W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-14, 08:19   #3991
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Zakręciliśmy z powrotem jak mrozy się skończyły, teraz bez ogrzewania już za gorąco i wietrzę ciągle, bo wytrzymać się nie da...



Ani legginsów ani tunik nie noszę

Widzę, że błąd zrobiłam, że ruszyłam temat, a lekarz mi odradzał - ona faktycznie nie jest gotowa, mimo, że w marcu kończy 3 lata. Po nocy pielucha sucha, czasem ogarnia wszystko, sama idzie do łazienki, podstawia sobie schodek, zapala światło, otwiera drzwi, wc, kładzie sobie deskę, przestawia schodek, sadowi się, posiedzi, zrobi co trzeba spuszcza wodę, cała dumna - godzinę później idzie, i jak wyżej - siądzie, stwierdzi, że jednak nie chce, ubierze się, 10 sekund później histeryczny płacz, że "coś chlupnęło z pupy na podłogę, a nie chciałam siusiu" i że wszystko mokre - faktycznie sprawia to wrażenie, że ona czasem czuje, a czasem nie - i to jest najgorsze - choć nigdy jej nie daliśmy niczym w najmniejszym stopniu odczuć, że męczą nas te "wypadki" to ona strasznie to przeżywa, i gada o tym potem przez resztę dnia. Raz koniecznie chciała, żeby zabrać jej z pokoju przewijak, co zrobiliśmy.

Widzę, że za wcześnie to było, ale zabrnęliśmy, to chyba bez sensu się wycofywać - także jeśli kiedyś będziecie mieć problem z późniejszym rozwojem motorycznym (bardzo późne siadanie, chodzenie) i rehabilitant powie, żeby temat nocnika odpuścić nawet na bardzo długo to odpuśćcie....

O domku gadamy, kupujemy różne rzeczy do niego, wie, że mama i tata muszą w nim zrobić "remont".

Ooo mała jest dzielna i się stara . Nie znam się ale skoro już walczycie z tematem to nie wracajcie do pieluch bo jej wode z mózgu zrobicie. Jak się stara to da radę, mimo małych wypadków po drodze.


TZ się zdecydował na mieszkanie .
Nie wierzę, że można mieć tyle szczęścia w jeden dzień! Choć uwierzę w to wszystko jak dostanę obie umowy do ręki
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 08:32   #3992
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Ooo mała jest dzielna i się stara . Nie znam się ale skoro już walczycie z tematem to nie wracajcie do pieluch bo jej wode z mózgu zrobicie. Jak się stara to da radę, mimo małych wypadków po drodze.


TZ się zdecydował na mieszkanie .
Nie wierzę, że można mieć tyle szczęścia w jeden dzień! Choć uwierzę w to wszystko jak dostanę obie umowy do ręki
Fajnie, oby na dłużej - i jedna, i druga....

Ja zaczęłam temat przedszkola drążyć i powiem Wam masakra po reformie w Kaczystanie - rodzice chcą odroczyć pójście do szkoły sześciolatków, zatrzymują je w przedszkolu (jestem w stanie ich zrozumieć, moja szwagierka też na zagwostkę do dalej), ale dzięki temu w przedszkolach jak wczoraj w TV widziałam nie będzie naboru dla trzylatków Na państwowe nie mielibyśmy i tak pewnie szans - ani my wielodzietni, ani ja samotna matka, ani niepełnosprawna (jeszcze), nie mam też drugiego dzieca w przedszkolu. 370tys dzieci które są teraz w złobkach/w domu nie będzie miało gdzie isć dowiaduję się w prywatnych przedszkolach, ale mają ten sam problem - dzieci zostają jeszcze rok, fizycznie nie mają gdzie nowych ulokować....
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 08:54   #3993
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Aż wam opiszę bo to bardzo niezwykłą dla mnie sytuacja. Kolega z pracy był wczoraj na usg że swoją żoną która jest w 5 miesiącu ciąży. Pokazywał przed chwilą wszystkim zdjęcia na telefonie. Teraz 4 Irlandczyków, każdy dzieciaty (jeden ma ponad 10 dzieci, jeden 5,ten z żoną już jedno ma, a ostatni co najmniej jedno ale nie jestem pewna ile) gadają o dzieciach, o przypadkach, o dużych dzieciach, bluzniakach itd. Nigdy nie spotkałam się z tym w Polsce. Fajne
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 08:57   #3994
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Aż wam opiszę bo to bardzo niezwykłą dla mnie sytuacja. Kolega z pracy był wczoraj na usg że swoją żoną która jest w 5 miesiącu ciąży. Pokazywał przed chwilą wszystkim zdjęcia na telefonie. Teraz 4 Irlandczyków, każdy dzieciaty (jeden ma ponad 10 dzieci, jeden 5,ten z żoną już jedno ma, a ostatni co najmniej jedno ale nie jestem pewna ile) gadają o dzieciach, o przypadkach, o dużych dzieciach, bluzniakach itd. Nigdy nie spotkałam się z tym w Polsce. Fajne
Może nie byłaś wśrod facetów w tym wieku "rozpłodowym"? koledzy TŻ non stop nawijają o dzieciach
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 09:25   #3995
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Może nie byłaś wśrod facetów w tym wieku "rozpłodowym"? koledzy TŻ non stop nawijają o dzieciach
Może, ale jakoś nie pamiętam tego wogole, a jednak prawie 10 lat tam przepracowalam ogólnie fajnie się tego słucha ;D

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Na Trójce jest audycja o produkcji ubrań w Bangladeszu i o zapaleniu Rana Plaza i zawaleniu.
Jest człowiek który w Bangladeszu był długo i ogólnie opowiada jak wszystko się odbywa.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 10:53   #3996
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
A dodatkowo nie wiem czy wiecie ale leki mają bardzo duży margines gdzie mogą być jeszcze używane bo firmy farmaceutyczne muszą tak robić dla bezpieczeństwa.
Z lekami warto uważać, bo poza samym terminem ważne jest też przechowywanie. Trzeba zwracać dużą uwagę na zmiany wyglądu. Niektóre leki należy przechowywać w temp. do 20 - 25 stopni a - jak wiadomo - latem bywa cieplej.

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Strasznie ciężko się czyta Twoje posty, czasami informacje typu co na której półce lub jaki olej sąsiadka przyniosła są ciężkie do odfiltrowania od prawdziwej treści.


Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Nie wiem czy znacie bardzo sympatyczny/ ciekawy kanał
https://www.youtube.com/user/explorealternatives/videos
Znam i bardzo lubię

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Chwalę się dostałam pracę! zaczynam od lutego!
Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
TZ się zdecydował na mieszkanie .
Nie wierzę, że można mieć tyle szczęścia w jeden dzień! Choć uwierzę w to wszystko jak dostanę obie umowy do ręki
Podwójne gratulacje!
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 11:44   #3997
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Dziewczyny, gratuluję wszystkich sukcesów .
U mnie słabo, próbuję wyzdrowieć etc.
Powodzenia w dalszych działaniach .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 16:53   #3998
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Chwalę się dostałam pracę! zaczynam od lutego!
Super! Gratulacje
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 22:05   #3999
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Jak pozbyć sie 5ciuchow z szafy?? Przenocować szczupła koleżankę która chce pożyczyć od ciebie ciuchy...i stwierdzić ze wyglada tak za☠☠☠iscie w tym co jej dałaś ze musisz jej to sprezentować .
2koszulki, sukienka i 2sweterki poszły w świat, nie bedą czekać aż do nich schudnę..bo aż tak chuda być nie chce . Brawo ja!
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 13:16   #4000
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Jak pozbyć sie 5ciuchow z szafy?? Przenocować szczupła koleżankę która chce pożyczyć od ciebie ciuchy...i stwierdzić ze wyglada tak za☠☠☠iscie w tym co jej dałaś ze musisz jej to sprezentować .
2koszulki, sukienka i 2sweterki poszły w świat, nie bedą czekać aż do nich schudnę..bo aż tak chuda być nie chce . Brawo ja!
Cpt idziesz jak burza w tym roku, a dopiero 15, to co będzie dalej Gratki
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 13:58   #4001
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Jak pozbyć sie 5ciuchow z szafy?? Przenocować szczupła koleżankę która chce pożyczyć od ciebie ciuchy...i stwierdzić ze wyglada tak za☠☠☠iscie w tym co jej dałaś ze musisz jej to sprezentować .
2koszulki, sukienka i 2sweterki poszły w świat, nie bedą czekać aż do nich schudnę..bo aż tak chuda być nie chce . Brawo ja!
Spryciara! ja mam w planie wziąć się za porządki w garderobie i pomierzyć buty, których i tak mam niewiele i pozbyć się - po niemal trzech latach nie mam co liczyć już chyba na to, że porozwalana hormonami ciążowymi stopa wróci do dawnego rozmiaru i nawet się z tego cieszę, muszę pomierzyć coś w sklepie, ale chyba z mojego bardzo problematycznego 38,5 zrobiło się w końcu 39 ale póki co nie mam jak sprzątać, bo dziecię zasnęło w salonie, mam chwilę, żeby poczytać, nie drażnię rekina i przetrzebiam do końca mój zapas czasopism miałam wywalić jak nie uporam się do końca grudnia, ale artykuły ciekawe i póki co jak mi się już to wszystko mieści w gazetowniku to wywalać nic bez czytania nie zamierzam
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-15, 17:13   #4002
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Mnie motywuje przeprowadzka i nowa praca .
Po pierwsze - nie chce nosić niepotrzebnych rzeczy (mimo ze przeprowadzamy sie z parteru na parter to jednak...).

Po drugie -musze kupic kilka ciuchow do pracy. Praca będzie zajmowała mi większa czesc dnia, pozniej sport, dom no i ile zostanie mi na wychodzenie? Niewiele niektóre wieczory i weekendy.
A w ciąż miałam/mam ciuchy -może w tym kiedyś wyjdę.... .
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 18:45   #4003
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Mnie też motywuje przeprowadzka, zostały mi 3 tygodnie. Na początku będziemy "na kartonach".
W między czasie musimy zaprojektować meble, pierwszy raz będę miala szafe, w której zaprojektuje każda półkę (szafa w zabudowie, mysłałam o systemie PAX IKEA że względów ekonomicznych).

Trochę to mnie stresuje, muszę pooglądać na yt przeglądy garderob.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 19:01   #4004
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

chcialam tylko napisac ze nie chce jeszcze zdradzac powodu, ale potrzebne na prawde duze kciuki trzymajcie dziewczyny, za jakis czas powiem o co chodzi, obiecuje
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 19:26   #4005
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
chcialam tylko napisac ze nie chce jeszcze zdradzac powodu, ale potrzebne na prawde duze kciuki trzymajcie dziewczyny, za jakis czas powiem o co chodzi, obiecuje
Trzymamy! Przesyłam dobra energię z moich sukcesów
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 07:45   #4006
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gratuluję wszystkich sukcesów .
U mnie słabo, próbuję wyzdrowieć etc.
Powodzenia w dalszych działaniach .
Halo, co to za chorowanie? Proszę mi tu dochodzić do siebie

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Mnie też motywuje przeprowadzka, zostały mi 3 tygodnie. Na początku będziemy "na kartonach".
W między czasie musimy zaprojektować meble, pierwszy raz będę miala szafe, w której zaprojektuje każda półkę (szafa w zabudowie, mysłałam o systemie PAX IKEA że względów ekonomicznych).

Trochę to mnie stresuje, muszę pooglądać na yt przeglądy garderob.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka
A ja marzę o paxie, sama ze względów finansowych wzięłam wielką szafę typu komandor która już była w mieszkaniu które kupiliśmy i wyjęłam z niej drzwi, robiąc w ten sposób garderobę otwartą. Ostatnio patrzyliśmy na Paxy i okazało się, że mieszczą dużo mniej... ha

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
chcialam tylko napisac ze nie chce jeszcze zdradzac powodu, ale potrzebne na prawde duze kciuki trzymajcie dziewczyny, za jakis czas powiem o co chodzi, obiecuje
żeby nie zapeszać. trzymaj też za nas!

http://simplife.pl/2016/01/15/o-czym...ale-mu-glupio/ dziś jest dzień kiedy wywalam tego bloga z bloglovin' bo nie da się tych bzdur czytać

Edytowane przez 201608160903
Czas edycji: 2016-01-16 o 07:46
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 08:32   #4007
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Ten wpis to koszmar! W dodatku pełen błędów
Ile lat ma autorka tego bloga? Wpis na poziomie 16 latki.
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 10:19   #4008
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
A ja marzę o paxie, sama ze względów finansowych wzięłam wielką szafę typu komandor która już była w mieszkaniu które kupiliśmy i wyjęłam z niej drzwi, robiąc w ten sposób garderobę otwartą. Ostatnio patrzyliśmy na Paxy i okazało się, że mieszczą dużo mniej... ha
Ja mam PAX na spole z TZ, rzeczywiscie nie sa wielkie Czlowiek nie moze sobie pozwolic na trzymanie ubran, ktorych nie nosi i to jest plus. I sa stosunkowo tanie.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 12:18   #4009
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;54156280]Ja mam PAX na spole z TZ, rzeczywiscie nie sa wielkie Czlowiek nie moze sobie pozwolic na trzymanie ubran, ktorych nie nosi i to jest plus. I sa stosunkowo tanie.[/QUOTE]
Tylko że drzwi pewnie będą robione przez stolarza, a wnętrze będzie budowane z systemu PAX. Szafa będzie ogromna, na cala wnękę korytarza (ponad 2 m długości i 2,7 wys).

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 21:20   #4010
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Dostałam od 'teścia' piękny kasmirowy szal , a od 'szwagra' będę miała na wiosnę rower którym on nie jeździ. Dzięki temu zamienię bilet miesięczny na zdrowy środek lokomocji, bo z nowego mieszkania do pracy będzie 6km, więc idealnie. Już się nie mogę doczekać.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 21:33   #4011
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
http://simplife.pl/2016/01/15/o-czym...ale-mu-glupio/ dziś jest dzień kiedy wywalam tego bloga z bloglovin' bo nie da się tych bzdur czytać
Parę co bardziej soczystych cytatów:

"Jako kobiety wierzymy w to, że podstawą naszego związku jest miłość. Taka wiecie, czysta, bezinteresowna, prawie jak w przedszkolu." nie wiem, jakie kobiety w to wierzą

"Nie zapominajmy jednak, że po wspólnym zamieszkaniu, byciu ze sobą dłużej czy chociażby po ślubie Ty nieco się zmieniasz. A mężczyzna, jak to mężczyzna – nadal pozostaje wzrokowcem. " Kobiety mają ten wyjątkowy dar zmiany, a mężczyźni cóż, zawsze pozostają wzrokowcami i tyle, biedaki.

"Mężczyzn kiedyś nawet próbował – zwrócił mi uwagę na to, że nie podoba mu się, jak mam w dany sposób związane włosy. I wiecie co ja zrobiłam? Obraziłam się, oczywiście!" Teraz w sumie pierwszy cytat nabiera sensu

Z ciekawości, ile lat ma autorka? Wygląda dość dorośle, ale ten tekst mnie trochę zmylił

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;54156280]Ja mam PAX na spole z TZ, rzeczywiscie nie sa wielkie Czlowiek nie moze sobie pozwolic na trzymanie ubran, ktorych nie nosi i to jest plus. I sa stosunkowo tanie.[/QUOTE]

My też mamy wybór między PAX, a komandorem, ale chyba jednak komandor, w życiu nie pomieścimy się w jednej szafie. Minusem jest to, że nie wiem ile się teraz czeka na komandora, ale jak moi rodzice robili parę lat temu to było to około 1,5 miesiąca, a do tego cena. Będziemy musieli też zamówić narożnik to termin oczekiwania 8-10 tygodni.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 21:37   #4012
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Maskara te 'życiowe' wpisy... a jeszcze niedawno polecałam tego bloga... eh.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 21:42   #4013
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość

"Jako kobiety wierzymy w to, że podstawą naszego związku jest miłość. Taka wiecie, czysta, bezinteresowna, prawie jak w przedszkolu." nie wiem, jakie kobiety w to wierzą
Ja! Nie zawiodłam się na tym i mam nadzieję że tak zostanie

Co do szaf to paxy ładne, ale abo jak ktoś chce ją jako szafę wolnostojącą, albo jak ma superwymiarową wnękę - mi by jakaś spora szpara przeszkadzała, wolę meble na wymiar. Co do komandora to drogo strasznie w porównaniu z indeco, zwłaszcza jak ma się kupon na grouponie. Pierwszą szafę do mieszkania z indeco robiliśmy, potem wnętrze już sami, od nich zamawialiśmy tylko drzwi.
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 21:50   #4014
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Ja! Nie zawiodłam się na tym i mam nadzieję że tak zostanie

Co do szaf to paxy ładne, ale abo jak ktoś chce ją jako szafę wolnostojącą, albo jak ma superwymiarową wnękę - mi by jakaś spora szpara przeszkadzała, wolę meble na wymiar. Co do komandora to drogo strasznie w porównaniu z indeco, zwłaszcza jak ma się kupon na grouponie. Pierwszą szafę do mieszkania z indeco robiliśmy, potem wnętrze już sami, od nich zamawialiśmy tylko drzwi.
Ale ja mam wrażenie, że autorka to rozumie tak, że związek to tylko miłość, według mnie na związek składa się jeszcze choćby zaufanie, poleganie na sobie, umiejętność słuchania i pójścia na kompromis i parę innych rzeczy, a one nie są tożsame z miłością, bo miłość też jest różna i nie zawsze jest czysta i "przedszkolna". Choćby to, że autorka obraziła się, bo jej partnerowi nie podobała się jej fryzura - ja tam jestem wdzięczna jak TŻ umie powiedzieć, że w czymś nie wyglądam korzystnie, w końcu kto inny ma to zrobić - i to, że on może mi to powiedzieć, a ja się nie obrażę to też jest według mnie ważny składnik miłości.

To muszę zerknąć w internecie
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 21:51   #4015
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
chcialam tylko napisac ze nie chce jeszcze zdradzac powodu, ale potrzebne na prawde duze kciuki trzymajcie dziewczyny, za jakis czas powiem o co chodzi, obiecuje


Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Chwalę się dostałam pracę! zaczynam od lutego!
gratulacje


U mnie nie do końca minimalistycznie, bo zakupowo.
Kupiłam buty (czarne baleriny), bo tych mi brakowało i dawno na nie polowałam (za to udało mi się znaleźć za połowę RRP).
Jutro idę szukać kurtki zimowej. Myślałam, że kupie za rok, ale niestety w tym tygodniu okropnie ją rozdarłam i nie ma szans na to by zszyć, by nie było widać ( co najwyżej mogę taśmą podkleić).

A i jutro planuję część rzeczy na ebay wrzucić, by zacząć upłynniać to co zalega.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 05:11   #4016
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ale ja mam wrażenie, że autorka to rozumie tak, że związek to tylko miłość, według mnie na związek składa się jeszcze choćby zaufanie, poleganie na sobie, umiejętność słuchania i pójścia na kompromis i parę innych rzeczy, a one nie są tożsame z miłością, bo miłość też jest różna i nie zawsze jest czysta i "przedszkolna". Choćby to, że autorka obraziła się, bo jej partnerowi nie podobała się jej fryzura - ja tam jestem wdzięczna jak TŻ umie powiedzieć, że w czymś nie wyglądam korzystnie, w końcu kto inny ma to zrobić - i to, że on może mi to powiedzieć, a ja się nie obrażę to też jest według mnie ważny składnik miłości.

To muszę zerknąć w internecie
Dla mnie miłość bez zaufania i całej reszty co wymieniłaś to juz nie miłość. Nie wiem jak autorka rozumie przedszkolna - w sensie platoniczna? Nieodwzajemniona? A jak czysta? Chodzi o czystość intencji? Brak seksu?
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 08:24   #4017
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Poszłam wczoraj zupełnie spontanicznie obciąć moje włosy które sięgały do piersi na boba. Zawsze w końcu wracam do tej fryzury. Ale mi dziś lekko na głowie jak również odpoczywam po intensywnej, bardzo udanej imprezie. Uff.

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 11:15   #4018
ineska86
Rozeznanie
 
Avatar ineska86
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 642
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość




gratulacje


U mnie nie do końca minimalistycznie, bo zakupowo.
Kupiłam buty (czarne baleriny), bo tych mi brakowało i dawno na nie polowałam (za to udało mi się znaleźć za połowę RRP).
Jutro idę szukać kurtki zimowej. Myślałam, że kupie za rok, ale niestety w tym tygodniu okropnie ją rozdarłam i nie ma szans na to by zszyć, by nie było widać ( co najwyżej mogę taśmą podkleić).

A i jutro planuję część rzeczy na ebay wrzucić, by zacząć upłynniać to co zalega.
Gdzie kupiłaś baleriny? Szukam dobrej jakości właśnie czarnych, ale bez żadnych dodatkowych "ozdóbek". Mama swoje typy na Zalando, ale może mi coś podsuniesz? To jeden z niewielu moich must have na 2016

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Dostałam od 'teścia' piękny kasmirowy szal , a od 'szwagra' będę miała na wiosnę rower którym on nie jeździ. Dzięki temu zamienię bilet miesięczny na zdrowy środek lokomocji, bo z nowego mieszkania do pracy będzie 6km, więc idealnie. Już się nie mogę doczekać.
6 km to super odległość na rower! Pamiętaj o dobrym zapięciu, chyba że macie jakiś strzeżony parking w pracy. Ja mam do pracy niecałe 2 km (zalety wynajmowania mieszkania i wyboru lokalizacji ) i nie chce mi się wyjmować roweru na taką krótką trasę, a jednak by mi się przydał ruch
__________________
minimalistka
ineska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 11:23   #4019
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez ineska86 Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłaś baleriny? Szukam dobrej jakości właśnie czarnych, ale bez żadnych dodatkowych "ozdóbek". Mama swoje typy na Zalando, ale może mi coś podsuniesz? To jeden z niewielu moich must have na 2016

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------



6 km to super odległość na rower! Pamiętaj o dobrym zapięciu, chyba że macie jakiś strzeżony parking w pracy. Ja mam do pracy niecałe 2 km (zalety wynajmowania mieszkania i wyboru lokalizacji ) i nie chce mi się wyjmować roweru na taką krótką trasę, a jednak by mi się przydał ruch
Ja jak miałam 2,5 km do pracy, to chodziłam na nogach bez względu na to czy lało, czy spało, czy mróz był

Podzielcie się balerinami. Ja też szukam czarnych, zwykłych prostych. I nic nie mogę znaleźć. Już 2 pary zamówiłam, ale zwróciłam, bo albo rozmiar nie ok, albo coś mi w nich nie pasowało
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 11:52   #4020
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. II

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Dla mnie miłość bez zaufania i całej reszty co wymieniłaś to juz nie miłość. Nie wiem jak autorka rozumie przedszkolna - w sensie platoniczna? Nieodwzajemniona? A jak czysta? Chodzi o czystość intencji? Brak seksu?
Ja uważam, że są różne rodzaje miłości, nawet to była jedna ze zmiennych w mojej pracy magisterskiej Mi się wydaje, że autorka to rozumie trochę tak jak dzieci, gdy się kogoś kocha to wyrażanie swoich potrzeb, złości, posiadanie innego zdania niż druga osoba jest zagrażające, przynajmniej na to wskazuje ciąg dalszy. A czysta? To właśnie taka trochę naiwna, bez żadnych innych emocji, co wydaje mi się niemożliwe.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-26 14:48:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.