Mamusie listopadowe 2015 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-13, 11:45   #721
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Olilina - a jak ogólnie oceniasz zachowanie małej? Jest ospała, apatyczna? Nie gorączkuje? Sprawdź crp, możesz zrobić badanie moczu.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 15:16   #722
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Olilina ona może chora jest? Cornflower_girl dobrze mówi z tym crp.

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

U mojego dziecka jakąś zmiana następuje, reaguje na zabawki i karuzele, mniej steka i się pręży za to dużo bardziej się uśmiecha i spi dłużej w nocy.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 15:49   #723
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
U nas masakra z jedzeniem. Mala ssie po 1-2 minuty na 3h... Więcej nie chce nie da się jej zmusić. Ja przez to mam mniej pokarmu, odciągam laktatorem ale niewiele to pomaga. Próbuje mala dokarmiać strzykawką ale też średnio to wychodzi bo zazwyczaj maksymalnie 10 ml udaje mi się jej przemycić.
Pediatrzy rozkładają ręce, twierdząc że przyrosty 120g na tydzień nie są złe i trochę patrzą na mnie jakbym niepotrzebnie panikowała.
A ja czuję że musi być jakiś tego powód, dziecko, które robiło kupę praktycznie po każdym karmieniu teraz robi z ledwością jedną mala na dzień, pieluszka po 3h z jednym małym sikiem.
Jak tak dalej pójdzie będę musiała z nią pojechać do szpitala, bo boję się żeby się nie odwodniła jestem bezsilna już powoli.
Współczuję A co mała robi po tych 1-2 minutach? Przysypia? Czy płacze? Jak płacze to może jakies zapalenie uszka się przyplątało? Chociaż pediatrzy by to pewnie zauważyli na badaniu...
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 20:23   #724
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Olilina ona może chora jest? Cornflower_girl dobrze mówi z tym crp.

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

U mojego dziecka jakąś zmiana następuje, reaguje na zabawki i karuzele, mniej steka i się pręży za to dużo bardziej się uśmiecha i spi dłużej w nocy.
No to super może właśnie przeszła skok rozwojowy?
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 20:42   #725
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Lexie nie wiem. Jakoś tak bezboleśnie by minął ten skok?
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 21:43   #726
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Olilina, moja ostatnio dziennie przybiera 12g, wiec jeszcze mniej niz Twoja. Ale w sumie wychodzi, ze Twoja w normie, bo po 3 miesiącu właśnie koło 17-18g na dzien mają dzieciaczki przybierać. A z kupą to moze się po prostu unormowala bo jest starsza? A moze idź jesscze do jakiegoś pediatry? Mi doradcyni laktacyjna polecala pediatrę w med4kids, panią doktor Walencką - podobno bardzo pro-kp i taka oświecona, mądra pediatra.
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 01:48   #727
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Z tego co piszesz, wynika ze on może sporo ssać, bo uspokaja go pierś - ale mało połyka - to jest bardzo ważne dla efektywnego karmienia. Leche League mogłoby Ci pomóc Jeśli wolisz książki - "Po prostu piersia" - bardzo uspokaja.
Przyrosty wagi sprawdzaj wg tabelek dla dzieci karmionych piersią. Ale jeśli piszesz, że jest radosnym dzieckiem, widocznie taka jego uroda i szkoda podawać mm bez potrzeby.
Dziękuję za info, na pewno sprawdzę
Tak właśnie jest jak piszesz. Uspokaja go pierś i lubi jej używać do zasypiania, niekoniecznie zawsze tylko do jedzenia.
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 11:38   #728
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

my niedawno wrócilyśmy ze szczepienia, mała dostała pierwszą dawkę szczepionki 5w1 i drugą przeciwko wzw b. Biedactwo strasznie się spłakało po kłuciu, widać było, że zabolało na szczęście po cycu się uspokoiła i nawet pouśmiechała trochę.

Póki co jeszcze nie zdecydowaliśmy się, czy dajemy któreś ze szczepionek zalecanych nieobowiązkowych. Pediatra namawiała nas szczególnie na te przeciwko meningokokom i pneumokokom, ale sama nie wiem. Myślałam o opcji, żeby to odroczyć i szczepić np w 2 roku życia dziecka. A wy jak robicie?
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 13:15   #729
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

CORNFLOWER GIRL właśnie mala nie jest ani apatyczna ani śpiąca, wręcz przeciwnie, uśmiecha się sporo. Tylko czasem nagle zaczyna płakać tak jakby coś ją bolało ale tu podejrzewam problemy z wypróżnieniem, bo ostatnią kupę zrobiła we wtorek rano i od tamtej pory nic nawet troszkę kupy. Nigdy tak nie miała.

WONDERKO też myślałam, że chora, ale pediatrzy wykluczyli zapalenie ucha, osłuchowo ok, usg brzuszka w normie.

AGATKA po tej minucie czy dwóch przysypia przy piersi i nawet jak jej samo zaczyna lecieć nie chce więcej pić.

JOYCE SKY chodzi o dr Zofię Walencka? Jesli tak to ona pracuje w csk. Pewnie będziesz ją kojarzyć. Ogólnie mila, wrażenie ok, ale u nas akurat przeoczyła podwyższone crp w szpitalu, więc jakoś mam uraz do niej.

Byliśmy dziś na SORze i jutro mają nas przyjąć na oddział gastrologiczny do diagnostyki. CRP w normie, morfologia też nawet hemoglobina poszła ładnie w górę.
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 13:45   #730
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

My dodatkowo szczepimy na rotawirusa, bo kilku znajomych dzieci miały i kończyło się szpitalem. Podobno choroba straszna, dlatego się zdecydowałam. Niby lekarz mówił, że te zaszczepione też mogą zachorować, ale nie będę miała wyrzutów sumienia, że nie zaszczepiłam. Tym bardziej, że to są trzy krople do buzi

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 14:02   #731
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Ja będę szczepić dodatkowe pewnie też, mała pójdzie do żłobka w wakacje wiec dla niej chyba lepiej.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 15:23   #732
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

A u nas niby hemoglobina w normie, ale i tak kazała suplementowac żelazo :/ mocz wyszedł ok, ale crp podwyższone do prawie 10, ale lekarka mowi, ze to przez to ze dzien po szczepieniu. To po co kazała robic to po szczepieniu skoro wynik niemiarodajny? Nie rozumiem jej podejścia. I według niej powtarzać crp nie trzeba. Ja i tak powtórzę prywatnie za 2 tygodnie bo jaką mam pewność, że to od szczepienia?

Olilina, a na SORze powiedzieliscie, ze mała mało je i po to te diagnozowanie tak? Trzymam kciuki zeby było ok.
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 16:38   #733
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
A u nas niby hemoglobina w normie, ale i tak kazała suplementowac żelazo :/ mocz wyszedł ok, ale crp podwyższone do prawie 10, ale lekarka mowi, ze to przez to ze dzien po szczepieniu. To po co kazała robic to po szczepieniu skoro wynik niemiarodajny? Nie rozumiem jej podejścia. I według niej powtarzać crp nie trzeba. Ja i tak powtórzę prywatnie za 2 tygodnie bo jaką mam pewność, że to od szczepienia?

Olilina, a na SORze powiedzieliscie, ze mała mało je i po to te diagnozowanie tak? Trzymam kciuki zeby było ok.
JOYCE SKY organizm dziecka reaguje podwyższonym CRP na infekcje, po operacjach itd. Trochę to przerażające, że po szczepieniach rośnie CRP. Faktycznie na Twoim miejscu za jakiś czas powtórzyłabym to CRP, żeby się upewnić, że to na pewno po szczepieniu.

Co do przyjęcia do szpitala, to chyba się na to zdecydowali wiedząc, że miesiąc temu miała taki epizod z niejedzeniem, gdzie też trafiła do szpitala. Lilka swoje 3 miesiące będzie obchodzić w szpitalu niestety 😔
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 18:07   #734
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Hej, dawno mnie tutaj nie było
Widzę, że na tapecie temat szczepionek, my jutro idziemy i szczerze to nie wiem jeszcze co wybrać...
Powiedzcie mi do kiedy najpóźniej podaje się te szczepionki na rotawirusy, pneumokoki i meningokoki i jaki jest ich koszt?
A i jeszcze ile płaciłyście za 5w1 i 6w1?
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 19:36   #735
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość
Hej, dawno mnie tutaj nie było
Widzę, że na tapecie temat szczepionek, my jutro idziemy i szczerze to nie wiem jeszcze co wybrać...
Powiedzcie mi do kiedy najpóźniej podaje się te szczepionki na rotawirusy, pneumokoki i meningokoki i jaki jest ich koszt?
A i jeszcze ile płaciłyście za 5w1 i 6w1?
rotawirusy najpóźniej do 12 tygodnia podaje się pierwszą dawkę, w sumie podaje się dwie dawki, u mnie każda kosztuje 320 zł (preparat Rotarix). Pneumokoki i meningokoki można odroczyć nawet do 2 roku życia, u mnie szczepionka na pneumokoki kosztuje 280 zł a na meningokoki są dwa rodzaje szczepionek, jedna za 150 zł a druga za ponad 300, ale nie pamiętam ile której podaje się dawek (można o tym poczytać na stronce szczepienia.pl).

Ceny szczepionek 5w1 w mojej przychodni to 120 zł za Pentaxim i 150 zł za Infanrix IPV+Hib. Ja wybrałam tę pierwszą ponieważ pediatra powiedziałą mi, że bywały przypadki że producent Infanrixu czyli GlaxoSmithKline wycofywał niektóre partie swojej szczepionki i był problem z dostępnością.
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 00:00   #736
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Dziewczyny, których dzieci robią kupy co kilka dni, mam szybkie pytanie - czy w między czasie robią chociaż jakieś kleksy, są ślady kupy na pampersie czy zupełnie nic i dopiero po kilku dniach kupa?
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 10:33   #737
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, których dzieci robią kupy co kilka dni, mam szybkie pytanie - czy w między czasie robią chociaż jakieś kleksy, są ślady kupy na pampersie czy zupełnie nic i dopiero po kilku dniach kupa?
u nas kupy co 2gi dzien, nie ma sladu w ogole, same siki
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 12:36   #738
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, których dzieci robią kupy co kilka dni, mam szybkie pytanie - czy w między czasie robią chociaż jakieś kleksy, są ślady kupy na pampersie czy zupełnie nic i dopiero po kilku dniach kupa?
U mnie długo były kupy co 2,3 dni bez żadnych kleksów. Teraz juz się kleksy pojawiły. Kupy porządne nadal rzadko.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 12:47   #739
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

U nas bez porządnej kupy od niedzieli, po drodze tylko ze 3 razy trochę pobrudzila pieluche. Trochę się już zaczynam martwić, chociaż wiem że tak może być przy kp, a mała nie wygląda jakby jej to przeszkadzało

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 10:02   #740
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cos nasz watek slabiutko idzie,wiekszosc na fb siedzi,w sumie to sie nie dziwie bo tam jakos szybciej ale z drugiej strony do wizazu sentyment mam moze jeszcze ktoras z mam z watku dolaczy do naszej grupy na fb???
U nas leniwa niedziela,po ciezkiej nocy Lenka odsypia teraz,ja ogarnelam mieszkanko obralam ziemniaki na obiadek i czekam az myszka wstanie wczoraj odwiedzila nas kolezanka z mezem i synkiem polrocznym,uroczy maluch caly czas usmiechniety,a jak pieknie smial sie w glos nie moge sie doczekac az Lenka zacznie sie tak smiac,dzis mielismy w planach jechac na urodziny do chrzesnicy meza ale ta sie rozchorowala i myszke zostawimy z babcia a my skoczymy na szybka kawkemilej niedzieli
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 11:30   #741
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Ja nie mam konta na fb także niestety.

My od piątku w szpitalu. Póki co żadnych konkretów, w weekend żadnych badań. Mam mala ważyć przed i po każdym karmieniu...
Dziwne bo na stronach mleczne wsparcie itd. piszą, że takie ważenie jest w ogóle nie miarodajne. Mala slabo je nadal i nie robi kupek. Jedynie po czopku, który tu dostała zrobiła jedną.
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 14:33   #742
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Olilina, załóż konto i chodz do nas na fb właśnie myslalam co tam u was. Czyli jeszcze nie wiedzą czemu tak mało je? Rzeczywiście z tym wazeniem to bullshit nawet na logikę to biorąc. W jaki sposób to ma byc miarodajne?
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 14:56   #743
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

To ważenie nie jest miarodajne ale czasem się je stosuje, żeby jakiś obraz sobie wyrobić karmienia. Bardzo to poglądowe jest i należy to interpretować z lekkim przymrużeniem oka.

Ja cala spuchlam, mam problem z zębami, byłam wczoraj na pogotowiu ale niewiele to dało, mam nadzieję jutro na dentystę, dziś po nocy to twarz mi tak spuchla ze aż do oczodołu doszło
Zamówiłam kolejne 2 opakowania sab Simplex, mam nadzieję że to ostatnie zamówienie i kolki w końcu się skończą.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 15:08   #744
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
To ważenie nie jest miarodajne ale czasem się je stosuje, żeby jakiś obraz sobie wyrobić karmienia. Bardzo to poglądowe jest i należy to interpretować z lekkim przymrużeniem oka.

Ja cala spuchlam, mam problem z zębami, byłam wczoraj na pogotowiu ale niewiele to dało, mam nadzieję jutro na dentystę, dziś po nocy to twarz mi tak spuchla ze aż do oczodołu doszło
Zamówiłam kolejne 2 opakowania sab Simplex, mam nadzieję że to ostatnie zamówienie i kolki w końcu się skończą.
na jakiej stronie zamawiasz? mi moja mam przywozila z niemiec i tam jest po 8 euro ale wysylka poczta kosztuje 17 euro takiej buteliczki wiec nie oplaca sie teraz wogole przez mame brac
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 16:33   #745
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Sposoby-na-kolke.pl dwie buteleczki Wychodzą 90zl z przesyłka

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Kurde moja mała śpi dzisiaj prawie cały dzień, normalne to?
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 16:34   #746
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Joyce Sky z tego ważenia to wychodzi np że w 2-3 minuty wypiła 70-80ml. Jakoś malo prawdopodobne mi się to wydaje.

Wonderko oni to chyba zlecili, żeby było że coś robią i coś się dzieje, a poza tym nie robią nic bo weekend.

Znowu sama nie umiała zrobić kupki i tak się męczyła że czopek dostała..

Jak będziemy na spokojnie w domu to może założę konto na fb, skoro tam więcej się dzieje.
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 16:38   #747
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Sposoby-na-kolke.pl dwie buteleczki Wychodzą 90zl z przesyłka

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Kurde moja mała śpi dzisiaj prawie cały dzień, normalne to?
moja też cay dzień dziś śpi, może nasze dziewczyny mają podobny tryb spania skoro się urodziły tego samego dnia? a tak serio to już się boję jaka będzie nocka.
Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Joyce Sky z tego ważenia to wychodzi np że w 2-3 minuty wypiła 70-80ml. Jakoś malo prawdopodobne mi się to wydaje.

Wonderko oni to chyba zlecili, żeby było że coś robią i coś się dzieje, a poza tym nie robią nic bo weekend.

Znowu sama nie umiała zrobić kupki i tak się męczyła że czopek dostała..

Jak będziemy na spokojnie w domu to może założę konto na fb, skoro tam więcej się dzieje.
a Twoja córcia jaką ma teraz wagę? Moja ma 4 kg dopiero czyli jest na 3. centylu, trochę słabo, ale podobno mam się nie martwić, bo taka się urodziła. A wg wzrostu jest na 25. centylu.


mam nadzieję, że szybko będziecie w domku


na fb jest fajnie, chwalimy się zdjęciami naszych maleństw
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 16:40   #748
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Olilina czemu mało prawdopodobne? Za mało czy za dużo wg ciebje?
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 16:41   #749
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
moja też cay dzień dziś śpi, może nasze dziewczyny mają podobny tryb spania skoro się urodziły tego samego dnia? a tak serio to już się boję jaka będzie nocka.
a Twoja córcia jaką ma teraz wagę? Moja ma 4 kg dopiero czyli jest na 3. centylu, trochę słabo, ale podobno mam się nie martwić, bo taka się urodziła. A wg wzrostu jest na 25. centylu.


mam nadzieję, że szybko będziecie w domku


na fb jest fajnie, chwalimy się zdjęciami naszych maleństw
moj Maly tez caly dzien na spiocha az sie nocki boje. a co do centylow to z waga jest na 50 a ze wzrostem na 97. nie wiem czy powinnam sie martwic?
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 17:27   #750
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Joycesky hehe być może, kładę to na karby jakiegoś skoku, widać organizm ciężko pracuje.

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Obudziła się, nie umiem rozróżnić płaczu na jedzenie. Myślałam, że płacze przez gazy a ona chyba jednak glodna. Ma już dwa miesiące a ja ciągle tego nie kumam, jakaś niedomyslna jestem :/
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-01 15:52:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.