ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V. - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-16, 21:36   #3841
betika
Rozeznanie
 
Avatar betika
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 752
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziewczyny, poszukuję pewnej aukcji z szalem LV
__________________
betika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 09:36   #3842
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez betika Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuję pewnej aukcji z szalem LV
witaj, jak kupowałam z tych dwóch linków bardzo dobra jakość, polecam http://ali.pub/dph3i
http://ali.pub/7tnkb

Edytowane przez ADMIRABLA
Czas edycji: 2016-01-19 o 18:14
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 11:18   #3843
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez betika Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuję pewnej aukcji z szalem LV
ja mam te szale i te drozsze i kazdej polecam zdecydowanie te drozsze lepiej dolozyc kilka usd po bokach ladniej wykonane i co druga ich nie ma jak wyjde na miasto i sie nie mechaca po roku jak te za 10usd mowie o tych http://www.aliexpress.com/item/Brand...357695852.html one sie tak nie swieca mam czarny ze srebrem i czarny ze zlotem
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 11:36   #3844
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Ja kupowałam kilka sztuk z tych podanych przeze mnie linków i nic się nie świeci, właśnie wydaję mi się że ten za 20 to właśnie ten świecący materiału, wrzucam foto, wybór należy do Ciebie ale jest to polecany sklep na innej grupie i sprawdzony sprzedawca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (82,2 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (246,0 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez ADMIRABLA
Czas edycji: 2016-01-17 o 11:38
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 12:28   #3845
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

nie nie- ja swoje wyrzuciłam te co ja pisze to maja metke inna niz ten twoj to na pewno nie jest z tych za 20usd w zalczniku foto w linku widac zreszta zakonczenia szala ze sa bardzo doprecyzowane a nie takie poszarpane (na poczatku tez wlasnie te kupowałam jak nie odkryłał te acha nie chaczy sie jak by ktos pytał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (117,8 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 666.jpg (165,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (59,3 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0012.jpg (205,6 KB, 37 załadowań)
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-01-17 o 12:30
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 12:59   #3846
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 641
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez jagnax Pokaż wiadomość
Ja wybieram teraz opcje przelewy24 i jestem zadowolona
w jaki sposób się przez to płaci? Każdą transakcję można przez to oplacić czy musi byc opcja widoczna przy aukcji?

Przelewy24 działaja tak samo jak paypal? wpłacam przelewem środki?

Edytowane przez o_Khaleesi_o
Czas edycji: 2016-01-17 o 13:23
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 13:46   #3847
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
nie nie- ja swoje wyrzuciłam te co ja pisze to maja metke inna niz ten twoj to na pewno nie jest z tych za 20usd w zalczniku foto w linku widac zreszta zakonczenia szala ze sa bardzo doprecyzowane a nie takie poszarpane (na poczatku tez wlasnie te kupowałam jak nie odkryłał te acha nie chaczy sie jak by ktos pytał
no ale właśnie ten twój jest świecący, bo ma metalową nitkę przeplataną te z moich linków nie mają ani grama świecącej nitki, z metki wełna/cashmere. Bo własnie na ali są dwa rodzaje te wełniane, które nie maja ani świecącego materiału, zero świecącej nitki wplecionej, są tez grubsze, i są te świecące z materiału takiego jakby z dodatkiem jedwabiu przez co są śliskie i świecące, oraz te z metaliczną nitką. Co się komu podoba ja wolę te nie świecące/śliskie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1472754_10206140244128386_1138043130287082414_n.jpg (153,4 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12063418_951520244907738_5128085289663867193_n.jpg (153,8 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez ADMIRABLA
Czas edycji: 2016-01-17 o 13:54
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 14:05   #3848
eless
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
w jaki sposób się przez to płaci? Każdą transakcję można przez to oplacić czy musi byc opcja widoczna przy aukcji?

Przelewy24 działaja tak samo jak paypal? wpłacam przelewem środki?
Tak, odsyła Cię do okna wyboru banku, wpisujesz login i hasła i płacisz od razu online. Ali będzie to weryfikować (zwykle kilka h) i następnie pojawi Ci się status przy przedmiocie "Oczekuje na wysyłkę". Działa jak paypal
eless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 15:24   #3849
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
witaj, jak kupowałam z tych dwóch linków bardzo dobra jakość, polecam
http://alipromo.com/redirect/cpa/o/o...necrca1azb7fl/

http://alipromo.com/redirect/cpa/o/o...finvgsv0le4gn/
Czemu nie otwierają mi się takie linki?
Jesli jest zwykły link ,taki zaczynający się od aliexpress...... to otwiera się normalnie, a te alipromo... nie otwierają się czemu?
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 15:38   #3850
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Czemu nie otwierają mi się takie linki?
Jesli jest zwykły link ,taki zaczynający się od aliexpress...... to otwiera się normalnie, a te alipromo... nie otwierają się czemu?
są za długie chyba dla wizaż tutaj są skrócone, czasem wystarczy skopiować ale rzeczywiście te długie się całe nie wyświetlają :/ http://ali.pub/dph3i http://ali.pub/7tnkb

Edytowane przez ADMIRABLA
Czas edycji: 2016-01-19 o 18:14
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 16:23   #3851
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziewczyny jestem nowa mam pytanko któraś z was może kupowała takie spodnice?http://pl.aliexpress.com/item/On-Sal...08.8.88.5uBrOl
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 17:12   #3852
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
no ale właśnie ten twój jest świecący, bo ma metalową nitkę przeplataną te z moich linków nie mają ani grama świecącej nitki, z metki wełna/cashmere. Bo własnie na ali są dwa rodzaje te wełniane, które nie maja ani świecącego materiału, zero świecącej nitki wplecionej, są tez grubsze, i są te świecące z materiału takiego jakby z dodatkiem jedwabiu przez co są śliskie i świecące, oraz te z metaliczną nitką. Co się komu podoba ja wolę te nie świecące/śliskie
masz racje
te sie nie swieca ale te moje na foto jakos bardziej w realu nie swieca sa tylko mienienia bym powiedziala i wcale nie sa slizgie w dotyku ani ciensze jak te bez -pisze bo mam porownanie i te tansze mozna na sprzedajemy czy olx za 60-80zl kupic widzialam choc tez sa fajne zalezy co kto lubi dokladnie napisałam by porostu widzialy inne dziewczyny ze one sie mechaca kulkuja po czasie a nie zauwazylam tego w tym drozszym poza tym to ze jest napisane cashmir to bym sie tak nie przywiazywala bo wtedy cena gdyby byl tez byla by inna choc fakt sa mile w dotyku
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-01-17 o 17:13
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 17:59   #3853
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem nowa mam pytanko któraś z was może kupowała takie spodnice?http://pl.aliexpress.com/item/On-Sal...08.8.88.5uBrOl
Są zdjęcia w feedbackach więc możesz obejrzeć, już wiele osób ją kupiło i produkt ma dobre oceny. tutaj są zdjęcia z feedbacków
http://g03.a.alicdn.com/kf/UT8mqyrXvVaXXagOFbXq.jpg
http://g01.a.alicdn.com/kf/UT8U0OuXEBXXXagOFbXJ.jpg
http://g01.a.alicdn.com/kf/UT8G39xXp8XXXagOFbXd.jpg

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
masz racje
te sie nie swieca ale te moje na foto jakos bardziej w realu nie swieca sa tylko mienienia bym powiedziala i wcale nie sa slizgie w dotyku ani ciensze jak te bez -pisze bo mam porownanie i te tansze mozna na sprzedajemy czy olx za 60-80zl kupic widzialam choc tez sa fajne zalezy co kto lubi dokladnie napisałam by porostu widzialy inne dziewczyny ze one sie mechaca kulkuja po czasie a nie zauwazylam tego w tym drozszym poza tym to ze jest napisane cashmir to bym sie tak nie przywiazywala bo wtedy cena gdyby byl tez byla by inna choc fakt sa mile w dotyku
No właśnie jest kilka rodzai dla każdego coś się znajdzie ja mam taką już z pół roku i się nie kulkuje nie mechaci, kupiłam też dla kilku koleżanek i każda bardzo sobie chwali, bo są miłe i fajnie się układają. Twoje są po prostu inne a jak wiadomo każdemu inne rzeczy przypadają do gustu

Edytowane przez ADMIRABLA
Czas edycji: 2016-01-17 o 18:11
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 21:18   #3854
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Admirabla czy z obu Twoich linków te chusty są takie grubsze "szalikowate"? Któryś bardziej polecasz? 😉
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 21:44   #3855
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Są zdjęcia w feedbackach więc możesz obejrzeć, już wiele osób ją kupiło i produkt ma dobre oceny. tutaj są zdjęcia z feedbacków
http://g03.a.alicdn.com/kf/UT8mqyrXvVaXXagOFbXq.jpg
http://g01.a.alicdn.com/kf/UT8U0OuXEBXXXagOFbXJ.jpg
http://g01.a.alicdn.com/kf/UT8G39xXp8XXXagOFbXd.jpg

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------



No właśnie jest kilka rodzai dla każdego coś się znajdzie ja mam taką już z pół roku i się nie kulkuje nie mechaci, kupiłam też dla kilku koleżanek i każda bardzo sobie chwali, bo są miłe i fajnie się układają. Twoje są po prostu inne a jak wiadomo każdemu inne rzeczy przypadają do gustu
dobrze dziekuje
jeszcze mam pytanie czu sa tu jakies dobre duszyczki ktore przy okazji swoich zakupow by mi ja zakupila?(koszty itp do dogadania na PW)??
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 22:05   #3856
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Admirabla czy z obu Twoich linków te chusty są takie grubsze "szalikowate"? Któryś bardziej polecasz? 😉
Ja kupowałam ten kolor dark grey z tych dwóch sklepów oba szaliki były takie same więc wszystko jedno z którego sklepu
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 22:08   #3857
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
To może ja coś nie kumam?

wchodzę w aukcję w zakładkę shipping/payment i tam sa takie oznaczenia: visa, master card, wetsern union, etc.

czyli, że płace kartą kredytową, czy można zrobić zwykły przelew?
Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
w jaki sposób się przez to płaci? Każdą transakcję można przez to oplacić czy musi byc opcja widoczna przy aukcji?

Przelewy24 działaja tak samo jak paypal? wpłacam przelewem środki?
Ja też przez przelewy24 i działa jak paypal. Przy tych przelewach nie ponosisz kosztów przewalutowania.
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 22:08   #3858
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
dobrze dziekuje
jeszcze mam pytanie czu sa tu jakies dobre duszyczki ktore przy okazji swoich zakupow by mi ja zakupila?(koszty itp do dogadania na PW)??

Kupowanie na ali działa podobnie do allegro załóż konto, zaloguj się dodaj rzecz do koszyka, potem kliknij buy, i pay now przekieruje cię do płatności gdzie możesz wybrać np przelewy 24 i zapłacić normalnie logując się do swojego banku jakbyś płaciła na allegro nic trudnego przesyłka jest darmowa z chin więc po co płacić pośrednikom lepiej samemu zamówić
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 22:10   #3859
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Ja kupowałam ten kolor dark grey z tych dwóch sklepów oba szaliki były takie same więc wszystko jedno z którego sklepu
Dziękuję 🌷😉
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 22:20   #3860
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Kupowanie na ali działa podobnie do allegro załóż konto, zaloguj się dodaj rzecz do koszyka, potem kliknij buy, i pay now przekieruje cię do płatności gdzie możesz wybrać np przelewy 24 i zapłacić normalnie logując się do swojego banku jakbyś płaciła na allegro nic trudnego przesyłka jest darmowa z chin więc po co płacić pośrednikom lepiej samemu zamówić
aha dziekuje za info
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 00:08   #3861
ksiena
Przyczajenie
 
Avatar ksiena
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 26
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Jak często się zdarza, że paczki przestają być śledzone w pewnym punkcie? Mam taki komunikat: "2016.01.10 16:47 (GMT-7): In transit (shipped by air)" - nie wiem, czy ten samolot lata sobie już 8 dzień , czy po prostu po tym czasie już nie dostaję trackingu.
ksiena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 07:38   #3862
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ksiena Pokaż wiadomość
Jak często się zdarza, że paczki przestają być śledzone w pewnym punkcie? Mam taki komunikat: "2016.01.10 16:47 (GMT-7): In transit (shipped by air)" - nie wiem, czy ten samolot lata sobie już 8 dzień , czy po prostu po tym czasie już nie dostaję trackingu.
hej wlasnie o tym myslam mam trzy paczki ktore pod koniec roku i na poczatku przybyle do warszawy i na tym koniec cos mi tu nie pasuje bo zazyczaj 1-4dni i sa u mnie i bede zakladac spory za kilka dni jak nie otrzymam
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2016-01-18 o 07:40
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 09:36   #3863
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Dziękuję ����
Proszę nie ma za co

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ksiena Pokaż wiadomość
Jak często się zdarza, że paczki przestają być śledzone w pewnym punkcie? Mam taki komunikat: "2016.01.10 16:47 (GMT-7): In transit (shipped by air)" - nie wiem, czy ten samolot lata sobie już 8 dzień , czy po prostu po tym czasie już nie dostaję trackingu.
paczki są wysyłane różnymi typami i czasem można je śledzić do końca a czasem nie.
Paczki które można śledzić to są tzw paczki rejestrowe przeważnie powyżej 7, 8 $ i więcej tzw China registered mail numer składa się z ciągu liter i cyfr, np R123456789CN lub SE lub NL inna końcówka z zależności jaka pocztą idzie, można je śledzić na takich stronach jak 17track czy innych, a jak numery są już wprowadzone w bazie międzynarodowej można śledzić na str Poczty Polskiej

są numery składające się tylko z cyfr 123456789101 i to są numery które mozna śledzić jedynie na terytorium Chin a więc do momentu wylotu i to jest rodzaj przesyłek China Post Ordinary Small Packet Plus

Przesyłki z takim początkiem to Yanwen BLGMY/WA mają swoją str można je śledzić do momentu dotarcia do PL ale kiedy dotrą do adresata też może długo trwać.

Jest jeszcze poczta tzw POS Malaysia i to są przesyłki które miesiącami idą, też mają swoją stronę można również śledzić do pewnego czasu...

Każdy rodzaj przesyłki jest opisany w szczegółach zamówienia wystarczy sprawdzić, ale zasada jest taka że trzeba po prostu czekać Ali uczy cierpliwości każda paczka ma limit 60 dni i po prostu przy każdym zakupie trzeba założyć że może iść 60dni i trzeba się z tym liczyć

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
aha dziekuje za info
Proszę, jak będziesz miała pytania/wątpliwości zapytaj tutaj na pewno uzyskasz pomoc

Edytowane przez ADMIRABLA
Czas edycji: 2016-01-18 o 10:02
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 11:06   #3864
Sozain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z wodnej krainy...
Wiadomości: 212
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

http://www.aliexpress.com/item/20W-G...451318411_6449

migea masz taki jak ten z linku wyzej? Z twojego linku brakuje mi 0,10 $ do ceny i nie chce wymieniac teraz tylko mysle kupic 10 centow taniej... no i tam min 9$ order tez tego nie chce, choc moze by sie sprzedawca zgodzil na 1 zakup... ale mam za malo dolcow
Sozain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 11:26   #3865
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Sozain Pokaż wiadomość
http://www.aliexpress.com/item/20W-G...451318411_6449

migea masz taki jak ten z linku wyzej? Z twojego linku brakuje mi 0,10 $ do ceny i nie chce wymieniac teraz tylko mysle kupic 10 centow taniej... no i tam min 9$ order tez tego nie chce, choc moze by sie sprzedawca zgodzil na 1 zakup... ale mam za malo dolcow

Nie ma czegoś takiego na ali jak Min order w ogóle sprzedawcy wg regulaminu ali nie moga takich praktyk stosować, kupujesz i tyle jakby Ci napisał że musisz kupić do min order to odpowiadasz że wg regulaminu aliexpress nie można stosować takich praktyk i jeśli on ma z tym problem możesz jego praktyki zgłosić do ali...

Ja niejednokrotnie kupowałam rzeczy z kuponami po kilka groszy, najtaniej 6gr za cążki do paznokci
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 12:20   #3866
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Nie ma czegoś takiego na ali jak Min order w ogóle sprzedawcy wg regulaminu ali nie moga takich praktyk stosować, kupujesz i tyle jakby Ci napisał że musisz kupić do min order to odpowiadasz że wg regulaminu aliexpress nie można stosować takich praktyk i jeśli on ma z tym problem możesz jego praktyki zgłosić do ali...

Ja niejednokrotnie kupowałam rzeczy z kuponami po kilka groszy, najtaniej 6gr za cążki do paznokci
tylko z drugiej strony może napisać, że wysłał, a wcale nie wyśle i 2 miesiące czekania na nic.
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 12:24   #3867
paul_ina033
Raczkowanie
 
Avatar paul_ina033
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 119
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Możesz też napisać do sprzedawcy i powiedzieć o zaistniałej sytuacji, jeśli czas ochrony Ci sie nie skończył może Ci dosłać . Ja tak robiłam kilka razy zamiast otwierać od razu spór najpierw się kontaktowałam ze sprzedającym w kilku przypadkach w ramach tego samego czasu ochrony miałam dosyłaną brakujacą rzecz.
Sprzedający zaproponował mi zwrot 1 USD... I mogę zatrzymać ten lakier, który omyłkowo mi przesłał. Super! Jeszcze nie skończył mi się czas ochrony. Czy dalej go prosić o dosłanie koloru, który zamówiłam, czy otworzyć spór?
paul_ina033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 12:35   #3868
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez paul_ina033 Pokaż wiadomość
Sprzedający zaproponował mi zwrot 1 USD... I mogę zatrzymać ten lakier, który omyłkowo mi przesłał. Super! Jeszcze nie skończył mi się czas ochrony. Czy dalej go prosić o dosłanie koloru, który zamówiłam, czy otworzyć spór?
To zależy jak jesteś zadowolona z propozycji którą Ci dał to możesz ją przyjąć ew zmienić żeby dosłał ten kolor którego zapomniał

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
tylko z drugiej strony może napisać, że wysłał, a wcale nie wyśle i 2 miesiące czekania na nic.
Nigdy nie miałam takiej sytuacji zawsze wszystko było wysłane pomimo śmiesznych cen, poza tym każdy numer da radę sprawdzić nawet nierejestrowaną więc widać czy wysłane czy nie sprzedawcy wykorzystują niewiedzę kupujących, taki jest regulamin ali nie można pisać że min order ale wiele os o tym nie wiem i tak korzystają z tego
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 12:44   #3869
cola201
Rozeznanie
 
Avatar cola201
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: KrakĂłw- miasto KrĂłlĂłw Polskich
Wiadomości: 536
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziś dotarła ostatnia przesyła zamówiona 11.11 ;p

http://www.aliexpress.com/item/Healt...482564026.html

Wszystko zgodnie z opisem, ładnie zapakowane
Sam puder wydaje sie byc ok, przyjemnie pachnie i jak na pierwsze użycie daje rade;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0468.jpg (94,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0469.jpg (86,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0470.jpg (86,9 KB, 34 załadowań)
__________________
_________________________ ___

Zapraszam do obejrzenia mojego świątecznego rękodzieła!





https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post53652022


_________________________ ___________

Moje motto:
"Wystarczy chcieć"
cola201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 12:55   #3870
Sozain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z wodnej krainy...
Wiadomości: 212
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
tylko z drugiej strony może napisać, że wysłał, a wcale nie wyśle i 2 miesiące czekania na nic.
Moga tez kazac wtedy zaplacic koszty wysylki albo ogolnie podniesc cene towaru... no ale wtedy my mozemy zrezygnowac z zakupu danej rzeczy u danego sprzedajacego... prawo rynku
Sozain jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 06:00:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.