Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :) - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-07, 05:33   #2791
magdowe
Zadomowienie
 
Avatar magdowe
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 011
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

My tez tradycyjne od paru dni nie śpimy od 5. Spać!!!
magdowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 05:44   #2792
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Świat oszalał. Julka zasnela o 23:00 i juz nie spi...................... ..

Maxi wczoraj tez się przebudził, potem bawił się, a na koniec płakał z bólu...
Chyba znowu zęby
Zasnął tez o 23 i juz nie śpi 🙄
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 06:04   #2793
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Jeny, aż mi dziwnie. Wstał o 5 już jest na pierwszej drzemce a ja nie wiem jak plan dnia co by nie zepsuć. Zawsze wstaje o 8:30. Chyba dziś o 17 spać pójdzie.

Chyba będzie ładnie słonko już wychodzi
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 06:19   #2794
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Jak to? O 4?

---------- Dopisano o 05:19 ---------- Poprzedni post napisano o 05:17 ----------

A zdjęcie Zuzki od Gosi na fb od 3;30 bawi sie w bujaczku...

Adam teraz zjadł i nie zasnął - co jest grane?

Nie kochana, o 3:00 wstała. Zjadła mleko (co jej sie nigdy w nocy nie zdarza), godzine marudziła bo spac nie chciała i zasnela po 4:00, o 5:30 pobudka.

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Maxi wczoraj tez się przebudził, potem bawił się, a na koniec płakał z bólu...
Chyba znowu zęby
Zasnął tez o 23 i juz nie śpi 🙄

Julka jak wczesniej wstała to tak strasznie płakała ;( a zebow ani widu ani słychu...

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Jeny, aż mi dziwnie. Wstał o 5 już jest na pierwszej drzemce a ja nie wiem jak plan dnia co by nie zepsuć. Zawsze wstaje o 8:30. Chyba dziś o 17 spać pójdzie.

Chyba będzie ładnie słonko już wychodzi

Ja mam dola. Wolałabym, zeby deszcz lał... Ja z tym zapaleniem oczu i tak nie moge głowy wystawić na dwór wiec jeszcze bardziej mnie to dołuje
Jestem niewyspana, marudna, kręgosłup mi chce wyjsć dzis druga strona wiec to nie bedzie dobry dzien tż do pracy, junior do teściowej a ja chyba bede z Julka w łożku leżeć pol dnia...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 06:22   #2795
zakrecona_mufinka
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_mufinka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 128
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Dziewczyny wchodzę do pokoju a misiu tak spi no masakra ze on sie tak przewraca dzis chyba spać nie bede tylko sprawdsac bo co go przewracam to on znowu....
U nas to samo w nocy przewraca się na brzuszek, a na plecki nie umie wiec afera w łóżeczku A ja nie umiem przez to spać bo boję się że coś mu się stanie i co chwilę wstaje i zaglądam do niego My już od 5.30 nie śpimy, nie wiem czemu Kacper tak wstaje, zawsze spał do 7.30 a od kilku dni coś mu się po przestawiało Tak wogólę to muszę się pochwalić w końcu idziemy na swoje, z rodzicami dobrze nam się mieszka nie możemy narzekać, ale co swoje to swoje Jedyny minus to teściowa mieszkająca piętro niżej! ale powiedziałam jej wprost że nie życzę sobie ciągłych odwiedzin raz w tygodniu wystarczy Stwierdziła, że mam racje, a jak będzie nas nachodzić to mam zwrócić jej uwagę Zobaczymy jak to będzie

ja gratulacje
__________________
Gotujemy
zakrecona_mufinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 07:17   #2796
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Nie kochana, o 3:00 wstała. Zjadła mleko (co jej sie nigdy w nocy nie zdarza), godzine marudziła bo spac nie chciała i zasnela po 4:00, o 5:30 pobudka.




Julka jak wczesniej wstała to tak strasznie płakała ;( a zebow ani widu ani słychu...




Ja mam dola. Wolałabym, zeby deszcz lał... Ja z tym zapaleniem oczu i tak nie moge głowy wystawić na dwór wiec jeszcze bardziej mnie to dołuje
Jestem niewyspana, marudna, kręgosłup mi chce wyjsć dzis druga strona wiec to nie bedzie dobry dzien tż do pracy, junior do teściowej a ja chyba bede z Julka w łożku leżeć pol dnia...
Masz rację, odpoczywaj. Adam usnął, ja zasnęłam ale Tz chyba skręca jak ktoś śpi i dyskusje z Majka urządza. Maja szeptem ten normalnie. Aż mnie obudził. Teraz napier#### szklankami w kuchni (inaczej tego nazwać nie idzie) no utłukę za moment.
Idą zaraz na basen będzie święty spokój.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 08:17   #2797
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Nie kochana, o 3:00 wstała. Zjadła mleko (co jej sie nigdy w nocy nie zdarza), godzine marudziła bo spac nie chciała i zasnela po 4:00, o 5:30 pobudka.




Julka jak wczesniej wstała to tak strasznie płakała ;( a zebow ani widu ani słychu...




Ja mam dola. Wolałabym, zeby deszcz lał... Ja z tym zapaleniem oczu i tak nie moge głowy wystawić na dwór wiec jeszcze bardziej mnie to dołuje
Jestem niewyspana, marudna, kręgosłup mi chce wyjsć dzis druga strona wiec to nie bedzie dobry dzien tż do pracy, junior do teściowej a ja chyba bede z Julka w łożku leżeć pol dnia...


To moze wlasnie wychodza ząbki...
Masz w domu jakas maść na dziąsełka???

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Moj mały mial rano tylko 30 min aktywnosci i poszlismy spac znowu, bo juz byl tak zmeczony, ze nie moglam go przetrzymac...
Teraz wstal. Mam to traktowac jako drzemke?
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-07, 08:21   #2798
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Dzień dobry czuję się jakbym popiła wczoraj a ja alko nie tknelam.
Było fajnie, taka odskocznia od pieluch
Wróciliśmy do domu przed 4, bo Mateuszek obudził się i nie chciał zasnąć bez cycusia Ale kurcze dla takiego malucha to stres jak mamy nie ma w nocy.
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 08:23   #2799
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
Dzień dobry czuję się jakbym popiła wczoraj a ja alko nie tknelam.
Było fajnie, taka odskocznia od pieluch
Wróciliśmy do domu przed 4, bo Mateuszek obudził się i nie chciał zasnąć bez cycusia Ale kurcze dla takiego malucha to stres jak mamy nie ma w nocy.
Super, ze impreza sie udala

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 08:23   #2800
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
Dzień dobry czuję się jakbym popiła wczoraj a ja alko nie tknelam.
Było fajnie, taka odskocznia od pieluch
Wróciliśmy do domu przed 4, bo Mateuszek obudził się i nie chciał zasnąć bez cycusia Ale kurcze dla takiego malucha to stres jak mamy nie ma w nocy.

Ale super!
Rozerwaliście się trochę pewnie ?
Mateuszek był z babcią?
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 08:28   #2801
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

ja1003 OGROMNE GRATULACJE KOCHANA !!!
ale fajnie


dopiero 9.30, a ja już nie mam siły... wczoraj z mężem jak te dwa ciumoki bawiliśmy się telefonami do 1 w nocy, a dzisiaj On poszedł na 6 do pracy, a ja mam urwanie głowy z Igorkiem... taki maruda, że szok
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-07, 08:29   #2802
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Super, ze impreza sie udala

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Zadowoleni jestsmy




Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
Ale super!
Rozerwaliście się trochę pewnie ?
Mateuszek był z babcią?
Tak z babcią i z dziadkiem Zawsze to jakas odskocznia
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 08:37   #2803
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
Zadowoleni jestsmy






Tak z babcią i z dziadkiem Zawsze to jakas odskocznia


To bardzo grzeczny był i spał fajnie
No i pozwolił mamusi i tatusiowi na dłuższe wyjście 🏻
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 08:38   #2804
ja1003
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 170
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Dzień dobry U nas noc tez taka sobie. Michał zasnął o 19, a o 21 już nie spał. Maż stwierdził, że musi sie nauczyc go usypiać więc on poszedł. Mały troche popłakał, ale w koncu zasnął W nocy budził się co 1,5h jeść co do niego niepodobne bo ładnie przesypiał całe noce, a jak mi sie udało zasnąć to mialam koszmary i sie z płaczem budziłam. Mąż stwierdził, że trzeba rodzicom powiedzieć bo jakbym potrzebowała pomocy, żeby przyszli i tak po kościele jedziemy do teściów. Tak strasznie boje się reakcji tamtej strony. Już powiedziałam mężowi, że jak nam powiedzą, że jesteśmy nieodpowiedzialni, nie myślimy o Michale, albo coś w ten deseń to od razu zabieram Małego, wychodzę i już mnie tam więcej nie zobacza.
ja1003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 08:44   #2805
suonko2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 914
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

ja1003 GEATULACJE
__________________
suonko2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 09:24   #2806
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Na pewno wrócę do tego filmu ale nie teraz.
Jak mówicie, ze takie emocje w was siedzą po jego zobaczeniu to na razie odpuszczę.
Nie mówiłam Wam o tym ale ostatnio przez 3 dni miałam tragiczne sny, w ciagu dnia nie mogłam sie opamiętać. Smierć, pogrzeby, bliskie osoby w trumnach itd. Byłam wykonczona... W rezultacie po 3 dniach snów dowiedziałam sie, ze nasza sąsiadka z gór (cudowna kobieta) zmarła. Przestałam śnić ale pozbierać sie długo nie mogłam.
Dlatego narazie oglądam i czytam wszystko co odmóżdżające, musze "odetchnąć" ale tytuł zapisałam !
Hmm to odpusc na razie. Na mnie przynajmiej tak zadzialal ze jestem przerazozna. Ze takie rzeczy sir dzieja..

Widze ze wszystkie pospalysmy... u nas tez milion pobudek i kazda z godzine gadania...
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 09:56   #2807
candy02
Rozeznanie
 
Avatar candy02
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 611
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez kasperka Pokaż wiadomość
To bardzo grzeczny był i spał fajnie
No i pozwolił mamusi i tatusiowi na dłuższe wyjście 🏻
Grzeczny byl Ale jak już się obudził, to musial być cycek Ale i tak na imprezie do ok 3 w nocy to ja juz dawno nie byłam




Cytat:
Napisane przez mms_22 Pokaż wiadomość
ja1003 OGROMNE GRATULACJE KOCHANA !!!
ale fajnie


dopiero 9.30, a ja już nie mam siły... wczoraj z mężem jak te dwa ciumoki bawiliśmy się telefonami do 1 w nocy, a dzisiaj On poszedł na 6 do pracy, a ja mam urwanie głowy z Igorkiem... taki maruda, że szok


My z tz to codziennie takie ciumoki jesteśmy zamiast rodzeństwo dla Mateuszka majstrowac, to my z telefonami randkujemy


Cytat:
Napisane przez ja1003 Pokaż wiadomość
Dzień dobry U nas noc tez taka sobie. Michał zasnął o 19, a o 21 już nie spał. Maż stwierdził, że musi sie nauczyc go usypiać więc on poszedł. Mały troche popłakał, ale w koncu zasnął W nocy budził się co 1,5h jeść co do niego niepodobne bo ładnie przesypiał całe noce, a jak mi sie udało zasnąć to mialam koszmary i sie z płaczem budziłam. Mąż stwierdził, że trzeba rodzicom powiedzieć bo jakbym potrzebowała pomocy, żeby przyszli i tak po kościele jedziemy do teściów. Tak strasznie boje się reakcji tamtej strony. Już powiedziałam mężowi, że jak nam powiedzą, że jesteśmy nieodpowiedzialni, nie myślimy o Michale, albo coś w ten deseń to od razu zabieram Małego, wychodzę i już mnie tam więcej nie zobacza.

To chyba będziecie musieli się podzielić obowiązkami przy Michalku, bo jak Maleństwo sie pojawi to zeby Michas nie poczuł się opuszczony. I to jest bardzo dobry moment na naukę zasypiania z tatą przynajmniej jest odpowiednia motywacja.
Widzę,że babcia i ciocia mają duży wpływ na Twoje emocje. No nie dziwię się, mnie by trafiło... Ale dokładnie tak jak piszesz, nie musisz tego słuchać. Jak wyjdziesz bez słowa to może następnym razem ugryza się w język. Zawsze możesz im powiedzieć, że przez okres ciąży nie będziecie się widywać, bo to co mówią wywołuje u Ciebie duże emocje, a jest to niedobre dla dziecka. I ewentualnie jak zmienią podejście i chciałyby zobaczyć Michałka to niech dadzą znać. No i żeby nie miały pretensji do Ciebie, bo Ty tylko dbasz o zdrowy rozwój dziecka. ;>

Koniecznie daj znać jak zareagowali. I spokojnie. To jest cudowna wiadomość i każdy powinien się cieszyć z nowego życia. Nawet dwie stare lampucery pudernice. Ale dla pewności zawiąż sobie czerwoną wstążkę przy ubraniu


Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Na pewno wrócę do tego filmu ale nie teraz.
Jak mówicie, ze takie emocje w was siedzą po jego zobaczeniu to na razie odpuszczę.
Nie mówiłam Wam o tym ale ostatnio przez 3 dni miałam tragiczne sny, w ciagu dnia nie mogłam sie opamiętać. Smierć, pogrzeby, bliskie osoby w trumnach itd. Byłam wykonczona... W rezultacie po 3 dniach snów dowiedziałam sie, ze nasza sąsiadka z gór (cudowna kobieta) zmarła. Przestałam śnić ale pozbierać sie długo nie mogłam.
Dlatego narazie oglądam i czytam wszystko co odmóżdżające, musze "odetchnąć" ale tytuł zapisałam !
Roksana czarownica! Nie mów, że też czesto snisz coś, co później się dzieje. Albo nawet nie sny tylko myśli. Ja mam tak bardzo często. I jak zaczynam o czymś myśleć intensywnie to na bank to lub coś podobnego wydarzy się w moim szeroko pojętym otoczeniu. Ostatnio non stop myślałam o tym żeby zrobić test ciążowy bo czułam ciążę w powuetrzu A tu Ja w ciazy No to pewnie zbieg okoliczności, ale w innych sytuacjach sprawdza się. A sny to mam takie, że scenariusze można pisać. W odcinkach mi się śni przez kilka nocy itd... I dlatego już w ogóle nie oglądam filmów o opętaniach, nawiedzeniach itd
candy02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 10:26   #2808
mms_22
Zakorzenienie
 
Avatar mms_22
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 920
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez ja1003 Pokaż wiadomość
Dzień dobry U nas noc tez taka sobie. Michał zasnął o 19, a o 21 już nie spał. Maż stwierdził, że musi sie nauczyc go usypiać więc on poszedł. Mały troche popłakał, ale w koncu zasnął W nocy budził się co 1,5h jeść co do niego niepodobne bo ładnie przesypiał całe noce, a jak mi sie udało zasnąć to mialam koszmary i sie z płaczem budziłam. Mąż stwierdził, że trzeba rodzicom powiedzieć bo jakbym potrzebowała pomocy, żeby przyszli i tak po kościele jedziemy do teściów. Tak strasznie boje się reakcji tamtej strony. Już powiedziałam mężowi, że jak nam powiedzą, że jesteśmy nieodpowiedzialni, nie myślimy o Michale, albo coś w ten deseń to od razu zabieram Małego, wychodzę i już mnie tam więcej nie zobacza.
trzymam kciuki za udaną i spokojną rozmowę
a jak będą psioczyć, to zób tak,jak planujesz, po prostu wyjdź
__________________

Igorek

mms_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 10:31   #2809
Kasiaaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Kasiaaaa23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Mam przynajmniej wymowke żeby nie prasować.
A jak tesknisz to zapraszam do mnie bo 3 pralki na jutro suchutkie będą.

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

Kasiaaa i jak? Śpi?
Obudził się o 24 i nie spał do 2 później dospał do 6 tej. Ale nie poddajemy się

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Piękna pogoda dziś u nas, jak Iguś wstanie spadamy na spacer.. tż gotuje obiad
Kasiaaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-07, 10:33   #2810
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ja- trzymam kciuki za rozmowe, wyobrazam sobie, ze to jest stres, ale pamietaj, ze to wasza sprawa i robcie tak, zebyscie WY byli szczesliwi najwazniejsze sa teraz Twoje malenstwa

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiaaaa23 Pokaż wiadomość
Obudził się o 24 i nie spał do 2 później dospał do 6 tej. Ale nie poddajemy się

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Piękna pogoda dziś u nas, jak Iguś wstanie spadamy na spacer.. tż gotuje obiad
My dzis na obiad do mojej mamy

A zasypia Ci po rownych 2h aktywnosci?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 10:41   #2811
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Adam dzis jakis dziwny jest. Wstal o 5 jak nigdy. Zawsze o 8:30. Na drzemkę poszedl o 6:50 spał do 8:15. Powinien miec drugą drzemkę o 10:15 i nie zasnął. Nie śpi do tej pory. Zaraz spróbuję go położyć bo marudny się robi.
Za to nauczyl się rzucac zabawkami i patrzy gdzie lecą.
Pytam gdzie tata to go szuka wzrokiem.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 11:04   #2812
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

U nas znowu zęby idą
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 11:23   #2813
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

A ja sie czuje jakby mi zycie miedzy palcami uciekało. Jak junior był mały to jakos ciagle cos robiliśmy, jeździliśmy, cos sie działo. Teraz mam taki zastój, ze nawet nie widze sensu przebierania sie z piżamy na cos innego skoro i tak pol dnia leze z Julka na łożku w sypialni i sie bawimy. Ani wyjsć od kilku dni bo te oczy ani nic. Tż ciagle w pracy. Junior albo szkoła albo jakies dodatkowe zajęcia lub jest u tesciow lub dziadków.
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 11:33   #2814
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

U mnie też nocka masakryczna. Zosia strasznie często się budziła, a od ok. 5:00 to już w sumie czuwała i co 15 płacz. A na domiar złego właśnie wracamy od lekarza - miała zwykły suchy kaszel i katar, a tu dzisiaj zmiany na płucach i dostała antybiotyk i inhalacje. Lekarka powiedziała, że mało brakowało, a by do szpitala musiała jechać. Dobrze że dzisiaj nam się z tż już w nocy lampka zapaliła na to jej zachowanie i z samego rana pojechaliśmy... A we wtorek kontrola. Oby poszło bezproblemowo.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 12:01   #2815
Kasiaaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Kasiaaaa23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Jess922 Pokaż wiadomość
Ja- trzymam kciuki za rozmowe, wyobrazam sobie, ze to jest stres, ale pamietaj, ze to wasza sprawa i robcie tak, zebyscie WY byli szczesliwi najwazniejsze sa teraz Twoje malenstwa

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------


My dzis na obiad do mojej mamy

A zasypia Ci po rownych 2h aktywnosci?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Tak, kładę go po 1h 50 min i zasypia... nie wiem tylko dlaczego od dwóch tyg budzi mi się w nocy
Kasiaaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 12:20   #2816
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

U nas alergia, faken
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 12:36   #2817
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
U nas alergia, faken
Jaka alergia?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 12:37   #2818
Kasiaaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Kasiaaaa23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
U nas alergia, faken
Na co??
Kasiaaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 12:43   #2819
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Kasiaaaa23 Pokaż wiadomość
Na co??
Nie wiem i to mnie najbardziej dobija
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 12:44   #2820
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Nie wiem i to mnie najbardziej dobija
A to Adrian ma?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-27 13:10:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.