Reklamacja w Carry - częściowa? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-24, 22:11   #31
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Reklamacja w Carry - częściowa?

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
skoro mowa o reklamacjach to co mam zrobić z butami CCC (lewy mam rozmiar 36 prawy 37) na kartonie oczywiście jest informacja, że to mają być buty 36 :P W sklepie upierają się, że te BUTY TAKIE SĄ :P ale pada infomacja przez telefon, że mam po buty jechać 60 km dalej... Dla mnie to było niepoważne i nagłośniłam sprawę na fb ..
Kierowniczka ponoć zaprasza mnie na rozmowe, mam zostawić numer telefonu na e-mailu :P ale czy coś to zmieni ? Butów dla mnie i tak nie mają :P
Wytłuszczone - jak to takie są? o_O
Jechanie przez Ciebie po właściwy rozmiar butów to jakiś żart.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 22:15   #32
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Reklamacja w Carry - częściowa?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Wytłuszczone - jak to takie są? o_O
Jechanie przez Ciebie po właściwy rozmiar butów to jakiś żart.
Sama nie wierzyłam co usłyszałam przez telefon. Jak przyjechałam do domu przymierzam buty a prawy luźniejszy .. i zauważyłam, że mam dwa rozmiary więc zadzwoniłam szybko do sklepu bo przecież teraz dwie rozmiarówki są niepełne na sklepie a ja sama myślałam, że gdzieś ten drugi but musi być... A babeczka przez telefon, że MOŻLIWE, że te BUTY SĄ TAK JUŻ WYPRODUKOWANE. Później była wersja, że buty u nich nie występowały w rozmiarze 37 ... ale dlaczego ja wyszłam z takimi niekompletnymi butami ze sklepu to na to nie mają wyjaśnienia
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 22:28   #33
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Reklamacja w Carry - częściowa?

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Sama nie wierzyłam co usłyszałam przez telefon. Jak przyjechałam do domu przymierzam buty a prawy luźniejszy .. i zauważyłam, że mam dwa rozmiary więc zadzwoniłam szybko do sklepu bo przecież teraz dwie rozmiarówki są niepełne na sklepie a ja sama myślałam, że gdzieś ten drugi but musi być... A babeczka przez telefon, że MOŻLIWE, że te BUTY SĄ TAK JUŻ WYPRODUKOWANE. Później była wersja, że buty u nich nie występowały w rozmiarze 37 ... ale dlaczego ja wyszłam z takimi niekompletnymi butami ze sklepu to na to nie mają wyjaśnienia
Szok.
Przy mnie z reguły sprawdzają oba buty, czy się rozmiar zgadza.
Twoja sytuacja to niezły absurd.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 22:38   #34
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Reklamacja w Carry - częściowa?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;54449421]Szok.
Przy mnie z reguły sprawdzają oba buty, czy się rozmiar zgadza.
Twoja sytuacja to niezły absurd.[/QUOTE]

Kupuje buty w innych sklepach. Jak kupuje sportowe buty Reebok to przy kasie to mi babeczka ogląda buty z każdej strony i sprawdza, czy są symetryczne.

W moim przypadku podejrzewam, że ktoś ma dwie różne stopy i nawet celowo podmienił buty ale .. w sumie to nie jest moj problem. Nie mieszkam na miejscu gdzie jest salon CCC i jak mam jechać by celowo oddać buty czy cokolwiek to jest naciąganie mnie na koszty które ... można było ominąć...
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 22:46   #35
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Reklamacja w Carry - częściowa?

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Kupuje buty w innych sklepach. Jak kupuje sportowe buty Reebok to przy kasie to mi babeczka ogląda buty z każdej strony i sprawdza, czy są symetryczne.

W moim przypadku podejrzewam, że ktoś ma dwie różne stopy i nawet celowo podmienił buty ale .. w sumie to nie jest moj problem. Nie mieszkam na miejscu gdzie jest salon CCC i jak mam jechać by celowo oddać buty czy cokolwiek to jest naciąganie mnie na koszty które ... można było ominąć...
Całkiem możliwe. Lub po prostu po tych wszystkich przecenach jest taki bajzel. Aczkolwiek w CCC reklamowałam buty już nie raz i zawsze wszystko było ok, tym bardziej dziwi mnie, że Ci robią problemy.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 22:50   #36
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Reklamacja w Carry - częściowa?

A ja się dziwię, że ktoś kupuje buty bez przymierzania. Przy czym uważam, że sklep bez problemu powinien wymienić buty
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 22:52   #37
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Reklamacja w Carry - częściowa?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;54450096]Całkiem możliwe. Lub po prostu po tych wszystkich przecenach jest taki bajzel. Aczkolwiek w CCC reklamowałam buty już nie raz i zawsze wszystko było ok, tym bardziej dziwi mnie, że Ci robią problemy.[/QUOTE]

Od nich padły dwie propozycje :
- mogę zwrócić te buty (tylko, że ja ich nie kupowałam po to, że chce je zwrócić dnia następnego i to nie jest moja wina)
- te oddać a jechać 60 km dalej po te buty...

A dzisiaj znajoma na uczelni mi mówiła, że one mogą między sklepami sobie buty transportować to ciekawego dlaczego mi nie zaproponowała, że sciągnie te buty z innego sklepu...

napisałam do działu reklamacyjnego i mam zostawić swój numer by kierowniczka mogła mnie zaprosić na rozmowe...

Nie napisałam jeszcze tego e-maila bo nie wiem czego mam się spodziewać...

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
A ja się dziwię, że ktoś kupuje buty bez przymierzania. Przy czym uważam, że sklep bez problemu powinien wymienić buty
Tak masz racje. Przymierzam zazwyczaj tylko lewego buta bo jestem leworęczna i analogicznie lewonożna i but musi mi pasować dobrze w nodze prowadzącej . Gdybym chciała reklamować buty bo są niewygodne to wtedy fakt, że nie przymierzałam obu butów miałby tutaj sens ale ...

Edytowane przez Selfish Girl
Czas edycji: 2016-01-24 o 22:54
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 23:05   #38
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Reklamacja w Carry - częściowa?

No właśnie to chciałam napisać, że pewnie mogą przetransportować buty między sobą..
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 01:50   #39
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Reklamacja w Carry - częściowa?

Szaja ja mialam idemtyczna sytuacje w Carry, a dokladnie moja mama. Tam byl problem bo guziki sie wyrywaly razem z calym materialem. Tez zaproponowali jakas smieszna kwote i zeby sobie samemu naprawic, (co naprawic, jak byly dziury w kurtce?!) a kurtka miala bodajze ze 2 tygodnie i kosztowala 300zl. My po prostu powiedzialysmy ze sa niepowazni i ze nie bedziemy latac z nowa kurtka po krawcach i pamietam ze ostatecznie mama w kwocie tamtej kurtki wybrala sobie inna.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 20:41   #40
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Reklamacja w Carry - częściowa?

OO ja Carry to juz pare lat omijam szerokim łukiem.kurde jeszcze nie miałam nic od nich co by mi sie nie popruło.ostatnia rzecza tez była kurtka popruła sie kieszen (po 2 tygodniach)jakos załatałam (szczerze o reklamacji nawet nie pomyslałam) ale nie było to łatwe bo kieszen była naszyta i jakos tak wpuszczana w szew główny.
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 22:29   #41
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Reklamacja w Carry - częściowa?

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Sama nie wierzyłam co usłyszałam przez telefon. Jak przyjechałam do domu przymierzam buty a prawy luźniejszy .. i zauważyłam, że mam dwa rozmiary więc zadzwoniłam szybko do sklepu bo przecież teraz dwie rozmiarówki są niepełne na sklepie a ja sama myślałam, że gdzieś ten drugi but musi być... A babeczka przez telefon, że MOŻLIWE, że te BUTY SĄ TAK JUŻ WYPRODUKOWANE. Później była wersja, że buty u nich nie występowały w rozmiarze 37 ... ale dlaczego ja wyszłam z takimi niekompletnymi butami ze sklepu to na to nie mają wyjaśnienia
A dlaczego sama nie sprawdziłaś czy idziesz do kasy z butami w takim samym rozmiarze??
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 22:33   #42
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Reklamacja w Carry - częściowa?

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
A dlaczego sama nie sprawdziłaś czy idziesz do kasy z butami w takim samym rozmiarze??
bo nigdy nie miałam takiej sytuacji a druga sprawa wiem, że konsultantki zawsze sprawdzają buty przy kasie.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 10:20   #43
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Reklamacja w Carry - częściowa?

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
bo nigdy nie miałam takiej sytuacji a druga sprawa wiem, że konsultantki zawsze sprawdzają buty przy kasie.
No to teraz widzisz, że musisz polegać tylko na sobie. Jak sama nie sprawdzisz i nie dopilnujesz to możesz mieć problem. Ja zawsze sprawdzam buty i ubrania czy nie mają skazy, nie są brudne, uszkodzone itd.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 10:34   #44
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Reklamacja w Carry - częściowa?

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Sama nie wierzyłam co usłyszałam przez telefon. Jak przyjechałam do domu przymierzam buty a prawy luźniejszy .. i zauważyłam, że mam dwa rozmiary więc zadzwoniłam szybko do sklepu bo przecież teraz dwie rozmiarówki są niepełne na sklepie a ja sama myślałam, że gdzieś ten drugi but musi być... A babeczka przez telefon, że MOŻLIWE, że te BUTY SĄ TAK JUŻ WYPRODUKOWANE. Później była wersja, że buty u nich nie występowały w rozmiarze 37 ... ale dlaczego ja wyszłam z takimi niekompletnymi butami ze sklepu to na to nie mają wyjaśnienia
Czy kupowałaś te buty (czarne kozaki Lasockiego) w CCC w Łodzi na Przybyszewskiego? Bo miałam identyczną sytuację! Z tymi samymi rozmiarami. Na szczęście wyszło przy kasie, a babka na to "Cóż, czasem klienci zamieniają. Bierze pani?". Ta, pewnie
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 14:25   #45
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Reklamacja w Carry - częściowa?

Cytat:
Napisane przez Charlotte York
No to teraz widzisz, że musisz polegać tylko na sobie. Jak sama nie sprawdzisz i nie dopilnujesz to możesz mieć problem. Ja zawsze sprawdzam buty i ubrania czy nie mają skazy, nie są brudne, uszkodzone itd.
Teraz już wiem, że ostatni raz kupiłam buty w CCC


Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Czy kupowałaś te buty (czarne kozaki Lasockiego) w CCC w Łodzi na Przybyszewskiego? Bo miałam identyczną sytuację! Z tymi samymi rozmiarami. Na szczęście wyszło przy kasie, a babka na to "Cóż, czasem klienci zamieniają. Bierze pani?". Ta, pewnie
Nie, nie nie :P W Łodzi nie bywam ale w Twoim przypadku to chociaż dobrze, że przy kasie się okazało.Jak widać w moim przypadku nie miałam tyle szczęścia i teraz zostane z dwoma butami albo nie wiem co się stanie.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-27 15:25:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.