Narzeczony narzeka że przytyłam - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-09, 18:53   #91
tamgdzieumierajaanioly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 34
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

jeżeli chodzi o mieszczenie sie w ubrania o rozmiarze 38 jest to jak najbardzie mozliwe. Mam 165 i dopiero przy przekroczeniu granicy 65 kg przestalam sie miescic w ten rozmiar w spodniach (tzn mieszcze sie ale nie wygląda to za ciekawie góra dalej jest 38.. przy wadze 60 kg z łatwością wchodziłam w roznmiar 36 górai 38 dół. Także każdy inaczej przyjmuje mase i to ze niektórzy nie mieszcza sie przy wadze 60 w 38 nie oznacza ze drugi tez sie nie zmiesci.
tamgdzieumierajaanioly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 20:01   #92
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

Ja mam 164cm i 62kg wagi i noszę XS/S, ale ćwiczę od dwóch lat, więc jestem ubita. Odkąd ćwiczę na wadze mam więcej o 3kg, a wyglądam szczuplej. ;d
Chociaż ostatnio nie zmieściłam się w kurtkę w bicepsie.
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 09:05   #93
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
nie przejmuj się tym, co pisze autorka - jakoś tak się składa, że to zazwyczaj osoby z nadmiarem tłuszczu mówią, że szczupła sylwetka jest mało kobieca.
I oznaczaja się hasztagami #realwomanhavecurves naprawdę zauważam, że dziewczyny ostatnio trochę gloryfikują otyłość... ja rozumiem, niw chodzi o to, by grubych napiętnować, ale otyłość i nadwaga to nie jest normalny stan rzeczy...nie róbmy normy z ekstremum...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 10:18   #94
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
I oznaczaja się hasztagami #realwomanhavecurves naprawdę zauważam, że dziewczyny ostatnio trochę gloryfikują otyłość... ja rozumiem, niw chodzi o to, by grubych napiętnować, ale otyłość i nadwaga to nie jest normalny stan rzeczy...nie róbmy normy z ekstremum...
Nie przesadzajmy tez w druga strone bo waga autorki to zadna odwaga czy otylosc. Tu problemem jest glownie czas w jakim ja osiagnela.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 10:27   #95
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Nie przesadzajmy tez w druga strone bo waga autorki to zadna odwaga czy otylosc. Tu problemem jest glownie czas w jakim ja osiagnela.
Oj przeciez nie mowie o autorce watku odnioslam sie do wypowiedzi innej wizazanki...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 09:37   #96
rdzaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 90
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

Z ta amfa to naprawdę mądre, bo jeśli po drugiej stronie siedzi ktoś naprawdę podłamany to wezmie to za rade





Byłam u dietetyka 1200 kcal i bieganie nocne
__________________


rdzaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 10:15   #97
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

Cytat:
Napisane przez rdzaf Pokaż wiadomość
Byłam u dietetyka 1200 kcal i bieganie nocne
Praca, nauka na trzech kierunkach i 1200 kcal i bieganie w nocy? Wylądujesz w szpitalu. Nie da się - po prostu fizycznie się nie da - i pracować, i intensywnie uczyć. Organizm już Ci daje znać, że nie wyrabia - a Ty to lekceważysz. Naprawdę, nie warto brać na siebie kolejnych obowiązków, "bo może kiedyś się przyda" - bo to się kończy zawałami u trzydziestolatków itp. I nie pisz, że jesteś zdrowa, bo już masz pierwszy sygnał - plus 15 kilo w dwa miesiące - nie jestem w stanie pojąć, że Ci to nie dało do myślenia.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 10:56   #98
rdzaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 90
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

Nie jestem zdrowa to chyba pisałam 50 x. Nie ma chyba nic złego w realizowaniu swoich marzeń szczególnie gdy czasu może nam zabraknąć? Jeden kierunek mam na indywidualnym, wiec to nie jest problem.

Taką dietę zalecił mi dietetyk, niby jeden z lepszych w województwie. Sprawdzę i zobaczę. Wcześniej jadłam 1600 uważałam, że to za dużo to teraz sprawdzę 1200,a godzina biegu przed snem mnie chyba nie zabije.
__________________


rdzaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 10:57   #99
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Praca, nauka na trzech kierunkach i 1200 kcal i bieganie w nocy? Wylądujesz w szpitalu. Nie da się - po prostu fizycznie się nie da - i pracować, i intensywnie uczyć. Organizm już Ci daje znać, że nie wyrabia - a Ty to lekceważysz. Naprawdę, nie warto brać na siebie kolejnych obowiązków, "bo może kiedyś się przyda" - bo to się kończy zawałami u trzydziestolatków itp. I nie pisz, że jesteś zdrowa, bo już masz pierwszy sygnał - plus 15 kilo w dwa miesiące - nie jestem w stanie pojąć, że Ci to nie dało do myślenia.
Wlasnie fun polega na tym ze dziewoja ma jak sama mowi jakas powazna chorobe i wciaz nie widzi nic zlego w katowaniu sie dieta 1200 W ogole podziwiam ukonczenia studiow bez umiejetnosci tworzenia logicznego ciagu przyczynowo-skutkowego.

Nie kupuje tez tekstow pt."moze mi zabraknac czasu". Jestem przewlekle chora, wiec wiem, ze kazdy normalny czlowiek wlasnie wtedy skupia sie na tym aby zyc jak najdluzej. Pilnuje diety, lekow, kondycji fizycznej. Pomijajac ze gdybym sie tak "zaniedbala" wagowo to pierwsza osoba ktora by sie mnie czepila bylby moj lekarz i napewno by tego nie zignorowal ani na to nie pozwolil przy takim stanie zdrowia.

Edytowane przez LadyChatterbox
Czas edycji: 2016-01-12 o 11:01
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:08   #100
rdzaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 90
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

Wg. dietetyka przy braku tolerancji białka to jedyny sposób by nie tyć od jedzenia. W innym przypadku byłoby za dużo tłuszczu lub węglowodanów. Skoro mówi to Pan, który zajmuje sie tym od x lat to dlaczego mam mu nie ufać?

Co do choroby to w sumie to wygląda tak rok jest w miarę dobrze, chemia, trochę dobrze, chemia i tak aż w końcu choroba nie wygra. Dlatego realizuje plany i marzenia jakie miałam jeszcze jako nastolatka. Może robienie wszystkiego na raz nie jest mądre, ale gdybym miała gwarancje,że dożyje tej 30 to bym tak nie żyła.

Nikt nie ma gwarancji ile będzie żył to fakt, ale ja wiem i lekarze, że nie długo.
__________________


rdzaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 11:42   #101
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

Cytat:
Napisane przez rdzaf Pokaż wiadomość
Wg. dietetyka przy braku tolerancji białka to jedyny sposób by nie tyć od jedzenia. W innym przypadku byłoby za dużo tłuszczu lub węglowodanów. Skoro mówi to Pan, który zajmuje sie tym od x lat to dlaczego mam mu nie ufać?

Co do choroby to w sumie to wygląda tak rok jest w miarę dobrze, chemia, trochę dobrze, chemia i tak aż w końcu choroba nie wygra. Dlatego realizuje plany i marzenia jakie miałam jeszcze jako nastolatka. Może robienie wszystkiego na raz nie jest mądre, ale gdybym miała gwarancje,że dożyje tej 30 to bym tak nie żyła.

Nikt nie ma gwarancji ile będzie żył to fakt, ale ja wiem i lekarze, że nie długo.

Nie wierzę ze byłaś u dietetyka.
Nikt normalny nie zaleci 1200 kalorii komuś kto ma więcej jak 110 wzrostu :/
+ garnięty dietetyk nie bździłby o białkach srałkach i braku chudnięcia przy proporcjach takich czy śmakich.
To spady z siłkowych memów a nie rzetelna, fachowa wiedza o funkcjonowaniu organizmu.

Takie nagromadzenie absurdów, po prostu wyklucza tą domniemaną wizytę u dietetyka.

NIC się w tym wątku nie klei. Absurd goni absurd w dodatku informacje wykluczają się wzajemnie.

Nietolerancja białka teraz jest, a 2 miesiące temu była extra forma przy 18 % tłuszczu. Jasne, a świstak siedzi i zawija.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 11:50   #102
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nie wierzę ze byłaś u dietetyka.
Nikt normalny nie zaleci 1200 kalorii komuś kto ma więcej jak 110 wzrostu :/
+ garnięty dietetyk nie bździłby o białkach srałkach i braku chudnięcia przy proporcjach takich czy śmakich.
To spady z siłkowych memów a nie rzetelna, fachowa wiedza o funkcjonowaniu organizmu.

Takie nagromadzenie absurdów, po prostu wyklucza tą domniemaną wizytę u dietetyka.

NIC się w tym wątku nie klei. Absurd goni absurd w dodatku informacje wykluczają się wzajemnie.

Nietolerancja białka teraz jest, a 2 miesiące temu była extra forma przy 18 % tłuszczu. Jasne, a świstak siedzi i zawija.
A żeby było śmieszniej laska chce to robić przy chemii.

1. Nie, żeby pacjenci onkologiczni, przyjmujący co najmniej raz na rok chemie mieli siłę, aby robić sobie codzienne przebieżki.
2. Nie, żeby laska twierdziła wcześniej, że dorobiła się nowotworu od intensywnych ćwiczeń.
3. I nie, żeby osobą chorującym nowotworowo z agresywną terapią przepisywano 1200kcal.

A no i rzecz jasna, na chemii się tyje. 15kg w dwa miesiące. Nie, żeby pierwszym objawem większości zaawansowanych/złośliwych nowotworów (a takie się tak często leczy chemią) był spadek wagi nawet o połowę w ciągu pół roku. I chłopak mimo, że wie, że bierze chemie się jej o to czepia i każe ćwiczyć. Gdzie tu logika, gdzie tu sens, gdzie tu rzetelna medycyna.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 12:04   #103
rdzaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 90
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

Na razie jej nie biorę ostatnia skończyłam no jutro będzie równo rok temu. Kłania czytanie ze zrozumieniem.

Dobra koniec tematu, bo nie chce mi sie zaspamowywać maila. Każdy żyje jak chce.
Moze źle wybrałam, ale tylko fitness mi sie pokazało i zdrowie.


Koniec.
rdzaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 12:10   #104
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

Jak się w końcu zdecydujesz czy konasz czy nie konasz to daj znać.

I nie, nie naśmiewam się z ludzi chorych, sama to przechodziłam i wiem jak to jest i właśnie dlatego czytanie takich bzdur tak mnie irytuje.

Dziewczyno piszesz że od sportu dorobiłaś się nowotworu - leczyłaś się chemią - przytyłaś - okazało się, że lada moment umrzesz i masz stale powtarzać chemię - więc wpadłaś na pomysł, że zakatujesz swój organizm 1200kcal - przy okazji z fatalnymi wynikami zdrowia "bez wysiłku biegasz 10km" - a to twoje umieranie to chemia rok temu.

Cytat:
rok jest w miarę dobrze, chemia, trochę dobrze, chemia i tak aż w końcu choroba nie wygra.
Z tego wynika, że stale powtarzasz cykle chemii. Nie wiem na co chorujesz, ale np. przy chłoniakach takie powtarzanie chemii jest w pełni normalne i nie zwiastuje rychłego zgonu. Natomiast przy większości innych nowotworów takie nasilenie chemii sugeruje bardzo szybki postęp choroby lub ogromne jej zezłośliwienie, a to bardzo mocno odczuwa organizm, nikt w tak zaawansowanym stadium choroby, nie biega sobie codziennie 10km.

Edytowane przez LadyChatterbox
Czas edycji: 2016-01-12 o 12:13
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 12:43   #105
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

mówiłam, że to TROLLowany wątek! nie zawracajmy sobie nim głowy
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 15:36   #106
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jesu, jakie piękności siedzą na wizażu!

Aniser, tak lookam z jesteś chyba z 3miasta, gdzie jest knajpka z tym napisem: "lepiej pić kawę niż nie"?
jeju jak mi niesamowicie milo!
a widze,ze ty biegasz- jak tylko wroce z pracy to zajrze na bloga!

Knajpka, tak jak Olkaaa_s pisze jest w Krakowie- bylam akurat tam na urlopie, bo faktycznie jestem z Trojmiasta

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Wtrącę się: knajpka na zdjęciu to Wesoła, znajduje się w Krakowie
Dokladnie A Ty jestes z Krakowa?

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;54071582]Ja mam 164cm i 62kg wagi i noszę XS/S, ale ćwiczę od dwóch lat, więc jestem ubita. Odkąd ćwiczę na wadze mam więcej o 3kg, a wyglądam szczuplej. ;d
Chociaż ostatnio nie zmieściłam się w kurtkę w bicepsie. [/QUOTE]
XS/S? wow! ja przy tej wadze. mimo biegania, wchodze w 38... rzadko nawet w 36... ale ja nie jestem specjalnie zbita poza nogami/tylkiem Musze wazyc kolo 58-60kg maks zeby miescic sie w S/M.

Cytat:
Napisane przez rdzaf Pokaż wiadomość
Nie jestem zdrowa to chyba pisałam 50 x. Nie ma chyba nic złego w realizowaniu swoich marzeń szczególnie gdy czasu może nam zabraknąć? Jeden kierunek mam na indywidualnym, wiec to nie jest problem.

Taką dietę zalecił mi dietetyk, niby jeden z lepszych w województwie. Sprawdzę i zobaczę. Wcześniej jadłam 1600 uważałam, że to za dużo to teraz sprawdzę 1200,a godzina biegu przed snem mnie chyba nie zabije.
Moze Ci zabraknac czasu na zycie, wiec ten ktory masz poswiecasz na 3 kierunki studiow, prace i dojdazy we wszystkie te miejsca?
Gdybym wiedziala lub chociaz podejrzewala, ze moze zostalo mi pare lat zycia to raczej stawialabym na rodzine i spedzanie wartosciowego czasu z najblizszymi (choc of course wiem, ze bez pracy sie nie da), niz na zdobywanie kolejnych tytulow naukowych, z ktorych raczej nie skorzystam...

Godzinka biegu to wcale nie tak malo, szczegolnie jesli ciagle sie leczysz i jestes przemeczona, ale sprobowac zawsze mozna...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 18:48   #107
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość

XS/S? wow! ja przy tej wadze. mimo biegania, wchodze w 38... rzadko nawet w 36... ale ja nie jestem specjalnie zbita poza nogami/tylkiem Musze wazyc kolo 58-60kg maks zeby miescic sie w S/M.
Załączam zdjęcie, niestety nic lepszego nie mam. W każdym razie na zdjęciu po lewej ważę o 3kg mniej niż na zdjęciu po prawej, a myślę, że różnica w brzuchu jest widoczna. Najbardziej problematycznym obszarem mojej sylwetki są uda, bo myślę, ze też widać na zdjęciu - nie są proporcjonalne do reszty. Co do wymiarów, to w biodrach mam 90cm, w talii koło 62, w boczkach jakoś 75cm.
Diety zadnej nie stosuję i nie zamierzam, cwiczę +/- 4 razy w tygodniu (bieganie, ćwiczenia siłowe, rolki, rower, co tylko się da )
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:05   #108
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;54108873]Załączam zdjęcie, niestety nic lepszego nie mam. W każdym razie na zdjęciu po lewej ważę o 3kg mniej niż na zdjęciu po prawej, a myślę, że różnica w brzuchu jest widoczna. Najbardziej problematycznym obszarem mojej sylwetki są uda, bo myślę, ze też widać na zdjęciu - nie są proporcjonalne do reszty. Co do wymiarów, to w biodrach mam 90cm, w talii koło 62, w boczkach jakoś 75cm.
Diety zadnej nie stosuję i nie zamierzam, cwiczę +/- 4 razy w tygodniu (bieganie, ćwiczenia siłowe, rolki, rower, co tylko się da )[/QUOTE]

na moje oko to po prawej jesteś szczuplejsza - ta fotka w żółtym staniczku. I jeśli ważysz tu ok 60 kilo na 165cm, to musisz mieć jakieś bardzo ciężkie kości, bo ja widzę szczupłą i zgrabną sylwetkę - a uda, zwłaszcza po prawej, masz ładne i proporcjonalne. Ogólnie fajna figurka - a ja rzadko chwalę

Przypomniało mi się -jak dawno temu ważyłam ok 60 kilo, to miałam w biodrach 90cm - tylko ja mam 180 cm wzrostu. W biodrach, czyli w najgrubszym miejscu tyłka.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:18   #109
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

VI4: mam 90-91cm w biodrach wazac 65kg na 165cm wzrostu
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 08:07   #110
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

Aniser, teraz już nie biegam, czasami rekreacyjnie się przebiegnę. Siedzę na fitnesach i na siłce.

Archiwalna
, uda masz proporcjonalne do bioder i fajne, ręce i plecy trzeba Ci robić.

Ostatnio przeglądałam swoje stare zdjęcia i znalazłam takie z przed dobrze 10 lat, gdzie ważyłąm jakieś 48 kg, ale akurat miałam paroletni okres bez sportu.
Sama siebie się przestraszyłam, niby chuda ale brzuch wisiał, tyłek: "żal.pl" - 2 wiszące i powiewające na wietrze neleśniczki, kości sterczały, rąsie chudziusie ze siąść i płakać i... cudnie przygarbione plecki do kompletu. :/

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
VI4: mam 90-91cm w biodrach wazac 65kg na 165cm wzrostu


Ja mam 90 cm w biodrach mając szałowe 159 cm i jakieś 52 kg teraz.
Żeby było weselej- mam od przodu bardzo chłopięcą sylwetkę i biodra wąskie- wszystko idzie do tyłu w za przeproszeniem... zad. Taka kacza sylwetka.


Problem z rozmiarówką mam koszmarny, góra 34, dołów na taką sylwetkę raczej nie przewidziano, ponieważ rozmiarówka damska nie uwzględnia tego, ze kobieta ma jakieś różnice pomiędzy talią a tyłkiem a co dopiero większe jak 10 cm. :/ Noszę na ogół rzeczy elastyczne albo daję do przeróbek u krawcowej. :/
Najgorzej to z dżinsami. Biodrówki jeszcze jakoś, ale jak wyższy stan to tragedia, nic nie pasuje.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 08:50   #111
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

Moim zdaniem też na fotce po prawej - szczuplejsza

Z tymi rozmiarami tak jest.Ja od treningu siłowego tez mam inną budowę: szerokie plecy i barki,spore bicepsy i tricepsy i dobranie ciuchów,tak aby idealnie leżały,bywa trudne
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 12:00   #112
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

Dzieki dziewczyny. cava, ręce mam w sumie silne, nie mam problemu z podciąganiem się i zrobieniem 30 męskich pompek pod rząd. zdjecie akurat dla rąk niefortunne, może zrobie lepsze jak wrócę do domu z pracy. wygibasy z samowyzwalaczem. xd
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 12:28   #113
alina78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 22
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;54117087]Dzieki dziewczyny. cava, ręce mam w sumie silne, nie mam problemu z podciąganiem się i zrobieniem 30 męskich pompek pod rząd. zdjecie akurat dla rąk niefortunne, może zrobie lepsze jak wrócę do domu z pracy. wygibasy z samowyzwalaczem. xd[/QUOTE]


Oczywiście, że widać różnice między zdjęciem przed ćwiczeniami, a tym gdy już ćwiczyłaś. Wyglądasz teraz o wiele lepiej. Masz jedną z lepszych sylwetek. Jesteś szczupła, ale nie tłusta. Pojawiają się lekko zarysowane mięśnie brzucha. Widać, że dbasz o siebie i regularnie ćwiczysz skoro takie są efekty. Oby tak dalej, może już nie dla efektu by schudnąć, ale by podtrzymać takie efekt jaki już uzyskałaś. Dzięki Tobie widać, że ciężka praca w postaci ćwiczeń przynosi pozytywne efekty. Możesz być teraz przykładem dla innych dziewczyn.
alina78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 12:31   #114
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Narzeczony narzeka że przytyłam

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;54117087]Dzieki dziewczyny. cava, ręce mam w sumie silne, nie mam problemu z podciąganiem się i zrobieniem 30 męskich pompek pod rząd. zdjecie akurat dla rąk niefortunne, może zrobie lepsze jak wrócę do domu z pracy. wygibasy z samowyzwalaczem. xd[/QUOTE]


A możliwe, ale na uda nie narzekaj, fajne są!
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-13 13:31:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.