Zdradziłem - co dalej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-17, 19:53   #1
Linijkarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1

Zdradziłem - co dalej?


Cześć, chciałbym was prosić o jakąś poradę, bo nie wiem co mam robić... Jestem ze swoją narzeczoną już 5 lat, bardzo się kochamy jednak ostatnio popełniłem straszny błąd. Po jednej z imprez integracyjnych wylądowałem w łóżku z koleżanką, która od dlugiego czasu mi się podobała. To w połączeniu z alkoholem i brakiem seksu przez tydzień skończylo sie tym, czym sie skonczylo. Czuję się teraz okropnie, nie mogę patrzeć w lustro. Wiem, ze zrobiłem zle, zwłaszcza że kocham swoją narzeczoną... Wiem że gdyby się o tym dowiedziała to strasznie by cierpiała, a nie chcę żeby była nieszczęśliwa przez moja głupotę. :/ Chce być wobec niej szczery i zastanawiam się cały czas czy jej nie powiedzieć, ale z drugiej strony sam już nie wiem... Bardzo tego zaluje i wiem że więcej tego nie zrobie, więc może lepiej to zachować dla siebie i nie zrzucać na nią tego ciężaru... Bardzo proszę o opinię co powinienem zrobić, co byscie na moim miejscu zrobiły...
Linijkarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 19:55   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Cytat:
Napisane przez Linijkarz Pokaż wiadomość
Cześć, chciałbym was prosić o jakąś poradę, bo nie wiem co mam robić... Jestem ze swoją narzeczoną już 5 lat, bardzo się kochamy jednak ostatnio popełniłem straszny błąd. Po jednej z imprez integracyjnych wylądowałem w łóżku z koleżanką, która od dlugiego czasu mi się podobała. To w połączeniu z alkoholem i brakiem seksu przez tydzień skończylo sie tym, czym sie skonczylo. Czuję się teraz okropnie, nie mogę patrzeć w lustro. Wiem, ze zrobiłem zle, zwłaszcza że kocham swoją narzeczoną... Wiem że gdyby się o tym dowiedziała to strasznie by cierpiała, a nie chcę żeby była nieszczęśliwa przez moja głupotę. :/ Chce być wobec niej szczery i zastanawiam się cały czas czy jej nie powiedzieć, ale z drugiej strony sam już nie wiem... Bardzo tego zaluje i wiem że więcej tego nie zrobie, więc może lepiej to zachować dla siebie i nie zrzucać na nią tego ciężaru... Bardzo proszę o opinię co powinienem zrobić, co byscie na moim miejscu zrobiły...
Denne zachowanie, denne tłumaczenie. Wow, brak seksu przez tydzień = zdrada. Strach się bać dzielić z kimś takim życie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 19:56   #3
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Nie mów.
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:00   #4
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Denne zachowanie, denne tłumaczenie. Wow, brak seksu przez tydzień = zdrada. Strach się bać dzielić z kimś takim życie.
Dokładnie.



Co do pytania - ja bym powiedziała, ale wtedy musisz się liczyć z rozpadem związku.
Oczywiście możesz też nie powiedzieć, ale wtedy prędzej czy później może zjeść Cię sumienie i powiesz później i to w jakimś najmniej odpowiednim momencie (np tydzień przed ślubem).


P.s. i uważam że jak się kogoś kocha, to się go nie zdradza, a alkohol i brak seksu to ZEROWE wytłumaczenie. (czekam na lincz wizażanek)
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:03   #5
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

jesli bys ja kochal tak bardzo jak twierdzil, to bys nie zdradzil. a argument o braku seksu PRZEZ TYDZIEN jest smieszny. serio? 7 dni to tak dlugo ze nie mogles wytrzymac??

odpowiedajac na Twoje pytanie: musisz zastnowic sie czy bedziesz potrafil przez cale zycie (zakladam ze bedzie slub i reszte zycia spedzacie razem) ukrywac przed nia zdrade i czy bedziesz umial zyc z ta swiadomoscia... "i slubuje Ci milosc, wiernosc i UCZCIWOSC MAŁZENSKA"....

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
Dokładnie.



Co do pytania - ja bym powiedziała, ale wtedy musisz się liczyć z rozpadem związku.
Oczywiście możesz też nie powiedzieć, ale wtedy prędzej czy później może zjeść Cię sumienie i powiesz później i to w jakimś najmniej odpowiednim momencie (np tydzień przed ślubem).


P.s. i uważam że jak się kogoś kocha, to się go nie zdradza, a alkohol i brak seksu to ZEROWE wytłumaczenie. (czekam na lincz wizażanek)
jaki lincz? zgadzam sie z tym co napisalas lepiej powiedziec tydzien przed slubem, niz tydzien po....
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:16   #6
onomatopejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 317
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Co Ci się w niej tak podobało? Tylko wygląd czy charakter też? Jakoś nie byłabym taka pewna, że już tego nie powtórzysz.

Edytowane przez onomatopejka
Czas edycji: 2016-01-17 o 20:17
onomatopejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:19   #7
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Uważam że masz dwa wyjścia:
* powiedzieć i prosić o wybaczenie
* zerwać z narzeczoną nie mówiąc o zdradzie

No i oczywiście możesz zostać z nią i zataić. Ale to nie jest dobre i odpowiedzialne wyjście z sytuacji.

Jaka szkoda że kalincię zbanowali...
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 20:25   #8
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

a gdyby to Twoja narzeczona zdradzila? wolalbys znac prawde czy zyc w niewiedzy przez cale zycie?
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:30   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
Dokładnie.

Co do pytania - ja bym powiedziała, ale wtedy musisz się liczyć z rozpadem związku.
Oczywiście możesz też nie powiedzieć, ale wtedy prędzej czy później może zjeść Cię sumienie i powiesz później i to w jakimś najmniej odpowiednim momencie (np tydzień przed ślubem).

P.s. i uważam że jak się kogoś kocha, to się go nie zdradza, a alkohol i brak seksu to ZEROWE wytłumaczenie. (czekam na lincz wizażanek)
Dokładnie, dziewczyna ma prawo do decyzji, czy chce dzielić życie z padalcem. Przynajmniej będzie sobie zdawała sprawę z tego, co czeka ją w przyszłości (nie wierzę, że tu się skończy na jednej zdradzie).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:31   #10
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
a gdyby to Twoja narzeczona zdradzila? wolalbys znac prawde czy zyc w niewiedzy przez cale zycie?
O to pytanie też warto sobie zadać..

Tak btw., autorze, czy (oraz jak) wyobrażasz sobie teraz seks z narzeczoną ze świadomością że chwile temu robiłeś to z inną? Bo ona niczemu nieświadoma jeszcze na pewno zaraz będzie seksu chciała - jak to sobie wyobrażasz, jak gdyby nigdy nic?

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

p.s. i mam nadzieje że w tym "alkoholowym" szale namiętności pamiętałeś o odpowiednim zabezpieczeniu, bo za chwilkę mogą dojść Ci też alimenty albo chora narzeczona:/.
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:37   #11
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Cytat:
Napisane przez Linijkarz Pokaż wiadomość
Chce być wobec niej szczery i zastanawiam się cały czas czy jej nie powiedzieć, ale z drugiej strony sam już nie wiem... Bardzo tego zaluje i wiem że więcej tego nie zrobie, więc może lepiej to zachować dla siebie i nie zrzucać na nią tego ciężaru... Bardzo proszę o opinię co powinienem zrobić, co byscie na moim miejscu zrobiły...
Wow, brak mi słów... Co za troska, bo biedna dowie się jakim jesteś św.... i będzie zdruzgotana. Bardzo egoistyczne podejście - nic nie mówić i mieć święty spokój. I jeszcze ta wymówka Współczuję dziewczynie.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 20:42   #12
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Tydzien bez seksu to usprawiedliwienie? A jak sie okaze, ze ciaza bedzie zagrozona i przez rok nie bedzie seksu to co wtedy? Co tydzien inna dziewczyna?
Nie kochasz jej wiec zakoncz zwiazek. Oczywiscie powiedz jej z jakiego powodu, zeby nie chciala wrocic. I nie marnuj juz jej (noi swojego) czasu.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:49   #13
GangstaBaby
BLACK&WHITE
 
Avatar GangstaBaby
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: UE
Wiadomości: 633
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Tydzien bez seksu powodem do zdrady....Blady strach teraz padl na kobiety zyjace w zwiazkach na odleglosc i te ktore czasowo nie moga uprawiac seksu....
GangstaBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:49   #14
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

[1=9bfc43f248fa3dd370e3b64 5ec22fc32ebbe1d0f;5417327 1]Tydzien bez seksu to usprawiedliwienie? A jak sie okaze, ze ciaza bedzie zagrozona i przez rok nie bedzie seksu to co wtedy? Co tydzien inna dziewczyna?
Nie kochasz jej wiec zakoncz zwiazek. Oczywiscie powiedz jej z jakiego powodu, zeby nie chciala wrocic. I nie marnuj juz jej (noi swojego) czasu.[/QUOTE]
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 20:50   #15
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

A jak ona bedzie chora, albo w ciazy i nie bedziecie mogli uprawiac seksu? To co zrobisz? tez bedziesz sie tlumaczyl?
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 21:01   #16
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

albo od niej odejdź, albo jej opowiedz i decyzję zostaw jej.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 21:46   #17
izoolka
Raczkowanie
 
Avatar izoolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bielska Białej
Wiadomości: 263
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Wg mnie powinieneś zakończyć związek i nic nie mówić o zdradzie - nie psuj dziewczynie życia na przyszłość. Chyba, że jesteś pewien na 100% że jak zataisz sprawę to dasz rade w to brnąć przez reszte życia? Możesz również powiedzieć jej o zdradzie ale wtedy złamiesz jej serce. Jak dla mnie to jej nie kochasz i powinieneś z nią zerwać.
izoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 21:51   #18
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Cytat:
Napisane przez izoolka Pokaż wiadomość
Wg mnie powinieneś zakończyć związek i nic nie mówić o zdradzie - nie psuj dziewczynie życia na przyszłość. Chyba, że jesteś pewien na 100% że jak zataisz sprawę to dasz rade w to brnąć przez reszte życia? Możesz również powiedzieć jej o zdradzie ale wtedy złamiesz jej serce. Jak dla mnie to jej nie kochasz i powinieneś z nią zerwać.

Hmmm tutaj się pozwolę nie zgodzić, bo to jest ryzykowne - moze być tak że facet zakończy 5letni związek nie podając przyczyny/waląc frazesy typu nie chodzi o Ciebie ale o mnie, coś sie wypaliło i inne tego typu i ta dziewczyna po rozstaniu zacznie szukać przyczyn zerwania w sobie i je znajdzie a to jej może zaszkodzić bardziej niż prawda i świadomość że jej facet okazał sie zwykła świnią..
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 21:55   #19
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

istnieje duża szansa, że to się samo wyda. Świat jest mały. No i pamiętaj, że w grę wchodzą nie tylko Twoje wyrzuty sumienia, ale i ewentualne wyrzuty sumienia koleżanki, która może poinformować narzeczoną. Zastanów się, czy nie lepiej powiedzieć samemu.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 22:19   #20
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Masz trzy wyjścia:

1. Powiedzieć i liczyć na to ze dziewczyna Ci wybaczy i będziecie żyli "szczesliwie", aż znowu po tygodniowym poście od sexu pójdziesz z pierwszą lepszą.

2. Nie powiedzieć i mieć cichą nadzieję ze się nie wyda.

3. Nie powiedzieć i rozstać się z dziewczyną, żeby sobie mogła ułożyć życie z kimś wartościowym.

Kiedyś dawno temu mnie coś takiego spotkało. Dowiedziałam się przez przypadek. Zdzieliłam go w łeb pudełkiem chusteczek i wyprowadzilam się.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 22:36   #21
Bllanca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 222
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Ooo... Kolejna świnia na wizażu. Tylko ta mniej perfidna, ale za to z dużą wyobraźnią (naprawdę musi być rozbudowana skoro wymyśliłeś takie wymówki...).
Oczywiście, że powinieneś powiedzieć dziewczynie! Zerwanie bez informacji pozbawi ją możliwości znienawidzenia Cię, więc będzie płakała w poduszkę zamiast rzucać rzutkami w twoją zakłamaną twarz.
Może być też tak, że Ci wybaczy i będziecie dalej szczęśliwą parą choć w takim wypadku ja na jej miejscu kazałabym Ci zmienić pracę, żebyś się z tamtą nie widywał. Prawdopodobnie też musiałbyś zapomnieć o wszelkich imprezach integracyjnych.
Zatajenie tego jest tchórzostwem. Laska ma prawo wiedzieć jakiej szumowinie ewentualnie będzie składała przysięgę małżeńską.
Bllanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 22:44   #22
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Tak samo radzę zdradzającym kobietom jak i zdradzającym mężczyznom, powiedzcie prawdę o sobie. Szkoda marnować sobie życia z takimi osobami jak wy Nikt nie chce być robiony w c*uja.
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 22:56   #23
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Olaboga tydzień bez seksu Przykład: Zagrożona ciąża brak seksu przez 1-2 miesiące, wypadek-żona w szpitalu..... aż sie boje pomyśleć co by wtedy było autorze... "Kocham swoją narzeczoną " ale wiecie AŻ tydzien postu nie dało sie utrzymać pytonga w spodniach!! Denne tłumaczenia Autorze. Nie wiem czego oczekujesz Autorze od Nas. : " Ojjej rozumiemy tydzień to długo. Powiedz jej na pewno zrozumie przecież to normalne że mężczyźni nie są w stanie tyle wytrzymać. Zrozumie. "? Nie! Daj dziewczynie spokój skoro nawet tygodnia nie możesz wytrzymać. Ty mówisz, że ją kochasz?? Nie ośmieszaj się. W du.pie miałeś w tamtej chwili ją nawet nie przyszło Ci do głowy jak ona sie poczuje. Chciałeś jedynie zaspokoić swoją potrzebę z fajną laską. Bylo nie pić % z osobą ktora Ci sie podobała. Nie umiesz przewidywać co sie może stać? Zdradziłeś raz możesz zdradzić i następny. "Przecież jej nie powiem i tym razem wiec sie nie dowie." Naważyłeś piwa to je teraz wypij.

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-01-17 o 23:15
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 23:01   #24
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Narzeczeni to dla mnie ludzie, którzy chcą wziąć ślub, przysięgnąć coś sobie, wierność i uczciwość małżeńską.
A co my tutaj mamy? Alkohol i brak seksu przez tydzień
Argumenty słabiutkie.
Strach być z takim facetem.

Trudna sytuacja, bo pewnie dziewczyna jak się dowie, to:
- jeśli wybaczy to pewnie będzie ostrożna, zaczną się jakieś kontrole, zapewne skończą się imprezki integracyjne, kontakty z innymi koleżankami, najważniejsze - zaufanie zostanie nadszarpane tak, że szanse, że ten związek się utrzyma, nawet po wybaczeniu, są bardzo małe
- jeśli odejdzie to na pewno zaburzy jej to podejście do innych ludzi, bo będzie się bała zaufać albo będzie sobie wkręcać, że każdy facet jest zdradzającą świnią.

Generalnie bardzo szkoda mi tej dziewczyny.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 23:05   #25
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Olaboga tydzień bez seksu Przykład: Zagrożona ciąża brak seksu przez 1-2 miesiące, wypadek-żona w szpitalu..... aż sie boje pomyśleć co by wtedy było autorze... "Kocham swoją narzeczoną " ale wiecie AŻ tydzien postu nie dało sie utrzymać pytonga w spodniach!! Denne tłumaczenia Autorze. Po prostu bylo nie pić % z osobą ktora Ci sie podobała. Nie umiesz przewidywać co sie może stać? Zdradziłeś raz możesz zdradzić i następny. "Przecież jej nie powiem i tym razem wiec sie nie dowie."
Pytonga
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 23:16   #26
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
Hmmm tutaj się pozwolę nie zgodzić, bo to jest ryzykowne - moze być tak że facet zakończy 5letni związek nie podając przyczyny/waląc frazesy typu nie chodzi o Ciebie ale o mnie, coś sie wypaliło i inne tego typu i ta dziewczyna po rozstaniu zacznie szukać przyczyn zerwania w sobie i je znajdzie a to jej może zaszkodzić bardziej niż prawda i świadomość że jej facet okazał sie zwykła świnią..
Tak samo uważam.
Ale to zależy od osoby.
Ja bym ją po prostu zapytatała, co o tym sądzi, zresztą zawsze pytam, czy ktoś w razie czego chciałby wiedzieć.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 23:29   #27
Bllanca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 222
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Tak samo uważam.
Ale to zależy od osoby.
Ja bym ją po prostu zapytatała, co o tym sądzi, zresztą zawsze pytam, czy ktoś w razie czego chciałby wiedzieć.
Też zapytałam na bazie poprzedniego wątku, ale z czystej ciekawości. Naprawdę pytasz każdego nowego faceta czy chciałby się dowiedzieć o zdradzie NA WSZELKI WYPADEK? O.o
Bllanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 23:30   #28
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Zapytał? "Kochanie czy gdybym Cie zdradził to chciała byś o tym wiedzieć? Tak po prostu pytam. Wiesz znajomy, który ma narzeczoną nawalił sie i uprawiał seks z jakąs laską na wyjedzie integracyjnym. Zachował się jak ostatnia świnia. Jak myślisz wybaczy mu? "
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 23:31   #29
Inesss_86
Raczkowanie
 
Avatar Inesss_86
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tu i tam...
Wiadomości: 309
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Oj kolego, szukanie tego typu porad na takim forum to samobójstwo
Inesss_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 23:32   #30
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Zdradziłem - co dalej?

Cytat:
Napisane przez Bllanca Pokaż wiadomość
Też zapytałam na bazie poprzedniego wątku, ale z czystej ciekawości. Naprawdę pytasz każdego nowego faceta czy chciałby się dowiedzieć o zdradzie NA WSZELKI WYPADEK? O.o
Czy każdego to z ręką na sercu nie powiem, ale tak, dość dużo rozmawiam o tego typu sprawach, podejściu do seksu, wierności itd, zwykle samo wychodzi. I nawet nie na wszelki wypadek, nie wiem, co by mi się musiało stać, żeby taki nastąpił, raczej z ciekawości i chęci poznania światopoglądu danej osoby.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-18 15:17:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.