Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-16, 08:36   #3151
monikbu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 75
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
a ja na zwykłych lakierach bym miała efekt 3D odciśniętą fakturę poduszki na paznokciach
O to, to.... jak sobie przypomnę, że cały wieczór spędzałam na malowaniu i suszeniu dwóch czy trzech warstw normalnego lakieru, potem czekałam kilka godzin aż wyschną zanim pójdę spać, a rano i tak miałam odciśniętą fakturę materiału... a po dwóch dniach odpryski i cała zabawa zaczynała się na nowo.
To było dawno temu jak dzieci nie miałam i miałam czas na takie zabawy.
Potem przez to ugrzęzłam na 6 lat z żelami, aż nie odkryłam hybryd.
monikbu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 08:43   #3152
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez monikbu Pokaż wiadomość
Hmm... pisząc w ten sposób chyba jednak oddala się od tego celu aniżeli do niego przybliża
chiken nie będziemy biły za użycie naszego wspólnego topu, cieszymy się, że doszedł
Faktycznie pięknie się błyszczy, fajnie, że od razu pokazałaś nam efekt
Na fotce jednak słabo widać ten błysk, a teraz, w świetle dziennym, to jest po prostu magia

No i chciałam Was tez uspokoić, ze nie ma problemów z tym bąblowaniem, bo też pewnie się, tak jak ja, niepokoiłyście trochę.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 08:44   #3153
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Na fotce jednak słabo widać ten błysk, a teraz, w świetle dziennym, to jest po prostu magia

No i chciałam Was tez uspokoić, ze nie ma problemów z tym bąblowaniem, bo też pewnie się, tak jak ja, niepokoiłyście trochę.
Eco nie bąbluje, gdy się go nakłada powoli i dużo
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 08:46   #3154
monikbu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 75
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

To super
Pewnie zaraz jak przyjdzie zdejmę mani i zrobię nowy żeby go wypróbować
monikbu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 08:49   #3155
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

A nie zauważyliście że na zwykłe pytanie czemu tak czesto zmienia hybrydy odburknela mi "bo mogę". Dzieckiem już niestety z pewnością nie jestem, Katarzyną również. Jesten miła gdy ktoś jest miły dla mnie, ale wy się buntujecie gdy ktoś smie powiedzieć coś przeciw wam... diabliczka też to potwierdza. Dziewczyny luz, nie ma tu ważniejszych i mniej ważnych.. wspólne zakupy... uwierz ze nie muszę robic a obecnie nie mam ochoty robić z Wami interesów. Nie trzeba mnie traktować jak intruza i podważać każdego mojego słowa. Zamiast odsyłać mnie do regulaminu, może lepiej samemu go sobie przybliżyć... a przynajmniej zachować podstawowe zasady

I nie, nie piszę tego ze złośliwośći, tylko moglibyśmy sie spokojnie porozumieć i miło porozmawiać, tylko chyba wszystkie powinnyśmy zmienić do siebie wzajemne nastawienie

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez malinowaslodycz Pokaż wiadomość
a nie zauważyliście że na zwykłe pytanie czemu tak czesto zmienia hybrydy odburknela mi "bo mogę". Dzieckiem już niestety z pewnością nie jestem, katarzyną również. Jesten miła gdy ktoś jest miły dla mnie, ale wy się buntujecie gdy ktoś smie powiedzieć coś przeciw wam... Diabliczka też to potwierdza. Dziewczyny luz, nie ma tu ważniejszych i mniej ważnych.. Wspólne zakupy... Uwierz ze nie muszę robic a obecnie nie mam ochoty robić z wami interesów. Nie trzeba mnie traktować jak intruza i podważać każdego mojego słowa. Zamiast odsyłać mnie do regulaminu, może lepiej samemu go sobie przybliżyć... A przynajmniej zachować podstawowe zasady

i nie, nie piszę tego ze złośliwośći, tylko moglibyśmy sie spokojnie porozumieć i miło porozmawiać, tylko chyba wszystkie powinnyśmy zmienić do siebie wzajemne nastawienie
ja mogę powiedzieć, że jeżeli moje zachowanie zostało uznane za nietaktowne, a któraś poczuła sie urazona przepraszam
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 08:55   #3156
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
A nie zauważyliście że na zwykłe pytanie czemu tak czesto zmienia hybrydy odburknela mi "bo mogę".
No moze, ale czy to naprawde bylo warte robienia takiego zamieszania? Nie moglas kolo tego przejsc obojetnie? nawet na moj, zupelnie neutralny post, odpisalas jakbym byla niemila lub agresywna. Jesli nas nie lubisz to trudno, ale zadne posty o tym zebysmy byly milsze tego nie zmienia. Dziewczyny w tym watku sa naprawde sympatyczne, a poki co to Ty generujesz nieprzyjemna atmosfere domagajac sie specjalnego traktowania i fanfarow bo zdecydowalas sie dolaczyc do watku.
Jesli chcesz sie tu zadomowic to po prostu z nami rozmawiaj i nie czepiaj sie kazdego slowa, ktore moglo Ci sie wydac dwuznaczne lub zlosliwe, bo dochodzi do sytuacji, ze strach do Ciebie cos napisac, bo nie wiadomo jak to odbierzesz.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 09:00   #3157
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny, chyba wszystko zostało już powiedziane. Zakończmy już tę bezsensowną dyskusję.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 09:01   #3158
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo dziękuję za tak "serdeczne" powitanie i zignorowanie mojej prośby. Jest to przykre zważywszy na fakt, ze podczytuje Was już od dłuższego czasu.

Chciałam pogadać o paznokciach z dziewczynami, które wydają się być fajne
Sama zaczęłaś, zamiast przeczytać, że rozlewka topu była planowana w grudniu, sama w niej uczestniczyłam, ale wyszło tak, że mój ukochany wie co lubię i kupił mi butlę topu na gwiazdkę to zrezygnowałam. Zarzuciłaś dziewczynom, że Cię zignorowały, drugi twój post, a pełen zarzutów, że jesteśmy okrutne, złe i podłe wobec nowych użytkowników. Ja też kiedyś zaczynałam, konto na wizażu mam wprawdzie od dawna, ale udzielałam się rzadko, jednak czytałam wszystkie wątki od deski do deski, a gdy poprosiłam o pomoc jako nowy użytkownik zawsze ją dostałam.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
A nie zauważyliście że na zwykłe pytanie czemu tak czesto zmienia hybrydy odburknela mi "bo mogę". Dzieckiem już niestety z pewnością nie jestem, Katarzyną również. Jesten miła gdy ktoś jest miły dla mnie, ale wy się buntujecie gdy ktoś smie powiedzieć coś przeciw wam... diabliczka też to potwierdza. Dziewczyny luz, nie ma tu ważniejszych i mniej ważnych.. wspólne zakupy... uwierz ze nie muszę robic a obecnie nie mam ochoty robić z Wami interesów. Nie trzeba mnie traktować jak intruza i podważać każdego mojego słowa. Zamiast odsyłać mnie do regulaminu, może lepiej samemu go sobie przybliżyć... a przynajmniej zachować podstawowe zasady

I nie, nie piszę tego ze złośliwośći, tylko moglibyśmy sie spokojnie porozumieć i miło porozmawiać, tylko chyba wszystkie powinnyśmy zmienić do siebie wzajemne nastawienie

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------



ja mogę powiedzieć, że jeżeli moje zachowanie zostało uznane za nietaktowne, a któraś poczuła sie urazona przepraszam
Sama bym tak odpowiedziała, niektóre dziewczyn zmieniają często mani bo mamy cały sprzęt w domu, a gdyby trzeba chodzić do kosmetyczki to z pewnością mani trzymałybyśmy 3 tygodnie bo to generuje wysokie koszty.


Amen. Idę robić mani na drugiej łapce, bo chodzę z jedną pomalowaną od wczoraj
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe

Edytowane przez Frutellka xD
Czas edycji: 2016-01-16 o 09:03
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 09:02   #3159
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Drogie Panie to ja mam pytanie Macie jakies doswiadczenia z NC Nails Company??
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 09:05   #3160
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Drogie Panie to ja mam pytanie Macie jakies doswiadczenia z NC Nails Company??
Miałam od nich jedną hybrydę, była niezła ale puściłam w świat bo kolor mi nie odpowiadał
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 09:17   #3161
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
No moze, ale czy to naprawde bylo warte robienia takiego zamieszania? Nie moglas kolo tego przejsc obojetnie? nawet na moj, zupelnie neutralny post, odpisalas jakbym byla niemila lub agresywna. Jesli nas nie lubisz to trudno, ale zadne posty o tym zebysmy byly milsze tego nie zmienia. Dziewczyny w tym watku sa naprawde sympatyczne, a poki co to Ty generujesz nieprzyjemna atmosfere domagajac sie specjalnego traktowania i fanfarow bo zdecydowalas sie dolaczyc do watku.
Jesli chcesz sie tu zadomowic to po prostu z nami rozmawiaj i nie czepiaj sie kazdego slowa, ktore moglo Ci sie wydac dwuznaczne lub zlosliwe, bo dochodzi do sytuacji, ze strach do Ciebie cos napisac, bo nie wiadomo jak to odbierzesz.
Mogę prosić o cytat? czym odbueknelam
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 09:21   #3162
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Mogę prosić o cytat? czym odbueknelam

Z calej mojej wypowiedzi, to jedyne, na co zwrocilas uwage?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 09:23   #3163
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość

Z calej mojej wypowiedzi, to jedyne, na co zwrocilas uwage?
Nie, ale nie będę tego tobie tlumaczyc. Za "odburkniecie" przepraszam
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 09:27   #3164
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dobra, widzę, że tu dalej dyskusja trwa. Przeanalizujmy od początku.

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Ja w tym roku juz 3 razy robiłam pazurki, właśnie wybieram kolor do czwartego mani
Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Roverku, naprawdę? To co ile robisz? Co kilka dni?
Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
W sylwestrowych zarowach z brokatem nie chciałam śmigać do pracy wiec zdjelam i zrobiłam mardi Gras z holo. Szybko okazalo sie, ze do pracy sa zdecydowanie za dlugie, wiec skrocilam paznokcie o pól centymetra i zrobiłam sweet lychee nn z syrenka. A dzis chciałam lampę testować... zwykle robię co 7 dni
Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Po co robić hybrydy tak czesto? To chyba mija się z celem
Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
-bo chcę
-bo mogę
-bo lubię
W 3 zacytowanym poście wyjaśniłam. Ty oczekujesz dodatkowych wyjaśnień, tłumaczeń

Jakiej odpowiedzi jeszcze oczekiwałaś? Miałam napisać "o ja zła, niedobra, wiem, że nie powinnam, nie wiem co robię, więcej nie będę, wybaczcie" ?

Koniec OT. Z mojej strony to wszystko. Nie mam zamiaru tracić czasu i energii w ten piękny sobotni poranek na bezsensowne dyskusje.
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 09:35   #3165
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3


Skonczcie ten off top!

Dziękuję za uwagę
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 09:41   #3166
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Koniec OT. Z mojej strony to wszystko. Nie mam zamiaru tracić czasu i energii w ten piękny sobotni poranek na bezsensowne dyskusje.
Ja też potrafię zmieniać mani co kilka dni i bardzo tego (nie)żałuję. Tak więc łączę się z Tobą w przyjemności, jaką daje robienie pazurków. Czasami żałuję, że nie robię innym bo bardzo mnie to uspokaja i relaksuje.
Gdybym zauważyła, że moje paznokcie przez to cierpią to bym się pewnie ogarnęła. Ale weterany się trzymają dobrze
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/


Edytowane przez marlena_smc
Czas edycji: 2016-01-16 o 09:43
marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 10:21   #3167
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Ja też potrafię zmieniać mani co kilka dni i bardzo tego (nie)żałuję. Tak więc łączę się z Tobą w przyjemności, jaką daje robienie pazurków. Czasami żałuję, że nie robię innym bo bardzo mnie to uspokaja i relaksuje.
Gdybym zauważyła, że moje paznokcie przez to cierpią to bym się pewnie ogarnęła. Ale weterany się trzymają dobrze
A ja sobie zmieniam jak mi się zachce . Bo to moje lakiery, moje paznokcie i moje "chcę" i koniec . Ostatnio zmieniłam po 5 dniach . Jakiś martwy sezon, klientek mało to maluję sobie no a co
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 10:27   #3168
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

marlena_smcdzięki Tobie już planuję zakup pyłków z DR.Filmik super!!I też długo nie wytrzymuję z jednym kolorem,lakier wytrzymuje dzień,hybryda tydzien,ewentualnie jakiś wyjątkowy kolor 2 tygodnie . Jak żyć??
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 11:09   #3169
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Phi 😜 nie warto u Was robić hybrydy skoro co 7 dni zmieniacie ,zwykły lakier tez by się trzymał 😉
Ja leń jestem ,robię co 2 tygodnie
Ja staram się robić co minimum 10dni (po 7 zaczyna robić się widoczny odrost) ale chciałabym też i te 14dni wytrzymać Mi się kolor nie nudzi, raczej kwestia tego, że sprawia mi ogromną przyjemność 'dłubanie' przy pazurkach. Siostrze robię co ok 7 dni ale Jej pazurki rosną jak szalone
Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
ciemny fiolet holo jest obłędny
To ja mam pytanie, syrenka i holo to jest to samo? Bo jak patrzę na zdjęcia syrenki to średnio mi się ten efekt podoba, ale filmik który wrzuciła marlena_smc powala
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 11:35   #3170
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Lakiery hybrydowe cz.3

Video pyłków w świetle
Yt popsuł jakość :/
http://youtu.be/eV9vwliVSP4wstawie lepsze zaraz jak to ogarnę

Edytowane przez 52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Czas edycji: 2016-01-16 o 11:41
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 11:45   #3171
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;54157003]Video pyłków w świetle
Yt popsuł jakość :/
http://youtu.be/eV9vwliVSP4wstawie lepsze zaraz jak to ogarnę[/QUOTE]

Ostrzegajcie, że taki filmik kończy się chorobą 'muszę je mieć'
Co to za lakiery te fioletowe na dole? I niebieski?
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 11:58   #3172
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Czym robicie wzorki na hybrydach ? Ja próbuję hybrydą ale trochę się rozmazują, rozlewają i do końca nie jestem zadowolona. A jak zrobię zwykłym lakierem to nawet jak nałożę top to po kilku dniach ściera się. Nakładać 2 warstwy topu czy jak ?
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 12:12   #3173
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny czy wy wogole czytacie cokolwiek poza ostatnim postem?
Georgina to nie sa lakiery. Nawet w cytowanym poscie jest jasno napisane ze to pylki.
Asiunia, uzyj wyszukiwarki a uzyskasz co najmniej 100 odpowiedzi.
Codziennie to samo grrrrr!!!!
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 12:20   #3174
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wy wogole czytacie cokolwiek poza ostatnim postem?
Georgina to nie sa lakiery. Nawet w cytowanym poscie jest jasno napisane ze to pylki.
Asiunia, uzyj wyszukiwarki a uzyskasz co najmniej 100 odpowiedzi.
Codziennie to samo grrrrr!!!!
Roses nie denerwuj się Po prostu ignoruj
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 12:22   #3175
misisia86
Rozeznanie
 
Avatar misisia86
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 569
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez beautyfreak999 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że jeszcze raz się przypomnę z moim pytaniem, ale robię akurat zamówienie i chciałabym wiedzieć jakie kolory zamówić z jakich firm.
Mianowicie chodzi mi o to czy można ze sobą mieszać kolory różnych firm? Wiem , że baza, kolor i top mogą być zróżnych firm, ale czy jak pomieszam np. biały z Semilaca z jakimś kolorem z neonail nie będzie jakiś problemów?
Szukałam w wyszukiwarce odpowiedzi na to pytanie ale pewnie nieumiejętnie bo nic nie znalazłam
Ja mieszałam biały Semilac z innymi kolorami i firmami i wszystko było ok. Czarny Semilac dla przyciemnienia kolorów również i też wszystko w porządku.
Wylewam trochę na spodeczek np. niebieskiej Modeny, kropelka białego Semilaca, mieszam pędzelkiem do żelu i nakładam na paznokcie Zawsze lepiej zrobić swojej mieszanki trochę za dużo, żeby nie brakowało. Kiedyś zdarzyło mi się, że miałam za mało i nie starczyło na dwa paznokcie. Jak dorobiłam mixtury to kolor był już trochę inny
misisia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 12:35   #3176
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wy wogole czytacie cokolwiek poza ostatnim postem?
Georgina to nie sa lakiery. Nawet w cytowanym poscie jest jasno napisane ze to pylki.
Asiunia, uzyj wyszukiwarki a uzyskasz co najmniej 100 odpowiedzi.
Codziennie to samo grrrrr!!!!
Tak, wiem że to są pyłki, ale rozumiem, że pyłki kładzie się na lakier w podobnym kolorze tak? W sensie fioletowy lakier i na to fioletowy pyłek? Tak to zrozumiałam
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 12:42   #3177
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość

Ostrzegajcie, że taki filmik kończy się chorobą 'muszę je mieć'
Co to za lakiery te fioletowe na dole? I niebieski?
fioletowy to sioux 088 jako podklad i pylek fiolet holo 036


niebieskie podklad semilac 018 i pylko 106 i 119
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 12:43   #3178
ewa_N
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Tak, wiem że to są pyłki, ale rozumiem, że pyłki kładzie się na lakier w podobnym kolorze tak? W sensie fioletowy lakier i na to fioletowy pyłek? Tak to zrozumiałam
Nie koniecznie w podobnym, mozna robić jak się tyyyylko chce! ja teraz mam szmaragdowa syrenke na różowym kolorze i też całkiem nieźle wygląda! ;-)
ewa_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 12:47   #3179
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;54157686]fioletowy to sioux 088 jako podklad i pylek fiolet holo 036


niebieskie podklad semilac 018 i pylko 106 i 119
[/QUOTE]
Dziękuję

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ewa_N Pokaż wiadomość
Nie koniecznie w podobnym, mozna robić jak się tyyyylko chce! ja teraz mam szmaragdowa syrenke na różowym kolorze i też całkiem nieźle wygląda! ;-)
Dziękuję, no będę musiała się zacząć bawić bo efekty widzę, że fajne Powoli się dorobię
A w tym przypadku po prostu chciałam wiedzieć, które konkretnie lakiery i pyłki były użyte bo efekt powalający. Po prostu źle sformułowałam pytanie
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 13:04   #3180
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

nagralam aparatem - powino byc troche lepiej
https://www.youtube.com/watch?v=ofkr03mKkUk
https://www.youtube.com/watch?v=A2pIsn-9L0M
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 14:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.