Wstydzę się iść na siłownię - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-18, 14:35   #31
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Wstydzę się iść na siłownię

Daję 5 zł, że nie poszła albo poszła i więcej nie wróciła :P.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 10:21   #32
electrode
Raczkowanie
 
Avatar electrode
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 103
Dot.: Wstydzę się iść na siłownię

trzymam kciuki za wytrwałość i siłę
electrode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 12:14   #33
alina78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 22
Dot.: Wstydzę się iść na siłownię

Cytat:
Napisane przez Malinkna1986 Pokaż wiadomość
Daję 5 zł, że nie poszła albo poszła i więcej nie wróciła :P.
Dlaczego od razu zakładasz taki negatywny scenariusz. Jesteśmy tu po to by wspierać autorkę. A może poszła i jej się tak spodobało, że nie wchodzi na forum bo jest zajęta ćwiczeniami?
Moim zdaniem nie ma nic wstydliwego w pierwszej wizycie na siłowni czy innych zajęciach sportowych. Każdy szuka czegoś dla siebie. Ostatnio sama po raz pierwszy poszłam na zajęcia z TRX. Wiedziałam tyle co zobaczyłam na filmiku w sieci. Na miejscu sami musieliśmy sobie przygotować stanowiska. Nie byłam pewna jak to zrobić więc od razu poprosiłam trenerkę o pomoc. Bez problemu mi wytłumaczyła jak założyć liny i jak odpowiednio je zabezpieczyć. Nie ma czego się bać, to praca trenerów i pomoc należy do ich obowiązków.
alina78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 20:52   #34
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Wstydzę się iść na siłownię

Tak Pamiętam moją pierwszą "premierę" na siłowni Ho hoooo... stare czasy... Wstydziłam się jak cholera i myślałam, że świecę na pomarańczowo i wszyscy się na mnie gapią.

NIE. Nikt się nie gapi Oni tam po prostu sobie ćwiczą, a nam się tylko wydaje. Odwagi! Za kolejnym razem człowiek się przyzwyczaja
__________________
Moje Ilustracje - Zapraszam serdecznie <3

Kobiece Zen - Strefa dla Ciała i Duszy (grupa FB)
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 22:51   #35
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Wstydzę się iść na siłownię

Cytat:
Napisane przez alina78 Pokaż wiadomość
Dlaczego od razu zakładasz taki negatywny scenariusz. Jesteśmy tu po to by wspierać autorkę. A może poszła i jej się tak spodobało, że nie wchodzi na forum bo jest zajęta ćwiczeniami?
Moim zdaniem nie ma nic wstydliwego w pierwszej wizycie na siłowni czy innych zajęciach sportowych. Każdy szuka czegoś dla siebie. Ostatnio sama po raz pierwszy poszłam na zajęcia z TRX. Wiedziałam tyle co zobaczyłam na filmiku w sieci. Na miejscu sami musieliśmy sobie przygotować stanowiska. Nie byłam pewna jak to zrobić więc od razu poprosiłam trenerkę o pomoc. Bez problemu mi wytłumaczyła jak założyć liny i jak odpowiednio je zabezpieczyć. Nie ma czego się bać, to praca trenerów i pomoc należy do ich obowiązków.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 13:02   #36
maryneczka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wstydzę się iść na siłownię

Trener personalny brzmi super. Sama jak idę na siłownię to nie wiem za jakie ćwiczenia mam się zabrać, bo niby od czego powinnam zaczać albo na czym się skupić? Dlatego lubię ćwiczenia w grupie (dobre cardio) i odkryłam też appkę Nike na telefon - xxx, która mówi mi jakie ćwiczenia mam wykonywać i przez jak długo. Na stronie tam sobie można poczytać co i jak. Ale też dzięki niej ćwiczę w domu.

Jak wrażenia?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-22 o 17:12 Powód: Link.
maryneczka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 14:06   #37
Arsyen
Raczkowanie
 
Avatar Arsyen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Wstydzę się iść na siłownię

Też jestem ciekawa, bo sama chodze na siłownię dopiero od 2 tygodni i też miałam stracha, bo figurą nie powalam i byłam pewna, że będę zwracać na siebie uwagę.
No i zastanawiam się nad zajęciami z trenerem personalnym, więc mam nadzieję, że autorka podpowie jak wyglądała współpraca
__________________
-10kg

ZACZNIJ
kiedy inni szukają wymówek

ĆWICZ
kiedy inni wciąż marzą

NIE PODDAWAJ SIĘ
kiedy inni rezygnują
Arsyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-22 15:06:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.