~~studniówka 2008~~ - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-02, 10:12   #481
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: ~~studniówka 2008~~

cu.Kinia, zazdroszczę, ja figury niestety ładnej nie mam (wymiary to 83-74-97 ;o ) i mam straszny dylemat jakiej sukienki mam szukać , bo we wszystkim będę wyglądać nieproporcjonalnie... I tego się najbardziej boję
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 11:46   #482
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: ~~studniówka 2008~~

ja sie boje co bedzie jak mi moja sukienka przyjdzie

eh wszystkie macie w jakis salach, teatrach itp a ja mam w szkole u nas to taka tradycja poza tym sala w ktorej bedzie jest ogromna a nad nia balkoniki gdzie beda stoly

a co do kurtki ja i tak planuje jakies bolerko lub cos w tym stylu na sukienke pozaq tym nic nie bede juz kupowac kurtke zaloze i przelece
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 12:12   #483
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Ja tam w szkole bym wolała, będzie w restauracji przy jeziorku, nie zdziwię się, jak jakieś głupki się po pijaku potopią :/, co już miało tam miejsce, ale nie na studniówce tylko na innej imprezie (takiej bardziej pijackiej).
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 12:12   #484
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez zffazoffana Pokaż wiadomość
ja sie boje co bedzie jak mi moja sukienka przyjdzie

eh wszystkie macie w jakis salach, teatrach itp a ja mam w szkole u nas to taka tradycja poza tym sala w ktorej bedzie jest ogromna a nad nia balkoniki gdzie beda stoly

a co do kurtki ja i tak planuje jakies bolerko lub cos w tym stylu na sukienke pozaq tym nic nie bede juz kupowac kurtke zaloze i przelece

Wiesz zalezy jaka macie sale bo u nas to raczej niebardzo ;/
chociaz kiedys pamietam ze jakies klasy mialy na sali.
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 12:14   #485
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: ~~studniówka 2008~~

zrobie zdjecia i wam w styczniu wysle kochane
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 12:21   #486
malinowo-truskawkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 606
Dot.: ~~studniówka 2008~~

nie mam pojęcia w czym pójdę na studniówkę i nawet partnera na nią nie mam. pomocy!!!
malinowo-truskawkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 13:00   #487
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez poula19 Pokaż wiadomość
sliczna ta kiecka! też chce taką.. tylko ta kokarda jak dla mnie za duża.
wiem, ze sliczna! teoretycznie mam mozliwosc, zeby mi ja ktos kupil- bo mam kuzynke, ktora mieszka w Stanach- ale troche sie boje, ze moge wybrac zly rozmiar, albo ze sie okaze, iz na mnie nie lezy tak fajnie sama nie wiem co zrobic- chyba najpierw poszukam w Polsce, a jak nic nie znajde to zdecyduje sie na ryzykowny zakup tej
Ps Kokarda jak dla mnie w sam raz! Marze wlasnie o takiej ogromnej
__________________
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-02, 13:25   #488
ania033
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
Dot.: ~~studniówka 2008~~

ja tez nie mam niestety partnera na studniówke, sama zbytnio nie chce isc, a z drugiej strony szkoda placic 200 zl za druga osobe jezeli to nie jest partner zyciowy tez. bo u mnie koszt studniowki to ok 400zl ,.... nie wiem jeszcze co zrobie ehh..
ania033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 13:49   #489
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: ~~studniówka 2008~~

malinowo-truskawkowa to zupełnie tak jak większość z ans wiec sie nie przejmuj

No właśnie dziewczyny! W styczniu czy tam w lutym przed studniówką poróbmy sobie zdjęcia i powklejajmy tutaj. Będziemy widzieć jak pięknie każda z nas wyglądała
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 14:09   #490
madziaaaaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jego serca
Wiadomości: 280
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Ja jeszcze nie wiem ile placumy Ale za to wiadomo gdzie będzie - w ośrodku wczasowym.
My za to mamy nad morzem, wiec tez troszke bedzie obawa zeby sie spili i nie utopili Mam nadzieje ze to bedzie niezapomniany wieczór .. .
madziaaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 14:20   #491
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: ~~studniówka 2008~~

mam tyle sukienek które mi się podobają i już sama nie wiem, którą wybrać żeby mi ciocia uszyła poza tym, mój TŻ nie chce iść na studniówkę i jestem zła
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-02, 14:51   #492
sunny89
Raczkowanie
 
Avatar sunny89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 36
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Czesc dziewczyny
Ja tez mam w tym roku studniowke ^^ Bedzie ona 12 stycznia w takim domu weselnym. Płacimy ok 200 zl za pare.

Nie mam jeszcze sukienki. Mam jedynie pomysl na nia Chcialabym jakąś prosta czarną, z odkrytymi plecami i troszke za kolana

A wlasnie... co do tych sukienek z odkrytymi plecami. Czy do takich sukienek wszywacie sobie takie wkladki na biust?? Bez takich wkladek biust jest chyba plaski i "wszystko" widac

A i jeszcze jak tak czytam Wasze posty, to wiekszosc dziewczyn ma juz partnera... Ja dopiero sie zastanawiam kogo moge zaprosic, bo nie mam chlopaka w tej chwili. Czy teraz nie jest za wczesnie na zapraszanie? Myslalam ze zaprosze tego chlopaka jakos pod koniec listopada..
__________________
sunny89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 15:14   #493
olusptcntz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja rowniez tam mam, ale 4 stycznia a w pierwszy dzien ferii bawie sie z moim Kochaniem na jego studniowce, rowniez w przystani..
dzis zamowilam sobie sukienke.. wiecie, ze bardziej sie oplaca zamowic taka sama zagranicy niz kupic np. na allegro?

a w zalaczniku moja kiecusia

-- Moge wiedziec gdzie zamowilas taka sukienke?
olusptcntz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 15:37   #494
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Nie mam jeszcze sukienki. Mam jedynie pomysl na nia Chcialabym jakąś prosta czarną, z odkrytymi plecami i troszke za kolana

A wlasnie... co do tych sukienek z odkrytymi plecami. Czy do takich sukienek wszywacie sobie takie wkladki na biust?? Bez takich wkladek biust jest chyba plaski i "wszystko" widac

A i jeszcze jak tak czytam Wasze posty, to wiekszosc dziewczyn ma juz partnera... Ja dopiero sie zastanawiam kogo moge zaprosic, bo nie mam chlopaka w tej chwili. Czy teraz nie jest za wczesnie na zapraszanie? Myslalam ze zaprosze tego chlopaka jakos pod koniec listopada..[/quote]



No to mamy podobnie też chce sukienke taka jak ty i tez nie mam z kim iść Ale znajdzie sie....kogos
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 15:45   #495
sunny89
Raczkowanie
 
Avatar sunny89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 36
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
No to mamy podobnie też chce sukienke taka jak ty i tez nie mam z kim iść Ale znajdzie sie....kogos
Tzn ja mam pewnego Pana na oku i chce go zaprosic... No ale wlasnie sie zdziwilam ze niektore dziewczyny juz pozapraszaly swoich partnerow... Jakos za wczesnie - moim zdaniem.

A co z tymi wkladkami na biust? Bo ja bym za bardzo chyba nie zalozyla takiej sukienki z odkrytymi plecami bez niczego na biuscie
Czy wiecie w jakim sklepie mozna kupic takie wkladki zeby sobie wszyc w sukienke?
__________________
sunny89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 15:48   #496
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Sa takie specjalne silikonowe wkładki na allegro .
Ja mam dosc duzy biust i niestety bez staniczka nie obejdzie się . Takze plecy musze miec zakryte .
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 15:59   #497
sunny89
Raczkowanie
 
Avatar sunny89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 36
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
Sa takie specjalne silikonowe wkładki na allegro .
Ja mam dosc duzy biust i niestety bez staniczka nie obejdzie się . Takze plecy musze miec zakryte .
Aha. Zaraz popatrze. Moze zainwestuje w takie...

Hmm... Ale tam jest napisane ze to sa wkladki pod biustonosz... to raczej nie utrzyma sie na biuscie bez biustonosza
__________________
sunny89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 16:06   #498
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez sunny89 Pokaż wiadomość
Tzn ja mam pewnego Pana na oku i chce go zaprosic... No ale wlasnie sie zdziwilam ze niektore dziewczyny juz pozapraszaly swoich partnerow... Jakos za wczesnie - moim zdaniem.

A co z tymi wkladkami na biust? Bo ja bym za bardzo chyba nie zalozyla takiej sukienki z odkrytymi plecami bez niczego na biuscie
Czy wiecie w jakim sklepie mozna kupic takie wkladki zeby sobie wszyc w sukienke?
W sklepie z bielizna powinny byc albo w pasmanterii

Oj tak za wczesnie ja tu jeszcze zero pojecia z kim, a one jzu zapraszajachociaz zaproszenia jzu mamy tylko wypisac trzeba Mam tez takiego jednego na oku, ale go nie znam i lipa
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 16:21   #499
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Gdzieś kiedyś na jakimś forum pisały dziewczyny , ze są takie ze tylko pod sukinkę po to zeby plecy odkryte były . Trzeba poszukać

coś znalazłam - http://allegro.pl/item249197719_unbr...a_wysylka.html
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-02, 16:22   #500
sunny89
Raczkowanie
 
Avatar sunny89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 36
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
W sklepie z bielizna powinny byc albo w pasmanterii

Oj tak za wczesnie ja tu jeszcze zero pojecia z kim, a one jzu zapraszajachociaz zaproszenia jzu mamy tylko wypisac trzeba Mam tez takiego jednego na oku, ale go nie znam i lipa
Aha A ile moga tak mniej wiecej kosztowac? Moze jestescie zorientowane?

Ufff... to dobrze. Myslalam ze to ja tylko taka opozniona i jako jedyna jeszcze nikogo nie zaprosilam U nas to wiadomo narazie tylko kiedy studniowka, za ile nawet dokladnie nie wiadomo. Lista osob na studniowke nawet po klasie jeszcze nie chodzi Niby jest taka goraczka studniowkowa w klasie, ale opanowana

W tamtym roku na polowinki tez nie mialam z kim isc, zaprosilam chlopaka ktorego znalam doslownie tydzien Heh... moze powiem tak: Nie warto zapraszac chlopakow ktorych nie zna sie za dobrze, bo wtedy kiepska jest zabawa. Lepiej zaprosic dobrego kumpla, ktorego zna sie od lat
__________________
sunny89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 16:23   #501
sunny89
Raczkowanie
 
Avatar sunny89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 36
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
Gdzieś kiedyś na jakimś forum pisały dziewczyny , ze są takie ze tylko pod sukinkę po to zeby plecy odkryte były . Trzeba poszukać
Ok poszukam
__________________
sunny89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 16:26   #502
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Pewnie do 30zł , zależy jakie jakościowo .
Ja mam nadzieję ze do lutego bede z moim tż .
A jak nie to i tak obiecał ze pojdzie ze mna nawet jako kolega .
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 16:34   #503
sunny89
Raczkowanie
 
Avatar sunny89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 36
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
Pewnie do 30zł , zależy jakie jakościowo .
Ja mam nadzieję ze do lutego bede z moim tż .
A jak nie to i tak obiecał ze pojdzie ze mna nawet jako kolega .
Bede musiala pochodzic po sklepach, popatrzec

Najwazniejsze jest zeby pojsc z osoba, ktora lubimy i wiemy ze bedziemy sie z nia dobrze bawic. Bo przeciez o to chodzi na studniowkach

Uciekam, nauka wzywa...
Matury tez nie wolno zawalić heh
__________________
sunny89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 17:44   #504
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez sunny89 Pokaż wiadomość
A i jeszcze jak tak czytam Wasze posty, to wiekszosc dziewczyn ma juz partnera... Ja dopiero sie zastanawiam kogo moge zaprosic, bo nie mam chlopaka w tej chwili. Czy teraz nie jest za wczesnie na zapraszanie? Myslalam ze zaprosze tego chlopaka jakos pod koniec listopada..
Też mam zamiar tak zrobić... zprosić w listopadzie. Tylko nie wiem czy wytrzymam tą niepewność jeszcze przez miesiąc. Wolałabym już teraz spać spokojnie niż sie przejmować czy odmówi czy tez sie zgodzi
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 18:03   #505
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Boże, dziewczyny, nie nadążam za Waszym tempem pisania ;P.
Ja idę z moim byłym na studniówkę. Przyjaźnimy się, a jest dla mnie tak samo ważny, jak i reszta przyjaciół, więc czemu miałby ze mną nie iść . Jakoś tak na niego padło.
A my mamy w Sobieskim o_O.Płacimy jakoś 250 zł. od siebie i 200 za os. tow. Coś w ten deseń. A ja naprawdę uważam, że jakieś hotele itp. to przesada, wolałabym mieć w szkole.
No ale cóż, teraz wszyscy mają takie nowoczesne poglądy i nic nie może być robione na własną rękę, tylko wygoda przez ludzi przemawia :/
Jeszcze co do zapraszania chłopaków - mój partner jest spoza Warszawy i dlatego wolałam mu wcześniej o wszystkim powiedzieć, żeby miał na pewno zaklepany czas dla mnie. Najwyżej będziemy się martwić później Choć i tak teraz nie mam nikogo na oku i wątpię, żebym kogoś sobiw wyrwała do tego czasu, jakoś nie mam ciśnienia na to
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 18:08   #506
agnieszka_wesele
Przyczajenie
 
Avatar agnieszka_wesele
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Witam studniówkowe maturzystki 2008 Kurde od września sie już żyje ta studniówką nieprawda ? Ja jush mam kreacje kupiłam wcześniej, żeby taniej było :P Mam krótką za kolano czarną sukienke z gorsetem na górze jest wykonczona aksamitną słodziutką kokardką i zamierzam załączć do teego srebrne dodatki Co wy na to ?
agnieszka_wesele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 18:10   #507
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: ~~studniówka 2008~~

DsC zmus go pros az zmieknie

i bardzo podoba mi sie pomysl z wczesniejszymi fotami bo po studniowce to bedziemy tak wymeczone ze zbyt ladnie wygladac nie bedziemy
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 18:15   #508
agnieszka_wesele
Przyczajenie
 
Avatar agnieszka_wesele
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: ~~studniówka 2008~~

A może twórcze maturzystki pomogą mi w tym ?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=212909 <--- zapraszam
agnieszka_wesele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 18:20   #509
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez zffazoffana Pokaż wiadomość
eh wszystkie macie w jakis salach, teatrach itp a ja mam w szkole u nas to taka tradycja poza tym sala w ktorej bedzie jest ogromna a nad nia balkoniki gdzie beda stoly
nie matrw sie nie Ty jedyna! Ja rowniez mam w szkole (taka tradycja), ale nie wiem jak to bedzie bo za wielka ona nie jest, a i zadnych balonikow nie mamy. Jednak skoto tyle rocznikow wstecz jakos dalo rade to my tez!

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
nie zdziwię się, jak jakieś głupki się po pijaku potopią :/
szczerze? tez bym sie nie zdziwila

Cytat:
Napisane przez malinowo-truskawkowa Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia w czym pójdę na studniówkę i nawet partnera na nią nie mam. pomocy!!!
ja ide sama. Z racji tego, ze moja studniowka odbedzie sie w szkole jest ograniczona liczba osob towarzyszacych (na caly rocznik 30-35 osob, a wiec ladna selekcja bedzie) to zapewne bym sie nawet jak cos nie zalapala i tak wole, bo jakbym kogos z zewnatrz wziela to jak z kula u nogi przez caly wieczor.

Cytat:
Napisane przez cannelle89 Pokaż wiadomość
Ps Kokarda jak dla mnie w sam raz! Marze wlasnie o takiej ogromnej
cannelle i jej kokradka
Mysle ze powinnas tak normalnie w sklepie przymierzyc sukienke o podobnym fasonie, aby zobaczyc jak sie w nim wogole czujesz, a pozniej np kupic za posrednictwem kuzynki. Zawsze bedziesz miala czas na jakies poprawki u krawcowej, a noz sukienka moze kupiona (nie zupelnie) w ciemno bedzie idealna i nic nie trzeba bedzie przeprawiac?

Cytat:
Napisane przez sunny89 Pokaż wiadomość
A wlasnie... co do tych sukienek z odkrytymi plecami. Czy do takich sukienek wszywacie sobie takie wkladki na biust?? Bez takich wkladek biust jest chyba plaski i "wszystko" widac
Moj stanik jest moja jakby skora i nie wyobrazam sobie abym poszla bez niego gdzie kolwiek (procz codziennego pojscia spac) tym bardziej ze mam tendencje do tego ze czesto brodawki mi stercza, a wiec wogole koszamar! Co do tych wkladek to nie jestem przekonana, bo chyba by mi jakos przeszkadzaly i niezbyt dobrze bym sie w nich czula (a jak by mi sie odkleily czy cos?!) dlatego tez sie martwie, gdyz nie wiem wogole jaka sukienke dla siebie wynalesc! Jaka bedzie mi sie podobac, pasowac na moja figure, wymagania no i kieszen?!
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 18:25   #510
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: ~~studniówka 2008~~

ja sie nawet ciesze ze w szkole
tym bardziej ze u mnie nie ma takich sal w miescie ...
buziak kochane lece do francuskiego
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.