Dior - Midnight Poison - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-26, 22:09   #61
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Dior - Midnight Poison

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Chcialabym dowiedziec sie jak to jets z tym zapachem. Piszecie gdzies ze on jest LIMITOWANY. Czemu? Czy to pewne? Jak dlugo zatem bedzie? Mnie sie wydaje, ze to jakies bzdury W kazdym razie chcialabym, zeby to byla nieprawda.
Nie lubię czegoś co jest limitowane lub jeszcze gorzej - wycofywane. Powinni tego zabronić!
Co do MP to nie czywałam nigdzie (poza wizazem) takich informacji. Zwłaszcza że to dopiero 5-te Poison z kolekcji Diora
Bądżmy dobrych myśli!
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 13:09   #62
misiu12
Raczkowanie
 
Avatar misiu12
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 389
Dot.: Dior - Midnight Poison

Witam wszystkich, to mój 1-wszy post Dziś mój tata przywiózł mi z Francji Dior Midnight Posion i pachnie niesamowicie
misiu12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 13:37   #63
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Dior - Midnight Poison

Dorwałam się do Midnight we Francji, ale ponieważ tamtego dnia testowałam jeszcze sporo innych, to nie pamiętam go dokładnie Pamiętam, że zaskoczył mnie swoją słodyczą. Oczekwiałam natłoku kwiatów, a tylko początkowe nuty miały wyraźną różę i jakieś inne kwiecie. Z czasem pojawiła się lekko ciasteczkowa nuta! Nie takie ciacho jak LLL, to było bardziej delikatne, mleczne. Może to ambra z wanilią taki efekt dała? W każdym razie byłam zdumiona, bo na upartego mogłabym nosić MP, chociaż bez szczególnej przyjemności. Po składzie nigdy bym nie przupuszczała, że wyjdzie z tego coś przystępnego dla mnie
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 18:43   #64
Idis
Przyczajenie
 
Avatar Idis
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 23
Dot.: Dior - Midnight Poison

Jest już w sieci Douglas i Sephora (przynajmniej w Wwa). Testery stoją bez większego zainteresowania klientek Mnie również nie zauroczył. Bardzo dużo cytrynki z nieśmiałą różą w tle. Jest chyba najdelikatniejszy z rodziny "poison". Myślę, że znajdzie swoje wielbicielki, ponieważ jak na mój gust jest bardzo uniwersalny i nieinwazyjny. Tylko czy taki był zamysł przy tworzeniu sławnych trutek?
Idis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 19:07   #65
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Dior - Midnight Poison

Testowałam dzisiaj.

Otula wanilią, mlekiem, wisnia (?), jakieś kwiatki w pierwszych nutach.

I to ma być Poison?? Toż to przyjemny słodziak jakich wiele. Taki dla wszystkich, łagodny jak baranek. Z diorowymi truciznami to łączy go li tylko kszałt flakonu. Szkoda... Ja już tracę nadzieję na udaną, nowatorską kompozycję. Wszystkie nowości jakie wchodza na rynek są wtórne do kwadratu
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 19:16   #66
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Dior - Midnight Poison

Mam podobne odczucia - no ładny, ale... nijaki. Właśnie taki bezpieczny, przyjemny dla otoczenia.
Powinien się nazywać Odtrutka
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 19:18   #67
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Dior - Midnight Poison

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Powinien się nazywać Odtrutka
Dokładnie tak Nebrasko
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 19:18   #68
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Dior - Midnight Poison

Kurcze, powaznie takiemacie odczucia? Na mnie jest dosc mocny, slodki, ale calkiem oryginalnie pachnie... Ciesze sie, ze wzbudza male zainteresowanie, moze nie bedzie go czuc na ulicach. Zreszta,jakos nie zauwazylam, zeby ulica kiedykolwiek pachniala czyms Diora. Nawet Miss Dior Cherie wyczulam w zyciu moze ze dwa razy
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 19:46   #69
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Dior - Midnight Poison

Dopadłam go dzisiaj w Sephorze i jestem rozczarowana.

Nijaki, faktycznie bezpieczny do bólu, delikatny, nietrwały, bez charakteru, bez wyrazu... taki jakich setki. Nie tak miało być.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 22:17   #70
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 549
Dot.: Dior - Midnight Poison

Bosz, Dziewczyny ... Zaraz się chyba poryczę

Midnight mam na sobie całej - włosy, szyja, biust, nadgrastki i nie mogę sie nim nacieszyć Jest cudny ... Wrażenia opisałam już w "Ostatnio testowałam ... " więc nie będe się powtarzać, ale dla mnie Midnight jest jak Chanel 5 bez aldehydów :ehem" Mocny, wyrazisty, okrutnie trwały - i różany .... lekko miodowy, waniliowy, cytrynowy czasem, czasem szyprowy ... Kameleon i super się rozwija w cieple ... Jestem bardzo zaskoczona, że odbieracie Midnight jako nijaki i brzydki

Ale faktycznie, jeśli się ktos spodziewa killera to się zawiedzie, rzeczywiście Hypnotic jest mocniejszy, a Pure bardziej intensywny. Ale mnie Modnight tak intensywny jak jest odpowiada ... pachnie całe mieszkanie

W każdym razie ja z próbką idę spać Chyba ją sobie zawiąże na szyi
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 22:41   #71
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Dior - Midnight Poison

Szugar, czytałam o Twoich midnightowych wrażeniach na testach Nie piszemy, że brzydki tylko biorac pod uwagę siłę rażenia poprzednich poisonów to PM przy nich to łagodny baranek.

Na mnie trzyma się blisko skóry, musialam się ostro wwąchiwać żeby go poczuć
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 15:34   #72
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Dior - Midnight Poison

Zgadzam sie, ze przy poprzednich Poisonach Midnight jest lagodny. Przyznaje, ze kazde Poison, zwlaszcza klasyk, nie nadaja sie dla mnie do noszenia. Do kazdego mam zastrzezenia, ale najwieksze to chyba do Hypnotic, ktore dla mnie pachna jak waniliowy budyn i powoduja potworny bol glowy. Nie znosze ich, powoduja u mnie odruch wymiotny. Nie lubie perufm nijakich, ale od Poisonow to ja jzu wole rozowe banalne slodziaki... Przynajmniej nie powoduja u mnie traumy
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 22:34   #73
Idiaminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 087
Dot.: Dior - Midnight Poison

O rany , dziś bylam w Sephorze i od razu rzuciłam sie na Midnight . Zachęcona Waszymi opisami no i mając w pamięci cud aromat Pure Poison nastawiłam się na olśnienie roku i już rozważałam wyciągnięcie karty kredytowej. Posłuchalam niecierpliwie Pani , która opisywała zalety zapachu i zaczęłam psikać . Psikałam , wąchałam znów psikałam znów wąchałam. I co ? I nic nie czułam , kompletnie nic. Dla mnie Midnight wcale nie pachnie , niczym !!!!! A nos mam nie od parady / czuję wszystko aż w nadmiarze /

Dlaczego mój zmysł powonienia nie zarejestrował zapachu tej wody / testowalam edp / możecie mi wytłumaczyć ?
Idiaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 07:21   #74
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Dior - Midnight Poison

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
O rany , dziś bylam w Sephorze i od razu rzuciłam sie na Midnight . Zachęcona Waszymi opisami no i mając w pamięci cud aromat Pure Poison nastawiłam się na olśnienie roku i już rozważałam wyciągnięcie karty kredytowej. Posłuchalam niecierpliwie Pani , która opisywała zalety zapachu i zaczęłam psikać . Psikałam , wąchałam znów psikałam znów wąchałam. I co ? I nic nie czułam , kompletnie nic. Dla mnie Midnight wcale nie pachnie , niczym !!!!! A nos mam nie od parady / czuję wszystko aż w nadmiarze /

Dlaczego mój zmysł powonienia nie zarejestrował zapachu tej wody / testowalam edp / możecie mi wytłumaczyć ?
Po prostu są takie zapachy, które niektórym trudno odebrać. Ja też się muszę w Midnight mocno wwąchiwać i czuję go naprawdę ledwie co.
Mam podobnie z Lacoste Pour Femme, zlewam się nią i ledwie czuję albo i nie, a otoczenie po 10 godzinach od aplikacji jeszcze mówi, że pięknie pachnę.

Widać Ty masz tak z Midnight.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 07:42   #75
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Dior - Midnight Poison

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Testowałam dzisiaj.

Otula wanilią, mlekiem, wisnia (?), jakieś kwiatki w pierwszych nutach.

I to ma być Poison?? Toż to przyjemny słodziak jakich wiele. Taki dla wszystkich, łagodny jak baranek. Z diorowymi truciznami to łączy go li tylko kszałt flakonu. Szkoda... Ja już tracę nadzieję na udaną, nowatorską kompozycję. Wszystkie nowości jakie wchodza na rynek są wtórne do kwadratu
Czytasz w moich myślach to samo mogłabym napisać, wczoraj testowałam i zgadzam się z Tobą - żadna rewelacja !
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 07:43   #76
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Dior - Midnight Poison

Jeszcze z rękawa mojego jesiennego płaszcza uwalnia się słodka smużka zapachu jaką wyczuwam przy rozwijaniu ze sreberka czekoladowej galaretki śliwkowej A testowałam zapach wczoraj. Midnight Poison może spodobać się wielbicielkom Neonatury Yves Rocher i Extraoidinary Avonu
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 09:08   #77
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Dior - Midnight Poison

Cytat:
Napisane przez Idiaminka Pokaż wiadomość
O rany , dziś bylam w Sephorze i od razu rzuciłam sie na Midnight . Zachęcona Waszymi opisami no i mając w pamięci cud aromat Pure Poison nastawiłam się na olśnienie roku i już rozważałam wyciągnięcie karty kredytowej. Posłuchalam niecierpliwie Pani , która opisywała zalety zapachu i zaczęłam psikać . Psikałam , wąchałam znów psikałam znów wąchałam. I co ? I nic nie czułam , kompletnie nic. Dla mnie Midnight wcale nie pachnie , niczym !!!!! A nos mam nie od parady / czuję wszystko aż w nadmiarze /

Dlaczego mój zmysł powonienia nie zarejestrował zapachu tej wody / testowalam edp / możecie mi wytłumaczyć ?
Ciezko mi to wytlumaczyc, ale tak bywa... I ja tak mam, wlasnie ze wspomniana Lacoste Pour femme. Wg mnie MP do takich dziwnych zapachow nie nalezy i ja go czuje doskonale, natomiast jedno wyjasnienie, ktore mi sie nasuwa i cos w nim moze byc to to, ze w perfumerii jest cala masa zapachow, ktore mieszaja sie ze soba, tam pachnie juz z daleka!Ciezko nieraz wytrzymac te sephorowe zapachy, one zagluszaja odbior innych pachnidel. Mialam niejednokrotnie tak, ze psikalam cos w perfumerii, niewiewle czulam, a potem np. gdy dostala probke dobrze wiedzialam, ze cos jednak czuc Radze podejsc jesczez raz, choc niewykluczone, ze MP okaze sie zapachem - duszkiem, ktory ulatuje...
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 20:30   #78
MorrigaN
Raczkowanie
 
Avatar MorrigaN
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 159
GG do MorrigaN
Dot.: Dior - Midnight Poison

Mnie ten zapach zaskoczył niesamowicie pozytywnie znając reakcje mojego organizmu na Poison i Hypnotic Poison długo zastanawiałam się czy w ogóle ryzykować jakiekolwiek podejście do niego, ale gdy już odważyłam się powąchać odrobinkę przeżyłam szok Tym będę się "podtruwać" z przyjemnością
__________________
Cacko, za którym żądza chciwie goni,
Straciło urok, gdy je mamy w dłoni...
MorrigaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 10:54   #79
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Dior - Midnight Poison

Kilka z Was pisało o uderzającym najpierw aromacie ciastek. W pierwszej chwili też to poczułam i nos mi się zjeżył, bo od razu przypomniałam sobie niefortunne doświadczenie z Jesusem Del Pozo, który zaczynał się tak samo. Po chwili jednak zapach zmienił się w przyjemne kwiatki i owocki, wśród których przebijała nuta jabłka. Zapach ładny, owszem, ale po Truciźnie spodziewalam się czegoś więcej...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 16:01   #80
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Dior - Midnight Poison

Oj piękny jest, jeszcze trochę testów i ma szansę stanąć na półce koło Hypnotic Poison
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 10:24   #81
Pistacja
Raczkowanie
 
Avatar Pistacja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 213
Dot.: Dior - Midnight Poison

Czytam wasze wrażenia i oczom nie wierze!!

Dla mnie zapach jest typowo Poisonowy i jak wszystkie poprzednie jest intensywny, trwały i intrygujący. Jak na mój gust, Pure Poison jest dużo delikatniejszy od Midnight. Choć zapach zupełnie inny...

Początek jest dość świeży, taki trochę kręcący w nosie, lekko cytrynowy chyba. Ale baza jest solidna, trwała i słodka z nutą wanilii. Pod koniec rozwijania wyczuwam też charakterystyczny zapach typowo poisonowy.
Na pewno nie jest to lekki świeżuch, nie znam też perfum, które pachniałyby podobnie.

Generalnie Midnight Poison nawet mi się podoba, ale nie będę go nosić, zbyt ciężki jak dla mnie.
__________________
Pistacja
Pistacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 11:59   #82
au-relka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dior - Midnight Poison

Bardzo bardzo bardzo mi się podoba

Hahhaha najsmiejsznejsze jest to, że na poczatku to on mi AMOLem pachnie xD
au-relka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 08:32   #83
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Dior - Midnight Poison

Oj, no u mnie totalna porażka na początku ciekawe "zakwitły" konwalie a potem to tylko słodkość zupełnie nie rozwiajająca się w żadną stronę .... taka po prostu męcząca .....
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 09:34   #84
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Dior - Midnight Poison

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Zapach ładny, owszem, ale po Truciźnie spodziewalam się czegoś więcej...
Zgadzam się
Brzydki nie jest ale spodziewałam się czegoś więcej. Bezpieczny, nieinwazyjny, myślę że będzie się podobał ale liczyłam na coś mega ciekawego a tu zonk przypomina mi większość kwiatowo-owocowych zapachów. Szkoda
Jedyne co jest w nim ok. to trwałość, choć nie jest kilerem
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 10:01   #85
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: Dior - Midnight Poison

Tydzień temu dorwałam go w Sephorze. Od razu spsikałam nadgarstki i szyję i... ZAKOCHAłAM SIę Przeczytałam wszystkie Wasze opinie i muszę powiedzieć, że na mnie ten zapach pachnie zupełnie inaczej! Na początku otwiera mi oczy bergamotka i -uwaga- mięta Długo świdruje, świdruje by z czasem rozkwitnąć w paczulę. Na mnie nie czuć wanilii. Zero wanilii. Na koniec zostaje głęboka nuta szyprowa - i tu kolejna niespodzianka- z różą
Jak widać na mnie ten zapach rozwija się zupełnie inaczej Jest mój, jedyny, kochany. Błagam, tylko nie edition limited

Edit: A trwałość - wymarzona - czułam go nawet po kąpieli Moja chusta nadal nim pachnie (przeszło tydzień).
__________________


*Szczęście nie jest celem... jest sposobem podróżowania*

metafora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 20:07   #86
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Dior - Midnight Poison

oj tak, zapach jest trwałyBardzo się cieszę, ze dostałam go w prezencie.Tyle na niego czekałam z niepewnością i obawą czy aby mi się spodoba (bo reklama i nuty były piękne) i okazało się, że niepotrzebnie się bałam.Zapach jest śliczny
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 07:58   #87
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Dior - Midnight Poison

Od kilku dni jestem(szczęśliwą )posiadaczką MPSą po prostu cudowne.Do tej pory nie spodobał mi się żaden zapach z serii Poison(Hypnotic wywołał traumę, brrr)więc jakoś do tej pory omijałam je szerokim łukiem. Midnight pachną obłędnie, trochę słodko, tajemniczo, bardzo kobiecoNie wiem czemu kojarzą mi się z Euphorią...
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 14:01   #88
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Dior - Midnight Poison

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Od kilku dni jestem(szczęśliwą )posiadaczką MPSą po prostu cudowne.Do tej pory nie spodobał mi się żaden zapach z serii Poison(Hypnotic wywołał traumę, brrr)więc jakoś do tej pory omijałam je szerokim łukiem. Midnight pachną obłędnie, trochę słodko, tajemniczo, bardzo kobiecoNie wiem czemu kojarzą mi się z Euphorią...
to tak jak Gucci by Gucci kojarzą mnie się z Extraordinary Avonu
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 15:01   #89
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Dior - Midnight Poison

Jestem posiadaczka MP od jakis 2 tyg. zdecydowanie najbardziej udany zapach ze wszystkich Poison piekny ,sexowny,kobiecy i charakterystyczny...pod wzgledem razenia(dzialania) podobny troche do Euphori
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 14:36   #90
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: Dior - Midnight Poison

Czesc dziewczyny, przeczytalam wszystkie recenzje tych perfum i cos naprawde w sobie maja.
Szukam wlasnie dla siebie perfum na zime, narazie uzywam Brit, generalnie lubie cytrusy i nuty drzewne, kocham pomarancze/mandarynke/bergamotke itd.
Uwielbiam Aqua Allegorie Mandarine Basilic.
Czy myslicie ze MP nadaja sie na dzien, tak do biura itd.?
Czy to za duzo?

No bo nie chce przez cala zime uzywac takich swiezakow jak Mandarine Basilic...
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.