Nowości kulinarne. - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-04, 17:37   #1291
Lolitaa
Raczkowanie
 
Avatar Lolitaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
Dot.: Nowości kulinarne.

Zaliczyłam ptasie mleczko Milka o smaku cappuccino. Nie lubię ptasich, ale to jest pycha. Kupiłam w makro.
Lolitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 18:34   #1292
rudazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 107
Dot.: Nowości kulinarne.

Czy widział już ktoś na sklepowych pułkach taką nowość jak Almette z czosnkiem niedźwiedzim? Wprowadzony na rynek jako „smak roku” – produkt sezonowy. Sugerowana cena za opakowanie jednostkowe (150g) wynosi 3,59 zł.
rudazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:53   #1293
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez Lolitaa Pokaż wiadomość
Uzupełniam wiadomości o nowych czekoladach Goplany.

Goplana zaprasza na wyśmienitą ucztę smaków ukrytych w mlecznej czekoladzie.

Specjalnie dla wszystkich smakoszy czekolad mlecznych i nadziewanych Jutrzenka przygotowała dwanaście ciekawych smaków.

1. Czekolada likierowo – kokosowa to mleczna czekolada nadziewana egzotycznym kokosem i aromatycznym likierem.

2. Czekolada likierowo – truflowa kusi wyrafinowaną truflą i aromatycznym likierem.

3, 4. Czekolada orzechowa i czekolada toffi zachęcają aromatycznym kremem orzechowym i nadzieniem słodkiego toffi.

5. Owocowe szaleństwo proponują Czekolada truskawkowa – nadziewana delikatnym musem truskawkowym oraz

6. Czekolada wiśniowa – z mocno owocowym nadzieniem wiśniowym.

7. Czekolada z bakaliami – mleczna czekolada z m.in. rodzynkami, skórką pomarańczową, orzechami ziemnymi.

8. Czekolada z orzechami pełna smacznych orzechów laskowych.

9. Czekolada malajska – mleczna czekolada z zatopionymi w jej wnętrzu wiórkami kokosowymi.

10.Czekolada alpejska o bardzo delikatnym, mlecznym smaku.

11. Czekolada biała– oryginalna biała czekolada.

12. Czekolada biało-czarna o wyjątkowym połączeniu mlecznej i białej czekolady.
Skąd Ty to wszystko bierzesz


A ja mam w lodówce nową limitowaną Fantasię Danona Zimowe Smaki - śliwka z bakaliami. Jeszcze nie jadłam, ale brzmi smakowicie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 21:54   #1294
bazylia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 691
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez rudazz Pokaż wiadomość
Czy widział już ktoś na sklepowych pułkach taką nowość jak Almette z czosnkiem niedźwiedzim? Wprowadzony na rynek jako „smak roku” – produkt sezonowy. Sugerowana cena za opakowanie jednostkowe (150g) wynosi 3,59 zł.
Muszę go mieć Też czekam na informacje, jakby ktos wypatrzył
__________________
Mama Małgosi
bazylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 23:01   #1295
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
nie wiem czy to nowość, ale jadłam dziś sezamki w polewie jogurtowej marki Carrefour, pyyycha

Szkoda, że u mnie Carrefoura niet, bo z chęcią bym spróbowała

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Skąd Ty to wszystko bierzesz


A ja mam w lodówce nową limitowaną Fantasię Danona Zimowe Smaki - śliwka z bakaliami. Jeszcze nie jadłam, ale brzmi smakowicie
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 09:28   #1296
Lolitaa
Raczkowanie
 
Avatar Lolitaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez rudazz Pokaż wiadomość
Czy widział już ktoś na sklepowych pułkach taką nowość jak Almette z czosnkiem niedźwiedzim? Wprowadzony na rynek jako „smak roku” – produkt sezonowy. Sugerowana cena za opakowanie jednostkowe (150g) wynosi 3,59 zł.
Wow!! Muszę spróbować.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Skąd Ty to wszystko bierzesz


A ja mam w lodówce nową limitowaną Fantasię Danona Zimowe Smaki - śliwka z bakaliami. Jeszcze nie jadłam, ale brzmi smakowicie
Słodka tajemnica hihihiih.

A o tych limitowanych Danonach nie słyszałam. Trzeba będzie kupić.

Doszukałam się jeszcze 2 nowości i znalazłam fotkę tego niedźwiedziego Almette

1. Chocolate Creations Classic w kartoniku. Zielony kartonik zawiera czekoladki mleczne z kremem czekoladowo-orzechowym, w bursztynowym kartoniku są czekoladki z aksamitnym kremem toffi, a w kartoniku w kolorze ciepłego brązu czekoladki mleczne z kremem czekoladowym.

2. Dwa nowe produkty w linii Bakalland fresh. Są to: mieszanka sałatkowa z grzankami i orzechami pinii oraz mieszanka sałatkowa z grzankami i orzechami pecan. Dzięki tym mieszankom sałatki i surówki nabiorą innego wyrazu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg solid%20w%20karton.jpg (4,6 KB, 366 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bakalland%20do%20salatek2.jpg (8,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg almette%20z%20czosnkiem%20nie.jpg (8,3 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez Lolitaa
Czas edycji: 2007-10-05 o 11:29
Lolitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 18:30   #1297
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nowości kulinarne.

------Już od września na rynku dostępne są czekoladki nadziewane ADWOKAT w nowej formie pakowania. To elegancka bombonierka z nowoczesnym wzornictwem podkreślającym smak i jakość zamkniętego we wnętrzu produktu. Nowe, przyciągające wzrok opakowanie jest doskonałą propozycją dla każdego kto ceni dobry smak i styl. We wnętrzu każdej bombonierki znajdują się 24 czekoladki o charakterystycznym prostokątnym kształcie. Każda z nich to perfekcyjne połączenie kremowego nadzienia o smaku likieru adwokatowego oraz szlachetnej deserowej czekolady. Sugerowana cena bombonierki 455g to 9,99zł.

--------„Szpinak liście” to nowy produkt firmy Hortex, który pojawił się na polskim rynku w połowie września. „Szpinak liście” został poddany starannemu procesowi zamrażania, dzięki któremu to cenne warzywo w pełni zachowuje swoje wartości odżywcze. Teraz przez cały rok, możemy dostarczać naszemu organizmowi niezbędnych witamin oraz soli mineralnych. Szpinak zawiera bowiem magnez, sód, potas, wapń, mangan, żelazo i inne pierwiastki. Jest także źródłem witaminy E, K, witamin z grupy B, biotyny oraz beta-karotenu i wit. C. „Szpinak liście” to świetny pomysł zarówno na samodzielne danie, jak i na dodatek do makaronów, mięs, zapiekanek i innych potraw. Sugerowana cena opakowania 450g to ok. 3,60 zł.

----------W październiku na półkach sklepowych pojawią się nowe cukierki – Winterfresh Strong Mints. To pudrowe, owalne miętusy charakteryzujące się silnym, długotrwałym smakiem. Spełnią oczekiwania tych konsumentów, którym szczególnie zależy na świeżym oddechu i silnych walorach smakowych cukierków. Winterfresh Strong Mints wspierane będą materiałami pro-sprzedażowymi oraz reklamą telewizyjną (styczeń – luty 2008r.) Sugerowana cena detaliczna to 1,79 zł za opakowanie (1 opakowanie = 16 cukierków; 1 boks = 24 opakowań; 1 karton = 12 boksów; 1 paleta = 42 kartony)

---------Ofertę FRoSTY wzbogaciła nowa kategoria dań gotowych - Dania warzywne na patelnię. Nowe propozycje to 3 oryginalne receptury z kuchni śródziemnomorskiej na bazie chrupkich warzyw z dodatkiem ryżu, ziemniaków lub makaronu, przyprawione aromatycznymi sosami z mieszanką ziół. Konsumenci mają do wyboru warianty: Makaron Pesto Rosso – danie warzywne z makaronem wzbogacone suszonymi pomidorami, Ziemniaczane Ratatouille – danie warzywne na z ziemniakami, wzbogacone grillowanymi bakłażanami i cukinią, Grzybowe Risotto – danie warzywne z ryżem, wzbogacone zielonymi szparagami i grzybami z dodatkiem ziaren dzikiego ryżu. Pojedyncze opakowanie wszystkich 3 produktów o gramaturze 400 g kosztuje ok. 6 zł.

--------------Bogatą gamę słodkich produktów firmy Mieszko od sierpnia br. uzupełniają dwie nowe pralinki: czekoladka deserowa z nadzieniem dwuwarstwowym nugatowym i marcepanowym oraz czekoladka deserowa z nadzieniem dwuwarstwowym nugatowym oraz miodowym. Sugerowana cena kartonu 2,5 kg wynosi 27,00 zł.

------------We wrześniu br. firma Lorenz wprowadziła na rynek kolejne smaki chipsów grubo krojonych Crunchips x-cut – Pomidory z Serem oraz Borowiki w Śmietanie. Pomidory z serem – to połączenie smaku świeżych, dojrzałych pomidorów z dodatkiem żółtego sera. Borowiki w Śmietanie z to kolei pyszna kombinacja szlachetnych borowików duszonych w gęstej śmietanie. Wprowadzenie nowych smaków, ma na celu wykorzystanie silnego efektu sezonowości, dotyczy to głównie Borowików w Śmietanie. Wrzesień to przecież idealna pora na grzybobranie... Chipsy na rynku dostępne są w dwóch opakowaniach: 85g i 160g.

-----------Chocolate Creations Classic w kartoniku to doskonały pomysł na słodki podarunek dla Ciebie i Twoich bliskich. Wszystkie opakowania łączy wspólna subtelna stylistyka , złoty napis oraz elegancka kokarda. Zielony kartonik zawiera czekoladki mleczne z kremem czekoladowo-orzechowym, w bursztynowym kartoniku odnajdziemy czekoladki z aksamitnym kremem toffi, a w kartoniku w kolorze ciepłego brązu czekoladki mleczne z kremem czekoladowym.


--------Subtelny smak wiśni, likieru i deserowej czekolady w eleganckiej, dwuwarstwowej bombonierce to nowa propozycja Wiśni w Likierze „Cherries In Liqueur” Firmy Cukierniczej Solidarność. Smak deserowej czekolady podkreśla zdecydowana kolorystyka opakowania, moc likieru uwydatniają wytłoczone złote napisy, natomiast subtelny smak wiśni oddaje łagodna stylistyka opakowania. W ten sposób otrzymaliśmy doskonały produktu w eleganckiej bombonierce, zgodny z duchem czasu i spełniający oczekiwania klientów poszukujących czegoś niebanalnego na prezent.

----------W październiku Eurovita dystrybutor wyrobów czekoladowych wprowadza na rynek nową markę kremów do smarowania pieczywa Krem o'LADA Scooby-Doo w trzech smakach: czekoladowym, czekoladowo-orzechowym i toffi. Nową markę wyróżnia jedna z ulubionych postaci z kreskówek – pies detektyw Scooby-Doo na opakowaniu. Sympatyczny i dobroduszny Scooby-Doo wraz pozostałymi bohaterami bajki z pewnością zachęcą do zakupu nowych produktów, tym bardziej, że kremy są wartościowym odżywczo składnikiem posiłków, a także świetnym dodatkiem do potraw na słodko oraz ciast.

----------Firma Ferrero poszerzyła swoją ofertę w kategorii tabliczek o nowy produkt – Yogurette, skierowany także do dorosłego konsumenta. Każde opakowanie zawiera 8 praktycznych, pojedynczo pakowanych batoników z pysznej mlecznej czekolady wzbogaconej lekkim jogurtowym nadzieniem o smaku truskawkowym, a szata graficzna jest udanym połączeniem tradycji Ferrero z nowoczesnością. W miejscach sprzedaży są przewidziane degustacje oraz zostaną umieszczone materiały POS. Cena sugerowana dla konsumenta za opakowanie 100g wynosi 3,99 zł.

---------Grupa serów Almette jesienią br. została wzbogacona o nowy smak – ALMETTE Z CZOSNKIEM NIEDŹWIEDZIM! Nowy serek Almette z czosnkiem niedźwiedzim posiada same atuty: jako jedyny na polskim rynku zawiera najszlachetniejsze liście czosnku niedźwiedziego, posiada wyborny smak i zapach, konsystencja jego jest delikatna i puszysta. Almette z czosnkiem niedźwiedzim zostaje wprowadzony na rynek jako „smak roku” – produkt sezonowy. Sugerowana cena za opakowanie jednostkowe (150g) wynosi 3,59 zł.

-----------Guma do żucia Airwaves oferuje konsumentom coraz więcej intensywnych doznań – nie tylko smakowych. Produkty tej marki – Airwaves Menthol & Eucalyptus, Airwaves Black Mint, Airwaves Cassis, Airwaves Active – mają teraz ulepszoną formułę z mentolowymi mikrogranulkami. Atrakcyjniej prezentuje się też opakowanie - w metalicznych kolorach, z widocznym przekrojem drażetki zawierającej mikrogranulki oraz nową komunikacją na czerwonym tle „New Extreme Kick”. Nowoczesny, dynamiczny wizerunek tej marki komunikować będzie rozpoczynająca się tej jesieni kampania reklamowa pod hasłem: "Czasem wystarczy mały impuls. Airwaves. Go for it." Sugerowana cena detaliczna opakowania wynosi 1,90 zł.

------------W październiku br. firma Scandic Food, producent dżemów i powideł „Owocowa Rozkosz” wprowadza nową szatę graficzną dla swoich produktów. Dżemy „Owocowa Rozkosz” są przygotowywane według tradycyjnej receptury ze starannie wyselekcjonowanych owoców. Nie zawierają konserwantów, dodatków smakowych i środków barwiących. Na rynku dostępne są w gramaturze 300g i 500g. Sugerowana cena detaliczna za opakowanie 300g wynosi 3,49 zł, a za 500g – 5,99 zł.

----------Serek BIELUCH

Chełmskie podziemia to kraina legend. Surowe groty kryją niejedną tajemnicę. Stąd wywodzi się jeden z najsłynniejszych duchów polskich - dobrotliwy, spełniający wszystkie życzenia Duch Bieluch.
Firma Biomlek chcąc zrealizować marzenia klientów o delikatnym, rozpływajacym się w ustach serku, opracowała pieczołowicie tajemną recepturę na taki właśnie twarożek.
Serek Bieluch jabłko - gruszka - musli 150g
Serek Bieluch ananasowy z musli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10_d.jpg (43,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12_d.jpg (44,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13_d.jpg (44,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Adwokat.jpg (16,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chip3.jpg (48,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czosnek.jpg (17,1 KB, 4 załadowań)
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-07, 18:35   #1298
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nowości kulinarne.

:d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg doob.jpg (29,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dzemy.jpg (16,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FRoSTAtrzy-1.jpg (25,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kartonikiclassic.jpg (29,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Szpinak.JPG (50,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WFRSM.jpg (8,8 KB, 10 załadowań)
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 18:37   #1299
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nowości kulinarne.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wisnie412g.jpg (23,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Yogurette.jpg (15,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pralina2.jpg (4,9 KB, 3 załadowań)
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 18:57   #1300
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez lullaby22 Pokaż wiadomość
Szkoda, że u mnie Carrefoura niet, bo z chęcią bym spróbowała



ta polewa jogurtowa to mniej więcej coś takiego jak nadzienie jogurtowej milki, lekko kwaśnawe
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 19:31   #1301
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Nowości kulinarne.

Ja będę polować na te mrożonki FROSTY-mniam.
Jadłam natomiast te nowe czekoladki MIESZKO-nugat i miód,naprawdę niezłe.
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-07, 21:33   #1302
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
-

----------Serek BIELUCH

Chełmskie podziemia to kraina legend. Surowe groty kryją niejedną tajemnicę. Stąd wywodzi się jeden z najsłynniejszych duchów polskich - dobrotliwy, spełniający wszystkie życzenia Duch Bieluch.
Firma Biomlek chcąc zrealizować marzenia klientów o delikatnym, rozpływajacym się w ustach serku, opracowała pieczołowicie tajemną recepturę na taki właśnie twarożek.
Serek Bieluch jabłko - gruszka - musli 150g
Serek Bieluch ananasowy z musli

O, te serki bardzo mnie interesują

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
ta polewa jogurtowa to mniej więcej coś takiego jak nadzienie jogurtowej milki, lekko kwaśnawe
Lubię takie
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 22:20   #1303
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez lullaby22 Pokaż wiadomość
Lubię takie
ja też
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 09:32   #1304
Mangolina
Zakorzenienie
 
Avatar Mangolina
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wherever
Wiadomości: 3 242
GG do Mangolina
Dot.: Nowości kulinarne.

Kupiłam kolejną granolę - czekoladową Pyszna

Ciekawa jestem jak smakować będą te nowe bieluchy, bo na ogół ich serki mi nie smakują ;]
__________________
Imagine pageant
In my head the flesh seems thicker
Sandpaper tears corrode the film...



...And I need you now somehow, And I need you now somehow.
Mangolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 11:37   #1305
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Nowości kulinarne.

Te Bieluchy dzisiaj widziałam wszystkie w Realu to tak btw. jakby ktoś szukał
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 12:07   #1306
rudazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 107
Dot.: Nowości kulinarne.

Czy próbowaliście nowe Lay'sy- Jesienny Ziemniak z Ogniska? Osobiście gorszego paskudztwa nie jadłam. Smak przypominał nie pieczonego ziemniaka lecz spaloną ziemniaczaną skórę. Nie polecam.
rudazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 13:06   #1307
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez rudazz Pokaż wiadomość
Czy próbowaliście nowe Lay'sy- Jesienny Ziemniak z Ogniska? Osobiście gorszego paskudztwa nie jadłam. Smak przypominał nie pieczonego ziemniaka lecz spaloną ziemniaczaną skórę. Nie polecam.
Mi nawet smakowały te Lay`sy
Ja czułam tam jakąś maślaną nutę, generalnie smak bardzo przypomina ziemniaka z ogniska, a takie ziemniaki mają przecież spaloną skórkę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 13:23   #1308
rudazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 107
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mi nawet smakowały te Lay`sy
Ja czułam tam jakąś maślaną nutę, generalnie smak bardzo przypomina ziemniaka z ogniska, a takie ziemniaki mają przecież spaloną skórkę
Ale nikt nie każe jeść tej zwęglonej czarnej skóry. Zbyt intensywny smak jak dla mnie.
rudazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 13:47   #1309
rudazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 107
Dot.: Nowości kulinarne.

Czy już widzieliście nowość Kamisa Fit up!TM Stripslistki z błonnikiemo dwóch smakach: zcynamonem i miętą? Ilość sztuk: 24 listki. To produkt skierowany dla tych, którzy dbają o swoją linię a równocześnie chcą odświeżyć swój oddech.
rudazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 14:33   #1310
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez rudazz Pokaż wiadomość
Czy już widzieliście nowość Kamisa Fit up!TM Stripslistki z błonnikiemo dwóch smakach: zcynamonem i miętą? Ilość sztuk: 24 listki. To produkt skierowany dla tych, którzy dbają o swoją linię a równocześnie chcą odświeżyć swój oddech.
o, no proszę, czego to nie wymyślą
w związku z tym że uwielbiam wszystkie produkty z serii kamis fit up! to pewnie tych listków też spróbuję.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 13:23   #1311
rudazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 107
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
o, no proszę, czego to nie wymyślą
w związku z tym że uwielbiam wszystkie produkty z serii kamis fit up! to pewnie tych listków też spróbuję.
Jeśli lubisz te produkty. To widziałam organizowany konkurs dla klubowiczów Kamis Fit up!
rudazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 13:33   #1312
rudazz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 107
Dot.: Nowości kulinarne.

Właśnie jestem po „testach” - Fantasia – zimowe smaki – śliwka z bakaliami. Dość ciekawy smak. Jeśli ktoś lubi Fantasie to na pewno i ta mu posmakuje.
rudazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 14:34   #1313
Justinka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 686
Dot.: Nowości kulinarne.

A próbowalyscie moze nowych chipsow Lay`s Letnie pomidory i Jesienny ziemniak z ogniska?Jakie są w smaku?
Justinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 15:15   #1314
Lolitaa
Raczkowanie
 
Avatar Lolitaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez rudazz Pokaż wiadomość
Czy już widzieliście nowość Kamisa Fit up!TM Stripslistki z błonnikiemo dwóch smakach: zcynamonem i miętą? Ilość sztuk: 24 listki. To produkt skierowany dla tych, którzy dbają o swoją linię a równocześnie chcą odświeżyć swój oddech.
Koniecznie muszę spróbować.

A jeśli chodzi o linię limitowaną - Fantasia Zimowe Smaki, to dostępna jest również w wariancie smakowym:
Wiśnia z płatkami migdałów i jogurtem marcepanowym

Edytowane przez Lolitaa
Czas edycji: 2007-10-09 o 16:08
Lolitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 18:08   #1315
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez rudazz Pokaż wiadomość
Ale nikt nie każe jeść tej zwęglonej czarnej skóry. Zbyt intensywny smak jak dla mnie.
a dla mnie wogle nie mialy smaku ziemniakow z ogniska, ani spalonych ani dobrych, ani surowych
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 08:17   #1316
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: Nowości kulinarne.

A ja te bieluchy widuje juz od dosc dlugiego czasu w marketach...
Probowalyscie paszteciku rybnego firmy SuperFish "Pastini"?
http://www.superfish.pl/produkty/kon...szteciki-rybne
Kusza mnie bardzo ale nie ma informacji o wartosciach odzywczych i nie moge sie przemoc tak w ciemno...
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 08:39   #1317
Lolitaa
Raczkowanie
 
Avatar Lolitaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
A ja te bieluchy widuje juz od dosc dlugiego czasu w marketach...
Tego truskawkowego i ananasowego to kupiłam pierwszy raz już prawie 2 lata temu. Tylko jabłkowo-gruszkowy jawi mi się jako nowość
Lolitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 12:13   #1318
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mi nawet smakowały te Lay`sy
Ja czułam tam jakąś maślaną nutę, generalnie smak bardzo przypomina ziemniaka z ogniska, a takie ziemniaki mają przecież spaloną skórkę
Mi też smakują. Nawet bardzo. To chyba moje ulubione Lays'y
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 13:22   #1319
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Mi też smakują. Nawet bardzo. To chyba moje ulubione Lays'y
Aż bym zjadła je teraz Ale się odchudzam i chipsom mówię nie

PS. Dziewczyny, czy któraś z Was próbowała może piec te babeczki Dr.Oetkera, co teraz często reklamują w tv?
Kuszą mnie te z płatkami czekolady albo te całe czekoladowe Podobno w opakowaniu są już te papierowe foremki, ale nie znalazłam informacji ile babeczek wychodzi z 1 opakowania i jakiej są mniej więcej wielkości. Gdyby któraś coś wiedziała to proszę o znak
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 15:33   #1320
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: Nowości kulinarne.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Aż bym zjadła je teraz Ale się odchudzam i chipsom mówię nie

PS. Dziewczyny, czy któraś z Was próbowała może piec te babeczki Dr.Oetkera, co teraz często reklamują w tv?
Kuszą mnie te z płatkami czekolady albo te całe czekoladowe Podobno w opakowaniu są już te papierowe foremki, ale nie znalazłam informacji ile babeczek wychodzi z 1 opakowania i jakiej są mniej więcej wielkości. Gdyby któraś coś wiedziała to proszę o znak

Iso zapewniam Cię, że samodzielne zrobienie muffinek jest tak samo proste, a z pewnością wyjdą lepsze i bez chemii
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.