Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;) - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-18, 17:21   #4831
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

E czytam o tych parownicach, jak poczytam więcej to Ci powiem jak, ale jak narazie opinie bardzo pozytywne
http://www.asc-karcher.pl/index.php?...t&categoryId=6
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 17:22   #4832
maglisa
Zakorzenienie
 
Avatar maglisa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 222
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
O Matko Dziewczynki dziekuję ale teraz juz całkiem zgłupiałam
To którą brać?

Pingi i jak jajka Ci smakowały?
Bierz omega gold Olimpu, po 5 kapsów. Albo 6.

Karcher - znana marka w tej dziedzinie.
Ale cena powalająca.

Ewcia, a jeśli chodzi o Areiete, to poczytałam. Doczytałam, że włoska. A ja do włoskich rzeczy niespecjalnie mam zaufanie. Tak w ogóle, nie żebym do tej konkretnej marki coś miała.
__________________




maglisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 17:25   #4833
maglisa
Zakorzenienie
 
Avatar maglisa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 222
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość

Edit:
Ale tygrys
Raczej pantera, bo w centki. Nawet pan weterynarz powiedział,ze fajnie umaszczona. DBo takie burasy, to przeważnie w pregi.
Za 2 tyg. idziemy sie sterylizować.
Kot pieęęęknie pachnie. Zmysł zapachu odgrywa w moim życiu ważną rolę.


Cześć Skapulka.
Jak Ci się mój kot podoba?
__________________




maglisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 17:44   #4834
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
E czytam o tych parownicach, jak poczytam więcej to Ci powiem jak, ale jak narazie opinie bardzo pozytywne
http://www.asc-karcher.pl/index.php?...t&categoryId=6


Cytat:
Napisane przez maglisa Pokaż wiadomość
Bierz omega gold Olimpu, po 5 kapsów. Albo 6.

Karcher - znana marka w tej dziedzinie.
Ale cena powalająca.

Ewcia, a jeśli chodzi o Areiete, to poczytałam. Doczytałam, że włoska. A ja do włoskich rzeczy niespecjalnie mam zaufanie. Tak w ogóle, nie żebym do tej konkretnej marki coś miała.
A mnie opinia Lide przekonała Tylko z kasą gorzej

Cytat:
Napisane przez maglisa Pokaż wiadomość
Raczej pantera, bo w centki. Nawet pan weterynarz powiedział,ze fajnie umaszczona. DBo takie burasy, to przeważnie w pregi.
Za 2 tyg. idziemy sie sterylizować.
Kot pieęęęknie pachnie. Zmysł zapachu odgrywa w moim życiu ważną rolę.


Cześć Skapulka.
Jak Ci się mój kot podoba?

Oj, ja w sensie takim, że kocisko fajne
Ale umaszczony jest superaśnie
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 17:59   #4835
maglisa
Zakorzenienie
 
Avatar maglisa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 222
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
A mnie opinia Lide przekonała Tylko z kasą gorzej
A Lide ma własnie Ariete?
Bop ja do parownicy jako takiej tez jestem przekonana, tylko nie konievcznie do ariete, bo włoska. Ale taki KArcher... Tylko cena zwala z nóg. No i gdzie to trzymać?
__________________




maglisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:03   #4836
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Ewuś czytam na innym forum, gdzie mam abonament wykupiony, to linka nie wklejam bo nie ma po co
Opinie niezbyt wiele, ale wszystkie pozytywne i Ariete też chwalą
A ostatnio przeczytałam że włoskie to się kupuje buty, ciuchy i chyba wino, a nie urządzenia

A tak wogóle to czytam o zmywarkach bo jednak zdecydowałm sie na kuchnię, tzn.wersja raczej tańsza, żeby można ewentualnie znowu zmienić przeznaczenie pomieszczenia, gdyby zaistniałą taka potrzeba czyli bez żadnych kafli, meble tez raczej zwykłe a nie na wymiar no i bez zabudowywania sprzętu agd.
No i inspirancji szukam, jak ktos pomysły jakieś posiada to mile widziane
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:05   #4837
skapula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 271
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez maglisa Pokaż wiadomość
Raczej pantera, bo w centki. Nawet pan weterynarz powiedział,ze fajnie umaszczona. DBo takie burasy, to przeważnie w pregi.
Za 2 tyg. idziemy sie sterylizować.
Kot pieęęęknie pachnie. Zmysł zapachu odgrywa w moim życiu ważną rolę.


Cześć Skapulka.
Jak Ci się mój kot podoba?
Śliczny jest!!!
Maglisko, kusisz mnie strasznie. Ja właściwie jestem zdecydowana na przygarnięcie jakiegoś kociaka, problem tylko w tym, że mój TŻ jest alergikiem i choć nie robił do tej pory testów to jednak kocia sierść jest bardzo często powodem alergii ale propozycja wyszła właśnie od niego, bo ostatnio ciągle na wyjazdach służbowych a ja zostaję sama, więc kot to takie rozwiązanie, żebym sie nie nudziła

Maglisko gdzie trzymasz kuwetę i czy zajmowanie sie kotem jest bardzo kłopotliwe? Ty masz kotkę? czy kocur jest mniej problematyczny?
skapula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-18, 18:06   #4838
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
to nie jest omega gold to zwykła omega w niebieskim opakowaniu

EDIT: nie wiem co to jest, bo nawet omega ma więcej EPA i DHA
to moze być ten stary olimp
ja brałam dane stąd: http://www.i-apteka.pl/p/pl/10180/ol..._x_60kaps.html
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 19:26   #4839
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

więc tak
zaszłam i Romę sobie na nadgarstek zaaplikowałam, a na drugą rączkę Esencię de Duende dla przypomnienia;
z Romy z prędkością światła zniknęły mięta i porzeczka, czy tam jakieś inne ziółka i rozpanoszyły się kwiotki teraz, po trzech godzinach snuje mi się delikatnie wanilia i jakiś ogonek jakby ambrowy, ale maluśkie to takie i przyduszone

a Duenda taka blada przy Romie, że właściwie nie zauważyłam jak zniknęła

Beatko mi się od paru lat bardzo podobają takie surowe, w kant wykańczane meble kuchenne wolnostojące, na dość wysokich nóżkach, łatwo się toto sprząta, poszukam przykładów bardzo chętnie, bo urządzanie kuchni bardzo mnie kręci
tylko dzisiaj muszę małżowi miejsca przy kompie ustąpić
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 20:06   #4840
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez Brewka :) Pokaż wiadomość
Iwonka rób sobie ten fryz Keiry będzie ci bardzo ładnie, a włosy masz bardzo dobre do takiego cięcia IMO

i wczoraj wreszcie udało mi się zobaczyć cały odcinek U can dance, moją faworytką jest Diana
Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Własnie
Ja tez chciałam to napisac a zapomniałam
Kochane za późno
W każdym arzie wizyta u frycka zajęła mi z z egarkiem w reku 4 godziny 3 siedziałam z odzywką- sauna, bo ponoć tak miałam włosy zniszczone

Ja też oglądałam U can dance i kibicuje Natalii z Łodzi

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Wklejam zakupy
jak zwykle wygniecione
Rzabciu fajne stroje kimonowa tunika bardzo mi się podoba szkoda, że ciuszki nie na Tobie.

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
No dobra, ma ładną oprawę oczu i dobrze dobrany makijaż

Bo nie masz się świecić, tylko być rozświetlona
E dla mnie to ona oczy ma ładne ale te usta hehehe

A u mnie świecenie, czy rozświetlenie wyglądają na mojej twarzy tak samo

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Brewko, a skad dorwalas probke bo ja sie nie spotkalam z tym wperfumeriach. Tak samo jak nie moge znalezc Wish Choparda. To jest ogolnie dostepne?
Ja w ub. roku kupiłam w Sephorze chyba albo w Douglasie.
A Monique skoro lubisz Chanel Allure to moze klasyczną Chanel Mademoiselle powachaj i psiknij??

Cytat:
Napisane przez maglisa Pokaż wiadomość
JA też. Dlatego mimo posiadania 23 cieni do powiek, kupiłam w APC trzy kolejne.
Zrobiłam remanent i konsekwentnie zużywam teraz te, których zostało troszkę.
Nowych tez, oczywiście, używam.

Iwonko, czy Ty odbierasz maile od mnie? Bo mnie cały czas frapuje ta historia z mailami, znaczy, żre ja nie dostaje od Ciebie. A w kazdym razie nie wszystkie.
Maglisko kotek Twój zabójczy

No ja odpisałam na twojego maila, bo go dostałam czy Ty w końcu dostałas moje zdjęcia?? I czy Gadmarka dostała?? dziwne bo do innych na gmaila dochodzi wszystko
Maglisko, czy cos jeszcze do mnie słałaś?? jesli tak to ja nie mam

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ewuś czytam na innym forum, gdzie mam abonament wykupiony, to linka nie wklejam bo nie ma po co
Beatko to Ty nas zdradzasz na innym forum i to jeszcze płatnym ? nieładnie

Cytat:
Napisane przez skapula Pokaż wiadomość
Śliczny jest!!!
Maglisko, kusisz mnie strasznie. Ja właściwie jestem zdecydowana na przygarnięcie jakiegoś kociaka, problem tylko w tym, że mój TŻ jest alergikiem i choć nie robił do tej pory testów to jednak kocia sierść jest bardzo często powodem alergii ale propozycja wyszła właśnie od niego, bo ostatnio ciągle na wyjazdach służbowych a ja zostaję sama, więc kot to takie rozwiązanie, żebym sie nie nudziła
Chyba ten kot mojej przyjaciółki devon rex jest też dla alergików, jest grzeczny, przymilny i reaguje na swoje imię
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 20:11   #4841
maglisa
Zakorzenienie
 
Avatar maglisa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 222
Cytat:
Napisane przez skapula Pokaż wiadomość
Śliczny jest!!!
Maglisko, kusisz mnie strasznie. Ja właściwie jestem zdecydowana na przygarnięcie jakiegoś kociaka, problem tylko w tym, że mój TŻ jest alergikiem i choć nie robił do tej pory testów to jednak kocia sierść jest bardzo często powodem alergii ale propozycja wyszła właśnie od niego, bo ostatnio ciągle na wyjazdach służbowych a ja zostaję sama, więc kot to takie rozwiązanie, żebym sie nie nudziła

Maglisko gdzie trzymasz kuwetę i czy zajmowanie sie kotem jest bardzo kłopotliwe? Ty masz kotkę? czy kocur jest mniej problematyczny?
Skapulko, warto chyba jednak, jeśli podrzutek alergik, żeby zrobił testy na kota. Bo będzie problem, jeśli mu się nasili od kota. Trza mu bedzie nowego domu szukać.
Edit: Kotu, nie podrzutkowi.

Kuwetę trzymam w kibelku pod umywalką. Hm, jakby tu powiedzieć.... twardą zawartość kuwety wybieram łyżką (tylko do tego przeznaczoną ) i wyrzucam od razu do sedesu. Używam żwirku zbrylającego sie pod wpływem wilgoci. I teraz metody sa dwie: jedna polega na wybraniu zbrylonego, mokrego żwirku (w rękawiczce gumowej albo łyżką). Ja podkładam pod żwirek, w kuwecie, gazetę i zsypuję suchy żwirek na czysta gazetę, a mokra ze przyklejonym, zbrylonym żwirkiem do reklamówki i do wyrzucenia.
Ja mam kotkę. Sterylizacja kotki jest droższa niż kastracja kocura i to właściwie chyba jedyna różnica. Aha, i kotki ładniej pachną, bo kocurki maja ostrzejszy, taki bardziej "męski" zapach. (wariatka jestem )
Podobno ważne jst, aby kocurka wykastrować przed wejściem w okres dojrzewania, tak, żeby nie zdążyły nigdy zaznaczyć terenu. Ale czy to faktycznie prawda? Trzeba by dopytać lekarza.
Jak będe na operacji ze swoją to zapytam, o ile nie zapomne.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Maglisko kotek Twój zabójczy

No ja odpisałam na twojego maila, bo go dostałam czy Ty w końcu dostałas moje zdjęcia?? I czy Gadmarka dostała?? dziwne bo do innych na gmaila dochodzi wszystko
Maglisko, czy cos jeszcze do mnie słałaś?? jesli tak to ja nie mam


Chyba ten kot mojej przyjaciółki devon rex jest też dla alergików, jest grzeczny, przymilny i reaguje na swoje imię
Dziękuję w imieniu Nutki.

Żadnego maila od Ciebie nie dostałam. Zdjęć tez nie mam.
Wysłałam tylko maila, tak kontrolnie, czy dojdzie. Tam nie było żadnych zdjęć, ani nic. Rozumiem, ze go nie dostałaś.
A to już jest baaaardzo dziwne. Nie wiem, co o tym sadzić? Naprawdę nic nie dostałaś ode mnie???
Pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego.

Jedyny kot, o jaki słyszałam, ze dla alergików, to sfinks, on prawie nie ma sierści. Ma tylko podszerstek, a i to w śladowych ilościach. To ten łysy, co sie Pingusiowi podoba.

Edit: Iwonko, przed chwilka wysłałam Ci jeszcze jednego maila. Sprawdź skrzynkę, jesli możesz.
__________________





Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-10-18 o 22:20 Powód: post pod postem
maglisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-18, 21:12   #4842
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Iwonko a fotki włosków nowych i pięknych będą?
Bardzo proszę, bo Twoją buzię śliczną bym chętnie zobaczyła

Te 4 godziny to mnie przerażają odrobinę

Iwus udzielam sie na płatnym słabiutko, raczej podczytuję tylko
Bo całe swoje siły dla Was zostawiam
To kulinarne jest forum, jak zaczynałam tam bywac to było free, potem się skomercjalizowało, a mnie żal było to sobie płacę
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 21:14   #4843
maglisa
Zakorzenienie
 
Avatar maglisa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 222
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ewuś czytam na innym forum, gdzie mam abonament wykupiony, to linka nie wklejam bo nie ma po co
Opinie niezbyt wiele, ale wszystkie pozytywne i Ariete też chwalą
A ostatnio przeczytałam że włoskie to się kupuje buty, ciuchy i chyba wino, a nie urządzenia

A tak w ogóle to czytam o zmywarkach bo jednak zdecydowałam sie na kuchnię, tzn.wersja raczej tańsza, żeby można ewentualnie znowu zmienić przeznaczenie pomieszczenia, gdyby zaistniałą taka potrzeba czyli bez żadnych kafli, meble tez raczej zwykłe a nie na wymiar no i bez zabudowywania sprzętu agd.
No i inspiracji szukam, jak ktoś pomysły jakieś posiada to mile widziane
Ja mam taki pomysł. A właściwie to pomysł mojej przyjaciółki.
W kuchni są pewne miejsca (nad zlewem, nad kuchenką) gdzie sie prosi o powierzchnie łatwo zmywalne. Najczęściej są to kafle. Ale Ty ich nie chcesz. Proponuje Ci, żebyś założyła sobie w tych miejscach arkusze szkła zbrojonego, przycięte tak, aby kratka drutu w nim zatopionego ułożona była ukośnie. Takie tafle przykręca się do ściany 4 śrubami z większymi łbami. Ładnie to wygląda. Psiapsi ma wyłożony tak cały ciąg kuchenny, tzn przestrzeń miedzy szafkami wiszącymi, a stojącymi oraz nad kuchenka.
Takie rozwiązanie nadaje się do kuchni o wystroju nowoczesnym.

Jeśli mogę coś zasugerować odnośnie sprzętu, to polecam niemiecki, co najmniej bosh, a jeszcze lepiej simens. A jeszcze lepiej Miele.
__________________




maglisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 21:34   #4844
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Magliska ciekawy pomysł, dzieki
Co do zmywarki to raczej bosch będzie, jak wyczytałam to to samo co siemens tylko ten jest droższy a ja muszę wariant ekonomiczny rozważać
Tak więc miele z tego samego względu odpada
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 21:39   #4845
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Idę spać, humor mi się zupełnie popsuł
Jutro poczytam, odpowiem
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 21:40   #4846
skapula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 271
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Iwonalodz;5558206]
A u mnie świecenie, czy rozświetlenie wyglądają na mojej twarzy tak samo
Mam dokładnie tak samo i doprowadza mnie to do szału!


Cytat:
Chyba ten kot mojej przyjaciółki devon rex jest też dla alergików, jest grzeczny, przymilny i reaguje na swoje imię
Tak, masz rację Devon rex i Sfinks to koty dla alergików i o ile ten pierwszy śliczny to drugi może swoim wyglądem wystraszyć
skapula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 21:43   #4847
maglisa
Zakorzenienie
 
Avatar maglisa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 222
Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Magliska ciekawy pomysł, dzieki
Co do zmywarki to raczej bosch będzie, jak wyczytałam to to samo co siemens tylko droższy a ja muszę wariant ekonomiczny rozważać
Tak więc miele z tego samego względu odpada
Owszem, produkuje ten sam koncern Bosch-Simens. Ale to nie to samo. Cena właśnie sugeruje, ze są różnice. Simens jest uważany, generalnie, za sprzęt nieco wyższej klasy niż bosch. Ale o szczegóły mnie nie pytaj.

Cytat:
Napisane przez skapula Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo i doprowadza mnie to do szału!


Tak, masz rację Devon rex i Sfinks to koty dla alergików i o ile ten pierwszy śliczny to drugi może swoim wyglądem wystraszyć
A dlaczego devon dla alergików? Przecie on ma futerko.
A aa, jeszcze, Rzabbka, kiedyś wspominała, ze niekoniecznie sierść tylko może uczulać. Moze tez ślina, a rex sie na pewno myje, sfinksa też o to podejrzewam.

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Idę spać, humor mi się zupełnie popsuł
Jutro poczytam, odpowiem
__________________





Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-10-18 o 22:24 Powód: post pod postem
maglisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 21:54   #4848
skapula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 271
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Cytat:
Napisane przez maglisa Pokaż wiadomość
Skapulko, warto chyba jednak, jeśli podrzutek alergik, żeby zrobił testy na kota. Bo będzie problem, jeśli mu się nasili od kota. Trza mu bedzie nowego domu szukać.
Edit: Kotu, nie podrzutkowi.

Kuwetę trzymam w kibelku pod umywalką. Hm, jakby tu powiedzieć.... twardą zawartość kuwety wybieram łyżką (tylko do tego przeznaczoną ) i wyrzucam od razu do sedesu. Używam żwirku zbrylającego sie pod wpływem wilgoci. I teraz metody sa dwie: jedna polega na wybraniu zbrylonego, mokrego żwirku (w rękawiczce gumowej albo łyżką). Ja podkładam pod żwirek, w kuwecie, gazetę i zsypuję suchy żwirek na czysta gazetę, a mokra ze przyklejonym, zbrylonym żwirkiem do reklamówki i do wyrzucenia.
Ja mam kotkę. Sterylizacja kotki jest droższa niż kastracja kocura i to właściwie chyba jedyna różnica. Aha, i kotki ładniej pachną, bo kocurki maja ostrzejszy, taki bardziej "męski" zapach. (wariatka jestem )
Podobno ważne jst, aby kocurka wykastrować przed wejściem w okres dojrzewania, tak, żeby nie zdążyły nigdy zaznaczyć terenu. Ale czy to faktycznie prawda? Trzeba by dopytać lekarza.
Jak będe na operacji ze swoją to zapytam, o ile nie zapomne.
Maglisto dziękuję ślicznie za tak szczegółowe informacje, nie przeraża mnie to bardzo, ale decyzje ostatecznie podejmę jak będą wyniki testu na alergie u TŻ (obiecał, że zrobi), na rasowego sie raczej nie zdecyduje.

Zobaczcie na to, cała kocia natura http://www.joemonster.org/filmy/5565/Mrrrau

rozbawiło mnie to strasznie (choć końcówkę mogli sobie darować)
skapula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 22:08   #4849
maglisa
Zakorzenienie
 
Avatar maglisa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 222
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez skapula Pokaż wiadomość

Zobaczcie na to, cała kocia natura http://www.joemonster.org/filmy/5565/Mrrrau

rozbawiło mnie to strasznie (choć końcówkę mogli sobie darować)
Czy ja wiem? Kot nie jest zwierzęciem nocnym. W nocy śpi, tak jak my. Kot to zwierzę świtu i zmierzchu - to są pory jego aktywności. A poza tym śpi, przesypia (dorosły) 18 godzin na dobę.
Inna rzecz, ze latem, to jego pora aktywności przypada w środku naszej nocy, tak koło 3-4 nad ranem.
No, ale mój szkolony od początku pobytu u nas, że sie pańci o świcie nie budzi. I nie budzi.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Iwonko a fotki włosków nowych i pięknych będą?
Bardzo proszę, bo Twoją buzię śliczną bym chętnie zobaczyła
Ja tę bym chętnie zobaczyła. Ale coś mi mówi,że w moim przypadku, to raczej nie bedzie mozliwe.

PApa, ide spać.
__________________




maglisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-18, 22:13   #4850
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Magliska na różnice w cenie wpływa czasami tylko marka za czym nie stoi jakość.
To tak ogólnie, nie w odniesienu do boshosimensa - bo na tym się nie znam, wiem tyle co wyczytałam
A gdzie mozna kupić te tafle szklane, wiesz może?
Bo mnie to zafrapowało bardzo
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 22:20   #4851
maglisa
Zakorzenienie
 
Avatar maglisa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 222
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Magliska na różnice w cenie wpływa czasami tylko marka za czym nie stoi jakość.
To tak ogólnie, nie w odniesienu do boshosimensa - bo na tym się nie znam, wiem tyle co wyczytałam
A gdzie mozna kupić te tafle szklane, wiesz może?
Bo mnie to zafrapowało bardzo
Myślę, ze każdym zakładzie szklarskim bez problemów zamówisz, powinni przyciąć na wymiar i wygładzić brzegi. I nawiercić otwory pod śruby do mocowania.
Jesli uda mi się zmusić psiapsi do zrobienia zdjęc kuchni i przysłania ich mailem, to pokażę. Bo ona komputera się boi. A mieszka teraz 120 km ode mnie, więc sama tego nie mogę zrobić. A przynajmniej nie tak od ręki.
__________________




maglisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 23:00   #4852
Lide
Zadomowienie
 
Avatar Lide
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 962
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Magliska ciekawy pomysł, dzieki
Co do zmywarki to raczej bosch będzie, jak wyczytałam to to samo co siemens tylko ten jest droższy a ja muszę wariant ekonomiczny rozważać
Tak więc miele z tego samego względu odpada
Bea a mozesz dac polskie linki do tych dishwashers ?

Cytat:
Napisane przez maglisa Pokaż wiadomość
Ja mam taki pomysł. A właściwie to pomysł mojej przyjaciółki.
W kuchni są pewne miejsca (nad zlewem, nad kuchenką) gdzie sie prosi o powierzchnie łatwo zmywalne. Najczęściej są to kafle. Ale Ty ich nie chcesz. Proponuje Ci, żebyś założyła sobie w tych miejscach arkusze szkła zbrojonego, przycięte tak, aby kratka drutu w nim zatopionego ułożona była ukośnie. Takie tafle przykręca się do ściany 4 śrubami z większymi łbami. Ładnie to wygląda. Psiapsi ma wyłożony tak cały ciąg kuchenny, tzn przestrzeń miedzy szafkami wiszącymi, a stojącymi oraz nad kuchenka.
Takie rozwiązanie nadaje się do kuchni o wystroju nowoczesnym.

Jeśli mogę coś zasugerować odnośnie sprzętu, to polecam niemiecki, co najmniej bosh, a jeszcze lepiej simens. A jeszcze lepiej Miele.
Noo, u nas tez takie splash-back sa bardzo popularne glownie wlasnie ze szkla ale bardzoo fajne sa rowniez "metalowe" i ze specjalnych plastykow - tez je bede rozwazala przy nowej kuchni
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Kochane za późno
W każdym arzie wizyta u frycka zajęła mi z z egarkiem w reku 4 godziny 3 siedziałam z odzywką- sauna, bo ponoć tak miałam włosy zniszczone
Gosh, nie dziwota ze fryzjera unikasz - ja myje wlosy przed fryzjerem (zreszta i tak myje prawie codziennie) - ide tylko obciac - 15-20 min i done (ni ale ja mam jezyka). Wlasnie fryzjer juz mnie vhyba gania - tez musze isc jutro jak mi sie uda wkrecic rano. Co do 3godz odzywki - zrobilo to chociaz jakas kolosalna roznice? My chcemy zdjecia

Co do parowek to rzeczywiscie - jak juz pisalam "syfow" wychodzi z tych zakamarkow ze az sie nie chce wierzyc. Przy ewentualnym zakupie zwracajcie uwage na jak najwyzsze cisnienie (chyba 4 bar) no i pojemnosc zbiornika. Ja mam firme nie znana w Europie i poza tym u nas to to to jest tanie - ja zaplacilam gdzies chyba niecale $80 - wyglada z wierzchu jak ten MultiVapori 4205 - tez ma sporo koncowek tylko ze moja ta mala szczoteczka jeszcze "stoi"

Bea, co do kafli to znam ten bol - jak juz nadmienialam ja mam wszedzie kafle (poza sypialkami) - kafle sa off-white a grout jest pinkish - i co najgorsze ze nie mam kogo blameowac bo sama takie wybralam (nawet sama je kladlam ). Ale za to jak je fajnie wymyje to wyglada piknie (a grout to staram sie raz w tygodniu przeleciec szczoteczka (nie, nie do zebow) najbardziej zabrudzone miejsca (za kazdym razem inne) no i czasami potraktuje je lekkim roztworem wybielaca.

OK - dosyc na temat sprzatania. Accounting skonczylam tak ze teraz mam wolne.

Co do zdjec mojego malza to rzeczywiscie bidula - strasznie sie "postarzal" przez te pare miesiecy - on nalezy do takich ze praca go trzyma "mlodym" na duchu i ciele - po prosty jak on to mowi "musi miec reason do wstawania rano" (zobaczenie mojej ukochanej twarzyczki juz mu nie wystarza )

PS Iwonce sie nie dziwie ale dlacaego Maglisa jeszcze nie spi? - a moze po prostu tylko wisi?
__________________
This is Australia


************************* ************************* ************
Before you speak, ask yourself is it kind, is it necessary, is it true, does it improve on the silence? (Pipi)





Lide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 23:03   #4853
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Cytat:
Napisane przez maglisa Pokaż wiadomość
Żadnego maila od Ciebie nie dostałam. Zdjęć tez nie mam.
Wysłałam tylko maila, tak kontrolnie, czy dojdzie. Tam nie było żadnych zdjęć, ani nic. Rozumiem, ze go nie dostałaś.
A to już jest baaaardzo dziwne. Nie wiem, co o tym sadzić? Naprawdę nic nie dostałaś ode mnie???
Pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego.

Jedyny kot, o jaki słyszałam, ze dla alergików, to sfinks, on prawie nie ma sierści. Ma tylko podszerstek, a i to w śladowych ilościach. To ten łysy, co sie Pingusiowi podoba.

Edit: Iwonko, przed chwilka wysłałam Ci jeszcze jednego maila. Sprawdź skrzynkę, jesli możesz.
Maglisko dostałam tamtego maila kontrolnego i odpisalam teraz też dostalam z zapytaniem i odpisalam nie wiem, ale wysłałam teraz sama do siebie z innej skrzynki na gmaila i mi doszlo. Moze masz skonfigurowana skrzynke, albo antywirus moje zdjecia wcina? nie lubi mnie

Pingwinek lubi devon rexy bo fotki będę cykała u mojej psiapsiółki, jak w końcu dotre do niej devon rexy, maja taka sierść, jak ogolona owca pewnie dlatego ona dla alergików.


Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Iwonko a fotki włosków nowych i pięknych będą?
Bardzo proszę, bo Twoją buzię śliczną bym chętnie zobaczyła

Te 4 godziny to mnie przerażają odrobinę

Iwus udzielam sie na płatnym słabiutko, raczej podczytuję tylko
Bo całe swoje siły dla Was zostawiam
To kulinarne jest forum, jak zaczynałam tam bywac to było free, potem się skomercjalizowało, a mnie żal było to sobie płacę
Zdjęc nie będzie, bo nie ma widocznej zmiany po prostu ścięłam włosy, jak zawsze do długości do końca szyi i wycieniowałam, przód krócej, tył dłuższy i nic ponadto mam taki błysk za to, jak Ann Lee po tej saunie takie mam
Beatko dlatego ja własnie nie chodzę zbyt często do fryzjera

No z tym forum to Beatko masz szczęście bo inaczej bacik by był
Ja też się przyznam, że udzielam się na innym forum astrologicznym

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Idę spać, humor mi się zupełnie popsuł
Jutro poczytam, odpowiem
kolorowych!!!

Cytat:
Napisane przez Lide Pokaż wiadomość
Gosh, nie dziwota ze fryzjera unikasz - ja myje wlosy przed fryzjerem (zreszta i tak myje prawie codziennie) - ide tylko obciac - 15-20 min i done (ni ale ja mam jezyka). Wlasnie fryzjer juz mnie vhyba gania - tez musze isc jutro jak mi sie uda wkrecic rano. Co do 3godz odzywki - zrobilo to chociaz jakas kolosalna roznice? My chcemy zdjecia

OK - dosyc na temat sprzatania. Accounting skonczylam tak ze teraz mam wolne.

Co do zdjec mojego malza to rzeczywiscie bidula - strasznie sie "postarzal" przez te pare miesiecy - on nalezy do takich ze praca go trzyma "mlodym" na duchu i ciele - po prosty jak on to mowi "musi miec reason do wstawania rano" (zobaczenie mojej ukochanej twarzyczki juz mu nie wystarza )

PS Iwonce sie nie dziwie ale dlacaego Maglisa jeszcze nie spi? - a moze po prostu tylko wisi?
Lide na moich włosach widoczne to jest szczególnie w dotyku, są jedwabiste po same końce i mega błyszczące, zamkniete wszystkie łuski i nie muszę oprócz szamponu nakładać żadnych odżywek ani masek przez 3 m-ce jak z reklamy "włosy tak piekne, że aż lśnią" ale to pewnie też przez te silikony

Gratulacje!!!

No małż bidulek ale miejmy nadzieję, że wydobrzeje całkiem niedługo i poczuje się optymistyczniej

EDIT: Rzabciu sklej prosze moje posty

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-10-19 o 09:12 Powód: post pod postem
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 23:19   #4854
Lide
Zadomowienie
 
Avatar Lide
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 962
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Lide na moich włosach widoczne to jest szczególnie w dotyku, są jedwabiste po same końce i mega błyszczące, zamkniete wszystkie łuski i nie muszę oprócz szamponu nakładać żadnych odżywek ani masek przez 3 m-ce jak z reklamy "włosy tak piekne, że aż lśnią" ale to pewnie też przez te silikony
No to sie oplacalo spedzic tyle godzin jak wloski "jedwabiste"

A ja tez naleze do innych forum (gielda) ale angielskich i czasami jak zmienie strone to jestem confused o czym ja czytam - no bo tutaj sprzatanie i perfumy a tu nagle "compania XYW idzie do gory bo ..........". No ale to jest moje chobby do ktorego zaparcie wracam co pare miesiecy (czytaj - jak tylko finance pozwalaja )
__________________
This is Australia


************************* ************************* ************
Before you speak, ask yourself is it kind, is it necessary, is it true, does it improve on the silence? (Pipi)





Lide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 23:24   #4855
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez Lide Pokaż wiadomość
No to sie oplacalo spedzic tyle godzin jak wloski "jedwabiste"

A ja tez naleze do innych forum (gielda) ale angielskich i czasami jak zmienie strone to jestem confused o czym ja czytam - no bo tutaj sprzatanie i perfumy a tu nagle "compania XYW idzie do gory bo ..........". No ale to jest moje chobby do ktorego zaparcie wracam co pare miesiecy (czytaj - jak tylko finance pozwalaja )
Opłacało się, ale raz na pół roku wystarczy

O, giełda to dla mnie czarna magia
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 23:31   #4856
Lide
Zadomowienie
 
Avatar Lide
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 962
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Opłacało się, ale raz na pół roku wystarczy

O, giełda to dla mnie czarna magia
Jak dla mnie kosmetyki - sa po to zeby je uzywac i tyle

Ide przatac bo jutro chce jechac na "garden i outdoor living" show - zobaczyc co nowego - pzy okazji polazic troche po sklepach no i w ogole potraktowac to jako "calodzienny wypad" (pod warunkiem ze nie bedzie za goraca bo zapowiadaja 33 st.)
__________________
This is Australia


************************* ************************* ************
Before you speak, ask yourself is it kind, is it necessary, is it true, does it improve on the silence? (Pipi)





Lide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 23:39   #4857
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez Lide Pokaż wiadomość
Jak dla mnie kosmetyki - sa po to zeby je uzywac i tyle

Ide przatac bo jutro chce jechac na "garden i outdoor living" show - zobaczyc co nowego - pzy okazji polazic troche po sklepach no i w ogole potraktowac to jako "calodzienny wypad" (pod warunkiem ze nie bedzie za goraca bo zapowiadaja 33 st.)
Lide ja tez tak uważam, ale ja nie lubię spędzać czasu i to jeszcze tyle! u fryzjera. Dla mnie to nie jest przyjemność, należę do mniejszości, ale taka jest prawda

Jeny!!! 33 stopnie cuuudnie Lide jade do Ciebieeee!!!!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 00:07   #4858
Lide
Zadomowienie
 
Avatar Lide
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 962
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Lide ja tez tak uważam, ale ja nie lubię spędzać czasu i to jeszcze tyle! u fryzjera. Dla mnie to nie jest przyjemność, należę do mniejszości, ale taka jest prawda

Jeny!!! 33 stopnie cuuudnie Lide jade do Ciebieeee!!!!
Juz mowilam - zapraszam wszystkie - ogod mam duzy to jest gdzie namiot postawic

Co do kuchni to zobaczcie na to - toc to bardziej wyglada na jakis office czy pokoj niz kuchnia

http://renomart.com.au/kitchen-photo...um=1&gallery=3

Albo to
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg poliform matrix kitchen 1.jpg (57,7 KB, 22 załadowań)
__________________
This is Australia


************************* ************************* ************
Before you speak, ask yourself is it kind, is it necessary, is it true, does it improve on the silence? (Pipi)





Lide jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 00:20   #4859
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez Lide Pokaż wiadomość
Juz mowilam - zapraszam wszystkie - ogod mam duzy to jest gdzie namiot postawic

Co do kuchni to zobaczcie na to - toc to bardziej wyglada na jakis office czy pokoj niz kuchnia

http://renomart.com.au/kitchen-photo...um=1&gallery=3

Albo to
Najpierw to ja muszę nazbierać na bilet albo w totka wygrać

Kuchnia fajna ale podoba mi się też w niej przestrzeń

Lide, bo mnie zawsze intryguje. Na Twoim avatarku to, co to za laska jest??
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 00:59   #4860
Lide
Zadomowienie
 
Avatar Lide
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 962
Dot.: Odchudzanie po 30 i później 33 i 1/3 ;)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Najpierw to ja muszę nazbierać na bilet albo w totka wygrać

Kuchnia fajna ale podoba mi się też w niej przestrzeń

Lide, bo mnie zawsze intryguje. Na Twoim avatarku to, co to za laska jest??
No to skreslaj szybko - pozniej ci podam numery bo teraz piotre

Co do kuchni to u nas taj buduja - duzo miejsca po srodku

Aviatorek - po prostu zlapalam pierwsze zdjecie z internetu ktore do mnie "przemawialo"
__________________
This is Australia


************************* ************************* ************
Before you speak, ask yourself is it kind, is it necessary, is it true, does it improve on the silence? (Pipi)





Lide jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.