Psy - cz. IV - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-14, 13:42   #3781
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Psy - cz. IV

Nie wiem czy ktos z Was jest na forum dogomania, ja juz tam dawno nie zagladalam, ale plaszczyk dla psiaka kupilam wlasnie tam, na bazarku od osoby ktora szyla kubraczki i obrozki na zamowienie, ale daaaawno juz tam nie wchodzilam i nie pamietam nicku. Kubraczek jest nieprzemakalny od spodu podszyty polarem na brzuszku zapinany na rzepy, jakosciowo super, mam go pare lat.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 13:46   #3782
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Psy - cz. IV

To może kup w ciuchu jakis materiał ala kurtkowy i uszyj sama? Na YouTube jest pełno tutorialow, sama szylam swojej kubraki jak była szczylem tylko ze swetrów. Na pewno sa rożne.

Tak na szybko tu jest tutorial jak uszyć płaszczyk z kurtki: http://youtu.be/GKTbMof3Ku0
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015

Edytowane przez sledziczeek
Czas edycji: 2016-01-14 o 13:54
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 14:21   #3783
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kat2890 Pokaż wiadomość
Wiem ,że są najlepsze ale kosztują sporo, a mnie w tej chwili nie stać na kubrak za 80-100 zł.
Jak pies się przeziębi biegając w mokrym swetrze po wietrze czy mrozie, to myślisz, że będzie taniej? Już lepiej nie ubieraj psa wcale, swetry są dobre jak jest sucho.

Diablica, pewnie chodzi Ci o taks
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.

Edytowane przez Rottie
Czas edycji: 2016-01-14 o 14:22
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 14:32   #3784
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Rottie Pokaż wiadomość
Jak pies się przeziębi biegając w mokrym swetrze po wietrze czy mrozie, to myślisz, że będzie taniej? Już lepiej nie ubieraj psa wcale, swetry są dobre jak jest sucho.

Diablica, pewnie chodzi Ci o taks
Tak, dokladnie! nie moglam sobie przypomniec mam od niej obrozki i plaszczyk wlasnie i bardzo sobie chwale.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 14:32   #3785
Kat2890
Raczkowanie
 
Avatar Kat2890
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 458
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Rottie Pokaż wiadomość
Jak pies się przeziębi biegając w mokrym swetrze po wietrze czy mrozie, to myślisz, że będzie taniej? Już lepiej nie ubieraj psa wcale, swetry są dobre jak jest sucho.

Diablica, pewnie chodzi Ci o taks
Pytałam o sweter w kontekście dużych mrozów a nie deszczu i padającego śniegu, wiadomo ,że wtedy się sweter nie sprawdzi.

Nie mogę teraz odpalić filmików, ale też myślałam ,żeby uszyć. Zobacze czy mam w domu cośodpowiedniego.
__________________
some dance to remember some dance to forget
Kat2890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 15:05   #3786
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. IV

Ja Wam chyba wklejałam zdjęcie Mila w jego kubraku. Kupiłam kubrak i zima nie przyszła Wygląda w nim jak na milorda przystało, więc jest idealny. I myślałam, że jak to on, jak mu coś na grzbiet założę to będzie udawał, że nie istnieje i nawet nie mrugnie. A on w sumie zlewa to, że coś ma na grzbiecie. Jak były mrozy i sięgałam kubrak to był pierwszy przy drzwiach I co ciekawsze, chętniej go zakłada niż szelki


Rottie ale się podziało u Cię! Ale jest Kura
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 20:58   #3787
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Rottie Pokaż wiadomość
hejka
Dawno nas nie było, bo się baaardzo dużo ostatnio u nas działo.
7 stycznia umarł Iwanek, w tym roku skończyłby 16 lat.. Akurat to był fatalny okres życiowy i nawet się z nim nie pożegnałam..
Aktualnie jesteśmy z Kurą w Holandii, musiałam zostawić Kaliego w Polsce, ale za dwa miesiące planuję go tu ściągnąć i raczej zostaniemy tu na stałe. Tekila zostaje w Polsce.
Przykro mi z powodu Iwanka, trzymaj się. A psy jak to przetrwały? Dużo się u nich dzieje.
Mogę zapytać dlaczego Tekila zostaje? Myślisz że nie przeżyje za bardzo waszego wyjazdu? Jednak to takie poważane odcięcie od stada.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 21:04   #3788
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Psy - cz. IV

Udało się! Namówiłam TŻ na psa dokładnie za rok o tej porze będę się bronić i jak tylko złapię stałą pracę, to bierzemy border collie klasycznego lub red marble
Także gdybyś ktoś, coś, jakieś info o hodowlach, to chętnie poczytam. I jeśli ktoś, coś, to w ogóle teraz przygarnę każde info o tej rasie A podobają mi się niesamowicie. Interesuje mnie też jak to jest z frisbee. Czy każdy pies chętnie się tym bawi?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 21:47   #3789
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Przykro mi z powodu Iwanka, trzymaj się. A psy jak to przetrwały? Dużo się u nich dzieje.
Mogę zapytać dlaczego Tekila zostaje? Myślisz że nie przeżyje za bardzo waszego wyjazdu? Jednak to takie poważane odcięcie od stada.
Tekila to pies Maćka, zostają razem w Polsce. My w trójkę, jak Kali już dojedzie, będziemy w Holandii

pffe, przede wszystkim gratuacje ale muszę. To nie żaden atak, ale trochę dziwne jest dla mnie czytać, że chcesz bordera i zaraz potem pytanie, czy każdy pies bawi się frisbee Oczywiście, że nie.
Masz jeszcze rok, by zdobyć wiedzę, przy borderze Ci się przyda. Najlepiej znajdź kogoś obeznanego z borderami, kto coś ciekawego Ci podpowie, da namiary na konkretnych hodowców, z którymi mogłabyś złapać kontakt. Nie ograniczaj się do jednej, kilku osób, zasięgaj języka interesują Cię puchate showki czy bardziej te modne teraz typy sportowe? Jak chcesz to dam Ci na PW namiary na kogoś, kto Ci pewnie podpowie co nie co

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

aaa inga, nie odpisałam Ci na pytanie o Iwanka, wybacz akurat wtedy Iwan z Maćkiem i Tekilą z nami nie mieszkał, więc psy nawet nie wiedziały co się dzieje. Kali jedynie, już po moim wyjeździe, wyczuł miejsce, gdzie jest zakopany i próbował go odkopać..
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 21:49   #3790
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Rottie Pokaż wiadomość
Tekila to pies Maćka, zostają razem w Polsce. My w trójkę, jak Kali już dojedzie, będziemy w Holandii
Ale was wywialo! A twoj TZ nie pracowal tez za granica, tak mi sie cos kojarzy?


Musze sie pochwalic- adoptowalam moja tymczasowiczke rodzinie z Kanady swietni ludzie, w ogole na poczatku nie pomyslalam zeby im ja zaproponowac. Mialam ich corke w znajomych na fejsie i zobaczyla moje foto z psiakiem i napisala czy to moj nowy jak odpisalam ze nie, do adopcji to po godzinie juz mialam tel od jej ojca, ze sa bardzo zainteresowani i chcieliby ja poznac
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 22:15   #3791
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez phony Pokaż wiadomość
Ale was wywialo! A twoj TZ nie pracowal tez za granica, tak mi sie cos kojarzy?
Tak, ale rozstaliśmy się i podzieliliśmy psami tak, jak one same wybrały. Iwan i Tekila to były bardziej jego psy, Kura i Kali bardziej moje. Wiadomo, że wolałyby żebyśmy byli wszyscy razem, że przeżywają i nie rozumieją sytuacji, ale jakoś musimy przez to przejść niestety.
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 22:31   #3792
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Rottie Pokaż wiadomość
Tekila to pies Maćka, zostają razem w Polsce. My w trójkę, jak Kali już dojedzie, będziemy w Holandii

pffe, przede wszystkim gratuacje ale muszę. To nie żaden atak, ale trochę dziwne jest dla mnie czytać, że chcesz bordera i zaraz potem pytanie, czy każdy pies bawi się frisbee Oczywiście, że nie.
Masz jeszcze rok, by zdobyć wiedzę, przy borderze Ci się przyda. Najlepiej znajdź kogoś obeznanego z borderami, kto coś ciekawego Ci podpowie, da namiary na konkretnych hodowców, z którymi mogłabyś złapać kontakt. Nie ograniczaj się do jednej, kilku osób, zasięgaj języka interesują Cię puchate showki czy bardziej te modne teraz typy sportowe? Jak chcesz to dam Ci na PW namiary na kogoś, kto Ci pewnie podpowie co nie co

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

aaa inga, nie odpisałam Ci na pytanie o Iwanka, wybacz akurat wtedy Iwan z Maćkiem i Tekilą z nami nie mieszkał, więc psy nawet nie wiedziały co się dzieje. Kali jedynie, już po moim wyjeździe, wyczuł miejsce, gdzie jest zakopany i próbował go odkopać..
nie no jasne, to pytanie było źle sformułowane
jak możesz, to podrzuć pw. Bardzo chętnie zasięgnę opinii.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 05:56   #3793
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. IV

Rottie. Tak bardzo przykro się czyta twoja historie.
Pffee, fajnie, że będzie pies. Bez psa nie ma domu dla mnie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.

Edytowane przez zakonna
Czas edycji: 2016-01-15 o 06:41
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 08:45   #3794
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Psy - cz. IV

To prawda tez nie wyobrazam sobie domu bez psa czy innych zwierzat.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 09:46   #3795
Rottie
Zadomowienie
 
Avatar Rottie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 739
Dot.: Psy - cz. IV

Mi strasznie ciężko przestawić się na jednego psa, miałam cztery w porywach do pięciu, teraz mam tylko Kure, do tego małą taką i tak strasznie mi pusto Ale kilka tygodni żyłam tylko z Kurą i Kalim i to tak cudownie wygodne, że jeśli teraz zdecyduję się na kolejnego psa, to dopiero za kilka lat Oczywiście sukę kanara
__________________
Każdy niech zobaczy tyle, na ile głęboko patrzy.
Rottie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 13:21   #3796
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Rottie. Tak bardzo przykro się czyta twoja historie.
Pffee, fajnie, że będzie pies. Bez psa nie ma domu dla mnie
dla mnie dom bez zwierząt to nie dom
a tak się cieszę bo TŻ nie do końca chciał psa a bordery tak mu się podobają (mi w sumie też).
Tak się ucieszyłam, że wszystkim mówię, że za rok pies będzie
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 15:01   #3797
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Udało się! Namówiłam TŻ na psa dokładnie za rok o tej porze będę się bronić i jak tylko złapię stałą pracę, to bierzemy border collie klasycznego lub red marble
Także gdybyś ktoś, coś, jakieś info o hodowlach, to chętnie poczytam. I jeśli ktoś, coś, to w ogóle teraz przygarnę każde info o tej rasie A podobają mi się niesamowicie. Interesuje mnie też jak to jest z frisbee. Czy każdy pies chętnie się tym bawi?
Ech, ja myślałam, że jak będę miała stała prace i stabilizację to wezmę Zuzela, ale okazało się, że praca po 8 godzin to fikcja w moim przypadku a siedzenie po 12 godzin w samotności i przede wszystkim życie w tym smutnym jak pizza wielkim mieście chyba nie jest dobre dla 15 letniego pieska

Ale myślę o kocie chyba

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 15:06   #3798
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
Ech, ja myślałam, że jak będę miała stała prace i stabilizację to wezmę Zuzela, ale okazało się, że praca po 8 godzin to fikcja w moim przypadku a siedzenie po 12 godzin w samotności i przede wszystkim życie w tym smutnym jak pizza wielkim mieście chyba nie jest dobre dla 15 letniego pieska

Ale myślę o kocie chyba

wysłane z telefonu
dlatego ja się wstrzymuję jeszcze. w tej chwili za długo mnie nie ma w domu a w tej chwili zaczyna mi chodzić po głowie praca w jednej firmie i jak się uda to tam jest faktycznie po 8 godzin, nie więcej i wolne weekendy. Plus też muszę patrzeć na to jak TŻ będzie pracował.

Jak bym mogła to już bym psa miała, taka prawda. W zasadzie kolejnego bo jeden mieszka z mamą moją mam też nadzieję, że się dogadają mimo, że będą się widywać raz na miesiąc na kilka dni.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-15, 15:36   #3799
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
dlatego ja się wstrzymuję jeszcze. w tej chwili za długo mnie nie ma w domu a w tej chwili zaczyna mi chodzić po głowie praca w jednej firmie i jak się uda to tam jest faktycznie po 8 godzin, nie więcej i wolne weekendy. Plus też muszę patrzeć na to jak TŻ będzie pracował.

Jak bym mogła to już bym psa miała, taka prawda. W zasadzie kolejnego bo jeden mieszka z mamą moją mam też nadzieję, że się dogadają mimo, że będą się widywać raz na miesiąc na kilka dni.
Nie no, tez mam weekendy wolne, ale te 5 dni pomiędzy to trochę ciężko może jak kogoś u nas jeszcze zatrudnia to będzie lżej, ale na razie to polska w ruinie a robić nie ma komu .

A ty nie chciałaś innej rasy jeszcze niedawno?

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-15, 16:03   #3800
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez trocka8 Pokaż wiadomość
Nie no, tez mam weekendy wolne, ale te 5 dni pomiędzy to trochę ciężko może jak kogoś u nas jeszcze zatrudnia to będzie lżej, ale na razie to polska w ruinie a robić nie ma komu .

A ty nie chciałaś innej rasy jeszcze niedawno?

wysłane z telefonu
No rozumiem, z pracą tak to jest.

Ja jestem otwarta na wiele ras. Chcę psa mniej więcej 20 kg, energicznego, chętnego do zabawy i długich spacerów. Mam w planach wyjazdy w góry także z psem. No i lubię typowe miziaki W zasadzie jedyne co mnie na początku odstraszyło od bordera to dłuższa sierść ale w sumie co to za problem żeby i o to zadbać. No i te choroby oczu i stawów ale o takie rzeczy to już popytam ludzi z hodowli i osoby, które mają z tą rasą do czynienia.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 10:08   #3801
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. IV

Mój pies przeklina. Klnie jak szalona jak tylko się na mnie wkurzy. Ona ma milion swoich odgłosów, jak je, jak chce wyjść, jak chce się bawić, jak ją psy denerwują, przez sen, jak zasypia. Za każdym razem odgłos jest inny, oczywiście każde mruczenie znam i wiem co oznacza
Ma taki jeden specyficzny dźwięk, który jak ktokolwiek słyszy to leży ze śmiechu. Otóż Kofa jak jest zniecierpliwiona, bo ona chce JUŻ, TERZ, ZARAZ a matka nie pozwala rzuca takim wściekłym, krótkim dźwiękiem, który jak nic znaczy 'k**** mać' po czym nastepuje milczenie
Już kilka osób jak to słyszało dostało ataku śmiechu i mi powiedziało że mój pies klnie na matkę
Rozkłada mnie na łopatki ta menda mała z każdym dniem coraz bardziej
Dzisiaj w nocy czułam że coraz bardziej się wtula, ale to jej nie zadowoliło, musiała mnie obudzić, bo chciała mi dać buziaka, jak też jej dałam buziaka to od razu się wtuliła najmocniej jak potrafi (to aż boli ) i poszła spać


Cytat:
Napisane przez Rottie Pokaż wiadomość
Tekila to pies Maćka, zostają razem w Polsce. My w trójkę, jak Kali już dojedzie, będziemy w Holandii
Myślałam że Tekila zostaje u kogoś z rodziny i trochę się zdziwiłam dlatego pytałam, teraz rozumiem
Pytałam o Iwanka, bo u mnie w tym roku po śmierci Małej psy były każdy w innym stanie i trochę mnie to przerastało.

Jasne że życie z dwoma psami jest łatwiejsze. W przyszłości też będę miała maks 2 psy. Jak się uda zabrać ze sobą Coffe kiedyś na mieszkanie i będę miała warunki i czas na drugiego psa (tak zakładam że młoda będę zyla co najmniej 15 lat ) to tylko z dobrej hodowli. Nie zabiorę do niej nigdy psa z problemami, bo ona sama zawsze będzie miała mniejsze czy wieksze problemy.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 10:58   #3802
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. IV

Co do wymuszania piszczeniem - właśnie Milo przyniósł szarpak i zwykle się poszarpiemy, ja mu rzucę, on przynosi i znów od nowa.
Rzuciłam mu trochę dalej niż ostatnie kilka razy. Stanął jak taka sierota na środku pokoju i zaczął piszczeć, bo on sobie nie poradzi, bo za daleko, mamo jak mogłaś, nie sięgnę, nie mam tyle siły, taki biedny jestem

A poza tym to coś mi się przykleiło i się odkleić nie chce od wczoraj. A jak uwagę mu zwracam to przypuszcza atak jęzorem na mój nos i pozbawia mnie możliwości oddychania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160116_11_40_24_Pro.jpg (92,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160116_11_22_54_Pro.jpg (97,4 KB, 14 załadowań)
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 11:40   #3803
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kat2890 Pokaż wiadomość
Pytałam o sweter w kontekście dużych mrozów a nie deszczu i padającego śniegu, wiadomo ,że wtedy się sweter nie sprawdzi.

Nie mogę teraz odpalić filmików, ale też myślałam ,żeby uszyć. Zobacze czy mam w domu cośodpowiedniego.
Ja się właśnie czaję na takie derki. Ocieplane, nieprzemakalne i nie krępują ruchów. Ale to na pewno nie w tym miesiącu, bo futra właśnie wczoraj dostały nowe szelki. Mam tylko nadzieję, że nikt się nie kapnie w domu ile te szelki kosztowały bo chyba by mnie w jakimś zakładzie zamknęli
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 13:16   #3804
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. IV

Czym karmicie psy podczas treningów? Co dajecie jako smaki?
Kofa jest taka gruba... je karmę i smaki do ćwiczeń i spacerów. Z tym, że jak więcej smaków to mniej karmy. Ale i tak jest spasiona.
Nie wiem co mogę jej dawać jako takie lekkie smaki?
U niej teraz jest mniej ruchu, bo mnie 3-4 dni w tygodniu nie ma. A że jej tendencje do tycia są ogromne w porównaniu do naszych pozostałych psów to trudno mi to opanować.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 13:50   #3805
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Czym karmicie psy podczas treningów? Co dajecie jako smaki?
Kofa jest taka gruba... je karmę i smaki do ćwiczeń i spacerów. Z tym, że jak więcej smaków to mniej karmy. Ale i tak jest spasiona.
Nie wiem co mogę jej dawać jako takie lekkie smaki?
U niej teraz jest mniej ruchu, bo mnie 3-4 dni w tygodniu nie ma. A że jej tendencje do tycia są ogromne w porównaniu do naszych pozostałych psów to trudno mi to opanować.


W nagrodę daję psiurowi małe ciasteczka lub "drobną" karmę jak mam-mój pies uznaje to za łakocie/rarytasy bo na co dzień ma gotowane żarełko do michy
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 14:32   #3806
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 488
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Czym karmicie psy podczas treningów? Co dajecie jako smaki?
Kofa jest taka gruba... je karmę i smaki do ćwiczeń i spacerów. Z tym, że jak więcej smaków to mniej karmy. Ale i tak jest spasiona.
Nie wiem co mogę jej dawać jako takie lekkie smaki?
U niej teraz jest mniej ruchu, bo mnie 3-4 dni w tygodniu nie ma. A że jej tendencje do tycia są ogromne w porównaniu do naszych pozostałych psów to trudno mi to opanować.
O właśnie, dołączam się do pytania... Potrzebne mi niskokaloryczne i bardzo smaczne smaczki :P Czy jest to osiągalne?
Ja Dafi głównie jej chrupki daje, ale ileż można jeść jedno i to samo? No i odliczam to od jej posiłku.
Zawsze mam też coś smaczniejszego, ale boję się, że jak znowu zacznę ją tak skarmiać jakimiś kabanoskami i ciasteczkami to ponownie waga jej ruszy w górę...
134ee42273c188326c7d135a8ec6bae158ae6ed6_65555cb7a917c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 16:48   #3807
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Psy - cz. IV

prawie nie kupuję 'smakołyków', bo często są nafaszerowane cukrem. Royal Cannin miał kiedyś takie saszetki 'Educ' o bardzo niskiej kaloryczności. ja najczęściej odejmuję od porcji jedzenia. ale możliwości jest mnóstwo - marchewka, suszone mięso, suszona skóra z ryby, latem ogórek. zależy, co dany pies lubi
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 16:56   #3808
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
prawie nie kupuję 'smakołyków', bo często są nafaszerowane cukrem. Royal Cannin miał kiedyś takie saszetki 'Educ' o bardzo niskiej kaloryczności. ja najczęściej odejmuję od porcji jedzenia. ale możliwości jest mnóstwo - marchewka, suszone mięso, suszona skóra z ryby, latem ogórek. zależy, co dany pies lubi
Te educ są nadal w sprzedaży.
Ja chciałam mojemu suszoną rybę dawać. taaa... nie będzie żarł kociego żarcia kot był jeszcze lepszy, powąchał i miał minę jak bym go chciała otruć. Kurna, przysmaki za 20 zł a żadne nie tknie to samo mam z papugą. Kupiłam mu droższe jedzenie, jedno z najlepszych a on nawet ziarenka nie zjadł, prędzej by głodował
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 16:58   #3809
Kat2890
Raczkowanie
 
Avatar Kat2890
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 458
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
Ja się właśnie czaję na takie derki. Ocieplane, nieprzemakalne i nie krępują ruchów. Ale to na pewno nie w tym miesiącu, bo futra właśnie wczoraj dostały nowe szelki. Mam tylko nadzieję, że nikt się nie kapnie w domu ile te szelki kosztowały bo chyba by mnie w jakimś zakładzie zamknęli
Bardzo fajne i w dobrej cenie. Właśnie mierzę psa
__________________
some dance to remember some dance to forget
Kat2890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 19:13   #3810
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Psy - cz. IV

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
prawie nie kupuję 'smakołyków', bo często są nafaszerowane cukrem. Royal Cannin miał kiedyś takie saszetki 'Educ' o bardzo niskiej kaloryczności. ja najczęściej odejmuję od porcji jedzenia. ale możliwości jest mnóstwo - marchewka, suszone mięso, suszona skóra z ryby, latem ogórek. zależy, co dany pies lubi
u mnie hitem są jabłka, przynajmniej u Charliego, bo młodej to wszystko jedno co dostanie, byleby można było to zjeść

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Kat2890 Pokaż wiadomość
Bardzo fajne i w dobrej cenie. Właśnie mierzę psa
Na pewno wezmę moim wariatom po wypłacie
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-16 18:13:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.