Ostatnio obejrzane filmy cz. VII - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-29, 09:07   #2731
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 801
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Praktykant - fajny film, miło się go oglądało, gra aktorska dobra.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 12:03   #2732
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Róża - oglądalam wczoraj w TV , do tej pory nie moge się pozbierac. Wgniata w fotel..
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 15:58   #2733
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam na 'Dziewczynie z portretu'. Co mogę powiedzieć? Szokujący, szokujący i .... szokujący? REWELACYJNA rola Eddie'go Redmayne'a (myślałam że po Teorii Wszystkiego już aż tak nie zaskoczy, a tu proszę) . Zjawy jeszcze nie widziałam, ale jak dla mnie wręcz oscarowa. Bardzo realistyczna. Film momentami, nie wiem czy dobrze zrobię jak napiszę, ale obrzydliwy. Zniewieściały do granic możliwości. Orientacja seksualna leczona za pomocą elektrowstrząsów. Minuta po minucie zaczynamy doceniać czasy w jakich żyjemy. Piękne kostiumy. Rola żony głównego bohatera (czy też bohaterki) również bardzo dobra. Poświęcenie dla swojej duszy, dla, tak po prostu, poczucia się dobrze z samym sobą. Na sali kinowej siedział jeden mężczyzna, po seansie miał dziwny wyraz twarzy - w związku z tym nie polecam brać swoich facetów, a iść z koleżankami/mamą/teściową.
U mnie 9/10.
Na mnie nie zrobił nawet w połowie tak wielkiego wrażenia Spodziewałam się jednak czegoś lepszego.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-29, 21:06   #2734
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

The boy- Tak sie cieszylam na ten film,myslalam,ze moze cos w stylu Annabell,ale pomylka totalna. Bardziej thiller niz horror. Trzymajacy w napieciu a koncowka strasznie rozczarowujaca. Wedlug mnie 3/10
__________________
2019:26
2020:13

Edytowane przez Maalinkaaaa
Czas edycji: 2016-01-29 o 21:31
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 10:52   #2735
Morka1
Raczkowanie
 
Avatar Morka1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 244
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Automata z A.Bandersaem, poruszający futurystyczny film, w dość prostej ubogiej szacie, do mnie trafił, polecam, Banderasa sam go kręcił i reżyserował, oraz grał w nim, bo Hollywood nie chciało.
Morka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 17:42   #2736
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Carol - ładny film... I tyle. Miałam nadzieję na coś bardziej oczarowującego. Podobał mi się, ale podejrzewam, że nie obejrzę go drugi raz (a to dla mnie najlepsza oznaka, że film mnie zachwycił). Muzyka piękna, sceneria i kostiumy również, ale nie czułam jakoś chemii między bohaterkami. Miałam nadzieję na atmosferę "Smażonych zielonych pomidorów", ale troszkę się zawiodłam.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-30, 20:38   #2737
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Brooklyn - bez szału, mdła historia jakich wiele, kostiumy mogą ciut film obronić, ale skąd te trzy nominacje to nie wiem ... 6/10
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 01:25   #2738
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Brooklyn - bez szału, mdła historia jakich wiele, kostiumy mogą ciut film obronić, ale skąd te trzy nominacje to nie wiem ... 6/10
mimo, ze brooklyn mi sie podobal, to również uwazam, że nominacja to jakies nieporozumienie.

amy - strasznie przykra historia o upadku czlowieka. z jednej strony współczuję jej, że miala takiego pecha do spotykanych ludzi, z drugiej była dorosla - podejmowała wlasne decyzje. nie wiem co o tym myślę, musze sie z tym przespać
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 11:08   #2739
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
The boy- Tak sie cieszylam na ten film,myslalam,ze moze cos w stylu Annabell,ale pomylka totalna. Bardziej thiller niz horror. Trzymajacy w napieciu a koncowka strasznie rozczarowujaca. Wedlug mnie 3/10
Ja pękałam za śmiechu na zwiastunie
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 15:21   #2740
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam na 'Dziewczynie z portretu'. Co mogę powiedzieć? Szokujący, szokujący i .... szokujący? REWELACYJNA rola Eddie'go Redmayne'a (myślałam że po Teorii Wszystkiego już aż tak nie zaskoczy, a tu proszę) . Zjawy jeszcze nie widziałam, ale jak dla mnie wręcz oscarowa. Bardzo realistyczna. Film momentami, nie wiem czy dobrze zrobię jak napiszę, ale obrzydliwy. Zniewieściały do granic możliwości. Orientacja seksualna leczona za pomocą elektrowstrząsów. Minuta po minucie zaczynamy doceniać czasy w jakich żyjemy. Piękne kostiumy. Rola żony głównego bohatera (czy też bohaterki) również bardzo dobra. Poświęcenie dla swojej duszy, dla, tak po prostu, poczucia się dobrze z samym sobą. Na sali kinowej siedział jeden mężczyzna, po seansie miał dziwny wyraz twarzy - w związku z tym nie polecam brać swoich facetów, a iść z koleżankami/mamą/teściową.
U mnie 9/10.
To film tak poprawny, przestetyzowany, nudny, ze słabą rolą Eddiego (za co on dostał tego Oscara rok temu do tej pory się zastanawiam ), który nawet nie próbuje podjąć trudnych tematów, z kompletnie niezrozumiałym uczuciem jego żony, która tak nawiasem kradnie cały ten film.
Ja ogromnie nie polecam, ale może jestem uprzedzona i nie przepadam za filmami biograficznymi - jak widać wyżej, nie spodobała mi się Teoria Wszystkiego, podobnie jak zeszłoroczna The Imitation Game.

Powoli nadrabiam Oscarowe filmy i mam za sobą "The Big Short" - genialny film, który chyba nieco jak "The Social Network" nie opowiada o jakimś fenomenie, ale przede wszystkim próbuje pokazać jakąś uniwersalną prawdę o ludzkich postawach.
Podobał mi się też "Spotlight", mocny, obrzydliwy wręcz film, szczególnie gdy popatrzy się na to, że kolejne skandale cały czas wychodzą na jaw.
Obejrzałam dzisiaj "Brooklyn" - nieco polukrowana, ładna (zawsze jak oglądam filmy, których akcja dzieje się w latach '50 mam ochotę wymienić całą garderobę i zacząć chodzić w takich ciuchach) historia rozdarcia między dwoma światami, między poczuciem obowiązku, a uczuciem (bo ja mimo wszystko uważam, że choć Tony był stroną, która w tym związku kochała bardziej, to było to obustronne uczucie). Nie jest to raczej obowiązkowa pozycja, ale miłe zapełnienie niedzielnego popołudnia. No i Gleeson
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 15:48   #2741
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
To film tak poprawny, przestetyzowany, nudny, ze słabą rolą Eddiego (za co on dostał tego Oscara rok temu do tej pory się zastanawiam ), który nawet nie próbuje podjąć trudnych tematów, z kompletnie niezrozumiałym uczuciem jego żony, która tak nawiasem kradnie cały ten film.
Ja ogromnie nie polecam, ale może jestem uprzedzona i nie przepadam za filmami biograficznymi - jak widać wyżej, nie spodobała mi się Teoria Wszystkiego, podobnie jak zeszłoroczna The Imitation Game.
Mnie też ani Teoria wszystkiego, ani Dziewczyna z portretu nie porwały
The imitation game za to przeciwnie, bardzo mi się podobał.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 21:54   #2742
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Obejrzałam Pokój z 2015 - jestem pod OGROMNYM wrażeniem. Na świeżo 9/10, może z dystansu obniżę ocenę, ale wątpię. Mały zagrał mistrzowsko, fabuła z niewielkimi niedociągnięciami, jednak moim zdaniem - nie odbiły się znacząco na całości. Polecam mocno
Dodatkowo motyw z zębem i zakrzywianiem rzeczywistości kojarzy mi się z Kłem moim ukochanym, choć film zupełnie w innej konwencji i klimacie, to jakieś takie mam skojarzenie, ciekawe, czy ktoś też tak miał po seansie.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Róża - oglądalam wczoraj w TV , do tej pory nie moge się pozbierac. Wgniata w fotel..
Mnie było ciężko w brzuchu i na duszy kilka dobrych dni po seansie. Zaniemówiłam po napisach, po prostu słowa nie umiałam wydusić.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 22:08   #2743
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Marsjanin 7/10
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 09:00   #2744
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Avengers-- zbiorowisko superbohaterów w jednym, czyli była akcja, sensacja i brak nudy Oglądało się dobrze, miałam wersję z lektorem, bo przez dubbing próbowałam kiedyś dwa razy się przebić i nie dałam rady. Zabrakło mi tylko Zimowego Żołnierza, mojego ulubionego 7/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:40   #2745
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Spotlight-Dosyć solidny,ale bardzo jałowy i wyprany z emocji. Dla mnie spełnił dosłownie funkcję informacyjną,nic więcej,żadnych uczuć,przemyśleń itd. Zmarnowanie świetnej obsady,bo aktorzy w ogóle nie mieli szansy się wykazać,zero jakiegoś zarysu psychologicznego. Szkoda. 6/10

Love the Coopers-Okropnie mnie wynudził i wymęczył,ani to nie było śmieszne,ani wzruszające. Podobał mi się tylko wątek z Olivią Wilde. 4/10
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:36   #2746
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 801
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Pamiętnik nastolatki/ The Diary of a Teenage Girl - maskara, nie polecam nikomu, wynudziłam sie i nic więcej.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 12:08   #2747
annuta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 50
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Igrzyska Śmierci -Kosogłos, cz. I. Trochę na początku nie widziałam o co biega, bo poprzednią cześć oglądałam dawno... ale w sumie bardzo dobrze się oglądało, zaskoczyło mnie zakończenie, że "to już? tak szybko?". W kolejce mam następną część.
annuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 10:47   #2748
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Obejrzałam Pokój z 2015 - jestem pod OGROMNYM wrażeniem. Na świeżo 9/10, może z dystansu obniżę ocenę, ale wątpię. Mały zagrał mistrzowsko, fabuła z niewielkimi niedociągnięciami, jednak moim zdaniem - nie odbiły się znacząco na całości. Polecam mocno
Dodatkowo motyw z zębem i zakrzywianiem rzeczywistości kojarzy mi się z Kłem moim ukochanym, choć film zupełnie w innej konwencji i klimacie, to jakieś takie mam skojarzenie, ciekawe, czy ktoś też tak miał po seansie.
też oglądałam i jestem zachwycona tak świetnego filmu już dawno nie widziałam bardzo mi się podobało ukazanie ich traumy, innej w przypadku dziecka jak i matki. Gra chłopca fenomenalna.
Po 'Pokoju' oglądałam też kilka innych filmów, ale na pytanie "co oglądałaś ostatnio" pierwsze co mi przychodzi do głowy to właśnie ten film.
Nie mam natomiast skojarzeń z Kłem ale mnie nie przypadł do gustu.

Obejrzałam też Dzień dobry TV z Rachel McAdams - w porządku, momentami się ciągnie, ale generalnie przyjemny, ot taki filmik.

Eleanor i Reggie - bardzo specyficzn, mnie wzruszył, gra chłopca, znowu - wspaniała! Chociaż czegoś mi brakowało jednak.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:33   #2749
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 801
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Skandalista Lady W. - film mi sie podobał, lubię kostiumowe a tym bardziej na faktach autentycznych, szkoda mi głównej bohaterki tyle przeszła, ale pokazała mężowi. Kostiumy bardzo ładne, gra aktorska dobra.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-02, 21:47   #2750
blueblue now
Rozeznanie
 
Avatar blueblue now
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 566
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Jestem świeżo po "Co się zdarzyło Baby Jane?" i po prostu muszę napisać, że film jest genialny!! Rewelacyjny thriller psychologiczny, od którego ciężko się oderwać. Tak mistrzowskiej i utalentowanej aktorki jak Bette Davis to współcześnie chyba nie ma, jej kreacja w tym filmie powala i wbija w fotel klask i:
Zatkało mnie, gra tej kobiety to coś niesamowitego.
Muzyka, fabuła świetna, ale to za sprawą wybitnej gry aktorskiej ten film jest aż tak dobry
blueblue now jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 14:33   #2751
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez blueblue now Pokaż wiadomość
Jestem świeżo po "Co się zdarzyło Baby Jane?" i po prostu muszę napisać, że film jest genialny!! Rewelacyjny thriller psychologiczny, od którego ciężko się oderwać. Tak mistrzowskiej i utalentowanej aktorki jak Bette Davis to współcześnie chyba nie ma, jej kreacja w tym filmie powala i wbija w fotel klask i:
Zatkało mnie, gra tej kobiety to coś niesamowitego.
Muzyka, fabuła świetna, ale to za sprawą wybitnej gry aktorskiej ten film jest aż tak dobry
I Bette, i Joan świetnie wypadły, uwielbiam ten film
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:42   #2752
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

The Danish Girl-Tak sobie. Eddie Redmayne moim zdaniem ostro przesadził ze swoją grą,przerysował tą postać aż do śmieszności. Nie przejęłam się losami bohaterów,nie wzruszyła mnie ta historia,no nie podobało mi się . Film ratuje dobra rola Alici Vikander. 5/10
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:49   #2753
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
The Danish Girl-Tak sobie. Eddie Redmayne moim zdaniem ostro przesadził ze swoją grą,przerysował tą postać aż do śmieszności. Nie przejęłam się losami bohaterów,nie wzruszyła mnie ta historia,no nie podobało mi się . Film ratuje dobra rola Alici Vikander. 5/10
Amen
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 09:38   #2754
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Uciekinier-- do pierwszej połowy był ciekawszy, ale dobrze mi 'zleciał'. Najbardziej podobała mi się gra T. Sheridana, młody dobrze zapowiadający się aktor, dobrze przedstawił emocje, jego powolność wciągała. Matthew też nie był gorszy, dobrze, że odszedł od tych głupich komedyjek. 6/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 12:06   #2755
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Columbus Circle - moze być. Zakończenie mnie rozczarowało
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 08:03   #2756
Cathless
Rozeznanie
 
Avatar Cathless
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 553
GG do Cathless
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Pokój (2015).
Historia z całą pewnością poruszająca, tym bardziej, że przedstawiona z punktu widzenia małego dziecka. Aktor grający Jacka mnie oczarował! Jedyne co mam do zarzucenia to za mało akcji, wydarzeń... 7/10
Swoją drogą powinnam wam podziękować, bo to właśnie na tym forum odkryłam ten tytuł; )
Cathless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 10:08   #2757
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Jestem legendą - ujdzie... z braku laku można obejrzeć
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 10:11   #2758
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

The Room (2015)-Jeden z najlepszych filmów jakie przez ostatni czas obejrzałam. Ogólna koncepcja filmu jest przerażająca i oryginalna. Bardzo mnie zaciekawił i poruszył. Nie wiem jak Zjawa,bo jeszcze nie oglądałam(czekam na TŻ,bo obiecałam mu,że bez niego nie obejrzę),ale moim zdaniem Pokój jest najlepszym tegorocznym oscarowym filmem. 8,5/10
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 11:56   #2759
shanta
Wtajemniczenie
 
Avatar shanta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 421
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Miasto 44 w końcu znalazłam czas na ten film.
shanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 23:25   #2760
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Cathless Pokaż wiadomość
Pokój (2015).
Historia z całą pewnością poruszająca, tym bardziej, że przedstawiona z punktu widzenia małego dziecka. Aktor grający Jacka mnie oczarował! Jedyne co mam do zarzucenia to za mało akcji, wydarzeń... 7/10
Swoją drogą powinnam wam podziękować, bo to właśnie na tym forum odkryłam ten tytuł; )
Ciekawa jestem tego filmu. Książka mi się bardzo podobała. Muszę się w końcu za niego zabrać.
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-05 16:49:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.