Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-29, 16:32   #451
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość
Jak luksus - umyć się Mano też zadowolona po myciu hehe.
Jaki kurde rarytas.Ja chyba umrę po op jak na drugi dzień nie ogarnę mycia głowy z małżonem. Generalnie myje codziennie, a bez mycia to jakaś masakra. Laski używała która suchego szamponu? Ogranie to to? Polećcie coś!
Witaj w klubie, ja też muszę codziennie, ale czasami tak mi się nie chce, że na drugi dzień właśnie suchy szampon stosuję. Włoski po nim super! Jeszcze się lepiej układają niż po myciu Tylko nie wiem jaki masz kolor włosów. Bo np. ja pryskam i to nie mało ;-) i potem tylko przeczesuję szczotką. włosy są wtedy takie bielutkie a mam blond więc wygląda spoko. Nie wiem jak to się ma do ciemnych, ale pewnie jak porządnie się wyczesze to nie widać
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 16:33   #452
R0SA
Raczkowanie
 
Avatar R0SA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 266
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość
Jak luksus - umyć się Mano też zadowolona po myciu hehe.
Jaki kurde rarytas.Ja chyba umrę po op jak na drugi dzień nie ogarnę mycia głowy z małżonem. Generalnie myje codziennie, a bez mycia to jakaś masakra. Laski używała która suchego szamponu? Ogranie to to? Polećcie coś!
Suchy szampon pomaga, tak jakby wchłania ten tłuszcz, ale ja i tak czuję się brudna Ja muszę myć włosy codziennie inaczej mnie trafia )
__________________
Żyjmy radośnie & spełniajmy marzenia bo życie to krótkie chwile

A/70/168/51
J.J. Wrocław, Anatomiczne, 295ml, Mentor CPG 322, 15 Luty 2016.
R0SA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 16:36   #453
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość
Jak luksus - umyć się Mano też zadowolona po myciu hehe.
Jaki kurde rarytas.Ja chyba umrę po op jak na drugi dzień nie ogarnę mycia głowy z małżonem. Generalnie myje codziennie, a bez mycia to jakaś masakra. Laski używała która suchego szamponu? Ogranie to to? Polećcie coś!
Ja czasem używam i dobry jest batiste choć nie zastapi to umycia głowy mi wczoraj umyła babcia i dałyśmy radę więc małżonek na bank sobie poradzi
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 16:43   #454
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Witaj w klubie, ja też muszę codziennie, ale czasami tak mi się nie chce, że na drugi dzień właśnie suchy szampon stosuję. Włoski po nim super! Jeszcze się lepiej układają niż po myciu Tylko nie wiem jaki masz kolor włosów. Bo np. ja pryskam i to nie mało ;-) i potem tylko przeczesuję szczotką. włosy są wtedy takie bielutkie a mam blond więc wygląda spoko. Nie wiem jak to się ma do ciemnych, ale pewnie jak porządnie się wyczesze to nie widać
Hmm..co do koloru włosów.. Jakby to powiedzieć - do uszu czyjakoś w tej okolicy mam natural braz(w sensie taki mysi - wiecie jaki to) a dalej mam blonda Był blond, ale od 8 miesięcy nie farbuje więc możecie to sobie wyobrazić. Nawet mąż mi się pytał ostatnio czy w końcu coś robię z tymi włosami

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez R0SA Pokaż wiadomość
Suchy szampon pomaga, tak jakby wchłania ten tłuszcz, ale ja i tak czuję się brudna Ja muszę myć włosy codziennie inaczej mnie trafia )

No dokładnie
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 16:54   #455
kamila2805
Raczkowanie
 
Avatar kamila2805
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 96
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

witam jestem tu nowa mam konsultacje w LC u Dr.JS strasznie boję sie tej wizyty nie wiem o co pytac mam tego tyle w głowie mam bardzo małe piersi moje wymiary to 75 pod biustem i 82 w biuscie czyli tyle co nic

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila2805 Pokaż wiadomość
witam jestem tu nowa mam konsultacje w LC u Dr.JS strasznie boję sie tej wizyty nie wiem o co pytac mam tego tyle w głowie mam bardzo małe piersi moje wymiary to 75 pod biustem i 82 w biuscie czyli tyle co nic
konsultacje mam 23 luty

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

mam 2 córy 9 i 4 lata o operacji marze od 10 lat i w tym roku musze je spełnic
kamila2805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 17:10   #456
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez kamila2805 Pokaż wiadomość
witam jestem tu nowa mam konsultacje w LC u Dr.JS strasznie boję sie tej wizyty nie wiem o co pytac mam tego tyle w głowie mam bardzo małe piersi moje wymiary to 75 pod biustem i 82 w biuscie czyli tyle co nic

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------



konsultacje mam 23 luty

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

mam 2 córy 9 i 4 lata o operacji marze od 10 lat i w tym roku musze je spełnic
A o konsultacji u jeszcze jakiegoś dr nie myślałaś? O jakich wkładkach myślisz? Jaki efekt chcesz uzyskać?

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
Ja czasem używam i dobry jest batiste choć nie zastapi to umycia głowy mi wczoraj umyła babcia i dałyśmy radę więc małżonek na bank sobie poradzi
Elegancko - batiste ma szampon do ciemnych włosów Czyli trza przetestować. Dzięki Balonoowa!
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 17:37   #457
kamila2805
Raczkowanie
 
Avatar kamila2805
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 96
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

moje znajome miały tam robione i bardzo mi sie podobały tylko one miały wyjsciówke a ja mam mało karmiłam pierwsza córke 3 lata a druga 1.5 wiec sa w kiepskim stanie mieszkam blisko kliniki
kamila2805 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 17:38   #458
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez malaistotka90 Pokaż wiadomość
Hej. Ja właśnie wróciłam do Łodzi. W dzień da się wytrzymać, ból w dzień nie jest silny, tylko czasem mocniej zakłuje. Za to w nocy niestety boli i to bardzo;/ budzę się co 2-3 godziny i biorę leki przeciowbólowe.
Wrzucę fotki jak tylko trochę zejdą mi te siniaki i krwiaki, bo jak patrzę na Wasze foty to żadnych siniaków ani krwiaków tylko ja takie mam ;/ wczoraj widziałam moje piersi po raz pierwszy - są napuchnięte, ale kształt mi odpowiada. Wielkość też, implant miałam mały bo 225cc plus plastykę, ale bez stanika jak dla piersi wyglądają ok, wszystko jest równo, ksztalt w koncu taki jak bym chciala a nie takie zwisy jak mialam Boje sie tylko, czy nie pojawia sie pozniej komplikacje i martwią mnie te krwiaki bo jak widze po zdjeciach to zadna z Was nie ma a ja mam duze fioletowe.

Ja miałam straszne siniaki, ale nie wstawiałam zdjec na tym etapie. I to nie na samych piersiach ale na żebrach i z boku. Ten z boku od żeber pod pachę schodził mi z miesiąc (tez miałam plastykę i taki sam implant).
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 17:38   #459
Perelka801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 216
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Dziewczyny mam takie pytanko. Jakie ubrania da się założyć na pancernik z pasem żeby to jakoś wyglądało? AB mówił mi ze miesiąc po operacji trzeba to cudo nosić. W mojej firmie obowiązuje raczej strój oficjalny elegencki ( poza pt oczywiście )Nie mam pojęcia wiec co ja na siebie wcisne😕 bo rączej żadna koszula się na pancernik nie zmiesci.....coś doradzi cie co jako tako na tym staniki pooperacyjnym wygląda?
__________________
29 luty br.☺
A.B. Silimedy Natural
L.275 MD, P. 320 HI
Perelka801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 17:42   #460
kamila2805
Raczkowanie
 
Avatar kamila2805
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 96
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

co do efektu to chciała bym duże ale watpię żeby dużo sie zmiesciło przy mojej wyjsciówce
ważę 50 kilo wzrost 165
kamila2805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 17:52   #461
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Perelka801 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanko. Jakie ubrania da się założyć na pancernik z pasem żeby to jakoś wyglądało? AB mówił mi ze miesiąc po operacji trzeba to cudo nosić. W mojej firmie obowiązuje raczej strój oficjalny elegencki ( poza pt oczywiście )Nie mam pojęcia wiec co ja na siebie wcisne�� bo rączej żadna koszula się na pancernik nie zmiesci.....coś doradzi cie co jako tako na tym staniki pooperacyjnym wygląda?
Ja dziś założyłam koszulę i nic nie było widać ale musi być luźna i z miękkiego materiału. Najlepiej też żeby nie prześwitywała. A.B. daje czarny stanik pooperacyjny, w który od razu wbudowany jest pas. Może ma też białe, jeśli Ci na takim zależy u mnie w albumie możesz zobaczyć jak wygląda stanik od niego
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 18:27   #462
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez kamila2805 Pokaż wiadomość
co do efektu to chciała bym duże ale watpię żeby dużo sie zmiesciło przy mojej wyjsciówce
ważę 50 kilo wzrost 165
Hmm, co do tego ile może się zmieścić...Byś się zdziwiła co niektórzy dr potrafią upchnąć kolanem Założ album z wyjściówką, zaproś dziewczyny, na pewno coś sensownego doradzą

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Balonoowa, a kiedy możesz ściągnąć stanior zeby go wyprać na przykład? I dlaczego właściwie miałaś dzisiaj miałaś kontrolę, a nie od razu w pon?
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 19:11   #463
Perelka801
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 216
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
Ja dziś założyłam koszulę i nic nie było widać ale musi być luźna i z miękkiego materiału. Najlepiej też żeby nie prześwitywała. A.B. daje czarny stanik pooperacyjny, w który od razu wbudowany jest pas. Może ma też białe, jeśli Ci na takim zależy u mnie w albumie możesz zobaczyć jak wygląda stanik od niego
Czekają mnie duże zakupy☺ bo mam same jasne dopasowane koszule i ciemne marynarki....AB właśnie mówił ze ma tylko czarne. A może mówił Ci coś czy wcześniej można chociaż ten pas odpiac i sam pancernik zostawić?? Sam to mam nadzieje ze jakos tako sie uklada i juz nornalniej mozna sie ubrac.
Ale Ci fajosko ze jesteś już po☺Ja mam równo za miesiąc o coraz bardziej mnie stres ogarnia jak to będzie....
__________________
29 luty br.☺
A.B. Silimedy Natural
L.275 MD, P. 320 HI
Perelka801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 19:24   #464
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość
Hmm, co do tego ile może się zmieścić...Byś się zdziwiła co niektórzy dr potrafią upchnąć kolanem Założ album z wyjściówką, zaproś dziewczyny, na pewno coś sensownego doradzą

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Balonoowa, a kiedy możesz ściągnąć stanior zeby go wyprać na przykład? I dlaczego właściwie miałaś dzisiaj miałaś kontrolę, a nie od razu w pon?
Stanik dziś zdjęłam, ale mogłam tylko na chwilkę, żeby się wykąpać i znów mam założyć. Po zdjęciu szwów można zdejmować stanik 2x dziennie na godzinkę, więc jak wyrobisz się wyprać to wtedy. A jak nie, to po miesiącu dopiero
Ja dziś ogólnie zrobiłam grubą akcje, sama sobie zmieniłam opatrunki, bo w trakcie kąpania stare zalałam wodą! ale wszystko ładnie jest oklejone, zszyte i zero krwi także dałam radę

Dziś miałam wizytę, bo dr idzie na urlop od jutra na 2tyg. A szwy zdejmie mi jego zastępca

Cytat:
Napisane przez Perelka801 Pokaż wiadomość
Czekają mnie duże zakupy☺ bo mam same jasne dopasowane koszule i ciemne marynarki....AB właśnie mówił ze ma tylko czarne. A może mówił Ci coś czy wcześniej można chociaż ten pas odpiac i sam pancernik zostawić?? Sam to mam nadzieje ze jakos tako sie uklada i juz nornalniej mozna sie ubrac.
Ale Ci fajosko ze jesteś już po☺Ja mam równo za miesiąc o coraz bardziej mnie stres ogarnia jak to będzie....
Niestety ten pas jest przyszyty do pancernika, także musiałabyś go odciąć
Czas szybko zleci, zobaczysz
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi

Edytowane przez Balonoowa
Czas edycji: 2016-01-29 o 19:26
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 20:09   #465
sahara_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez malaistotka90 Pokaż wiadomość
Ja to mam skłonność do siniaków chyba. Najgorszy jest ten wylew (krwiak) ciemno fioletowy, na zdjęciu widać go tylko trochę bo on jest pod pachą. Te żółte siniaki tak naprawdę dzisiaj zrobiły się takie żółte wcześniej miały inny kolor i nie były aż tak widoczne. Ja jeszcze biorę zastrzyki przeciwzakrzepowe, bo najpierw dawali mi preparaty na krzepnięcie, bo ja to oczywiście krwawię jak nienormalna nawet jak się tylko trochę zatnę i potem musieli mi przepisać zastrzyki przeciwzakrzepowe, żeby od tych poprzednich leków mi się zakrzepy nie porobiły. Ech, mam nadzieję, że wszystko ładnie się zagoi, bo trochę mi słabo jak patrzę na te krwiaki :P I że ten ból nocny też minie, bo w nocy to naprawdę już tak boli, że nie mogę spać bez tych ketonali zaldinów i innych silnych lekow p-bólowych, które boję się brać bo to troche chyba jednak niezdrowo łykac tyle leków, no ale bez nich bym nie zasnela...
Po jakim czasie mięsień zaczyna trochę puszczać?
Ja miałam takie sińce i krwiaki po cesarce. Też mi rozbili zastrzyki ale tylko przez 4 dni. Po dwoch tygodniach wszystko już ładnie wyglądało. Przy drugiej cesarce nic takiego nie miałam więc w sumie nie wiem od czego to jest zależne...
__________________
AB 07.03.2016 370 HI
poprawka AB 16.01.2016

Wymiary przed 75/83
Wymiary po ?
wzrost 172, waga 55 kg

Edytowane przez sahara_1986
Czas edycji: 2016-01-29 o 21:01
sahara_1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 20:36   #466
FancyDesire
Rozeznanie
 
Avatar FancyDesire
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 519
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez cygaro13 Pokaż wiadomość
Idź z ta fotka na konsultacje, jesteś drobną ale niektórym upychaja szerokie przy takim obwodzie, nawet 12cm,to pierwsze zdjęcie to ogromne i szerokie implanty a drugie normalniejsze,bardzo ładne i raczej okragle
Te pierwsze faktycznie troche za duże. Z tego co mierzylam mam pierś 12,5 cm szeroką, ale nie wiem czy zrobilam to prawidłowo. Orientuje się któraś z was tak na oko jaka pojemność implantu bylaby mi potrzebna dla efektu pełnego cyca? Mnie wydaje się, że około 400 cc. Tylkk różne rozmiary naprawdę różnie wychodzą. Konsultacja u mnie wchodzi w grę dopiero w lipcu. Na pewno pojade do AK, myślę też nad DF, bo jego prace mi się podobają. Mieszkam w połowie drogi Między krakowem a bielskiem- biała
__________________
25.04.2016 A.K. Katowice
Przed: 68/88 cm, 160, 58 kg
Sebbin 395cc 11,4 5,7
FancyDesire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 21:42   #467
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Dzięki. Już czytam co i jak i z czym to się je Robiłaś to?
Tak, robiłam, a wcześniej miałam serię mikrodermabrazji i guzik pomogło na pory. Byłam przekonana, że nic nie ruszy porów, a jednak, dlatego polecam. Tylko że trzeba być przygotowanym, że przez dwa-trzy dni skóra się łuszczy, a potem z tygodnia na tydzień jest tylko lepiej. Jeśli miałabyś dodatkowe pytania, to pisz.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 21:43   #468
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Tak, robiłam, a wcześniej miałam serię mikrodermabrazji i guzik pomogło na pory. Byłam przekonana, że nic nie ruszy porów, a jednak, dlatego polecam. Tylko że trzeba być przygotowanym, że przez dwa-trzy dni skóra się łuszczy, a potem z tygodnia na tydzień jest tylko lepiej. Jeśli miałabyś dodatkowe pytania, to pisz.
Dzięki bardzo bardzo😊 czyli jest nadzieja. Jakby co jesteśmy in touch!😉
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 00:16   #469
R0SA
Raczkowanie
 
Avatar R0SA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 266
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Dziewczyny jak się robi przymiarkę implantu u lekarza to one w rzeczywistości wychodzą na dużo mniejsze prawda? Bo nie byłabym zadowolona jakby były większe..takie myśli kłębią mi się przed snem :d
__________________
Żyjmy radośnie & spełniajmy marzenia bo życie to krótkie chwile

A/70/168/51
J.J. Wrocław, Anatomiczne, 295ml, Mentor CPG 322, 15 Luty 2016.
R0SA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-30, 00:38   #470
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez R0SA Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak się robi przymiarkę implantu u lekarza to one w rzeczywistości wychodzą na dużo mniejsze prawda? Bo nie byłabym zadowolona jakby były większe..takie myśli kłębią mi się przed snem :d
Myślę, że te pod mięsień wychodzą na pewno tak o 1 rozmiar mniejsze? Może 0,5 rozmiaru. Na pewno nie większe A pod gruczoł? hmm może takie jak na przymiarce?
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 05:54   #471
cygaro13
Raczkowanie
 
Avatar cygaro13
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 225
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez FancyDesire Pokaż wiadomość
Te pierwsze faktycznie troche za duże. Z tego co mierzylam mam pierś 12,5 cm szeroką, ale nie wiem czy zrobilam to prawidłowo. Orientuje się któraś z was tak na oko jaka pojemność implantu bylaby mi potrzebna dla efektu pełnego cyca? Mnie wydaje się, że około 400 cc. Tylkk różne rozmiary naprawdę różnie wychodzą. Konsultacja u mnie wchodzi w grę dopiero w lipcu. Na pewno pojade do AK, myślę też nad DF, bo jego prace mi się podobają. Mieszkam w połowie drogi Między krakowem a bielskiem- biała
Chyba wzrostu jeszcze nie podalas? Bo to ciężko tak na oko ... Lekarze mierza tez odległości między mostkiem a sutkami oraz między samymi sutkami, jak chcesz największe to jedź do Ostravy do LP (bianeczka i siwa maja od niego cycki)
__________________
A.K. Katowice- 26 X 015 158/50kg 72cm pod/92 w biuście: 350 cc okrągłe (10,6x5,8) sebbin
cygaro13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 07:10   #472
kamila2805
Raczkowanie
 
Avatar kamila2805
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 96
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

czy 4 tygodnie wystarcza by wrucic do pracy fizycznej używam rąk w pracy i musze czesto cos podniesc ciężkiego do góry mam cały sierpien wolny i to własnie wtedy chce zrobic operacje niewiem tylko ile sie czeka od konsultacji do terminu operacji w LC u dr.JS
kamila2805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 07:20   #473
Amparito
Amparito
 
Avatar Amparito
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez R0SA Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak się robi przymiarkę implantu u lekarza to one w rzeczywistości wychodzą na dużo mniejsze prawda? Bo nie byłabym zadowolona jakby były większe..takie myśli kłębią mi się przed snem :d

Moje wyszly duzo mniejsze o jeden rozmiar przynajmniej taki wizualny, takze sie nie martw.
__________________
Mentor, anatomiczne 345cc, profil wysoki 5,7
Lasermed, P.O., 20.09.2015
Amparito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 07:26   #474
kamila2805
Raczkowanie
 
Avatar kamila2805
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 96
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

jak mogę zobaczyc wasze przemiany trochę jestem zielona
kamila2805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 07:35   #475
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez kamila2805 Pokaż wiadomość
czy 4 tygodnie wystarcza by wrucic do pracy fizycznej używam rąk w pracy i musze czesto cos podniesc ciężkiego do góry mam cały sierpien wolny i to własnie wtedy chce zrobic operacje niewiem tylko ile sie czeka od konsultacji do terminu operacji w LC u dr.JS
Według mnie 4 tygodnie to zdecydowanie za mało, żeby wrócić do pracy fizycznej. Po miesiącu po operacji możesz się "lekko forsować", tak powiedział mój dr. A sama po sobie też widzę, że tak szybko do pełnej sprawności nie wrócę. Potrzeba czasu, aby wszystko się ładnie zrosło i nie było powikłań.

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila2805 Pokaż wiadomość
jak mogę zobaczyc wasze przemiany trochę jestem zielona
Pozapraszaj dziewczyny do znajomych i udziel się w wątku. Zdjęcia już wstawiłaś, to dobrze. A jaki efekt chcesz osiągnąć? Może wstaw też jakieś zdjęcie piersi, które Ci się podobają
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 08:02   #476
R0SA
Raczkowanie
 
Avatar R0SA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 266
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez hschick Pokaż wiadomość
Myślę, że te pod mięsień wychodzą na pewno tak o 1 rozmiar mniejsze? Może 0,5 rozmiaru. Na pewno nie większe A pod gruczoł? hmm może takie jak na przymiarce?


Cytat:
Napisane przez Amparito Pokaż wiadomość
Moje wyszly duzo mniejsze o jeden rozmiar przynajmniej taki wizualny, takze sie nie martw.


Dzięki To dobrze, że mniejsze :} w takim razie powinny mi wyjść takie jakie bym faktycznie chciała.. 2tyg do operacji i chyba zaczynają mi się lekkie niepewności :P
Miłej soboty wszystkim! Właśnie wstałam i jadę na badania :}
__________________
Żyjmy radośnie & spełniajmy marzenia bo życie to krótkie chwile

A/70/168/51
J.J. Wrocław, Anatomiczne, 295ml, Mentor CPG 322, 15 Luty 2016.
R0SA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 08:38   #477
Aicha1985
Rozeznanie
 
Avatar Aicha1985
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 751
Question Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Witajcie w ten wietrzny poranek, miłego dnia Dziewczyny jakoś ciężko mi dziś z wyrka wyjść chyba będzie leniwy dzień...

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez R0SA Pokaż wiadomość
Dzięki To dobrze, że mniejsze :} w takim razie powinny mi wyjść takie jakie bym faktycznie chciała.. 2tyg do operacji i chyba zaczynają mi się lekkie niepewności :P
Miłej soboty wszystkim! Właśnie wstałam i jadę na badania :}
Znam ten ból, im bliżej tym więcej przemyśleń, będzie pięknie nie martw się
__________________
Poznan P.S. Mentor 350Hp (P 4,9cm, SZ 11,7cm) okrągłe 06.07.2015
Wymiary przed A 75/86/ po E 73/92 wzrost155cm waga 47
Aicha1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 08:46   #478
FancyDesire
Rozeznanie
 
Avatar FancyDesire
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 519
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez cygaro13 Pokaż wiadomość
Chyba wzrostu jeszcze nie podalas? Bo to ciężko tak na oko ... Lekarze mierza tez odległości między mostkiem a sutkami oraz między samymi sutkami, jak chcesz największe to jedź do Ostravy do LP (bianeczka i siwa maja od niego cycki)
Wzrost 160 cm, waga 58 kg, biodra 90 cm, talia 60 cm, biust 88-89 cm. Odleglosc między sutkami 21 cm ;/
__________________
25.04.2016 A.K. Katowice
Przed: 68/88 cm, 160, 58 kg
Sebbin 395cc 11,4 5,7
FancyDesire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 08:56   #479
Tequila72
Raczkowanie
 
Avatar Tequila72
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 315
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

I ja się witam przy kiepskiej pogodzie herbatką z cytryna
Kamila2805 - piękna masz marzenie FancyDesire ja mam jeszcze więcej między sutkami dlatego bardzo bardzo bym chciała zbliżyc piersi do siebie.i mniej w obwodzie
__________________
167 cm,pod 75 cm,obw 85 cm,50 kg

11.04 - AB
Juz sa!!!
Silimed Natural hi 370 ml, 11,9/11,9/5,7
Tequila72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 09:10   #480
kamila2805
Raczkowanie
 
Avatar kamila2805
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 96
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Tequila72 Pokaż wiadomość
I ja się witam przy kiepskiej pogodzie herbatką z cytryna
Kamila2805 - piękna masz marzenie FancyDesire ja mam jeszcze więcej między sutkami dlatego bardzo bardzo bym chciała zbliżyc piersi do siebie.i mniej w obwodzie
przy pierwszej operacji przy mojej wyjsciówce sie nie da ale może przy drugiej

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

wzrost 165 waga 50 pod biustem75 a w biuscie(o ile mozna go tak nazwac)82
konsultacja LC dr.JS
kamila2805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-18 14:24:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.