Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-16, 04:57   #4591
Lodzkie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 91
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

W e-sklepie kod: DUET16 - to prezent 2 miniatur: wody perfumowanej 15 ml Quelques Notes d'Amour i wody toaletowej 7,5 ml Naturelle.

Prezent otrzymasz gdy Twoje zamówienie przekroczy 109 zł. Zestawy dla Ciebie oraz produkty stanowiące Ofertę specjalną nie wliczają się do wartości zamówienia od której promocja jest aktywna. Oferty promocyjne nie łączą się. Z promocji można skorzystać tylko raz.

Oferta obowiązuje do dnia 19.02.2016 r.
__________________
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne ...
Lodzkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 06:37   #4592
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Ja już od dobrych kilku miesięcy nic nie zamawiałam. Ale jakby się trafił kod na dowolny produkt z oferty gratis, to chętnie przygarnę Rose Oud i nową męską wodę ;-)
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 07:11   #4593
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez angela1233 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Śledzę ten wątek już od dłuższego czasu i podobnie jak wy jestem wielką fanką kosmetyków Yves Rocher.

Natomiast mam pewien "problem" i nigdzie nie mogłam o nim przeczytać, może któraś z was spotkała się z czymś podobnym. Otóż kilka dni temu podczas przeglądania ofert kremów do rąk, wyskoczyło mi okienko "Zestaw Dla Ciebie" i ostrzeżono mnie że to jednorazowa oferta i gdy tylko zamknę to okno to już przepadnie. . No właśnie chciałam z niej skorzystać ale miałam już jeden zestaw w koszyku więc wyłączyłam okienko by usunąć go z koszyka mając nadzieję że ta oferta znowu sie pojawi ... niestety nie pojawiła się, czy któraś z was się spotkała z czymś takim? I może wiecie jak je "wywołać" ponownie albo kiedy i w jakich okolicznościach się pojawia?
Wyczyść cookies i wejdź w trybie incognito.

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Ja już od dobrych kilku miesięcy nic nie zamawiałam. Ale jakby się trafił kod na dowolny produkt z oferty gratis, to chętnie przygarnę Rose Oud i nową męską wodę ;-)
Ja 2,5 miesiąca
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 09:08   #4594
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez thugmisses Pokaż wiadomość
Tragiczne te prezenty. Ja swoim bzem odświeżam powietrze
Szczerze, nie rozumiem ich polityki prezentowej. Przecież sensowniej byłoby dawać miniatury perfum i kosmetyków do wyboru. Często krem lub zapach mi nie pasuje, a z próbek ciężko coś wywnioskować (te ich fatalne chusteczki). Nie pogardziłabym zestawem miniaturek zapachów i kremów. Wtedy chyba bardziej doceniałoby się pełnowartościowe kosmetyki.
Ten nowy kod to jakby na Twoją prośbę, aby były miniatury w prezencie 😅
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 10:01   #4595
nola1985
Raczkowanie
 
Avatar nola1985
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Łapanów
Wiadomości: 155
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
Ten nowy kod to jakby na Twoją prośbę, aby były miniatury w prezencie 😅

Faktycznie, jakby spełniali życzenia
Szkoda tylko, że miniaturki są z kodem... Lepiej byłoby, gdyby były do wyboru jako prezent, a rzucili nam kodem do realizacji -100zł
nola1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 12:04   #4596
Sharlottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

W ogóle tęsknię za miniaturkami. Szkoda, że tak rzadko się pojawiają w sklepie internetowym. Po pierwsze są bardzo praktyczne do torebki, po drugie świetne do sprawdzenia, czy dany zapach "leży". Ja mam częsty problem z zapachami polegający na tym, że po testach w sklepie zapach mi się podoba i kupuję, a potem po kilku, kilkunastu użyciach mam dość.
Sharlottka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 13:10   #4597
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
Ten nowy kod to jakby na Twoją prośbę, aby były miniatury w prezencie 😅
Dokładnie o tym pomyślałam!! Szkoda, że to nie miniaturki czegoś, czego nie znam
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-16, 14:02   #4598
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Przyszła moja Rose Oud.

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
Ja już od dobrych kilku miesięcy nic nie zamawiałam. Ale jakby się trafił kod na dowolny produkt z oferty gratis, to chętnie przygarnę Rose Oud i nową męską wodę ;-)
No właśnie ja też - nie zamawiałam nic od początków listopada, dopiero w piątek coś tam mi wpadło do koszyka... Zależało mi na RO, a przy okazji nakupiłam dla Lubego masę żeli.

A co do męskiej wody, to spodobała się mojemu mężowi - na pewno mu zamówię przy okazji jakiejś fajnej promocji.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 18:12   #4599
Giwejra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Chyba rozczarujecie się jeszcze bardziej nową ofertą, gdy napiszę co jest prezentem niespodzianką za 2 próg. Otóż.... UWAGA! to samo co w ofercie poprzedniej za 1 próg. Czyli krem pod oczy anti-age global. Ale się uśmiałam.....tak to chyba jeszcze nigdy nie było....
Giwejra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 00:22   #4600
lwiapaszcza
Raczkowanie
 
Avatar lwiapaszcza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 197
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Wąchałam RO dziś w stacjonarce - co za rozczarowanie

Na blotterku pachnie jako tako, ale na mnie to już wyraźnie jak leki z alkoholem. Nie moja bajka totalnie, chociaż róże uwielbiam, oudy również, ale to połączenie mnie odstręcza.

Niemniej rację miał ktoś mówiąc, że zapach oryginalny.
lwiapaszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 07:12   #4601
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Rzeczywiście tak chyba jeszcze nie było
Od jakiegoś czasu są mniej atrakcyjne oferty - ewidentnie zaszły jakieś zmiany w dziale marketingu YR Polska. No ale w sumie zawsze można coś wybrać jako gratis za próg, albo... posadzić drzewo


Cytat:
Napisane przez Giwejra Pokaż wiadomość
Chyba rozczarujecie się jeszcze bardziej nową ofertą, gdy napiszę co jest prezentem niespodzianką za 2 próg. Otóż.... UWAGA! to samo co w ofercie poprzedniej za 1 próg. Czyli krem pod oczy anti-age global. Ale się uśmiałam.....tak to chyba jeszcze nigdy nie było....
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-17, 07:47   #4602
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez lwiapaszcza Pokaż wiadomość
Wąchałam RO dziś w stacjonarce - co za rozczarowanie

Na blotterku pachnie jako tako, ale na mnie to już wyraźnie jak leki z alkoholem. Nie moja bajka totalnie, chociaż róże uwielbiam, oudy również, ale to połączenie mnie odstręcza.

Niemniej rację miał ktoś mówiąc, że zapach oryginalny.
Ja miałam podobne skojarzenie - pierwsza myśl to apteka i pani magister robiąca lek na zamówienie 😄
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 11:20   #4603
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Giwejra Pokaż wiadomość
Chyba rozczarujecie się jeszcze bardziej nową ofertą, gdy napiszę co jest prezentem niespodzianką za 2 próg. Otóż.... UWAGA! to samo co w ofercie poprzedniej za 1 próg. Czyli krem pod oczy anti-age global. Ale się uśmiałam.....tak to chyba jeszcze nigdy nie było....
moze ten z aktualnej promo jest lepszy
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 12:14   #4604
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Giwejra Pokaż wiadomość
Chyba rozczarujecie się jeszcze bardziej nową ofertą, gdy napiszę co jest prezentem niespodzianką za 2 próg. Otóż.... UWAGA! to samo co w ofercie poprzedniej za 1 próg. Czyli krem pod oczy anti-age global. Ale się uśmiałam.....tak to chyba jeszcze nigdy nie było....
No ja właśnie myślałam, ze ten krem kryje się pod niespodzianką, bo zobaczyłam, że ta biżuteria powędrowała do prezentów od 39 zł, a niespodzianka do prezentów od 129 zł. Jedyne czym się różni obecna oferta od poprzedniej, to tym, że pojawiła się gama Riche Creme w nowej odsłonie i jest obniżka limitki świątecznej.

Edytowane przez 201607121243
Czas edycji: 2016-02-17 o 12:16
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 18:32   #4605
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Giwejra Pokaż wiadomość
Chyba rozczarujecie się jeszcze bardziej nową ofertą, gdy napiszę co jest prezentem niespodzianką za 2 próg. Otóż.... UWAGA! to samo co w ofercie poprzedniej za 1 próg. Czyli krem pod oczy anti-age global. Ale się uśmiałam.....tak to chyba jeszcze nigdy nie było....
Czyli odwyk, bo nawet z kodem 0zł się nie skuszę na zamówienie.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 18:43   #4606
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Zrobiłam jedno zamówienie z poprzedniej oferty, bo chciałam nową wodę dla TŻ. Teraz kolejne zamówienie zrobię w kwietniu z limitkami. Odwyk!
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 19:23   #4607
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Jakimi limitkami? Kwietniowe nowości to nie limitki
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 20:19   #4608
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

[1=c794f3216fa96d344d93a9c 8b507d0f47f8f8180_61da25c 290477;55900011]Jakimi limitkami? Kwietniowe nowości to nie limitki[/QUOTE]

Oczywiście, że tak!
Pomyliłam się
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 20:24   #4609
Giwejra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 184
Smile Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
moze ten z aktualnej promo jest lepszy
Ależ tak ,jest lepszy!!! Ma dłuższą datę ważności do 2019 roku
Giwejra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-17, 21:10   #4610
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez thugmisses Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak!
Pomyliłam się
W sumie to się zastanawiam, czy przy tylu kwietniowych nowościach będą jeszcze jakieś letnie limitki? myślałam, ze może masz przecieki
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 07:39   #4611
aga_tka_2
Zakorzenienie
 
Avatar aga_tka_2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 243
GG do aga_tka_2
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ja 2,5 miesiąca
Ja 8.09.2015 złożyłam swoje ostatnie zamówienie
Czekam teraz na kod 0 zł.
__________________
Tylko cukier w KOTKACH nie tuczy

aga_tka_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 09:36   #4612
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Też czekam na kwietniowe nowości, z kodem 0 zł na pewno coś zamówię
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 13:33   #4613
strumyczek
Raczkowanie
 
Avatar strumyczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Byłam wczoraj w stacjonarce po żel do mycia twarzy i skusiłam się na balsam do ust kokos - mam już wiśnię, ale pisałyście, że kokos jest super, a ja uwielbiam wszystko co jest kokosowe, więc... mam i ja Jest rzeczywiście świetny . Moja 4,5 - latka powiedziała, że pachnie jak Rafaello i też się nią już 'maluje'
Ale nie o tym chciałam. Odebrałam sobie Podkład wygładzająco-rozświetlający za 3 poziom pieczątek i... odcień na inf. naklejce na folijce to: porcelanowy różowy beż, natomiast na opakowaniu to ROSE 100, więc jak kupujecie w necie to macie taką małą podpowiedź - jeśli ktoś szukałby takiego koloru Poza tym... u mnie w stacjo były wystawione kosmetyczki przeźroczyste z 3 miniaturkami w środku. Były też 3 zestawy do wyboru. Ja wzięłam zestaw Anti - Age Global. (Jak ktoś ciekawy to mogę napisać co tam w środku było). Cena 9,99, albo 9,90 (skleroza) i jako zielony punkt. Do tego z ulotką żel konwaliowy i... dostałam jeszcze jeden gratis Hydra Vegetal nawilżający peeling do twarzy 30 ml. Powiem szczerze, że wydałam łącznie 30,43 zł, a wyszłam nieźle obładowana. No... poczułam się dopieszczona W e-sklepie posucha, a w stacjonarnym milusio
Pytanie z innej beczki - dlaczego nie mogę korzystać z emotek z boku w polu edycji i narzędzi typu B I U, wyśrodkowanie, czy dodanie załącznika - nic nie działa - też tak macie? Nie mam też czegoś takiego jak 'Zarządzaj załącznikami' (szukałam jak fotkę tych moich zakupionych 'dobroci' dodać)

UDAŁO SIĘ - pomogło ponowne szukanie w google! Nooo teraz to jest wszystko i wygląda to inaczej DZIĘKUJĘ
A oto moje zakupy:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20160217_162024.jpg (82,3 KB, 118 załadowań)

Edytowane przez strumyczek
Czas edycji: 2016-02-18 o 15:46
strumyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 14:57   #4614
okowalinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez strumyczek Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w stacjonarce po żel do mycia twarzy i skusiłam się na balsam do ust kokos - mam już wiśnię, ale pisałyście, że kokos jest super, a ja uwielbiam wszystko co jest kokosowe, więc... mam i ja Jest rzeczywiście świetny . Moja 4,5 - latka powiedziała, że pachnie jak Rafaello i też się nią już 'maluje'
Ale nie o tym chciałam. Odebrałam sobie Podkład wygładzająco-rozświetlający za 3 poziom pieczątek i... odcień na inf. naklejce na folijce to: porcelanowy różowy beż, natomiast na opakowaniu to ROSE 100, więc jak kupujecie w necie to macie taką małą podpowiedź - jeśli ktoś szukałby takiego koloru Poza tym... u mnie w stacjo były wystawione kosmetyczki przeźroczyste z 3 miniaturkami w środku. Były też 3 zestawy do wyboru. Ja wzięłam zestaw Anti - Age Global. (Jak ktoś ciekawy to mogę napisać co tam w środku było). Cena 9,99, albo 9,90 (skleroza) i jako zielony punkt. Do tego z ulotką żel konwaliowy i... dostałam jeszcze jeden gratis Hydra Vegetal nawilżający peeling do twarzy 30 ml. Powiem szczerze, że wydałam łącznie 30,43 zł, a wyszłam nieźle obładowana. No... poczułam się dopieszczona W e-sklepie posucha, a w stacjonarnym milusio
Pytanie z innej beczki - dlaczego nie mogę korzystać z emotek z boku w polu edycji i narzędzi typu B I U, wyśrodkowanie, czy dodanie załącznika - nic nie działa - też tak macie? Nie mam też czegoś takiego jak 'Zarządzaj załącznikami' (szukałam jak fotkę tych moich zakupionych 'dobroci' dodać)
Też tak mam, po prostu źle się załadował wątek. Musisz wyszukać na google na nowo ten wątek i poczekać aż się zalatuje wszystko ładnie z kolorami i wszystko będzie już dobrze
okowalinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 15:15   #4615
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez strumyczek Pokaż wiadomość
Pytanie z innej beczki - dlaczego nie mogę korzystać z emotek z boku w polu edycji i narzędzi typu B I U, wyśrodkowanie, czy dodanie załącznika - nic nie działa - też tak macie? Nie mam też czegoś takiego jak 'Zarządzaj załącznikami' (szukałam jak fotkę tych moich zakupionych 'dobroci' dodać)
Jeżeli chodzi o edycję swoich postów, to musisz jeszcze kliknąć "Otwórz w edytorze" po kliknięciu "Edytuj".
Natomiast w przypadku nowego posta, należy kliknąć w "Odpowiedź" a nie odpowiadać poprzez szybką odpowiedź, aby były wszystkie emotki i można było wstawiać zdjęcia.




Cytat:
Napisane przez okowalinska Pokaż wiadomość
Też tak mam, po prostu źle się załadował wątek. Musisz wyszukać na google na nowo ten wątek i poczekać aż się zalatuje wszystko ładnie z kolorami i wszystko będzie już dobrze
Najlepiej zasubskrybować wątek, wtedy nie ma tego problemu. Na górze jest pole "Narzędzia" i trzeba wybrać "Włącz subskrypcję tego wątku"
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 15:50   #4616
strumyczek
Raczkowanie
 
Avatar strumyczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Jeszcze raz - dzięki
Wszystko już gra i buczy
Ja widziałam ikonki i edytor, ale on nie działał, a tego przycisku zarządzania załącznikami to w ogóle nie było.
Jesteście WIELKIE

Edytowane przez strumyczek
Czas edycji: 2016-02-18 o 15:53
strumyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 15:56   #4617
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez strumyczek Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w stacjonarce po żel do mycia twarzy i skusiłam się na balsam do ust kokos - mam już wiśnię, ale pisałyście, że kokos jest super, a ja uwielbiam wszystko co jest kokosowe, więc... mam i ja Jest rzeczywiście świetny . Moja 4,5 - latka powiedziała, że pachnie jak Rafaello i też się nią już 'maluje'
Ale nie o tym chciałam. Odebrałam sobie Podkład wygładzająco-rozświetlający za 3 poziom pieczątek i... odcień na inf. naklejce na folijce to: porcelanowy różowy beż, natomiast na opakowaniu to ROSE 100, więc jak kupujecie w necie to macie taką małą podpowiedź - jeśli ktoś szukałby takiego koloru Poza tym... u mnie w stacjo były wystawione kosmetyczki przeźroczyste z 3 miniaturkami w środku. Były też 3 zestawy do wyboru. Ja wzięłam zestaw Anti - Age Global. (Jak ktoś ciekawy to mogę napisać co tam w środku było). Cena 9,99, albo 9,90 (skleroza) i jako zielony punkt. Do tego z ulotką żel konwaliowy i... dostałam jeszcze jeden gratis Hydra Vegetal nawilżający peeling do twarzy 30 ml. Powiem szczerze, że wydałam łącznie 30,43 zł, a wyszłam nieźle obładowana. No... poczułam się dopieszczona W e-sklepie posucha, a w stacjonarnym milusio
Te przezroczyste kosmetyczki z 3 miniaturkami są jako oferta przy kasie?
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 16:04   #4618
strumyczek
Raczkowanie
 
Avatar strumyczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Jako oferta przy kasie to były płyny micelarne albo toniki - nie pamiętam, a to, to było na takim stoliku 'za' paniami. Tam zazwyczaj mają jakieś rzeczy które można kupić czasem taniej, jak się kupi za określoną kwotę, jakiś ręcznik latem chyba był, czy torby, kosmetyczki, tam też mają kulki i kostki do kąpieli.
W sumie to spytałam, jaki warunek trzeba spełnić, żeby można było kupić, a pani najzwyczajniej na świecie podała mi 3 różne zestawy i mogłam sobie wybrać który chcę kupić (było coś jeszcze dla pań 50+ i zestaw hydra vegetal). Nic nie mówiła o żadnym warunku. Ale gdybym nie spytała to bym nic nie wiedziała, bo nie było to dostępne na półkach.
strumyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 16:07   #4619
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez strumyczek Pokaż wiadomość
Jako oferta przy kasie to były płyny micelarne albo toniki - nie pamiętam, a to, to było na takim stoliku 'za' paniami. Tam zazwyczaj mają jakieś rzeczy które można kupić czasem taniej, jak się kupi za określoną kwotę, jakiś ręcznik latem chyba był, czy torby, kosmetyczki, tam też mają kulki i kostki do kąpieli.
W sumie to spytałam, jaki warunek trzeba spełnić, żeby można było kupić, a pani najzwyczajniej na świecie podała mi 3 różne zestawy i mogłam sobie wybrać który chcę kupić (było coś jeszcze dla pań 50+ i zestaw hydra vegetal). Nic nie mówiła o żadnym warunku. Ale gdybym nie spytała to bym nic nie wiedziała, bo nie było to dostępne na półkach.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 00:43   #4620
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVIII

ech, straszny żal, podczytuję Was od jakiegoś czasu i napaliłam się na te Rose Oud....a w Niemczech wogóle ich nie ma - poszłam ostatnio do sklepu i zrobili wielkie oczy, mówiąc iż takiego zapachu wogóle nie ma w asortymencie.
Super.

pozdrawiam wszystkie YRmaniaczki
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-11 13:41:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.