Bolesne rozstanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-06, 13:27   #1
magda1194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Unhappy

Bolesne rozstanie


Cześć dziewczyny. Właśnie przeżywam z chłopakiem miesiąc separacji, ale i tak oboje z nas wie, że zakończy się oda rozstaniem. Strasznie mnie to boli, bo kocham go bardzo. Serce ciągle rwie się do walki o to uczucie, ale rozum od razu to gasi. Zdaniem chłopaka to ja doprowadziłam do tej sytuacji. Bo byłam zaborcza, nie podobało mi się jak wychodził z kumplami, i ostatnio dużo się awanturowałam. Dopiero teraz, po 10 dniach jak go nie widzę i mogłam przeanalizować tą sytuację, zauważyłam jak bardzo byłam znerwicowana i sfrustrowana. Nigdzie nie wychodziliśmy, za każdym razem gdy proponowałam wyjście do klubu, na piwo, do kina, na spacer, na obiad do restauracji to zawsze jego odpowiedź brzmiała NIE. A gdy koledzy mu proponowali to od razu chciał iść i był szczęśliwy. Czy to dziwne, że wówczas się wkurzałam??
Analizując sytuacje z naszego codziennego życia (od października mieszkamy razem) widzę, jak w ogóle mnie nie szanował. Wracając ze sklepu zgrzewkę wody nieśliśmy po połowie drogi(bo przecież ja też ją piję), na prośbę czy pomoże mi pozmywać po obiedzie mówił "czemu ja skoro ty gotowałaś?". Kolokwialnie mówiąc miał mnie w du*ie, a ja i tak jak głupia za nim płaczę.

Drogie dziewczyny, powiedzcie co o tym sądzicie. Niekiedy czuję się winna, a nie chciałabym do końca życia trwać z tą myślą.
magda1194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 13:32   #2
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Bolesne rozstanie

Cytat:
Napisane przez magda1194 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Właśnie przeżywam z chłopakiem miesiąc separacji, ale i tak oboje z nas wie, że zakończy się oda rozstaniem. Strasznie mnie to boli, bo kocham go bardzo. Serce ciągle rwie się do walki o to uczucie, ale rozum od razu to gasi. Zdaniem chłopaka to ja doprowadziłam do tej sytuacji. Bo byłam zaborcza, nie podobało mi się jak wychodził z kumplami, i ostatnio dużo się awanturowałam. Dopiero teraz, po 10 dniach jak go nie widzę i mogłam przeanalizować tą sytuację, zauważyłam jak bardzo byłam znerwicowana i sfrustrowana. Nigdzie nie wychodziliśmy, za każdym razem gdy proponowałam wyjście do klubu, na piwo, do kina, na spacer, na obiad do restauracji to zawsze jego odpowiedź brzmiała NIE. A gdy koledzy mu proponowali to od razu chciał iść i był szczęśliwy. Czy to dziwne, że wówczas się wkurzałam??
Analizując sytuacje z naszego codziennego życia (od października mieszkamy razem) widzę, jak w ogóle mnie nie szanował. Wracając ze sklepu zgrzewkę wody nieśliśmy po połowie drogi(bo przecież ja też ją piję), na prośbę czy pomoże mi pozmywać po obiedzie mówił "czemu ja skoro ty gotowałaś?". Kolokwialnie mówiąc miał mnie w du*ie, a ja i tak jak głupia za nim płaczę.

Drogie dziewczyny, powiedzcie co o tym sądzicie. Niekiedy czuję się winna, a nie chciałabym do końca życia trwać z tą myślą.
Często bywa tak, że wspólne mieszkanie otwiera oczy na wiele kwestii niewidocznych na pierwszy rzut oka. Nie zgraliście się zarówno charakterami jak i potrzebami. Nie widzę powodu ciągnąć tego dalej. Decyzja o rozstaniu wydaje się słuszna.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 13:40   #3
magda1194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Bolesne rozstanie

Niby to wszystko widzę, wiem i rozumiem. A jednak jakoś tak ciężko jest się z tym pogodzić. Dodatkowo ogarnia mnie paniczny strach, że już w nikim się nie zakocham, że zawsze będę sama, choć mam dopiero (lub już) 22 lata.
magda1194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 13:42   #4
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Bolesne rozstanie

Cytat:
Napisane przez magda1194 Pokaż wiadomość
na prośbę czy pomoże mi pozmywać po obiedzie mówił "czemu ja skoro ty gotowałaś?".
To zdanie w pełni ilustruje logikę kierującą działaniami tego człowieka oraz jego system wartości. A przy okazji jest naprawdę komiczne...

I nie wytłumaczyłaś mu w odpowiedzi, że podział obowiązków w domu polega na tym, że jeżeli jedna osoba gotuje, to druga zmywa?!
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 13:45   #5
magda1194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Bolesne rozstanie

Rozmawiałam z nim o tym, prosiłam, krzyczałam. Pomagało na dzień lub dwa. Teraz widzę, że to przede wszystkim wina wychowania. Jest typowym synusiem mamusi i na dodatek wychowywany w głównej mierze przez babcię, która do dzisiaj wszystko za niego robi.
magda1194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 13:49   #6
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Bolesne rozstanie

Czyli on myli partnerkę ze służącą.
Powiedz mu, żeby zatrudnił sobie służącą i ją opłacał, a sama nie zadawaj się z nim.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 13:50   #7
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Bolesne rozstanie

Chwialas dobrze, niestety to nie ten czlowiek. Zlamane serce boli, ale masz racje, ze ufasz rozumowi!
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 13:52   #8
KaJa_93
Raczkowanie
 
Avatar KaJa_93
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 46
Dot.: Bolesne rozstanie

Jak czytam twoje posty widzę siebie sprzed kilku lat. Sytuacja identyczna. Świata poza chłopakiem nie widziałam. Ale w mojej sytuacji po jakimś czasie zaczęło dochodzić do rękoczynów, wyzwisk. Kumple od początku byli najważniejsi. W końcu powiedziałam stanowcze "nie".
I wiesz co? To była najlepsza decyzja w moim życiu. Dziś jestem szczęśliwą żoną i matką. A też płakałam że skończę jako stara panna (miałam wtedy chyba 21 lat). Nie ma co rozpaczać. Skoro teraz jest tak, za kilka lat czy po ślubie będzie tylko gorzej.
KaJa_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 14:01   #9
magda1194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Bolesne rozstanie

Dziękuję dziewczyny, wasze odpowiedzi podniosły mnie na duchu.
Od początku wiedziałam, że ma trudny charakter, że jest uparty i wygodny. Jednak zawsze obiecywał, że się zmieni, poprawi, popracuje nad sobą. Zmieniał się na miesiąc, a potem znowu było to samo. To już po prostu taki typ i zawsze taki będzie.
magda1194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 14:11   #10
ewamewa
Raczkowanie
 
Avatar ewamewa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 75
Dot.: Bolesne rozstanie

Kochana mój ojciec obiecuje mamie, że się zmieni od jakichś 40 lat i zawsze po groźbie rozwodu było super przez miesiąc a potem wszystko po staremu. Dobrze, że się rozstaliscie.
ewamewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 14:50   #11
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Bolesne rozstanie

Cytat:
Napisane przez magda1194 Pokaż wiadomość
Niby to wszystko widzę, wiem i rozumiem. A jednak jakoś tak ciężko jest się z tym pogodzić. Dodatkowo ogarnia mnie paniczny strach, że już w nikim się nie zakocham, że zawsze będę sama, choć mam dopiero (lub już) 22 lata.
Patrząc na moje doświadczenie, to śmiało mogę powiedzieć, że masz DOPIERO 22 lata Tak naprawdę jeszcze sporo przed Tobą.

I jedna rada: to co opisujesz to nie trudny charakter faceta, a chamski charakter.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 15:05   #12
magda1194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Bolesne rozstanie

Ewamewa: Myślałam, że będziemy tym pięknym przykładem, kiedy to chłopak zmienia się na lepsze i na zawsze. Ale się przeliczyłam.

Leszy: Sporo osób mi to powtarzała, że od niego biło chamstwo na kilometr. Nawet przy zwykłych moich prośbach typu "Kochanie przyjdziesz dzisiaj po mnie jak skończę zajęcia (kończyłam o 21 i miałam jakieś 30 minut do domu)" od odburkiwał "Zapisałaś się na te zajęcia to teraz sobie łaź." Tyle w tym temacie.

Edytowane przez magda1194
Czas edycji: 2016-02-06 o 15:08
magda1194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 15:14   #13
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Bolesne rozstanie

Cytat:
Napisane przez magda1194 Pokaż wiadomość
Ewamewa: Myślałam, że będziemy tym pięknym przykładem, kiedy to chłopak zmienia się na lepsze i na zawsze. Ale się przeliczyłam.

Leszy: Sporo osób mi to powtarzała, że od niego biło chamstwo na kilometr. Nawet przy zwykłych moich prośbach typu "Kochanie przyjdziesz dzisiaj po mnie jak skończę zajęcia (kończyłam o 21 i miałam jakieś 30 minut do domu)" od odburkiwał "Zapisałaś się na te zajęcia to teraz sobie łaź." Tyle w tym temacie.
No widzisz. Często opłaca się próba spojrzenia z boku na swoją sytuację. Coś na zasadzie, co byś doradziła swojej przyjaciółce, która ma takiego faceta.

Osobiście nie wyobrażam sobie, jak mógłbym kazać swojej TŻ nieść zgrzewkę wody. Ze wstydu bym się przed samym sobą spalił. Nie mieszkamy razem, ale ja np. zawsze staram się być wtedy, kiedy ona potrzebuje zrobić większe zakupy. Właśnie po to, żeby nie musiała co 2 dni taszczyć po butelce wody, mleka i tym podobnych, skoro łatwiej jest, gdy ja wszystkie cięższe rzeczy wezmę.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 15:47   #14
magda1194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Bolesne rozstanie

Teraz to mi samej przed sobą wstyd, że byłam taka głupia, będąc z nim.
magda1194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 16:22   #15
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Bolesne rozstanie

No po prostu idzie skisnąć

Cytat:
na prośbę czy pomoże mi pozmywać po obiedzie mówił "czemu ja skoro ty gotowałaś?".
Cytat:
"Zapisałaś się na te zajęcia to teraz sobie łaź."

Cytat:
Wracając ze sklepu zgrzewkę wody nieśliśmy po połowie drogi(bo przecież ja też ją piję),
żenada.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 16:22   #16
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bolesne rozstanie

Przyjdzie dzień, kiedy zrozumiesz, że wasze rozstanie było dla Ciebie błogosławieństwem . Na razie boli, ale przestanie.

Ten facet był, jest i będzie chamidłem i burakiem. Bądź silna i dzielna, będzie okay . A od takich facetów trzymaj się potem z daleka!
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 20:01   #17
magda1194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Bolesne rozstanie

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
No po prostu idzie skisnąć




żenada.
Dokładnie. Nie wiem co było bardziej żenujące. Jego zachowanie czy to, że dawałam się tak traktować...
magda1194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 22:26   #18
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Bolesne rozstanie

Cytat:
Napisane przez magda1194 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z nim o tym, prosiłam, krzyczałam. Pomagało na dzień lub dwa. Teraz widzę, że to przede wszystkim wina wychowania. Jest typowym synusiem mamusi i na dodatek wychowywany w głównej mierze przez babcię, która do dzisiaj wszystko za niego robi.
Moj maz w swoim domu rodzinnym nic nie robil,mial wszystko podstawione pod nos.Nie robil zakupow,nie sprzatal,nie zmywal.Przed slubem nie mieszkalismy razem,czasami spedzalismy razem kilka dni albo kilkanascie .Duzo rozmawialismy o naszych przyszlych obowiazkach i teraz gdy jestesmy po slubie to wcielamy w zycie.Moj maz w domu rodzinnym nie myl podlog a w naszym myje.A wiec mozna faceta nauczyc jak sie chce.
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 22:47   #19
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Bolesne rozstanie

To fecet musi chciec sie nauczyc.
Temu widocznie az tak nie zalezalo, albo wydaje mu sie, ze jest taki za☠☠☠isty, ze mu sie wszystko nalezy.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 09:51   #20
magda1194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Bolesne rozstanie

Dokładnie. Ja naprawdę chciałam cokolwiek od niego wyegzekwować. Nie mówię o jakimś tam myciu podłóg czy ścieraniu kurzy, bo to sobie sama zrobiłam. Ale dla niego problemem było powieszenie mokrych ubrań na suszarkę, pójście na zakupy. A jak już poszedł to z wielkim fochem i w ogóle się nie odzywał, bo biedny musiał odejść od komputera czy wyjść z łóżka.
magda1194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 15:01   #21
Goska2333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 31
Dot.: Bolesne rozstanie

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Przyjdzie dzień, kiedy zrozumiesz, że wasze rozstanie było dla Ciebie błogosławieństwem . Na razie boli, ale przestanie.

Dlaczego boisz się zmiany ? Często tkwimy w "czymś" z przyzwyczajenia, ze strachu przed nowym a to nowe może okazać się milion razy lepsze. Dotyczy to nie tylko związku ale pracy, zmiany mieszkania itp.
Moi rodzice byli w związkach 4 i 6 letnich. Jak dzisiaj twierdzą trzymali się w nich i z przyzwyczajenia, z wygody a w tym trochę z lenistwa bo nie musieli się o partnerów starać bo znali się jak łyse konie. Moja Mama przyjechała do Polski (bała się zmiany i lotu samolotem też) do koleżanki i w windzie bloku w którym mieszkała "strzelił ją grom z jasnego nieba" a może lepiej trafiła strzała Amora ...a to Mój TATA . Szybko się potem to potoczyło ...jestem ja i moje rodzeństwo.
Nie bój się zmian. Nie trzymaj się kurczowo...życie jest piękne i jak sobie ścielesz tak się wyśpisz.

Edytowane przez Goska2333
Czas edycji: 2016-02-14 o 15:24
Goska2333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 15:30   #22
letitiah
art at its finest.
 
Avatar letitiah
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 673
Dot.: Bolesne rozstanie

Rozstania bolą. Ale jeśli otworzyły Ci się oczy na złe traktowanie czy cokolwiek, co Ci się nie podobało - bye bye.
__________________
मेरे भारत में, सब कुछ सुन्दर है
þú ert engillinn efst á trénu mínu
letitiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 15:32   #23
magda1194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Bolesne rozstanie

Już od dłuższego czasu myślałam nad tym, że jedyne co nas przy sobie trzymało to właśnie przyzwyczajenie, wygoda. Znaliśmy swoje rodziny, każdy każdego akceptował. Jak sobie pomyślę, że od nowa trzeba będzie przez to przechodzić to oblatuje mnie strach. Ale z drugiej strony mam 22 lata i nie chcę związku z przyzwyczajenia, tylko z miłości. Chyba zasługuję jeszcze na jakieś motyle w brzuchu, szczęście i miłość.
magda1194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 15:36   #24
letitiah
art at its finest.
 
Avatar letitiah
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 673
Dot.: Bolesne rozstanie

Oblatuje Cię strach, bo jesteś świeżo po rozstaniu. Z czasem on przejdzie. Młoda jesteś, znajdziesz sobie kogoś fajnego i będziesz miała swoją miłość z motylkami w brzuchu, a nie z przyzwyczajenia
__________________
मेरे भारत में, सब कुछ सुन्दर है
þú ert engillinn efst á trénu mínu
letitiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 15:37   #25
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Bolesne rozstanie

Cytat:
Napisane przez magda1194 Pokaż wiadomość
Już od dłuższego czasu myślałam nad tym, że jedyne co nas przy sobie trzymało to właśnie przyzwyczajenie, wygoda. Znaliśmy swoje rodziny, każdy każdego akceptował. Jak sobie pomyślę, że od nowa trzeba będzie przez to przechodzić to oblatuje mnie strach. Ale z drugiej strony mam 22 lata i nie chcę związku z przyzwyczajenia, tylko z miłości. Chyba zasługuję jeszcze na jakieś motyle w brzuchu, szczęście i miłość.
Dlaczego mialabys przez to ponownie przechodzic? Przy wyborze partnera obserwuj jak sie zachowuje w domu, glownie w stosunku do matki. To bardzo czesto przenosi sie na relacje z partnerka.

Zawsze zwracalam uwage na to jak chlopak wyraza sie o rodzicach (glownie mamie), czy pomaga w domu, jak wypelnia swoje obowiazki domowe, w jaki sposob wypowiada sie o swoich bylych dziewczynach czy o innych kobietach. Kiedy nauczysz sie patrzec pod odpowiednim katem na chlopaka to nie masz sie czego bac w pozniejszym czasie.
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 15:50   #26
magda1194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Bolesne rozstanie

Już wiem, że nie chciałabym kolejnego faceta z takim cechami jak były. Ja zawsze garnęłam się do wszystkiego, nie ma rzeczy jakiej nie chciałabym spróbować, miejsca, gdzie chciałabym pojechać. Z tego wszystkiego zrezygnowałam, bo chłopak nie lubił nic, tylko siedzenie w domu i spanie, a jak jak ta kura domestica siedziałam z nim Dlatego teraz czuję się taka przyblokowana, ale mam nadzieję, że na nowo zacznę korzystać z życia!
magda1194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 15:55   #27
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Bolesne rozstanie

Cytat:
Napisane przez magda1194 Pokaż wiadomość
Już wiem, że nie chciałabym kolejnego faceta z takim cechami jak były. Ja zawsze garnęłam się do wszystkiego, nie ma rzeczy jakiej nie chciałabym spróbować, miejsca, gdzie chciałabym pojechać. Z tego wszystkiego zrezygnowałam, bo chłopak nie lubił nic, tylko siedzenie w domu i spanie, a jak jak ta kura domestica siedziałam z nim Dlatego teraz czuję się taka przyblokowana, ale mam nadzieję, że na nowo zacznę korzystać z życia!
Pewnie, ze bedzie dobrze Głowa do góry
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 15:56   #28
magda1194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Bolesne rozstanie

Dziękuję za słowo otuchy
magda1194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 16:14   #29
Kama2345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 17
Dot.: Bolesne rozstanie

Cytat:
Napisane przez AngielskaPogoda Pokaż wiadomość
Dlaczego mialabys przez to ponownie przechodzic? Przy wyborze partnera obserwuj jak sie zachowuje w domu, glownie w stosunku do matki. To bardzo czesto przenosi sie na relacje z partnerka.

Zawsze zwracalam uwage na to jak chlopak wyraza sie o rodzicach (glownie mamie), czy pomaga w domu, jak wypelnia swoje obowiazki domowe, w jaki sposob wypowiada sie o swoich bylych dziewczynach czy o innych kobietach. Kiedy nauczysz sie patrzec pod odpowiednim katem na chlopaka to nie masz sie czego bac w pozniejszym czasie.
To bardzo prawdziwe. Nie możemy pozwalać aby facet/chłopak źle wyrażał się o swoich bliskich kobietach bo to my też kiedyś będziemy/jesteśmy jego bliskimi.
Kama2345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 16:47   #30
magda1194
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Bolesne rozstanie

Mówienie to jedno, a zachowanie to drugie. Akurat były mówić to umiał pięknie, tylko nic nie przekładało się na czynności. O babci to mój jak on jej nie kocha, że najważniejsza kobieta w życiu, ale jak trzeba było przynieść drewna do pieca, to biedna kobita sama nosiła skrzynki, bo wnusio siedział przed laptopem i mu się nie chciało. Grrrrrr..., że mi już wtedy nie zapaliła się czerwona lampka!
magda1194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-04 08:17:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.