Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-06, 19:34   #3661
EmelyK
Przyczajenie
 
Avatar EmelyK
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Witam
Ostatnio mocno zastanawiam się nad wykonaniem korekty. Moje wątpliwości nie dotyczą samego zabiegu tylko tego co po tym, a mianowicie chodzi mi czy po wykonanym zabiegu dostanę L4 czy muszę iść na urlop?
_______________
EmelyK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 17:36   #3662
Musslii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: Odstajace uszy

Cytat:
Napisane przez We4reYoung Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Mam taki problem... otoz posiadam odstajace uszy i chcialbym sie dowiedziec ile mniej wiecej kosztuje korekta. Moglby ktos podpowiedziec do jakiej klinki sie udac? Kogo polecacie? (mieszkam w okolicach Białej Podlaskiej-lubelskie) W czerwcu bede mial juz 18lat i chcialbym zrobic sobie taka korekte. Od czego zalezy cena? Mozna jakos negocjowa cene z chirurgiem? Nie chce miec calkiem przystajacych dlatego jest mozliwosc pokazania mniej wiecej jakie bym chcial miec uszy, czy i tak chirurg zrobi po swojemu i bedzie przystajace jak najbardziej? Jak dlugo nosi sie te wszystkie opaski? Wiem ze szwy zdejmuje sie juz po paru dniach ale nie wiem jak dlugo trzeba nosic opaske. Prosze o pomoc. Pozdrawiam
Wszystko zostało już powiedziane w tym wątku. Ceny zabiegu są zróżnicowane, zwykle jest to 3000-4500 zł. Co lekarz, to inne zalecenia, ale po zdjęciu opatrunku trzeba liczyć minimum dwa tygodnie non stop w opasce i kolejne nawet trzy miesiące opaska na noc.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Musslii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 23:30   #3663
We4reYoung
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 12
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Teraz ceny od 3000 do 4500... :/ moj brat jakos 4 lata temu robil i mowil ze cos ponad 2000 zaplacil :/ mam nadzieje ze ta klinika jeszcze istnieje i cena sie za bardzo nie zmienila Pozdrawiam
We4reYoung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-09, 21:42   #3664
qrrrczak
Raczkowanie
 
Avatar qrrrczak
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: SCI
Wiadomości: 63
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Ja byłam parę dni temu na zdjęciu szwów i dostałam wszystkie papiery tak że poprzednie pytanie jest nieaktualne Robiono mi korektę jednego ucha w czeskiej klinice, niedługo minie miesiąc od całego zajścia, uszko jest obolałe, ale efekt świetny zobaczymy co będzie potem, uprzedzono mnie, że jeszcze trochę odejdzie, bo teraz przylega do głowy. Jeśli odejdzie będzie bardziej podobne, do lewego, aczkolwiek może zostac i takie
qrrrczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 14:33   #3665
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Pomyłka.

Edytowane przez lalalabamba
Czas edycji: 2016-01-11 o 12:38
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 22:40   #3666
Kira111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cześć,
podobnie jak Wy mam problem z uszkami... chciałabym się zdobyć na odwagę i w końcu zrealizować swoje marzenie - korekta kompleksu

Dziewczyny kogo polecacie w POZNANIU? jaki lekarz jest godny zaufania w 100%?

ile dni urlopu musiałabym wziąć po operacji? jak myślicie?

na jak długo będę musiała zrezygnować z biegania? (trochę mi będzie szkoda, ale co się nie robi dla lepszego samopoczucia)

Proszę pomóżcie! Mam tyle pytań..
Kira111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 13:27   #3667
MililoN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Witam wszystkich Wątek śledzę od jakiegoś czasu, dzisiaj przeczytałam kilkanaście ostatnich stron i nasuwa mi się jedno pytanie. Czy podczas zabiegu trzeba się przebrać w pizame, dają jakąś koszule/kombinezon "szpitalny" a może kładziemy się na stół w tym czym jesteśmy?
Ja korektę mam w przyszłym tygodniu w klinice Pulsmed(Łódź) u dr Pawła Pisery. Kierowałam się opiniami na portalu znany lekarz. Póki co mogę powiedzieć, że jestem zadowolona. W sierpniu zapisałam się na konsultację, która odbyła się w listopadzie(ciężko z terminami). Dla mnie oczekiwanie na konsultację nie stanowiło problemu, bo ta pora roku na zabieg wydaje mi się odpowiednia. Pan doktor był bardzo uprzejmy i konkretny, wszystko wyjaśnił i odpowiedział na wszystkie moje pytania. 7 dni przed operacją trzeba wykonać badania(są w cenie). Koszty to 150zł konsultacja i 3800zł operacja. Dam znać po "wszystkim" chyba ze wykituje ze stresu
MililoN jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 11:03   #3668
Lukasz0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Witam.

Mam pytanie czy po korekcji uszu długo utrzymywała wam się opuchlizna? Ja zabieg miałem robiony 08.01.16 i mam dość mocno opuchnieta grobelke. Już zaczynam się martwić, bo nie wygląda to zbyt Dobre. Pozdrawiam.
Lukasz0001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 12:06   #3669
Musslii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Ja miałam zabieg wykonywany 9 stycznia, uszy również są czerwone i opuchnięte. To normalne, nie przejmuj się

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Musslii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 14:23   #3670
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Lukasz0001 Pokaż wiadomość
Witam.

Mam pytanie czy po korekcji uszu długo utrzymywała wam się opuchlizna? Ja zabieg miałem robiony 08.01.16 i mam dość mocno opuchnieta grobelke. Już zaczynam się martwić, bo nie wygląda to zbyt Dobre. Pozdrawiam.
Ja niestety też po zabiegu miałam dość dziwną grobelkę i do tej pory to zostało, wydaje mi się że opuchlizna na uszach nie jest aż tak wielka żeby spowodować tak wielką grobelkę, przynajmniej tak było w moim przypadku.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-16, 15:03   #3671
Lukasz0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Ja mam taką grubą i obawiam się, że to może tak zostać :-( a za ładnie To nie wygląda.
Lukasz0001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 15:22   #3672
Lukasz0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Wrzucam jeszcze fotkę, aby pokazać Wam jak to wygląda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _20160116_161956.jpg (37,6 KB, 188 załadowań)
Lukasz0001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 10:14   #3673
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Lukasz0001 Pokaż wiadomość
Wrzucam jeszcze fotkę, aby pokazać Wam jak to wygląda.
Niestety wydaje mi się że tak zostanie, dlatego że Doktor przybliża ucho do głowy i grobelka jest bardziej widoczna. Możesz to zobaczyć u osoby która ma odstające uszy przybliżając jej ucho do głowy wtedy właśnie grobelka będzie bardziej widoczna.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-17, 10:58   #3674
Lukasz0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Martwi mi nie to, że nie wygląda to zbyt naturalnie. Jestem dopiero tydzień po zabiegu, więc mam jeszcze Nadzieję, że opuchlizna Zejdzie i nie będzie to, aż tak okropnie wyglądać.
Lukasz0001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 07:44   #3675
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Lukasz0001 Pokaż wiadomość
Martwi mi nie to, że nie wygląda to zbyt naturalnie. Jestem dopiero tydzień po zabiegu, więc mam jeszcze Nadzieję, że opuchlizna Zejdzie i nie będzie to, aż tak okropnie wyglądać.
A co na to lekarz? Jak bardzo miałeś odstajace uszy?
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 08:47   #3676
Lukasz0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Z Lekarzem jeszcze się nie konsultowalem. Uszy miałem dosyć mocno odstajace, i w dodatku spore. Więc jak wyrobił mi ta grobelke to efekt jest właśnie taki. Wydaje mi się. Ze lekarz powinien zastosować odpowiednią technikę, żeby to zniwelować.

Ale
Lukasz0001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 09:02   #3677
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Lukasz0001 Pokaż wiadomość
Z Lekarzem jeszcze się nie konsultowalem. Uszy miałem dosyć mocno odstajace, i w dodatku spore. Więc jak wyrobił mi ta grobelke to efekt jest właśnie taki. Wydaje mi się. Ze lekarz powinien zastosować odpowiednią technikę, żeby to zniwelować.

Ale
A wiesz jaką metodę korekcji użył? Bo niektórzy wycinaja fragment chrząstki, czytałam tutaj wiele krytycznych komentarzy odnośnie tej metody, ale może w pewnych przypadkach lepsze takie rozwiązanie niż inne?
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 10:49   #3678
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
A wiesz jaką metodę korekcji użył? Bo niektórzy wycinaja fragment chrząstki, czytałam tutaj wiele krytycznych komentarzy odnośnie tej metody, ale może w pewnych przypadkach lepsze takie rozwiązanie niż inne?
Ja miałam wykonywany zabieg metodą wycięcia chrząstki i to nie ma nic do rzeczy bo lekarz wycina chrząstkę, nie grobelkę także i ja mam dość widoczną grobelkę.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Lukasz0001 Pokaż wiadomość
Z Lekarzem jeszcze się nie konsultowalem. Uszy miałem dosyć mocno odstajace, i w dodatku spore. Więc jak wyrobił mi ta grobelke to efekt jest właśnie taki. Wydaje mi się. Ze lekarz powinien zastosować odpowiednią technikę, żeby to zniwelować.

Ale
Właśnie miałeś dosyć odstające uszy, Doktor musiał je dosyć bardzo przybliżyć i grobelka się uwidoczniła, ja też w tym uchu co miałam bardzo odstające mam widoczną grobelkę.
Jak chcesz mogę wysłać Ci moje zdjęcia na początku i kilka miesięcy po i zobaczysz że się nic nie zmieniło, Ty i tak w porównaniu do moich uszu masz bardzo ładne uszy.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 10:55   #3679
Lukasz0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Zabieg miałem wykonywany metodą Conversa, czyli modelowanie Chrząstki. Wrzucę jeszcze trochę Lepsze zdjęcia prawego i lewego ucha.Nowajaa mogła byś wrzucić foto dla porównania?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _20160118_115217.jpg (68,2 KB, 139 załadowań)
Lukasz0001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-18, 10:56   #3680
Lukasz0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

A to lewe,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _20160118_115243.JPG (106,2 KB, 100 załadowań)
Lukasz0001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 12:25   #3681
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Lukasz0001 Pokaż wiadomość
Zabieg miałem wykonywany metodą Conversa, czyli modelowanie Chrząstki. Wrzucę jeszcze trochę Lepsze zdjęcia prawego i lewego ucha.Nowajaa mogła byś wrzucić foto dla porównania?
Jak chcesz to mogę Ci gdzieś wysłać, tutaj nie chciałabym wstawiać bo mój chirurg spartaczył mi uszy i nie chciałabym żeby je wszyscy oglądali.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 12:42   #3682
Lukasz0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

A Wy jak uważacie, po zdjęciach jesteście w stanie stwierdzić czy ta grobelka jest opuchnięta ??. Jak byś mogła to na lukasz1988r@op.pl

Edytowane przez Lukasz0001
Czas edycji: 2016-01-18 o 16:17
Lukasz0001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 17:22   #3683
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Lukasz0001 Pokaż wiadomość
A Wy jak uważacie, po zdjęciach jesteście w stanie stwierdzić czy ta grobelka jest opuchnięta ??. Jak byś mogła to na lukasz1988r@op.pl
Łukasz, patrząc na zdjęcie, wydaje mi się, że tak.

Tobie ta grobelka się nie podoba, ale ja myślę, że pierwsza lepsza osoba na ulicy mijając Cię nie zwróciłaby na to uwagi.
Poza tym, czy one odstają? Chyba nie więc na Twoim miejscu uzbroiłabym się w cierpliwość i skupiła na pozytywnych aspektach całej "metamorfozy"
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 09:04   #3684
nomkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Witam,
czy ktoś kto miał zabieg u dr Rafała Pabiańczyka może mi powiedzieć jak wygląda sprawa opatrunku po zabiegu i czy szwy się później usuwa czy zostają na stałe?
nomkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 10:10   #3685
Lukasz0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

lalalabamba masz racje powinienem się cieszyć nowym sobą , ale ja już tak mam, że zawsze coś sobie muszę wynaleźć A mam jeszcze Pytanie - jak chrząstka (grobelka) jest spuchnięta to jest wtedy twarda ??
Lukasz0001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 17:37   #3686
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Lukasz0001 Pokaż wiadomość
A Wy jak uważacie, po zdjęciach jesteście w stanie stwierdzić czy ta grobelka jest opuchnięta ??. Jak byś mogła to na lukasz1988r@op.pl
Według mnie nie jest, może minimalnie ale wtedy efekt się jeszcze bardziej uwidoczni.
Ja na Twoim miejscu bym się nie przejmowała bo uszy masz naprawdę ładne, zobacz na uszy innych jakie mają uszy i jakoś się tym nie przejmują. Nikt praktycznie na to nie zwraca uwagi, choć jak Tobie to przeszkadza to powinieneś poprawić bo wiem po sobie że tego nie da się zaakceptować.
Wysyłam Ci moje zdjęcia tylko nie patrz na ucho bo jest do całkowitej poprawy, tylko na grobelkę, mi ta grobelka też przeszkadza.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 08:01   #3687
MililoN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Ja też jestem juz po zabiegu, noc nie przespana...

Też czuliscie jak Wam uszy pulsuja pod opatrunkiem???????
MililoN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 23:33   #3688
colaa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 8
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez MililoN Pokaż wiadomość
Ja też jestem juz po zabiegu, noc nie przespana...

Też czuliscie jak Wam uszy pulsuja pod opatrunkiem???????
Niestety tak, miałam to samo. Ból silny przez 3 dni, którego ani ketonal ani tramal nie zniwelował. Ale teraz w sumie mija 5 miesięcy i już o tym pooperacyjnym bólu zapomniałam .

Mam do Was pytanie - u mnie mija już 5 miesięcy od operacji. Uszy nadal bolą w momencie uderzenia o coś. Kiedy to minie ostatecznie? Czasami budzę się w nocy z powodu bólu, bo leżę na którymś uchu. No i są jeszcze mało czułe. Kiedy ja ich dotykam, to czuje dokładnie, natomiast kiedy mój chłopak to robi, czuje się, jakby to było w połowie nie moje ucho. Kiedy takie objawy u Was się skończyły?
colaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 10:29   #3689
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nomkaaa Pokaż wiadomość
Witam,
czy ktoś kto miał zabieg u dr Rafała Pabiańczyka może mi powiedzieć jak wygląda sprawa opatrunku po zabiegu i czy szwy się później usuwa czy zostają na stałe?
Podbijam
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-23, 22:02   #3690
On22kk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy!

Czesc, chcialbym zapytac ile czasu czekaliscie na zejscie opuchlizny i powrot uszu do normalnego wygladu ( takiego, ktory nie swiadczylby o niedawnym zabiegu) ?
Pozdrawiam.
On22kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 6 (0 użytkowników i 6 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 14:38:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.