Odradzam Jatomi Pure w Promenadzie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-09, 08:55   #1
LolaKoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1

Odradzam Jatomi Pure w Promenadzie


Niestety wczoraj w damskiej szatni skradziono mi bardzo drogie śniegowce. Szafki sa kiroskopijne i nie jestes w stanie schować do nich butow zimowych, kurtki, plecaka i reszty rzeczy. Wiec zostawiasz buty mokre od śniegu i błota pod ławeczka.... I wracasz do domu w śnieżyce w cienkich adidasach... Żałosne!!!!
LolaKoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 11:34   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Odradzam Jatomi Pure w Promenadzie

no i jaki wpływ na kradzieże ma klub?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 11:57   #3
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 121
Dot.: Odradzam Jatomi Pure w Promenadzie

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
no i jaki wpływ na kradzieże ma klub?
Taki, że oferuje za małe szafki, bo jak podejrzewam, skąpi na powierzchni szatni upychając maksymalną ilość mikro szafeczek na jak najmniejszej powierzchni

Dla mnie to bardzo ważne np. przy wyborze klubu, bo zdarza mi się przychodzić w drogich butach i chcę mieć możliwość zamknięcia ich w szafce.

Chce tez mieć możliwośc powieszenia w szafce długiej kurtki czy płaszcza bez konieczności zwijania ich w ciasny kłębek, wpychania na wcisk a potem wyglądania jakbym to psu z budy wyjęła. :/
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 12:29   #4
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Odradzam Jatomi Pure w Promenadzie

Znam ten "Ból".Na siłowni,na którą chodze jest podobnie.Szafki małe,a zresztą mokrego obuwia tam nie schowamm.Na szczęście jeszcze nic mi nie zginęło.

Powinnaś wymóc na kierownictwie klubu jakieś zadośćuczynienie,chciażby darmowy karnet na kolejny miesiąc ćwiczeń
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 08:46   #5
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Odradzam Jatomi Pure w Promenadzie

praktycznie w każdej siłowni w której byłam buty zostawia się pod ławeczką - wkurzyłabym się jakby takie ośnieżone buty zostały włożone do szafki nad moją i ja bym miała u siebie potop.

W Jatomi w Promenadzie byłam i podobało mi się - nie mam nic do zarzucenia. Przykro mi jednak, że coś Ci skradziono.
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 12:05   #6
julka_julka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Odradzam Jatomi Pure w Promenadzie

Powinni Co oddać kasę jeżeli nie potrafią zapewnić warunków do przechowywania rzeczy.
julka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:04   #7
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 735
Dot.: Odradzam Jatomi Pure w Promenadzie

To nie jest kwestia klubu, tylko nieuczciwych użytkowników. Takie rzeczy mogły się wydarzyć w każdym innym miejscu. W Lublinie zanotowano nawet kradzieże z zamkniętych szafek.
Pytanie- jak zareagował klub?
Na Twoim miejscu zgłosiłabym sprawę. I nie ustanie (chociaż w nerwach, na początek, pewnie i ustanie), ale przede wszystkim pisemnie. W piśmie opisałabym całe zdarzenie (jakie buty, gdzie zostawiłam, że po zajęciach sprawdziłam i nigdzie nie było) i w związku z tym oczekuję podjęcia odpowiednich działań przez klub i rekompensaty. Jeśli buty były względnie nowe i miałabym paragon- dołączyłabym ksero. Jeśli nie- opisałabym i podała szacunkową cenę.
Kluby bardzo często lubią wystawiać tabliczki, że nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatniach czy szafkach. W rzeczywistości, zgodnie z polskim prawem, korzystając z usług takiego klubu (ale też np. kawiarni, kina, teatru itp.) i oddając swoje rzeczy do szatni (bądź wkładając do szafki) zawierasz dorozumianą umowę przechowania. I klub ponosi odpowiedzialność za to, co mu zostawiasz.

Wysmarowanie oceny w necie zostawiłabym na koniec- po negatywnej odpowiedzi klubu albo olaniu sprawy.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-12 20:04:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.