozbawiamy ją przyszłych poztywnych doswiadczen z jej udziałem ?
Moja odpowiedz brzmi -tak, poniewaz gdyby nie cel zabicia krowy, nie zostałaby ona wychodowana wogole co pozbawiłoby ją takze dotychczasowo przezytych pozytywnych doznań.
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 12:35   #3693
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

snad mniejszego mrozu
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość

A teraz na poważnie, może mi ktoś doradzi. Od długiego czasu mam chęć przerzucić się na dietę bezmięsną z powodów różnych, ale nie idzie mi to, bo bardzo lubię smak mięsa Mój najdłuższy epizod bezmięsny trwał około pół roku i do dziś nie wierzę, że tak długo wytrzymałam. Najgorsze oczywiście są okazje kiedy mnie ktoś gości, bo w sklepie jakoś umiem się oprzeć i nie kupić.
No i czy jest tu ktoś kto miał/ma podobnie? Czy da się z tym coś zrobić?
jeżeli ciągnie Cię fizycznie do mięcha - nie rzucaj widocznie Twój organizm potrzebuje białka zwierzęcego . Organizm sam wie najlepiej co mu potrzebne ( oczywiście pomijając czipsy , alko i słodycze )
Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Nie, mnie głównie chodziło o narzekanie na pogodę i manie pretensji do pogody
narzekanie na rzeczy , na które ma się wpływ mija się z celem , bo się używa wpływu i problem znika , dlatego narzeka się na to , z czym nic nie można zrobić a sko temperatury z -2 do prawie -20 w ciągu jednego-dwóch dni nie jest normalny i zwyczajnie organizm się nie adaptuje w takim tempie . Poza tym osoby z marnym krążeniem zawsze marzną, choćby nie wiem co .A jak pysk boli od samego wyjścia na dwór , trudno się cieszyć i nie narzekać
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie tam NCIS się podoba, jak mało co, ale tylko głowny, bo juz LA i NO
Gibbs jest najlepszy , ale Hetty czyli mała chupacabra też nie jest zła natomiast NO rzeczywiście kiepski , nie oglądam .
Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
1. Wygrała Pani kawę w tradycyjnej kawiarni zielonej
Oczom nie wierzyłam, ale pierwszy raz jedząc dużo - schudłam Znaczy się mięśnie zaczynają żyć własnym życiem pod warstwą słoniny

2. W butkach małej Laponki i Joutsenowym paltociku byś nie zmarzła


Imo jak masz apetyt na mięso - to je jedz. Widocznie organizm go potrzebuje Omijaj tylko wędliny.

Rok temu zatrułam się parówką - co to mogłam je ponoć jeść, bo były ze sklepu organicznego z przeznaczeniem dla dzieci - więc też już ich nie jadam. A wędlin nie jadam od czasu, gdy kumpel technolog żywności opowiedział jak się robi kiełbasę i co się do niej dodaje, to aż dziwne, że one nie świecą Mięso i wędliny kupuję, bo Mam jest mięsożerna. Tylko, że jak kupiłam całą piękną, ponoć prawdziwie wędzoną szynkę na Święta, to szlag ją trafił przez te Święta, takie toto "dobro" robią

Ale nie jestem wegetarianką i nie zamierzam nią być Lubię skórę, chodzę w skórze, pierzu i futrach, to nie będę robić z siebie hipokrytki - biedne zwierzątka, i owszem, ale ludzie z głodu umierają a jakoś płaczący nad zwierzakami nad ludźmi aż tak bardzo nie rozpaczają... więc ja nad zwierzakami, o ile nie będą to koty, też rozpaczać nie będę
1. ma się te wiedźmie zdolności
2. tylko żeby jeszcze były czerwono wyszywane
3.bo parówki nie nadają się do jedzenia - żadne pamiętam z dzieciństwa prawdziwe parówki w gęsim flaczku - miały w środku mięso , nie różową masę z bąbelkami żadne wędliny nawet te niby prawdziwe , nie są prawdziwe
4.
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
u mojej siostry wciąż mają wędliny od wiejskiego rzeźnika, co sam je ręcznie robi jak u niej jestem, to zawsze się opycham. Tylko tam można jeszcze znaleźć te prawdziwe, suche wędzone szynki, co to je uwielbiałam za dziecka, w sklepach takich nie ma


Jak dla mnie człowiek jest istotą wszystkożerna, tak nas natura stworzyła, więc i mieso i rośliny potrzebne dla zdrowia.



Cała prawda o ubraniach na zimę
http://kwejk.pl/obrazek/2542079/ubrania-na-zime.html
1.no właśnie , prawdziwa szynka jest sucha , nie ma w środku pęcherzyków po wstrzykiwanej solance
2. każde zwierzę jedząc zabija inne żywe istoty - wegetarianie też , bo rośliny też żyją jakby nie było . Jak się świeżą roślinę zjada , zjada się żyjący organizm , jak żywą ostrygę . A rośliny z kolei wykorzystują skutki śmierci innych organizmów czyli wchłaniają organizmy rozpadnięte . Wszystko się nawzajem zjada w tej czy innej postaci .
3.dokładnie
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dobre

Ad jedzenia zwierzontek: też uważam, że człowiek jest niestety wszystkożerny i lepszy pożytek byłby nie z walczenia o globalny wegetarianizm, ale o humanitarne (to brzmi dziwnie w stosunku do zwierząt ale zabrakło mi synonimu) warunki i metody zabijania w ubojniach.
A głodowanie innych ludzi serio mnie nie rusza w porównaniu do męczenia zwierząt... Może dlatemu, że ludzie mają większe możliwości żeby się bronić i sobie radzić, pomijając dzieci.
zwierzęta są całkowicie bezbronne , nawet bezbronniejsze od dzieci czasami , bo nad dzieckiem każdy się zlituje , a nad zwierzęciem tylko nieliczni .
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
A, i mam podobnie z mięsem jak Ty, jednakowoż nie identycznie. Też upatruję zmian w organiźmie. Przez 3 tyg cyklu mnie odrzuca od mięsa. w 4tym rzucam się na nie jak sęp. Oby to jednak miało związek tylko z żelastwem. Jest go sporo w fasoli i soczewicy, na nie też mam "rzut" jednak widać nie wystarcza?
mięsne żelazo jest o wiele łatwiej przyswajalne od roślinnego , pewnie dlatego .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 12:36   #3694
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

a teraz czesc na moja własna filozofie :
czy moralne jest zabicie hodowlanej sczzesliwej krowy? przeciez w ten sposób pozbawiamy ją przyszłych poztywnych doswiadczen z jej udziałem ?
Moja odpowiedz brzmi -tak, poniewaz gdyby nie cel zabicia krowy, nie zostałaby ona wychodowana wogole co pozbawiłoby ją takze dotychczasowo przezytych pozytywnych doznań.
ale z logicznego punktu widzenia 100% racji
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 12:46   #3695
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
narzekanie na rzeczy , na które ma się wpływ mija się z celem , bo się używa wpływu i problem znika , dlatego narzeka się na to , z czym nic nie można zrobić a sko temperatury z -2 do prawie -20 w ciągu jednego-dwóch dni nie jest normalny i zwyczajnie organizm się nie adaptuje w takim tempie . Poza tym osoby z marnym krążeniem zawsze marzną, choćby nie wiem co .A jak pysk boli od samego wyjścia na dwór , trudno się cieszyć i nie narzekać .
Nie wiem, czy do niektórych to dotrze, ale bardzo Ci dziękuję za powyższe

A propos: przy -2 stopniach poniżej 0, poranny pociąg spóźnił się tylko 15 minut Bez nijakiej zapowiedzi, oczywiście. Chociaż - spadło odrobinę śniegu, wiec to w sumie logiczne....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 13:06   #3696
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1.no właśnie , prawdziwa szynka jest sucha , nie ma w środku pęcherzyków po wstrzykiwanej solance
wszystkie sklepowe szynki są wodniste i bez smaku

Albo pamietana z dzieciństwa prawdziwa świeżonka, czyli smażone z cebulą mięso świnki, co jeszcze kilka godzin wcześniej biegała po oborze. Jak średnio jestem za wpieprzowiną, tak tego smaku nie zapomnę na równi z szynkami

Ja za mięsem średnio przepadam (lubię, alem głównie słodyczowa) ale mam jakieś dziwne ciągoty w trzewiach jak wlezę do sklepu, gdzie mięso sprzedają. Ten zapach krwi i surowego mięcha od zawsze mnie fascynuje Ale i odrzuca jednocześnie (bo jak tu surowizne jeść? Naleciałośc bardziej kulturowa i strach przed zarażeniem lub zatruciem). Ot, natury nie oszukasz
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2016-01-07 o 13:10
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 13:12   #3697
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
miało byc na szybko (wydrażenie całego talerza pomidorków koktajlowych zajęło mi wieki, a i tak nikt tego nie jadł, przy mrozie i wódce szły tłustsze rzeczy )
resztę zapisuję, śliwki w boczku znam od lat, ale zwykle na zimno wisywałam
Nie zauważyłam tego wcześniej - nie, koktajlowych się nie drąży, z koktajlowych i mini mozarelli się robi szaszłyczki. Na zimno. Przekładane bazylią ew.szpinakiem baby. Miałam na myśli takie większe, o średnicy ok. 5 cm.

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Albo pamietana z dzieciństwa prawdziwa świeżonka, czyli smażone z cebulą mięso świnki, co jeszcze kilka godzin wcześniej biegała po oborze. Jak średnio jestem za wpieprzowiną, tak tego smaku nie zapomnę na równi z szynkami

Ja za mięsem średnio przepadam (lubię, alem głównie słodyczowa) ale mam jakieś dziwne ciągoty w trzewiach jak wlezę do sklepu, gdzie mięso sprzedają. Ten zapach krwi i surowego mięcha od zawsze mnie fascynuje. Ale i odrzuca jednocześnie (bo jak tu surowizne jeść? Naleciałośc bardziej kulturowa). Ot, natury nie oszukasz
1.
Musiałaś? Tez to pamiętam, tylko u mnie się smażyło bez cebuli.

2. surowiznę, niestety, jem. ze smakiem i przyjemnością. i o ile zapach mnie nie rusza, to smak jak najbardziej
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 13:21   #3698
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Dobry

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
no mnie to przekonuje w sensie -jak mamy zezrec to zwierze to przynajmniej uczynmy jego zywot szczesliwym.
i dalej rozkminiajc-moralniejsze jest zjedzenie szczesliwego zwierza bo w ten sposob dajemy wyraz poparcia dla "ludzkiego chowu", tak samo jak niejedzac kurczakow nie zgadzamy sie na nieludzkie warunki w jakich sa hodowane.

a teraz czesc na moja własna filozofie :
czy moralne jest zabicie hodowlanej sczzesliwej krowy? przeciez w ten sposób pozbawiamy ją przyszłych poztywnych doswiadczen z jej udziałem ?
Moja odpowiedz brzmi -tak, poniewaz gdyby nie cel zabicia krowy, nie zostałaby ona wychodowana wogole co pozbawiłoby ją takze dotychczasowo przezytych pozytywnych doznań.
ale


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
wszystkie sklepowe szynki są wodniste i bez smaku
Wszystkie sklepowe szynki smakują jak sól



Nie jem mięsa prawie wcale, poprostu nie mam ochoty, smak mi nie odpowiada, zapach też. Wege nie jestem i nie będę. Czasem mnie najdzie, ale to bardzo żadko, nie wiem, raz na miesiąć na kanapkę z wędliną czy czymś, a potem się okazuje że to nie to.
Wolę warzywa i owoce, kaszę.
Kurczaka, kaczki innego drobiu nie tykam,śmierdzi mi . Golębi też nie. ( mam rodzinę, która lubi gołąbki, chodują sami dla siebie)...raz na imprezie się nacięlam na zimne nożki ( akurat mnie na szlo) , tylko one jakieś dziwne były....no i spróbowałam...o fuj, z czego to? Z goląbka Taktownie pawia nie puścilam, ale powiedziałam że mogli uprzedzić bo wiedzą że drobiu nie jadam
Za rybami nie przepadam, jedynie czasem losoś, albo śledż...ale i to nie za często ....
Królik budzi we mnie wstręt , rosołu u mnie w domu od lat się nie gotuje, jak bylam dzieckiem to mnie autentycznie mdliło od samego zapachu...teraz jak poczuję czasem to też..., ( tak jak królicza tuszka na pewno wygląda oskorowany kot)...pozsa tym, nie przyszlo by mi do głowy nikomu tlumaczyć, nie jedz mięsa bo coś tam....





Spo, a czego Ty od mineralkow oczekujesz?
Bo teraz na tapecie są Clare Blanc ( polskie) . Robią fotoszop , ale nie kryją mocno...no bardzo słabo wręćz, ładnie pory zwężają...no i Annabelle minerals.
ZSK chyba nie ma żadnych kodow, przynajmniej ja nigdy nie dostalam, maja tylko na stronie gratisy do zamowień od określonej kwoty. Chociaż to się moglo zmienić, dawno nic nie zamawialam...

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2016-01-07 o 13:26
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 13:35   #3699
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
wszystkie sklepowe szynki są wodniste i bez smaku

Albo pamietana z dzieciństwa prawdziwa świeżonka, czyli smażone z cebulą mięso świnki, co jeszcze kilka godzin wcześniej biegała po oborze. Jak średnio jestem za wpieprzowiną, tak tego smaku nie zapomnę na równi z szynkami

Ja za mięsem średnio przepadam (lubię, alem głównie słodyczowa) ale mam jakieś dziwne ciągoty w trzewiach jak wlezę do sklepu, gdzie mięso sprzedają. Ten zapach krwi i surowego mięcha od zawsze mnie fascynuje Ale i odrzuca jednocześnie (bo jak tu surowizne jeść? Naleciałośc bardziej kulturowa i strach przed zarażeniem lub zatruciem). Ot, natury nie oszukasz
1.albo słone albo plastikowe
2.świeżynkę jadłam chyba raz albo dwa razy w życiu ale smak absolutnie niezapomniany i przeboski
3.ja tam niestety jestem wszystkożerna , byle się nie ruszało i nie było robalem , jeszcze co do owoców morza mam pewne wątpliwości do szczęścia potrzebuję niestety produktów ze wszystkich grup , może oprócz mleka jako takiego luzem - mleko jako składnig czegoś innego oczywiście tak , ale samo mleko nie oprócz do kawy surowa wołowinka czyli befsztyk tatarski ryby , drób , mięcho , królik , dziczyzna , gołębie - wszystko wciągnę , przy akompaniamencie jarzynek i jakiegoś węgla typu kasza/makaron/ryż, ew. kartofle tyż się zjedzą nie mam i nie miałam nigdy wyrzutów sumienia z powodu zjadania innych bytów - tak nas biologia zrobiła i nie da się ominąć
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 13:49   #3700
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

snad łosiowej wary po niespodziewanym kiretażu górnej szczęki i przycięciu zęba (do poprawki bo mi jednak zahacza)
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 14:31   #3701
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
2.świeżynkę jadłam chyba raz albo dwa razy w życiu ale smak absolutnie niezapomniany i przeboski
noo
a jeszcze mama wybierała zawsze najładniejsze kawałki mięska, bo to było zawsze na kolację, która częstowało się rzeźnika po całym dniu roboty

W łódzkiem, z krwi i podrobów oprócz kaszanki robi się jeszcze kiełbase o nazwie "czarne". Dziwne toto, zamiast kaszy zwykłej jest tam słonina, bułka (a czasem z kaszą manną jak twierdzi moja mam) i cynamon, przez co kiełba ma słodkawy smak. Mi przypomina piernik albo zakalcowaty murzynek, więc mi smakuje

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
nie mam i nie miałam nigdy wyrzutów sumienia z powodu zjadania innych bytów - tak nas biologia zrobiła i nie da się ominąć


Jak się człowiek wychował na wsi, to była normalna kolej rzeczy - z prostą dziecięca logiką karmiłam swojego ulubionego prosiaczka/kurczaczka/cielaczka, żeby rósł duzy i miał dużo smacznego mięska

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
snad łosiowej wary po niespodziewanym kiretażu górnej szczęki i przycięciu zęba (do poprawki bo mi jednak zahacza)
o matulu...
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 14:36   #3702
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
W łódzkiem, z krwi i podrobów oprócz kaszanki robi się jeszcze kiełbase o nazwie "czarne". Dziwne toto, zamiast kaszy zwykłej jest tam słonina, bułka (a czasem z kaszą manną jak twierdzi moja mam) i cynamon, przez co kiełba ma słodkawy smak. Mi przypomina piernik albo zakalcowaty murzynek, więc mi smakuje
Nie tylko w łódzkim, w danym skierniewickiem też ale nie wiedziałam,z e tam w skład wchodzi cynamon - a lubię

Katty, ale masz atrakcje noworoczne
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 14:58   #3703
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Dzięki

A miało być tylko spotkanie kontrolne a jeszcze dół mi został do czyszczenia za 3 tygodnie ...
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 16:03   #3704
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

dzień bez awarii pociagów dniem straconym
Bywajcie, znowu cały ruch na mojej trasie wziął i zdechł w pissssdu
I znowu zamiast 15 minut pociągiem będe jechac z 1,5 h autobusami przez zakorkowaną o tej porze stolicę...
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 17:11   #3705
tricolor
Wtajemniczenie
 
Avatar tricolor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 443
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Tulam wszystkich, stęskniona za Barem

Ewuś gratulacje!!! Niech rośnie zdrowo

Wszystkiego co dobre w Nowym Roku, koniecznie.
__________________
Szukam książkowo: Stanisław Płaza Historia prawa w Polsce na tle porównawczym X-XVIII w., t. I-IV. Tom II Polska pod zaborami najbardziej
tricolor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 19:34   #3706
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość


1. Dzięki za uświadomienie, że już jest Choć najniecierpliwiej czekam na nowy sezon Shameless, kocham tę patologię
A temczasem nadrabiam Przyjaciół, bo nie uwierzycie, ale nie oglądałam Jeszcze M tym zaraziłam
ja też czekam na Shameless

no a Przyjaciele to klasyka, widziałam wieeele razy i za każdym razem mnie śmieszy tak samo
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość


Mnie też Przestałam po pierwszym. Możliwe, że później jest lepiej, ale jakoś nie mój klimat, póki co.
no właśnie cos z klimatem jest nie tak....
już mam połowę za sobą i powoli lekko wciąga, ale bez szału. No ale obejrzę już jak zaczęłam
Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
snad łosiowej wary po niespodziewanym kiretażu górnej szczęki i przycięciu zęba (do poprawki bo mi jednak zahacza)

Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość

Ewuś gratulacje!!! Niech rośnie zdrowo



Co do mięsa to ja byłam wege przez lata, ale nie dopisywała, mega ideologii do tego, ot mięso mi przestało smakować więc się nie zmuszałam. Aczkolwiek byłam konsekwentna. Teraz jem ryby i drób, do innego mięsa jakoś nie mogę się przekonać
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:47   #3707
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Pamięta mnie tu kto jeszcze?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:51   #3708
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Pamięta mnie tu kto jeszcze?
Ja!!!!!!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:52   #3709
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
snad łosiowej wary po niespodziewanym kiretażu górnej szczęki i przycięciu zęba (do poprawki bo mi jednak zahacza)

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
noo
W łódzkiem, z krwi i podrobów oprócz kaszanki robi się jeszcze kiełbase o nazwie "czarne". Dziwne toto, zamiast kaszy zwykłej jest tam słonina, bułka (a czasem z kaszą manną jak twierdzi moja mam) i cynamon, przez co kiełba ma słodkawy smak. Mi przypomina piernik albo zakalcowaty murzynek, więc mi smakuje




Jak się człowiek wychował na wsi, to była normalna kolej rzeczy - z prostą dziecięca logiką karmiłam swojego ulubionego prosiaczka/kurczaczka/cielaczka, żeby rósł duzy i miał dużo smacznego mięska
1. mnie to jakoś się czerniną kojarzy , a nie lubię
2.mnie rodzice w czasie wakacji na wsi kupowali kurczaka , który sobie chodził i rósł a potem się go zjadało , dzieciom to nie przeszkadza
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
dzień bez awarii pociagów dniem straconym
Bywajcie, znowu cały ruch na mojej trasie wziął i zdechł w pissssdu
I znowu zamiast 15 minut pociągiem będe jechac z 1,5 h autobusami przez zakorkowaną o tej porze stolicę...
niech żyje zima
Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość
Tulam wszystkich, stęskniona za Barem

Ewuś gratulacje!!! Niech rośnie zdrowo

Wszystkiego co dobre w Nowym Roku, koniecznie.


Baru , masz pozdrowienia od Karkki , która wróciła z pracuni i padła

A ja wreszcie byłam na treningu święta pod tym względem to zuooo , albo może raczej PMS to zuooo , albo jedno i drugie
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 21:54   #3710
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Pamięta mnie tu kto jeszcze?
łomatkobosko!

cóz to sie stało ze madzik sie objawił???
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:56   #3711
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
łomatkobosko!

cóz to sie stało ze madzik sie objawił???
Nie marudź Polly, tylko ciesz sie i witaj Madzika
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 21:59   #3712
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Pamięta mnie tu kto jeszcze?
łuuuu huuuuuuuuu Hell yeah że pamięta

Moje życzenia noworoczne mają moc sprawczą!

Dotyczą jeszcze wielu innych barowiczek

Aeś mi się objawiła fajnie, znad wielu talentów - odsłuchuję sobie właśnie fajne wokale z Voice o Poland, i jak formułą takich programów gardzę, to jednak szalenie jara mnie wielkość talentu wokalnego Polaków. Uwielbiam ich słuchać, żałuję, że to nie oni stają się sławni i grani. "celebryci" nie chcą konkurencji, wiadoma sprawa, wyprodukują kogoś na sztucznie wytworzone potrzeby - prawie jak Lidl
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 22:00   #3713
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Pamięta mnie tu kto jeszcze?
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 22:06   #3714
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Ja też nie wiem, a musisz się szybko decydować?
Do tej pory brak decyzji, zaraz bedzie brak kasy
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Oessssssu - Twoje rysunki żyją! Szalenie mnie to porusza, pozytywnie. To jak patrzeć na zatrzymany kadr życia.

Poza dubbingiem, bo tego moje uszy nie są w stanie znieść, nigdzie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Dzięki wielkie

Dubbingbył strrraszny.... Zwłaszcza głos Moniki...
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Pamięta mnie tu kto jeszcze?
Wszelki duch panaboga chwali...

Nic dziś nie zrobiłam...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 22:09   #3715
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Wszelki duch panaboga chwali...

Nic dziś nie zrobiłam...
Głosuję, zgłaszam i łotewa, na post roku



A dubbingu poznać nie chcę, będę się bronić, przed tym ustrojstwem do końca swych dni!
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 22:12   #3716
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja!!!!!!


Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
łomatkobosko!

cóz to sie stało ze madzik sie objawił???
A tak se piłam piwko i se pomyślałam, że was tu postraszę wieczorową porą

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Wszelki duch panaboga chwali...




Łoooo, tu dużo znajomych twarzy

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

A mój pierwszy ex-mąż tu jeszcze bywa?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 22:15   #3717
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
A mój pierwszy ex-mąż tu jeszcze bywa?
Faceta tu zadnego dawno nie było, sie poobrazali chyba
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 22:19   #3718
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Faceta tu zadnego dawno nie było, sie poobrazali chyba
Ło mamo, jakie te chuopy neurotyczne są
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 22:20   #3719
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Pamięta mnie tu kto jeszcze?
Jak nie jak tak Bar nie zapomina

__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 22:21   #3720
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie marudź Polly, tylko ciesz sie i witaj Madzika

ja nie marudze tylko jesteu w szoku


Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość




A tak se piłam piwko i se pomyślałam, że was tu postraszę wieczorową porą










Łoooo, tu dużo znajomych twarzy

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

A mój pierwszy ex-mąż tu jeszcze bywa?
jak cie zabrakło to monsz całkiem zdziczał i mu od...o


mow lepiej co u ciebie bo w baru same nowinki-nowe didy przede wszystkim w duzych ilościach
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-05 23:54:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.