Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-11, 20:52   #1411
kamila2805
Raczkowanie
 
Avatar kamila2805
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 96
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Kochana , ja jestem po kosmetologii. Robilam kurs trenerski , dietetyke i suplementacje i dietoterapie. Teraz studiuje wychowanie fizyczne magisterkę. Da się wyżyć , ale wkurzajace jest jak klient odwołuje trening itd.. z zajęciami troszke inaczej , ale dostaje się ok. 60 zł za godzine Ja np. mam pensje żałosną bo 1200 zł (pracuje 3 h dziennie) + treningi personalne - od jednej klientki mam 1000 zł mies , od drugiej 1200 , zajęcia z dziecmi 900 zł , plus diety i plany ktore rozpisuje. Jednak co miesiac jest inaczej :/ Raz zarobie 5 tys , raz 4 a czasem ledwo co 3 ...


Nie wiem jeszcze czy Mentor czy Eurosilicone ,zastanawiam się


kamila2805 kurcze ciekawe czemu taka roznica cenowa jaki termin Ci zaproponował?

Ja już wplaciłam zaliczkę i 21.03 będe mieć swoje żelki
ja na poczatku zle wyliczyłam i miałam mniej bo tam w tym mailu była cena ale za 1 sztukę implantu a tą sumę trzeba policzyć razy 2 no ja tak miałam
kamila2805 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:55   #1412
Aicha1985
Rozeznanie
 
Avatar Aicha1985
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 751
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Ja juz nie moge... Braci Aichy mam zarezerwowanych
Co Wy z tymi braćmi, ja mam jednego 22lata, Pati chyba pisała że ma dwóch
Kurde trochę nadrobilam, ehh dziewczyny współczuję że musicie się z takimi wieprzami uzerac, ale pamiętajcie zatesknia i docenia jak stracą skarby które mieli, brak słów, coraz więcej takich przypadków, moja znajoma też ostatnio przeszła piekło, jakas dziewczyna na fb napisała żeby uważać na tego i tego faceta bo naciaga laski na kasę itd, okazało się że to facet mojej koleżanki, ona w Polsce z dziećmi a on jeździł na wakacje z jakimiś babami a jej wciskal że w delegacji jest, ręce i cycki opadają
__________________
Poznan P.S. Mentor 350Hp (P 4,9cm, SZ 11,7cm) okrągłe 06.07.2015
Wymiary przed A 75/86/ po E 73/92 wzrost155cm waga 47
Aicha1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:58   #1413
FancyDesire
Rozeznanie
 
Avatar FancyDesire
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 519
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
Na pewno masaż ciała nie wchodzi w grę, ale masaż twarzy myślę, że dasz radę.
Ok, tak myślałam. A jak myślisz, po jakim czasie bd mogla zacząć masowac cialo?
__________________
25.04.2016 A.K. Katowice
Przed: 68/88 cm, 160, 58 kg
Sebbin 395cc 11,4 5,7
FancyDesire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 21:09   #1414
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez FancyDesire Pokaż wiadomość
Ok, tak myślałam. A jak myślisz, po jakim czasie bd mogla zacząć masowac cialo?
Ze mną na sali powiększała sobie cycki fizykoterapeutka i lekarz powiedział, że przez 3 m-ce nie może masować ale ona miała implant pod gruczoł więc nie wiem czy w przypadku -pod mięsień- jast tak samo.
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 21:18   #1415
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez hschick Pokaż wiadomość
Już Ci na wszystko odpowiadam

Różnica cenowa Mentor a Eurosilicone to tylko różnica producenta po prostu, Mentory bardziej popularne (choć granica się już zaciera) stąd producent ma wyższą cenę Ot cała prawda. I absolutnie nie oznacza to że eurosilicone są gorsze
Gwarancję mają obie firmy taką samą.
Przy okrągłych z tego co mówili mi lekarze nie ma różnicy w miękkości między euro a mentorem. Jaka prawda nie wiem, ale ja wybrałam mentor bo nawet jak będą troszkę twardsze to mi to pasuje bo trochę sztuczności w nowych cycuszkach chcę mieć
Ja też używam krążków nuva ring i spokojnie nie ma z tym żadnego problemu, nie jest absolutnie przeciwwskazaniem do zabiegu to jest antykoncepcja jak każda inna, wręcz wskazana żeby zachować regularność miesiączki przy zabiegu

a tu podaję ci różnicę w wymiarach między Mentor a Eurosilicone i dwie wielkości 425cc i 450 cc żebyś miała porównanie (wielkości implantów :
- Mentor 425 cc HP- szerokość 12,5 projekcja 5,2
- Eurosilicone 400cc HP(nie mają poj. 425cc) - szer. 13,7 proj. 4,2
- Eurosilicone 400cc (Extra HP) - ser. 11,8 proj. 5,5

- Metor 450 cc HP - szer. 12,7 proj. 5,2
- Eurosilicone 450cc HP - szer. 14,1 proj. 4,4
- Eurosilicone 450cc (Extra HP) - szer. 12,1 proj. 5,7

pogrubione implanty są najbardziej popularne - oczywiście w tych wielkościach

z Mentora jest jeszcze implant UHP - 430 cc - szer.11.1 proj. 5.8- te ma Roxi69 tu na forum

Mentor przemawia też do mnie tym że przy HP jest szerszy i ma większą projekcję od Eurosilicone HP, znowu Eurosilicone Ex HP są troszkę węższe od HP mentora ale za to mają większą projekcję - wszystko zależy od tego na czym Ci bardziej zależy Mnie zależy na tym żeby klatka piersiowa była przy moich możliwościach max wypełniona ale również żeby projekcja byłą powyżej 5 cm więc wybrałam Mentora

Mam nadzieję że troszkę pomogłam

Majka ten post może i Tobie pomoże przy wyborze
Dziekuje Chyba wezme Mentorki , zobacze jeszcze na zywo
Cytat:
Napisane przez kamila2805 Pokaż wiadomość
ja na poczatku zle wyliczyłam i miałam mniej bo tam w tym mailu była cena ale za 1 sztukę implantu a tą sumę trzeba policzyć razy 2 no ja tak miałam
Faktycznie haha coś mi sie za tanio wydawało
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 21:38   #1416
FancyDesire
Rozeznanie
 
Avatar FancyDesire
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 519
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
Ze mną na sali powiększała sobie cycki fizykoterapeutka i lekarz powiedział, że przez 3 m-ce nie może masować ale ona miała implant pod gruczoł więc nie wiem czy w przypadku -pod mięsień- jast tak samo.
Czyli pewnie jak przy normalnym wysiłku fizycznym trzeba się Oszczędzać dziękuję za odpowiedź
__________________
25.04.2016 A.K. Katowice
Przed: 68/88 cm, 160, 58 kg
Sebbin 395cc 11,4 5,7
FancyDesire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 21:53   #1417
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Balonoowa, to ja może też przestanę nosić pas. Wydaje mi się , że moje też niebezpiecznie schodzą w dół.
A jaką masz projekcję implantu ?
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-11, 22:18   #1418
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
Balonoowa, to ja może też przestanę nosić pas. Wydaje mi się , że moje też niebezpiecznie schodzą w dół.
A jaką masz projekcję implantu ?
Lepiej zapytaj doktorka 6,1cm.

Malaistotka ogólnie lepiej nie nosić staników z fiszbinami, ze względu na możliwość odkształcenia implantów. A zresztą po co, skoro mamy już idealne cycuchy ja będę wyjmowała fiszbiny z nowych nabytków
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 22:20   #1419
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

A jak fiszbiny maja w sumie odksztalcic implant, jesli stanik jest dobrze dobrany? Przeciez wtedy grzecznie przylegaja do ciala ponizej piersi.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 22:23   #1420
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Hej dziewczynki....nieszczesn a ma operka niestety odwolana-angina mnie dopadla i nic niestety nie pomoglo 😕😕 Buuuu.....Life is brutal...
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 22:59   #1421
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
A jak fiszbiny maja w sumie odksztalcic implant, jesli stanik jest dobrze dobrany? Przeciez wtedy grzecznie przylegaja do ciala ponizej piersi.

No, to jakas bzdura jest. Moze staniki od chińczyków w dziwnych rozmiarach najeżdżają fiszbinami na cycek, ale nie dobrze dobrany stanik. Sportowce tez mam z fiszbinami (panache sports).

Moj lekarz to w ogole wyluzowany, po miesiącu każe robić wszystko i nosic dowolne staniki. Tyle, ze mnie po operacji wciąż niewygodnie jest w jakichkolwiek mocniej usztywnianych (choć kupiłam kilka, wyjątkiem sa super wygodnie wspomniane sportowe panache), najlepiej jest w miękkich z fiszbinami. Śpię w bezszwowych topach i nie zamierzam chodzic bez stanika, choć to super wyglada. Raz, ze wygodniej mi w dobrym staniku. Dwa, ze one sa ciężkie i nie dopuszczę zeby znów szybo opadły. Trzy - niby gdzie miałabym iść bez stanika? Przecież nie do pracy ani na siłownie

Ps. Dopiero po operacji kupiłam pierwszy w życiu push-up, nigdy nie miałam, bo miękki cycek zle sie w nich układa. Ale wstydzę sie go założyć, wiec leży sobie w szafie i pewnie tam zostanie na wieki.
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016

Edytowane przez Mortycja72
Czas edycji: 2016-02-11 o 23:01
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-11, 23:10   #1422
niczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 388
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cześć Dziewczyny
Podczytuję Was już od pewnego czasu. Pierwsze myśli o operacji miałam już dobre 8 lat temu, ale dopiero teraz zdecydowałam, że jeśli teraz tego nie zrobię to już nigdy.
Szczerze mówiąć najbardziej przeraża mnie myśl, że nie obudzę się po operacji...
Na konsultacji u Dra A.B byłam pod koniec września zeszłego roku i chyba na niego się zdecyduję. W najbliższych dniach postaram się dodać zdjęcia do galerii, może będziecie tak miłe i coś mi jeszcze doradzicie. Jestem bardzo ciekawa Waszych efektów, widzę tu dużo dziewczyn zadowolonych z operacji u Dr A.B.
__________________
Dr A.B operacja 25.04.2016
Dr A.B konsultacja 22.09.2015
77 cm/88 cm/175 cm/ 66 kg
niczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 23:41   #1423
R0SA
Raczkowanie
 
Avatar R0SA
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 266
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki....nieszczesn a ma operka niestety odwolana-angina mnie dopadla i nic niestety nie pomoglo Buuuu.....Life is brutal...

O nie ( wspôłczuję! Ja na poczàtku czułam się strasznie jak operacja była pod znakiem zapytania, dopiero po kilku dniach przestałam mieć ochote na płacz. Mam nadzieje, że nastèpny termin operacji nie bèdzie zbyt odległy

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez hschick Pokaż wiadomość
malaistotka właśnie wracam z galerii jak to są 225 cc to ja jestem prima balerina

Ja też jestem zszokowana, że takie duże się wydajà..Malaistotka mowi, że ona na zdjęciach takie wielkie wyszły
__________________
Żyjmy radośnie & spełniajmy marzenia bo życie to krótkie chwile

A/70/168/51
J.J. Wrocław, Anatomiczne, 295ml, Mentor CPG 322, 15 Luty 2016.
R0SA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 23:53   #1424
paulala6
Raczkowanie
 
Avatar paulala6
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki....nieszczesn a ma operka niestety odwolana-angina mnie dopadla i nic niestety nie pomoglo 😕😕 Buuuu.....Life is brutal...
Kurde, ostatecznie? Nie dasz rady już się wykurować?
Ja też bałam się, że będe musiała przenieść operkę, ale dziś czuję się już bardzo dobrze, do poniedziałku będę jak nowa. Strasznie szkoda, że tak wyszło Na kiedy będziesz próbowała przełożyć operację?

Ja z kolei jestem w totalnej d..... jeżeli chodzi o cokolwiek - myślałam, że w weekend przed operacją będę zdecydowana co do wielkości żelek, projekcji - a na chwilę obecną nie wiem nic. Wiem, że ze względu na autostradę będę musiała pomyśleć o szerokości podstawy kosztem projekcji, po rozmowach z doktorkiem stanęło na tym, że max rozmiar u mnie to 420cc, szczegóły będziemy ustalać w dzień operacji, a i tak wszystko wyjdzie "w praniu" - na stole operacyjnym
A! Marzyło mi się Bianeczkowe EHP, więc zabieram ze sobą teczkę z jej zdjęciami

RoSA - trzymam kciuki za dobre informacje jutro! Nie możesz mnie zostawić samej w tym terminie

Dziewczyny, a wiadomo co z natio702? Przegapilam coś?
__________________
15.02.2015r - L.P Ostrava, 365cc 11,2/5,6
paulala6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 00:23   #1425
nabery
Raczkowanie
 
Avatar nabery
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 246
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez hschick Pokaż wiadomość
Nie rozumiem podejścia "wybierz lekarza z Polski bo zawsze jesteś u siebie" Sorry ale prawda jest taka, że akurat lekarze z Czech u których tu dziewczyny się operują robią tak samo dobrze cycki jak Wasi lekarze z Polski. I jak trzeba zrobić poprawkę bo coś jest nie tak to akurat D.F robi je i przykładem tutaj jest Nabery która taką poprawkę będzie miała. Więc tego typu teksty są co najmniej nietrafione... I tak wypowiadam się jako dziewczyna robiąca cycki w Czechach, i tak nie wiem jaki będzie efekt końcowy po op, ale Wy przed robiąc je w Polsce również tego nie wiecie. Czy kierowałam się między innymi ceną zabiegu? Oczywiście bo jeśli mogę zapłacić 8 tys zamiast 15 tys i mieć tak samo zrobione cycki, to dlaczego by nie?

Zresztą ten temat był już w poprzednim wątku wałkowany.

I żeby było jasne rozumiem i szanuję że każdy może mieć prawo do swojego zdania, ale pisanie w taki sposób brzmi trochę hmmm? Dziwnie i może być źle i negatywnie odebrane przez "nowe" forumowiczki.

Ps. Przepraszam Nabery że przytoczyłam Ciebie jako przykład ale jest to świeża sprawa, więc najszybciej przyszłaś mi do głowy. Mam nadzieję, że się nie gniewasz
No co Ty! Nie gniewam się. Potwierdzam - dr, choć nie pałam do niego sympatią, zaoferował poprawkę. Choć, co ważne, próbował się początkowo wymigać, mówiąc, że nie widzi o co mi chodzi.

Majka, trzeba było brać termina na 14,03. to byśmy razem leżały!

Mano, spokojnie, one są jeszcze takie "sztuczne". Po 3 miesiącach będą jak swoje i wtedy je pokochasz! A ten pas przede wszystkim chroni przed podniesieniem się implantu.
__________________
D.F. 11.11.2015
A/68/155/45 kg
Eurosilicone okrągłe EHP 375cc /11,6/5,2 cm

Edytowane przez nabery
Czas edycji: 2016-02-12 o 00:53
nabery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 07:02   #1426
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez paulala6 Pokaż wiadomość
Kurde, ostatecznie? Nie dasz rady już się wykurować?
Ja też bałam się, że będe musiała przenieść operkę, ale dziś czuję się już bardzo dobrze, do poniedziałku będę jak nowa. Strasznie szkoda, że tak wyszło Na kiedy będziesz próbowała przełożyć operację?

Ja z kolei jestem w totalnej d..... jeżeli chodzi o cokolwiek - myślałam, że w weekend przed operacją będę zdecydowana co do wielkości żelek, projekcji - a na chwilę obecną nie wiem nic. Wiem, że ze względu na autostradę będę musiała pomyśleć o szerokości podstawy kosztem projekcji, po rozmowach z doktorkiem stanęło na tym, że max rozmiar u mnie to 420cc, szczegóły będziemy ustalać w dzień operacji, a i tak wszystko wyjdzie "w praniu" - na stole operacyjnym
A! Marzyło mi się Bianeczkowe EHP, więc zabieram ze sobą teczkę z jej zdjęciami

RoSA - trzymam kciuki za dobre informacje jutro! Nie możesz mnie zostawić samej w tym terminie

Dziewczyny, a wiadomo co z natio702? Przegapilam coś?
Juz niestety nic sie nie da zrobic-wczoraj na noc wzielam antybiotyk , bo juz sie nie dalo.Angina ropna, wiec 10 dni na lekach.
Terminy na czerwiec dopiero.....
Moze cos sie zwolni wczesniej 😐
Takze -super , ze Tobie przeszlo i nie musisz zmieniac planow 😊

Rosa- troche smutno , to fakt.Ale bardziej jestem zla , gdyz nie wiem kiedy znowu znajde termin na to wszystko.Teraz bylo idealnie😐
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016

Edytowane przez coolinska
Czas edycji: 2016-02-12 o 07:05
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 07:16   #1427
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez paulala6 Pokaż wiadomość
Kurde, ostatecznie? Nie dasz rady już się wykurować?
Ja też bałam się, że będe musiała przenieść operkę, ale dziś czuję się już bardzo dobrze, do poniedziałku będę jak nowa. Strasznie szkoda, że tak wyszło Na kiedy będziesz próbowała przełożyć operację?

Ja z kolei jestem w totalnej d..... jeżeli chodzi o cokolwiek - myślałam, że w weekend przed operacją będę zdecydowana co do wielkości żelek, projekcji - a na chwilę obecną nie wiem nic. Wiem, że ze względu na autostradę będę musiała pomyśleć o szerokości podstawy kosztem projekcji, po rozmowach z doktorkiem stanęło na tym, że max rozmiar u mnie to 420cc, szczegóły będziemy ustalać w dzień operacji, a i tak wszystko wyjdzie "w praniu" - na stole operacyjnym
A! Marzyło mi się Bianeczkowe EHP, więc zabieram ze sobą teczkę z jej zdjęciami

RoSA - trzymam kciuki za dobre informacje jutro! Nie możesz mnie zostawić samej w tym terminie

Dziewczyny, a wiadomo co z natio702? Przegapilam coś?
Właśnie też się wczoraj zastanawiałam co z nią Ale dalej cisza. I wydaje mi się że jak nadrabiałam wątek to już nic nie pisała...

Na pewno z dr wybierzecie dobry implant dla ciebie spokojnie spróbuj opanować emocje wiem łatwo się mówi....

Rosa ja też z niecierpliwością czekam na dzisiejsze informacje od Ciebie... Mam nadzieję że wszystko już ok i poniedziałek będzie Twój dzień!
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2

Edytowane przez hschick
Czas edycji: 2016-02-12 o 07:18
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 07:21   #1428
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez mon87 Pokaż wiadomość
Widocznie jeszcze nie znalazł właściwej szkoda mojego czasu na ńiego a teraz sama problemy jeszcze...

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------



Przyłapałam go trzeci razy i juz mu kiedyś zapowiedziałam ze jeszcze raz i odejdę ale nic go to nie nauczyło...taki typ...gada...niby to tylko przez internet ale dla mnie to tez forma zdrady
co za idiota Kochana co teraz? jakie plany? wracasz do PL?

Cytat:
Napisane przez patrycjanka1987 Pokaż wiadomość
Moja przyjaciolka tez sie w styczniu rozstala ze swoim facetem. ktorys raz przylapala go jak czatuje na jakims portalu erotycznym. no i sie rozstali... on sie tlumaczyl ze to jej wina, bo przytyla i jak sie poznali to tak nie wygladala. Rozumiem z jednej strony, ze dla faceta widok estetyczny tez jest wazny, ale nie znaczy, ze trzeba odrazu cycki w internetach przegladac. wtedy sie siada i rozmawia i np razem idzie pocwiczyc czy pobiegac. loterwer...
I wez tu teraz idz do lozka z takim facetem i zastanawiaj sie czy mysli o Tobie czy o jakiejs dupie z neta :/ to juz zostaje nam w glowie i ciagle bedziemy o tym myslec...

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------



Kochana mam nadzieje, ze podreperuje serduszko chociaz troszke ) bedziemy wyyyyyc hahaha
Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
ech mnie zawsze bawią takie teksty facetów. ... ze kobieta się zaniedbana, bo przytyła itd. Cóż, niech taki chłop najpierw spojrzy na siebie ,czy aby on się nie zmienił? pomijam już fakt,że to kobiety rodzą dzieci i to ich ciało się zmienia. Jasne,należy dbać o siebie ,no ale bez przesady. jak się kogoś kocha ....
no dokładnie

Cytat:
Napisane przez hschick Pokaż wiadomość
Dlatego my z moim TŻ chodzimy razem na siłownię i dbamy o siebie, dla nas obu wygląd partnera/partnerki jest bardzo ważny, ale to powiedzieliśmy sobie na samym początku związku. A tak jak piszesz zawsze lepiej się ćwiczy/ dba o siebie jak wiesz że nie robisz tego tylko ty, a oboje o siebie dbacie. Co do tego że faceci oglądają gołe laski w necie, czy porno i sami sobie "robią dobrze" ja akurat nie mam tu nic przeciwko, jeśli ma ochotę to proszę bardzo mnie to nie przeszkadza, ale jakby była taka sytuacja że mi by facet powiedział że nie ma ochoty na sex albo widziałabym że w trakcie jest coś nie tak a tu zaraz się bawi, to już byłaby inna rozmowa... Dopóki nie psuje to naszych relacji w łóżku to nie mam nic przeciwko. A czasem nawet fajnie potestować coś nowego i świeżego wnieść do sypialni oczywiście nie mam tu na myśli pisania z jakimiś innymi kobietami czy flirtowania przez internet absolutnie za to bym zabiła jakbym przyłapała....
też sie dla mnie bardzo liczy wygląd zewnętrzny dlatego ćwicze bo lepiej sie czuje i wiem, że dobrze wyglądam

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam za sobą kilka lepszych i gorszych związków, nigdy nie żałowałam żadnego rozstania. Kolejne doświadczenie, głowa do góry i idzie sie dalej.

Przełożyłam dzis poprawkę z czerwca na wrzesień. Nie mam ochoty w lecie chodzic znów w pancerniku i byc nie 100 proc sprawna na wakacje.
dobra decyzja

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Kochana , ja jestem po kosmetologii. Robilam kurs trenerski , dietetyke i suplementacje i dietoterapie. Teraz studiuje wychowanie fizyczne magisterkę. Da się wyżyć , ale wkurzajace jest jak klient odwołuje trening itd.. z zajęciami troszke inaczej , ale dostaje się ok. 60 zł za godzine Ja np. mam pensje żałosną bo 1200 zł (pracuje 3 h dziennie) + treningi personalne - od jednej klientki mam 1000 zł mies , od drugiej 1200 , zajęcia z dziecmi 900 zł , plus diety i plany ktore rozpisuje. Jednak co miesiac jest inaczej :/ Raz zarobie 5 tys , raz 4 a czasem ledwo co 3 ...


Nie wiem jeszcze czy Mentor czy Eurosilicone ,zastanawiam się


kamila2805 kurcze ciekawe czemu taka roznica cenowa jaki termin Ci zaproponował?

Ja już wplaciłam zaliczkę i 21.03 będe mieć swoje żelki
No to zarobki masz super i jeszcze lubisz to co robisz, pogratulować
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 07:22   #1429
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Juz niestety nic sie nie da zrobic-wczoraj na noc wzielam antybiotyk , bo juz sie nie dalo.Angina ropna, wiec 10 dni na lekach.
Terminy na czerwiec dopiero.....
Moze cos sie zwolni wczesniej 😐
Takze -super , ze Tobie przeszlo i nie musisz zmieniac planow 😊

Rosa- troche smutno , to fakt.Ale bardziej jestem zla , gdyz nie wiem kiedy znowu znajde termin na to wszystko.Teraz bylo idealnie😐
Bardzo mi przykro Jedynej rzeczy jakiej się boję to właśnie to że teraz mnie coś łapnie.... a zostało już tylko 2 tygodnie więc żadnych leków ani witamin już przyjmować nie mogę... Ale ciepła czapa, szalik, grube skarpety i codziennie wieczorem przed snem herbatka z miodem i cytrynką, fajnie mnie rozgrzewa. Niestety w pracy łazi pełno "zdechlaków" i kaszlą mi tu na lewo i prawo... Ale jakoś na razie się trzymam...

Ale głowa do góry! Lepiej teraz porządnie się wykurować i później w pełni sił podejść do operacji no taki głupi okres na te wszystkie choróbska teraz
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 07:29   #1430
coolinska
Raczkowanie
 
Avatar coolinska
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 486
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez hschick Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro Jedynej rzeczy jakiej się boję to właśnie to że teraz mnie coś łapnie.... a zostało już tylko 2 tygodnie więc żadnych leków ani witamin już przyjmować nie mogę... Ale ciepła czapa, szalik, grube skarpety i codziennie wieczorem przed snem herbatka z miodem i cytrynką, fajnie mnie rozgrzewa. Niestety w pracy łazi pełno "zdechlaków" i kaszlą mi tu na lewo i prawo... Ale jakoś na razie się trzymam...

Ale głowa do góry! Lepiej teraz porządnie się wykurować i później w pełni sił podejść do operacji no taki głupi okres na te wszystkie choróbska teraz
Dbaj o siebie😊
Teraz niestety jest taki okres chorobowy i trzeba miec sie na bacznosci.
14 dni to juz bliziutko.....
Ja akurat naleze do fatalistow i jak teraz nie wyszlo tzn , ze tak mialo byc .Czesto mialam tak , ze nie wyjechalam w droge na czas , a potem trasa zablokowana , bo urwala sie naczepa z tira i zmiotla kilka aut.I tak czlowiek sobie mysli , co by bylo gdyby wczesniej wyjechal....
__________________
JS, Allergan TSF okragle 415 cc,done 18/04/2016
coolinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 07:55   #1431
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Patrycja99 Pokaż wiadomość
No ja myślę! Teraz kochana to tylko szaleć, tylko jak Ty im się z nowymi cycuchami pokażesz to mi na zawał zjadą i już nigdy im się żadna inna nie spodoba
"Gang nieletnich wielbicieli silikonow"

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki....nieszczesn a ma operka niestety odwolana-angina mnie dopadla i nic niestety nie pomoglo 😕😕 Buuuu.....Life is brutal...


---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Kochana , ja jestem po kosmetologii. Robilam kurs trenerski , dietetyke i suplementacje i dietoterapie. Teraz studiuje wychowanie fizyczne magisterkę. Da się wyżyć , ale wkurzajace jest jak klient odwołuje trening itd.. z zajęciami troszke inaczej , ale dostaje się ok. 60 zł za godzine Ja np. mam pensje żałosną bo 1200 zł (pracuje 3 h dziennie) + treningi personalne - od jednej klientki mam 1000 zł mies , od drugiej 1200 , zajęcia z dziecmi 900 zł , plus diety i plany ktore rozpisuje. Jednak co miesiac jest inaczej :/ Raz zarobie 5 tys , raz 4 a czasem ledwo co 3 ...


Nie wiem jeszcze czy Mentor czy Eurosilicone ,zastanawiam się


kamila2805 kurcze ciekawe czemu taka roznica cenowa jaki termin Ci zaproponował?

Ja już wplaciłam zaliczkę i 21.03 będe mieć swoje żelki
Majka to nawet fajnie. Ja tak wlasnie chcialabym prace zeby jakies 3 tysiace zarazbiac, ale wlasnie slyszalam ze na samych zajeciach to ciezko sie dorobic... A co prowadzisz?
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 08:09   #1432
Aicha1985
Rozeznanie
 
Avatar Aicha1985
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 751
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
Lepiej zapytaj doktorka 6,1cm.

Malaistotka ogólnie lepiej nie nosić staników z fiszbinami, ze względu na możliwość odkształcenia implantów. A zresztą po co, skoro mamy już idealne cycuchy ja będę wyjmowała fiszbiny z nowych nabytków
Hehe przypomnę Ci to, fiszbiny ładnie układają stanik między piersiami głównie więc jak je wyjmiesz zostanie Ci balkon na cycki bo w rowku będzie odstawać, zrobiłam tak z jednym stanikiem i wylądował w śmietniku pewnie nie każdy model będzie odstawać ale większość

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
A jak fiszbiny maja w sumie odksztalcic implant, jesli stanik jest dobrze dobrany? Przeciez wtedy grzecznie przylegaja do ciala ponizej piersi.
Dokładnie trzeba by chyba za mały stanik założyć żeby w ogóle fiszbiny uciskaly na implant, nawet jak przylegają do piersi to przecież na górze jest nasz cycek a nie implant, po drugie implant chyba przemieszcza się przy układaniu razem z naszą piersią, nie zauważyłam żeby mi coś gdzieś uciskalo i mogło go zdeformowac
__________________
Poznan P.S. Mentor 350Hp (P 4,9cm, SZ 11,7cm) okrągłe 06.07.2015
Wymiary przed A 75/86/ po E 73/92 wzrost155cm waga 47

Edytowane przez Aicha1985
Czas edycji: 2016-02-12 o 08:18
Aicha1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 08:18   #1433
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez coolinska Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki....nieszczesn a ma operka niestety odwolana-angina mnie dopadla i nic niestety nie pomoglo 😕😕 Buuuu.....Life is brutal...
ech przykro mi
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 08:22   #1434
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez nabery Pokaż wiadomość
Mano, spokojnie, one są jeszcze takie "sztuczne". Po 3 miesiącach będą jak swoje i wtedy je pokochasz! A ten pas przede wszystkim chroni przed podniesieniem się implantu.
No to czekam
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 08:25   #1435
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

dziewczyny co do nati to mi się kojarzy, że ona coś pisała, że operki nie będzie teraz...
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 08:29   #1436
mano3891
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez Balonoowa Pokaż wiadomość
Lepiej zapytaj doktorka 6,1cm.
No to spora projekcja. Ja ma 5.9 , cycki mocno mi odstają od klatki ale mimo to nie mam efekty push up. Od góry są delikatnie spłaszczone, mi akurat zależało na tym, żeby nie było tego wypełnienia od góry. Myślę, że Twój doktorek chyba nie do końca rozumie pojęcie push up Ale nie zmienia to faktu, że Twoje cycki są za☠☠☠iste

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez hschick Pokaż wiadomość
. a zostało już tylko 2 tygodnie więc żadnych leków ani witamin już przyjmować nie mogę...
Chyba można ? Nie można wit E . Ja do samej operacji brałam rutinoscorbin, wit C i D .
__________________
1. A / 168cm/ 50kg
2. 25.01.2016 DF Czechy Eurosylicone anatomy/ wysoki profil
mano3891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 09:11   #1437
Mortycja72
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 646
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
No to spora projekcja. Ja ma 5.9 , cycki mocno mi odstają od klatki ale mimo to nie mam efekty push up. Od góry są delikatnie spłaszczone, mi akurat zależało na tym, żeby nie było tego wypełnienia od góry. Myślę, że Twój doktorek chyba nie do końca rozumie pojęcie push up Ale nie zmienia to faktu, że Twoje cycki są zaiste

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------



Chyba można ? Nie można wit E . Ja do samej operacji brałam rutinoscorbin, wit C i D .

Na pewno mozna.
__________________
Wyjściówka 74/94, po 74/98

JUŻ są - operacja J.S. 19.10.2015, Polytech 235 cc okrągły, profil wysoki, projekcja 4,4 plus plastyka.
Poprawka 09.09.2016
Mortycja72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 09:41   #1438
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez mano3891 Pokaż wiadomość
No to spora projekcja. Ja ma 5.9 , cycki mocno mi odstają od klatki ale mimo to nie mam efekty push up. Od góry są delikatnie spłaszczone, mi akurat zależało na tym, żeby nie było tego wypełnienia od góry. Myślę, że Twój doktorek chyba nie do końca rozumie pojęcie push up Ale nie zmienia to faktu, że Twoje cycki są za☠☠☠iste

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------



Chyba można ? Nie można wit E . Ja do samej operacji brałam rutinoscorbin, wit C i D .
Witaminę C i D biorę cały czas, ale mnie np bardzo szybko stawia na nogi aspiryna do picia, jak tylko czuję że bierze mnie jakieś grypsko czy przeziębienie to na noc łykam zawsze 2x aspiryne i rano jestem jak nowo narodzona, a teraz to już nie da rady tak, więc muszę się pilnować.
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 10:36   #1439
patrycjanka1987
Zadomowienie
 
Avatar patrycjanka1987
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 317
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
dziewczyny co do nati to mi się kojarzy, że ona coś pisała, że operki nie będzie teraz...
Trza by śledztwo po postach zrobić...

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
__________________
SEBBIN 435ML 11.7 6.0
A.K. Katowice
patrycjanka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-12, 10:59   #1440
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 25

mnie się dziś śniło, że byłam na plaży i miałam już zrobione piersi. I były strasznie maleńkie a przy dotyku okropne, takie jak napompowana piłka do fitnessu.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

oglądałam wczoraj fragment sekretów chirurgii. Co jak cos, ale implantów pośladków bym sobie nie wszczepiła!!!! O nieeeeeee. Ja mam z natury płaski zadek , nie mały, ale płaski i muszę ostro pompować, żeby chociaż trochę odstawał, jednak implantów bym sobie nie dała wszczepić, choćby mi dopłacali
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-18 14:24:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.