"A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas" - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-08, 13:47   #31
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
to zalezy ile jest w domu osob i jak szybko dany produkt schodzi. moj ojciec jedzacy 1-2 jogurty dziennie spokojnie zje je przed uplywam daty waznosci. dla mnie kupili ostatnio palete wiesniakow, z ktorymi tez do 19 pazdziernika (do wtedy maja termin przydatnosci) nie powinnam miec problemu (szczegolnie, ze nie tylko ja jem w domu wiesniaki)
Siedzę i się zastanawiam, co to są wieśniaki? Chodzi Ci może o serek wiejski?
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 14:00   #32
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Ja nie mam manii kupowania na zapas -ewentualnie jeśli jakiś kosmetyk mnie oczaruje to mogę kupić dwa bo boję się że mi wykupią, że nie bedzie moja siostra natomast ma manie robienia zapasów... mowa o kosmetykach- musi mieć po jedym balsami Garniera z każdego rodzaju, dwie wody termalne, zapas effaclarów dla mnie(dostajemy do za punty w aptece w której pracuje), ma po dwa kremy, po dwa toniki,mleczka... wiele rzeczy potem traci termin ważności bo jej szkoda tego używać... sama mam często tak,że coś stoi bo mi szkoda tego zużywać,nogdy w życiu nie skończyłam żadnego błyszyka a mam ich ok 30, jak błyszczyk zużyje do połowy to mam chęć go odstawić bo przecież niedługo się skończy ... taka mała mania.
Co do jedzienia i innych to nie ja sie tym zajmuje tylko mama,ale u nas w domu nie ma co robić zapasów, po pierwsze najczęściej nie stać nas na duże zakupy i kupujemy tylko wedle aktualnej potrzeby,po drugie uwielbiam słodycze itp. wiec jeśli mama kupi 4 batoniki i 4 jogurty na zapas to ja to wszystko zjem w jeden dzień wiec lepiej jak kupuje codziennie po jednym.
Czasam widzę,że ludzie w koszyku w markecie mają 2 zgrzewki wody, 2 palety jogurtów, zapasy... u mnie się tak nie robi, poza tym mieszkamy na starym rynku w kamienicy wiec sklepów jest dużo dookoła.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 14:06   #33
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Koniecznością jest posiadanie zapasu płatków owsianych i budyniu
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 14:36   #34
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

A ja lubię mieć zapasy. Wszystkiego.
Mimo, ze należę do pokolenia które dopiero będzie wchodzić w dorosłe szycie, więc nie jest "zasługa historii"
Nie wiem czemu tak mam, ale mając wszystkiego więcej czuje sie bezpieczniej. Może wtedy czuje, że swobodniej mogę tego używać, bo cały czas będę to mieć

Bo najchętniej to miałabym w domu np. dwie butelki ketchupu, dwa opakowania wacików, a nawet drugą taka samą bluzkę, jeśli jedną bardzo lubię....Tak na wszelki wypadek , gdy ta pierwsza sie już zniszczy
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 14:45   #35
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Siedzę i się zastanawiam, co to są wieśniaki? Chodzi Ci może o serek wiejski?
tez sie zastanawiam
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 14:49   #36
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Siedzę i się zastanawiam, co to są wieśniaki? Chodzi Ci może o serek wiejski?
dokladnie a okreslenie 'wiesniak' przejelam wlasnie z Wizazu
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 15:13   #37
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Ja na zapas kupuję kosmetyki (holizm niestety ), często rzeczy w promocji, które wiem że i tak w końcu kupię.
Waciki kupuję całymi zgrzewkami w makro, bo wychodzi taniej, a i tak zużyję. Palety serków wiejskich również.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 15:30   #38
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Nic nie kupuję ''na zapas''.
wszędzie mam blisko markety ,sklepiki,(pod nosem) wiec nawet jak czegos braknie to lecę i kupuję.
Gdyby bylo jak kiedys, 10 -20 lat temu, to pewnie mialabym zapasy zywnosci itp,ale w dzisiejszych czasach ,zero zapasow
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 16:42   #39
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Nie "zapasuję". Aczkolwiek są produkty, których naraz kupuje 3-4 sztuki, bo po prostu zapominam potem kupić, jak już na resztkach jadę i klops. Np. mydło, gąbki kuchenne, płyty czyste CD. Ale nie są to jakieś zapasy wielkie, tylko właśnie kupno np. 3 sztuk zamiast jednej.

Mnóstwo razy mi się zdarza, że kończy się mydło, i po następne cwałem lecę. Albo gąbki do naczyć - nie cierpię myć zużytymi.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 16:53   #40
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

jeśli jestem na zakupach w hipermarkecie typu makro to tak, robimy z rodzicami zapasy bo wiadomo, że taniej ...
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 17:15   #41
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ja nie mam manii kupowania na zapas -ewentualnie jeśli jakiś kosmetyk mnie oczaruje to mogę kupić dwa bo boję się że mi wykupią, że nie bedzie .
Podobnie ja Staram się mieć zapasową butelkę mojego ulubionego szamponu Ziai , bo nie jest łatwo dostępny , niedawno zachwycił mnie puder Eveline , w hipermarkecie kosztował niecałe 10zł , kupowałam go na zapas , jeden w użyciu , drugi do szuflady . I żałuję , że nie kupiłam większej ilości , bo dowieziałam się o wycofaniu produktu Chcą coś udoskonalić... Pewnie będzie inny , droższy . Starej wersji już znaleźć nie mogę .
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 17:27   #42
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

mam obsesje na punkcie błyszczyków, kupuję jak tylko mam okazję zawsze sobie powtarzam że lepiej mieć więcej niż nie mieć wogóle gdy akurat jest potrzebny w kazdej torbce, kurtce, spodniach zawsze jakiś się znajdzie
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 17:40   #43
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

w makro kupuję wszystkiego na zapas ale bardziej się to opłaca
april:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 17:41   #44
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Owszem robię zakupy "na zapas", bardzo nie lubię jak coś mi się nagle skończy, a ja nie mam tego czym zastąpić
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 17:47   #45
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Ja staram się, od niedawna co prawda, ale ograniczać zakupy i nie brać na zapas.
Zazwyczaj brałam coś co wiem że zużyję czyli balsam do ciała, żel pod prysznic, szampon, odżywkę do włosów, jednak potem okazuje się że zużywam z przymusem, bo w międzyczasie wyszło coś nowego, kuszącego i taż bym chciała przetestować. Także staram się nie kupować już kosmetyków na zapas, nie mam ulubieńców raczej i staram się testować wciąż nowe.

Niestety jeśli chodzi o spożywkę to tu z mamą też do tej pory robiłyśmy zapasy, jednak po ostatnich porządkach w szafkach ograniczamy się i świetnie nam to idzie
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 17:54   #46
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Macie zwyczaj kupowania (czy noszenia przy sobie) produktów na zapas?

Ja kupuje tylko wtedy kiedy wiem,że ciężko mi bedzie potem dostać owy produkt np. jakis kosmetyk,lek,przyprawę.
Z żywnościa raczej mi się to nie zdarza.
Moja mama natomiast to kobieta, która ma duże stężenie tego "na zapas" we krwi..Czasami mnie to irytuje

A jak jest z wami?

Kupuje na zapas
Jak mam pieniądze, np. nie zużyłam mojego kremu do końca to kupuję ten sam następny, bo później gdy coś mi się skończy moge juz nie mieć pieniędzy
Bardzo często tak robie
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 22:57   #47
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Babcia zapaśnik , mama zapaśnik, i ja zapaśnik. Wręcz uwielbiam ;-) kulturę kupowania z zapasem, jak u Lain czy Lubej; taki 'model' wyniosłam z domu .
Dla mnie to mega wygoda i praktyczność.
Chlebek to zakup nie z zapasem.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 23:11   #48
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

jedyna spizarnia w moim domu jest moja lazienka....kupuje spontanicznie i rodzi to za soba wlasnie zapasy co do jedzenia to zwykle mam ambitne plany pojechac do tesco i zrobic zakupy na caly tydzien, ale jeszcze nigdy mi sie to nie udalo. Jestem krotkowzroczna - widze tylko dwa, trzy dania + owoce, warzywa, napoje wiec nigdy nie udaje mi sie nic skitrac Dlatego tez zakupy ''jedzeniowe'' robie nawet do trzech razy w tygodniu nie liczac malych sklepikow za rogiem.
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 23:16   #49
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Lubię mieć w zapasie mydła, pasty do zębów, szampony, chemię... I ulubione artykuły żywnościowe. Do tego woda w zapasie, soki.

Luba - marzę o pełnej spiżarni.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 00:02   #50
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Nie lubie tak bardzo robic zapasow ani nie kupuje produktow, ktore moze mi sie kiedys przydadza. Watpie gdy cos nie jest mi potrzebne teraz moze mi byc potrzebne pozniej - jesli tak to wtedy to kupie.

Jedyne zapasy jakie robie to gdy wyjezdzam z Polski - przywoze po kilka sztuk produktow, ktore maja dluga date waznosci, takich ktore z mezem lubimy, uzywamy a sa niedostepne w UK (albo 100-kroc drozsze).
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 08:17   #51
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Ja kupuję na zapas, nie lubię sytuacji że czegoś potrzebuję a tu sie okazuje że nie ma tego w domu i trzeba lecieć do sklepu. Kupuje jednak na zapas rzeczy które sienie psują- puszki, mrożonki, masło i margarynę mrożę, mleko i śmietana w kartonikach, cukier, mąka no i kosmetyki typu żel do mycia, pasta do zębów. Specjalnie kupując lodówkę wybrałam taką z dużą zamrażarką. Dzięki takiemu systemowi oszczędzam pieniądze bo w okolicy mam drogie sklepy dlatego raz na 3 tygodnie wybieram się na większe zakupy. Jednak są rzeczy które kupuję na bieżąco, staram sie nie trzymać zbyt wiele jedzenia w lodówce, bo zazwyczaj kończyło sie tym że jedzenie sie psuło i było do wyrzucenia.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 09:27   #52
JagaK
Raczkowanie
 
Avatar JagaK
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 224
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

na zapas u mnie w domu kupuje się soki, wodę mineralną, proszek do prania, cukier, makę, karme dla psów. Po prostu raz na dwa- trzy tygodnie jedziemy do supermarketu na większe zakupy. Inne rzeczy raczej nie bo i tak codziennie lata się do okolicznego sklepiku po pieczywo.

Czasami na zapas kupuje niektóre kosmetyki Oriflame, bo akurat sa w promocji.
A i jeszcze potrafie kupić perfumy mimo ze w domu stoja jeszcze dwa pprawie pełne flakony.
JagaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 09:40   #53
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Na zapas kupuję gumy do rzucia, soki, mleko, wodę mineralną... zawsze mam więcej w domu, żeby nie leciec za każdym razem do sklepu jak się skończy kartonik np. mleka
O kosmetykach nawet nie wspomne bo w tej dziedzinie mam chyba zapasy na następne 10 lat
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 09:55   #54
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

U mnie w domu duzo rzeczy kupuje sie na zapas...
Choc nie wiem, czy to dobre sformuowanie.
Mleko, maslo, wode, ryz, makaron, jogurty, mydla, pasty do zebow, papier toaletowy i wiele innych rzeczy. Przynajmniej mamy pewnosc, ze wstaniemy rano i nie okaze sie, ze nie mamy czym zebow umyc i pupy podetrzec.

5-osobowa rodzina, wiec wszystkie rzeczy spozywcze szybko "ida". Zgrzewka wody starcza nam na 2-3 dni. Zakupy takie "wiekse" robimy raz w tygodniu-stala trasa-leclerk i makro, a na codzien kupujemy pieczywo, mieso na obiad, ser zolty, ktory u nas kilogramami schodzi, warzywa i jakies inne rzeczy, ktorych na codzien nie uzywamy, a potrzebne sa np. do obiadu, typu smietana.

Z innym rzeczy, kupuje na zapas kosmetyki, a raczej nie na zapas, tylko kupuje 3 balsamy i uzywam wszystkim, tj jednego dnia jeden, drugiego inny.

Kolejna rzecza kupowana na zapas, to sa ciuchy .
Rozmiar za male, czekaja az schudne .
Choc ostatnio staram sie tak nie robic, bo schudnac nie moge, szafa pelna ciuchow, a ja nie mam na siebie co zalozyc.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:29   #55
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Jedzenia nie ma wielkich zapasów-trochę mąki,cukru i jajek zawsze musi być.No i oczywiście kawy i herbaty.Ale nie kupuję w marketach i nie w ilościach hurtowych
Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
bardziej irytują, ja wogóle nie lubię jak ktoś jest rozrzutny, a po swojej mamie wiem że brała na zapas i te zapasy jej się nigdy nie kończą tak naprawdę, więc pytam po co to?
Ja też nie jestem rozrzutna,ale zapasy niektórych kosmetyków mam Tylko takich,które się szybko kończą i miałam okazję kupić tanio(np na wyprzedaży w sklepie przyfabrycznym Polleny Ewy kupuję różne kremy,mleczka i toniki za nawet 50% ceny sklepowej ),ale zawsze sprawdzone produkty,nie mam półek zawalonych produktami z marketu,bo akurat była na coś tam promocja i biorę
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 19:43   #56
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

to ja chyba jakas dziwna jestem, bo nie przypominam sobie, zebym cokolwiek kupowala na zapas

no moze kiedyśtam kosmetyki, ale to raczej nie bylo na zapas, tylko poprostu zobaczylam kolejny cudowny specyfik do stopek przykladowo i musowo musialam go miec, mimo ze na polce stalo juz 5 teraz stalam sie jakas oszczedniejsza, bo raczej mi sie to nie zdarza

a u mnie w domu to zapasy robione sa tylko przy produktach miesnych, mydle i jedzeniu dla kota. a i jeszcze papierosy dla mamy
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 19:34   #57
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

z zapasami to mam tak, ze jak kupię więcej, to więcej "przerobię", więc nie jest to dla mnie takie opłacalne poza tym mam lodówkę bez zamrażalnika, nowej na razie kupić nie zamierzam (wynajmowane mieszkanie, nie wiem jak długo jeszcze) i siłą rzeczy zapasów nie będę robić bo i tak nie mam gdzie tego trzymać.
Natomiast zawsze z mężem obiecujemy sobie, że wybierzemy sie na większe zakupy żeby na tydzień mieć spokój (oprócz podstawowych produktów typu chleb), ale jakoś nigdy nam nie wychodzi i biegamy co dzień do sklepu
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 19:59   #58
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Kupuje na zapas
Jak mam pieniądze, np. nie zużyłam mojego kremu do końca to kupuję ten sam następny, bo później gdy coś mi się skończy moge juz nie mieć pieniędzy
Bardzo często tak robie
Często robię zakupy na zapas np wodę mineralną niegazowaną Żywiec Zdrój, kupuje zawsze jedną zgrzewkę (6 butelek).Piję ją codziennie po około 1 l, więc starcza mi na tydzień.

I tak samo jak kiniaczeg, jeśli widzę, że np mój żel do twarzy już się kończy a możliwość jego kupna ogranicza się tylko do jednego obecnego dystrybutora w moim mieście, pędzę do sklepu. Mając zniżki tym bardziej opłaca mi się robić zapasy

Do domu zawsze robimy porządne zakupy raz na weekend w Auchan czy innym większym sklepie, a w ciągu tygodnia dokupujemy to co nam umknęło lub nagle się zachciało
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 13:00   #59
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

pierwsze co mi przychodzi na myśl to te różne balsamy do ust i błyszczyki,ciagle je kupuję i zawsze mam 4,5 albo 6 w kieszeni w kurtce i jakieś w torebce,bo z jednym tak jakoś mi dziwnie i zawsze tyle ''tacham''
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 18:29   #60
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: "A po co Ci tyle?" "A,bo na zapas"

Cytat:
Napisane przez olenkaa Pokaż wiadomość
mam obsesje na punkcie błyszczyków, kupuję jak tylko mam okazję zawsze sobie powtarzam że lepiej mieć więcej niż nie mieć wogóle gdy akurat jest potrzebny w kazdej torbce, kurtce, spodniach zawsze jakiś się znajdzie

Ja również się pod tym podpisuje,też bez opamietania ciagle kupuję,taką radochę mi to sprawia i w torebce zawsze całe mnóstwo trzymam
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.