Fotel but do salonu fryzjerskiego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-13, 13:32   #1
justennaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2

Fotel but do salonu fryzjerskiego?


Hej,

niedługo otwieram mój salon fryzjerski, otwieram go już 21 marca (chcę zdążyć przed świętami). Został mi jednak jeszcze wystrój wnętrza. Sporo czasu poświęciłam na wyszukanie czegoś wyjątkowego i moją uwagę zwrócił fotel but szpilka. Nigdy o tym nie słyszałam, a wygląda to naprawdę super!

Źródło: xxx

Myślicie, że taki fotel przyjmie się w moim salonie? Będzie zwracał uwagę?
No i wziąć tylko jeden fotel? Czy np dwa/trzy i do tego jakaś sofa/kanapa? Salon ma około 50m^2.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-02-15 o 16:11 Powód: Zdjęcie.
justennaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 15:01   #2
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Fotel but do salonu fryzjerskiego?

Cytat:
Napisane przez justennaa Pokaż wiadomość
Hej,

niedługo otwieram mój salon fryzjerski, otwieram go już 21 marca (chcę zdążyć przed świętami). Został mi jednak jeszcze wystrój wnętrza. Sporo czasu poświęciłam na wyszukanie czegoś wyjątkowego i moją uwagę zwrócił fotel but szpilka. Nigdy o tym nie słyszałam, a wygląda to naprawdę super!

Źródło: xxx

Myślicie, że taki fotel przyjmie się w moim salonie? Będzie zwracał uwagę?
No i wziąć tylko jeden fotel? Czy np dwa/trzy i do tego jakaś sofa/kanapa? Salon ma około 50m^2.
Nie podoba mi się z wyglądu, ale abstrahując od tego, to czy on w ogóle będzie wygodny? Bo nie wygląda na taki...

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-02-15 o 16:12 Powód: Zdjęcie w cytacie.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 16:30   #3
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Fotel but do salonu fryzjerskiego?

Nie podoba mi się. Źle wygląda - miało być zabawnie i z pomysłem, wyszło kiczowato. Już wolałabym zwykłą, minimalistyczną kanapę.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 19:47   #4
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Fotel but do salonu fryzjerskiego?

Obawiam się że może nie być wygodny - więc dla klientek się raczej nie nadaje, jeśli już to tylko jako ozdoba. Pytanie czy będzie pasować do Twojego wnętrza, jeśli już, to taki jeden but powinien stanowić kontrast do reszty mebli i kolorów (wszystko stonowane i proste w formie i taki szalony szpilek )
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 18:54   #5
kamilaa85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: Fotel but do salonu fryzjerskiego?

Hmm... Według mnie to całkiem ciekawy model. Na Twoim miejscu wzięłabym na początek jeden model i zobaczyła jak Klientki reagują. Później możesz przecież dokupić
kamilaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 08:35   #6
ska00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Fotel but do salonu fryzjerskiego?

Może i ciekawy, ale musiałabyś mieć bardzo duży salon, żeby poświęcić mu sporo miejsca i żeby był po prostu ozdobą. Chociaż bardziej nadaje się na ozdobę do sklepu obuwniczego. Salon 50m2 to zdecydowanie za mało, moim zdaniem będzie to wyglądało kiczowato. Na Twoim miejscu postawiłabym na elegancję i klasykę. To się zawsze sprawdza. Nie przesadzaj też z ilością takich dodatków… lepiej sprawdzi się minimalizm. Zamiast w takie „ozdoby” zainwestuj w dobre meble fryzjerskie np. ayala. Domyślam się, że koszt tego buta też nie jest mały, a zamiast niego mogłabyś kupić coś, co ułatwi Ci pracę np. dobrej jakości hoker. http://www.ayala.com.pl/pl/produkty/...ty+Fryzjerskie Najważniejsza jest dobra organizacja miejsca pracy i nienaganny wygląd salonu.

Edytowane przez ska00
Czas edycji: 2016-10-26 o 11:13
ska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-25 09:35:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.