Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;) - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-29, 22:33   #3511
maglisa
Zakorzenienie
 
Avatar maglisa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 222
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Maglisko fajnie

ech dzisiaj dziewczyny poszły spać godzinę później
Teściówki sprawka?
Rzabbka, cięzkie czasy dla Ciebie idą .

Ale dasz radę!
__________________




maglisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 23:03   #3512
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez kasias21 Pokaż wiadomość
Iwonko nie ma zadnych ograniczen wiekowych co do zdawania na aplikacje, jedynie jak zdasz egz na radcowska adwokacka czy notarialna to musisz ja zaczac w ciagu 2 lat od dnia zdania egz, prokuratorska i sadowa trzeba zaczynac od razu, ja tak zrobilam zdawalam na adwokacka i sadowa, dostalam sie tu i tu i adwokacka sobie na razie odlozylam, a jesli chodzi o prokuratorska to teraz w calym kraju nie ma aplikacji etatowej, mozna odbywac tylko pozaetatowo wiec pracujesz charytatywnie na rzecz naszego wymiaru sprawiedliwosci przespraszam ze tak pozno odpisuje ale mialam mala awarie komputerowa.
Kasiu dziękuję
Już doczytałam w necie i od razu chciałam Ciebie i tak ogólnie też przeprosić Wszystkie czemu mówiłam o tym, że kiedyś ciężko się było dostać na aplikację bez znajomości i że moi znajomi żaden naprawdę żaden się nie dostał. Chodzi o to, że to właśnie doczytałam że kiedyś egz. takie składał się z dwóch części pisemnej testowej i ustnej. Po zaliczeniu pisemnej było się dopuszczonym do ustnej. W ustnej była komisja z kilku osób, niestety nie pamiętam z ilu. I oceniali kandydata bodajże od 1 do 10 albo od 1 do 5 punktów i na tej części moi znajomi oblewali, wiadomo w większości wypadków czemu. No i od tej części egz. nie można się było odwołać. No bo jak od ustnych, a ocenianie odp.ustnej to bardzo subiektywna sprawa. A od 2005r. bodajże tak wyczytałam teraz egz. składa się z testu. Zdobywasz odpowiednią liczbę punktów i jesteś. Dlatego tak pisałam, że trudno było, nie chciałam Cię Kasiu ani nikogo urazić, czy coś zarzucać przepraszam.
Uważam, ze teraz jest sprawiedliwiej, umiesz- zdasz. No i zawsze możesz się odwołać w tym sensie, że jest, co sprawdzić, no bo to papier.
Jak skończę podyplomowe pomysle o jakiejś próbowałabym chyba na prokuratorska albo radcowską, choć ta jest płatna i nie wiem, czy byłoby mnie stać
No szkoda, że ta prokuratorska to pozaetatowo, kiedyś tam było ciężko o miejsce po aplikacji, więc teraz pewnie jeszcze ciężej, ale miejmy nadzieję, że jak się zdecyduję za jakiś dłuższy czas to może się to zmieni.
Jeszcze raz Kasiu dziękuję za info
No i daj znać, jak było pierwszego dnia

Kasiu, a dawałaś swoje fotki?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Radość była przedwczesna
2 min. później przyjechali i nawet była z nami w mieście

grzyby najbardziej lubię zbierać, jeść niekoniecznie. Kiedyś wcale, teraz lubię pierogi z kapustą i grzybami, jako dodatek do bigosu
czasem zjem też same grzyby ale kiedys by nie przeszły
Cholercia za słabo kciuki trzymałam, bo musiałam sprzatać i potem te grzyby

Ja w tej chwili nie mogę już na te grzyby patrzeć wszystko mi już w domu śmierdzi suszącymi się wciąż i wciąż grzybami

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
grzyby uwielbiam w każdej postaci, chociaż za smażone rydze z odrobiną soli mogłabym dać się pokroić
a nie jadłam już kilkanaście lat
Rydzy nie jadłam chyba nigdy a poza tym w okolicznych lasach to chyba ich nie ma???

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jesli o podkłady chodzi to kupiłam dziś w Sephorze z Clinique - perfectly real makeup.
Jutro będzie test
Lubię Clinique ogólnie a z podkładów dewy smooth czy jakoś tak w nazwie miałam i sobie chwalę dosyć dosyć był

Cytat:
Napisane przez maglisa Pokaż wiadomość
Opanowałam Linuxa Ubuntu.
Mandriva ( rozwinęła się z Mandrake, Rzabbko) nie chciała się zainstalowac na moim kompku. Pan, co mi go robił, powiedział,ze on może być za dobry (jesli mozna tak okreslić) dla mandrivy. Szkoda, bo ciekawa byłam tego interfejsu graficznego. W ubuntu taki sobie, ale dopiero kopię w ustawieniach, więc może się czegos dokopię ciekwskiego.
Ale ubuntu łyknął.
Lisek mi przyspieszył na tym Linuxie.
Gratulacje!!!

Pingwinek - pewnie szaleje po parkiecie

Oreganka - pewnie z salsą wojuje

A Navi i E - milczące dziś

A ja chciałam zgłosić oficjalny prostest!!!
Charlie z Hotelu Babilon ma być z Jackie, a nie szefową

EDIT: Co Wy śpicie już??

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2007-09-29 o 23:34
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 05:21   #3513
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cześć
bylo jeszcze gorzej niz myślalam
po prostu mega nuda i wogole
ale jest pozytyw nie idziemy dzisiaj

Maglisa i Rzabba głowa do góry i prosze wziąć sie za robotę

Brewka ja też uwielbiam rydze na masle takie z sola i pieprzem, ale u mnie w sklepie są i raz na tydzień kupuję

Iwona grzyby BOOOOOOOOOOOSkie zazdroszczę

Oreganka cudna jak anioł, ale to standard
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 06:36   #3514
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cześć
Kawa
Pingwinku, no to ufff
Ja układam sobie dietę na dziś.
No i dziś basen bardzo się cieszę, będzie jakiś ruch.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 07:41   #3515
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

cześć
Magliso gratuluję przyjaźni z linuxem

Vibesko nie jadłam kilkanaście lat, bo zginęły z lasów mniej i bardziej okolicznych coś się podobno ostatnio pojawiło, ale malutko

Pinguś o tym maśle to nie chciałam tak publicznie pisać ale są z nim rewelacyjne, ale dobiłaś mnie tym sklepem w jakim beznadziejnym miejscu mieszkam

Iwonka to potrzebujesz jeszcze jakichś info o aplikacji?
aha i może przyda się ci ta strona http://foto-maniacy.net/index.php?op...a28f85e73b9ada w krótkich słowach wyjaśnione, chyba najkrótszych ze znanych mi stron o fotografii
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 08:52   #3516
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Ivuś dobrze trzymałaś bo aż o dobę się ten moment przesunął a że najazd był nieunikniony, to nie dało się nic więcej zrobić
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 10:55   #3517
kasias21
Raczkowanie
 
Avatar kasias21
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 254
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Iwonko teraz to wyglada tak ze na adwokacka radcowska i notarilana jest test 250 pytan i jesli zdobedziesz 190 pkt to sie dostajesz i koniec niewazne ile osob zda na taki wynik, natomiast sadowa i prokuratorska sklada sie z 2 czesci pierwsza jest pisemna 70 pytan testowych i jedno opisowe nie ma zdanego limitu punktowego zdajacy sami sobie wyznaczja poziom przechodzi np 60 nalepszych wynikow, po czym jest etap ustny skladajacy sie z 5 pytan odpowiadasz przed komisja skladajaca sie z 5 sedziow i wizytatora z krs i znowu najlepsze wyniki wyznaczaja tych co sie dosatli, zostaje polowa osob ktore zostaly dopuszczone do ustnego. Jesli chodzi o uzyskanie etatu po aplikacji to jest obecnie bardzo ciezko trzeba egz sadowy albo prokuratorski zdac na dwie 5 jedna z pisemnego a druga z ustnego, ale moze sie cos zmieni Nie urazilas wcale nic sie nie przejmuj taka opinia ze tylko dzieci prawnikow sie dostastaja jest bardzo powszechna ijeszcze duzo czasu uplynie zanim sie to zmieni,
Zdjecia jakies tam kiedys wrzucalam, jak chcecie to moze pokazac zdjecie z ostatnie wesela na ktorym bylam bo innych aktulanych brak

A grzyby uwielbiam w kazdej postaci
kasias21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 11:09   #3518
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No własnie Oreganko cokolwiek założysz i tak będzie super

Gadmarko, a kiedy zobaczymy Twoje zdjęcia?

Nie wiem, ale chyba mam dziś dzień foto


EDIT: Co dziś tak mało spamujecie??


jak mi włosy odrosną
postaram się jakoś ustawić i pstryknąć, ale muszę poczekać jak "zrobi się wolna chata" czyli w tygodniu

grzyby, grzybeczki zbierać nie cirpi al jść owszem, do tego stopnia, z nażarłam się ich dwa tygoni temu i dostałam takiego zatrucia pokarmowego ze hohoho, dzięki bogu zaszkodziła mi salata, a nie grzyby, bo inaczej wylądowałabym na oddziale dtoksyk. a nie na patologii ciąży. no comments
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 11:55   #3519
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

hello kobietki
dorzucam Wam jeszcze kilka fotek z wczorajszej parapetówy
miałam wczoraj bardzo nieprzyjemną sytuację na salsie, było potwornie ślisko, wypastowany parkiet, a ja miałam nieodpowiednie buty no kolega trochę mną pokręcił i poślizgnęłam się i upadłam, gwiazdki przed oczami i myślałam że już z tej podłogi nie wstanę.... w efekcie mam sine przedramię, upadłam na kość ogonową, czy jak to się nazywa, ból towarzyszy mi przy każdym ruchu, a wczoraj to marzyłam tylko żeby się znaleźć w domu w swoim łóżku
no tak ja zawsze muszę coś narobić, a wstyd mi było jak nie wiem co...
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 12:00   #3520
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Oreganko
Oj, przykro mi
Domyślam się jak się czułaś
Kuruj się, siniaki szybko zejdą i będzie dobrze

EDIT:
Oreganko
Czy ty jesteś gwiazdą filmową?
Poraziła mnie Twoja uroda
Niech się chowają wszytkie penelopy kruz i katriny zeta dzons
Ślicznaś jak anielica
I takie ciepło bije z Twojej buźki i sympatia
__________________
I'm woman in love !!!!

Edytowane przez Vibeska
Czas edycji: 2007-09-30 o 12:20
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 12:26   #3521
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Oreganko
Oj, przykro mi
Domyślam się jak się czułaś
Kuruj się, siniaki szybko zejdą i będzie dobrze

EDIT:
Oreganko
Czy ty jesteś gwiazdą filmową?
Poraziła mnie Twoja uroda
Niech się chowają wszytkie penelopy kruz i katriny zeta dzons
Ślicznaś jak anielica
I takie ciepło bije z Twojej buźki i sympatia
bo się aż czerwona zrobiłam...
tapeta zrobiona i tyle
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 13:25   #3522
maglisa
Zakorzenienie
 
Avatar maglisa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 222
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cześć słoneczka!

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Cześć
bylo jeszcze gorzej niz myślalam
po prostu mega nuda i wogole
ale jest pozytyw nie idziemy dzisiaj

Maglisa i Rzabba głowa do góry i prosze wziąć sie za robotę
TAaaaak jest!!! Szefowo.

Pinguś, pomóż.

Mam problem z ustaleniem diety.
Wyliczyłam zapotrzebowanie na 1900 kcal, przyjmując lekki deficyt diete própbuje ułozyć na 1800.
Białko 2 g na kilo wagi ciała, to wychodzi 148 g X 4 kcal = 592 kcal
Ile należy przyjąć węgli okołotreningowych, rozłozonych na 2 posiłki w ciągu doby.
Reszta tłuszcze, tak?

Albo inaczej.
1800:6 posiłków=300 kcal na posiłek.
Białko dobowo: 148 g: 6 posiłków=ok. 25g
25g B na posiłek * 4 kcal = 100 kcal.
Jak zagospodarować pozostałe 200 kcal w każdym posiłku?
__________________




maglisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 13:52   #3523
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cześć Ślicznotki

Ale dziś pięknaaaaa pogoda

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
bylo jeszcze gorzej niz myślalam
po prostu mega nuda i wogole
ale jest pozytyw nie idziemy dzisiaj

Iwona grzyby BOOOOOOOOOOOSkie zazdroszczę

Oreganka cudna jak anioł, ale to standard
Pingwinku rety, co to znaczy mega nuda na weselu? ja byłam na różnych, słabszych i lepszych, ale chyba nie umiałabym powiedzieć, że któreś było nudne.

Fenkju. Grzyby robiłam do 4.30, ale i tak nie zrobiłam wszystkich, no i w miedzyczasie, suszenie, marynowanie.

No Oreganka - to fakt standard

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
Iwonka to potrzebujesz jeszcze jakichś info o aplikacji?
Tak Brewko te z pierwszej ręki, o których rozmawiałyśmy byłoby super, ale nie spieszy się

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
aha i może przyda się ci ta strona http://foto-maniacy.net/index.php?op...a28f85e73b9ada w krótkich słowach wyjaśnione, chyba najkrótszych ze znanych mi stron o fotografii
Brewko Ty mnie przerażasz ja siem Ciebie bojam!!!!

Za stronkę dziękuję! fajna i mam nadzieję, że skumam ją jako tako

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ivuś dobrze trzymałaś bo aż o dobę się ten moment przesunął a że najazd był nieunikniony, to nie dało się nic więcej zrobić
Ech, no wiesz Rzabciu Holandia się mogła sposobać bardziej i pobyt się mógł przeciągnąć

Mam nadzieję, że za bardzo nie jest męcząca teściówka??
A jak Ty sie czujesz?? i jaką macie teraz pogodę??

Cytat:
Napisane przez kasias21 Pokaż wiadomość
Iwonko teraz to wyglada tak ze na adwokacka radcowska i notarilana jest test 250 pytan i jesli zdobedziesz 190 pkt to sie dostajesz i koniec niewazne ile osob zda na taki wynik, natomiast sadowa i prokuratorska sklada sie z 2 czesci pierwsza jest pisemna 70 pytan testowych i jedno opisowe nie ma zdanego limitu punktowego zdajacy sami sobie wyznaczja poziom przechodzi np 60 nalepszych wynikow, po czym jest etap ustny skladajacy sie z 5 pytan odpowiadasz przed komisja skladajaca sie z 5 sedziow i wizytatora z krs i znowu najlepsze wyniki wyznaczaja tych co sie dosatli, zostaje polowa osob ktore zostaly dopuszczone do ustnego. Jesli chodzi o uzyskanie etatu po aplikacji to jest obecnie bardzo ciezko trzeba egz sadowy albo prokuratorski zdac na dwie 5 jedna z pisemnego a druga z ustnego, ale moze sie cos zmieni Nie urazilas wcale nic sie nie przejmuj taka opinia ze tylko dzieci prawnikow sie dostastaja jest bardzo powszechna ijeszcze duzo czasu uplynie zanim sie to zmieni,
Zdjecia jakies tam kiedys wrzucalam, jak chcecie to moze pokazac zdjecie z ostatnie wesela na ktorym bylam bo innych aktulanych brak
No to czekamy na fotki!

No to się cieszę, że Cię nie uraziłam, bo ja czasem mam taki niewyparzony język za bardzo

No z tymi etatami nie brzmi za fajnie, ale może jak się zdecyduje to się to zmieni, byle nie na gorsze

A Kasiu może wiesz ile się płaci za apl.radcowską? czy to jest jakaś stała kwota czy nie wiem, zależna od czegoś?? bo patrona radce to sobie znajdę, więc jakby co to ta wersja mi zostaje

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
jak mi włosy odrosną
postaram się jakoś ustawić i pstryknąć, ale muszę poczekać jak "zrobi się wolna chata" czyli w tygodniu

grzyby, grzybeczki zbierać nie cirpi al jść owszem, do tego stopnia, z nażarłam się ich dwa tygoni temu i dostałam takiego zatrucia pokarmowego ze hohoho, dzięki bogu zaszkodziła mi salata, a nie grzyby, bo inaczej wylądowałabym na oddziale dtoksyk. a nie na patologii ciąży. no comments
Gadmarko to czekamy na fotki

Hehehe łakomczuszek z Ciebie

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
hello kobietki
dorzucam Wam jeszcze kilka fotek z wczorajszej parapetówy
miałam wczoraj bardzo nieprzyjemną sytuację na salsie, było potwornie ślisko, wypastowany parkiet, a ja miałam nieodpowiednie buty no kolega trochę mną pokręcił i poślizgnęłam się i upadłam, gwiazdki przed oczami i myślałam że już z tej podłogi nie wstanę.... w efekcie mam sine przedramię, upadłam na kość ogonową, czy jak to się nazywa, ból towarzyszy mi przy każdym ruchu, a wczoraj to marzyłam tylko żeby się znaleźć w domu w swoim łóżku
no tak ja zawsze muszę coś narobić, a wstyd mi było jak nie wiem co...

Oreganko mówię zawsze to samo: śliczna buzia, piękne oczy, uroczy uśmiech i super włoski. Figura tez super i dostaniesz za gadanie i brzydkich nogach i że nie wypada w krótkiej spódniczce

A wypadku współczuje i uważaj na siebie, bo jednak miałas niedawno zabieg.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Oreganko
Czy ty jesteś gwiazdą filmową?
Poraziła mnie Twoja uroda
Niech się chowają wszytkie penelopy kruz i katriny zeta dzons
Ślicznaś jak anielica
I takie ciepło bije z Twojej buźki i sympatia
Niom zawsze to mówię, że to jest Sharon Tate
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 14:01   #3524
kasias21
Raczkowanie
 
Avatar kasias21
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 254
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Iwonko opalta za aplikacje korporacyjne to czterokrotnosc najnizszego wynagrodzenia w danym roku wiec okolo 4tys, a z patronem jesli sie nie mysle to jest tak ze jak nie masz swojego to rada Ci przydziela.
Ja tam lubie niewyaprzone jezyki, mozna zawsze sie pogladami wymienic
Zdjecie moze na maila wysle coby forum nie zasmiecac

Oreganko wspolczuje upadku kosc ognowa strasznie boli, ja raz sobie ja zbilam na lyzwach kila tygodni chodzilam jak pokrecona
kasias21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 14:09   #3525
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Iwonka ale czemu?
odkąd nabyłam aparat cyfrowy, o czym wiecie, bo się konsultowałam temat fotografii jest mi bliski i siedzę na fotografii nie tylko wizażowej w innych oknach orócz tego wątku
i widziałam cię tam, zresztą w chyba najciekawszym miejscu póki co na nowym forum
i tak mi przyszło do głowy, że może ci się przydać mam nadzieję, że nie poczułaś się prześladowana przepraszam
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 14:30   #3526
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez kasias21 Pokaż wiadomość
Iwonko opalta za aplikacje korporacyjne to czterokrotnosc najnizszego wynagrodzenia w danym roku wiec okolo 4tys, a z patronem jesli sie nie mysle to jest tak ze jak nie masz swojego to rada Ci przydziela.
Ja tam lubie niewyaprzone jezyki, mozna zawsze sie pogladami wymienic
Zdjecie moze na maila wysle coby forum nie zasmiecac
O to nie tak drogo. Myślałam, że to koszty rzędu 10 tys.
Dziekuję

Fotki moga byc do nas na priwa będziem czekać

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
Iwonka ale czemu?
odkąd nabyłam aparat cyfrowy, o czym wiecie, bo się konsultowałam temat fotografii jest mi bliski i siedzę na fotografii nie tylko wizażowej w innych oknach orócz tego wątku
i widziałam cię tam, zresztą w chyba najciekawszym miejscu póki co na nowym forum
i tak mi przyszło do głowy, że może ci się przydać mam nadzieję, że nie poczułaś się prześladowana przepraszam
Brewko Ty Szpiegu z Krainy Dreszczowców
przceiez ja żartowałam dziękuję za stronkę

idę na siatkówkę na razie
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 14:52   #3527
kasias21
Raczkowanie
 
Avatar kasias21
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 254
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
O to nie tak drogo. Myślałam, że to koszty rzędu 10 tys.
Dziekuję

Fotki moga byc do nas na priwa będziem czekać


tzn rok aolikacji okolo 4tys, calosc czyli 3,5 roku wyjdzie ponad 10tys
kasias21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 15:50   #3528
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez kasias21 Pokaż wiadomość
tzn rok aolikacji okolo 4tys, calosc czyli 3,5 roku wyjdzie ponad 10tys
No tak, ale myślałam, że to rok tyle kosztuje, bo np. teraz za studia płacę prawie 6tys. więc ok.4 to mniej jednak.

Kurcze przegrywamy!!!!
Musze powiedzieć, że Kasia Skowrońska jest bardzo ładna kobietą
No i za dwa lata w Łodzi będą mistrzowstwa niedaleko mnie w hali sportowej jak wybudują
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 20:52   #3529
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

ni wiem co i jak napisać, brak mi słów
małż jest zapalonym piłkarzm amatorem, dziś grał mecz i miał wypadk, tak nifortunnie zdrzył si z innym grającym, ze wylądował w szpitalu z pękniętą kością policzkową.
Wygląda to może nie strasznie, al tak jakoś nieprzyjmni i w ogóle, jak lalka z wklęśniętą buzią. Poniwaz dziś nidziela, to dostał tylko leki przeciwbólowe i tyle. Szpital w którym lży to mały szpitalik i nie zajmuje się tego typu urazami i jutro będzi przwieziony do większgo. Ale wolałabym, żeby trafił do Szcz-na, albo P-nia, tam gdzie jst chirurgia szczki jak się patrzy, a ni jakaś z doskoku. I zupłni ni wiem jak się zabrać do takich przenosin, bo to są inne województwa. Wiem, żś nie ma rejonizacji, ale i tak nie wim od czgo zacząć.
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 20:59   #3530
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Gadamarko, straszne co piszesz
Ale musisz zachować zimną krew i zaopiekować się mężem, najlepiej zadzwoń do ego innego szpitala, zapytaj czy mają miejsca.
Jeżeli potwierdzą, zapytaj jak z dojazdem, najwyżej powiesz im że pokryjesz koszt przejazdu karetką.
Nie martw się, ważne że małż jest pod opieką, będzie dobrze.


A nasze złotka przegrały
A tak dobrze im szło, a nawet na brązowy medal się nie załapały.
Wielka szkoda, ale dzielne były nasze dziewczyny!
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 21:19   #3531
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

mam już nr telefonów, czkam na precyzyjną diagnozę, bo zeby b ylo smieszniej, zrobili zle RTG twarzy, na ktorym nic nie widać, pani kości si pomyliły i laryngolog czka w koljce, oby do rana.
Idę spać, chyba. Trzymajcie kciuki.
Wierz, że wszystko będzie dobrze, bo musi być, prawda?
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 21:19   #3532
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Gadmarko szok
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 21:26   #3533
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Gadamarko, no oczywiście że dobrze będzie, nie ma innej opcji
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 22:11   #3534
maglisa
Zakorzenienie
 
Avatar maglisa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 222
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
ni wiem co i jak napisać, brak mi słów
małż jest zapalonym piłkarzm amatorem, dziś grał mecz i miał wypadk, tak nifortunnie zdrzył si z innym grającym, ze wylądował w szpitalu z pękniętą kością policzkową.
Wygląda to może nie strasznie, al tak jakoś nieprzyjmni i w ogóle, jak lalka z wklęśniętą buzią. Poniwaz dziś nidziela, to dostał tylko leki przeciwbólowe i tyle. Szpital w którym lży to mały szpitalik i nie zajmuje się tego typu urazami i jutro będzi przwieziony do większgo. Ale wolałabym, żeby trafił do Szcz-na, albo P-nia, tam gdzie jst chirurgia szczki jak się patrzy, a ni jakaś z doskoku. I zupłni ni wiem jak się zabrać do takich przenosin, bo to są inne województwa. Wiem, żś nie ma rejonizacji, ale i tak nie wim od czgo zacząć.
Gadmarko.
Trzymajcie się.
Vibeska dobrze mówi.
W tym szpitalu, do którego chcecie się dostać najlepiej poinformują, jak to załatwić.
__________________




maglisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 22:19   #3535
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Gadmarko okropne zdarzenie trzymaj się !!!!
Trzymam kciuki za Twojego męża żeby wszystko się szybko i dobrze skończyło!!!!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 05:20   #3536
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Gadmark starszne to co piszesz trzymaj się i przede wszystkim nie denerwuj się, bo wszystko będzie oki

Maglisa dlaczego 2 posil.ki po treningu z WW?
do każdego posilku dajesz tłuszcz i to jest głowne źródło energii
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 06:15   #3537
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Gadmarko wszystko będzie dobrze, najtrudniejsze to przebrnąć przez to załatwianie formalności
będzie dobrze
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 07:06   #3538
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cześć dziewczyny.
Już poniedziałek
Ja mam dziś egzamin na prawko, strasznie się stresuję.

Gadamrko, jak się czujesz?
posyłam dużo sił i energi dla Ciebie

Ja chyba na dziś żadnej diety nie planuję bo i tak mi nic nie wypali.
Na śniadanie zjadłam miskę sałatki z warzyw a do tego wiejski serek.
i kromeczka chleba żytniego.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 07:35   #3539
kasias21
Raczkowanie
 
Avatar kasias21
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 254
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Gadmarko wspolczuje i trzymam kciuki za meza na pewno sie wykuruje

Vibesko powodzenia
kasias21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 08:20   #3540
gnomo
Rozeznanie
 
Avatar gnomo
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 756
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Gnomo - zdjęcia super powinnaś jednak miec moim zdaniem konkretniejszy kolor włosów. I czemu Ty się wcale nie uśmiechasz?? bardzo ładnie wyglądasz, gdy się śmiejesz!! zupełnie inna buzia! bardzo ładna wtedy dziewczyna z Ciebie, a tak tylko ładna
No i znowu podrzutka brak
Nie usmiecham sie bo mi ostatnio nie do smiechu jest. I zaczynam sie zastanawiac czy to nadal chandra czy juz depresja. Normalnie zyc mi sie nie chce!
Podrzutek powinien znalezc sie w nastepnej partii z Kapadocji.

A tak w ogole to ostatnio dokopalam sie do Twoich zdjec z grilla i ja tam zadnej zmarszczki u Ciebie nie widze!!!!!!! Jak zwykle wygladasz pieknie i w makijazu i au naturel.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ghnomo fajnie wyglądasz szczególnie bez okularów i z uśmiechem i piękny łuk brwiowy
Thnx.
Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
gnomo ma !!!!!!!
Ała!

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Gnomo-nie pamiętam czy wypowiadałam się już na temat Twoich zdjęć(skleroza)ale przyznaję rację Iwonce,że ślicznie wyglądasz uśmiechnięta,w rozwianych włoskach i chyba lepiej bez okularków
w ogóle to te okularki masz chyba zbyt ciężkie jak do swojej urody
mimo iż same w sobie są fajniutkie
tak mi jakoś...
Niestety z okularami nic nie moge zrobic. Ze wzgledu na moja wade musze miec oprawki o okreslonym ksztalcie i wymiarach. Nie dosc ze to zaweza znacznie wybor to na koniec sie okazuje ze nie do wszytskich takie grube szkla da sie doszlifowac.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Gratulacje gratulacjami a gdzie współczucie dla mnie mrówki robotnicy, co po nocy będzie to obierać??
Oni tylko zbierali
Biedaku!

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
hello kobietki
dorzucam Wam jeszcze kilka fotek z wczorajszej parapetówy
miałam wczoraj bardzo nieprzyjemną sytuację na salsie, było potwornie ślisko, wypastowany parkiet, a ja miałam nieodpowiednie buty no kolega trochę mną pokręcił i poślizgnęłam się i upadłam, gwiazdki przed oczami i myślałam że już z tej podłogi nie wstanę.... w efekcie mam sine przedramię, upadłam na kość ogonową, czy jak to się nazywa, ból towarzyszy mi przy każdym ruchu, a wczoraj to marzyłam tylko żeby się znaleźć w domu w swoim łóżku
no tak ja zawsze muszę coś narobić, a wstyd mi było jak nie wiem co...
Ale mialas pecha! Dobrze ze masz jeszcze L4 to mozesz w spokoju dojsc do siebie...

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
ni wiem co i jak napisać, brak mi słów
małż jest zapalonym piłkarzm amatorem, dziś grał mecz i miał wypadk, tak nifortunnie zdrzył si z innym grającym, ze wylądował w szpitalu z pękniętą kością policzkową.
Wygląda to może nie strasznie, al tak jakoś nieprzyjmni i w ogóle, jak lalka z wklęśniętą buzią. Poniwaz dziś nidziela, to dostał tylko leki przeciwbólowe i tyle. Szpital w którym lży to mały szpitalik i nie zajmuje się tego typu urazami i jutro będzi przwieziony do większgo. Ale wolałabym, żeby trafił do Szcz-na, albo P-nia, tam gdzie jst chirurgia szczki jak się patrzy, a ni jakaś z doskoku. I zupłni ni wiem jak się zabrać do takich przenosin, bo to są inne województwa. Wiem, żś nie ma rejonizacji, ale i tak nie wim od czgo zacząć.
Z tego co wiem to takie przenosiny organizuje szpital w ktorym pacjent aktualnie przebywa a nie jego rodzina!
Trzymaj sie, wszystko bedzie dobrze.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Już poniedziałek
Ja mam dziś egzamin na prawko, strasznie się stresuję.
Trzymam kciuki. I zdaj potem relacje bo ja bede miala egzamin w listopadzie.
I jeszcze poprosze o fotki: gnomo_mz@interia.pl Kasies21 tez!
gnomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.