Aparaty ortodontyczne cz. XVI - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-02, 23:21   #451
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Nie używa się past wybielających podczas leczenia ortodontycznego Później takiej różnicy koloru pod zamkami i wokół ich nie jest łatwo się pozbyć
A ja widzę, że zżółkły mi zęby, a to dopiero początek leczenia, nie wspomnę już o osadzie... I obawiam się że jak zdejma mi aparat to będę miała jasne plamki w miejscu zamków, stąd moje rozkminy, że może od czasu do czasu użyć jakiejś wybielającej pasty
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 05:54   #452
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

Ja jakoś nie wierzę w pasty wybielające uważam że te lepsze po prostu lepiej sobie radzą z osadem i przebarwieniami (np. kawą) niż zwykle pasty i dlatego wydaje nam się że wybielają na mnie Lacalut dobrze dzialal ale jak miałam przerwę w użytkowaniu to i tak zęby wracały do poprzedniego stanu.
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:43   #453
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
A ja widzę, że zżółkły mi zęby, a to dopiero początek leczenia, nie wspomnę już o osadzie... I obawiam się że jak zdejma mi aparat to będę miała jasne plamki w miejscu zamków, stąd moje rozkminy, że może od czasu do czasu użyć jakiejś wybielającej pasty
Właśnie mam tak samo
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 12:35   #454
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Ja jakoś nie wierzę w pasty wybielające uważam że te lepsze po prostu lepiej sobie radzą z osadem i przebarwieniami (np. kawą) niż zwykle pasty i dlatego wydaje nam się że wybielają na mnie Lacalut dobrze dzialal ale jak miałam przerwę w użytkowaniu to i tak zęby wracały do poprzedniego stanu.
Kiedyś używałam jakiejś pasty ze 2 lata, dopiero po tym czasie zobaczyłam że jest wybielająca Takie 'zwykłe' pasty z tych drogeryjnych to raczej wiele nie zdziałają, tak mi się wydaje.
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 12:37   #455
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

A próbowałyście w ogóle tej Blanx Anty Osad od czasu do czasu? Bo ona działa cuda
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 13:00   #456
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
A próbowałyście w ogóle tej Blanx Anty Osad od czasu do czasu? Bo ona działa cuda
Nie próbowałam ale z chęcią bym zakupiła.

Znacie może jakiegoś sprzedawce na Allegro albo gdzieś indziej gdzie kupię tę pastę, końcówki do szczoteczki elektrycznej oraz szczoteczkę curaprox?
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 14:01   #457
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Nie próbowałam ale z chęcią bym zakupiła.

Znacie może jakiegoś sprzedawce na Allegro albo gdzieś indziej gdzie kupię tę pastę, końcówki do szczoteczki elektrycznej oraz szczoteczkę curaprox?
Pastę można kupić w niektórych aptekach
Ale na allegro jest "szopdent",u którego brałam końcówki do szczoteczki elektrycznej, właśnie sprawdziłam mają również curaprox i tę pastę
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 14:35   #458
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Pastę można kupić w niektórych aptekach
Ale na allegro jest "szopdent",u którego brałam końcówki do szczoteczki elektrycznej, właśnie sprawdziłam mają również curaprox i tę pastę
Ale nie mają pojedynczych końcówek a chciałam pojedyncze jakieś nowe wypróbować.
Te szczoteczki curaprox to są zwykłe i ortodontyczne? http://allegro.pl/szczoteczka-ortodo...248430901.html tu jest napisne , że jest ortodontyczna a czym ona się rożni od zwykłej?
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 15:17   #459
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Ale nie mają pojedynczych końcówek a chciałam pojedyncze jakieś nowe wypróbować.
Te szczoteczki curaprox to są zwykłe i ortodontyczne? http://allegro.pl/szczoteczka-ortodo...248430901.html tu jest napisne , że jest ortodontyczna a czym ona się rożni od zwykłej?
Wydaje mi się, ze jest inaczej wyprofilowana, zwykła jest prosta, ortodontyczna jest w literę V.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 15:28   #460
kakamaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 110
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

A zwykła szczoteczka nie wystarczy? Faktycznie ta curaprox jest skuteczniejsza? Zastanawiam się czy opłaca się kupować.
kakamaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 16:45   #461
feronik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Te ortodontyczne Curaprox mają właśnie tak wyprofilowane włosie pośrodku. Ja używam i jestem zadowolona, poza tym mają takie różowe brokatowe Jeśli np. masz wrażliwe dziąsła to Curaprox powinny się sprawdzić.
feronik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 17:49   #462
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Używałam kiedyś Curaprox, fajne, bardzo delikatne, ale odkąd używam elektrycznej jakoś nie mam ochoty do niej wracać. Nawet teraz, gdy mam aparat, używam elektrycznej, końcówka zwykła+interspace. Po elektrycznej czuje się takie mega czyste zeby, przy zwykłej wątpię by można mieć to odczucie. Kilka osób, które przerzuciły się na elektryczną (ja sama, mój chłopak, kuzynka, jej mąż, kuzyn, wujek itd.) zawsze mówią to samo "nigdy nie miałam/em tak czystych zębów".
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:55   #463
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Aparat na zęby Groupon- warto?

Cytat:
Napisane przez kakamaka Pokaż wiadomość
A zwykła szczoteczka nie wystarczy? Faktycznie ta curaprox jest skuteczniejsza? Zastanawiam się czy opłaca się kupować.
Wystarczy Miałam ortodontyczne, wróciłam do zwykłych.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:56   #464
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Ja przeciwnie Mam elektryczną i teraz jej w ogóle nie używam ;< Uwielbiam te z Curaproxu
Zwykłe są proste, ortodontyczna ma w środku wycięty rowek.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:59   #465
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Ja przeciwnie Mam elektryczną i teraz jej w ogóle nie używam ;< Uwielbiam te z Curaproxu
Zwykłe są proste, ortodontyczna ma w środku wycięty rowek.
Kiedyś za dzieciaka też kupiłam sobie elektryczną i ją rzuciłam w kąt, przełamałam się i kupiłam ponownie. Winą odrzucenia pierwszej była zła technika mycia zębów Przy elektrycznej nie trzeba się tak namachać jak przy zwykłej wystraczy przytrzymać przy każdym zębie 2 sekundy
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 20:52   #466
Lydian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cześć aparatki. Jestem tu nowa, dopiero jutro zakładam aparat, choć już prawie 30 lat na karku ;-) Jutro zakładam górę i dół - zwykłe metalowe. Mój orto wspomniał, że zrobi mi też jakieś wypełnienia pod jedynkami górnymi żebym je wypychała dolnymi jedynkami do góry. I nigdzie nie mogę znaleźć jak to się nazywa, jak wygląda, i czy to jest bolesne oczywiście ;-) Ktoś miał? Pomożecie? Mogłam go spytać ale w natłoku myśli pomyślałam o tym w domu dopiero.
Lydian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 21:00   #467
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Lydian Pokaż wiadomość
Cześć aparatki. Jestem tu nowa, dopiero jutro zakładam aparat, choć już prawie 30 lat na karku ;-) Jutro zakładam górę i dół - zwykłe metalowe. Mój orto wspomniał, że zrobi mi też jakieś wypełnienia pod jedynkami górnymi żebym je wypychała dolnymi jedynkami do góry. I nigdzie nie mogę znaleźć jak to się nazywa, jak wygląda, i czy to jest bolesne oczywiście ;-) Ktoś miał? Pomożecie? Mogłam go spytać ale w natłoku myśli pomyślałam o tym w domu dopiero.
Hej
Z tymi jedynkami to pewnie po prostu nałoży Ci tam 'cementu', coś takiego jak podwyższenia, czyli nakładanie na 6 czy 7 kompozytu, żeby zęby się na tym opierały, a nie na zamkach. Chociaż trochę dziwnie brzmi, aby dolne zęby miały wypychać górne, ale ortodonci różne sztuczki stosują jak widać.
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 09:15   #468
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Kupiłąm sobie właśnie pastę Blanx w aptece ale chyba złą, teraz czytam w necie, że owszem to jest anty osad ale wybielająca.
Używacie takiej http://www.dentystapoleca.pl/blanx-a...ml-id-477.html ?
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 10:28   #469
Blue Raspberry
Raczkowanie
 
Avatar Blue Raspberry
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 54
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Hej Dziewczyny
Nie wiem, czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta, bo mało się udzielam, ale czytam Wasze posty na bieżąco
Przypomnę, że górny łuk noszę od 15 października, a dół założyłam właśnie dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pojedyncze, 04.02.2016 o 11.23.jpg (52,9 KB, 103 załadowań)
Blue Raspberry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 10:34   #470
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Kupiłąm sobie właśnie pastę Blanx w aptece ale chyba złą, teraz czytam w necie, że owszem to jest anty osad ale wybielająca.
Używacie takiej http://www.dentystapoleca.pl/blanx-a...ml-id-477.html ?
Tak to ta to jest pasta wybielająca, jak dobrze kojarzę to nawet dodają pasek (różne odcienie bieli), który ma niby pokazywac efekty
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 11:32   #471
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Kupiłąm sobie właśnie pastę Blanx w aptece ale chyba złą, teraz czytam w necie, że owszem to jest anty osad ale wybielająca.
Używacie takiej http://www.dentystapoleca.pl/blanx-a...ml-id-477.html ?
Dobra Tak jest, dlatego nie wolno z nią przeginać i nie używać codziennie.
Cytat:
Napisane przez Blue Raspberry Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Nie wiem, czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta, bo mało się udzielam, ale czytam Wasze posty na bieżąco
Przypomnę, że górny łuk noszę od 15 października, a dół założyłam właśnie dzisiaj
Pamiętamy Bardzo ładnie
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 12:09   #472
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Dobra Tak jest, dlatego nie wolno z nią przeginać i nie używać codziennie.

Pamiętamy Bardzo ładnie
Super, bo już się bałam, że będę musiała Tżtowi oddać
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 16:21   #473
Minai
Rozeznanie
 
Avatar Minai
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 732
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Blue Raspberry Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Nie wiem, czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta, bo mało się udzielam, ale czytam Wasze posty na bieżąco
Przypomnę, że górny łuk noszę od 15 października, a dół założyłam właśnie dzisiaj
Hej hej pamiętam Fajny aparacik, a w ogóle ten dół wygląda na w miarę prosty u Ciebie
__________________
21.08.2015 - Damon góra
30.11.2015 - Damon dół
Minai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 19:15   #474
Blue Raspberry
Raczkowanie
 
Avatar Blue Raspberry
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 54
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Minai Pokaż wiadomość
Hej hej pamiętam Fajny aparacik, a w ogóle ten dół wygląda na w miarę prosty u Ciebie
Dół był w miarę prosty, a aparat założyłam ze względu na górę Pomimo, że górne zęby były bardziej krzywe, to dolne bolą bez porównania mocniej. Po założeniu góry czułam tylko takie "miękkie" i niestabilne zęby podczas jedzenia, a dół po prostu boli, nawet jak nie dotykam zębów. Jestem zaskoczona, bo to naprawdę mocno boli Mam nadzieję, że tak silne dolegliwości szybko miną...

Edytowane przez Blue Raspberry
Czas edycji: 2016-02-04 o 20:58
Blue Raspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 20:30   #475
tynajulia
Przyczajenie
 
Avatar tynajulia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Hej dziewczyny, właśnie przypadkowo znalazłam ten wątek i udzielam się tutaj 1 raz
Nie będę opisywać mojej historii leczenia (eh dużo się wycierpiałam ), mam tylko pytanie. No więc, na początku leczenia (ok. rok temu) orto założyła mi pierścienie i zamocowała łuk podniebienny. Łuk już dawno zdjęty (język zagojony ) a pierścienie pozostały..hm podobno są/będą potrzebne czy któraś z Was orientuje się jaką one pełnią teraz funkcję? Domyślam się, że ten cement i metal nie wpływają dobrze na moje szóstki.
__________________
don't stop dreaming when you wake up

Edytowane przez tynajulia
Czas edycji: 2016-02-04 o 20:32
tynajulia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 21:12   #476
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tynajulia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, właśnie przypadkowo znalazłam ten wątek i udzielam się tutaj 1 raz
Nie będę opisywać mojej historii leczenia (eh dużo się wycierpiałam ), mam tylko pytanie. No więc, na początku leczenia (ok. rok temu) orto założyła mi pierścienie i zamocowała łuk podniebienny. Łuk już dawno zdjęty (język zagojony ) a pierścienie pozostały..hm podobno są/będą potrzebne czy któraś z Was orientuje się jaką one pełnią teraz funkcję? Domyślam się, że ten cement i metal nie wpływają dobrze na moje szóstki.
Na pierścieniach trzyma się cały aparat To druty głównie działają, a wsadzane są przecież przez "dżinks" na pierścieniach
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 08:07   #477
Eve00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 809
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Blue Raspberry Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Nie wiem, czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta, bo mało się udzielam, ale czytam Wasze posty na bieżąco
Przypomnę, że górny łuk noszę od 15 października, a dół założyłam właśnie dzisiaj
Pewnie, że pamiętamy Śliczny ten aparacik. Mnie dół też bardziej bolał niż góra, a był praktycznie prosty 2-3 dni i wszystko przejdzie.
__________________
APARATKA
góra kryształ -16.06.2015 dół mieszany - 12.10.2015

DBAM O WŁOSY
Eve00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 08:53   #478
Pysiaaka
Raczkowanie
 
Avatar Pysiaaka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Wczoraj miałam założoną separację, troszkę boli i dziwnie mi się je, boję się, że te gumeczki mi wypadną Później miałam jechać do dentysty, ale się rozchorował no i czuję, że to wszystko się przeciągnie, bo tak szybko ząbków nie wyleczę jak widać :/ i nie wiem jak to zrobić, chciałabym już mieć ten aparat. Dziewczynki nie orientujecie się może czy usuwanie kamienia nazębnego można zrobić jak się nie ma wszystkich zębów wyleczonych ? To chociaż to bym w międzyczasie zrobiła. I lakierowanie kiedy lepiej zrobić: przed założeniem aparatu czy już po zdjęciu ?
Pysiaaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 09:22   #479
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Pysiaaka Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam założoną separację, troszkę boli i dziwnie mi się je, boję się, że te gumeczki mi wypadną Później miałam jechać do dentysty, ale się rozchorował no i czuję, że to wszystko się przeciągnie, bo tak szybko ząbków nie wyleczę jak widać :/ i nie wiem jak to zrobić, chciałabym już mieć ten aparat. Dziewczynki nie orientujecie się może czy usuwanie kamienia nazębnego można zrobić jak się nie ma wszystkich zębów wyleczonych ? To chociaż to bym w międzyczasie zrobiła. I lakierowanie kiedy lepiej zrobić: przed założeniem aparatu czy już po zdjęciu ?
Usunąć kamień możesz
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 09:30   #480
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. XVI

Wizyta u ortodonty nr 2 - 24 lutego. Szkoda, bo myślałam, że przez ten czas jak mam wolne to to załatwię, a tak to będę się męczyć z bólem w trakcie semestru. ;(
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-18 11:10:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.