Pierwsze objawy ciąży??!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-30, 07:28   #61
marta1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Pierwsze objawy ciąży??!!

witam mam pytanie czy 5 testów ciązowych może się mylić? miałam stosunek z chłopakiem mojego dnia płodnego(ok.5 tyg. temu) miesiączke dostałam normalnie testy nic nie wykazały ale mam brak śluzu praktycznie sucho w majtkach i brzuch jakby większy czy mogę być w ciązy?
marta1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 08:20   #62
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: Pierwsze objawy ciąży??!!

Cytat:
Napisane przez marta1223 Pokaż wiadomość
witam mam pytanie czy 5 testów ciązowych może się mylić? miałam stosunek z chłopakiem mojego dnia płodnego(ok.5 tyg. temu) miesiączke dostałam normalnie testy nic nie wykazały ale mam brak śluzu praktycznie sucho w majtkach i brzuch jakby większy czy mogę być w ciązy?
Nie
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -


ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 05:43   #63
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Pierwsze objawy ciąży??!!

Cytat:
Napisane przez marta1223 Pokaż wiadomość
witam mam pytanie czy 5 testów ciązowych może się mylić? miałam stosunek z chłopakiem mojego dnia płodnego(ok.5 tyg. temu) miesiączke dostałam normalnie testy nic nie wykazały ale mam brak śluzu praktycznie sucho w majtkach i brzuch jakby większy czy mogę być w ciązy?
w ciągu 5 tygodni brzuch by Ci w ciąży nie urósł. ja jestem w 8tc i jak na razie brzuch bez zmian.
jeżeli testy nic nie wykazały , masz normalnie okres to w ciąży raczej nie jesteś.
brzuch mógł urosnąć od przejedzenia lub od wzdęć.
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 18:06   #64
marta1223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Pierwsze objawy ciąży??!!

ile śluzu jest w ciąży i jaki jest jego kolor jak wygląda?
marta1223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 21:04   #65
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Pierwsze objawy ciąży??!!

Cytat:
Napisane przez marta1223 Pokaż wiadomość
ile śluzu jest w ciąży i jaki jest jego kolor jak wygląda?
Po co Ci ta wiadomośc, przecież wyszły negatywne testy.Tylko się nakręcasz nie potrzebnie.
A co mi tam,sporo białego mlecznego śluzu.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 09:58   #66
Beeeti22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwsze objawy ciąży??!!

Witam was bardzo serdecznie ,
wiem, ze nieodpowiedni wątek wybrałam ..
Ale,nie znalazłam mojego problenu a jestem tu nowa i nie wiem jak nowy wątek założyć - sorry .
Bede bardzo wdzięczna ,jeżeli któraś z was mi pomoże zrozumieć objawy moje..
A wiec :
28.2 mialam usunięta nadzerke , lekarz poprosił o nie współżycie , jednak nie powiedział jak długo a, ze 6/7 .3 miałam dostać okres . Pomyślałam , ze po okresie spokojnie mogę z moim chłopakiem współżyć .
Nie miałam żadnych boli czy krwawień po zabiegu .
Jednak około 6.3 dostałam lekkie plamienie,które nie do końca przypominało mi @ i tak trwało to jeden/dwa dni,aż dostałam normalne krwawienie jak przy okresie .. Dlatego nie wiem , czy okres zacząć sie 6czy 8.3.
14/15 .3 nocowal u mnie moj chłopak i kochaliśmy sie ..
Wieczorem i rano on doszedł we mnie ,
Dzisiaj wyleciało mi bardzo dużo sluzu, jak mleko jednak zabrawionego .. Gdyż plamilam jesZxze trochę są , podejrzewam ,ze przez ten stosunek .
Nie wiem co myślec , czy wziąć tabletki po stosunku czy, nie mam czego sie obawiać .
Kolezanka (pracuje u ginekologa) zapewniała mnie , ze po takim zabiegu kobieta nie zachodzi w ciąże ...
Bardzo proszę was o odpowiedz , czy któraś z was miała lub słyszała o podobnej sytuacji .
Z góry dziękuje
Beata .
Beeeti22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 18:07   #67
Lilijankaq
Przyczajenie
 
Avatar Lilijankaq
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 20
Dot.: Pierwsze objawy ciąży??!!

Hej dziewczyny,jak kazda tutaj pisze po porade mam nieregularne miesiaczki wiec ciezko mi okreslic dni plodne a staramy sie o dzidziusia 2 lata... Mialam przerozne objawy ale zawsze dostawalam predzej czy pozniej miesiaczke😭 testy owulacyjne nie dziala mi a sluzu owulacyjnego brak... Z temperatura sie poddalam po 2 miesiacach bo nie codzienie ja mierzylam. Jak wam udalo sie zafasolkowac? Ja naprawde sie juz poddaje nie mysle o tym nie mam schiz jak niektore kobietki poprostu oczekuje.. Za 2 tyg mam wizyte u gina czego moge sie spodziewac? Czy przepisze mi badania? Jak tak to jakie? Dodam ze nie zabezpieczam sie od 6 lat z poprzednim partnerem tak samo i zawsze zblizenie konczyylo sie w srodku wiec mysle ze to cos ze mna nie tak;( po za tym oczekuje teraz ponownie miesiaczki ktora ma przyjsc za 3,4,5 dni,jak juz wczesniej pisalam objawy mialam rozne ale nie zawsze w tym miesiacu 12 dni od zakonczenia okresu zaczely sie takie jak zgaga ktora utrzymywala sie 3 dni nawet reni mi nie pomagalo,przeszlo.. A pozniej do tej pory bol brzucha ciagnacy w dol jakby cala macica chciala mi wyjsc plus bol jajnikow naprzemiennie. Wczoraj odkurzajac pokoj nachylilam sie i doslownie ulalo mi sie jak dziecku jakiemus malemu,troche jedzenie i wiekszosc napoi zwrocila mi sie do jamy ustnej to bylo bardzo niepodziewane.test robilam jak dostalam zgagi ale tez dziwne bo kupilam elektroniczny pokazalo not pregnant ale na ulotce bylo napisane zeby wyrzucic baterie z niej wiec ja otworzylam... A w srodku dwa paseczki kontrolne takie jak na siusianie i byly na nim dwie kreski druga malowidoczna ale byla,prose odpiszcie mi na nurtujace mi pytania. Pozdrawiam lilka
Lilijankaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-30, 17:39   #68
rudowata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Pierwsze objawy ciąży??!!

u mnie pojawiły się po 6 dniach, wcześniej nic nie wiedizałam, mdłosści, dziwne bóle brzucha, w dodatku to dziwne samopoczucie, brak ochoty na nic nei wiem czy jakiejś grypy jeszcze nie miałam bo przechodzilam to nadwyraz, poczytałam o pierwszych objawach; http://www.ciazaobjawy.pl/pierwsze-objawy-ciazy/ a potem po kilku dniach poszłam zrobić test, no i się okazało to co miało teraz to zostały jeszcze 2 miesiące mniej więcej do finału, a raczej nowego początku tej historii :P
rudowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-30 18:39:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.